Oostburg moet plan bijstellen KORT zeeuws PLAATSELIJK nieuws SPORT in het kort West-Zeeuws-Ylaamse Tafeltje Dekje-dienst gefaseerd duurder Bezwaarschriften rondweg Oostburg zijn ongegrond Bestemmingsplan voorziet niet in vestiging van een groot supermarktcomplex Zwin-teams overheersen in basketbaltoernooi IJsvereniging Terneuzen na dertig jaar opgeheven Officier wil gewelddadig tweetal achter de tralies College van Oostburg wil Groedes bedrijf legalisereij ZEELAND Sluis in hogere gemeenteklasse HOE VAAK WINT U DE RACE TEGEN DE KLOK? Management Workshops '93 Musical door Stelle-leerlingei' Zeeuwse babbel Dubbel-op in ee: Rebus Geen problee: Ondanks DE STEM ZATERDAG 23 JANUARI 1993 Van onze verslaggever Oostburg - Ouderen in West-Zeeuws-Vlaan- deren die gebruik maken van de warme maaltijdvoorziening, moeten het komende an derhalf jaar rekenen op een stapsgewijze verhoging van de maaltijdprijs tot 8,50 gul den per maaltijd. Dat staat in een voorstel van het dagelijks bestuur van het samenwer kingsverband op welzij nsgebied tussen de drie gemeenten in West-Zeeuws-Vlaanderen. Eigenlijk is de kostprijs van een warme maaltijd op dit moment al 8,50 gulden, terwijl de ouderen zeven gulden betalen. Maar om de ouderen die gebruik maken van Tafeltje Dekje in een keer anderhalve gulden per maaltijd meer te laten betalen, vindt het dagelijks bestuur te ver gaan. Hun voorstel luidt daarom de verhoging tot 8,50 gulden in stapjes door te voeren. Deze maand zouden ouderen 7,35 moeten gaan betalen en per 1 juli 7,70. Vervolgens zou het tarief met ingang van 1 januari volgend jaar 8,10 moeten zijn om uiteindelijk per 1 juli 1994 uit te komen op de kostendekkende prijs van 8,50. Zoals gezegd is de kostprijs echter nu al 8,50, zodat er voorlopig geld bij gepast moet worden. Het dagelijks bestuur wil de gemeentebesturen van Aardenburg, Sluis en Oostburg benaderen om een 'overbruggingsbijdrage' ter beschikking te stellen. Binnen de begroting van het samenwerkingsver band is geen ruimte om die bijdrage (25.250 gulden) te verlenen. Voor dit jaar gaat het om 16.835 gulden en voor volgend jaar 8415 gulden. Ook de frequentie van de bezorging is onderwerp van overleg geweest tussen het samenwerkingsver band en de Stichting Welzijn voor Ouderen, die de maaltijdverstrekking onder haar hoede heeft. Daarbij is besloten dat er minimaal drie en maxi maal vijf keer per week maaltijden worden ver strekt. Meer is niet mogelijk omdat de leveranciers van de maaltijden dan in de problemen komen. De warme maaltijdvoorziening komt donderdag 28 januari aan de orde in de welzijnscommissie van het samenwerkingsverband Welzijn. De bijeen komst is om 19.30 uur in het gemeentehuis van Oostburg. Van onze verslaggever Oostburg - Het plan voor de bouw van een complex met twee supermarkten onder hetzelfde dak op de hoek van de Bredestraat en de Trageldam in Oostburg noodzaakt de gemeente haar kijk op het centrum van het stadje bij te stellen. Aldi wil zijn winkel aan de Cal- lenfelsstraat sluiten en een nieu we zaak (500 vierkante meter) in het complex te openen en Super is van plan daar een supermarkt van duizend vierkante meter te vestigen. De gemeente wil dege lijk onderzoeken of dat allemaal mogelijk is en hoe zij om moet springen met de toekomstige in richting van het winkelgebied. Burgemeester en wethouders jui chen de plannen op zich toe. De moeilijkheid is alleen dat het bestemmingsplan daar niet in voorziet. Slechts als de gemeente erin slaagt de deugdelijkheid van de plannen te onderbouwen, zijn die met succes langs de provincie Zeeland en eventueel de Raad van State te loodsen. Nieuwe woonwijk Alles bij elkaar genomen gaat het om een omvangrijke opera tie. De twee supermarkten ko men in een gebouw met in totaal 1500 vierkante meter winkelop pervlak (ter vergelijking: de Al bert Heijn supermarkt heeft een oppervlakte van zo'n 1600 vier kante meter). Bovendien is er sprake van een nieuwe woonwijk in de omgeving. De supermarkten moeten komen op de plaats waar nu het bedrijf van A. Jansen-Van Rosendaal Van onze verslaggever Sluis - De gemeenteraad van Sluis geeft donderdag 28 januari zijn mening over de plaatsing van de gemeente in een hogere gemeenteklasse. Gedeputeerde Staten van Zeeland besloten re cent al Sluis met terugwerkende kracht tot 1 januari 1992 op te nemen in een hogere groep. Sluis heeft geen vierduizend in woners, maar burgemeester en wethouders en wethouders wor den betaald alsof Sluis in de gemeenteklasse 4001-8000 inwo ners valt. De vergoeding voor de raadsleden wordt die van de klasse 6001-8000 inwoners. Dat Sluis is opgewaardeerd, heeft alles te maken met het dagtoerisme en het extra werk dat dit met zich meebrengt voor de amtbenaren en gemeente raadsleden. Sluis krijgt jaarlijks zo'n 4,5 miljoen bezoekers over de vloer. staat. Die is bereid zijn bedrijf aan de Bredestraat op te doeken. Dat komt de gemeente goed uit, want de koelhuizen op het ter rein van Jansen-Van Rosendaal zorgden nu al voor overlast bij omwonenden. Die klachten zul len zeker nog toenemen als de gemeente het geplande woon- wijkje achter het schoolgebouw van het vroegere Koningin Wil- helmina Lyceum (KWL) aan de Bredestraat uit de grond stampt. De KWL-school komt binnen af zienbare tijd leeg te staan als docenten en leerlingen van de scholgengemeenschap 't Zwin centraal hun intrek nemen in het schoolgebouw van St. Eloy aan de Nieuwstraat. Aan sloop van het KWL-gebouw denkt de ge meente vooralsnog niet. Wel ze ker' is de aanleg van een wijkje met naar schatting vijftien wo ningen achter de school, op de plaats waar de voormalige rijks bunkers stonden. Nieuwe visie De grootscheepse veranderingen zijn voor de gemeente aanleiding de gevolgen te onderzoeken. Duidelijk is in elk dat er een nieuwe visie op het winkelgebied nodig is. Burgemeester en wet houders zoeken het daarbij, ge zien het groot aantal winkels dat het centrum al telt, vooral in kwalitatieve verbetering. „De huidige omvang van het winkel apparaat en de stabilisatie van het inwonertal rechtvaardigen een voorzichtige benadering", zegt het college over het plan. Hoewel de gemeente verzet te gen de verdwijning van Aldi uit het centrum niet uitsluit, is die wel voor het plan te vinden. Immers, op de huidige locatie kan die supermarkt geen kant meer op. Uitbreiden is onmoge lijk en er zijn problemen met aanvoer, parkeermogelijkheden en de verkeerscirculatie. De ver huizing naar de Bredestraat zou die problemen oplossen. B en w zijn niet bang dat de komst van de supermarkten voor tot nog meer verkeersproblemen in de Bredestraat/Brou werij straat leidt. Daar zijn wel veel winkels gevestigd, maar de verkeersdruk zal door de aanleg van de rond weg om Oostburg flink vermin deren. Na de aanleg van de rondweg is het mogelijk een winkelpromenade te maken van het gebied met parkeerplaatsen tussen Bredestraat/Brouwe- rijstraat en het centrum. De mascotte nan 't Zwin. Van onze correspondent Oostburg - De ploegen van de scholengemeenschap 't Zwin beheersten het basketbaltoernooi, dat door de gymleraren van het voortgezet onderwijs in West- Zeeuws-Vlaanderen werd georganiseerd. Er wordt fel gestreden om het bezit van de bal. FOTO WIM KOOYMAN Het was al weer het derde toernooi dat deze winter in sporthal De Veerhoek in Oost burg door hen op stapel werd gezet. Deze keer kwamen de brugklassers in actie. Een 120-tal deelnemers, verdeeld over een vijftal poules, kwam in het strijdperk. In vier van deze vijf poules ging de winst naar Zwin-teams. De leerlin gen van de scholengemeen schap Oostdijke moesten met één zege - bij de jongens - ge noegen nemen. Het volgend toernooi is een mini-volleybaltoernooi voor de klassen een en twee uit het voortgezet onderwijs in West- Zeeuws-Vlaanderen met als speeldatum 12 februari. Uitslagen: Jongens: poule 1: 1. Oostdijke 1, 2. Zwin 2; poule B: 1. Zwin 4, 2. Oostdijke 4; poule C: 1. Zwin 8, 2. Zwin 7. Meisjes: poule 1: 1. Zwin 11, 2. Oostdijke 7, 3. Zwin 9; poule B: 1. Zwin 12, 2. Zwin 13. (ADVERTENTIE) Geen ijsbaan en geringe medewerking leden Van onze verslaggever Terneuzen - De IJsvereniging Terneuzen is na bijna dertig jaar opgeheven. Tijdens de algemene ledenvergadering deze week werd de beslissing genomen. Oud-secretaris C. Eijsackers noemde gisteren als oorzaken de zeer geringe medewerking van de leden om de vereniging levend te houden en het ontbreken van een eigen ijsbaan. „Die medewerking was er eigen lijk helemaal niet", zei ze bitter. „Er was gewoonweg te weinig zelfwerkzaamheid van de leden. Het kwam altijd op dezelfde mensen neer. Maar ja, dat is iets typisch Terneuzens." De IJsvereniging Terneuzen werd in 1963 opgericht. De vere niging zou volgende maand der tig jaar bestaan. Dat jubileum is dus niet gehaald. De algemene vergadering be sloot unaniem de nog beschikba re gelden te schenken aan drie instellingen. De Stichting Door- mangroep in Terneuzen als steuntje in de rug bij de weder opbouw van het clubhuis en het vervangen van de bij de recente brand verloren materialen van deze scoutinggroep. Ook wordt een bedrag geschon ken aan het IJscomité Wel gebo gen, niet gebroken in Hoek om dat veel leden en oud-leden ge bruik maken van door dit comité geboden faciliteiten. Verder gaat een bedrag naar de Reddingsbri gade Luctor et Emergo in Ter neuzen als dank voor de steun in het verleden aan de vereniging qn aan de leden. De vereniging wilde geen bedra gen noemen maar gaat ervan uit dat de donaties een leuke en welkome opsteker zijn voor de bovengenoemde groepen. Voor Ondernemers en Adviseurs (leer in één avond hoe professionals uit bedrijfsleven en advieswereld het aanpakken!!!) Arbeidsverzuim kost (te) veel geld 03-02-'93 Hoe gezond is uw bedrijf? 17-02-'93 Perfecte presentatie 10-03-'93 Kwaliteitsmanagement 24-03-'93 Bedrijfsopvolging en pensioen 07-04-'93 Plaats: HEAO Breda, Lovensdijkstraat 63, Breda Inlichtingen: Hogeschool West-Brabant, Secretariaat Bedrijfsopleidingen en Consultancy, Postbus 90116, 4800 RA Breda, telefoon: 076-250665 fax: 076-202802 (Yolanda Stalfoort, Brigitte Bolwerk). DE STEM HOGESCHOOL WEST BRABANT INGÜèi)BANK Even later vlogen twee zoge naamde molotov-cocktails in de richting van het café, zonder overigens doel te treffen of veel schade aan te richten. Vrijdag stond het tweetal voor de meervoudige strafkamer in Middelburg terecht, waar hen ook nog een aantal andere 'zin loze, agressieve delicten' door de officier van justitie werd verwe ten. Zo waren beiden eveneens betrokken bij de mishandeling van een plaatsgenoot op 4 okto ber. G. zou daarbij een ijzeren staaf hebben gehanteerd, waar mee hij het slachtoffer had afge tuigd. In juni had G. bovendien met geweld een andere plaatsgenoot van zijn brommer beroofd, om dat hij op dat moment zonder 'vervoer' naar huis zat. De brom fiets werd later in een sloot ge dumpt. Van onze verslaggever Oostburg - De twee bezwaarschriften die zijn ingediend tegen de aanleg van een rondweg om Oostburg, snij den geen hout. Dat is de mening van het college van b en w van Oostburg. Eerder adviseerde de commissie be zwaar- en beroepschriften beide be zwaarschriften ongegrond te verkla ren. Het woord is nu aan de commissie plano logie. Die adviseert het college woensdag' 27 januari. E. Aernoudts uit Oostburg wilde de aan leg van de rondweg tegenhouden omdat de weg voor meer geluids- en stankover last, luchtverontreiniging en stofhinder zou zorgen. Bovendien vreesde Aernoudts een daling van de waarde van zijn huis aan de Veerhoekpolderweg. B en w ken nen aan al die argumenten geen gewicht toe en doen ze af met de mededeling dat het 'tracé van de rondweg dusdanig is gekozen dat de effecten op het milieu zo gering mogelijk zullen zijn'. Natuurbeschermingsvereniging 't Duum- pje vond dat de natuur er maar bekaaid vanaf kwam in het plan voor de rondweg, 't Duumpje pleitte er daarom voor een paar lapjes grond in het plangebied de bestemming 'natuur' te geven, zodat daar in ieder geval niet meer aan te tornen was. Het college is van mening dat er wel genoeg stukken grond in het gebied zijn die de bestemming 'natuurgebied' krijgen en wijzen om die reden ook het bezwaar van de natuurbeschermers af. De commissie planologie komt bijeen om 9.00 uur in de raadzaal van het gemeente huis. De leden adviseren dan ook nog maals over het plan Waterfront in Bres- kens. Het meest in het oog springende onderdeel van dat plan is het ambitieuze project voor de uitbreiding van de jacht haven met de bouw van een appartemen tencomplex aan de Westerschelde. Voor dat het definitief in procedure komt, wil, het college nog een keer de mening van de politieke partijen in de gemeenteraad horen. Erwin Kroll opent expo watersnood Erwin Kroll, de bekende weerman van de NOS, opent vrijdag 29 januari een exposi tie over de watersnood van 1953 in het Topshuis op de stormvloedkering. Kroll zal een lezing houden over het fenomen storm en de februa ristorm analyseren die leidde tot de overstromingen in 1953. De opening begint ongeveer 12.45 uur. Burgemeester Goes wil één gemeente op de Bevelanden Wellicht aangestoken door zijn Middelburgse en Vlissing- se collega's, pleit nu ook waarnemend burgemeester Flik van Goes voor het vormen van één gemeente op een Zeeuws schiereiland. Deden de burgemeesters van Middel burg en Vlissingen dat week met Walcheren Flj heeft natuurlijk Zuid'-Beve land op het oog. Gemeente 'De Bevelanden', met vanzelfspte kend een hoofdrol voor Goes zou in de ogen van de burg/ meester zeer logisch zijn. Flik die de uitspraak in zijn nieuw' jaarsboodschap deed, bena drukte dat dit zijn persoonlij" ke opvatting is en niet het tandpunt van het college van b en w van Goes. Indien deze trend zich onder de burge meesters van de Zeeuwse stadjes doorzet, krijgen we straks scenario's van een wel heel overzichtelijk bestuurlijk Zeeland. Met acht lokale (ei- land)besturen, te weten: de ge meenten Walcheren, Beve- land-Zuid, Beveland-Noord Schouwen-Duiveland, OosU Zeeuws-Vlaanderen, West- Zeeuws-Vlaanderen, St. Phi- lipsland en Tholen. Aardenburg KERKFINANCIËN - De paro chie Aardenburg heeft over het jaar 1991 een batig saldo kunnen boeken van 3370. De inkomsten en uitgaven belie pen in dat jaar in totaal 182.022. Voor 1992 wordt vooralsnog een nadelig saldo verwacht van 15.012. Over 1993 wordt weer gerekend op een batig saldo van ruim 1500. Voor het lopende jaar zijn de uitgaven geraamd op 162.958. Aan parochiebij- drage kwam over het jaar 1991 in totaal 53.245 binnen. Oostburg KOFFIEMORGEN - De Mul- tiple-Sclerosegroep in West- Zeeuws-Vlaanderen verzorgt 1 woensdag 27 januari een praat- en koffiemorgen voor I MS-patiënten in verpleegte huis De Stelle, aanvang 10,001 uur. Dan vertellen en laten enkele vrouwen iets zien over Groenlands kralenwerk. Van onze correspondente Middelburg - Na een conflict in het Oostburgse café 'Markt 15' werden de 19-jarige F. van P. en zijn 20-jarige maat J. G. (beiden uit Zierikzee) op 5 december door de eigenaar buiten de deur gezet. De jongens beloofden 'terug te komen' en dat deden ze ook. Tennisschool Hulst Hulst - In de tweede periode van het wedstrijdcircuit van de tennisschool Hulst kan in poule 4 Etiënne Nachtegael louter bogen op overwinnin gen. Ditmaal toonde hij zich met 7-4 te sterk voor de even eens goed presterende Ronald van Eerdenburgh. In poule 5 blijft Richard Biesbroeck aan de winnende hand. Tegen Ge- org eBogaert werd het 7-3. In poule 6 won Peter Warnier met krappe cijfers van Gustaf de Deckere. UITSLAGEN MANNEN Poule 1: Eddie Schelfhout-Esma- ralda Bral 11-1. Poule 2: Tom de Rijk-Stephan van Bunder 9-3, Henk van de Voorde-Tom de Rijk 6-4, Honny van Looy-René de Maagt 14-0, Stephan van Bunder-Honny van Looy 8-6. Poule 3: George van Hoye-Jacq Dobbelaar 9-6, Frank Abeel-Jacq Dobbelaar 7-6. Poule 4: Carlo Cleyman-Arnold Duerinck 7-6, Arnold Duerinck- Patrick Poppe 7-7, Eugène Ver- straeten-Carlo Cleyman 6-6, Etiënne Nachtegael-Ronald van Eerdeburgh 7-4, Poule 5: Richard Biesbroeck-Ge- orge Bogaert 7-3, Peter van Lae- re-George Bogaert 7-5, Jan de Kort-Peter van Laere 8-5, Paul d'Hooghe-Evert Leeraert 7-4. Poule 6: Peter Warnier-Gustaf de Deckere 7-6, Jan Joost van 't Veer-Edwin van Driessche 3-2, Peter Mortier-Peter Warnier 7-4. VROUWEN Poule 1: Liesbeth Voorbrood-Ver- onique van Tienen 7-2, Saskia Gij sel-Jeanne van Looy 7-4. Poule 2: Daniëlla de Kort-Petra Heyens 5-3. Poule 3: Saskia Baart-Alexandra Boddaert 5-4, Deborah van Eer- denburgh-Maurena d'Hooghe 6-4, Truus de Bakker-Petra van de J Bergen 11-2. Poule 4: Gerda Vlassenrood-Chris Biesbroeck 8-4, Gerda Vlas rood-Astrid de Bruin 7-7, Chris j Biesbroeck-Linda van Eek 7-5. JEUGD Poule 1: Wouter Herrewegh-Li- selore van Esch 9-2, Francis de Koster-Christoph de Clippeleir I 6-3, Christoph de Clippeleir- Wouter Herrewegh 8-3. Poule 2: Koen Diericks-Veroni- I que Verhaegen 8-2, Annabel de Clippeleir-Saskia de Rijk 5-1, Beatrix Verhaegen-Koen Diericks 7-6, Annabelle de Clippeleir-Bi- anca Morcus 7-2. Poule 3: Jordy Heyman-Marianne I Dhont 8-3, Bianca Vlaeminck- I Jordy de Schepper 8-6, Bram van I Hoof-Ivo vanEsch' 9-'6, Jordy de I Schepper-Channa Grinsven 12-1. Ador-tennis Hoek - In de Ador-tenniscom-1 petitie voor mannen in De Braakman te Hoek ging poule E het team van Etec I tegen Gezondheid 2 er van door met de volle winst. Mark Pattijn versloeg Hennie 1 naert met maar liefst 12-0. I Frank d'Haens rekende met 11-3 af met Ger Rienties, ter-1 wijl Adrie Hendrikse met 8-2 Johan de Wispelaere het na-1 kijken gaf. Frans Riekwel deed het iets kalmer aan won met 7-4 van Anko de Putter. UITSLAGEN MANNEN Poule E: Cruson-De Kraker 9-3, Gezondheid 2-Etec 0-12. Poule F: Positivo's-Gezondheid 3 6-6, Vooruit-Gezondheid 1 8-4. MIXED Poule G: Vooruit-Sjans 5-7, Gra- velmix-Acers 10-2. Poule H: Boskreek 2-Zwiepefi 6-6, Vooruit 2-Hevodha 4-8. Van P. had, in weer een ander conflict, in februari met een luchtbuks geschoten op een man, die hierbij overigens geen ver wondingen opliep. En tenslotte had hij in augustus op de uitkijk gestaan toen een andere maat de etalageruit van een juwelier in Zierikzee aan diggelen gooide. Het alarm joeg beide mannen op de vlucht, maar getuigen wisten een nauwkeurige beschrijving te geven van het tweetal, waarna Van P. opnieuw achter de tralies belandde. En daar zal hij voorlopig nog moeten blijven ook als het aan de officier van justitie ligt. Te gen Van P. eiste hij tenslotte vijftien maanden, terwijl G. vol gens de officier negen maanden zal moeten brommen. De rechtbank doet over veertien dagen uitspraak. 'Wij hebben te maken met vaststaand feit' Van onze verslaggever Oostburg - Na veel wikken en wegen hebben burgemeester et| wethouders van Oostburg besloten mee te werken aan legalisering van het bedrijf van E. van den Hemel aan i' Scherpbierseweg te Groede. Ook mag Van den Hemel van b en w zijn bedrijf uitbreiden met een gasflessendepot, een opslag plaats voor bestrijdingsmiddelen en een wasplaats voor bedrijfs wagens. Verder kan Van den Hemel ook zijn ondergrondse opslagplaats van olieprodukten vergroten. Van den Hemel vestigde zijn zaak zonder iets te vragen aan de gemeente in een woning die eerst als vakantiehuisje en daar na als burgerwoning te boek stond. Het college geeft toe dat de geschiedenis geen schoon heidsprijs verdient. „Maar thans hebben wij te maken met een vaststaand feit." Ondertussen heeft Van de Hemel overigens de gemeente wel ver zocht ervoor te zorgen dat zijn bedrijf in het bestemmingsplan wordt opgenomen. Eigenlijk vin den b en w dat het bedrijf niet past in het buitengebied en thuishoort op een bedrijventer rein. Maar nu Van den Hemel al in het bezit is van een hinder wetvergunning ziet de gemeente zich min of meer gedwongen mee te werken aan de plannen van de Groedenaar. De enige positieve kant aan het hele verhaal is, dat Van den Hemel het gasflessendepot van H. Risseeuw o"er wil nemen. Dat staat nu nog in de Nieuwstraalj in Oostburg. De verhuizing va'I het depot naar de Scherpbierse-1 weg zorgt er in ieder geval vWl dat de veiligheid van de om«j nenden in de Nieuwstraat ti| flink op verbetert. De commissie planologie v's-| Oostburg bespreekt de kwes':t woensdag 27 januari. De verga dering begint om 9.00 uur en 1 in de raadzaal van het ge) tehuis. Van onze correspondent Philippine - Gisteravond voer' den de leerlingen van de open»' re basisschool De Stelle uit PI"; lippine een schitterende mus'c)' op met als titel 'Het spoor^va- Bijster'. De voorstelling werd? geven in dorpshuis De Kaaie- De musical ging over een school reis naar het Bijsterbos. De 250 aanwezige ouders en milie van de kinderen zaten da delijk te genieten. Een rede" temeer voor de ouderraad 1 een dergelijke musical noge( op stapel te zetten. In de Pa' vond er nog een loterij p'ar| met allerlei leuke prijzen. Makelaars: Ze willen ii gebruiken. Voor een dronken lood verwarrend. Een lampje van hoop blijf Zeeman: Tijdens de horj straat. Een Rus en een Belg same worden. Naam wandelpad Schoon Vandaal: Dat is handig, Oostburg. KNIPT U ook weieens iet de krant? Misschien is uW gevallen op die foto ir krant van vorige week vri: voorstellende: de gemeent de van Sas van Gent mei elegante gleufhoed op zijl baarde kop. De man, Jan gel geheten, droeg het een bode wel zeer onge hoofddeksel bij geleger van een vergadering van denmakers in het geme huis. Vandaar (tijdelijk) bode met een hoed. Op Walcheren is onlang; dergelijks te zien gewees 'Walcherse dubbelstad', Vlissingen en Midde zichzelf graag noemen, een milieu-ambtenaar g gen, Matze genaamd. De ga's van zijn afdeling vi zijn binnenkomst door h( pet van een gemeentebo geven, voorzien van stadswapens: het één vaij singen en het andere var delburg. Rond het midd; aldus de gevers van d kan Matze het emblee: zijn pet vervangen, wan BIJ DE officiële openir voetbal- en de korfbalc moesten de wethouders oplossen. De voetballert; met borden waar een li wethouders die in de goi Dat was toch een hele wethouder De Feijter mee te helpen. Het amb' wethouder en daarom wethouders te hulp met boodschap kwam bij de waren de voetballertjes een van de aankomende staat daar nou eigenlijk' TIJDENS DE commissi burg moest CDA-fract week rond het middagu da was nog lang niet a nog andere verplichtin vergadering voortijdig ti „Voorzitter", sprak Lip er helaas vandoor, maa andere agendapunten." opmerking van de politii wel iets vroeger vertrekl HET WAS in Aardenbu dens het laatste Konsu Overleg Raadsleden vc raadsleden weer even ken, zoals A. Keijmel-G (PvdA) het uitdrukte behandeling van de bej 1991. De voorlopige va ling van de gemeentere gaf een tekort te zien v dikke 300.000,-. Als het in Aardenburg centen gaat, houdt ie zijn hart vast. De bod( de schatkist is daar zo kend al lang in zicht, vaststelling van 1991 w tuurlijk ook alvast vooi naar 1992 gekeken.

de Stem | 1993 | | pagina 24