DE STEM PERSON LEIHNGBOUW avies m EPZ Pietc inkoper [m/v] Psychiatrisch Centrum Jan Wier OP EEN OUDE FIETS MOETJE HET LEREN. Part-time PR-functionaris (m/v) «5fllT Liefde is. Samen gebak eten van: Klankbordg bedrijfslevei HOOFD UITVOERDER Provincie Zeeland Openbare aanbesteding mm GEZOCHT: D A C B L A D B E Z O R C E R M/V Vraag naar ons speciaal gebak tijdens Valentijnsdag. 2 VERTEGENWOORDIGERS (M/V) I Je hüis in de krant brengt mensen i over de vloer. DE STEM ZATERDAG 13 FEBRUARI 1993 de stem Heijmans Leidingbouw in Rosmalen, maakt deel uit van de Heijmans groep. Wij zijn gespecialiseerd in de aanleg, het onderhoud en de renovatie van kabels en leidin gen. Kwaliteit, slagvaardigheid en flexibiliteit karakteriseren onze aanpak. Wij zoeken een enthousiaste collega m/v. De hoofduitvoerder is verantwoordelijk voor de uitvoering, zowel financieel als technisch, van één of meerdere projecten m.b.t. de aanleg van kabel- en leidingwerken. Hij rapporteert aan de bedrijfsleider. Functie-eisen: - Diploma HTS Weg- en Waterbouw of Werktuigbouwkunde - Leeftijd ca. 30 jaar - Minimaal enkele jaren ervaring in een gelijke of soortgelijke functie - Kosten- en kwaliteitsbewust - Goede contactuele eigenschappen. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Kandidaten kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan het Hoofd van de Centrale Dienst Personeel en Opleidingen van Verenigde Heijmans Bedrijven B.V., Graafsebaan 13, 5248 JR Rosmalen. De Heijmans groep bestaat uit zeven divisies en is één van de toonaangevende bouwconcerns in Nederland. Het hoofd kantoor is gevestigd in Rosmalen. Een groot aantal werkmaatschappijen opereert als autonome bedrijven vanuit regionale vestigingen. De activiteiten omvatten alle facetten van het bouwen op het land en in het water. Directie Milieu en Waterstaat Plaats aanbesteding Namens gedeputeerde staten van Zeeland zal op dinsdag 23 maart 1993 te 11.00 uur op het kantoor van de hoofd ingenieur-directeur van de directie Milieu en Waterstaat, Het Groene Woud 1 te Middelburg, overeenkomstig het U.A.R. 1986 openbaar worden aanbesteed het aanbrengen van asfaltbetonverhardingen en oppervlakbehandelingen met bijko mende werken op gedeelten van provinciale wegen bestek nr. D 4, Asfaltwerken Noord-Zeeland en Noord- en Zuid-Beveland; bestek nr. D 5, Asfaltwerken Walcheren; t ,a„ j bestek nr. D 6, Asfaltwerken Zeeuwsch-Vlaanderen. -191V9Ï 91 TO/irBll ri9X„^' j' Bestek nr. D 4, asfaltwerken Noord-Zeeland en Noord- en Zuid-Beveland omvat o.a. - schoonmaken verhardingsoppervlakca 90.000 m2 - frezen asfaltbeton ca 1.100 m2 - asfaltbeton leveren en verwerkenca 4.750 ton - oppervlakbehandeling aanbrengenca 41.000 rif - grond leveren en verwerkenca 600 m3 - verwijderen markeringenca 2.350 nf - aanbrengen lengtemarkeringenca 27 km - aanbrengen dwarsmarkeringenca 600 m2 De uitvoeringstermijn bedraagt 40 werkbare werkdagen. Bestek nr. D 5, asfaltwerken Walcheren omvat o.a. - schoonmaken verhardingsoppervlakca 20.500 m2 - steenmengsel leveren en verwerkenca 2.700 nf - asfaltbeton leveren en verwerkenca 9.560 ton - opbreken bestratingenca 4.700 m2 - aanbrengen bestratingenca 2.900 nf - opbreken opsluitbandenca 915 m' - aanbrengen opsluitbandenca 370 m' - grond ontgraven en verwerkenca 1.615 m3 - zand leveren en verwerkenca 1.300 nf - aanbrengen lengtemarkeringenca 18,9 km - aanbrengen dwarsmarkeringenca 115 m2 De uitvoeringstermijn bedraagt 50 werkbare werkdagen. Bestek nr. D 6, asfaltwerken Zeeuwsch-Vlaanderen omvat o.a. - schoonmaken verhardingsoppervlakca 59.000 nf - frezen asfaltbetonverhardingca 3.650 m2 - asfaltbeton leveren en verwerkenca 7.500 ton - opbreken en aanbrengen bestratingenca 2.600 nf - opbreken en aanbrengen opsluitbandenca 575 m' - grond leveren en verwerkenca 900 m3 - grond uit depot ontgraven en verwerkenca 2.000 m3 - verwijderen markeringenca 1.570 m2 - aanbrengen lengtemarkeringenca 15 km - aanbrengen dwarsmarkeringenca 150 m2 De uitvoeringstermijn bedraagt 40 20 werkbare werkdagen. Verkoop bestekken De bestekken zijn tegen een bedrag van 45,- (incl. BTW) per stuk uitsluitend verkrijgbaar: a door rechtstreekse toezending per post van een ingevulde en ondertekende girokaart ten name van de provincie Zeeland, postrekening nr. 120500 te Middelburg. Enveloppe adresseren: provincie Zeeland, postbus 165, 4330 AD Middelburg, met vermelding in de linkerbovenhoek "Aanvraag asfaltbestek"; bna ontvangst van het verschuldigde bedrag op de onder a. vermelde postrekening; c tegen contante betaling bij directie Milieu en Waterstaat, Het Groene Woud 1 te Middelburg. Ter inzage De bestekken liggen vanaf heden ter lezing bij directie Milieu en Waterstaat voornoemd, kamer 418. Inlichtingen Inlichtingen zullen worden gegeven op dinsdag 9 maart 1993 om 10.00 uur, op het kantoor van de hoofdingenieur-directeur voornoemd, waar de eventuele nota's van inlichtingen vanaf vrijdag 12 maart 1993 ter inzage liggen op kamer 418. De eventuele nota's van inlichtingen zullen aan bestekhouders worden toegezonden. Betalingswijze De betaling van de aannemingssom zal geschieden aan de hand van betalingsstaten, die na elke periode van vier weken worden opgemaakt. Geschiktheidseisen en gunningscriteria Belangrijkste geschiktheidseisen en gunningscriteria: 1. de inschrijver moet desgevraagd binnen een week na het daartoe ontvangen verzoek de in het bestek genoemde gege vens verstrekken; 2. voor de opdracht van het werk komen uitsluitend in aanmerking inschrijvers die: - hun bedrijf hebben aangesloten bij de bedrijfsvereniging voor de bouwnijverheid; - voldoen aan het gestelde onder punt 1; - niet In staat van faillissement of liquidatie verkeren; - in de laatste drie jaren op een vakkundige en regelmatige wijze hebben uitgevoerd en tijdig opgeleverd een werk op het ge bied van aanleg van wegen met bitumineuze verhardingen met een aannemingssom groter dan - voor bestek D 4 500.000,- - voor bestek D 5 1.000.000,- - voor bestek D 6 750.000,- - in de laatste drie boekjaren een gemiddelde omzet aan werken in de wegenbouw hebben bereikt gelijk aan of groter dan - voor bestek D 4 1.500.000,- - voor bestek D 5 3,000.000,- - voor bestek D 6 2.500.000,-. 3. bij de beoordeling of een inschrijver voor de opdracht in aanmerking komt wordt mede de inschrijvingsstaat in beschou wing genomen. 4. de bestekken zijn samengesteld met behulp van de RAW-systematiek. Directie De directie zal worden gevoerd door de directie Milieu en Waterstaat van Zeeland. Het Groene Woud 1, Postbus 165, 4330 AD Middelburg, telefoon 01180-31700 Ais dochtermaatschappij van HCG-bidustrieservice bv opereert Asselbergs Nachenlus bv met twee hoofdactiviteiten: Installatietechniek: ontwerp, montage en inregelen van luchtbe- handellngssystemen en warmtetechnlsche installaties. Industrléle ventilatoren: ontwerp, fabricage en montage van een breed scala van centrifugaal an axiaal ventilatoren. Voor onze afdeling Installatietechniek zoeken wij in verband met pensionering een ervaren inkoper. Uw werkzaamheden omvatten: - inkopen van goederen; - uitbesteden van werk; - opstellen van contracten; - beheren van een leveranciersbestand; - aanvragen van prijzen t.b.v. offertes. De vereisten voor deze functie zijn: - ruime ervaring als inkoper in de branche; - MBO-opleiding (wtb) en MIT of gelijkwaardige cursus; - goede contactuele eigenschappen; - leeftijd 30 - 35 jaar; - ervaring met automatisering; - talenkennis: Engels en Duits. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan Asselbergs Nachenius bv, t.a.v. de Directie, Postbus 3275, 4800 DG Breda. HBi Psychiatrisch Centrum Jan Wier, een kleinscha lig opgezet algemeen psychiatrisch ziekenhuis, is mede verantwoordelijk voor de psychiatrische hulpverlening in de regio Midden-Brabant. Jan Wierhof 5A is een dyna mische gesloten akute opnameafdeling met 24 plaatsen. De opnamedrempel is laag. Tevens heeft de afdeling een krisisinterventie funktie naar andere afdelingen binnen Jan Wier. Observatie en diagnostiek moeten leiden tot opstelling en uitvoering van een individueel behandel plan. Voor deze afdeling zoeken wij een enthousiaste Ben jij die verpleegkundige (v/m) met diploma B, of HBO-V, bij voorkeur met ervaring in het omgaan met akute krisissitaties, en ben je bereid om onregelmatige diensten te verrichten, dan komen wij graag met jou in kontakt. Je verzorgt de opname van patiënten, observeert, begeleidt en ondersteunt hen, en hebt samen met kollega's en andere disci plines een aktieve inbreng in het behandelplan. Het salaris voor deze full-time funktie bedraagt maximaal f4.275,- bruto per maand, konform funktiegroep 45. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer L. Jacobs, afdelingshoofd, 013-492500. Je sollicitatie verwachten wij voor 27 februari 1993 gericht aan de afdeling personeelszaken, t.a.v. de heer E. van Eekeren, personeelsfunktionaris, Psychiatrisch Centrum Jan Wier, Postbus 10052, 5000 JB Tilburg. TILBURG Belangstelling? Bel voor informatie 076-236911 ZONDER NIEUWE HELDEN IS DE KRANT NERGENS. Patisserie ïoui^Ê Nieuwstraat 39 4576 AH KOEWACHT Telefoon 01146-1242 B.V. Ariës is een dynamische handelsonderneming. Zij geniet een groot vertrouwen met exclusieve produktiereeksen voor effi ciënte kantoororganisaties (dossieropberging) in de Benelux bij bedrijven, instellingen, gemeenten en overheid. Om dit succes verder uit te bouwen in Nederland zoeken wij Profielschets: - 25 35 jaar - doelgericht volhouder die kan werken - open persoonlijkheid met goed voorkomen en so ciaal vaardig. Functie: - de verantwoordelijkheid opnemen een bestaande sector verder uit te bou wen, door nieuwe klanten te prospecteren en be staande klanten te verzor gen. Wij bieden: - een professionele oplei ding en begeleiding - een hoog salaris met be drijfswagen - een uitdagende sleutel functie waarin een zelf standige persoonlijkheid dank zij een dynamische sfeer zich kan uitleven. Geïnteresseerd Richt uw schriftelijke sollicitatie ver gezeld van een c.v. aan de heer Peek van Van Daal Partners, Postbus 460 - 5140 AL Waalwijk. HfÜKOCHTI Hoe opmerkelijker i adverteert hoe meer] u wordt begeerd. En wat kost zo'n advertentie nou ten j opzichte van de J hypotheekrente,] dubbele lasten etcetera? J En de makelaar/ Meestal minder dan u denkt en u verkoopt sneller, want: weet van wanten en kranten. De N.V. Elektriciteits- Produktiemaatschappij Zuid-Nederland EPZ is een belangrijke producent van elektriciteit en warmte. Er werken ongeveer 2100 mensen. Het hoofdkantoor van EPZ staat in Eindhoven. De produktie vindt plaats in centrales op de locaties Limburg (Maascentrale in Buggenum, Clauscentrale in Maasbracht), Brabant (Amer- centrale en Dongecentrale in Geertruidenberg) en Zeeland (centrale Borssele). EPZ staat voor continuïteit in de energievoorziening. Dag in, dag uit. Met inachtneming van strenge veiligheidsnormen. Uiterst efficiënt en kosten bewust. En met oog voor het milieu. Energie produceren is bovendien een spannend vak. Een vak waarin ontwik kelingen naar de toekomst een grote rol spelen. De medewerkers van EPZ maken deel uit van die toekomst. Zij hebben gekozen voor een spannen de baan in een spannende omgeving: EPZ. (gewijzigde oproep) De N.V. Elektriciteits-Produktiemaatschappij Zuid-Nederland EPZ hecht veel belang aan goed geïnformeerde, gemotiveerde medewerkers en aan een juiste beeldvorming bij haar relaties. Om dat te bereiken wil zij haar activiteiten op het gebied van de interne en externe communicatie een extra impuls geven. Met het oog hierop is besloten de afdeling Public Relations verder te versterken door de aanstelling van een: voor de locatie Brabant (20 uur per week). Standplaats Geertruidenberg. Functie-informatie Als PR-functionaris van een van de EPZ-locaties verricht u uw werk zaamheden met een grote mate van zelfstandigheid binnen het centraal vastgestelde beleid op het gebied van de interne en externe communicatie. Van u wordt tevens een wezenlijke bijdrage aan de verdere ontwikkeling van dit beleid verwacht. U adviseert de directeur en het management van de locatie over communicatie-activiteiten en draagt zorg voor de uitvoering daarvan. U voert onder meer de redactie van diverse publikaties en (herschrijft teksten voor uiteenlopende toepassingen. Daarnaast onderhoudt u contacten met de plaatselijke en regionale media. Voorts werkt u mee aan de inrichting van exposities en de organisatie van evenementen. Zonodig vervangt u de voorlichter van de locatie en verzorgt u rondleidingen op het centrale-complex. Samen met uw collega's van de overige locaties en van het hoofdkantoor hebt u ook een taak in de totstandkoming van algemene bedrijfspublikaties, zoals het tweewekelijks verschijnende personeelsblad. Functie-eisen Voor een goede uitoefening van de functie is een HBO-opleiding op het gebied van communicatie (bij voorkeur journalistiek) vereist. Daarnaast heeft de geschikte kandidaat minstens drie jaar ervaring in een soortge lijke functie. Enige affiniteit met techniek is een pré, een zeer behoorlijke mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid vanzelfsprekend. U beschikt over het rijbewijs B. Desgewenst bent u bereid en in staat om af en toe op onregelmatige tijden te werken. Het salaris is afhankelijk van kennis, leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal f 5.652,- bruto per maand (op full-time basis) met een uitloop mogelijkheid tot f 5.920,- bruto per maand. Ook de overige arbeids voorwaarden zijn uitstekend. EPZ kent een regeling voor kinderopvang. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Het resultaat wordt door de psycholoog met u besproken. U beslist daarna zelf of al dan niet tot rapportage wordt overgegaan. Als u in deze functie geïnteresseerd bent, richt u zich dan binnen 14 dagen per brief tot de heer drs. J.J.Th. Beckers, bedrijfsdirecteur Sociale Zaken van de N.V. EPZ, Postbus 7115600 AS Eindhoven, onder vermelding van het vacaturenummer 93-B-03 in uw brief en in de linkerbovenhoek van de envelop. Informatie Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer drs. M.J. Kok, chef Public Relations, telefoon 040-503429 (privé 040-416878). U kunt zich ook wenden tot de hjeer A.F.J. Jacobs, Personeelszaken locatie Brabant, telefoon 01621-84151. Hoek/Zaamslag - Trainer Ri- nus Zegers heeft gisteren met onmiddellijke ingang zijn ontslag gevraagd en gekregen zaterdageersteklasser Hoek. Hij werd slachtoffer van een strijd die zich tussen kele sponsors en het be tuur van de HSV Hoek ont wikkelde. Zegers had genoeg van de grove beledigingen van de zijde van de sponsors. a t« v d g s n s c5 I 1 s t De geruchten dat Rinus Zegers binnen een niet al te lange tijd bij Hoek op zou stappen, circu leerden al even. Zegers ontkende dat toen. -De kritiek die hij van de ontevreden sponsors over zich heen kreeg, nam hij zoals hij vaak zei 'niet serieus'. Zegers had te maken met het bestuur. En dat stond achter hem. Het contract dat onlangs nog voor een jaar werd verlengd, was daar een voorbeeld van. Het tegenval lende resultaat weet men aan Door onze tennismedewerker Henk i Terneuzen - Bij de Terneuze: de laatste jaren veel spelers wie nationaal kampioene Stép meeste bekendheid geniet. Mc de eigen jeugd. Van de spe alleen nog Dethlef Pieters ko De 19-jarige Pieters uit Vogel 'laatste der Mohikanen' voeler Niemand kan er omheen dat Zeeuws-Vlaanderen op tennisge bied kwalitatief onevenredig' goed vertegenwoordigd is. Van Rottier is het verhaal bekend. Serge Carpentier en Kelly Bou- man, die beiden uit Oostburg afkomstig zijn, werden onlangs in Kapelle Zeeuws kampioen. Andere bekende spelers uit die regio zijn onder meer Tim van Veldhoven, Bernd van Quekel- berghe, Rob en Mike Simon, Na thalie Tijssen, Marjon Copier en Sandra Begijn. Behalve Carpen tier hebben genoemden ooit competitie voor Animo gespeeld, maar zijn inmiddels vertrokken. Uizondering is Dethlef Pieters. Hij speelt vanaf 18 april aan staande voor de Terneuzense club in de derde klasse van de mannencompetitie. Pogingen van de ambitieuze tennisclub De Schelde uit Vlissingen om Pie ters op andere gedachten te brengen ten spijt. Promotie Dethlef Pieters: „Niet lang gele den heb ik besloten om dit jaar bij Animo te blijven. Er is wel contact geweest tussen ZTC, de Zeeuwse Tennis Combinatie, en mij. Sportief is het misschien een stap terug, maar ik blijf Animo voorlopig trouw. Gelukkig mo gen we via promotie bij keuze in de derde klase uitkomen. Anders was ik naar ZTC gegaan. Ik heb het goed naar mijn zin bij Ani mo. De competitie is een voorbe reiding op het zomerseizoen. Je staat vanaf april al onder druk. li Steeds naar Vlissingen moeten rijden is ook wat." Samen met ZTC kwam Animo I vorig seizoen uit in de derde klasse van de mixedcompetitie. De Teneuzenaren degradeerden. „Het eerste mixedteam van vorig jaar is opgeheven. Met een heel ander team wordt nu in de vier- I de klasse gestart. Zelf speel ik dus derde klasse in de mannen- competitie. We hebben een goed team met namen als Michel Ver- berkmoes, Boas Bierings en Ste ve van de Vorst uit Mechelen. We hebben allemaal speelsterkte BI. Ador komt ook in de derde klasse uit. Dat team heeft meer routine om het kampioenschap te pakken. Binnenkort zijn we aan het 'gravel happen'. We gaan er vol goede moed tegen aan," aldus Pieters. Voetballen Dethlef Pieters begon pas op 13-jarige leeftijd met tennissen. i Topfiguren van de zijn v wer Schiphol (anp) gen maken deel uit voor de sport in al VIP-room van Schiphol De vorming van de Klankbon onderzoek door het internatk A.T. Kearney, begeleid door e Hans Wiegel. Een overkoepe vorming van de Klankbordgrt werd vanuit de topsport-atlete: Deze week werd de tweede de Klankbordgroep is een en sport in al zijn vc f ^functionarissen van r u (scheepbouwer), Unilever bank (Schreve) en Heineken de demissionaire voorzitter bal, Martin van Rooijen, staj brug vormen, i Fokker (Tab va maakt L

de Stem | 1993 | | pagina 14