Schoolstrijd in Terneuzen Weer avondje met muziek uit jaren zestig in Sas van Gent POLITIE RAPPORT SPORT IN HET KORT Situatie rond huisvesting Meerpaal blijft politiek bezighouden Akkoord in Terneuzen over plan van aanpak Schip brengt eerste grondstoffen Outokumpu Slechts ii Bijdrage Axel aan plan van aanpak onder druk| Blaaspro mavo in Presentatie carnavals-cd ZEELAND Expositie in bibliotheek van Terneuzen Monument voor watersnoodramp in Halsteren Gespreksgroep kankerpatiënten Inbraak in Hoek Fietser gewond in Terneuzen nf-STEM Bedrijfsvolleybal CD wil in 199J deelnemen aan] verkiezingen Bergse raad Winterconcei Apollo Sluis Ja totaal deden 743 leerlink I va!? U an het Pr°iect- 83 procl u en heeft een contract ge «end, waarvan 75 procent zl l aan ,Werhehjk heeft gehoui I de afspraak het eerste j Winterconcert van Veronica DE STEM VRIJDAG 15 JANUARI 1993 Van onze correspondent Sas van Gent - Liefhebbers van muziek uit de jaren zes tig kunnen zaterdag 16 ja nuari hun hart ophalen. Café De Rijnvaart aan de Westka de in Sas van Gent is dan het decor voor de vierde sixties- avond. De organisatie van dit jaarlijks terugkerend evenement is in handen van Ronald Möring en Piet en Anke Pellicaan. Hoofd moot van het programma van deze sixties-avond is een forse portie muziek uit de jaren zestig. Daarnaast is er een verkiezing van de beste geklede hippie en kan het publiek raden naar een top drie van beste nummers uit de jaren zestig. In tegenstelling tot vorig jaar is er geen live-band te gast in De Rijnvaart. Zelf gedraaide elpees, cd's en singles met muziek uit die jaren staan borg voor een hele avond muziekgenot. Disc- jockey is Ronald Möring. „Als het even kan, proberen we pla ten met een nostalgische kraak," aldus Piet Pellicaan. Legendari sche groepen als Deep Purple, The Doors, The Who, The Trogs, Cream en Led Zeppelin vormen een greep uit het muzikale pro gramma voor zaterdag. De organisatoren stellen voor aanvang van de avond een top 10 samen van beste nummers uit de jaren zestig en geven het publiek de kans te raden naar de door hen samengestelde top 3. Wie deze het dichtst benadert ontvangt een sixties-prijs. Met het oog op de hippie-verkie zing nodigen de organisatoren iedereen uit in de sfeer van de sixties verkleed naar De Rijn vaart te komen. Vanaf midder nacht tot 00.30 uur zakt de prijs van bier en frisdank zelfs naar het niveau van de sixties: een gulden. De Rijnvaart zelf wordt aangekleed in de sfeer van de sixties. Aanvang 21.00 uur. Van onze correspondent Terneuzen - De situatie rond de huisvesting van de Meerpaal blijft voorlopig de politiek in Terneuzen bezig houden. De schoolstrijd lijkt in deze kwestie te ontbran den. G. Piscaer van Groen Links beschuldigde de CDA-fractie tijdens de commissie onderwijs van het opvijzelen van de bijzondere scholen v recteur Bril weerlegde de kritiek „De pc basisschool Oude Vaart is niet in een vergelijkbare situa tie. Als men daar groeit moet ruimte buiten het hoofdgebouw gezocht worden. Bij een openba re school kan er geen sprake zijn van een doorberekening." Piscaer ontzenuwde gisteravond, evenals directeur Th. Bril van de Meerpaal en voorzitter van de VOO de Heer H. Veraart, het argument dat er een precedent werking uit zou kunnen gaan van het overkappen van de patio op de Meerpaal. „Uit de stukken blijkt dat er geen gebruik gemaakt kan wor den van een een precedent. Aan de orde is dat de kinderen fat soenlijk onderwijs moeten krij gen. Er moet rust komen. Van het gebruik van een dislocatie kan geen sprake zijn. Waar schijnlijk spelen voor het college andere zaken een rol. Hier gaat een politieke beslissing weer bo ven het feit dat men schoolbe stuur is van de openbare school. Het CDA wakkert de school strijd aan." Leegstand J. Schrier die namens de CDA fractie vasthield aan het stand punt dat de leegstand van ande re scholen eerst benut dient te worden beschuldigde op zijn beurt Piscaer van het aanwakke ren van de schoolstrijd. „Voor de CDA-fractie is het risi co van een precedent werking niet aanvaardbaar Ook een brief van de VNG geeft hierover onvoldoende duidelijkheid" Di- Formeel D66 ging bij monde van J. van Mil overstag ten gunste van het voorstel, de PvdA daarintegen stelde zich gisteravond tijdens de commissie onderwijs formeel op. E.Kerckhaert Voor ons is het essentieel of er van het Rijk tien groepen in de Meerpaal ge huisvest moet worden. Kunnen de Londo nonnen ruimer opge vat worden?"vroeg hij zich af. Piscaer beschuldigde de PvdA die op hun eerder ingenomen standpunt terug kwamen van ge vlij richting CDA. Wethouder W. de Zeeuw die een minderheidsstandpunt inneemt in het college peilde na afloop de meningen. PvdA en SGP nemen het voorstel mee terug naar de fractie. Het CDA onderschrijft het college voorstel. D66, WD en Groen Links zijn tegen het voorstel van het college en wil len tijdens de aanstaande raads vergadering een voorstel ten gunste van de Meerpaal. Van onze verslaggever Terneuzen - Het plan van aanpak voor de Kanaalzone lijkt het in Terneuzen te halen. Een meerderheid van de raadscom missie VROM ging gisteravond akkoord met het plan, dat het wonen en werken op elkaar af moet stemmen. Alleen de fracties van Groen Links en D66 zeiden nee omdat er nog te veel onzekerheden over met name de financiering be staan. De WD bespreekt het nog eerst binnen de fractie maar W. Gosselaar liet doorschemeren het door laten gaan van het plan zeker te verdedigen. „We wegen de negatieve kanten van het niet door laten gaan zeker mee", reageerde hij op het pleidooi van wethouder J. Van Rooijen. Volgens de wethouder is Zeeuws-Vlaanderen, en niet al leen de Kanaalzone, veel slechter af als het plan van aanpak wordt afgeblazen. Het gaat hierbij niet alleen om de economische achteruitgang maar ook over de blijvende on zekerheid voor de bewoners van de te slopen buurtschappen Boe- rengat, Axelsche Sassing en Koegorsstraat. „Het niet laten doorgaan betekent ook dat we geen afstemming meer hebben met elkaar over de totale uitvoe ring van het plan. Om de haver klap krijgen we dan weer met allerlei procedures te maken als ieder project afzonderlijk op sta pel staat". De meerderheid was het er over Van onze verslaggever Terneuzen - De Postzegelvereni ging Zeeuws-Vlaanderen houdt momenteel een expositie in de Openbare Bibliotheek Terneu zen. Naast postzegels zijn er ook poststempels en een aantal mun ten te zien. Wat de munten betreft gaat het om verschillende guldens met de beeltenissen van de koninginnen Wilhelmina, Juliana en Beatrix. De postzegels zijn gerangschikt op land en thema. Zo zijn er zegels te zien over het Rode Kruis, kinderspelen, speelgoed en wilde bloemen. De tentoonstelling is te zien tij dens de openingsuren van de bibliotheek en durnt nog tot maandag 15 februari. eens dat er in het plan voldoende zekerheden voor de bewoners zitten over de financiële tege moetkoming. A. van Himme (Groen Links) steunde de verte genwoordigers van de buurt schappen die een garantie van de gemeente willen hebben voor een aanvulling van eventuele te korten. „Op zich geen slecht voorstel, maar de basis van de intentieverklaring zegt dat ook. De bewoners mogen geen finan ciële schade ondervinden", aldus Van Rooijen. De meerderheid knikte instemmend. De hele commissie, inclusief wethouder Van Rooijen, was het wel roerend eens over de teleur stellende houding van het be drijfsleven. Het bedrijfsleven zegde alleen toe geld te geven als het economisch beter voor de wind gaat. Die medewerking vertaalt zich alleen in de aan koop van gronden. „Er zijn dus wel degelijk verplichtingen maar het maatschappelijke verant woordelijkheid wordt uit het oog verloren", zei Van Rooijen. Van onze verslaggeefster Halsteren - Oud-burgemees- ter van Halsteren A. Eikhui zen onthult op 1 februari het kunstwerk dat L. Vermunt maakte bij gelegenheid van de 40-jarige herdenking van de watersnoodramp in 1953. Bij die ramp kwamen in Hal steren en Lepelstraat 68 men sen om het leven. Het monument komt te staan op het pleintje tussen het oude raadhuis en het nieuwe gemeen tekantoor in de Dorpsstraat. Het krijgt de titel 'Mij belaagden onheilspellende stromen'. Om 20.00 uur is er een oecumenische herdenkingsdienst in de Marti- nuskerk. Die wordt opgeluisterd door het gemengd koor van Le pelstraat. Aansluitend is de ont hulling waarbij het Halsterens Mannenkoor enkele liederen zingt. De eerste rollen staal worden gelost. Van onze verslaggever Terneuzen - Het zeeschip Passaden bracht gisteren de eerste 44 rollen roest vrij staal voor het Finse staalbedrijf Outokumpu op het nieuwe industrieter rein op de Axelse Vlakte. Het was het eerste schip dat ten behoeve van het staalbedrijf in de Terneuzense haven afmeerde. Dit jaar zullen nog 35 schepen de grondstof fen voor Outokumpu aanvoeren. Vanaf vol gend jaar is de fabriek volledig in bedrijf en zal er wekelijks een Schip de Terneuzense haven aandoen. Naast de rollen wordt ook bijlading gelost, zoals onder andere stalen platen, hout en rendiermos. Die bijlading zat er gisteren nog niet bij, maar dat zit er volgens F. van den Hemel van het Havenschap Terneuzen wel aan te komen. Rendiermos is het groene spul dat wordt gebruikt voor kerststukjes. Het mos komt uit Noord-Finland, de plaats waar ook de schepen vandaan komen. Van den Hemel verwacht dat het rendiermos tussen augus tus en november in Terneuzen wordt gelost. Het gaat om een hoeveelheid van twintig containers. Veelzijdig Van den Hemel noemde de komst van het eerste schip gisteren een belangrijke trafiek in roestvrij staal voor Terneuzen. Volgens hem komt het de veelzijdigheid van de haven, wat betreft de goederenstroom, ten goede. Jaarlijks gaat het om een totaalhoe- veelheid van ongeveer honderdduizend ton. Het staal wordt in rollen van ongeveer 25 ton aangevoerd en komt van het moederbe drijf in Finland. De rollen worden verwerkt tot smallere rollen en platen voor klanten in West Europa. Ook wordt een deel ter plaatse aangewend voor de produktie van roestvrije staalpijpen. Outokumpu verkeert precies een jaar na aanvang van de bouw van beide fabrieken momenteel volop in de startfase. Dat is ruimschoots binnen de planning. Nu werken 75 medewerkers bij het staalbedrijf. Het personeelsbestand wordt de komende maan den nog opgevoerd tot circa 110 medewer kers. Voorzichtig Voor het lossen van de Passaden werd ge bruik gemaakt van een geluidsarme mobiele .kraan. Dat gebeurde zeer voorzichtig. „Zo'n rol van 25 ton heeft toch een waarde van 100.000 gulden. Moet je dus zeer zorgvuldig mee omspringen", zei F. Ingels, hoofd perso neelszaken. „Je moet er niet mee gaan zwaaien". Ingels stak gisteren nogmaals zijn grote interesse voor het staalbedrijf niet onder stoelen of banken. „De belangstelling om bij het bedrijf te werken was enorm. We zijn het enige staalbedrijf in de regio en hebben een gunstige ploegendienst. Zo hoeft er in de weekeinden niet te worden gewerkt. Dat spreekt de mensen aan. Niet alleen mannen, maar ook vrouwen. Van de 75 medewerkers hebben we twaalf vrouwen in dienst". De orderportefeuille is al goed gevuld. Be halve orders van het moederbedrijf, bestemd voor de Europese markt, heeft de pijpenfa- briek Finero ook opdrachten binnen uit Indonesië en de Verenigde Staten. De vrachtwagen met roestvrij staal laat het zeeschip Passaden achter zich. FOTO'S CAMILE SCHELSTRAETE Van onze verslaggever Terneuzen - Het maatschap pelijk werk in Zeeuws- Vlaanderen hoopt begin maart te starten met een ge spreksgroep voor kankerpa tiënten en hun naasten. Tij dens de bijeenkomsten van de gespreksgroep hebben de deelnemers gelegenheid on- der deskundige belegeleiding ervaringen uit te wisselen met lotgenoten. De gespreksleiding is in handen van het Integraal Kankercen trum in Rotterdam, de zieken- huisgroep Zeeuws-Vlaanderen, de stichting Thuiszorg Zeeuws- Vlaanderen (afdeling kruiswerk) en het maatschappelijk werk. De deelnemers komen zes keer bij elkaar (afhankelijk van waar de deelnemers vandaan komen is dat in Hulst, Oostburg of Ter neuzen) om te praten over hun ervaringen met kanker. Ge spreksonderwerpen die aan bod kunnen komen, zijn onder ande re ervaringen met behandeling, reacties van familie, buren en kennissen, angst en onzekerheid en verandering van de eigen per soonlijkheid. De bijeenkomsten worden begeleid door twee pro fessionele hulpverleners. Soms is een van de gespreksleiders ie mand die zelf kanker van dicht bij heeft meegemaakt. Hoek - Tijdens afwezigheid van de bewoners werd inge broken in een woning aan de Kreeksingel in Hoek. Vermist worden een grote hoeveelheid waardevolle sieraden. Verder een stereo-installatie, een vi deorecorder en een aantal cd's. Waarde nog onbekend. Terneuzen - De 38-iarise f,J ser T. de K. uit Phil,J werd gistermorgen 0n Vlietstraat in Terneuzen i een verkeersongeval De man kwam in aanrijd met een overstekende ganger en daarna te v Met een daarbij opge schedelbasisfractuur moesik per ambulance worden 0A gebracht naar het streebj kenhuis De Honte in Terne zen. De voetganger V Heikant (17) kwam schrik vrij. Van onze correspondent Aardenburg - De belang vereniging Autonjscho I Oostburg e.o. krijgt van „emeente Aardenburg op moment alleen nog maar n 'ele steun in plaats van J inanciële ondersteuning. i ne vereniging had de gemee om subsidie gevraagd om de met j Terneuzen - Het Hulster Stuntmarkt was als eerste aan de beurt om uit te komen tegen de BeVoBo-kampioen van eerste klasse in Terneu zen, Lichtland 1. In de hoofd macht van Stuntmarkt, na een afwezigheid van drie jaar, was Eric de Gucht terug. De door zware blessures geplaagde spelverdeler begon aan een nieuw avontuur. De eerste set pakte niet goed uit. Geen concentratie, geen pit, met als gevolg dat voordat Stuntmarkt het in de gaten had de stand op het scorebord al 0-15 aanwees. Dat deze uit slag bij Lichtland de indruk wekte dat het een makkie zou worden, pakte eveneens an ders uit. Lichtland nam de tweede set te gemakkelijk op en ging het schip in met 15-3. Hierna volgende een echte volleybalwedstrijd, waarin Lichtland duidelijk aangaf de sterkste te zijn. Het pakte, met een in uitstekende vorm ver kerende Ruyter en Roegiest, de laatste twee sets met 4-15 en 4-15. Beide teams waren vol lof over de uitstekende arbitrage die Dees leverde in de vorm van Ko Ruijter. Dat was in het verleden wel eens anders. UITSLAGEN Eerste klasse A: Broodje Dees 10-3 (9-15,3-15, 7-15) Eerste klasse B: Schan 1-PTT/Post 2-1 (15-13, uil 3-15), Zeevla-PSV 1 2-1 (lil 8-15, 13-10). Tweede klasse A: Beldo-D», 2-1 (10-15, 17-15, 10-1) tel Dow 2 1-3 (15-10, 12-15 4'.,1 4-15), Rabo-Deltan 1 0-3 (ti? 3-15, 8-15). Tweede klasse B: Dow 3-Nffl i J (4-15, 15-13, 6-12), Aster-Psvj 0-3 (reglementair). Derde klasse A: Haven:. Schelde 2-1 (13-15, 15-lÖ"7«.] ABN/Amro-Scharmga 3 11 (6-15, 14-165, 15-8), Licht]» 3-Dees 3 3-0 (15-1,15-4,15-7) Derde klasse B: Deltan 3-Blis Vos 0-3 (10-15, 6-15, 6-15), meente 2-Lichtland 4 1-2 (lü3 6-15, 15-4), B&S-VVM 1-2 (15.11 13-15, 1-7). STANDEN Eerste klasse A: Dees 1 u Lichtland 1 1-3, Lichtland 2 lJ De Pooter 1-2, Stuntmarkt 1.1 Broodje Ben 2-2, Dow 11-0. 1 Eerste klasse B: Scharmga 1I. Neelemans 1-3, PTT/Post 2I Zeevla 2-2, PSV 1 1-1, V&V 1.] Scharmga 2 1-0. Tweede klasse A: Dow 2 li Deltan 1 2-5, Dees 2 2-3, Belt 2-3, ING 2-3, De Hoop 1-1 ?A 1-0. Tweede klasse B: NHI 2-5,1 meente 1 1-3, Deltan 2 2-3, PSvj 2-3, Philips 1-2, Dow 3 2-1, Asia 2-0. Derde klasse A: Havenschap 2-i| VBC Notabene 1-3, Lichtland if 1-3, Scharmga 3 2-2, VC Schalij 1-1, ABN/Amro 1-1, Dees 3 2-0.1 Derde klasse B: Lichtland 4 2-L Bliek Vos 1-3, Deltan 3 2-3 WM 2-3, Gemeente 2 1-1, 1-1, Voorwaarts 1-0. Van onze verslaggever Hoofdplaat - De helft Hoofdplaat van de Noor< bond (NCB) voelt het afdelingen Biervliet en een stemming op de jaar se NCB-afdeling. De nieuwe organisatie-opzet de belangenorganisatie gaf dens de jaarvergadering de nc se gespreksstof. De NCB is plan het huidige aantal krin van zeventien terug te bren: tot tien a twaalf. Later krii ook het aantal afdelingen in 280 tot honderd. Op basis van het ledental Zeeland (1250) ligt het in de der verwachtingen dat daar eindelijk één kring ontstaat, herstructurering van de Nog brabantse Christelijke Boer bond (NCB) is onder druk var Van onze verslaggever Sas van Gent - Sasse horeca-ondememers presenteren vnjdil 29 januari de cd die zij hebben opgenomen ter gelegenheid vai| het carnavalsfeest. De presentatie is om 20.00 uur in de bovenzaal van d;| Vlaanderenhal in Sas van Gent. De initiatiefnemers hebbel naast de gemeentebesturen van Sas en Terneuzen alle wag»[ bouwers en carnavalsverenigingen uit de gemeente Sas Sluiskil uitgenodigd bij de plechtigheid aanwezig te zijn. Van onze verslaggever Axel - De bijdrage van Axel aan het plan van aanpak voor! Kanaalzone, 300.000 gulden, staat onder druk. De CDA-t-J tie, de grootste partij, vindt de bijdrage veel te hoog. De Tl zal wellicht, zo liet het raadslid P. Apers gisteren weten, I uitstel van behandeling vragen omdat er nog te veel ondui| lijkheid is over de financiering. Volgens CDA'er A. Kesbeke staat de bijdrage van Axel in geen enkele verhouding tot het aantal woningen dat op Axels grondgebied (8) moet worden ge sloopt en de bijdragen en de te slopen woningen van Sas van Gent en Terneuzen. Kesbeke zei gisteravond tijdens een vergade ring van de commissie van fi nanciën dat 125.000 gulden ge noeg moet zijn. Kesbeke heeft het gevoel dat Axel zo hoog heeft ingezet om GS gunstig te stemmen. Axel heeft de toestemming van GS nodig voor twee uitbreidings plannen, een nieuwe woonwijk aan de Eerste Verkorting en een nieuwe wijk aan de Buthstraat. De CDA'er verdenkt het college ervan het met GS op een ak koordje te hebben gegooid. Im mers, toen het college een jaar geleden om een bijdrage werd gevraagd schreeuwde het college het bijna van de daken het be lang van Axel in het plan van aanpak niet in te zien en dus ook geen bijdrage te willen leveren. Die houding is nu helemaal ver anderd. Wethouder A. van Waes (ook CDA) onderschreef gisteren de veronderstellingen van Kesbeke niet. Maar er is wel degelijk een koppeling tussen de bijdrage en de goedkeuring van GS aan de bestemmingsplannen. Axel is in het plan van aanpak de rol van woongemeente toebedeeld, on dermeer ook om bewoners van de te slopen buurtschappen op te vangen, en kan die rol met twee nieuwe woonwijken aardig waar maken. „In het plan van aanpak wordt het belang van de bestem mingsplannen aangegeven. We verwachten dan ook niet dat GS daar geen medewerking aan zul len verlenen", zei Van Waes. WD'er P. Apers vindt dat de drie gemeenten meer duidelijk heid van de stuurgroep (die de plannen heeft gemaakt) moet ei sen over de financiële haalbaar heid. „Dek (gedeputeerde en voorzitter van de stuurgroep) heeft wel een mooi verhaal. Hij zegt: wij hebben de zaak op papier gezet, zorgen jullie nu maar voor de centen. Maar daar moeten we niet in trappen ,1 wij nu ja zeggen wrijft de sti groep in zijn handen en onduidelijkheid. We moeten I een signaal geven". Van het GPV en de PvdA vi| weinig weerstand te verwacto Zowel J. Jongepier (PvdA)®] Dieleman (GPV) zeiden gist ondanks de onzekerheden het plan te kunnen leven. Van onze verslaggever Bergen op Zoom - De trum Democraten (CD) vast van plan volgend f mee te doen aan de gen®" termadsverkiezingen in gen op Zoom. De extreei rechtse partij overweegt ook in Roosendaal en mee te doen. Dat deelde teren landelijk partijsec ris W. Schuurman mee. Volgens haar zijn Bi Roosendaalse en Bredase W van de CD nu al bezig met J inzamelen van de benoM handtekeningen om mee te nen doen aan de verkiezing Het is 'geen enkel punt om 1 tien handtekeningen per meente bij elkaar te krijgen Secretaris P. Thomassen «p Bergen op Zoom laat wetenJ de CD zich nog niet heeft a"" meld bij de gemeente. Dat ook nog niet. Pas over een Ijl hoeft de CD zich aan te n»"j om in aanmerking te komen^j deelname aan de i raadsverkiezingen. De Centrum Democraten n® derden vorig jaar het Be(| raadslid A. Linssen (eigen om als lijstrekker te fungeiH Linssen weigerde, omdat H vindt dat de Centrum Derail ten te extreem zijn. Volg Schuurman heeft de CD andere lijsttrekker gevon(s| Van onze verslaggever Sluis - Muziekgezelschap Api uit Sluis houdt in samenwerk met muziekvereniging De Z galm uit Knokke een openb winterconcert in 't Zoute Ve in Sluis. Het concert vindt plaats op terdag 30 januari. Het progr ma begint met een optreden de drumband onder leiding A. van de Bussche. Samen Apollo spelen ze vervolgens mars. Op het programma staan vei werken van onder anderen r don, Schild, Delbeco en Ad De drumband en Apollo be: ten de avond samen met de voering van een werk van Het geheel staat onder leii van Tony Venneman. De toe, tot het concert is gratis. I Van onze correspondente Steenbergen - Tien kinder Steenbergen ondergingen i werd steekproefsgewijs ge hebben aan een contrac I afgesloten. In september 1991 heeft de G op twaalf lbo/mavo-scholen de regio in drie lessen inform: gegeven over het niet-gaan- ken-project. De bedoeling is de kinderen vier jaar lang het begin van ieder schoolj een contract tekenen. 56 Kin ren op de Petrus Canisius-m doen mee. De tien leerlingen die gisterer het pijpje bliezen hadden gi van allen de 24 uur voorafga: he aan de test gerookt. Mevro M. Klasen van de GGD, die i met het niet-gaan-roken-pro. bezighoudt, is zeer tevreden c «e resultaten op de 12 deel mende scholen. Van onze verslaggever Zuidzande - De Koninklijki Muziekvereniging 'Veroni, ea' geeft op zaterdag 6 fe| bruari haar traditionel winterconcert in de gymza hi Zuidzande. Het concert begint om 20.0 uur met een optreden same met de drumband 'Harmo. nie' uit Oostburg. Vervol! gens treden leerlingen va: de vereniging op die lessei yolgen op de muziekschol ln Oostburg. Het muziek programma is gevarieer •net onder andere de Glen Miller Story forever, Rhap sody - bugelsolo, Memory tubasolo en delen uit t musical 'Les Miserables'.

de Stem | 1993 | | pagina 14