Familie berichtenl t t t t t t aviës GROOTSTE WONINGMARKT VAN ZW-NEDERLAND B en W Hulst: extra voor opg Postkantoor St voor 'prikje' vj DEgTEMj Joseph Suy Martha Suy-Poppe J.J. SCHOONENBERG- GESTEL ir. P.J. Schoonenberg ARTHUR JOSEPHUS DE CROOK Angela Maenhaut ARIE WEEDA BERNARDUS ROCTUS Annie Maria Mahu JOHANNES JACOBUS MARIE VAN DER AVOIRD Marquerite Eugenie Josephine Mehauden J.J.M. VAN DER AVOIRD CAMILLUS VERSTRATEN Irma Joanna van den Branden JOSEPHINE MARIE STEPHANIE FERKET Arthur August van de Voorde MARCEL THEOPHIEL MARIE VAN VOOREN Andrea Isabella de Groote M.TH.M. VAN VOOREN M.TH.M. VAN VOOREN jtfeerjarenprogi Voor particulieren GOEDE M0RG KITTY GETROUWD ^^dverteren opent deuren, makelaar.55 Kampioenschap PV De Reisduif NH-gemeente opgeheven Weekenddienst Stem-redactie 3 DE STEM ZATERDAG 13 FEBRUARI 1993 VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING - CA 1943 \?\J/ 1993 Op dinsdag 23 februari hopen onze ouders en grootouders en hun 50-jarig huwelijk te vieren. Iedereen die hen wil komen feliciteren op deze dag, is van harte welkom op de receptie van 19.00-20.30 uur in restaurant „Onder de Linden", Dorpsplein 12 te Zuiddorpe. Liever geen bloemen. Hun kinderen en kleinkinderen Wouterij 37, 4576 AD Koewacht. Na een gevarieerd leven is op 8 februari tevre den van ons heengegaan mevrouw weduwe van in de leeftijd van 96 jaar. Op haar verzoek heeft de begrafenis in kleine kring plaatsgevonden aan de Oude Toren te Woensel, Eindhoven. Wij gedenken haar in dankbaarheid. Soest: Jan en Corry Amsterdam: Sacha, Jacques, Laura en Rosa Hugo Amersfoort: Robert-Jan en José Jerusalem: Joyce Zuid-Afrika: Vlottenburg: Jeanne Schoonenberg- v.d. Brule Rolf Durbanville: Pane jr., Elly en Alida Corr.-adres: Van Lenneplaan 35A, 3768 XN Soest Rust nu maar uit, je strijd is gestreden, je hebt het ais een moedig man gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij in ons leven heeft betekend, delen wij u mede, dat na een liefdevolle verzorging in het verpleeghuis „De Stelle", voorzien van de H. Sacramenten der Zieken, van ons is heengegaan, onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader, schoonbroer en oom weduwnaar van in de ouderdom van 87 jaar. Taastrup (Denemarken): Antoinette en Knud Jensen-de Crook Breskens: Casimir en Christien de Crook-Poppe Terneuzen: Roger en Gaby de Crook-Zeegers Driebergen: Robert en Astrid de Crook-Bouhuys Terborg: Herman en Riet de Crook-Spinnewijn Bilthoven: Theo de Crook Gerda Groosman Sae Pauio (Brazilië): Paul en Elionora de Crook-Oliveira Noordwijkerhout: Frans en Els de Crook-Roks Kleinkinderen en achterkleinkinderen Familie De Crook Familie Maenhaut Breskens, 11 februari 1993. Vogelenzang 9. Corr.-adres: Nieuwesluisweg 11, 4511 RG Breskens. De plechtige uitvaartdienst, gevolgd door de teraardebestelling, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatshebben op dinsdag 16 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Barbara te Breskens. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen ge lieven deze aankondiging als zodanig te be schouwen. Enige en algemene kennisgeving Bedroefd delen wij u mee dat na een liefde volle verpleging is overleden onze broer, zwa ger en oom geboren te Biervliet 8-2-1922 en overleden te Terneuzen 10-2-1993. Terneuzen, 12 februari 1993 Familie Verpoorte-Weeda Familie Weeda-Ollebek Familie Haveman-Weeda Neven, nichten en vrienden Op verzoek van de overledene heeft de crema tie in besloten kring plaatsgehad op 12 fe bruari 1993. Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een man, vader en opa waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg, geven wij u kennis, dat onverwacht van ons is heenge gaan, mijn geliefde man, onze pa, opa, broer, schoonbroer en oom echtgenoot van op de leeftijd van 65 jaar. Hengstdijk: A.M. Roctus-Mahu Kloosterzande: Marianne Malcontent-Roctus Paul Malcontent Joris Dennis Very Familie Roctus Familie Mahu 4585 RX Hengstdijk, 11 februari 1993 Koningsdijk 12 De plechtige uitvaartdienst zal plaatshebben op dinsdag 16 februari a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Catharina te Hengst dijk, waarna de begrafenis volgt op de r.-k. begraafplaats te Kloosterzande. Gebedsdienst maandagavond om 19.00 uur in de kapel van Huize St. Antonius, Pastoor Versterplein 1 te Kloosterzande. Pa ligt opgebaard in het mortuarium van Huize St. Antonius. Gelegenheid tot afscheid nemen maandag avond na de gebedsdienst. Samenkomst voor de uitvaartdienst aan de parochiekerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in zaal Molenhof tegenover de kerk te Kloosterzande. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. In volle overgave aan Gods wil en na voorzien te zijn van de H. Sacramenten der Zieken is na een voorbeeldig gedragen lijden van ons heengegaan onze geliefde broer, oom en neef weduwnaar van in de ouderdom van 85 jaar. Namens de families: Van der Avoird en Mehauden Hulst: E. d'Hondt ex. test. 4506 HB Cadzand, 12 februari 1993 Ringdijk Noord 19. De plechtige uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatshebben op woensdag 17 februari om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Bavo te Groede, waarna de begrafenis in het familiegraf op de r.-k. begraafplaats, Glacisweg te Hulst. Samenkomst woensdag aan de kerk. Gaarne schriftelijke condoléance. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen ge lieven deze aankondiging als zodanig te be schouwen. De laatste uren voor 't einde dan wordt die grote wereld klein is plotseling alles onbeduidend, tot aan het laatste beetje pijn Wat zij zo indrukwekkend vonden verliest zijn glans, verliest zijn zin maar achter de gesloten ogen, glanst een ongekend mooi begin. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Wij wensen Corrie en verdere familie veel sterkte toe. Marion en Antoine jr. Wilbert Tot ons groot verdriet geven wij u kennis van het vrij onverwacht overlijden van onze zorg zame vader en opa weduwnaar van op de leeftijd van 82 jaar. Clinge: Omère Verstraten Tiny Verstraten-Jansen Jan en Ellen Jos en Daniëlla Clinge, 12 februari 1993 Molenstraat 103. Correspondentie-adres Koningin Julianastraat 29, 4567 CA Clinge. De uitvaart zal plaatshebben op dinsdag 16 februari 1993 om 14.00 uur in de parochie kerk van de H. Henricus te Clinge, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het r.-k. kerk hof aldaar. Samenkomst voor aanvang van de uitvaart dienst in bovengenoemde parochiekerk. Vader ligt opgebaard in het uitvaartcentrum, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Af scheid nemen van hem is mogelijk maandag van 18.00-19.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „De Troubadour", 's-Gravenstraat 172 te Clinge. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, vol fijne herinneringen, delen wij u mede, dat na een moedig gedragen ziekte van ons is heenge gaan, gesterkt door het H. Sacrament der Zie ken, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma echtgenote van Geboren te Clinge op 9 januari 1907 en over leden te IJzendijke op 12 februari 1993. IJzendijke: Arhur van de Voorde Alkmaar: t Julia Willems-van de Voorde Felix en Emmie Willems-Ruyter René en Susan Marjosé en Henk, Rik Yvonne en Ernst Michel Jos en Maria Mariska en John Stephanie, Marcella Fred en Maaike IJzendijke: André en Alice van de Voorde-Willems Ewoud en Patricia, Josephine Paul en Heidy Lembeke: Jo en Yvonne van de Voorde-Huysman Sylvie en Dirk Stefaan Nathalie Evelyn Dinteloord: Tiny en Anny Koopmans-van de Voorde Monique en Marc Brigitte en Jan 4515 CR IJzendijke, 12 februari 1993 St. Sebastiaanstraat 8. De plechtige uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 17 februari a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Tenhemelopne ming te IJzendijke, waarna de begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Gelegenheid tot afscheid nemen in de rouw kamer van het mortuarium van het Antonius- ziekenhuis te Oostburg, alwaar onze dierbare overledene is opgebaard. Bezoek aldaar dins dag 16 februari van 19.00-19.30 uur. Samenkomst voor de familie woensdagmor gen in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ont vangen, deze advertentie als zodanig beschou- Er is een tijd van zaaien en een tijd van oogsten een tijd van ploegen en een tijd van rusten. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die hem dierbaar waren, geven wij u met droefheid kennis van het plotseling overlijden van mijn zorgzame man, onze pa, schoonpa en opa echtgenoot van geboren te Sluis 27 april 1923 en overleden te Sluis 12 februari 1993 Sluis: Andrea van Vooren- de Groote Groede: Ria van den Hemel- van Vooren Eric van den Hemel Marijn, Bart en Arno Biervliet: Christa Thomaes-van Vooren Ben Thomaes Sluis: Marc van Vooren Loes van Vooren-Vercraeye Tom Gent (B): Carolien van Vooren Families Van Vooren-van Besien De Groote en Burggraeve 4524 EM Sluis, 12 februari 1993, Burg. van Hootegemstraat 19. Bij dezen nodigen wij u uit voor de plechtige uitvaartdienst die zal plaatsvinden op woens dag 17 februari om 10.30 uur in de parochie kerk van de H. Johannes de Doper te Sluis. De teraardebestelling is aansluitend op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst bij de kerk. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geschokt namen wij kennis van het plotse linge overlijden van de heer Vanaf 1975 was hij, als lid van de Raad van Toezicht, zeer betrokken bij onze bank. In hem verliezen wij een trouw lid van ons colle ge- Beheerders en directie Rabobank Sluis Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van de heer Gedurende vele jaren was hij als lid van de Raad van Toezicht betrokken bij onze bank. Wij zullen zijn belangstelling voor ons missen. Personeelsvereniging van de Rabobank Sluis. Dankbetuiging Wegens de enorme belangstelling die wij heb ben ondervonden tijdens de ziekte en het overlijden van mijn lieve man, pa en opa, de heer THEO BAART is het ons onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken. Uw aanwezigheid, kaarten en troostende woorden waren voor ons een steun om het grote verlies te kunnen dragen. Hilda Baart-Wezepoel Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, 13 februari 1993. Dankbetuiging Het heeft ons zeer getroffen zoveel blijk van medeleven te mogen ontvangen bij het overlij den van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder EUGENIE S. BUKKENS-DE WITTE Hiervoor betuigen wij onze oprechte dank. Familie Bukkens Sluis, februari 1993. Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen bij het overlijden en de begrafenis van onze vader, schoonvader en opa A.L. D'HONDT betuigen wij onze oprechte dank. Fam. A. d'Hondt-Schuerman Kinderen en kleinkinderen Hulst, februari 1993. Poorterslaan 15. Dankbetuiging Het heeft ons ontroerd, dat zoveel familie, vrienden en kennissen bij 't overlijden van onze lieve zoon, broer en oom MARC VAN TRAPPEN van hun medeleven blijk hebben gegeven. Het is ons onmogelijk iedereen persoonlijk te be danken, maar wees er van overtuigd dat wij uw belangstelling bijzonder gewaardeerd heb ben en dat uw medeleven ons tot steun en troost is geweest. A. van Trappen-de Kerf en kinderen Hulst, februari 1993. Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven ontvan gen na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder CELESTINA DE VRIEND-LANDSCHOOT betuigen wij onze hartelijke dank. Uw brieven, kaartjes en uw aanwezigheid bij de begrafenis hebben ons erg goed gedaan. G.P. de Vriend Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Aardenburg, februari 1993. In plaats van kaarten Voor de blijken van belangstelling en medele ven ondervonden bij het overlijden van mijn lieve man, broer, schoonbroer en oom JACOBUS JAN DE PUTTER betuigen wij ieder die hier blijk van heeft ge geven langs deze weg onze oprechte dank. C.S. de Putter-Verplanke Familie De Putter Familie Verplanke Biervliet, februari 1993. Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven en be langstelling, ondervonden na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader CORNELIS LEVINUS HAMELINK echtgenoot van Jacomina Anna de Doelder betuigen wij u onze oprechte dank. J.A. Hamelink-de Doelder Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Terneuzen, februari 1993. Dankbetuiging Samen hebben wij afscheid genomen van een bijzondere vrouw CATRIEN SCHIEMAN „Zij was onze kracht en steun" De gedachte dat zovelen het verdriet om dit afscheid met ons wilden delen, is ons tot steun en bemoediging geweest. John Naisbett Familie Schieman Hulst, februari 1993 Puccinistraat 8. 'n Gelukwens, bedankje, jubileum, recept» huwelijk, geboorte, verloving, overwinning prestatie, examen, Abraham, openbare dank en ga zo maar door, mag best eens in de krant en wel op de pagina familieberichten. Moeilijk is dat niet en duu, hoeft het niet te zijn. Prijs per regel of kolom 2,29 resp. 2,40*, één grote reoei verplicht a 2,89 resp. 3,04*. Voor het plaatsen van een foto of afbeelding met een formaat van 35x45 mm rekenen wij 15,96 resp. 16,76* toeslag. Overige tarieven op aanvraag. Bij niet contante betaling wordt 4,50 adm.kosten berekend. Foto's worden niet geretourneerd. Bel 076-236442 of geef uw tekst 2 dagen vóór plaatsing af bij één van onze kantoren. Schriftelijke opgaven worden uitsluitend geaccepteerd indien naam en adres bekend zijn, ook indien uw betaling bijgevoegd is. Wij behouden ons het recht voor teksten zonder opgaaf van redenen te weigeren Indien de uitgever klachten bereiken over de opgegeven tekst behoudt de uitgever zich het recht voor om de naam van de opdrachtgever bekend te geven. Deze tarieven gelden op zaterdag Verenigingsnieuws uitsluitend op 2 kolom op donderdag i-i-« Deze baas wordt 50 van harte gefeliciteerd met je 20e verjaardag. Pa, Ma, Eric, Sjaak. Dirk van Bunder en Micaële Boone 12-02-1993, Hulst. Van onze verslaggever Hulst - Nu de restauraties aar de molen, het voormalig Refu- "ehuis en het pand Steenstraal 26 worden uitgevoerd, kan d<j uemeente Hulst opnieuw dr hoogste prioriteit geven aan d restauratie van de basiliek. Burgemeester en wethoudert stellen de gemeenteraad voor, de rijkssubsidies voor de jarer 1999 2 0 00 en 2001 nu voor dr st - Er komt dit jaar in Hulst vöor archeologische opgravingen. Te raad eind deze maand met een voo wethouders akkoord gaat. get voorstel vloeit voort uit een zier verzoek van de Werkgroep Wel Stadsarcheologie om in de ge- 'eer meentebegroting een jaarlijks bed bedrag op te nemen voor archeo- ten logische onderzoeken. zal bru Gezien de krappe gemeentekas gra; Op 11 februari 1993 is door A. de Wit, rechtsdeurwaarder te Breda, een expli uitgebracht ten verzoeke van Fiat Crei Nederland B.V., gevestigd te Maarssen ten laste van bar-dancing Bonaparte B, statutair gevestigd te Roosendaal, gf meente Roosendaal en Nispen, thans zoi der bekend kantooradres zowel in als bi ten Nederland, bij welk exploit laatst noemde onder meer is gedagvaard om woensdag 21 april 1993 te 11.00 uur te vei schijnen ter openbare burgerlijke terecht zitting van de kantonrechter te Bergen Zoom, zittinghoudende aan de Stations straat 28 aldaar, om zich te horen verooi delen tot betaling van een bedrag va 28.047, 15 met rente en kosten. Een schrift van het exploit kan door de betrol kene verkregen worden bij: A. de Wit, gerechtsdeurwaarder, Wilhelminapark nr. 9, 4818 SL Breda. Van onze verslaggever Hulst - De gemeente Hulst ziet gee het voormalig postkantoor in Sint-, 'an de hand te doen. '!r 'ot twee keer toe werd er gele- He renheid gegeven voor dit pand sta, te schrijven, maar telkens vie- de 1 de bedragen zwaar tegen. rui len gemeentelijke taxatiecom- ger ssie plakte een executie-waar- dei van 95.000 gulden op het [ebouw; dat bedrag moest de ïerkoop ten minste opleveren. )e eerste keer was adminstratie- antoor APH met 60.000 gulden hoogste bieder. De tweede maal eveneens, maar dan met 12.500 gulden. Wanneer wij de andere in- ichrijvingen bezien, dient de [Conclusie'té*'lijn-, dat er geen :st te verkrijgen de gemeente- aogere op laten B en aad mistroostig weten. Het col lege stelt dan ook voor, het pand voor dat laatste bedrag van de [hand te doen. B.V. Ariës is een dynamische handelsonderneming. Zij geniet een groot vertrouwen met exclusieve produktiereeksen voor effi ciënte kantoororganisaties (dossieropberging) in de Benelux bij bedrijven, instellingen, gemeenten en overheid. Om dit succes verder uit te bouwen in Nederland zoeken wij 2 VERTEGENWOORDIGERS (M N] Profielschets: Wij bieden: - 25 35 jaar - een professionele oplei* - doelgericht volhouder die ding en begeleiding kan werken - een hoog salaris met be- - open persoonlijkheid met drijfswagen goed voorkomen en so- - een uitdagende sleutel- ciaal vaardig. functie waarin een zelf; Functie: stand ige persoonlijkheid - de verantwoordelijkheid dank zij een dynamische opnemen een bestaande sfeer zich kan uitleven, sector verder uit te bou- Geïnteresseerd Richt uw wen, door nieuwe klanten schriftelijke sollicitatie ver te prospecteren en be- gezeld van een c.v. aan de staande klanten te verzor- heer Peek van Van Daal gen. Partners, Postbus 460- 5140'AL Waalwijk. is-;;;.:. Inlichtingen: De Stem. 076-236911 Makelaars zijn kind aan huis in de krant. Van onze correspondent Graauw - Het generaal kam pioenschap 1992 bij de post duivenvereniging De Reisduif te Graauw is gewonnen door de gebroeders De Koster. De ze combinatie behaalde ook de koningstitel bij de jonge duiven,. Bij de jaarlingen ging deze titel naar Th. Wee- maes en bij de oude duiven naar W. Volleman. eindstanden op vaste voe tring Oude duiven: 1. en 3. gebroeders De Koster, 2. W. Volleman. Jaarlingen: 1. J. Pardon, 2. E. Bos huizen, 3. gebroeders De Koster. Jonge duiven: 1. en 3. gebroeders De Koster, 2. J. Pardon. Najaarsvluchten: 1, 2. en 3. gebroe ders De Koster. Halve fond: 1. en 2. gebroeders De Koster, 3. gebroeders De Bakker. eerste getekende duif Uude duiven: 1. W. Volleman. Jaarlingen: 1. E. Boshuizen, 2. J. Pardon. Jonge duiven: 1. gebroeders De Kos- Pardon. ^ajaarsvluchten: 1. gebroeders De Koster, 2. gebroeders De Bakker, «alve fond: 1. gebroeders De Kos- ler> 2. gebroeders De Bakker. Hoofdplaat - De Nederlands hervormde Gemeente van hoofdplaat gaat op in de broe dergemeente Biervliet/IJzendij- Ee. Zondag 28 februari komt de hoofdplaatse Gemeente voor het ,t v F1 Aardenburg bijeen. De «scheidsdienst wordt geleid oor ds. T. Postma. Het Neder- ands Gemengd Koor Terneuzen verleent medewerking. :s - Voor redactionele aangele genheden, dus niet voor ad vertenties of bezorgklach ten, kunt u dit weekend contact opnemen met Frank "eij 01155-1793. Bgg 01153-1534 of 01150-18924. Aj d; gr te Z vi H bi bi b:

de Stem | 1993 | | pagina 20