Kritiek op gebruiksverordening Vrijwilligers willen eigen platform POLITIE RAPPORT DAG KLAPPER PLAATSELIJK NIEUWS Commissie Oostburg hoopt op betere renovatie woonwagencentrum Hulst urend ing Hulst tie steun Leerzame en vermoeiende play-in Clinge Vast en zeker een extra hoge rente. entrale eblust polder Vastgoed uit Oostburg verwacht grote economische nadelen van regeling opvang •st Hulst Geluidenquiz op Rietvliet Beeld in Breskens ter herdenking watersnood Informatie over dementie Bij de Verenigde Spaarbank nu 2 jaar lang een lk% extra ZEELAND A5 A4 Onder invloed Controles op snelheid Inbraak in Terneuzen I Van onze verslaggever Les in verzorging van zieken thuis Lezing met dia's over klederdracht SCHIETINGEN KAARTINGEN KAARTINGEN Hulst Lamswaarde Brand in café Terneuzen is aangestoken DE STEM MAANDAG 1 FEBRUARI 1993 rand ontdekt in de Borsele. De brand verbindingskanaal vavelingsinstallatie. aarbij niet voorge- rkorps uit Ovezande >le. Het kanaal was af te koelen voor het 1. De oorzaak van het op de bodem van het arna vlam heeft gevat, isolatie en aluminium, ak onder controle had| tmanteld voor nablus- oblemen. w onze correspondent Oostburg - De commissie financiën tJIi de gemeente Oostburg hoopt llirjg dat de nodige renovatie van u woonwagencentrum de Uit banning in Schoondijke beter uit- evoerd zal worden dan de vorige. jet bedrag van ƒ50.000 dat toen ^getrokken was, vond de commis-1 sie weggegooid geld. jenovatie is hard nodig. Wat er precies aioet gebeuren is nog niet bekend en zal nog uitgewerkt moeten worden. Grof weg voorziet het plan in sluiting van de tot sloopterrein verworden speelplaats achter het kamp en vernieuwing van de tien wc/douche/bergingsgebouwtjes. Commissieraadslid A. Rosendaal (WD) hield aan de hele affaire toch een verve- lend gevoel over. „Bij vervuiling moet de vervuiler betalen maar nu wordt voor de vervuiler alles weggehaald." H. Lippens (CDA) zat met het hele beleid een beetje in zijn maag. „Vroeger was het een rijksbeleid. Het is toen naar provinciaal niveau verplaatst. Die za gen de bui van het milieu misschien op tijd hangen en dat er waarschijnlijk veel geld mee gemoeid zou zijn. De zaak is toen naar de gemeenten geschoven die nu voor alles kunnen opdraaien." Hij merkte nog maar even fijntjes op dat het de provincie geweest was die sloop op het terrein had toegestaan, wat nu voor de vervuiling zorgt. Wethouder L. Cuelenaere kon wel al vertellen dat de kosten voor rekening van de gemeen te zouden komen. Zij was het er wel mee eens dat de renovatie di e straks uitgevoerd zal worden, inderdaad ook zichtbaar zal moeten zijn. De commissie was wel uitermate tevre den over het beschikbaar stellen van een kwart miljoen gulden voor het op knappen van het oud-archief van de voormalige gemeente Nieuwvliet. Lip pens wilde van de wethouder nog wel even weten wat het plafond is bij het beschikbaar stellen van gelden voor de Zeeuwse Muziekschool. De commissie kreeg bij aanvang van de vergadering nog even snel een aanvulling op de agenda waarin gevraagd werd om een extra krediet van ƒ50.000. De commis sievoorzitter begreep de bezorgdheid om de financiën en deelde mee dat er op dit moment met de Zeeuwse Muziek school gesprekken gaande zijn. Aan het eind van de vergadering vond L.Wille (PvdA) het hoogst merkwaardig dat bij de rapportage over het vierde kwartaal van 1992, bij vermelding van het aantal asielzoekers in de gemeente, ook de adressen van die mensen ver meld stonden. Wethouder Cuelenaere moest hem daarin gelijk geven en be treurde de gang van zaken. „We zullen daar voortaan meer attent op moeten zijn." Sluis - De rijkspolitie betrapte zaterdagavond een 65-jarige man uit het Belgische Eeklo bij het rijden onder invloed. Hij kreeg een boete opgelegd van 400 gulden en tevens een tijdelijk rijverbod. Oostburg - De rijkspolitie in West-Zeeuws-Vlaanderen hield zaterdag op vier locaties een snelheidscontrole. Dat ge beurde zowel binnen als bui ten een bebouwde kom. Ge controleerd werden 1385 voer tuigen. Daarvan reden 113 be stuurders te hard en kregen een proces verbal. De hoogst gemeten snelheid buiten een' bebouwde kom bedroeg 136,i daarbinnen 80 kilometer per uur. Terneuzen - In de nacht van vrijdag op zaterdag werd in gebroken in een woning aan de Irenestraat in Terneuzen. Meegenomen werden een vi deorecorder, cd-speler en eni ge sieraden. Men had zich toe gang tot het pand verschaft via de achterzijde. Oostburg - Polderhuis Vastgoed uit Oostburg verwacht [grote economische nadelen als de gemeente Oostburg besluit tot herinvoering van de gebruiksverordening. Deze verordening moet het tweede-woningbezit in de dorpen aan banden leggen. [Mies' (SOT) in Hulst achter de rug. De tot en groeit voortdurend br het werk lp mondreclame is altijd I |gen bl-o-theek telt als leden: |nnen, 188 leden en heeft I strippenkaarten uitge- I Als spelmateriaal pooral het fantasiespeel- I kg in trek te zijn, gezel- pelen en béwegingsmate- I j/eneens en minder in trek I spelen waarbij de expres- He zintuigen aangesproken I [eel draait de SOT nog j door de inkomsten, dona- sponsorgelden zonder In het komende jaar het assortiment speelgoed udere kinderen uitgebreid J [beert het bestuur enkele 1 medewerkers op vrijwil- Jsis aan te werven. TT heeft een vaste plaats ven in de Hulsterse ge- Ihap en is hier niet meer I denken. We zien de toe- [met vertrouwen tegemoet Jien in 1993 nog meer do- Is en sponsors te vinden ve financieel wat schoenen staan, [rzitster optimistisch. In een brief aan de gemeente raad plaatst R. Goldschmidt na mens het kantoor enkele kriti sche kanttekeningen. Hij vraagt om uitzonderingen te maken voor die woningen die anders niet te verkopen zijn. Alleen dan kan volgens Goldschmidt het be oogde doel worden bereikt, na melijk een heropleving van de Het Oostburgse college wil de gebruiksverordening opnieuw in het leven roepen om de dorpen een stuk leefbaarder te maken. it steviger besluit sch. Suist wordt woensdag 17 Iziening is opgezet door laanderen. [tie kunnen we niet aan", (Weemaes. „Want de bui- oolse opvang in België is I De opvang in Hulst'is een [ling op het pakket van de ng Kinderopvang". betalen hetzelfde tarief Be buitenschoolse opvang lor de kinderopvang. Dat neer op acht gulden. De [ng zorgt voor het vervoer 1 kinderen naar de Nobel- ening wordt woensdag 17 ri verricht om 14.30 uur. 5.00 tot 17.00 uur wordt en huis gehouden. Dullaert in Hulst zoekt het bezwaarschrift tegen meente Hulst rekent de teun van de buurtbewo- ari houden de leden een riten in 1993 te kunnen te verwachten kosten 'iks bedrag, waarvan de trum Den Dullaert voor es. ie door de buurtvereni- driekoningenoptocht, de paaseieren zoektocht, rdaagse, spelenmiddag, enkele fietstochten, de belangstelling voor de r worden. Daarom hoopt ils deze tegenvalt ziet het 1 entree te vragen voor e activiteiten te schrap- Van onze verslaggever Axel - De Stichting Thuis zorg Zeeuwsch-Vlaanderen afdeling Kruiswerk houdt voor de aangeslotenen een cursus 'Ziekenverzorging thuis'. De cursus wordt gege ven op de donderdagen 4,11, 18 en 25 maart in het wijkge- bouw aan de Julianastraat in Axel. In vier avonden worden de be langrijkste punten in de zieken verzorging behandeld. De lei ding van deze cursus is in han den van een wijkverpleegkundi ge en een wijkziekenverzorgende en is bestemd voor mensen die de zorg van een langdurig zieke patiënt op zich genomen hebben of hier in de nabije toekomst mee in aanraking komen. Door dat mensen om verschillende re denen eerder uit het ziekenhuis ontslagen worden, heeft dit ge volgen voor de familie. De cur sus speelt hierop in met prakti sche richtlijnen. De volgende onderwerpen ko men aan de orde: dagelijkse ver zorging van zieken, gevolgen van langdurig in bed liggen, voeding voor zieken, medicijngebruik en tiltechnieken. Aan de cursus zijn geen kosten verbonden. Men kan wel een cursusboekje aanschaf fen voor vier gulden. Belangstel lenden kunnen zich opgeven bij de Stichting Thuiszorg in Ter neuzen. Van onze verslaggever Philippine - De vereniging tot behoud van de historie van Phi lippine houdt donderdag 4 fe bruari de jaarlijkse algemene le denvergadering in hotel Au Port in Philippine. Naast de gebruikelijke zaken wordt een lezing met dia's ge houden over Axelse. kleder drachten. Vier dames showen de kleding. De vergadering begint om 19.30 uur. De vakantiewoningen staan im mers een groot deel van het jaar leeg. De verordening komt erop neer dat vakantiewoningen niet langer als tweede woning ver kocht mogen worden. Ze mogen alleen verkocht worden aan die mensen die er permanent in wo nen. B en W willen alleen een uitzon dering maken als het huis gedu rende een half jaar tegen de getaxeerde onteigéningswaarde te koop wordt aangeboden. MAar volgens Goldschmidt zal de prijktijk uitwijzen dat niemand zijn huis voor deze onteigings- waarde te koop zet. Iedereen zal volgens hem zijn huis tegen de waarde in de vrije verkoop aan bieden. Als de woning niet wordt verkocht zal de prijs volgens Goldschmidt worden verlaagd. „Eventueel inderdaad tegen de getaxeerde onteigeningswaar- de". Maar hij verwacht dat het dan nog anderhalf jaar kan duren voordat het huis als vakantiewo ning is verkocht. Het duurt im mers nog zeker een half jaar voordat de eigenaar weet dat het huis alleen kan worden verkocht tegen de getaxeerde waarde en er komt nog een hoop admini stratie bij kijken om uitzonde ring op de verordening te maken. „Dit lijkt ons vrij lang. En de verkoper weet gedurende die tijd niet of er voldoende zekerheid is om een ander huis te kopen". Goldschmidt meent ook dat een vergunning alleen zin heeft als de koper de woning later weer als vakantiewoning mag verko pen. Want niemand koopt een huis, dat hij niet terug verkopen kan tegen een redelijke prijs. Bedrogen Polderhuis Vastgoed zegt verder in de brief dat bestaande vakan tiewoningen vakantiewoningen moeten blijven. Volgens Gold schmidt voelen de eigenaars zich anders bedrogen omdat ze de woning tegen een veel lagere prijs aan de plaatselijke bevol king moeten verkopen. En de koop van een vakantiewoning heeft veel nadelen waardoor de prijs veel lager zal zijn. Een vakantiewoning is immers een voudig ingericht. Een dergelijk huis wordt alleen tijdens de va kantie verhuurd en tijdens de verbouw is volgens Goldschmidt niet op voldoende isolatie gelet en de woningen beschikken vaak over een slechte verwarming. Het is niet de bedoeling van Polderhuis Vastgoed om de raad met deze brief te manipuleren. „Wij vragen echter een beslis sing te nemen die te realiseren is en geen beslissing te nemen die de vele vakantiehuiseigenaars, waarvan indirect een groot deel van de Oostburgse bevolking ge leefd heeft, kwaad maakt". Van onze correspondente Hulst - De lbo-sehool De Rietvliet in Hulst hield eind vorige week een open avond. De winnaars van de geluidenquiz werden tevens gehuldigd. Ongeveer 535 leerlingen van ba sisscholen uit Oost- Zeeuws- baanderen hebben tijdens de Msisscholendag meegedaan aan De leerlingen moesten aandachtig luisteren en vijf ge- bniiksvoorwerpen herkennen, wjf vakken benoemen en vijf afdelingen bepalen. De quiz was aan onderdeel van de kennisma- mg met de lbo-school. Van elke basisschool is er een wmnaar aangeduid en deze kre- 8® uit handen van directeur eegstraten van De Rietvliet een Hijs, bestaande uit een T-shirt an De Rietvliet, een pen, een dirift en een versnapering. Het nuisbandje van De Rietvliet ®gde die avond voor een sfeer- olie muzikale omlijsting en er aren eind vorige week onge veer 150 bezoekers getuige van de vrolijke prijsuitreiking. De winnaars zijn: Ronald van Vlierberghe (Willibrordus Hulst), Esmeralda Lampaert (St.-Jozef Hengstdijk), Philip IJ- sebaert (Anthonius Axel), Ange la Termote (Canisius Zuiddorpe), Ronnie de Langen (De Schakel Vogelwaarde), Pieter Serrarens (Ter Duinen Kloosterzande), Jeantien de Houck (St.-Bernar- dus Clinge), Kristof Coenen (Ei kelaar Koewacht), Anouk de Wachter (Ter Vliet Terhole), An- nica van Dorsselaer (Inghelose- berghe St.-Jansteen), Jolanda de Kort (Nobelhorst Hulst), Martijn de Schepper (Moerschans Hulst), Kathleen Baecke (St.-Jozef Nieuw-Namen), Inge de Feijter (De Warande Axel), Robbie Ing- hels (Heidepoort Heikant) en Bi- anca Reijnen (St.-Jozef Graauw). Westdorpe - KBO, Zaal Concor dia: 1. mevrouw Van Vooren, 2. mevrouw De Bakker, 3. Kalle. IJzendijke - Bridgeclub IJzendij- ke, derde wedstrijd wintercompe titie. Groep A: 1. Poelje-Van de Water, 2. Lievens-De Groene, 3. Mijnsbergh-Buise. Groep B: 1. Marquinie-Wijffels, 2. Houtepen- Van Sorgen, 3. Haut-De Man. Tweede wedstrijd groep A: 1. Mijnsbergh-Buise, 2. Lievens-De Groene, 3, Hendrikse-Van Dam me en Bek-Arnoldi. Groep B: 1. Ranschaert-Houtepen, 2. Haut- De Man, 3. Wiilemsen-Standaert. Hulst - Bridgeclub Hulst, vijfde wedstrijd competitie. Groep A: 1. De Maat-Van Laere, 2. Dourlijn- Deltour, 3. Baggen-Mast en De tNijs-Van Leeuwen. Groep B: 1. Bogaert-Melchers, 2-. Allaerts- Van Dorsselaer, 3. Van Dieren- donck-De Booy. Groep C: 1. Aarts-Van Wijnsberghe, 2. Stolte- Van de Velde, 3. Drost-Simpe- laar. Groep D: 1. Wendels-Die- rick, 2. De Wolf-Huis, 3. Kock- Schillemans. Groep E: 1. Man- naert-Bogaert, 2. echtpaar Lam mens, 3. Merison-Wendels. CLINGE - Café de Troubadour, 20 u. prijs- kaarting. HULST - Café de Kroon, 14.30 u. schie ting. MEERDONK Astoria, 15 u. schieting. ST. JANSTEEN -Café 't Centrum, 14 u. vlees- kaarting. KOERSBAL - De Katholieke Bond voor Ouderen hield een koersbalwedstrijd in De Lieve. Uitslag: 1. mevrouw Kegels/M. van Vlierbergen, 2. Deruijk/L. Herwegh, 3. mevrouw Heier man/F. Esseling. KOERSBAL - De rk Bond voor Ouderen hield een koers- balwedstrijd. Uitslag: 1. P. Roeland/E. van Waterschoot, 2. J. Platjouw/A. Lauwers, 3. E. van Driessche/A. van Driessche. Blazen tijdens de play-in in Clinge. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE correspondent Van onze correspondente Clinge - Aan de door de Westbrabantse en Zeeuwse Muziekbond gehouden play- in in het gemeenschapscen trum Malpertuus namen zes tig muzikanten deel. De deel nemers waren met name le den van de muziekverenigin gen en fanfares uit Oost- Zeeuws-Vlaanderen. Onder leiding van dirigent G. Pilaet werden vanaf 9.30 uur vier muziekwerken ingestu deerd, die aan het talrijk opge komen publiek om 17.00 uur in een slotuitvoering ten gehore werden gebracht. Een leerzame en vooral vermoeiende dag, al dus een van de deelnemers. Daarnaast is er de mogelijkheid om met muzikanten van andere verenigingen kennis te maken en ideeën uit te wisselen. Een week tevoren krijgen de deelnemers de muziekstukken thuis gestuurd, zodat zij reeds kunnen oefenen. Deze play-in voor geoefende ven. muzikanten werd voor de tweede maal georganiseerd. Dirigent Gustaaf Pilaet was vol lof over de inzet en de onderlinge con currentie van de deelnemers. Het was voor hem dan ook een grote eer dat de muziekbond hem van wege zijn verdiensten voor het muziekonderwijs uitgenodigd had deze play-in gestalte te ge- Breskens - In Breskens wordt zaterdag 3 april een beeld onthuld van de Breskense beeldhouwer J. Goossen. Hij is door de Stichting Kustcultuur uit drie inzendingen gekozen om de watersnoodramp van 1953 in Breskens met een beeld te herdenken. Kloosterzande - De Stichting Welzijn voor Ouderen Honte- nisse/Hulst verzorgt in sa menwerking met het Kruis werk en de stichting Maat schappelijk Werk Zeeuws- Vlaanderen een informatie middag over dementie don derdag 11 februari in Kloos terzande. Iedereen die iets meer wil weten over dementie is om 13.30 uur welkom in hotel Van leuven in Kloosterzande. Dokter R. de Bakker van verpleeghuis 'De' Blaauwe Hoeve' Hulst geeft in formatie over dementie (te her- kennen aan het stellen van steeds dezelfde vragen, in de war zijn, vreemd doen, vergeetach tigheid en het soms kwijt zijn van alles). Ook wordt de film 'Ze wordt zo vergeetachtig' ge draaid. Opgave voor deze middag kan bij de Stichting Welzijn Ouderen Hontenisse via Beppie van Me- gen. Zij die deze middag niet kunnen kunnen zich voor een zelfde infomiddag opgeven bij SWO Hulst (Nellie Rijk). Deze middag is 12 februari in De Lieve aan de Broodmarkt in Hulst. Met deze middagen hoopt de organisatie een contactgespreks groep voor partners, familiele den en andere verzorgers van dementerenden te formeren. De ze gespreksgroep gaat bij vol doende opgave binnenkort van start. Deze groep moet be schouwd worden als een onder steuning en begeleiding voor mensen die dementerenden thuis verzorgen. Deze verzorging roept vele vragen en onzekerhe den op en in een dergelijke groep kunnen de deze beantwoord worden en kunnen de deelne mers ervaringen uitwisselen. De groep heeft twee begeleiders, beroepskrachten die met de de mentie te maken hebben en ge traind zijn om gesprekken te leiden. Op elke bijeenkomst wordt in overleg een thema be sproken. Soms worden inleiders uitgenodigd. De groep wordt niet groter dan tien personen. Afhankelijk van het aantal deel nemers start de gespreksgroep in maart in Hontenisse. Er zijn geen kosten aan de deelname aan deze gespreksgroep verbon den. Voor meer inlichtingen kan men terecht bij de vertegen woordigers van de Stichtingen Welzijn voor Ouderen in Honte nisse en Hulst. De bedoeling was om dat van daag, 1 februari, 40 jaar na de ramp te doen, maar dat bleek niet meer haalbaar. In totaal hadden vier regionale kunste naars zich aangemeld om een ontwerp in te dienen. Daarvan haakte er een af. De andere twee waren E. Joachim uit Biervliet en J. van Mierlo uit Groede. Van alle drie de kunstenaars zijn schaalmodellen ingeleverd. Die zullen vanaf 3 april tentoonge steld staan bij een expositie in het visserijmuseum van Breskens boven de vismijn. De expositie staat in het teken van de waters noodramp. De modellen zijn ge maakt op een schaal van 1 5. Het gekozen ontwerp van Goos sen heet 'Strijd van de mens in het geweld van hét water'. Deze titel zal uitgevoerd worden in beton in de vorm van een golf waarin nog net een mensenhoofd zichtbaar is. Het beeld zal geplaatst worden op het talud van de oprit naar het Oranjeplein. Deze dijk is onderdeel van het waterschap 't Vrije van Sluis. Aangezien het waterschap nauw verbonden is met het water zal het het ook in beheer "nemen. Het geld voor deze herdenking is bijeenge bracht door vijftien sponsors uit Breskens, die allen iets met het water te maken hebben. Van onze correspondent Terneuzen - Een brandbom zette zondagavond om zeven uur de hal van het voormalig café 't Spiegeltje aan de Westkolkstraat in Terneuzen in brand. De brandweer van Terneuzen rukte met groot materieel uit en zette twee bluswagens en een hoogwerker in. De beginnende brand werd snel geblust. De schade bleef beperkt tot de hal. De melding kwam bij de politie binnen door een omwonende. In middels was de huurder M. V. uit Terneuzen ook gearriveerd.' Het café werd verbouwd en zou binnenkort geopend worden. De politie stelt een onderzoek in. Het pand is de afgelopen nacht onder constante bewaking ge weest. (ADVERTENTIE) Van onze correspondent Terneuzen- Vrijwilligersor ganisaties willen dat er een vrijwilligersplatform in het leven wordt geroepen. Zij zijn bang dat zonder een ad viesraad de nota te vrijblij vend is. Tachtig vertegenwoordigers van vrijwilligersorganisaties uit Ter neuzen gaven zaterdagmiddag gehoor aan de uitnodiging van de gemeente Terneuzen om de vrijwilligerswerknota te bespre ken. Het gaat daarbij met name om het veilig stellen van een reële onkostenvergoeding, in spraakmogelijkheden en een on gevallen verzekering. Wethouder A. Stahl-Hemelsoet: „Het welzijnsbeleid van de ge meente Terneuzen is vastgelegd in de oriëntatienota welzijn. Verder heeft de raad vastgesteld dat vrijwilligers gewaardeerd moeten worden en dat drempels om vrijwilliger te worden zoveel mogelijk weggenomen moeten worden. De uitgangspunten hiervoor staan vermeld in de vrij willigersnota. De wethouder constateerde ook dat er voorheen met twee maten Een drukte van belang tijdens de vrijwilligersmiddag. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE zijn leert dat het om zestig orga nisaties gaat .waarvan voor som migen de subsidiekraan dichtge draaid wordt. De financiële ge volgen kwamen zaterdag niet aan de orde omdat in de loop van de tijd met de individuele organisaties hierover gesprekken zullen worden gevoerd. Mis schien zat hier wel het addertje onder het gras. Men kon zater dag wel reageren op de nota waarbij de organisaties natuur lijk hopen er op vooruit te gaan. gemeten werd. De ene club kreeg een gemeentelijke subsidie,hoewel de activiteiten niet vallen onder datgene dat de raad heeft vastgesteld, terwijl andere clubs activiteiten organi seerden zonder subsidie. Om nu een voor iedere organisatie gelijk beleid te krijgen is het de bedoe ling dat het vrijwilligerswerkbe- Ieid bekostigd gaat worden uit die subsidies die niet voldoen aan de uitgangspunten. Navraag bij de wethouder wei- De rekening wordt later gepre senteerd. Tijdens de vragenronde werd er naar voren gebracht door de vrijwilligers dat er een toetsings criteria moet komen om het maatschappelijk belang te om schrijven. Stahl-Hemelsoet. „Het is straks aan de raad welk vrij willigerswerk men belangrijk vindt." De meeste organisaties vonden het moeilijk om te bepa len in welke categorie ze vallen. „De grens tussen professioneel werk en vrijwilligerswerk is soms moeilijk te trekken. Som mige verenigingen geven vergoe dingen. We zouden dan kunnen spreken van semi-profs", aldus de wethouder. Ondersteuning door de stichting Welzijn,een collectieve verzeke ring en een vrijwilligerskrant za gen de aanwezigen wel zitten. Een waarderingsprijs werd ech ter resuluut van de baan ge veegd. De stichting Peuterspeel zalen was de enige die zaterdag kritiek uitte Vrijwilligerswerk moet als een basisvoorziening gezien worden. Dan moet je ook de consequenties dragen en er wat voor over hebben. Deze nota is een zoethoudertje en de vrij willigers worden het bos in ge stuurd." 4 VASTE TERMIJN-REKENING 2 JAAR VAST. Als u in de periode van 1 tot 6 februari 1993 minimaal f 1.000,- 2 jaar lang vast zet krijgt u maar liefst 63A% rente (i.p.v. 6'/2%). Kom snel langs bij één van onze kantoren voor meer informatie of neem contact op met één van onze VSB Intermediairs, de verzekeringsadviseurs die samenwerken met de Verenigde r— Spaarbank (030-959883). spaarbank irm red 03"

de Stem | 1993 | | pagina 5