DE STEM PER O INI E E L Algemeen Directeur m/v LEVENTI D van duimen Sltululine li nfm 1 Ifi BISON LIJMEN ONDERNEMER Eurolabel MEA0-(st)er Account-manager m/v De werel< Johan Ka: CAMMAN CONSULT VESTIGINGSMANAGER De Vierkant BREDA zoeken wij: Diëtistes Doktersassistentes Schoonheidsspecialistes TECHNISCH-COMMERCIEEL MEDEWERKER (M/V) Coppelmans Bouwbedrijven B.V. r Dit is uw kans op een succesvolle carrière bij Leventi C&B systems! PERSONEELSFUNCTIONARIS (m/v) 50% Maatwerk VOOR PERSONEELSSELECTIE MEUBELFABRIEK NOVUM B.V., BOXTEL ENERGIEKE VERTEGENWOORDIGER project engineering Van Duimen: de volgende stap in uw loopbaan Postbus 247, 6700 AE Wagenlngen DE STEM ZATERDAG 9 JANUAR11993 Perfecta Chemie B.V. heeft in 1990 haar assortiment drastisch uitgebreid met o.a. soldeer-, smeer- en onderhoudsmiddelen door de overname van B.V. Chemische Fabriek "Schiedam". Organisatie en produktie zijn inmiddels overgeplaatst naar Goes en fungeren als profit centre binneahet concern. De CFS-produkten worden met name afgezet in de sanitaire en technische groothandel en industrie alsmede in de DHZ-branche, zowel voor dé Nederlandse als voor de export-markt. Als assistent van de Manager CFS-Products zoeken wij een In deze nieuwe funktie is uw eer ste verantwoordelijkheid vooral gericht op het kontinueren en uit bouwen van de CFS-aktiviteiten in de branche. Uw taak: - onderhouden van kontakten met bestaande afnemers en het verwerven van potentiële afnemers in de sanitaire en technische groothandel en in de industrie zowel nationaal als internationaal - aandragen van ideeën voor nieuwe produkten en verpak kingen - volgen van de marktontwikke lingen en rapportering aan de afdeling Marketing - geven van.technische voorlich ting en het afhandelen van klachten - voorbereiden van en deel nemen aan beurzen Perfecta Chemie B.V. is fabrikant van de bekende Bison, Velpon en Gluton lijmen en Bison Anti-Vocht produkten. Daarnaast behoort de Chemische Fabriek Schiedam, fabrikant van soldeer-, smeer- en onderhoudsmiddelen, tot de Perfecta Groep. We leveren aan de DHZ-, ijzerwaren- en gereedschapszaken, verf- en behangspeciaalzaken, bouwmarkten, warenhuizen en industrie. Zowel in Nederland als het buitenland. De onderneming biedt - samen met de Belgische, Duitse en Spaanse vestigingen - werk aan ruim 225 mensen. Wjj vragen: - technische opleiding op MBO-/ HBO-niveau - verkoop- en marketing-ervaring van minimaal 5 jaar - bij voorkeur kennis van of ervaring in installatietechniek - goede (mondelinge) uitdruk kingsvaardigheid in de moder ne talen (Engels, Duits, Frans) - goede contactuele eigen schappen - in staat zelfstandig te werken - teamgeest - doorzettingsvermogen en stressbestendigheid - flexibiliteit - leeftijdsindikatie 25-30 jaar Wij bieden: Perfecta Chemie B.V. biedt u een dynamische funktie in een gezonde onderneming. Tegen over duidelijke bevoegdheden en verantwoordelijkheden stellen wij goede primaire en sekundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie: Uw brief met volledige curricu lum vitae en recente pasfoto kunt u binnen 10 dagen sturen naar Perfecta Chemie B.V., Postbus 160, 4460 AD Goes, t.a.v. de afdeling Personeels zaken, onder vermelding van vakature CFS. VELPON K<>]gluton Metaalverwerkend bedrijf in het zuiden van Nederland werkt momenteel als toeleveringsbedrijf met circa 30 medewerkers voor de (voornamelijk Nederlandse) industrie. Het beschikt over een modern machinepark en uitstekende technische en organisatorische middelen. Het bedrijf bezit mogelijkheden om vanuit de huidige situatie een gezonde groei te realiseren, waan/oor voldoende financiële middelen aanwezig zijn. Om deze doelstelling te verwezenlijken zoekt het bedrijf een De kandidaat dient over kapaciteiten te beschikken om, vanuit de bestaande situatie, het bedrijf te optimaliseren, zodat in de komende 3 è4 jaar een beoogde groei naar circa 45 medewerkers wordt gerealiseerd. Dit vraagtom een daadkrachtige en stimulerende ondernemer, die een haalbare lange termijn strategie konkretiseert en die van de interne organisatie een degelijk fundament maakt, waarop groei soepel te verwezenlijken is. Voor deze positie lijken de volgende kwaliteiten van belang: - ondernemersmentaliteit van waaruit doelstellingen zelfstandig worden gerealiseerd - bewezen kapaciteit om respekt en waardering van medewerkers en afnemers te oogsten - de overtuiging dat optimale inzet/samenwerking alleen te bereiken is via een hoge mate van betrokkenheid van medewerkers en afnemers - technische kennis/inzicht op HTS-niveau - kennis van de markt - leeftijd tot 40 jaar. De juiste kandidaat zal als statutair direkteur het bedrijf gaan leiden. Financiële deelname in, met op termijn volledige overname van, de onderneming behoort tot de mogelijkheden. Graag uw beargumenteerde sollicitatie met curriculum vitae sturen naar Drs. V. Camman: Wesselmanlaan 12,5707HC Helmond (gevestigd te Eindhoven) realiseert met circa 180 medewerkers in Zuid-Nederland voornamelijk vanuit eigen project ontwikkeling een jaaromzet van ca. 60 miljoen gulden. Vanwege de aanstaande pensione ring van een directeur wordt gevraagd een Functie in de organisatie: Is lid van het Managementteam, met beslissingsbevoegdheid. Is primair belast met leiding van o.a. de acquisitie, projectverwerving en -ontwikkeling, de administratie en de financieel- economische zaken. De uitvoering en de voorbereiding van de bouwwerken ressorteren onder de technisch di recteur. De functionaris: Is drs. economie of bedrijfskundig ir. met gedegen kennis van bedrijfseconomie, financie ring en automatisering. Heeft ruime ervaring opgedaan in directie- of zware managementfunctie in de bouw. Per soonlijk moet hij een sterk commercieel gerichte, ondernemende en besluitvaardige figuur zijn, met goede contactuele vaardigheden, die vernieuwend denkt en werkt, de markt kent en daarin een relatiepatroon heeft. Vertrouwelijke reacties: Gegeven het gezochte niveau dienen potentieel geïnteresseerden absoluut vertrouwelijk te kunnen reageren en/of te informeren. Wilt u daarom uw brief met c.v. richten aan: Adviesbureau drs. J.L. van Leeuwen, Gabriël Metsulaan 26,5611 SP Eindhoven. Uw reactie wordt strikt vertrouwelijk bezien en eerst na overleg met u ter kennis van opdrachtgevers gebracht. Voor verdere informatie kunt u desgewenst contact opnemen met drs. J.L. van Leeuwen, tel. 040-117197. Onze relatie, Eurolabel, is een succesvolle producent van zelfklevende etiketten en importeur van reclamelucifers. Eurolabel biedt haar klanten, die zich met name in de groothandel en de horeca-branche bevinden, een kwaliteitsgerichte levering van haar produkten. Voor dit dynamische bedrijf zoeken wij een die als medewerker binnendienst graag in een klein bedrijf wil werken. Je zult de telefonische contactpersoon zijn voor de klanten. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het uitbrengen van offertes, het afhandelen van orders en het verzorgen van de facturering. Samen met de medewerkers in de drukkerij vorm je een team dat het gehele orderproces van de zelfklevende etiketten voor zijn rekening neemt. Hierbij hoort, indien nodig, het inspringen bij werkzaamheden in de drukkerij. Eurolabel vraagt: - een MEAO-opleiding; - circa 2 jaar werkervaring, bij voor keur in een kantoorfunctie bij een klein bedrijf; - goede praktische beheersing van de Duitse taal; - een representatieve, commerciële instelling; - een persoon die van aanpakken houdt; - leeftijdsindicatie 20-23 jaar. Eurolabel biedt: - een allround functie in een klein, dynamisch bedrijf; - een zelfstandige baan binnen een hardwerkend, enthousiast team; - de mogelijkheid mee te groeien met een gezond bedrijf; - prima arbeidsvoorwaarden. Spreekt deze functie je aan, richt dan binnen 10 dagen een gemotiveerd schrijven aan "Maatwerk voor Personeelsselectie", Postbus 3296, 4800 DG Breda, onder vermelding van referentienummer 9242. Inlichtingen over deze functie worden verstrekt door mevrouw drs. N. Hermans, telefoon 076-250255. Maatwerk voor Personeelsselectie biedt, als afgeleide dienstverlening van Arbeidsvoorziening regio Breda, bedrijven en instellingen ondersteuning bij wervings- en selectieprocedures. Ook psychologisch onderzoek behoort tot de mogelijkheden. Leventi C&B systems is de fabrikant en leverancier van professionele keukenapparatuur en hetelucht ovens voor in winkelformules zoals de Bake-offen Slager-Traiteur-formule. Leventi C&B systems heeft vooral veel naam opgebouwd, door de afnemers zorgvuldig te begeleiden bij complete 'turn-key'-inrichtingen en hen daad werkelijk te helpen meer rendement uit hun apparatuur en/of verkoop formules te halen. De Leventi- apparatuur staat daarbij garant voor optimale bedrijfszekerheid. Om onze positie als marktleider te verstevigen en uit te bouwen zoeken wij dringend voor het marktsegment Retail en Foodservices een Key Account-Manager. Uw profiel: - HBO-opleiding of werkervaring op dit niveau. - Werkervaring als account-manager van minimaal 1 jaar. - Bekendheid met de georganiseerde Horeca en/of het Levensmiddelenbedrijf. - Leeftijd 30 tot 35 jaar. - Woonachtig regio Tilburg/Breda. - In bezit van rijbewijs B-E. Leventi C&B systems levert meer dan apparatuur I Daarom is het noodzakelijk dat u de waarde van een goede relatie weet te waarderen en op hoofdkantoor niveau kunt onderhandelen. Uw kennis en strategisch denkvermogen zijn van essentieel belang in het proces van acquisitie tot relatie. Solliciteren. Als u ons ervan kunt overtuigen dat u over de juiste kennis en mentaliteit beschikt, dan vindt u bij ons gegarandeerd de start van een succesvolle carrière. Uw primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden staan in relatie met uw opleiding en ervaring. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Leventi C&B systems, Broekakkerweg 27,5126 BD Gilze T.a.v. Salesmanager Retail. COOKING BAKING SYSTEMS Jac. Levens B.V. Broekakkerweg 27 5126 BD Gilze Telefoon (01615) 1050 Telex 54907 Telefax (01615) 5715 producent van eiken wandmeubelen in de rustieke sfeer zoekt in verband met ziekte van de huidige man met onmiddellijke ingang voor het bezoeken van haar relaties in Zeeland, Noord-Brabant en oostelijk Gelderland een Wij denken aan een enthousiaste en aktieve medewerker met voldoende branchebekendheid; een gedegen commerciële opleiding en ervaring in een soortgelijke funktie. Handgeschreven sollicitaties met curriculum vitae en recente pasfoto kunt u richten aan de direktie van Meubelfabriek NOVUM b.v., postbus 7,5280 AA Boxtel Van Duimen Project Engineering werft en selecteert gekwalificeerd personeel op HTS- en Tj. niveau voor kaderfunkties in de industrie en bouwnijverheid. Het bureau legt zich toe op tachering van technisch specialisten op het gebied van elektrotechniek, elektronica, ins mentatie. informatika, werktuigbouwkunde, weg- en waterbouwkunde en bouwkunde. Van Duin Project Engineering voert opdrachten uit voor gerenommeerde ondernemingen in binnen-1 buitenland. Voor hot opstarten van oen nieuwe vestiging in Breda willen wij graag zo spotty mogelijk In kontakt komen met kandidaten voor da funktie van: owrsdnp ooktkdfo voo toestaat tta organisatie aft mttUbbumummê llliatntltt. Funktle-lnhoud: - Het opstarten van een nieuwe vestiging. - De werving, selektie en plaatsing van project medewerkers op HTS- en TU-niveau. - Het werven van nieuwe opdrachtgevers. - Het onderhouden van bestaande kontakten. Funktie-elsen: - Technische opleiding op MTS/HTS-niveau, - Minimaal 3 jaar ervaring als (assistent] vestigingsmanager. - Een kommercieèlg, initiatiefrijke en praktijkgerichte instelling. Woonachtig in Brede ot naaste omgeving. Leeftijd tot 30 jaar. De vestigingsmanager is verantwoordelijk voor g dagelijkse gang van zakan en geeft leiding medewerkers van de vestiging. Draagt zorg voort realisering van de geplande aktiviteiten rapporteert rechtstreeks aan de direkteur. Heeft u (m/v) belangstelling voor deze funktlt? Reageer snel en schrijf binnen acht dagen een korii britl met c.v. naar Van Duimen Project Engineer^ B.V., t.a.v. de heer R.A.J. Meijer, de Run 3111 5503 LH Veldhoven. Openingstijden: ma t/m do 10.00-20.00 uur. vr 10.00-16.00 uur. GEMEENSCHAPPELIJKE GEZONDHEIDSDIENST De GGD regio Geldrop-Valkenswaard is een samenwerkingsverband van 21 ge meenten met circa 280.000 inwoners. De dienst omvat vijf uitvoerende afdelingen: algemene gezondheidszorg en ambu lancevervoer, jeugdgezondheidszorg, gezondheidsvoorlichting en -opvoeding, be drijfsgezondheidszorg en geestelijke gezondheidszorg. Verder kent de dienst drie ondersteunende afdelingen: financiële administratie, informatievoorziening en auto matisering en algemene zaken/salarisadministratie. De GGD bevindt zich in een proces van organisatieontwikkeling gericht op het be vorderen van de kwaliteit van het management van de dienst. Om dit proces te on dersteunen zoekt de Gemeenschappelijke Gezondheidsdienst regio Geldrop-Val- kenswaard een Functie-informatie Tot het takenpakket van de personeelsfunctionaris behoort: het leveren van een belangrijke bijdrage aan het ontwikkelen van het personeels beleid; het personeelsbeheer, waaronder werving, selectie, aanstelling en beoordeling; het toepassen en waar nodig bijstellen van de rechtspositieregeling; het ondersteunen van het middenkader bij het uitvoeren van hun aandeel in het personeelsmanagement; het voeren van het secretariaat van het Georganiseerd Overleg. Functie-eisen De voorkeur gaat uit naar een kandidaat met een voltooide opleiding HBO-perso- neelsconsulent en ruime ervaring, ondermeer bij de overheid. Zowel het zelfstandig werken als werken in teamverband vinden wij belangrijk. Aanvullende kennis op de terreinen arbeids- of ambtenarenrecht en organisatie kunde strekt tot aanbeveling. Salariëring Het salarisniveau van de functie is vooralsnog vastgesteld op salarisschaal 1" BBRA. Functiewaardering zal in 1993 plaatsvinden. De rechtspositieregeling van de GGD regio Geldrop-Valkenswaard is van toepas sing. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de directeur van de GGD, de heer C.P.C. Breemer ter Stege, telefoonnummer 04902-40505. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 14 dagen te worden gericht aan de directeur van de GGD regio Geldrop-Valkenswaard, postbus 135,5550 AC Valkenswaard. e vierkante deci meter van deze week is gevuld fl door Walther Geerts uit Don- gen. 'Painting of a naked lady' noemt hij zijn werkstuk. Wal ther krijgt zo spoedig mogelijk een cd thuisgestuurd. Ook jij kunt een cd verdienen door een originele bijdrage aan De Vierkante Decimeter. LadyLiM is een hooggespecialiseerd Instituut op het gebied van slankheid en figuurcorrectie bij vrouwen, volgens de natuurlijke Zwitserse TFM-methode, met filialen door geheel Nederland. Voor onze nieuwe vestiging te of zelfstandige dames die menen op grond van een vergelijkbare opleiding of achtergrond de onderstaande werkzaamheden na een interne opleiding te kunnen invullen. Uw taken bestaan uit het geven van individuele begeleiding bij bewegingstherapie, voedingsadviezen, algemene ondersteuning en motivatie en uit administratieve- en receptionele werkzaamheden. U bent tussen de 20 en 25 jaar oud en de omgang met vrouwen van alle leeftijden gaat u gemakkelijk af. U straalt enthousiasme en motivatie uit en u weet uzelf goed te presenteren. U kunt rekenen op een ruime ondersteuning, een interne opleiding, regelmatige bijscholingen en een beloning in overeenstemming met uw prestatie's. i Bent u geïnteresseerd in deze full time baan (39,5 uur) stuur dan een korte brief met c.v. en een recente (pas)foto aan: n 'De wereld volgens 'wor den aan de hand van een vragen lijst jongeren ge portretteerd en wordt naar hun kijk op de wereld geïnformeerd. Vandaag: Johan Kamp Leeftijd: 22 Woonplaats: Waspik Voornaamste bezigheid: „Mijn studie aan de HTS van Breda." Waar heb jij je de afgelopen week het meest druk om ge maakt? „Over Somalië, ik vind de hulpactie die de Verenigde Staten daar op touw hebben gezet heel goed en terecht. Ze komen er alleen een beetje laat mee. Van mij hadden ze wel eerder in mogen grijpen." Een Duits parlementslid maak te onlangs bekend op welke gruwelijke manieren kinderen in Bosnië gemarteld worden. Ze worden bijvoorbeeld levend in een oven gegooid. Wat vind je daarvan? „Afgrijselijk, ze zijn daar nog erger dan de Nazi's. Je kunt wel een vergelijking trekken tussen de Serviërs en de Na zi's, het komt allemaal neer op rassenzuivering." Wat interesseert je absoluut niet? „Dat gedoe rondom proever! op dieren in bedrijven. Ik haal er mijn schouders voor op. Ik kan een instantie zoals Lekker Dier wel begrijpen, maar ik vind dat ze sterk aan het over drijven zijn." Waaraan zouden ze in Den Haag meer aandacht aan moe ten besteden? „Aan mensen die ten onrechte sociale premies krijgen. Ik vind dat dat te makkelijk gaat.

de Stem | 1993 | | pagina 24