ijn, Hóek-trainer Minus Zegers: 4Dit doet me wat' Hoek wint Soccer Toernooi TEGEN LAND ROE6 IS UIT? Grandioze finaledag Indoor Zeeland Onverwacht punt Luctor in zaalcompetitie Terneuzen na zenuwslopende finale geklopt via 6shoot outs' Bram van Houcke wil een stapje terug doen CERS MV SPORT ZEELAND B4 Pupillen Aardenburg houden stand tegen AA Gent Gouden Mossels voor stal Den Exter KORFBAL 93 UUR. 7.00 UUR. I Zeeland: snlaan 65 an 19.00 tot 20.00 uur. an 19.00 tot 20.00 uur. ran 19.00 tot 20.00 uur. fipiële redenen nooit of sacht hun leeftijd en die nooit of onvolledig maandag 4 januari tot |t 12.00 uur. NERGENS. BESTEM MAANDAG 4 JANUARI 1993 yan onze sportmedewerker Sas van Gent - Hoek won hét jevende Bavaria Soccer Toer nooi niet zonder slag of stoot. Haar liefst driemaal moest Hoek via 'shoot outs' een duel ia zijn voordeel beslechten. Het geluk van de sterkste? Daarmee poetste de formatie (Jn trainer Rinus Zegers het Uazoen weer wat op, dat enigs zins besmeurd was na een be paald niet vlekkeloze rentree in de eerste klasse van het zater dagvoetbal. Het Soccer Toernooi wordt niet meer, zoals in de beginjaren, als een aardigheidje gezien. Bij de meeste ploegen leeft dit gebeu ren enorm. Axel-trainer George de Bakker verwoordde dat met: „Het is een lange zit, zo van' 's-morgens tot 's-avonds. Dat moet je er echter voor over heb ben. Ieder zichzelf respecterende ploeg moet hier gewoon aanwe zig zijn. Niet alleen voor de ambiance, maar ook voor het onderlinge contact en het spor tieve treffen." Het belang van dit toernooi kwam het nadrukkelijkst naar voren na afloop van de door Hoek gewonnen finale. Alle spe lers van de laatste jaren met redelijk succes verwende blauw witte formatie stortte zich als één kluwen op elkaar en ook Rinus Zegers liet zich niet onbe tuigd. „Natuurlijk doet dit ons wat. We krijgen op voorhand al samen met HW'24 de favorietenrol toegeschoven. Dat moet je toch waar zien te maken. We zaten in de zwaarste poule, dus je kunt gerust stellen dat we het niet cadeau gehad hebben." De opmerking, dat er ditmaal geen ploeg kwalitatief uit sprong, beantwoordde hij met: „Dat is zo. Ook wij hebben niet goed gespeeld. Als je drie keer via 'shoot outs' de winst moet pakken, dan zegt dat wel vol doende. Maar ik moet de ploeg complimenteren voor het feit dat ?e positioneel goed gespeeld heeft. Tegen Terneuzen kwamen we met 2-0 achter. Op dat mo ment gaf ik er eerlijk gezegd geen dubbeltje meer voor, maar de ploeg vergaloppeerde zich niet. Als je bij die stand de zaak gaat forceren, heb je kans dat je binnen de kortste keren een der de of zelfs een vierde treffer rond je oren krijgt. Dan kun je het natuurlijk wel schudden. De spelers hebben vrijwel allemaal goed gepresteerd. Een man die misschien minder opviel, maar bijzonder belangrijk was voort de ploeg was Arjen Tollenaar. Dat mag ook wel eens gezegd worden," aldus een tevreden trainer Zegers. Van onze sportmedewerker Peter Snelders Sas van Gent - Na een zinderende finale heeft Hoek via 'shoot outs' het zevende Bavaria Soccer Toernooi ge wonnen. De ploeg van Rinus Zegers kwam terug uit een vrijwel kansloze 2-0-achterstand, overleefde de verlen ging en was pas bij de twaalfde 'shoot out' zeker van de zege. Het was Antoine Thoen die zijn ploeg naar winst schoot, omdat na hem de handige Terneuzen-speler Mohamed Anbar miste. Een volgepakte sporthal De Vlaanderen te Sas van Gent - de voorzitter van de organisatie Peter Koole sprak van zo'n vijf tienhonderd toeschouwers - kon opnieuw getuige zijn van een meeslepend gebeuren met tal van spectaculaire duels. Vooral toen de poulewedstrijden in een beslissend stadium kwamen be paalde het belang van kwalifica tie het spanningselement. Ia poule A kwalificeerde Zaam- siag en Terneuzense Boys zich en ia poule B eindigde Sluiskil als eerste en Corn Boys op een knappe tweede plaats. De ploeg van trainer Hans Radt wees AZW, de winnaar van de eerste en zesde editie, terug op basis van meer gescoorde doelpunten. In poule C werd kanshebber Hoek winnaar met Terneuzen als goede tweede. HW'24 maakte tot dan toe de favorietenrol waar door al eerste te eindigen in de D-poule voor het verrassende Axel. Het eveneens goed spelen de Koewacht werd in deze poule het kind van de rekening. In de kwartfinales had Zaam- slag, het team van trainer Wim Jansen dat jaarlijks goed pres teert in dit toernooi, de handen vol aan Corn Boys. Na een O-O-eindstand werd pas via de spectaculaire 'shoot outs' de Sasse formatie gewipt. Sluiskil schoot opmerkelijk sterk uit de slof. Met maar liefst 5-0 werd Terneuzense Boys verslagen. Beduidend moeilijker had Hoek het en moest zich via 'shoot outs' plaatsen voor de halve finale nadat het duel tegen Axel in 0-0 was geëindigd. Slechts John Al leman wist één van de drie 'shoot outs' te verzilveren. HW'24 vond zijn Waterloo te- Sas van Gent - Aardenburg, de winnaar van het soccer- toernooi voor E-pupillen, speelde verdienstelijk met 1-1 gelijk tegen de leeftijd genoten van AA Gent, in een duel dat tijdens het soc- certoernooi voor senioren gehouden werd. Eerder die dag won AA Gent met 4-0 van een selec tie van D-pupillen van het eerder gehouden soccertoer- Booi. Bij de jeugd van AA Gent speelde Randy Lauret uit Philippine mee. gen Terneuzen. In een meesle pend duel klopte een goed en bekeken spelend Terneuzen HW'24 met 2-1. Mohamed An bar zorgde voor 1-0, Harm Riet- jens scoorde de gelijkmaker, maar het was Marcel Meijer die met een fraaie actie de winnende treffer van Tereunzen voor zijn rekening nam. Angelo Verbraeken, ditmaal niet zo nadrukkelijk in beeld, ver klaarde de Hulster nederlaag met: „We hebben niet goed ge speeld. Het gehele toernooi liep het niet zoals in de meeste voor gaande jaren. De meeste ploegen stellen zich op je in. Terneuzen speelde bijvoorbeeld heel voor zichtig en gokte op een uitval. Dat had effect." Ook in de halve finale had Hoek 'shoot outs' nodig om verder te gaan. Het duel tegen Zaamslag eindigde in 1-1. Arjen Tollenaar scoorde voor Hoek 0-1, maar in de slotseconden liet Peter Jansen 1-1 aantekenen. Pas bij de zesde 'shoot out' wist Hoek zich zeker van de finaleplaats. Ook het duel Sluiskil-Terneuzen werd via shoot outs beslist. Terneuzen was daarin net iets koelbloedi- ger, of misschien gelukkiger, en plaatste zich voor de eerste maal voor de finale. Daarin startte die ploeg goed. Hoek was over het algemeen iets meer in balbezit, maar Terneu zen brak erg gevaarlijk uit. Mi chel de Ridder zorgde voor 1-0 en toen Marcel Meijer 2-0 liet noteren leek de kans groot dat Terneuzen op de winst af zou gaan. De druk van Hoek werd juist voor de doelwisseling te groot en Antoine Thoen liet in die fase 2-1 aantekenen. Ruim in de tweede helft scoorde Mark de Kunder na een fraai individueel staaltje 2-2. De verlenging van vijf minuten bracht geen veran dering in de score. De inmiddels bekende 'shoot outs' moesten uitsluitsel brengen. Pas na de twaalfde was Hoek zeker van de toernooizege en pakte daardoor voor de tweede maal in de ge schiedenis van dit gebeuren de zege. Topscorer van het toernooi werd Jean-Pierre Hubregsen van Sluiskil met zeven treffers. Hij ging Mark Maes (Corn Boys), Angelo Verbraeken (HW'24) en Kees de Putter (Zaamslag), die vier maal scoorden, vooraf. Tot beste speler werd doelman Ro nald Gort van Hoek gekozen, voor Marcel Meijer (Terneuzen) en Mark de Kunder (Hoek). Gort was tevens de minst gepasseerde doelman. Mark de Kunder (rechts) bereidt de tweede finale-treffer van Hoek voor. Temeuzen-verdediger Henk de Kort probeert vergeefs te storen. foto wim kooyman Van onze paardesportmedewerker Goes - In een zinderende finale om de Gouden Mossel in de hoogste spring- klasse van de paardesport, de ZZ-ru- briek, legde de 47-jarige springinstruc- teur Simon den Exter uit Kortgene beslag op dit felbegeerde kleinood. Ze ventien nationale subtoppers uit Neder land, België en Engeland hadden zich gemeld voor deze ZZ-rubriek. Zeven reden zich in de barrage, waarbij ook Simon den Exter met zijn springkanon- nen Avanti en Golan. De Engelsman Demitty Charls met Dinge- manse Rome opende de barrage met vier strafpunten in een tijd van 30.03. Daarna kwam Simon den Exter met Avanti in zijn bekende alles-of-niets-rit. Hij liet de chro no's bij 27.28 stilstaan, maar hij trok in de haast op de laatste hindernis een plank mee. De rest van de meute beet zich stuk op de supersnelle tijd van Den Exter en ze kregen allen zonder uitzondering een balk aan het been. Ten was de hoofdprijs al binnen. De laatste rit was ook voor Simon den Exter, nu met Golan. In de grote Zeelandhallen, tot de nok toe gevuld met paardesportliefhebbers, hield men de adem in. De spanning was te snijden. Simon den Exter met Golan had daar kenne lijk geen last van. In een magistrale nulrit in 38.20 overbrugde hij het barrageparkoers van de hoogste klasse ZZ van het veertiende Indoor Zeeland. Zijn eerste gouden mossel was binnen. Het feest voor stal Den Exter was compleet want ook in de M-klasse stond een gouden mossel als hoofdprijs centraal. In deze rubriek had de 21-jarige amazone Sandy den Exter uit Kortgene niet minder dan drie paarden gezadeld. Het was dus kennelijk menes bij de familie Den Exter. Er waren 25 deelnemers in die M-klasse. Ellen Briquet-de Kok met Queen van Hulst, pas haar vijfde wedstrijd in die klasse, werd met één balkje van de barrage afgehouden. Jan Noordhoek met Edwin van De Zwinruiters schaarde zich bij de favorieten. Evenal de 22-jarige amazone uit Waterlandkerkj An- ouschka Bevin met Terranee. Sandy de Exter reed zich in een ongelooflij ke stijl met haar paarden Dum Drum, Gerak en Etoile in de barrage. Hoe hevig de stijd op zo'n finaledag is, waar de hofodprijzen wor den bevochten, blijkt uit het feit dat van de 25 er zich niet minder dan zestien in de barrage reden. Maar drie deelnemers over leefden dat barrageparkoers, dat flink was opgetrokken, foutloos. Hierbij Sandy den Exter met EToile, die de snelle tijd noteerde van 30.82. Sandy den Exter: „Woensdag ging het in het geheel niet. Nu lukte alles. Ik dacht eerst dat Gerak nog beter ging dan Etoile, maar Gerak gooide de laatste balk eraf, zodoende verdiende Etoile de gouden mossel, waar ik blij mee ben." In de Z-klasse was er eveneens een gouden mossel te verdienen. In deze klasse kwamen 23 deelnemers aan het vertrek. Zo ook Harold Cornelissens met Daimond van Hulst, Hij had kennelijk zijn dag niet. Hij maakte wel een goede start, maar nam toch in dit moeilijke parkoers vier balken mee naar de bodem. Acht deelnemers kwamen in de barrage, waarbij Simon den Exter met Bonanza. Hij moest als eerste de barrage openen. Hij zette een nulrit neer in 43.39. Van de totaal acht deelnemers kwamen er maar twee met nul strafpunten, maar wel met een snellere tijd. Den Exter pakte dus in deze rubriek het brons. Den Exter: „Een moeilijk parkoers, technische gezien dat veel stuurmanskusnt vergde. Vooral bij Bonanza. Hij is enorm voorwaarts, dat kostte dus denkwerk, want je mag hem niet te veel terughouden. Dan gaat hij vechten en blijft hij niet bij de les." Voor de klassen B en L waren er tijdens de laatste dag als hoofdprijs zilveren mossels te verdienen. In de L-klasse waren 22 deelne mers. Zeven kwamen er in de barrage. De voorbereiding van Miranda de Jonge met Weelend Love van De Zwinruiters bleek niet optimaal te zijn want zij wierp twee balken naar de bodem. Dus geen barrage. In de B-rubriek waren 23 deelnemers. Hier werd voor Luc Cornelissens met Godillia van Hulst de vijfde hindernis noodlottig. Op die stijlsprong trok hij een balk uit de lepels en weg was zijn kans. Clubgenoot Adrie Bri quet met Fuchs kwam met elf strafpunten eveneens niet in aanmerking voor het grote geld. Caren Bouwmeester met Wagner van De Zwinruiters scoorde vier strafpunten (één balk) en kwam ook niet in aanmerking voor de barrage. Een waardige winnaar van de zilveren mos sel in de B-klase, met de hoogste stijlprijs, werd Nicole Vos met Fleur van Oranjezon. „Ik vind het dubbel prachtig. Dit was mijn laatste geplande wedstrijd in de B-klasse en als je dat met het behalen van een zilveren msosel afsluit geeft dat een fantastisch ge voel." De absoluut mooiste show tussen de springrubrieken tijdens de laatste dag van het zevendaagse paarde- en ponysportspek- takel van de veertiende Indoor Zeeland was ongetwijfeld het otpreden van wereldkampi oen vierspannen Ysbrand Chardon uit Schi pluiden, die met zijn adembenemende show de afgeladen Zeelandhal op de banken kreeg. WINNAARS Gouden mossel klasse ZZ: Simon den Exter met Golan (Kortgene), Z-klasse: Ad van Beek met Vollvorms Landor (Wolfslaar), M-klasse: Sandy de Exter met Etoile (Kortgene). Zilveren mossels: L-klasse: Bart Bons met Gera- monda (Ridderkerk), B-klasse: Nicole Vos met Fleur (Middelburg). Sluiskil-voorzitter Bram van Houcke: 'Clubliefde en vere nigingsgeest bestaan vrijwel niet meer. Spelers van eerste elftallen praten direct over het financieel aspect.' foto wim kooyman- Van onze sportmedewerker Peter Snelders Sluiskil - Even werd de buitenwacht opgeschrikt door het gerucht dat Bram van Houcke, de voorzitter van de voetbalvereniging Sluiskil, er mee zou stoppen. Interne perikelen zouden aan de basis liggen van dat besluit. Een telefoontje ontzenuwde grotendeels dat gerucht. De 39-ja- rige voorzitter van de ploeg uit het kanaaldorp wil wel een stapje terug doen, mits er een capabele vervanger klaar staat. „Dat gerucht is de wereld in gekomen gelijktijdig met het incident rond onze doelman Frans van der Veen. Vermoe delijk is toen mijn uitspraak wat uit zijn verband gerukt,"! zegt Bram van Houcke, in het dagelijks leven regio-manager van het bedrijf Controlec. Bram van Houcke kwam ze ven jaar terug bij Sluiskil te recht doordat zijn kinderen bij de F-pupillen gingen voetbal len. De betrokkenheid met de W Sluiskil groeide met de dag en dat resulteerde in een bestuursfunctie bij de jeugd. Twee jaar later werd hij tus sentijds voorzitter van de se niorenafdeling. „Destijds hield ik me voor om die functie drie jaar uit te oefenen. In feite huldig ik dat principe nog steeds. Door werkdruk kom ik eigenlijk in tijdnood om deze functie te vervullen. Het is daarom dat ik een stapje terug wil doen. Ik heb er geen moeite mee om tweede viool te spelen, maar wel moet dan een acceptabel persoon de honneurs waar gaan nemen. In die drie jaar is er, samen met de rest van het bestuur, toch iets opgebouwd,. Er is een goede structuur bin nen de vereniging bij zowel de senioren als de jeugd. Dat laat je niet zo maar vallen. Toch ontkwam 'zijn' clubje niet aan negatieve publiciteit in de afgelopen maanden. „Natuurlijk zijn er wel eens wrijvingen. Dat is in iedere vereniging zo. Het voorval met de A-junioren betreur ik nog steeds. Sommige mensen ble ven hardnekkig bij hun stand punt. Daar was geen verande ring in te brengen. Door het wegvallen van die categorie valt er uiteraard een flinke kloof tussen de jeugd en de senioren. Dat is erg jammer en uiteraard niet goed voor de doorstroming. Ook het me ningsverschil met Frans van der Veen is betreurenswaar- digd. Ik heb vernomen dat hij inmiddels bij Breskens mee- traint. Van overschrijving is echter nog geen sprake. Per soonlijk denk ik dat Frans niet voor ons verloren is. Ik reken nog op zijn terugkeer. Hij had in die situatie gewoon de handschoen op moeten nemen en samen met Patrick Wauters moeten knokken voor een plaats onder de lat." Onlosmakelijk met de W Sluiskil is de naam Van der Hooft verbonden. Het verwijt is al eens gemaakt dat deze familie te dominant aanwezig zou zijn. Bram van Houcke weerlegt dat met: „Dat ver haal heb ik al eens gehoord. Dat is niet helemaal juist. Wij zijn zelfs blij met de know how en de inbreng van die jongens. Vergeet niet dat die al zo'n 15 jaar van een niet te onderschatte waarde zijn voor onze vereniging. Daar gaat men nogal eens gemakkelijk aan voorbij. Nu nog kunnen op hun positieve steun bogen. Peter is als penningmeester altijd aanwezig en dat geldt in feite ook voor Han, die hier jarenlang trainer en bestuurs lid is geweest. Eddy blijft na dit seizoen nog twee jaar trai ner. Dit betekent dat hij niet bang is om de uitdaging na het wegvallen van enkele oudere spelers aan te gaan. Paul is een voorbeeld op zich. Het is waarschijnlijk nooit een loop- wonder geweest, maar hij ont breekt door al die jaren heen nauwelijks op de training. Daar kunnen veel anderen een voorbeeld aan nemen. Het te kent toch zijn bezieling." Automatisch komt het gesprek bij het onderwerp clubliefde of „verenigingsgeest" zoals Bram van Houcke het noemt, int het ze niet, dan zijn ze vertrokken. Natuurlijk maken wij daar ons eveneens schul dig aan. Als we dat niet zou den doen, dan speelden we nu in de afdeling. Daar gaat be slist mijn voorkeur niet naar uit. De derde klasse is voor mij de meest aantrekkelijke klasse. De ontvangst bij de ploegen is altijd uitstekend verzorgd. Dat laat in de vierde klasse links en rechts nogal te wensen over. Maar momenteel onbreekt bij ons het spelers- matreiaal om op dat niveau te acteren. Op de plaats waar we nu staan horen we thuis." Het gebrek aan verenigings geest beperkt zich overigens niet alleen tot het eerste elftal, volgens de Sluiskil-vooprzit- ter. „Je ziet dat al bij de jeugd. Met name de ouders tonen nauwelijks betrokkenheid. Meestal droppen ze de kinde ren voor de wedstrijd en ko men ze daarna ophalen. Slechts enkelen komen kijken naar de verrichtingen van hun kinderen. Trouwens, dit geldt ook voor oud-voetballers. Die zie je als ze eenmaal gestopt zijn - een enkeling daargela ten - weinig terug. Een Karei Wullems en Peter Zwart, jon gens hier van het dorp, zie je vrijwel nooit bij een wedstrijd. Dat gemis aan clubliefde, ver- enigingsgeest, betreur ik." Een speler van Luctor (links) onderschept de bal in het duel met Blauw Wit. foto jaap wolterbeek Van onze korfbalmedewerker Terneuzen - In de derde klasse O van het landelijk korfbal haalde Luctor met 10-10 het eerste punt in de zaalcompetitie. Dat dit gebeurde in de uitwedstrijd tegen Blauw Wit was helemaal niet verwacht. De positie van de Terneuzense ploeg blijft uiterst precair. Voor Tjoba gaat het er na de 11-6-nederlaag tegen Sagit- ta toch wel zorgelijk uitzien. Omdat de concurrentie wel punten behaalde heeft het nu een achterstand van twee punten op de eerste veilig plek. BLAUW WIT-LUCTOR 10-10 - Hoewel het eerste'winstpunt welkom was heeft Luctor eigenlijk een punt verloren. Ge zien het beeld van de wedstrijd moest er gewonnen worden. De Terneuzense ploeg was feller dan de laatste tijd gebruikelijk was. Het liet ook beter verzorgd spel zien en was meer aan de bal. Het enige, maar belangrijke manco was opnieuw het scoren. Ondanks legio kansen stond het halverwege 6-4 voor Blauw Wit. Snel in de tweede helft kreeg Luctor aansluiting en kwam toen op een 8-10-voorsprong. De eerste winst leek er in te zitten, maar Blauw Wit, dat in de tweede helft beter speelde, kwam op gelijke hoogte. Met nog enkele minu ten te gaan kon ook de ingezette Carlo Hamelink geen beslissing forceren. Doelpunten: Ad Verschuure (4x), Kees Proost (2x), Afke van Dijkhuizen, Erica Bosschitsch, Eric Jan Dellebeke en Peter Durinck. SAGITTA-TJOBA 11-6 - Een wedstijd die lange tijd naar beide kanten kon overhellen. In de beginfase ging het er fel aan toe en Tjoba had pech dat enkele duidelijke strafworpsituaties niet wer den gehonoreerd. De score bleef laag omdat het gevreesde schot van Sigitta uitbleef. Ruststand 4-3. In de tweede helft ging het eveneens gelijk op. Sagitta was wel meer in balbezit, met name omdat de rebound zowel aanvallend als verdedigend dikwijls voor de ploeg uit Ridderkerk was. Tussen de 20e en 25e minuut kreg Tjoba de nekslag. Sagitta scoorde na een blunder in de Tjoba-ver- dediging en schoot van afstand ineens met scherp. Met 10-6 was het een ge speelde partij. Doelpunten: Wilko Fokke (4x) en Arnold Glaser. UITSLAGEN Overgangsklasse D: PSV-Swift 10-18, Ani- mo-SDO 13-15. Tweede klasse G: GKV-Vriendenschaar 7-7, Merwede-ADO 11-17, TOP-KOAG 14-14. Derde klasse O: Ventura Sport-Oranje Nas sau 14-12, ACKC-Bolnes 15-17, Stormvo gels-Spirit 17-13. Reserve eerste klasse G: Oranej Wit 2-Swift 2 15-17, Animo 2-KOAG 2 14-21. Reserve tweede klasse O: Sagitta 2-Tjoba 2 13-10, Merwede 2-Swi£t 3 18-6, Zuidwesters 2-Vitesse 2 12-8. H-junioren: Vitesse-TOGO 12-9. STANDEN Overgangsklasse D: Die Haghe 6-11, Swift 6-10, Futura 6-8, PSV 6-6, Vlaardingen 6-6, SDO 6-4, Het Zuiden 5-3, Animo 6-0. Tweede klasse G: ADO 6-10, KOAG 6-8, Sagitta 6-8, Merwede 6-7, TOP 6-6, Vrien denschaar 6-5, Tjoba 6-3, GKC 6-1. Derde klasse m: Olympia 6-12, Maassluis 6-8, DES 6-6, ONDO 6-6, Valto 6-5, Good Luck 6-5, Dijkvogels 6-3, Zuidwesters 6-3. Derde klasse O: Oranje Nassau 6-10, Blauw Wit 6-9, Ventura Sport 6-8, Bolnes 6-6, Stormvogels 6-6, Spirit 6-5, ACKC 6-3, Luctor 6-1. Reserve eerste klasse G: KOAG 2 6-11, Swift 2 6-10, Kinderdijk 2 6-7, ODO 3 6-6, Oranje Wit 2 6-5, HKV/Ons Eibernest 4 6-4, Alba tros 2 6-3, Animo 2 6-2. Reserve tweede klasse O: Merwede 2 6-10, Sagitta 2 6-9, Albatros 3 6-8, HKC 3 6-7, Swift 3 6-4, Tjoba 2 6-4, Zuidwesters 2 6-4, Vitesse 2 6-2. H-junioren: PKC 6-11, -selvogels 6-10, Meervogels 6-8, Snel 6-6, G»1V 5-5, Vitesse 5-4, Maassluis 6-2, TOGO 6-0.

de Stem | 1993 | | pagina 15