We wensen u een aangenaam Wij willen ons graag even voorstellen aan een hoofd particulieren. Te huur/te koop Te huur Nassau-Wallon vertegenwoordiger/verkoopadviseur Zondag 10 januari '93 EEN CjOED MBO-opleiding VBO-Handel /Muziek +I/isie Bart Veld] Ik denk stiho tilburg bv Rabobank. Aangenaam. REPRESENTATIEVE SALESLADY Q Zadelhoff Makelaars n pi 2 Stiho Tilburg B.V. O Zadelhoff Makelaars Grote Kerk Breda KUYPERS CO B.V. CUTEX-JUVENA Rabobank. Unieke kantoorvilla te Rijen, Stationsplein 6 Aang< enaam. 076-227 110 Zeer representatieve kantoorruimte in het kantorenpark SECRETARESSE/TYPISTE in een alert en groeiend bedrijf 076-227110 R.L.A. DE PAUW CURSUS VQETREFLEXQLOGIE COLLEGE economisch onderwijs 12.00-16.00 uur t Handel Administratie (MEAO) (t)huiswerkvrij in klas 1 en 2 huiswerkbegeleiding in klas 3 en 4 Mgr. de Vetstraat 1 Breda Johan Lammerts r DE STEM ZATERDAG 2 JANUARI 1993 X67 1993. De Rabobank wenst u niet alleen het allerbeste voor 1993We doen ook ons uiterste best om te zorgen dat u het krijgt. RshobBflk O importeur van cosmetica zoals zoekt voor in Breda e.o. voor het bezoeken van filiaalbedrijven een part-time voor twee dagen per maand. Gegadigden worden verzocht schriftelijk te solliciteren bij Kuypers Co B. V., postbus 9002, 1006 AA te Amsterdam. Op 30 dec. 1992 is door de gerechtsdeurwaarder J.H. Voeten uitgebracht een ex ploit ten verzoeke van A.A. van der Laan, wonende te Breda, te dezer zake aldaar woonplaats kiezende aan de Concordiastraat 19 ten kan tore van de advocaat en procureur Mr. P. Oudkerk, bij welk exploit aan William Nkrumah, zonder bekende woon-/verblijfplaats zowel in als buiten Nederland is betekend de^ grosse van een vonnis op 22 dec. 1992 door de Arrondissementsrecht bank te Breda gewezen, waarbij o.m. is uitgesproken de echtscheiding van par tijen op 17-04-1990 te Rot terdam gehuwd. Een afschrift van bedoeld exploit kan worden beko men ten kantore van de advocaat/procureur zoals vermeld. Gerechtsdeurwaarders kantoor Pieters en Voeten Nieuwe Boschstraat 24 te Breda. De Rabobank kent u natuurlijk al. Maar kent u ons ook als werkgever? Als bank die graag werkt met mensen uit de buurt? Misschien nog niet goed genoeg. En daarom willen we ons graag even voorstellen. De Rabobank Hulst is, net als alle andere Rabobanken, een typisch plaatselijke bank met een coöperatief karakter. Dat betekent simpelweg dat we een sterke band hebben met wat zich in onze buurt afspeelt. En dat we het belang van onze cliënten altijd voorop stellen. Of dat nou particulieren, bedrijven of instellingen zijn. Als hoofd particulieren in Hulst bent u de motor achter alle nieuwe activitei ten in deze sector. Maar boven alles zorgt u ervoor dat onze particuliere relaties zich bij onze bank thuis blijven voelen. Het niveau van onze dienstverlening en de grootte van ons marktaandeel worden dus mede door u bepaald. U neemt dan ook zitting in het managementteam, waarbij wij veel van uw beleidsvoorbereidende inbreng verwachten. Marketingplanning, -bewaking en -evaluatie zijn belangrijke instrumenten waarover u kunt beschikken om onze doel stellingen te bereiken. Een van de belangrijkste doelgroepen in onze markt wordt gevormd door beleg gingsrelaties uit Nederland en België. In de Nederlandse markt liggen momenteel ook interessante uitdagingen in enkele nieuw bouwprojecten. Het laat zich dus raden welke eigen schappen wij in u waarderen. Doelgerichtheid, een commerciële instelling en organisatorisch vermogen. Een opleiding op HBO-niveau is noodzakelijk, aangevuld met bancaire studies. De bereidheid tot verdere studie dient aanwezig te zijn. Bovendien achten wij het noodzakelijk dat u beschikt over aantoonbare management kwaliteiten en goede contactuele eigen- schappen teneinde de leiding (ca. 17 mede werkers) goed te kunnen invullen. Bent u daarnaast initiatiefrijk en heeft u kennis van en affiniteit met de bancaire dienstverlening ten behoeve van Belgische relaties, dan moet u (mAj gauw eens kennis met ons maken. Niet alleen met onze bank, maar ook met onze interessante studiefaciliteiten, ons pre- mievrij pensioen en een extra maandsalaris. Wij verwachten van u dat u bereid bent zich te vestigen in het-werkgebied van de bank (de middeleeuwse stad Hulst, het dorp Terhole en het omliggende platteland). Stuur uw brief binnen 10 dagen naar de directie van de bank, Postbus 52, 4561 AB Hulst. Of bel eerst even voor meer informatie met de heer drs. J. de Kort. Hij is te bereiken op (01140) 1 49 51. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Rlfetbaik S - Opp.: ca. 350 m2 kantoor ca. 150 m2 archief - Uitstekend bereikbaar - Huurprijs: 65.000-p/jr - Vraagprijs: 725,000,-k.k. - Aanvaarding: direkt Makelaars taxateurs o.g. Specialisten in bedrijfshuisvesting Smederijstraat 1b-4814 DB Breda Zadelhoff vestigingen door geheel Nederland E P A SR§fl w nu Aan de rand van de binnenstad, aan een invalsweg, nabij het N.S.-station. Direkt beschikbaar: nog circa 850 m2, e.v. in units v.a. 150 m2. - Huurprijs: 215,-p/m2p/jr excl. b.t.w. Collegiaal met Meeus Bedrijfshuisvesting en Van Opstal Bedrijfsobjekten ASSELBERGS KLINKHAMER advocaten te Etten-Leur zoeken in verband met toename van de werkzaamheden voor spoedige indienst treding een (40 uur per week) Vereisten: HAVO-diploma secretaresse-opleiding ervaring met tekstverwerking (bij voorkeur WP 5.1 Uitsluitend schriftelijke sollicitaties t.a.v. mr. R.J.H. Klinkhamer, Markt 17, 4875 CB Etten-Leur. Stiho Tilburg B.V. is een zelfstandige groothandel in hout, plaatmateriaal en bouwstoffen met een eigen machinale afdeling. Zij levert dit totaalpakket aan de professionele gebruiker in de bouw. Stiho Tilburg maakt deel uit van Stiho B.V. die met een 12-tal vestigingen en ca. 400 medewerk(st)ers behoort tot de grotere toeleveranciers van de bouw in Nederland. De kwaliteit en motivatie van de mensen in het bedrijf hebben, tezamen met klantgericht denken, van Stiho een dynamisch en voortdurend groeiend bedrijf gemaakt. Stiho Tilburg en een tot de groep behorend bedrijf in Sprang-Capelle (samen een 40-tal medewerkers) willen een verdere groei realiseren. Om mede gestalte te geven aan deze groei zoeken wij een De functie: Na een inwerkperiode gaat u zelfstandig het rayon West-Brabant bewerken. U onderhoudt de contacten met de bestaande relaties (aannemers, timmerfabrieken en woningbouwverenigingen) en legt contact met nieuwe, voornamelijk grote(re) relaties. Daarbij werkt u in nauwe samenwerking met de zeer actieve binnendienst. U rapporteert aan de directie. Gevraagd wordt: Een actieve, attente en zelfstandige persoon die bewust met zijn vak bezig is en zich 'thuis' voelt in de bouwwereld. Opleiding op minimaal HBO-niveau, enige jaren (commerciële) ervaring in de hout- of bouwbranche; belangrijker dan kennis en ervaring is de instelling 'er iets van te willen maken'. Woonplaats in de buurt van het rayon. Geboden wordt: Een zelfstandige baan binnen een groeiend bedrijf dat voortdurend in beweging is. Eigen verantwoordelijkheid en veel ruimte voor eigen initiatief in een bedrijf met een open, prettige sfeer en korte, informele lijnen waar het teamresultaat voorop staat. Goed salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Wilt u actief meewerken aan de verdere groei van Stiho, dan nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: Ringbaan-Noord 201 Postbus 4300 5004 JH Tilburg t.a.v. de heer A. Pelt Makelaars taxateurs o.g. Specialisten in bedrijfshuisvesting Smederijstraat 1b 4814 DB Breda Zadelhoff vestigingen door geheel Nederland Op 29 dec. 1992 is door de tgv.cnd. deurwaarder A.C.C.M. Uitdehaag uitge bracht een exploit ten ver zoeke van FMN Holding N.V., gevestigd te 's- Hertogenbosch, te dezer zake o.m woonplaats kie zende te Breda aan de Ba ronielaan 133 ten kantore van de advocaat en procu reur mr. I.E.M. Sutorius, bij welk exploit o.m. is ge dagvaard Wilhelmus de Visser, zonder bekende woon- of verblijfplaats zo wel in als buiten Neder land om op dinsdag, 2 maart 1993 des voormid dags om 10.00 uur niet in persoon, doch bij procu reur te verschijnen ter te rechtzitting van de Arron dissementsrechtbank te Breda, zittinghoudende in het Gerechtsgebouw aan de Sluissingel 20 onder aanzegging dat een af schrift van het onderha vige exploit kan worden bekomen ten kantore van voormelde advocaat/procu reur. De vordering sterkt o.m. tot betaling van ener geld som, vermeerderd met rente en kosten. Gerechtsdeurwaarders kantoor Pieters en Voeten Nieuwe Boschstraat 24 te Breda. Op 29 dec. 1992 is door de tgv. end. deurwaarder A.C.C.M. Uitdehaag uit. gebracht een exploit ten verzoeke van de Gemeente Oudenbosch, zetelende te Oudenbosch, te dezer zake o.m. woonplaats kiezende te Breda aan de Baronie laan 133 ten kantore van de advocaat en procureur mr. W.A.M.J. Meijer, bij welk exploit is gedag vaard Johannes Cornelis Maria Kolsteren, zonder bekende woon- of ver blijfplaats zowel in als buiten Nederland om op dinsdag, 2 maart 1993 des voormiddags om 10.00 uur niet in persoon, doch bij procureur te verschijnen ter terechtzitting van de Arrondissementsrecht bank te Breda, zittinghou dende in het Gerechtsge bouw aan de Sluissingel 20 onder aanzegging dat een afschrift van het on derhavige exploit kan worden bekomen ten kan tore van voormelde advocaat/procureur. De vordering strekt o.m, tot betaling van ener geld som, vermeerderd met rente en kosten. Gerechtsdeurwaarders kantoor Pieters en Voeten Nieuwe Boschstraat 24 te Breda. N.W.P. Natuurtherapeut Nieuwslraat 5 - 4576 AH Koewacht voetreflexzöne-massage is een drukpunt- massage die helpt het gehele lichaam en geest te ontspannen, ledereen met een posi tieve inzet en goede wil is van harte welkom. Een vooropleiding is niet nodig. Wij werken vooral vanuit een gevoelsmatige hoek, waar bij natuurlijk ook een stuk theorie en techniek niet uitgesloten kunnen worden. De data zijn vastgesteld op de volgende avonden: dinsdag 4 februari dinsdag 22 april dinsdag 18 februari dinsdag 6 mei dinsdag 25 februari dinsdag 20 mei dinsdag 11 maart dinsdag 3 juni dinsdag 8 april dinsdag 17 juni De kosten voor de gehele cursus bedragen B.fr. 3.500 of 180.-. Inschrijving is mogelijk door u telefonisch op te geven bij dhr. Richard de Pauw, Tel.: 01146-1984 of vanuit België 00-3111461984. Aan te raden is om tijdig te bellén daar er beperkte deelname is. (Maximaal 10 perso-1 nen). I BREDA DCN KAAG verkoop verhuur ONDERHOUD Sti Van onze verslaggever Rob van Deursen Den Haag/Hamar - Olym pisch schaatskampioen op de 10.000 meter. Ridder in de Orde van Oranje Nas sau. Sportman van het jaar 1992. Nederlands titelhou der op de vijf en tien kilo meter. Een opsomming om uitermate trots op te zijn. De 25-jarige Bart Veldkamp spreekt echter slechts van een apart soort te vredenheid. „Je kunt op je lau weren gaan rusten en zeggen: het zal verder mijn tijd wel du ren. Of je spreekt met jezelf af: in 1992 was het goed, maar het kan altijd nog beter. Dat laatste deed ik. Stilstand is achteruit gang. Ik wil meer richting de Winterspelen van Lillehammer 1994." Hagenaar Bart Veldkamp ten voeten uit. Fanatiek als geen ander. Dit weekeinde begint - hoe gek het ook klinkt iets meer dan dertien maanden voor dato - de Olympische campagne voor de vaderlandse schaatstop. In Deventer op het half overdekte kunst-ijs van de nieuw gebouw de baan met de Nederlandse af standskampioenschappen. Via dat nationaal onderonsje per on derdeel worden de startbewijzen voor het EK van 22 tot en met 24 januari in Heerenveen verdeeld. En onder het dak van Thialf dan weer staat behalve de eer van het EK zelf zijdelings Olympi sche nominatie voor Lilleham mer op 'de rol'. Vooral bij de mannen gaat het meer dan waarschijnlijk zater dag en zondag keihard tegen keihard. Immers, in plaats van de gebruikelijke vier vallen er door beperking van de interna tionale schaatsbond maar drie startplaatsen voor Heerenveen in Deventer te verdelen. En wie afvalt, krijgt nauwelijks nog de kans om zich internationaal naar behoren voor het front van de leden van het Nederlands Olym pisch Comité te manifesteren. Zeker omdat chef de mission voor Lillehammer namens het NOC, Ard Schenk, vroege duide lijkheid nastreeft. En 'toeristen' op de Spelen verafschuwt. Zwakke sprint Door zijn van nature zwakke sprint zou Bart Veldkamp dit weekeinde wel eens het kind van de rekening kunnen worden. Het gevecht spitst zich wat hem be treft toe tot Arjan Schreuder en Thomas Bos, terwijl Falko Zand- stra (titelverdediger in Heeren veen) en Rintje Ritsma hun EK- ticket reeds bijna op zak hebben. „Het wordt ieder voor zich", beseft Veldkamp, terwijl hij aan dachtig de suiker door zijn kopje thee roert. „Het gekke in het Nederlandse schaatsen van de Van onze verslaggever Jacques Eestermans Kapellen - Een uur na het afgesproken tijdstip draait Johan Lammerts zijn auto de oprit op van zijn fraaie nieuwe huis in het Belgische Kapellen. Z'n bezoek aan een boekwinkel in Antwer pen is, zoals hij later zegt, 'een beetje uit de hand gelo pen'. „Tja," merkt echtgeno te Brigitte fijntjes op in de richting van de bezoeker, „als Johan tussen de boeken belandt, dan verliest hij de tijd uit het oog." „Lezen is in de loop der jaren een passie van me geworden," beaamt de ex-beroepswielren ner. „Tijdens het seizoen las ik toch zeker 25 tot 30 boeken. Veel romans, maar ook boeken over filosofie, psychologie, pu blic relations. En ik had altijd wel een paar studieboeken bij de hand, al stond de studie tijdens het seizoen wel op een laag pitje." Die studie betreft een opleiding bedrijfskunde aan de European University in Antwerpen. Johan Lammerts is daar nu twee jaar mee bezig. Sinds zijn besluit, enkele maanden geleden, om

de Stem | 1993 | | pagina 6