CHEF RAYONREDACTIE ZEELAND V/M DE STEM I vakbaas zw (v/m), standplaats Breda Welke MEA0-er voelt zich thuis in een bedrijfseconomi sche functie bij Rijkswaterstaat Zeeland ecoloog-planner m/v Beheerder stortgas m/v DE STEM PERSON gemeente breda c^> Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat de stem zaterdag 13 februari 1993 x 62 regionalisatie VUesteujk -brabant HOOFD ADMINISTRATIE de stem Grenzen zijn opgehever Europese Gemeenschap iedereen gaan en staan wil. „Een politieke besl de lidstaten geld gaat k wetskundige Ludo Kom Putte, waar voor januar was. Hij voorziet het op fraude. Erger dan de fr het verleden de gemeen grondvesten deed daver Bij de sector Natuur en Landschap van de Milieudienst is de functie vacant van De gemeente Breda voert een actief groenbeleid, onder het motto 'Breda de Groene Stad'. Een milieubewuste benadering kenmerkt dit beleid. Daarvoor is nodig dat ecologische waarden, inzichten en technieken worden ingebracht bij groene beleids vorming en ruimtelijke ordening, bij ontwerp en beheer. Voor deze milieubewuste benadering zoekt de sector een praktisch ingesteld persoon, die door ervaring, deskundigheid en positieve instelling een bijdrage hierin levert. Functietypering: Zelfstandig dan wel projectmatig opstellen en ontwerpen van plannen en adviseren hierover op het gebied van natuur en landschap, zowel binnen als buiten de stad, waarbij een specifieke verantwoordelijkheid ligt in het buitengebied. Taken: mede ontwikkelen van de beleids- en beheervisie voor het groen; ondersteunen vanuit een ecologische invalshoek van groenontwerpers en groen- beheerders; trekken van milieu-ontwikkelingsprojecten in het stedelijk gebied; uitvoeren van het landschapsbeleids- en bebossingsplan; (doen) verrichten van landschapsecologisch onderzoek en opstellen van basis studies ten b.ehoeve van randvoorwaarden en concrete voorstellen voor beleids-, beheers- en inrichtingsplannen, en ten behoeve van het monitoren van de ontwikkeling van natuurwaarden; leveren van een algemene ecologische inbreng. Functie-eisen: opleiding op academisch niveau: landschapsecologie met de nadruk op fysische geografie; aantoonbare theoretische en praktische kennis op het gebied van ecologie (stedelijk en landelijk gebied); ervaring met het werken in projectgroepen; goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden; in staat zijn, vanuit een ecologisch denken, een vernieuwende impuls te doen uitgaan; in staat zijn, in overleg'met de communicatiemedewerker, communicatie te integreren in het planningsproces. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 5.854,- bruto per maand. Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer R. Roggema, ruimtelijk planner, telefoon (076) 79 22 76, of bij mevrouw R van Breugel, hoofd Personeelszaken, telefoon (076) 79 22 32. U kunt uw sollicitatiebrief, binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie, zenden aan de directie van de Milieudienst Breda, Postbus 2180, 4800 CD Breda, onder vermelding van vacaturenummer 9301 De gemeente Breda wil enkele groepen op de arbeidsmarkt betere kansen bieden. Dit betreft in het bijzonder vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten. Als zij aan de gestelde eisen voldoen, worden zij uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Uitgeversmaatschappij De Stem B. V. onderdeel van V.N.U. Dagbladengroep - is de grootste uitgeverij van Zuidwest-Nederland. Onze organisatie richt zich op de informatiemarkt door middel van: - dagblad De Stem, met een oplage van ca. 110.000 exemplaren een van de grote regionale dagbladen in Nederland: - De Stem Weekbladen, uitgeefster van een tiental huis-aan-huis-bladen met een gezamenlijke oplage van ruim 550.000 exemplaren per week - Response Rektamediensten, pen organisatie voor het verspreiden van drukwerk; - technische produktie van zet- en drukwerk voor derden; Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. is een dynamisch bedrijf waar met ultramoderne hulpmiddelen en technieken gewerkt wordt om mensen beter te informeren. Wij beschikken over een tiental rayonkantoren, verspreid over Zuidwest-Nederland. Momenteel werken meer dan 520 mensen aan de verdere groei van het bedrijf. De hoofdredactie van Dagblad De Stem roept kandidaten op voor de functie van Voor de verslaggeving en de begeleiding van de nieuwsontwikkelingen werkt in Zeeland een redactieteam dat bestaat uit zeven full-time redacteuren. Het team richt zich sterk op Zeeuwsch-Vlaanderen. In die regio is De Stem de grootste regionale krant. De chef van het redactieteam Zeeland geeft journalistiek en organisatorisch leiding aan het team, op basis van de voor de krant geldende formule. De functie kent een ruime mate van verantwoordelijkheid en daaruit voortvloeiende zelfstandigheid op het gebied van nieuwsselectie, nieuwsbehandeling, organisatie en leiding geven. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste journalist met uitgebreide ervaring als schrijvend en redigerend redacteur en op het gebied van management en organisatie. Ervaring in de regionale journalistiek is een voorwaarde, kennis van de regio Zeeland is een pre. Nadere informatie over de functie kunt u inwinnen bij de hoofdredactie van De Stem: tel. 076-236344 (secretariaat hoofdredactie). Uw sollicitatie, vergezeld van werkstukken, dient u binnen 14 dagen te sturen aan de heer A.J.M, Smolders, hoofd Personeel en Organisatie van Uitgeversmaatschappij De Stem B.V., Postbus 3229, 4800 MB Breda. 'i T 5 C HAP p i Regionalisatie Als moderne dienst verlenende organi satie willen we dicht bij de klanten zitten. Daarom organiseert het sfb zich in 5 regio's, waarbinnen 19 districten vallen. De 19 districtskantoren zijn of worden ge vestigd te Alkmaar, Apeldoorn, Arnhem, Breda, Den Bosch, Eindhoven, Enschede, Goes, Groningen, Leeuwarden, Leiden, Maastricht, Nieuwe- gein, Nijmegen, Roer mond, Rotterdam, Rijswijk, Zaandam en Zwolle. Daarnaast kent elk district 3 4 rayonkantoren. Volumebeheersing Tot de taken van het sfb zullen ook de advisering rondom ziekteverzuim en arbeidsongeschikt heid gaan behoren. Door direct plaatselijk contact met werk gevers kunnen we de beheersing van deze problematiek en de terugdringing van het volume concreet inhoud geven. Sociale verzeke ringen in het nieuws Sociale verzekeringen en arbeidsongeschikt heid zijn nieuws-items van de eerste orde. Met name voor het Sociaal Fonds Bouwnijverheid (sfb), de bedrijfsvereniging die de bouwwereld ondersteunt door de uitvoering van sociale verzekeringen, specifieke bedrijfstak en pensioenrege lingen. Hierbij gaat het om de belangen van zo'n 19.000werkgevers en 275.000 werknemers. Om die belangen goed te behartigen, vormen een meer bedrijfs matige aanpak, klant gerichte dienstver lening en volume beheersing de speer punten van het innova tieve beleid, waarmee een aanvang is gemaakt. Uw taak als vakbaas bestaat uit het: - leiden van de uitkeringsgroep (uitkeringsdeskundigen); - beheren van het totale produktieproces, zowel op administratief als systeemtechnisch gebied (o.a. procedurebewaking en behandeling voorleggers); - operationaliseren van het beleid binnen het vakgebied; - bewaken van het produktieproces en verhelpen van storingen; - geven van instructie en fungeren als vraagbaak. Uw nieuwe werkterrein is de regio Zuidwest-Nederland, i.e. het districtskantoor in Breda. Als vakbaas zw maakt u deel uit van de betrokken vakgroep. U rapporteert rechtstreeks aan de districtsmanager. Uw kwaliteiten blijken uit een afgeronde opleiding op vwo-niveau. Bovendien hebt u het diploma sv. U beschikt over aantoonbare leidinggevende kwaliteiten. Uw kennis van de sociale-verzekeringswetten (met name zw) is uitstekend. Het is in uw voordeel wanneer u volledig op de hoogte bent van het uitkeringsproces van de desbetreffende wetten. Uw toekomst krijgt een solide basis dankzij een salaris van fl. 3.043,- bruto per maand, met een maximale uitloop naarfl. 4.758,-. U kunt rekenen op prima secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder 8% vakantietoeslag en een eindejaarsuitkering van 8,33%. Voldoet u aan de functie-eisen en wilt u meer informatie? Bel dan de heer J.G.M. Zoun, districtsmanager Breda: 01804-32137 (privé, na 19.30 uur). Stuur uw sollicitatiebrief, met cv en onder vermelding van 'vb zw' binnen twee weken naar: Stichting Sociaal Fonds Bouwnijverheid, afdeling Personeelszaken, Postbus 637,1000 EE Amsterdam, t.a.v. mevrouw P. Koningen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Het sfb streeft naar een gelijkwaardige verdeling van taken over mannen en vrouwen en vraagt daarom vooral vrouwen op deze advertentie te reageren. Met de mensen van het sfb is bouwend Nederland steeds beter af STREtKGEWEST Het Streekgewest Westelijk Noord- Brabant is een intergemeentelijk samenwerkingsverband van taken uit op terreinen als volksgezond heid, regionale brandweer en afvalverwijdering. Daarnaast zijn er koördinerende taken op terreinen als technische milieuzorg, ekonomische- en rekreatlezaken. semi-autonome sektoren, tw.: Centrale Funkties itelijke Gezondheids Regionale Brandweer Diverse Werkvelden De Regionale Dienst Afvalverwijdering zoekt voor de afdeling Uitvoering, te Bergen op Zoom, een full-time Funktie-informatie: Op de regionale stortplaats Kragge 2 wordt in 1993 een stortgasonttrekkingsinstallatie gerealiseerd. Het biogas wordt onttrokken, gekonditioneerd en getransporteerd naar elders. De funktionaris zal worden belast met het beheer van de installatie en is als zodanig verantwoordelijk voor de kwaliteit en de kwantiteit van het produkt. Tevens zal de funktionaris ondersteunende werkzaamheden verrichten bij de waterzuive ringsinstallatie. Funktie-omschrijving: - inregelen en controleren van de stortgasonttrekkingsbronnen; - controleren en beheren van de onttrekkingsinstallatie met glycoldroging; - uitvoeren van metingen, interpreteren van de meetwaarden en opstellen van dagrappor ten; - waarnemen van de beheerder waterzuiveringsinstallatie bij diens afwezigheid; - bij toerbeurt het toegangshek van de stortplaats openen en sluiten, alsmede, op zater dagochtend, fungeren als toezichthouder stortplaats. Functie-eisen: - Een op de funktie gerichte, afgeronde technische opleiding op MBO-niveau, bijvoor beeld procestechniek of chemische techniek; - bekendheid met PLC-besturing; - bereid zijn tot het volgen van aanvullende opleidingen; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan inschaling plaatsvinden tot maximaal 3.650,-- bruto per maand (funktieschaal 6). Voor storingsdiensten, het openen en sluiten van het toegangshek, alsmede voor het wer ken op zaterdagen wordt een toelage toegekend. De rechtspositie voor het personeel van het Streekgewest Westelijk Noord-Brabant is van toepassing. Overige informatie: Nadere inlichtingen omtrent deze funktie kunnen worden ingewonnen bij het Hoofd Uitvoering, de heer J.B.M. Lauwerijssen, tel.nr. 01640-43150. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het Dagelijks Bestuur van het Streekgewest Westelijk Noord-Brabant, t.a.v. de heer C.H. Melaard (personeelsconsulent), Postbus 90,4700 AB Roosendaal. De directie Zeeland houdt zich bezig met een breed scala van ontwikkelingen op het gebied van (auto)wegen en vaanwegen, van waterke ringen en havens, van waterhuis- houding en oeververbindingen. Tevens heeft de directie het beheer en toezicht op de Rijkswegen en de Rijkswateren. De zorg dus voor de hoofd infrastructuur in deze regio. Naast veiligheid en economie spelen de belangen van milieu en landschap nadrukkelijk mee bij de keuzes die worden gemaakt. De directie Zeeland telt plus minus 750 medewerkers. Bij de Dienstkring Schelde-Rijn, één van de buitendiensten, is een vacature voor de func tie van vac.nr. 4034 Functie-inhoud: Het verrichten van werkzaamheden m.b.t bedrijfseconomische zaken en contract zaken; het verrichten van werkzaamheden m.b.t post- en archiefzaken, personeelszaken en de interne dienst; het geven van leiding aan de sectie administratie van de dienstkring. Functie-eisen: MEAO-opleiding Bedrijfseconomische richting; leidinggevende capaciteiten en flexi bele instelling; ervaring op het gebied van fi nanciën en contractadministratie, post- en archiefzaken, alsmede automatisering; goede contactuele eigenschappen; goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Salaris: Maximaal salaris is f 4019,- bruto per maand, schaal 7 van het B.B.R.A.'84 (exclusief 8% vakantietoeslag). Standplaats: Rilland (kantoorgebouw Kreekraksluizen). Informatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het hoofd van de dienstkring Schelde-Rijn, de heer ing. H.M. van de Laak, tel. 01135-1951 en eventueel buiten de kan tooruren, telefoon 01640 - 38237. Sollicitatie: Indien u belangstelling heeft voor bovengenoemde functie wordt u uitgenodigd dit binnen 17 dagen, met vermelding van het vacaturenummer, kenbaar te maken aan: Rijkswaterstaat Directie Zeeland Stafafdeling Personeel en Organisatie ta.v. Dhr. F.S.C. Keerssemeeckers Postbus 5014 4330 AK Middelburg. Het ministerie van Verkeer en Waterstaat wil meer vrouwen en leden van etnische minder heden in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genie ten zij dan ook de voorkeur. Ministerie van Verkeer en Waterstaat Door Jan van de Ven Gi W formatie. In zij na het opheffe Fraudeurs kun omdat overhedi maatregelen he Douane-agent van Cosmopol geen grip op v fende het verp|j ren. En dat wi mens staat mei fiscale, specifit ken veelvuldig het haar. Ook weinigen op e kundig in rej schriften. Overgangstijdei de historie, ror nieuwe is nog herkenbaar dc lijkheid ontbrei duister van de laars hun kans uit en zijn veri gezag kan ingr Mr. H. Raspe, ne-district Ro het niet, dat d< overzichtelijk i: per 1 januari verandert er nc duurt nog wel een weet wat kc Tijdens overleg nisterie van fit mens voor een i manco in de t waarschuwd. jaar, tot 1 jar snelle jongens worden. Ten ko veranciers en oc fiscus. Kern van het i verkoop moet land btw betal In het schemerduister van de o en zijn verdwenen voordat het

de Stem | 1993 | | pagina 40