Afzettini Verjaardag ILIJK NIEUWS lang en ling 0p%ee van de HE JA, DAT KEN I C3 ZEELAND C4 APPORT HET KORT I-De Hotelschool Spermalie door brand beschadigd NOU 1ST TAOR'M WIJD GEKOMMEN OOR! Van de tv moet je 't hebben Doop met hindernissen Zeeuwse babbels Geld verdienen Open huis PASTORIEDIENSTEN RK-KERKDIENSTEN PC-KERKDIENSTEN |93 de stem zaterdag 30 januari 1993 Lit in 'ij lo- [e- au eel raakte afgelopen donderdag de macht over het stuur kwijt toen zijn auto in de Julia_ nastraat in Axel met de rech tervoorwiel tegen de trottoir band reed. Met zijn voertuig reed hij vervolgens tegen de gevel van een woonhuis. Een deur en deurpost werden ver nield. De auto liep voor flin^ schade op. Persoonlijke onge lukken deden zich niet voor. le ng or T- 13-0 ash 115, i-8), |l-2 6-4, 13-0 pius [-15, ;-A- l SC L15, Va- 115), 1 2-1 Ver- I"11, Ttton ese- bvc 1-15, 2 anderd. Door de invloeden van 'import', door de media, door de verbindingen, de recreatie, de mechanisatie in de land bouw, kortom: door de tijd. Niet of slechts nauwelijks door die oude herindeling. Wat je minder hoort in de eigentijdse discussies, maar waar het natuurlijk allemaal om draait, is het algemeen belang. De burger betaalt voor een doelmatig lokaal bestuur dat allerlei voorzieningen en diensten kan bieden van goede kwaliteit en tegen een aan trekkelijke prijs. Zo simpel is het, dat is de kern. De kwali teit van bestuur en de kunst van de brandende straatlan taarn. Of dat pakket geboden wordt door een grote of een kleine gemeente zal de meeste bur gers een zorg zijn. Maar de zelfde burger is niet gebaat bij allerlei duurdere, onoverzich telijke en oncontroleerbare oplossingen zoals samenwer kingsverbanden of nog meer vingers in de democratische pap van externe bureaus. Er zijn nog bestuurders die zeggen dat schaalvergroting slecht is voor de democratie zoals we die kennen, maar er zijn meer bestuurders die de structuur van de samenwer kingsverbanden een kankerge zwel in het bestel vinden. Het algemeen belang, daar gaat het om. En in de discussie zoals die tot nu toe is gevoerd, staat vooral het eigen belang voorop. Het eigen belang van de zittende bestuurders. Ivan ]ge- (ter- die fcen- Irke |t is burg, neer [ver- Van onze verslaggever Brugge - De hotel- en toerisme- school 'Spermalie' in Brugge is in de nacht van donderdag <>P vrijdag zwaar beschadigd door brand. Drie van de vijf hotelkeukens, twee schoolrestaurants, de af- wasruimte en het selfserviceres taurant gingen in vlammen op- Zo'n 250 studenten die intern huisden, moesten worden geëva cueerd. Er vielen geen slachtof fers. Op Spermalie zitten 850 meisjes, waarvan er tweederde de hek week op school verblijft. vuur is waarschijnlijk in een va" de keukens ontstaan. sonen deel. Uitslag: 1. A. Ne- len 40 punten, 2. H. Dortant 38, 3. R. Valent 37, 4. J. de Vrieze 36, 5. F. Gref 35 pun ten. TevEns werd het kam pioenschap over 1992 bekend gemaakt: 1. A. Nelen en A. de Caluwé 225 punten, 3. R. War rens 223, 4. F. Pieters 222, 5. P. Ie Coq 221 punten. De twee kampioenen ontvingen van de voorzitter een fraai herinne ringsbord. 0-3 (0-15, 7-15, 8-15), 't Hoeks- ken-Wentzler/Pauwels 0-3 (3-15 3-15, 9-15), De Sterre-Broomche- mie 2 0-3 (6-15, 3-15, 5-15). STANDEN MANNEN Superliga: Broomchemie 5-17, Trefpunt 4-10, Wemolin 5-6' Smash 2000 4-0. Eerste klasse: Jansenius 12-19 Luctor 12-15, DetSterre 13-ls' WC/Doolaege 12-13, W Heyn- drikcx 12-12, Brandax 11-9. Tweede klasse: Broomchemie 2 14-36, ABN/AMRO 14-32, De Troubadour 13-26, De Vos/Egger- mont 13-23, Jong Morres 12-22, Ambulo 13-18, Luctor 2 13-16, Jansenius 2 13-15, Rijk 14-15, 't Jagertje 13-7, Van Westen 14-6. VROUWEN Eerste klasse: Benetton 14-36, Jong Morres 15-32, W Heynd- rickx 15-32, Jong Morres 2 17-32, Van Waterschoot 15-30, Jansenius 15-30, SC Morres 15-22, Van Damme 15-22, A-Markt 15-19, Ferket en De Maat 15-13, Ly- beert/Verstraeten 16-13, SC Mor res 2 16-12, Stuntmarkt 15-4. Tweede klasse: Voorwaarts 15-40, Broomchemie 2 15-35, W Heynd- rickx 2 15-34, Van Wesemael 15-30, SC Morres 3 15-29, Wentz- ler/Pauwels 13-28, Jong Morres 3 16-26, CVC 15-19. K'wist taor zo gauw de wegt nie, 't is toch nogal wa groter as bij ons ier. K'aoi al 's wa ginseneweer gelopen, 'tzelde buskotsjen zag'k wel ne keer of vier en da zijnk gauw beu zukken dingen, dan kom'k kort op mijn kardeel te staon en t'was nog voor 'n ander ook dus ik docht rap: dan z'r dan zelf maor omgaon. Ne vent die zee dattij 't wist, wou mij elegans de verkeerde kant op stieren, maor daor trapteken nie in, ik was nie va plan om eel Terneuzen deur te zwieren. Z'aoi'nt eel goed uitgeleed, vonne ze zelf, maor daor makeerden dus nogal wa d'aon, gelukkug kwamt'r net 'n vrouwken mee 'n volle kallebas mee winkelgoed aongegaon. Mensken zeg'k, ik kan de Dingenstraot nie vinnen, elpe mij 's uitte prutsen, want ik loop ier zeker al 'n dik alfuur, zomaor wa ginseneweer te klutsen. „Moeluk ist nie oor," zeese, „ik weun d'r flakbij, 't is rechten deur, loop maor mee. Ge zij d'ier nie bekend zekerAgge zolank loop te zoeken zoude zeggen van nie eeh!" Zijmen zo'n endsjen wijjer, komt'r 'n gastjen van zo'n jaor of elf, twaolf aon. IJ kom op ons af, zegt'r genenenen en gao voor dat vramensken staon: „Ouwe doos, 't gao weer nie rap vandaog geloof'k; loopt 's wa d'arter ouwe seut. Waorom koopt' ook zoveel grief agge't mee ou verschrumpeld lijf ost nie draogen keut? En ge zij net 'n tover'eks mee tienen aordugen lap rond ouwen kop. Trut dagge daor zijt. Ik wist nie wa k'oordegen, maor evekes laoter docht'k: Snotneus gij gao daorm te wijd! Ik zeg: Wilde gij ouw astrant bakkies wel 's ouwen of ik slaon ou op ouw snuit! Agge vramensen uit wil schellen, gaoj maor naor uis en scheld' ouw moeder maor uit! Waffer ne ruffel is da maor nie, zeg'k tegen da vrouwken, die ken ook nie veel fasoen! Weette wattij zeg dien aop? „Waorom zouw'k naor uis gaon ank da d'ier ook kan doen? Da d'is mijn moeder!" Ik sting as deur d'and Hods geslogen, da voelde deenkeluk wel. Ik zeg: Wo gij astrante vlegel agge daor zijt, komier agge durf dan krijde n'n lel! Zegta vrouwken: Nie slaon astoublieft meneer, ij gelijk! 't is emaol waor wattij zeg. Ik zijn zij moeder, jao beleefd istij nie zo vreed, ij zeg alles nogal ruig-gao-weg. Toch ist 'n eel aordug ventsjen oor; ij meen 't ammel nie zo kwaod eeh schat; gaoje lekker mee naor uis? Meneer, de straot diege zoekt: onderd meter wijer, daor da gat! MEN ZOU zich kunnen voor stellen dat de rechterlijke macht niet zo blij is met som mige televisieprogramma's. Ze zijn namelijk wel eens iets té leerzaam! Gedragsdeskundigen verzeke ren ons bij herhaling dat er van de tv geen fatale voorbeeldwer king uitgaat. Welnu, die ge dragsdeskundigen hadden vori ge week woensdag eens bij de Middelburgse kantonrechter moeten gaan kijken. Daar ston den twee vijftienjarige jongens terecht wegens het vissen zon der vergunning. Een kleinig heid, als je het vergelijkt met een ontsnappingszaak per heli copter of met een bankroof. Maar toch: vissen zonder ver gunning mag nu eenmaal niet. Nu onze twee minderjarigen! Ze hadden zich terdege op de rechtszitting voorbereid. Zo kwamen zij met een weldoor dachte techniek, afgekeken van 'Matlock' en met enige humor volle opmerkingen, ontleend aan de tv-serie 'Vreemde prak tijken' naar het kantongerecht. Hun verdediging aldaar verried een diep inzicht in de recht spraktijk. Zij gebruikten cita ten uit de nieuwe tv-serie 'Plei dooi' en bleken ook terdege te hebben geluisterd naar mr. Max Moskowitz in interviews met Karei, Ursul, Adriaan en Sonja. De twee bekenden overi gens ruiterlijk schuld, terwijl hun aanhang, die het zaaltje was komen binnenstommelen, hoorbaar meeleefde. Toen de kantonrechter vonnis wilde vellen, riep één van de twee wetsovertreders hem scherp tot de orde. „U mag ons niet veroordelen, edelachtba re," sprak hij. „Toen wij ons proces verbaal wegens vissen zonder akte kregen, waren wij nog geen vijftien jaar! En de Visserijwet, artikel zoveel, lid zoveel, zegt dat personen bene den de vijftien geen visakte nodig hebben!" Met een als wijs bedoelde, maar als 'pijnlijk' overkomende glimlach liet de kantonrechter de twee tieners ongestraft heengaan. Zo kijken ook de rechters die door mr. Mosko witz worden gevloerd.... „Ach," zei de jongste van de twee vrij- gesprokenen, „je moet wel eens een visje uitgooien om een ka beljauw te vangen...!" Veel Axelse gemeenteambtenaren keken afgelopen woensdag wat vreemd op toen zij hun werkruimten in het stadhuis wilden betreden. In de hal een fiks aantal plastic kofferbekertjes, ogenschijnlijk lukraak in de hal gezet. „Wat hebben wij hier?", vroeg menigeen zich af. „Een loopproef voor ambtenaren om te bekijken of zij alcoholvrij aan hun dagtaak begonnen? Een training voor de slalom?" De bode gaf uitsluitsel. De vloer in de hal vertoonde scheuren en die waren gerepareerd. Om de zaak rustig te laten uitharden, was een afzetting gemaakt. Gemeentewerken zat kennelijk zonder hekken, dus werd de voorraad koffiebekertjes hiervoor aangesproken. foto canule schelstraete Waarover spraken zij, die vier daar op die bank? Het was zondagmiddag in Terneuzen en veel activiteiten vielen er niet te bespeuren. Hij was achttien jaar en wilde wel wat leven in de brouwerij brenmgen. En dat kon dank zij een brouwerij. Met zijn vieren op de Huizingabank. Lang zal hij leven. foto camile schelstraete. De doop van een kind is altijd een mooi gebeuren. Ouders en familieleden zitten netjes in de kerk te wachten met het kind dat dan meestal niet stil te krijgen is. Op een gegeven moment wordt dan het gezin door de dominee of pastoor naar voren geroepen waarna het kind plechtig gedoopt wordt. Dat was laatst ook de bedoeling bij dat gezin uit Breskens dat netjes in de kerk zat te wachten op de plaatselijke herder. Die liet echter lang op zich wachten, zodat de dochter op een gegeven moment nog even voor de plechtigheid naar de w.c. moest. Haar moeder ging mee en bij het toilet aangekomen kwamen zij de pastor tegen die verbaasd vroeg wat zij wel kwamen doen. „Wij komen voor de doop van onze zoon", zei de moeder. De pastor wist echter van niets. Maar geen nood zei hij, ik kleed mij wel vlug om. Zo gezegd zo gedaan en even later verscheen hij ten tonele in de kerk. Maar op een doop was in de kerk helemaal niet gerekend. Er zat geen water in het doopvont. Dat is meestal bij een doopplechtigheid van tevoren gewijd maar daar was nu geen tijd meer voor. Het werd opgelost met wat water er in te gieten. Toen moest de zoon natuurlijk gedoopt worden. Daarvoor moet je wel de naam van het kind weten en die was de pastor ook vergeten. Het gezin wist zeker dat alles goed was doorgegeven en geraakte over de hele gang van zaken behoorlijk onder de indruk. Uiteindelijk is alles nog goed gekomen. Een ding staat voor dat Bressiaans gezin wel vast. Mocht er een derde kind komen, dan wordt het in ieder geval niet meer in die kerk gedoopt. Nee! Never! Claudia Vaart achter scholenfusie in Terneuzen. Lintje voor Wijn. Daar moet op gedronken worden. Schietgebedje in Oostburg: Heilige Antonius, beste vrind, zorg dat ik wat extra-geld voor het ziekenhuis vind. Archeologie: Bronstijd in Sluis en Aardenburg. Natuurboer: Zo word ik dus slapend rijk. Plan van Aanpak: Zand erover. Hasjhandel komt in Hulst op de koffie. WIE WIL er nu niet snel rijk worden? Iedereen toch. Menigeen droomt ervan de Lotto of de Staatsloterij te winnen. Wie voor de weg van de geleidelijkheid kiest en daarbij enig risico niet schuwt, 'speelt' op de beurs. Een opstapje hiervoor zijn de beleggingsclubs. Maar snel rijk worden, dat is wat menigeen bezighoudt. En daarop spelen handige lieden in, die in die hebzucht wel een boterham zien zitten. Een mooi voorbeeld daarvan zag deze week het daglicht, dank zij de attente rijkspolitie op Zuid-Beveland. Regelmatig verschijnen er kleine advertenties in regionale en landelijke dagbladen waarin de lezer wordt gesuggereerd dat hij/zij in zeer korte tijd rijk kan worden. Om te weten hoe dat in zijn werk gaat, wordt men uitgenodigd in eerste instantie een voldoende gefrankeerde ant- woordenveloppe naar een in die advertentie genoemd post busnummer te zenden. Daarna krijgt men wat summiere informatie over hoe men rijk kan worden door het toepassen van een bepaalde formule. En om die formule te krijgen, moet 25 gulden, in cheques of contanten, worden gezonden naar het eerdergenoemde postbusnummer. Na betaling van die 25 gulden wordt vol spanning iedere dag de brievenbus in de gaten gehouden en eindelijk ploft dan de langverwachte enveloppe op de deurmat. Daarin de langverbeide 'wordt-snel-rijk-formule'. Em die is zeer eenvoudig: plaats adver tenties zoals die waarop men zelf gereageerd heeft. En dan maar hopen dat er weer genoeg mensen intrappen, die vervolgens aan jou 25 gulden willen sturen! De gemeente Axel heeft de relatie met de burgers verstevigd door een publieksvriendelijker gebruik van het stadhuis. Konden vorig jaar burgers alleen nog maar 's morgens terecht; met ingang van januari zijn de openingstijden verruimd en kan de gewone man ook 's middags van 14.00 tot 16.00 uur zaken doen met de ambtenarij. Afgelopen zaterdag leek Axel toch wel erg ver te gaan in die service. De voordeur van het stadhuis stond wagenwijd open. Een korte inspectie van een nieuwsgierige caféklant bracht druk baliebezoek noch onrechtmatig gebruik van het stadhuis aan het licht. De zorg om Axels' gemeentegoed was wat later aan de bar echter groot genoeg om de bode te waarschuwen. Deze snapte niets van de zaterdagopenstelling van het stadhuis maar draaide voor alle zekerheid toch de voordeur maar op slot.. Eindredactie: Rein van der Helm en Eugène Verstraeten. Bijdragen: Frank Deij, torn Koopman, wil Verherbrugge. Voor geestelijke bijstand in het weekeinde is onderstaande pas torie te bereiken. OOST-ZEEUWSCH-VLAAN DEREN Hulst, Hontenisse en Koewacht - Van zond. 12 u. tot maand. 24 u. Past. J. ter Braak, Hulst, tel. 01140-19595. KANAALZONE Terneuzen, Philippine, Axel, Westdorpe, Sas van Gent, Zuiddorpe - Van zond. 12 u. tot dinsd. 12 u. Past. J. Voeten, tel 01150-19451. WEST-ZEEUWSCH-VLAAN DEREN Aardenburg - Maria Hemel vaart, zat. 19 u., zond. 10.30 u. Biervliet - H. Maagd Maria On bevlekt Ontvangen, zat. 19 u. Breskens - H. Barbara, zat. 19 u. zond. 10 u. Eede - H. Maria Hemelvaart zat. 19 u. zond. 10 u. Groede - H. Bavo. zat 19 u. Hoofdplaat - H. Eligius. zat. 17 u. Oostburg - H. Eligius. zond. 10.30 u. Schoondijke - H. Petrus Apos tel. zond. 09.15 u. Slijkplaat - Maria Sterre der Zee. zat. 17 u. IJzendijke - H. Maria Hemel vaart. zond. 10.30. Sluis - H. Johannes de Doper, zat. 19 u. zond. 10 u. OOST-ZEEUWSCH-VLAAN DEREN Clinge - H. Hendricus. zat. 19 u. zond. 9.30 u. Hulst - H. Willibrordus. zat. 19 u. zond. 10.30 u. Graauw - Maria ten Hemelope- ning. zat. 19 u. St.-Jansteen - H. Johanrtes de Doper. zat. 19 u. zond. 9.00 u. Boschkapelle - H. Petrus en Paulus. zat. 19.00 u. Westdorpe - O. L. Vr. Visitatie, zat. 19 u. Hengstdijk - H. Catharina. zond. 9.30 u. Heikant - H. Theresia. zond. 10.30 u. Kloosterzande - H. Martinus. zat. 18.30 u. zond. 9.30 u. Koewacht - H. H. Philippus en Jacobus, zond. 10.30 u. Lams waarde - H. Cornelis. zond. 11.00 u. Nieuw-Namen - H. Jozef. zond. 11.00 u. Ossenisse - H. Willibrordus. zond. 11.00 u. Stoppeldijk - H. Gerulphes. zon. 11.00 u. Sluiskil - St. Antonius. dond. 19 u. zond. 09.30 u. Terhole - H. Gerardus Majella. zond. 9.30 u. Axel - H. Gregorius de Grote, zat. 19 u. zond. 11 u. Philippine - O. L. Vr. Hemel vaart. zond. 9.30 u. Sas van Gent - Maria Hemel vaart. zat. 19 u. zond. 11 u. Zandstraat - H. Pastoor van Ars. zond. 10 u. Terneuzen - H. Willibror- dus(Triniteitskerk). zat. 19 u. zond. Hu. Verrezen Christus: Maand. t.m. zat. 19 u. zond. 9.30 en 11 uur. Hoek - H. Kruiskerk, zond. 11 u. Zuiddorpe - H. Maria Hemel vaart. zat. 17 u. zond. 9.45 u. a; PC KERKDIENSTEN zaterdag 30 januari ZEVENDEDAGS ADVENTIS TEN Terneuzen (Goede Herderkerk): 10 u. ds. C.v.d. Ploeg. Middelburg (Doopsgezinde kerk): 10 u. ds. C. Tempel. Vlissingen ('t Ankers): 9.15 u. ds. C. Tempel, zondag 31 januari HERVORMDE KERKDIEN STEN Aardenburg: (Ontmoetings- kerk) 10.30 u. ds. H. Valk. Axel: 10 u. ds. J. Maasland (HA). Biervliet: dienst te IJzendijke. Breskens: 9.30 u. ds. J. Leent- faar-v.d. Brug. Cadzand: dienst te Sluis. Groede: 9.30 u. ds. A. van An- del. Hoek: 10 u. dhr. A. den Ouden. 15 u. ds. G.v.d. Graaf. Hontenisse: 11 u. mevr. Y. Bol- senbroek, Hoek. Hoofdplaat: 10 u. dhr. F. van Vliet, Axel. Hulst: 9.30 u. mevr. Y. Bolsen- broek, Hoek. Nieuwvliet: 10 u. ds. M. de Jong. Oostburg: dienst te Zuidzande. Philippine: dienst te Sas van Gent. Retranchement: dienst te Sluis. Sas van Gent: 11 u. ds. J. Boer- sma. Schoondijke: 9.30 u.. ds. R. Blo kland, SOW-dienst in Geref. Kerk (HA). St. Anna ter Muiden: dienst te Sluis. St. Kruis: geen dienst. Sluis: 10 u. ds. Houwaart. Sluiskil: 9.30 u. ds. J. Boersma. Terneuzen (Grote Kerk): 10 u. ds. C. Hoogendoorn. (Goede Herderkerk): 9 u. ds. A. Bosch. 19 u. ds. C. Hoogendoorn. (Op- standingskerk): 10.30 u. ds. J. Kroeze. (De Honte): 17.45 u. ds. J. Boersma, Terneuzen. Waterlandkerkje: 11 u. ds. A. van Andel. IJzendijke: (kerkzaal Emmaus) 9.30 u. ds. J.v.d. Schee. Zaamslag: 10 u. ds. R. de Jonge. Zuidzande: 10 u. ds. G. Groot- jans. GEREFORMEERDE KERK DIENSTEN Axel: 10 en 17 u. ds. P. Krijnen, Halle (B). Hoek: 10 u. ds. D. de Best. Terneuzen (Opstandingskerk): 9 en 17 u. ds. L. de Ruiter (HA). (Goede Herderkerk): 10.30 u. ds. L. de Ruiter (HA). Zaamslag: 10 en 15 u.. ds. A. de Haan. Breskens: 9.30 u. ds. R. Wester- val, Hoek, 17 u. ds. R. Blokland. Oostburg: 9.30 u. dhr. J. Sinke, Souburg. Schoondijke: 9.30 u. ds. R. Blo kland. GEREFORMEERDE KERK DIENSTEN (VRIJGEMAAKT) Axel: 10 en 15 u. ds. G. de Kimpe. Hoek: 10 en 15 u. ds. A. Sou man. Terneuzen: 10 en 15 u.. ds. P. Storm. Zaamslag: 9.30 en 15 u. ds. L. Leeftink. CHRISTELIJKE GEREFOR MEERDE KERKDIENSTEN Zaamslag: 10 en 15 u. ds. J.v. Dijk. EVANGELISCHE GEMEENTE Hulst (Den Dullaert): 10 u. dhr.. Wulffraat. Terneuzen (De Kandelaar): 10 u. dhr. Williams. VRIJE EVANGELISCHE GE MEENTE Nieuwvliet: 10 u. ds. L. Mietus. DOOPSGEZINDE GEMEEN TE Aardenburg: 10.30 u. dhr. T. Postma. Goes: 10 u. mevr. C. Rezelman. Vlissingen: 9.30 u. gespreks- dienst. LEGER DES HEILS Terneuzen (Donze Visserstr.): 10 u. heiligingsdienst. Aflevering 288 Toegegeven, eind januari, het is nog vroeg in het jaar, maar de sneeuwklokjes, winteraconieten en krokussen wagen het ook al een voorschot op de lente te nemen en dan komt het bij ons ook weer boven. Daarom vandaag een liedje getiteld: ALS IK DDE BLONDE GREETJE 'k Ben zoo verliefd op blonde Greet je, zij op mij, Wand'len wij 's avonds in het maantje, zij aan zij, Dan zegt ze: ik moet nu naar huis toe m'n schat, 'k Heb gister een reuzen standje gehad. Dat is maar een smoesje, want ik weet dat 't Afscheid duurt nog een uur of wat! Refrein: Als ik die blonde Greetje 's Avonds naar huis breng, weet je, Dan gaan we niet zoo daad'lijk van elkaar vandaan; Dan blijven we nog uren aan de huisdeur staan, laat toch gaan! Als ik die blonde Greetje 's Avonds naar huis breng, weet je, Dan doen wij wat verliefde paartjes doen: Dan komt een lange, een reuze lange, Dan komt een kilometer afscheidszoen. Kort geleên stondik met mijn schat je aan de deur, Woedend komt plotseling haar vader, wat malheur, Hij brulde: het hindert niet dat je vrijt, Maar ezel, je staat met j' arm al dien tijd Tegen de electrische bel! Wel! Hoor je het krankzinnig geschel? Refrein: Over een poosje gaan we trouwen, of wat fijn! Wat zal het na het bruiloft-houwen heerlijk zijn! Want zijn we te saam naar huis toe gegaan, Dan komt toch voor ons het mooiste nog aan. 'k Weet dat ik dan als zoet herinn'ring Zachtjes nog tot mijn vrouwtje zing: Refrein: We zouden het wel luidkeels uit willen galmen, maar helaas, we kennen de melodie niet! Wie helpt ons uit de droom, zodat we alsnog van onze vreugde blijk kunnen geven? Pegam.

de Stem | 1993 | | pagina 19