RS PERS ZK jeugdschaken in Oostburg 'Dit team is geen eendagsvlieg' 'We vormen een vriendenploeg' sportnieuws KORT sport AGENDA SPORT ZEELAND Patrick Bogaert aast met Hulsterloo op revanche en promotie Zaterdagvoetbal afdeling afgelast Karei Freijzer tevreden met gang van zaken bij Terhole VOETBAL Presteren Misseghers wint 4 onderonsje' Degradatiezorgen voor Atoom Boys ZAALVOETBAL Wouw BRIDGERUBRIEK BADMINTON BASKETBAL TENNIS KORFBAL SCHAKEN VOLLEYBAL ZAALHANDBAL DE STEM ZATERDAG 9 JANUAR11993 B4 T" i ING Lease. Wij zijn pssioneel wagen- Idrijfsauto's. Onze Inde marktpositie /erkers die samen |ertuigen. Wat ons opijen is de grote Organisatie heeft, ïroup worden be gingen in Europa, snbosch. bn van relaties lat kijken. De Ivan de binnen ren de klanten bij .jéle samenstelling enpark, brengen i zorgen dat auto's contract afloopt, ^vervangen. Vragen ers en wagenpark- Iver het (gecompli- feprodukt worden Dit is zakelijke Ig ten voeten uit. .an. lördineert dit alles. u leiding aan trs van een van pteams. meet en corri- lies en zorgt dat /orden gehand- |antal operationele steert uw taken- liteit leveren is uw werkt u aan met Icht, maar ook met lit die u eigen is. En nt u stressbestendig. Klopje. eidinggevende [soortgelijke functie) oelangrijk het is om fiotiveren. Uw goede eigenschappen prima van pas in net collega- |fden en de mede- de commerciële ippie. [/erkoopervaring i op een HBO- fet een commerciële brbeeld HEAO-CE). Dtentie om door te nze organisatie, t de automobiel en pré. Wij schatten be 30 en 35 jaar. figgevende ervaring i te reageren. pijk. naast de ksfeer en de uit- Eundaire arbeids- Wij bieden u een mooi salaris hamische job in felende organisatie, (optimale mogelijk- |w kennis uit te i kunt u binnen 10 en, ManagerP&O 180, Postbus 70003, a.u.b. referentie- tikt deel uit van de i en de grootste le- Ir, en de verkoop in fodukten te kunnen Ie promotie en ver- lersoonlijke inbreng svrije produkt. iculieren in de mid- mtrent de keuze en afronding toe. Tij- ig. Kortom: een af in een expansieve opbranche aan par tsluitend schriftelijk, sollicitatie zich richt vac.nr. 217, indien Van onze schaakmedewerker Oostburg - Het Zeeuws schaakkampioenschap voor de jeugd komt in de beslis sende fase. Zaterdag 16 ja nuari wordt de zesde ronde voor de A-, B- en C-groep onder leiding van Adri Paau- ffe afgewerkt in de scholen- „emeenschap het Zwin te Oostburg. Met daarna nog één ronde voor de boeg, mag aangenomen worden dat in Oostburg al enkele beslissin gen vallen in deze groepen. De E-groep speelt op deze dag volledig af. In de oudste leeftijdsgroep ziet het er bijzonder goed uit voor Ewout van Hecke van de schaakvereniging Koudekerke. Hij staat een vol punt los en dat moet gezien zijn vorm voldoende zijn om de titel te veroveren. Van belang voor hem is dan wel dat hij deze zesde ronde tegen de lager geplaatste Willy Meulblok zonder kleerscheuren overleeft. In groep B kan Bernard Meulen- broek van Middelburg kampioen worden. Hij staat anderhalf punt los op Bart Groosman van De Sluisse Toren. In deze voor laatste ronde treft hij juist zijn concurrent. Aan een remise heeft Meulenbroek voldoende om de kampioensvlag te hijsen. Verliest hij, dan moet hij tot de slotronde (13 februari in Vlissingen) wach ten om de titel veilig te stellen. Ralf Gommers van de Schaak club Terneuzen staat er momen teel het gunstigst voor in de C-groep. Zijn voorsprong op naaste concurrent Dennis van Boven van de schaakvereniging Souburg bedraagt slechts een half punt. Beide kanshebbers treffen elkaar in deze zesde ron de. Als dat duel in een remise eindigt, dan kan ook Christiaan Cevaal - bij winst tegen Roel Schroevers - weer in beeld ko men in de titelstrijd. Wint Gom mers, dan is de zaak bekeken. In groep D gaat de strijd tussen Peter van de Linde van SVWZV uit Oostburg en Toby Hofman van Middelburg. Beide spelers hebben zes punten uit zes par tijen en gaan pas zaterdag 13 februari in Vlissingen in een rechtstreeks treffen uitmaken wie de sterkste is. Dat betekent dus dat deze groep in Oostburg niet in actie komt. Wel de E-groep, waarin Andy de Bruijne van de gastvereniging SVWZV reeds zeker is van de titel in de oudste leeftijdscatego rie. In de jongere leeftijdscatego rie ziet het er bijzonder roos kleurig uit voor zijn clubgenoot Koen Leenhouts, al moet hij nog wel concurrentie duchten van Henrik Porte (Middelburg) en Matthieu Freeke (Terneuzen). Deze groep speelt dus op deze dag af en direct na deze wed strijden, die om 12.00 uur begin nen, worden de prijzen van die groep uitgereikt. Van onze sportmedewerker Nieuw-Namen - Hulsterloo behoort tot de topploegen in de tweede klasse van het afdelingsvoetbal op zondag. En er zit meer in", weet doelman Patrick Bogaert, die de tweede helft van de competitie voor de mannen uit pe Kauter' met optimisme tegemoet ziet. Patrick Bogaert is sinds hij drie jaar geleden de overstap van STEEN naar Hulsterloo maakte een clubman binnen de ploeg uit Nieuw-Namen geworden. Een vereniging waarbij hij op ver zoek van Etienne de Kindt, een kennis en tevens bestuurslid van Hulsterloo, terecht kwam. Deze vroeg hem namelijk overschrij ving aan te vragen en bij Hul sterloo in de hoofdmacht te ko men keepen. In 1989 verliet hij zodoende STEEN, waar hij sinds zijn jeugdjaren actief was. Een stap die hij nog geen mo ment betreurd heeft. „Ik heb het prima naar mijn zin. We hebben een leuke en een gezellige ploeg", aldus de 22-jarige Hei kantenaar, die nog altijd met gemengde gevoelens terugblikt op het vorige seizoen. Een com petitie waarin Hulsterloo, met nog een half uur te spelen, zich zo goed als zeker eerste klasser mocht wanen. Het was, weet Patrick Bogaert, tevens zijn bes- Terneuzen - De afdeling Zeeland van de KNVB heeft het voetbal voor vandaag (zaterdag 9 januari) afge last. Gezien de weersver wachting is besloten om nog af te wachten voordat een beslissing over het zondag voetbal genomen wordt. Die beslissing valt pas vanmid dag. Een groot aantal wed strijden van het zaterdag programma is verschoven naar zaterdag 16 januari. Inmiddels is zeker,, dat de afdeling Zeeland dit seizoen geen wedstrijden meer vast zal stellen voor de zondag beker. PROGRAMMA ZONDAG 10 JANUARI Eerste klasse afdeling: Robur - IJzendijke, Ouwerkerk - Zee- landia, Aardenburg - Biervliet. Tweede klasse: Terhoie - Re- nesse, Domburg - SDO, Oost burg - Hulsterloo, Kwaden- damme - Noormannen, Sluis - Schoondijke. te seizoen als sluitpost. De kroon op het werk bleef echter achter-, wege. Achteraf bleek Hulsterloo de zwaarst gedupeerde club te zijn als gevolg van een incident waaraari het geen schuld had. Zoals bekend ging de strijd om de promotie tussen Hulsterloo en Biervliet. De haringkakers ston den met 2-0 achter, waren slachtrijp, tot een bestuurder van die club de arbiter te grazen nam. Dit resulteerde in een vroegtijdige beëindiging van het gevecht. Het restant moest enke le weken later worden gespeeld. Hulsterloo verloor hierin de riante voorsprong en eindigde op 2-2. Te weinig voor promotie. Biervliet was de juichende ploeg. „Een uiterst irritant akkefietje waardoor we, hoe gek het ook klinkt, mentaal sterker zijn ge worden. Vrijwel het enige posi tieve van die ervaring", stelt Patrick Bogaert, die op die be wuste dag het plaatselijk mu ziekkorps voor niets op zag ko men dagen, de bestelde bloemen naar anderen zag vertrekken en de kroegentocht door Nieuw- Namen en Kieldrecht aan zijn neus voorbij zag gaan. Welk van deze drie het hardst aankwam, blijft raden. Waar schijnlijk de laatste. Tenminste als je de matige start van Hul sterloo dit jaar in acht neemt. De reden hiervan is volgens Patrick Bogaert: „De plaatselijke ker missen in Nieuw-Namen en Kieldrecht. Drie weken kermis op rij eist zijn tol." Intussen heeft Hulsterloo zich prima hersteld. Achttien punten uit elf duels met een doelgemid- delde van 25 tegen 14 houdt de ploeg in de race om de titel en/of promotie via een periodetitel. „Een van die twee pakken is onze doelstelling in dit seizoen. We willen hiermee tevens bewij zen geen eendagsvlieg te zijn en dat het bovenaan spelen in het vorige seizoen geen uitschieter was", licht Patrick Bogaert toe. Patrick Bogaert: „We willen bewijzen geen eendagsvlieg te zijn en dat het bovenaan spelen in het vorige seizoen geen uitschieter was.foto wim kooyman De vereniging van voorzitter Guust de Block wil dat bewijzen met onder andere spelers als vrije verdediger Luc Vermeers- sen, aanvallende middenvelder Guy Feyen en spits Stefano de Vos. Een trio dat de centrale as vormt. Een hechte lijn in de formatie van trainer Fons Cor- nelis. Vergouwe naar kampioenschap Bergen op Zoom - Eddy Vergouwe van de biljartvereniging OBV uit Oostburg en zelf afkomstig uit Breskens vertegenwoordigt van 15 tot en met 17 januari het district Zeeuws-Vlaanderen in het kampioenschap derde klasse libre van het gewest Zuid-Ne derland. Op die dagen is Vergouwe te gast in café De Kroon te Bergen op Zoom. Voor het district Walcheren en De Bevelanden is Jos Bakker van HBC uit Heinkenszand gerechtigd om daar in actie te komen. Van onze medewerker Rinus Verberkmoes Terhole - De voetbalvereni ging Terhole, uitkomend in de tweede klasse van het afdelingsvoetbal op zondag, vaart in rustig water. Dit tot groot genoegen van voorzitter Karei Freijzer, die zich tevreden toont over de gang van zaken binnen zijn club, die hij typeert als: „Een club van vrienden." Sportief gezien doet de voet balvereniging Terhole het best aardig. Voor de competitie hoopte men een middenmoter te kunnen zijn met een stille hoop op iets meer. Tot nu toe voldoet de hoofdmacht, die ge traind wordt door Willy Broek hoven, aan die verwachting. „Dit mede als gevolg van een goede trainingsopkomst", weet Karei Freijzer, die sinds de aanvang van het huidige voet balseizoen geen activiteiten meer binnen de lijnen ont plooit. Na ruim 20 jaar als speler van Terhole rondgedraafd te heb ben, vond hij het welletjes. Een langdurige verbintenis, die hij voortzet als praeses. Een taak die hij drie jaar geleden op zich Karei Freijzer: „Wij willen binnen onze mogelijkheden presteren.foto de stem nam en tot op heden met vol doening vervult. „Het is an ders, maar leuk. Zeker als je weet dat er veel energie in de club is gestoken en dat nog gedaan wordt", aldus Karei Freijzer, die trots is op hetgeen zijn toch kleine vereniging van een tachtigtal leden, van wie er omstreeks vijftig actief voet baller zijn, voor elkaar heeft gekregen. Dat alles op eigen kracht met inzet van veel vrijwilligers. Het sportcomplex van de W Ter hole mag er met zijn onderko men van 240 vierkante meter dan ook best zijn. In dit 40 bij 6 meter grote gebouw zijn zo wel de kantine als de kleedlo kalen en een berging onderge bracht. Het sportterrein werd tevens voorzien van een licht installatie, die binnenkort wordt uitgebreid met nog een tweetal lichtmasten. Zaken waarvoor de mannen uit Ter hole zelf de mouwen opstroop ten. Tevens een reden voor voorzit ter Karei Freijzer zijn vereni ging niet alleen te bestempelen als recreatief. „Wij willen bin nen onze mogelijkheden pres teren. Dus minimaal in de tweede klasse blijven of zelfs een trapje hoger in het afde lingsvoetbal spelen. Daartoe hebben wij ook een serieuze trainer aangetrokken." Dat de voetbalclub Terhole een oefenveld, in plaats van trai nen op het hoofdveld, nog al tijd hoog in het vaandel heeft staan, behoeft geen uitleg meer. Die wens is al jaren niet uitvoerbaar en zal dat in de komende jaren ook niet zijn, omdat er geen grond naast het hoofdveld beschikbaar komt. Die strijd is daarom zo goed als gestreden. De pijlen zijn dus op een ander doel gericht. De jeugd heeft prioriteit gekre gen. Karei Freijzer zegt hier over: „Wij zouden graag zien dat er op de zaterdagochtenden wat beweging op het veld is. Momenteel kunnen we via pas sen en meten één E-team op de been brengen. Eigenlijk te wei nig. Dit in stand houden en er nog een groepje bijkrijgen, zou een droom waarmaken." Om dat ideaal gestalte te ge ven, zijn binnen de W Terhole met name bestuurder Piet de Koek en de jeugdleiders Peter Leenknecht en Sjef Freijser ac tief. Aan hen zal het dus niet liggen, weet ook Karei Freijzer. Deze voorzitter kan overigens rekenen op heel wat steun van zijn jonge mede-bestuurders, van wie Lucien van de Walle het secretariaat beheert, Louis de Rijcke de penningen en Hu- bert Freijzer, Paul Maerman, Ferry Hillaert, Patrick Sponse- lee, Jo Nijs en eerdergenoemde Piet de Koek het bestuur com pleet maken. Voor het onder houd van de accommodatie te kent Alex Beaurain. In zijn totaliteit een groep die de VV Terhole meer dan over eind houdt. Karei Freijzer zei het al: „We zijn een club van vrienden." Hulst - In de tweede periode van het wedstrijdcircuit van de Tennisschool Hulst kan de eindzege Theo Misseghers in poule 1 nauwelijks nog ont gaan. Via de cijfers 7-5 re kende hij af met zijn clubge noot van Smash uit St.-Jan- steen, Donna Nanna. Dankzij een 7-4-overwinning op Evert Leeraert gaat Richard Biesbroeck in poule 5 riant aan kop. Bij de vrouwen in poule 1 gaat Vivian Blanckaert aan de leiding. Zij boekte een stevige winst op Pascalle Bonte. Sterk ste bij de jeugd is tot nu toe Tom Huis. In poule 2 is Annabelle Clippeleir goed op dreef. Tegen Beatrix Verhaegen behaalde zij een krappe 7-6-zege, maar tegen Koen Dierikx won zij met forse cijfers. UITSLAGEN MANNEN Poule 1: Martijn de Bot - Eddy Schelfhout 8-4, Martijn de Bot - Henk van de Voorde 5-5, Tom de Rijk - Esmeralda Bral 12-2, Theo Misseghers - Donna Nanna 7-5. Poule 2: Stephan van Bunder - René de Maagt 11-4. Poule 3: Toin Bun - Eugène de Maagt 5-2. Poule 4: Etiënne Nachtegael - Patrick Poppe 6-5, Carlo Cleyman - Ronald van Eerdenburgh 6-6, Alex Fassaert - Arnold Duerinck 9-6. Poule 5: Richard Biesbroeck - Evert Leeraert 7-4. Poule 6: Peter Warnier - Jan Joost van 't Veer 5-3, Gustaf de Decke- re - Jan Joost van 't Veer 6-3, Peter van Eek - Edwin van Dries- sche 6-5. VROUWEN Poule 1: Vivian Blanckaert - Pas calle Bonte 12-2, Liesbeth Voor brood - Saskia Gijsel 10-2, Lies beth Voorbrood - Jeanne van Looy 12-2. Poule 2: Jacqueline van de Voorde - Petra Heyens 7-4, Sonja Fassae rt - Daniëlla de Kort 7-2, Jacque line van de Voorde - Chantal Bonte 6-3, Daniëlla de Kort - Denise Boon 7-4, Denise Boon - Petra Heyens 8-5. Poule 3: Saskia Baart - Truus de Bakker 5-5, Truus de Bakker - Alexandra Boddaert 7-4, Sonja de Witte - Maurena d'Hooghe 8-4. Poule 4: Ida Bisschop - Gerda Vlassenrood 11-0, Aniko Simons - Linda van Eek 7-4, Ida Bisschop - Chantal de Bakker 12-1. JEUGD Poule 1: Christoph de Clippeleir - Roland Vonck 8-3, Dave Kuypers - Francis de Koster 5-4, Tom Huis - Liselore van Esch 11-2. Poule 2: Annabelle de Clippeleir - Koen Dierkx 9-2, Annabelle de Clippeleir - Beatrix Verhaegen 7-6, Jurriaan de Vliegerhe - Sas kia de Rijk 9-5, Saskia de Rijk - Bianca Morcus 7-5. Poule 3: Bianca Vlaeminck - Channa Grinsven 15-1, Jordy de Schepper - Bram van Hoof 10-3. Terneuzen - Nadat Atoom zich knap had hersteld van een uitermate zwakke start, is die ploeg na de nederlaag tegen mede-degradatiekandi daat Ron's Fashion opnieuw één van de belangrijkste kan didaten voor degradatie in de tweede klasse van het zaal voetbalrayon Terneuzen. In diezelfde klasse maakte Wit- te/Boussen/De Bruin geen fout en won overtuigend van ABN. Daardoor klom Witte/Boussen/ De Bruin naar de eerste plaats in deze klasse en is ABN naar de onderste regionen afgezakt. In de derde klasse behoudt NK Bal kan enigszins aansluiting met koploper Qutility na een moeiza me 3-4-zege tegen M&B. Laatst genoemde ploeg haakt nu duide lijk af in de titelstrijd. UITSLAGEN Tweede klasse: Atoom Boys - Ron's Fashion 3-6, ABN - Witte/Boussen/ De Bruin 1-5. Derde klasse: Goalgetters - Instuif 1 3-3, M&B - NK Balkan 3-4, De Feyter - Instuif 2 6-2. STANDEN Tweede klasse: Witte/Boussen/De Bruin 10-17, Gemeente 10-16, Sportcorner 10-15, W Crunchtime 10-12, W Dow 2 10-10, Beldo'79 10-9, Smit 10-8, Ron's Fashion 10-7, ABN 10-7, W Dow 3 10-5, Atoom Boys 10-4. Derde klasse: Qutility 8-15, NK Bal kan 9-14, Instuif 1 10-13, M&B 10-12, Goalgetters 10-12, W Dow 4 9-9, Ben/De Ridder 4 9-9, Planten- markt 10-7, De Feyter 10-6, Terneu zen 2 9-5, Instuif 2 10-0. Het is ieder jaar aan trekkelijk om mee te doen aan het In- terpolistoernooi dat als het open paren-kampioenschap van Nederland wordt be schouwd. Overal in het land worden ten bate van de dis- trictskassen in de periode sep tember tot februari voorron den georganiseerd waaraan iedereen kan deelnemen. Van de deelnemers plaatst 25% zich om verder te mogen naar een achtste finale. John Jongenelen houdt elke maand zo'n voorronde in Wouw en uit die van december plukte ik twee spellen die interessant waren. door Ruud van den Bergh andere tafel werden wij de dupe van uitstekend afspel. Ngever 4 H V54 Allen kw. H V 9 H93 AH9 4 B 1093 7 654 84 873 N W O Z 4 2 r B 1082 A 107 6 5 B52 4 A 8 7 6 V A3 V B 2 V 1064 W gever 4 8 5 2 NZ kw. y H 8 7 H75 H 7 64 4 H VB 10 76 943 10 6 B 3 N W O Z 4 9 10652 V B 4 3 V 108 5 4 A43 A V B A 98 2 A 9 2 Mijn partner en ik waren OW. Noord opende met 2SA waarop Zuid 3 KI (Stayman) bood. Vanzelfsprekend liet Noord 3 Sch horen waarop Zuid na een wat langere denkpauze aanlegde in 6 Sch. Dat gaf ons een voordelige score; het contract sukkelde een down door een ruiten- en een schoppenverliezer. Je kunt daar blij mee zijn en zonder er bij stil te staan de kaarten weer opbergen, maar in feite was het jammer dat zij met zo'n mooi spel down gin gen. Anderen boden en maakten 6 SA. Sam Stayman heeft een con ventie bedacht om te kunnen onderzoeken of je na 'n 1-SA- opening van je partner niet beter zou scoren met een con tract in een van de hoge kleu ren op vier niveau dan bij voorbeeld met 3 SA. Na 2 SA kun je die conventie ook ge bruiken maar als je dat in dit geval met deze Zuidhand doet, zoek je je geluk in het vagevuur. Zuid had na Noord's 2 SA azen kunnen vragen. Als hij. dan een aas had gehoord en weet dat Noord 20 tot 22 punten heeft, had hij 6 SA kunnen bieden. Maar dat had hij met dertien punten ook ineens kunnen doen. Het ging ons niet bij elk spel voor de wind want aan een Ik was West en opende met 2 Sch (zwak). Na pas-pas bood Zuid 2 SA dat door Noord met eentje werd verhoogd. Hoewel er voor NZ slechts acht vaste slagen waren, wist Zuid zijn contract te maken. Ik kwam uit met schoppen heer; Zuid dook. Schoppen vrouw kwam na; in Oost ging harten-2 weg en Zuid dook weer. Toen speelde ik klave ren-boer die in Noord werd genomen met de heer. Drie hartenslagen en schoppen-aas volgden waarop uit Oost rui- ten-3 verdween. Daarna was dit over: y - H75 764 4 B 107 y - 106 B N W O Z 4 - - V B 4 V10 8 4 - - A982 A 9 Zuid mocht nog twee slagen missen en hij speelde als volgt: ruiten-aas en heer wer den verzilverd en Oost werd met ruiten aan slag gebracht. Die moest nu klaveren spelen en Zuid maakte nog een kla veren- en een ruitenslag. Om dat Zuid twee keer schoppen had gedoken, was Oost later in het spel in dwang gekomen. 3 SA kwam binnen terwijl het aan andere tafels down was gegaan. Agenda: 16 januari: Bridge- soos '85 Herfsttoernooi; BC Steenbergen-MS-drive. Benny Sport heeft vorm te pakken Sas van Gent - Koploper Benny Sport heeft de vorm weer te pakken in de zaalvoetbalcompetitie van het rayon Sas van Gent. Afgelopen week won die ploeg vrij gemakkelijk met ruime cijfers (2-11) van een matig presterend 't Brouwershuisje. Grote man aan Benny Sport-zijde was Van Hecke, die zeven treffers voor zijn rekening nam. Door die winst en doordat de concurrentie puntenverlies leed, is de positie van Benny Sport wel erg rooskleurig geworden. Die ploeg staat zes punten los op Philippine 2, dat moeizaam van Cerestar won. Ook W 't Polderken liet een punt liggen in de jacht op Benny Sport. Die formatie kwam tegen ADEG niet verder dan een geliik spel. UITSLAGEN AnFrf>i?ei2a„C?rlSiar 41',IZV - Pe sPetters 2"5. VV 't Polderken - ADEG 4-4, De Tukker - Mannet 7-0, De Rijnvaart - Oudt Sas 3-3 't Brouwershuisje - Benny Sport 2-11 STAND v D0£Pyi H~2?' PhiliPPi116 2 12-17, 't Brouwershuisje 13-17, W 't Polderken 11-16, de Spetters 13-13, ADEG 12-12, De Tukker 13-12 De Rijnvaart 12-10, IZV 3 13-10, Marinet 13-8, Oudt Sas 12-6, Cerestar 12-4. Zaterdag: Sjuttul 1 - Ommoord 5, Sjuttul 2 - Pluumpje 2, Sjuttul 3 - Stenge 4, sporthal Cadzand van 12.45 tot 17.00 uur. Schepnet 1 - Avanti 7, sporthal De Vliete Sluis. Zondag: Terneuzen 1 - Blauw Wit 1, Terneuzen 3 - Pluumpje 1, Terneu zen 5 - DOK 1, sporthal Oude Vaart Terneuzen van 10.00 tot 14.00 uur. Groot Sas 1 - Avanti 5, Groot Sas 3 - Zierikzee 5, Vlaanderenhal Sas van Gent van 10.00 tot 13.00 uur. Vrijdag: BV Oostburg 1 - Smokkel- hoek 1 (tweede klasse mannen), sporthal Noorddijk Cadzand, aan vang 21.30 uur. Zaterdag: Scheldesport 3 - Dyna- mo'70 3 (derde klasse mannen), sporthal 't Zwaantje Terneuzen, aanvang 19.00 uur. Scheldesport 2 - Souburg 2 (tweede klasse mannen), sporthal 't Zwaantje Terneuzen, aanvang 18.00 uur. Vlissingen 1 - Middelburg 1, Sou burg 1 - Landau, Vlissingen 2 - SVWZV, Souburg 2 - De Zwarte Dame. Promotieklasse: Terneuzen 2 - Goes 1, Landau 2 - Goes 2, De Sluisse Toren - Koudekerke, Middelburg 2 is vrij. Landelijk: Tjoba - TOP (tweede klasse G), Sportcentrum Goes, aan vang 18.15 uur. Luctor - Ventura Sport (derde klasse O), sporthal 't Zwaantje Terneuzen, aanvang 14.50 uur. Afdeling: Luctor 2 - TOGO (promo tieklasse), sporthal 't Zwaantje Ter neuzen, aanvang 13.50 uur. BKC - Seolto 2 (eerste klasse A), sporthal De Veerhoek Oostburg, aanvang 14.15 uur. Zaamslag - TOGO 3 (eer ste klasse B), sporthal 't Zwaantje Terneuzen, aanvang 12.50 uur. KNSB vijfde ronde: Weenink - HWP 1 (eerste klasse B), Eindhoven 2 - HWP 2 (tweede klasse C), Terneuzen - Dordrecht en Zierikzee - Slie- drecht (derde klasse E), Eindhoven 3-HWP 3 (derde klasse F). Vierde ronde ZSB: Hoofdklasse: Tweede wedstrijdperiode indoordis- trictstenniscompetitie. Mixed: Ani mo 1 - Yerseke 1 (tweede klasse), Terneuzen, aanvang 11.00 uur. Dri ve 2 - TEBO (vierde klasse), Kapel- Ie, aanvang 15.00 uur. ZATERDAG Landelijk: Morres - WC 3 (derde divisie vrouwen), sporthal Den Dul- laert Hulst, aanvang 15.15 uur. District: Morres 2 - WS'92 (promo tieklasse vrouwen), sporthal Den Dullaert Hulst, aanvang 17.00 uur. YVC - Scheldesport (promotieklasse mannen), sporthal De Veerhoek Oostburg, aanvang 16.15 uur. Kik kers - De Polder (promotieklasse mannen), sportzaal Aardenburg, aanvang 19.00 uur. Morres 2 - My- tilus (promotieklasse mannen), sporthal Den Dullaert Hulst, aan vang 17.00 uur. De Sterre - Voor waarts (promotieklasse mannen), sportzaal Zuiddorpe, aanvang 14.15 uur. Kikkers - Atlas (eerste klasse vrouwen), sportzaal Aardenburg, aanvang 17.00 uur. Landelijk: Hontenisse - Tilburg (derde divisie vrouwen), sporthal 't Sportuus Axel, aanvang 13.15 uur. Afdeling: Rotterdamse competitie mannen: GSC 2 - DWS 2, Sportcen trum Goes, aanvang 12.00 uur. Vrouwen: GSC - HVC 2, Sportcen trum Goes, aanvang 13.15 uur. Belgische competitie mannen: Hon tenisse - Eeklo, 't Sportuus Axel, aanvang 14.30 uur.

de Stem | 1993 | | pagina 15