L Rinus Zegers stapt op bij Hoek Jan Wier EN. ZILVEREN SCHOEN (m/v) Afdeling Zeeland KNAU nu regio-commissie Vroege start seizoen voor motorcrossers Klankbordgroep uit het bedrijfsleven voor sport sportnieuws KORT topscorers-klassement sport AGENDA SPORT ZEELAND B4 Trainer heeft genoeg van grove beledigingen van sponsors Promotie I gen we via promotie bij keuze in I de derde klase uitkomen. Anders I bet goed naar mijn zin bij Ani- Begeleiding Titel binnen bereik van Benny Sport V\\\ BRIDGERUBRIEK Zevenbergen MHH Red Geese houdt indoortoernooi De Pieper/Landgraaf in bekerfinale Ben/De Ridder alleen op kop Krokusloop naar andere datum Qutility blijft ongeslagen VOLLEYBAL 993 X 85 ïr, een kleinscha- kenhuis, is mede hulpverlening in f 5A s een dyna- met 24 plaatsen, ft de afdeling een fdelingen binnen noeten leiden tot idueel behandel- enthousiaste met diploma B, Mt omgaan met akute Regelmatige diensten wiet jou in kontakt. I erueert, begeleidt en I \a's en andere disci- tlan. bedraagt maximaal kroep 45. [ingewonnen bij de |2500. Je sollicitatie ?3 gericht aan de E. van Eekeren, Centrum Jan Wier, uid-Nederland EPZ hecht eerde medewerkers en pm dat te bereiken wil zij en externe communicatie j besloten de afdeling aanstelling van een: iies verricht u uw werk- jligheid binnen het centraal en externe communicatie, hn de verdere ontwikkeling pur en het management >n draagt zorg voor de :tie van diverse publikaties Ipassingen. Daarnaast |n regionale media. Voorts en de organisatie van r van de locatie en !X. Samen met uw ofdkantoor hebt u ook J bedrijfspublikaties, zoals lad. een HBO-opleiding op het ilistiek) vereist. Daarnaast ar ervaring in een soortge- n pré, een zeer behoorlijke igheid vanzelfsprekend. U nt u bereid en in staat om 1 ervaring en bedraagt me basis) met een uitloop- tok de overige arbeids deling voor kinderopvang. 1 van de selectieprocedure, u besproken. U beslist it overgegaan. u zich dan binnen 14 dagen Jrijfsdirecteur Sociale Zaken Jhoven, onder vermelding en in de linkerbovenhoek men met de heer 040-503429 tot de heer A.F.J. Jacobs, 1621-84151. OESTEWl ZATERDAG 13 FEBRUARI 1993 iv.k/Zaamslag - Trainer Ri tss Zegers heeft gisteren met onmiddellijke ingang zijn itslag gevraagd en gekregen zaterdageersteklasser góek. Hij werd slachtoffer van een strijd die zich tussen enkele sponsors en het be- jtuur van de HSV Hoek ont wikkelde. Zegers had genoeg van de grove beledigingen van de zijde van de sponsors. pe geruchten dat Rinus Zegers binnen een niet al te lange tijd bij Hoek op zou stappen, circu leerden al even. Zegers ontkende jat toen. -De kritiek die hij van je ontevreden sponsors over zich been kreeg, nam hij zoals hij vaak zei 'niet serieus'. Zegers bad te maken met het bestuur, ju dat stond achter hem. Het contract dat onlangs nog voor een jaar werd verlengd, was daar een voorbeeld van. Het tegenval lende resultaat weet men aan andere oorzaken. „Geen hecht team," was een uitleg. Remco van Keeken, die min of meer de dienst uit wilde maken hoe er getraind moest worden, werd ge schorst en vertrok. Hij voldeed niet aan de normen die bij 'vrienden' hoort. Het bestuur stond geheel achter de trainer. Voorzitter Eddy Dobbeleir zei dat onomwonden. Vorige week tijdens het duel in Veenendaal tegen DOVO, dat Hoek met 4-2 verloor na een 1-2-ruststand, werd door spon sor Wim de Feyter tegen voorzit ter Eddy Dobbeleir gezegd: „Als we vandaag winnen of gelijk spelen, mag de trainer blijven. Als we verliezen, moet hij bui ten." Dobbeleir reageerde toen: „Dan heb je nog een probleem. Dan stap ook ik op." Het gevolg was dat het bestuur van Hoek maan dag om de tafel ging zitten. Men bleek achter de trainer te staan. Een dag later kwamen de spon sors, onder wie critici ais Wim de Feyter en Dirk de Bruin bij een. Men eiste het hoofd van de trainer. Kortom, Hoek zat op dat moment met een machtsstrijd opgescheept. Een gevecht waar in duidelijk is geworden dat de sponsors, als puntje bij paaltje komt, de dienst uit kunnen ma ken. Of athans hun zin te krij gen. Rinus Zegers, die alleen begin deze week in Hoek aanwezig was, omdat hij met een griep kreeg te maken, 'hielp' de spon sors door gistermorgen de knoop door te hakken. „Ik heb de voor zitter gebeld en gezegd dat ik er mee kapte. Hij vond het jammer, maar wel begrijpelijk. Hij res pecteerde mijn standpunt," al dus Zegers, die enkele uren later Eddy Dobbeleir op bezoek kreeg. Die zei hem ook toen nog: „Wij als bestuur zouden je nooit ont slaan." Het hoefde echter niet meer voor Zegers. Zegers had zelf het heft in han den genomen, omdat zoals hij zei „de werksfeer door een enkeling is verpest. Ik heb geen zin meer in allerhande grove beledigin gen. Ook niet aan het adres van mijn spelers." Rinus Zegers had over de weinig vleiende opmerkingen van met name sponsor Wim de Feyter al enige gesprekken met zijn spe lers. Want die vroegen hem: „Moet dat nu zo." Rinus Zegers over enkele van die opmerkin gen: „Jacky Scheele werd ge vraagd: 'Heb je soms iets met Rinus Scheele?' Een andere spe ler die reageerde op een uitlating van De Feyter, kreeg toege snauwd: 'Jij moet je mond hou den, ik betaal jou.'" Een uiterst crue opmerking aan het adres van een speler die een kans miste kwam uit de mond van sponsor Dirk de Bruin. Hij riep, zo stelt Zegers: 'Voor 't vuurpeloton ermee.' Rinus Zegers had genoeg van dergelijke praktijken. „Ik heb weloverwogen mijn besluit geno men. Ik vertik het al mijn vrije tijd aan die mensen op te offe ren." Wat nu?, is een vraag die mo menteel heel Hoek bezig houdt. Binnen de spelersgroep heerste verwarring. Enkele vrijwilliger reageerden onthutst: „Ongeloof lijk. Rinus heeft er alles aan gedaan. En nu dit. Hoe moet het verder". Wie er vandaag op de bank zal zitten, is nog onbekend. Mogelijk 'spion' Gerrit Emans. Zegers houdt dat voor 'onmogelijk', om dat Emans enkele jaren geleden als' trainer bij Hoek aan de kant werd gezet. Eddy Dobbeleir was gisteravond voor commentaar afwezig. Pieters blijft Animo trouw Boor onze tennismedewerker Henk van de Voorde lemeuzen - Bij de Terneuzense tennisclub Animo zijn de laatste jaren veel spelers van naam vertrokken, van me nationaal kampioene Stéphanie Rottier uiteraard de meeste bekendheid geniet. Momenteel kiest Animo voor de eigen jeugd. Van de spelers van reputatie speelt alleen nog Dethlef Pieters komend seizoen voor Animo. De 19-jarige Pieters uit Vogelwaarde moet zich bijna de 'laatste der Mohikanen' voelen. I Niemand kan er omheen dat I Zeeuws-Vlaanderen op tennisge bied kwalitatief onevenredig' goed vertegenwoordigd is. Van i Rottier is het verhaal bekend. Serge Carpentier en Kelly Bou- man, die beiden uit Oostburg afkomstig zijn, werden onlangs ia Kapelle Zeeuws kampioen. I Andere bekende spelers uit die regio zijn onder meer Tim van Veldhoven, Bernd van Quekel- I berghe, Rob en Mike Simon, Na thalie Tijssen, Marjon Copier en Sandra Begijn. Behalve Carpen tier hebben genoemden ooit competitie voor Animo gespeeld, maar zijn inmiddels vertrokken. Uizondering is Dethlef Pieters. Hij speelt vanaf 18 april aan staande voor de Terneuzense club in de derde klasse van de mamencompetitie. Pogingen van de ambitieuze tennisclub De Schelde uit Vlissingen om Pie ters op andere gedachten te brengen ten spijt. I Dethlef Pieters: „Niet lang gele- den heb ik besloten om dit jaar I bij Animo te blijven. Er is wel contact geweest tussen ZTC, de I Zeeuwse Tennis Combinatie, en I mij. Sportief is het misschien een stap terug, maar ik blijf Animo J voorlopig trouw. Gelukkig m0- was ik naar ZTC gegaan. Ik heb mo. De competitie is een voorbe reiding op het zomerseizoen. Je I staat vanaf april al onder druk. I Steeds naar Vlissingen moeten I rijden is ook wat." Samen met ZTC kwam Animo vorig seizoen uit in de derde Masse van de mixedcompetitie, j De Teneuzenaren degradeerden. I «Het eerste mixedteam van vorig I jaar is opgeheven. Met een heel ander team wordt nu in de vier- I de klasse gestart. Zelf speel ik I dus derde klasse in de mannen- I competitie. We hebben een goed team met namen als Michel Ver- berkmoes, Boas Bierings en Ste- I ve van de Vorst uit Mechelen. We hebben allemaal speelsterkte BI. Ador komt ook in de derde klasse uit. Dat team heeft meer routine om het kampioenschap I te pakken. Binnenkort zijn we I j aan het 'gravel happen'. We gaan er vol goede moed tegen- I aan," aldus Pieters. en Voetballi Dethlef Pieters begon pas op 13-jarige leeftijd met tennissen. Voetballen genoot eveneens zijn belangstelling. Hij vertelt: „Bij Vogelwaarde Al speelde ik on der Walter van Duyse in de hoofdklasse en daarna onder Harold Smet interregionaal te gen ploegen als NAC en Baronie. Voetballen en tennissen was ech ter voor mij niet meer te combi neren. Op mijn zeventiende koos ik definitief voor tennis. Mis schien kies ik straks voor een combinatie van werken en ten nissen. Misschien ga ik wel ten- nisles geVen. Dat zie ik allemaal wel tegen die tijd, want ik wil eerst mijn MTS-diploma halen." Pieters was onlangs goed op dreef in het zogeheten Spa-cir cuit in Luik. Na twee B-15 2 spelers te hebben verslagen ver loor hij in de kwartfinale eervol van de Belgische roputinier Godfroid. Minder verging het Pieters tijdens de Zeeuwse in doorkampioenschappen. Al in zijn tweede optreden vond hij zijn Waterloo tegen Marcel Schouw. Dethlef Pieters: „Ik heb toen mezelf de das om gedaan. Ik stond in de eerste set met 4-2 voor. Een dubieuze bal werd toen bij 40 gelijk door de scheidsrechter in mijn nadeel uitgelegd. Door het systeem van de 'sudden death' werd het daar door niet 5-2, maar 4-3. Een scheidsrechter kan een fout ma ken. Alleen is dit door de sudden death meteen fataal. Door mijn trainer Filip Versluys wordt ik goed begeleid, zoals in Luik en voor de Zeeuwse kam pioenschappen. Ik speel nu niet meer zo voorspelbaar als vroe ger, met meer variatie. Ik sla bijvoorbeeld kort cross naar bui ten en geef dan een diepe bal. Vroeger nam ik te veel risico door bijna iedere bal diep in de hoek te willen crossen." Komende zomer wil Pieters aan de sterkste toernooien in vooral België, maar ook in Nederland deelnemen. „Misschien wel sa men met de groep van ZTC, maar dan wel op mezelf. Het is beter om je eigen weg te gaan. Rob en Mike Simon, bij wie ik heb leren tennissen, zeiden altijd dat Tim van Veldhoven en ik een 'killersmentaliteit' hebben. Voor die mentaliteit is het nodig dat je je als eenling opstelt. Het is hetzelfde als in profvoetbal. Als het er op aankomt kiest daar ieder voor zijn eigen hachje. Ge- zamelijk kamperen voor de toer nooien, zoals de groep van ZTC gaat doen, vind ik slecht voor het toernooi," besluit Dethlef Pieters. Schiphol (anp) - Topfiguren uit Nederlandse ondernemin gen maken deel uit van de 'Klankbordgroep Bedijfsleven' voor de sport in al zijn vormen, die deze week in de "IP-room van Schiphol werd opgericht. De vorming van de Klankbordgroep is een uitvloeisel van een onderzoek door het internationaal management advisebureau AT. Kearney, begeleid door een stuurgroep onder leiding van Hans Wiegel. Een overkoepelende initiatiefgroep besloot de vorming van de Klankbordgroep te bevorderen. Verleden jaar w«d vanuit de topsport-atleten al een groep geformeerd. Deze week werd de tweede stap gezet. De voornaamste taak van oe Klankbordgroep is een brug te slaan tussen het bedrijfsleven ,n sPorJ in al zijn vormen. In de groep hebben onder meer optunctionarissen van Fokker (NederkoornjfPhilipsjPost), PTT scheepbouwer), Unilever (Tabaksblat), KLM (Van Wfjk^Rabo- dp1? '®c'lreve) on Heineken (Vuursteen) zitting genomen: xOok L missionaire voorzitter van het sectiebestuur betaald vpet- al> Martin van Rooijen, maakt deel uit van de groep. - Dethlef Pieters: „Als tennisser is het beter om je eigen weg te gaan." FOTO WIM KOOYMAN. Sas van Gent - Voor koploper Benny Sport is het nog een kwestie van enkele weken vol houden. Dan kan de titel begroet Yworden in het zaalvoetbalrayon Sas van Gent. De enige ploeg die nog een minieme kans had Ben ny Sport te bedreigen, W. 't Polderken, verloor in een recht streeks treffen met 4-0. Grote man aan Benny Sport-zij- de was opnieuw Luc van Hecke van de provinciale Belgische derdeklasser Kaprijke. Deze top scorer op het veld van het sei zoen 1991-1992 van de regio Vlaanderen stond ook nu aan de basis van tal van vloeiende aan vallen en scoorde zelf twee keer. De andere twee treffers kwamen op naam van Erwin de Roover. In Sas van Gent is in feite alleen de strijd om de tweede plaats nog interessant. Voorlopig neemt 't Brouwershuisje die plaats in na de moeizame 3-5-overwin- ning op hekkesluiter Cerestar. Philippine 2 blijft eveneens een serieuze gegadigde voor die posi tie na de 3-0-zege op IZV 3 en ook het genoemde VV 't Polder ken komt daarvoor in aanmmer- king. ADEG won met 1-4 van Oudt Sas en bij het duel De Spetters- Marinet kwam de voor zaalvoet bal vrij ongewone uitslag van 0-0 op het wedstrijdformulier. STAND Benny Sport 16-31, 't Brouwers huisje 17-25, Philippine 2 17-24, W 't Polderken 15-21, ADEG 17-20, De Spetters 18-17, De Tukker 18-16, De Rijnvaart 16-12, IZV 3 17-12, Mari- net 18-12, Oudt Sas 16-8, Cerestar 17-4. Van onze atletiekmedewerker Kapelle - De afdeling Zee land van de KNAU hield in het gemeenschapscentrum De Vroone in Kapelle haar 66e en tevens laatste algemene jaarvergadering. In het plan 2000 van de KNAU is er immers geen plaats meer voor afdelingen. Het ophouden van bestaan van de Zeeuwse afdeling ging vlot en vrijwel geruisloos. Het afdelingsbestuur gaat ge woon verder onder de nieuwe naam Regio-commissie. Afde lingsvoorzitter Frank Bordui vertegenwoordigt voortaan de Zeeuwse atletiek in het districts- bestuur. Toch zaten er aan de overgang nog haken en ogen. Het financiële en materiële bezit van de afdeling moet veilig wor den gesteld. Maar het afdelingsbestuur had het huidige werk keurig gedaan en de bedachte constructie werd instemmend door de vergadering begroet. Het bezit van de afde ling komt in de vereniging Zee land Atletiek, die bestaat uit de negen voorzitters van de Zeeuw se clubs. Deze vereniging gaat samen met de Regio-commissie waken over de Zeeuwse atletiek en coördineren. Traditiegetrouw stond de jaar vergadering ook in het teken van de huldigingen. John Vermeulen kreeg voor de achtste keer de prestatiebeker bij de mannen se nioren uitgereikt. Dit voor zijn nationale titel op de 10 kilome ter en daarbij behorend Zeeuws record. Daarmee komt Vermeu len op gelijke hoogte met Piet Vonck die ook acht keer de bo kaal mee naar huis mocht ne men. Bij de vrouwen werd de beker niet uitgereikt. Er waren geen geschikte kandidaten gevonden. De beker van de Zeeuwse Sport raad ging naar veterane Jannie Schot van Deltasport. Zij pakte de nationale titel met de kogel. De teamwisselbeker ging naar de AB-meisjesploeg van het Goese AV'56 voor haar nationale titel in de tweede klasse. Een ploeg die bestond uit: Jacqueline van de Kreeke, Marieke Bordui, Mi riam Antheunisse, Anjolie Wisse, Fiona Zuidhof en Marieke Wil- lemse. De Adrie de Munck-beker was voor het organiserende duo van de massaloop in Oostkapelle, Kees Kodde en Han Rijnhout, die alle 25 edities tot nu toe organiseerden. De jeugdemble- men gingen dit jaar naar Karin Bastian (Sporting Walcheren), Anjolie Wisse (AV'56), Ramses Bekkenk (Delta Sport), Erwin Mortier (RKHAV), Pascal Meer man (Atletika) en Wilbert Murre (Scheldesport). \<3 door Ruud van den Bergh 0 gever 106 542 allen kw. 96 3 863 107 V87 AV A742 A964 N W O Z 3 B 10842 HB10 V 8 3 2 AHB9 V H 7 5 V95 HB5 sprongvolgbiedingen, waar mee zij tweekleurenspellen kunnen aangeven. Zij kwa men daarmee in een uitste kend contract. AH 10 A 7 5 107 52 VB6 De komende maan den blijft er volop gelegenheid in een weekeinde ergens mee te doen aan een drive. Ook kroegentochten, die een spe ciale attractie voor bridgers blijken te zijn, ontbreken niet op het programma. Bekend is de gezellige tocht door het Ginneken (dit jaar 27 maart) en in Etten-Leur zullen de cafés op 18 april met bridgers bevolkt zijn. Daar komt dan op 16 mei de Bre dase kroegentocht bij, georga niseerd door BC De Baronie. Het overladen programma zal dan ook wel de reden zijn, dat de Zevenbergse Bridge Club al op 30 januari haar voor jaarsdrive hield, met vanzelf sprekend spellen die nabe schouwing verdienen. Zuid deed het eerste en laat ste bod: 1 SA. Cor Asselmans doubleerde met de West hand, Noord paste en Gon Wassenaar (Oost) had van zelfsprekend geen zin meer te bieden. Even later moest Noord -1100 voor zijn partij noteren, omdat het contract vier down ging. Dan blijft een discussie achteraf niet uit. Noord zei dat hij met nul punten niet kon bieden. Maar die nul punten zijn juist een reden om wel te bieden en uit het doublet weg te lopen, vond Zuid. Noord kon uitre kenen hoe de punten na een 15-17 SA openingsbod tussen de partijen verdeeld waren en weten dat 1 SA van zijn part ner kansloos was; 2 Sch zou minder catastrofaal zijn geëin digd. Op de systeemkaart van de Zwaluwnaren Jan en Marthy van Gorp staan Romeinse 0 gever AV5 NZ kw. V - AB643 H B 1062 742 V H 8 7 3 H 5 V987 N W O Z B963 AVB52 82 A3 4 H 10 8 r 10964 V 1097 54 V8654 B 106 B 83 H 9 N W O Z B 7 2 HV9843 V 4 83 93 V 2 AH96 A107 5 42 Oost opende met 1 Ha en na pas van Zuid bood West 2 Ha. Van Gorp kwam met de Noord-hand nu in de bieding met 4 KI, waarmee hij aangaf interesse te hebben in klave ren en de naast hogere kleur; dus ruiten. Oost paste; zijn vrouw koos voor 4 Rui; bij West kwam 4 Ha en Van Gorp bood 5 Rui, dat West uiteindelijk doubleerde. Om dat zowel de klaveren als de ruiten gunstig verdeeld wa ren, werd dit contract zelfs met een overslag gemaakt. Goed tegenspel was er op dit spel: Het bieden ging als volgt: Noord 1 Rui; Oost 2 KI; Zuid 2 Ha; West pas; Noord 3 Ha, waarna iedereen paste. West kwam uit met klaveren-heer en speelde klaveren na voor het aas. Als Oost nu klaveren had nagespeeld, zou er uit Zuid een ruitenkaart zijn weggegaan. West had dan kunnen troeven, maar O-W maken dan in ruiten en harten een slag en in klaveren twee slagen, waarmee 3 Ha zou zijn gemaakt. Maar Oost speelde eerst ruiten-aas en -heer en daarna klaveren. Daardoor kon Zuid geen ruitenverliezer op de klaveren-introever kwijt en maakte West nog één van zijn harten, waardoor het contract één down ging. Oost had er goed aan gedaan om eerst vier slagen te bemachti gen en dan te hopen op troef- promotie bij zijn partner, die er ook kwam. Goes - De Goese honk- en softbalvereniging Red Geese houdt zondag 14 februari een indoor softbaltoernooi in 'Sportpunt Zeeland'. Aan dit traditionele treffen in de voorbereiding op het aanstaan de seizoen, doen Islanders (Oude Tonge), Wizzard (Bergen op Zoom), Eurostar (Rotterdam) en de eigen formatie mee. Het evenement dat onder regie van Wiebe van der Kerk wordt gespeeld, begint om 10.00 uur en duurt tot 17.00 uur. Axel - In het Axelse zaalvoetbal stonden, naast enkele duels in de competitie, een paar wedstrijden om de rayonbeker op het programma. De Pieper/Landgraaf plaatste zich in deze strijd voor de finale door met 5-3 van Disco Love 2 te winnen. In de andere poule klopte Ratjetoe tegenstander De Pooter met 3-2 en maakt daardoor eveneens een goede kans op een stek in de eindstrijd. In de competitie viel de 4-3-zege van Maks/Number One tegen Marine Service op. Een overwinning, die tevens goed was voor de koppositie. Benetton bleef goed in de race door Dax met 8-1 te kloppen en Disco Love 1 schoot uit zijn slof door met 11-1 over Steelant te zegevieren. De Ruyter-Gemeente eindigde onbeslist in 3-3 en Disco Love 2-Broomchemie werd 3-4. STAND Maks/Number One 15-28, Landgraaf/De Pieper 15-27, Primus/Pluym 15-25, Benetton 16-25, De Ruyter 16-22, Gemeente 16-20, Disco Love 2 16-17, Ratjetoe 15-16, Marine Service 16-14, IZV 2 16-14, Azalea 16-14, Engelhard 16-11, Disco Love 1 16-11, Dax 15-7, Steelant 17-7, Broomchemie 15-5, Van Alten 16-3. Axel - In de hoofdklasse van het regionale zaalvoetbal heeft Ben/De Ridder de hoofdrol gepakt. De Terneuzenaren deden dit door het inhaalduel tegen Grensvrienden te winnen. Met niet minder dan 12-4 werd de ploeg uit Koewacht verslagen. Die score kreeg met name na de hervatting gestalte, nadat met 2-3 van doel was gewisseld. „Het was een chaos, het liep van 'geen kanten," zei men bij de thuisclub. Voor deze ploeg scoorden Luc Rombaut en Patrick de Block elk twee keer. Voor de winnende goals tekenden Paul van der Hooft (5x), Werner Meyer (2x), Arnold van der Plas, André de Regt, Benny van Leeuwen, Jos van Driessche en Mohammed Anbar. Hulst - De Krokusloop in Hulst, die aanvankelijk vandaag (zaterdag 13 februari) gehouden zou worden, is verplaatst naar zaterdag 20 februari. Tijdens deze loop zullen tevens de clubcrosskampioenschappen van de atletiekvereniging RKHAV worden afgewerkt. Terneuzen - Ook tijdens de elfde competitiewedstrijd bleef Qutility ongeslagen in de derde klasse van de zaalvoetbalcompe titie van het rayon Terneuzen. De trotse leider moest overigens wel diep gaan om W Dow 4 terug te wijzen. Qutility won dat treffen met 2-0 en gaat nu met drie punten verschil aan de leiding voor enige concurrent NK Balkan. In de dezelfde klasse sprong de ruime nederlaag (5-1) van Instuif 1 tegen Ben/De Ridder in het oog. Echt met scherp schoot W Terneuzen 2 tegen hekkesluiter Instuif 2:10-0. In de tweede klasse had W Dow 2 geen moeite met Smit (1-6) en speelde subtopper Sportcorner met 4-4 gelijk tegen Beldo'79. Door dit gelijke spel heeft Sportcorner afgehaakt bij de titelkandidaten. STANDEN Tweede klasse: Witte/Boussen/De Bruin 13-21, Gemeente 12-20, Sport- corner 12-16, W Crunchtime 13-16, W Dow 2 13-15, Ron's Fashion 12-11, Beldo'79 13-10, ABN 13-9, W Dow 3 13-9, Smit 13-8, Atoom Boys 13-5. Tweede klasse: Qutility 11-21, NK Balkan 11-18, Goalgetters 12-16, M&B 12-16, Instuif 1 13-14, W Dow 4 13-13, Ben/De Ridder 4 13-13, W Terneuzen 2 13-8, Piantenmarkt 12-7, De Feyter 11-6, Instuif 2 13-0. 1. P. Bom (SSV '65) met 15 doelpunten. 2. C. Blommaert (HW '24) met 14 doelpunten. 3. B. van Craenenbroek (Clinge) met 13 doelpunten. 4/5. J. Lambert (Koewacht) en W. Bisschop (Steen) met 12 doelpunten. 6. t/m 9. H. Rietjens (HW '24), P. v.d. Hooft (Sluiskil), J. Navarro (Steen) en A. den Dekker (Kloe- tinge) met 11 doelpunten. 10/11. R. Zuydwegt (Kloetinge) en R. Bun (SSV '65) met 10 doelpunten. 12. R. Weststrate ('s Heer Arends- kerke) met 9 doelpunten. 13. t/m 16. F. Goedegebure (Goes), S. Soulimans (Hoofd plaat), K. Westerweele (RCS) en M. Astroh (Dauwendaele) met 8 doelpunten. 17. t/m 21. P. Schipper (Middel burg), D. Rietjens (HW '24), A. Wouters (Vogelwaarde), R. Raes (Vogelwaarde) en R. Dagevos (Wemeldinge) met 7 doelpunten. 22. t/m 29. R. Krijger (Goes), R. de Vos (Patrijzen), R. van Rose- velt (RCS), R. Mobach (Sluiskil), E. v.d. Bosch (Steen), H. de Waard (Kapelle), W. Goedege- buur ('s Heer Arendskerke), J. v.d. Klooster ('s Heer Arendsker ke) met 6 doelpunten. 30. t/m 37. A. Karelse (Luctor '88), J. de Visser (Clinge), R. de Block (Clinge), M. Dhaene (Corn. Boys), M. Janse (RCS), W. Braaf- hart (Sluiskil), D. de Graaf (Wal cheren), M. de Groote (SSV '65) met 5 doelpunten. Clubscore: 1. HW '24 met 43 doelpunten. 2. SSV '65 met 41 doelpunten. 3. Steen met 40 doelpunten. Zaterdag: promotieklasse man nen: Voorwaarts-Mytilus in de sportzaal te Zuiddorpe (en niet in Axel, zoals gisteren abusievelijk werd gemeld). Van onze motorsportmedewerker Terneuzen - Het motorsportseizoen kent in België dit seizoen een vroege start. Komende weekeinde houdt de BLB/MCB de openingswedstrijd in Torhout, waar een indoorwedstrijd op het programma staat. Twee weken later, op 28 februa ri, gaat het seizoen van de VLMB van start in Oosteeklo. Deze bond houdt het komende seizoen overigens opyallend veel wedstrijden op Nederlandse bo dem. Éénmaal in Zegge en Ril- land-Bath en vijf keer op het Smitschorrecircuit van de Stich ting RES in Axel. Daar wordt overigens zaterdag 6 maart de eerste wedstrijd om de RES- competitie verreden, terwijl een dag later de VLMB-piloten de eerste confrontatie in het Axelse zand te wachten staat. KALENDERS VLMB: 28 februari: Oosteekloo, 7 maart: Axel, 14 maart: Evergem, 21 maart: Assenede, 4 april: St.- Baafs Vijve, 11 april: Ertvelde, 18 april: Bellegem, 25 april: Roksem, 1 mei: Moerbrugge, 9 mei: Masse- men, 16 mei: Wielsbeke, 20 mei: Maldegem, 23 mei: Rilland-Bath, 30 mei: Axel, 31 mei: Axel, 6 juni: Belzele, 13 juni: Maubray, 20 juni: Egen Pittem, 4 juli: Oedelem, 11 juli: Axel, 18 juli: Wielsbeke, 21 juli: Middelkerke, 25 juli: Zuien- kerke/Bredene, 8 augustus: Lille, 15 augustus: Egem Pittem (875), 21 augustus: Westkapelle (avond), 29 augustus: Kortemark, 5 sep tember: Zegge, 12 september: Kluisbergen, 19 september: Axel, 26 september: Moorslede, 3 okto ber: Roksem, 10 oktober: Naza-t reth (merken), 17 oktober: Ko men, 24 oktober: Oostkerke-Dam- me, 31 oktober: Zelzate. MCB/BLB: 13 en 14 februari: Tor hout (indoor), 21 februari: Ooi- gem, 27 februari: Stekene, 7 maart: Machelen, 14 maart: Westrozebeke, 21 maart: Meren- dree, 28 maart: Beervelde-Kalken, 4 april: Zwevezele, 11 april: Kor temark, 12 april: Beernem, 18 april: Lichtervelde, 25 april: Handzame, 1 mei: Bovekerke, 2 mei: Overslag, 9 mei: Lendelede, 16 mei: Zwevezele, 20 mei: FAM, 23 mei: Sas van Gent, 30 mei: Wachtebeke, 31 mei: Moeskroen, 6 juni: Ichtegem, 13 juni: Roksem, 20 juni: Rijkevorsel, 27 juni: Hof- stade, 4 juli: Koekelare, 11 juli: Wachtebeke, 18 juli: Wortegem, 21 juli: Maldegem, 23 juli: Lap- scheure, 25 juli: Alveringem, 1 augustus: Lennik, 8 augustus: Oostrozebeke, 15 augustus: FAM, 22 augustus: Horebeke, 29 augus tus: Loker, 5 september: Klerken, 12 september: Wielsbeke, 19 sep tember: Tielt, 26 september: Esen Diksmuide, 3 oktober: FAM, 10 oktober: Beervelde-Laarne, 17 oktober: Lapscheure, 24 oktober: Overslag, 31 oktober: Ri/slede.

de Stem | 1993 | | pagina 15