Jeugd leeft zich uit in toernooivoetbal De Feyter op dreef tijdens Indoor Zeeland Sluisse badmintonclub Schepnet springlevend SPORT ZEELAND Anjolie Wisse wint in Soest Jongsma te sterk voor Simon eit Brabant Ferket en De Maat boekt knappe zege op SC Morres Schaatsmarathon bij Rilland-B ath ZATERDAG 2 JANUAR11993 met 114 punten dertiende. reed zich in het klassieke par koers in de M-klasse in de kijker om via de barrage een verdien stelijke achtste plaats te scoren. Als een speer reed de 16-jarige leerlinge MBO uit Breskens, Bri gitte de Jonge met Ammador van De Zwinruiters, in het klassieke parkoers in de L-klasse naar de vierde stek. In het tweede par koers vergiste ze zich in de twee de omloop en liep een finale plaats voor zaterdag mis. Simon den Exter uit Kortgene reed in het ZZ-klassiek een adembene mende race en behaalde een der de plaats. In het jachtparkoers behaalde hij de tweede plaats. Van onze paardesportmedewerker Goes - Tijdens de paarden- (jressuurdag voor de klassen 8, L en Ml, tijdens het veer- tiènde Indoor Zeeland in Goes, reed de 12-jarige Axel- se dressuurruiter Jan Willem je Feijter met Roxanne van Luctor et Emergo in de prij- zen. In de Ll-klasse derde groep scoorde hij 123 punten en een vierde prijs. Bart Cor- nelisse met Fellow van De Zwinruiters behaalde met 121 punten een zesde plaats en werd in de vierde groep Van onze sportmedewerker Goes - Zeeuwse atleten hebben uitstekende resultaten geboekt tijdens de Sylvestercross in Soest op Oudejaarsdag. Bij de meisjes B triomfeerde de 16-jarige Anjolie Wisse van AV'56 in de tijd van 7.57.6. Irma Heeren van Sporting Walcheren werd eerste bij de vrouwen, terwijl Jopie Daane (Atletica) een tweede stek voor zich opeiste bij de vrouwen-veteranen. Klasseringen overige Zeeuwen: 7e plaats John Vermeule bij de heren-senioren, 5e plaats Karin Bastian bij meisjes A-junioren, 8e plaats Edwin de Leeuw bij A-junioren en een 10e plaats van Sam Polderman bij de heren-veteranen. sen L, M, Z en ZZ de strijd over twee parkoersen uitvochten om zich in de finale te rijden voor de grote strijd voor de zilveren en goude mossels zateradg. De ab solute topdag van het veertiende Indoor Zeeland. Voor de klasse B waren de voorwedstrijden een klassiek en een progresisef par- keors. naar een finaleplaats door op een vijftiende plaats te eindigen in zowel het klassiek als het progressief. „Ik ben echt tevre den met dit resultaat tussen deze subtoppers. Het is nog maar mijn derde wedstrijd in de M- klasse en dan over zulke obsta kels. Dan mag je best tevreden zijn," aldus de uit Terneuzen afkomstige Ellen Briquet, ïïyo de Loos, de 20-jarige gedi plomeerde instructeur, die in Spui nabij Terneuzen een in structie- en africhtingsstal heeft, met Dimai van De Zwinruiters scoorde een zesde plaats met 118 punten in de L2-klasse tweede groep. Haar tweede proef in de vierde groep bracht haar 114 punten en een zestiende plaats. Marian Houwer uit Koewacht met Trosha van de Axelse Oran- jeruiters scoorde verdienstelijk een winstpunt. Met 120 punten behaalde zij een zevende plaats in haar eerste proef in de tweede groep van de B-klasse. De springdag was een nerveuze aangelegenheid, waarin de klas- Christian van Dorsselaer met Harvy met 124 en Jean Pierre de Kind met Fantastique (beiden van Hulst) met 123 punten pak ten respectievelijk een derde en vierde plaats in de eerste groep in de Ll-klasse. Eveneens in de Ll-klasse, maar dan in de derde groep, was er een twaalfde plaats voor Patrick de Kind met Fantastique met 117 punten. Natasja Hertogh uit Zuidzande De 29-jarige amazone Ellen Bri- quet-de Kok met Queen en uit komend voor de ruiterclub Hulst, reed zich verdienstelijk Van onze sportmedewerker Sluis - De Sluisse badmintonclub Schepnet sloot het jubi leumjaar (10-jarig bestaan) af met een aantal toernooien en een receptie in de thuishaven sporthal De Vliete. Het was gezellig druk in de kantine van deze Sluisse sporthal, waar velen voorzitter Frank van Damme en zijn mannen de hand kwamen drukken. Namens het district Zeeland was voorzitter Sjaak Romeijnsen naar Sluis gekomen. Hij roemde de verenieging voor zijn inzet voor de badmintonsport. „Jullie zijn één brok promotie voor onze sport." Sportwethouder Adrie Oosterling en sportraadvoorzit ter Hans Henry manen eveneens achter het spreekgestoelte plaats. Oosterling prees de club voor de vele activiteiten die het met name voor de jeugd op sta pel zet en bovendien stelde hij: „Jullie zijn een club waar we nog nooit problemen mee gehad hebben. Altijd wordt er met po sitief overleg naar oplossingen gezocht." Voorzitter Frank van Damme sloot het officiële gedeelte af. Hij haalde drie personen naar voren om hen een oorkonde te over handigen. Een trio dat bestond uit Nel Vercruysse, die zeven jaar voorzitster was geweest, Emmy Bodderij, die zes jaar het secretariaat beheerde en Vera de Baets, die er vanaf het eerste uur en nog steeds bij betrokken is als bestuurslid. De voorzitter kon eveneens mee delen dat voor het eerst in het bestaan een lid van Schepnet toegelaten is tot een NK. Dit betreft Maike van Damme, die in Nijmegen binnenkort in actie komt. BC Schepnet speelt met twee senioren- en twee junioren teams in de districtscompetitie. De club heeft ruim negentig le den en speelde zowel voor als na de receptie een toernooi. Na de middag kwam de jeugd aan bod en in de avonduren de oudere en ook ex-leden van de club. schap Genschappen Bij de junioren trok de Braban der Henk van Hees aan het lang ste eind. Vincent Villerius triom feerde bij de nieuwelingen en Marietta de Koeyer toonde zich de sterkste bij de vrouwen. Voor de in totaal 66 vertrekkers die op pad gingen in het recrea tiegebied 'Den Inkel' was het karwei dit keer niet al te lastig. Het parkoers was uitstekend be rijdbaar en het goed opgekomen publiek was getuige van een aantrekkelijk duel. Na de eerste doorkomst draafde Vereecken lichtjes voorop. Marco van der Meulen, die in tweede positie volgde nam in de tweede ronde de leiding over, samen met John ny van Cadssand. Na vijftien minuten leken de kaarten al geschud toen Ver eecken en Van Cadsand op kop kwamen. Maar trimmer Marco van der Meulen wenste daar een stokje voor te steken. Hij streed fanatiek om bij de leiders te komen, maar slaagde er niet in om het gaatje van honderd meter dicht te rijden. De strijd spitste zich dan ook toe tussen de toon- aangevers Vereecken en Van Cadsand. Laatstgenoemde gaf voorlopig geen duimbreed toe, maar moest tenslotte toch het hoofd buigen. ramma en tevens informatie over de 5000 WB Tilburg Van onze tennismedewerker Goes - In het Mikro-Electro Kersttennistoernooi in Goes ging op het BI-schema Mike Simon in de finale verrassend onderuit tegen Arno Jongsma met 4-3. Simon stond weliswaar voor met 2-1 en 3-2, maar bij de laatste stand brak Jongsma door de service van Mike Simon heen en won uiteindelijk met minimale cijfers: 4-3. In de halve finale had Mike Simon via 6-3 afgerekend met Jurjen Mooibroek, terwijl Arno Jongsma in de halve finale Joost Thorenaar na een spannende partij met 5-4 uitschakelde. In de poule had Mike Simon met 7-2 en 8-1 gewonnen van achter eenvolgens Jeroen Verstraeten en Eric Eversdijk, voordat hij in de kwartfinale verantwoordelijk was voor de uitschakeling van Serge Carpentier, die plaat singsnummer één achter zijn naam had staan. Bij de vrouwen versloeg de Brabante Carmen Kaan in de Bl-finale Annelies Schothorst met 6-3. BI halve finales: Arno Jongsma- Joost Thorenaar 5-4, Mike Simon- Jurjen Mooibroek 6-3. Finale: Jongsma-Simon 4-3. B2 halve finales: Jurjen Mooibroek- Dennis van 't Westeinde 5-2, Serge Eude-Dennis de Jong 6-2. Finale: Mooibroek-Eude 5-3. Cl halve finales: Bjinse Bierma-Jac- co Filius 5-4, Marlon Wisse-Ramon de Jóng 9-3. Finale: Wisse-Bierma 5-4. C2 finale: Rogier van Hpusselt-Mau- rive van de Hemel 7-4. Dl finale: JeJle Wisse-Jeroen van de Kam 6-5. D2 finale: Ramon van de Broek-Pie- ter Ouwehand 6-1. VROUWEN BI halve finales: Carmen Kaan-Co- ra Cijvat 4-3, Annelies Schothorst- Michelle Steffen 7-5. Finale: Kaan- Steffen 6-3. B2 halve finale: Mirjam Hoek-Ma- rije Delfsma 5-3, Marjet Groenleer- Marije Heeringa 9-2. Finale: Groen- leer-Hoek 6-3. Cl halve finales: Corine Davidse- Marije Delfsma 5-4, Eva Labruyère- Marije Heeringa 6-4. Finale: La- bruyère-Davidse 4-2. C2 finale: Nathalie Vinkoert-Sophie van Leeuwen 7-2. Dl finale: Judith van Langevelde- Martine Kats 7-4. D2 finale: Sylvia van Tol-Lia van de Hemel 6-4. Door onze medewerker Henk van de Voorde Hulst - In het sterk bezette Indoor- Jeugdtennistoernooi in Den Dullaert te Hulst, maakte Sophie van Dieren donck haar favorietenrol waar. De plaatselijke favoriete behaalde een dubbele triomf. In de categorie meisjes tot en met 15 jaar was zij tot de eindstrijd doorgedrongen via overwin ningen tegen Chantal van Hijfte en Wendy Jansen, aan wie zij beiden slechts één game moest af staan. In de finale moest Van Dierendonck het opnemen tegen de Belgische Wink je Meu- lebroeck, die in de halve finale verrassend had afgerekend met de als tweede inge schatte Leentje Demaret. Hoewel Meule- broeck zich dapper verweerde in de finale, kon Van Dierendonck toch betrekkelijk eenvoudig in twee sets de toernooizege voor zich opeisen: 6-3, 6-4. Het lag duidelijk in de lijn der verwachtin gen dat het Van Dierendonck nog gemak kelijker zou vergaan in de lagere leeftijds klasse. In de finale tot en met 13-jarigen wist haar opponent, Nathalie Vervaeke, slechts één game te bemachtigen. Helemaal eenzijdig ging het er aan toe in de lichting tot en met 17 jaar. Daar rolde de verwach te finale tussen favoriete Nancy Verstrae ten en Anniek de Keizer uit de bus. Verstraeten won met 6-0, 6-0. Bij de jongens van dezelfde leeftijd ver sloeg Guido van Poecke in een Hulsters onderonsje Martijn de Bot met 6-2 en 6-0. In de categorie tot en met 15 jaar stonden twee outsiders in de eindstrijd. Joris Dhont uit St.-Kruis bewees daarin geen hinder meer te ondervinden van een eerder opge lopen knieblessure en won gedecideerd met 6-2 en 6-0 van Kristof Morjaen. De finale bij de jongens tot en met 13 jaar werd een geheel Belgische aangelegenheid. Schema-aanvoerder Kristof Morjaen won in drie sets van Bart de Keersmaeker, die plaatsingsnummer twee achter zijn naam had staan. Zoals verwacht was Pascal van Poecke in de categorie tot en met 11 jaar veel te sterk. Geheel in die geest versloeg hij in de voorspelde finale Stefan Wauters met 6-0, en 6-3. Bij de meisjes in die leeftijdsgroep was Veronique Raes in de finale met 6-0 en 6-2 te sterk voor Martine Simonse, die in de halve finale had gewonnen van de als tweede geplaatste Katrijn Adriaenssens. Bij de jongste jeugd waren de eindzeges voor Andy de Bruijne - na winst tegen Dominique Asselman - en Deborah Mor- cus, via een zwaarbevochte zege tegen Jacqueline Verhaegen. UITSLAGEN JONGENS Tot en met 17 jaar, halve finales: Guido van Poecke-Angelo van Drongelen 6-2, 6-3, Martijn de Bot-Tom de Rijk 3-6, 6-5, 6-1. Finale: Van Poecke-De Bot 6-2,6-0. Tot en met 15 jaar, halve finales: Joris Dhont- Rinke van Remortel 6-5, 6-5, Kristof Morjaen- Jan Maas 6-1, 6-2. Finale: Dhont-Morjaen 6-2, 6-0. Tot en met 13 jaar, halve finales: Kristof Morjaen-Joris de Bakker 6-3, 6-1, Bart de Keersmaeker-Frederique Lippens 6-2, 6-3, Fi nale: Morjaen-De Keersmaeker 6-2, 6-1. Tot en met 11 jaar, halve finales: Pascal van Poecke-Koen van Wiele 6-0, 6-0, Stefan Wau- ters-Bram Cornelis 6-0, 6-2. Finale: Van Poecke-Wauters 6-0, 6-3. Tot en met 9 jaar, halve finales: Andy de Bruijne-Pieter de Ranter 8-2, Dominique Assel- man-Wim Smet 6-2, 6-1. Finale: De Bruijne- Asselman 11-3. MEISJES Tot en met 17 jaar, halve finales: Nancy Ver- straeten-Eva de Baere 6-0, 6-0, Anniek de Keizer-Liselotte Peersman 4-6, 6-4, 6-1. Finale: Verstraeten-De Keizer 6-0, 6-0. Tot en met 15 jaar, halve finales: Sophie van Dierendonck-Wendy Janssen 6-0, 6-1, Winke Meulebroeck-Leentje Demaret 6-2, 6-4. Finale: Van Dierendonck-Meulebroeck 6-3, 6-4. Tot en met 13 jaar, halve finales: Sophie van Dierendonck-Inge Meul 6-0, 6-2, Nathalie Ver- vaeke-Veronique Raes 6-5, 6-3. Finale: Van Dierendonck-Vervaeke 6-0, 6-1. Tot en met 11 jaar, halve finales: Veronique Raes-Caroline Maes 1-6, 6-5, 6-3, Martine Si- monse-Katrijn Adraenssens 6-3, 6-3. Finale: Raes-Simonse 6-0, 6-2. Tot en met 9 jaar, finale: Deborah Morcus-Jac- queline Verhaegen 6-5. UITSLAGEN Amateurs en trimmers: 1. E. Ver eecken (Hulst) A-amateur, 2. op 8 seconden J. van Cadsand (Terneu zen) A, 3. W. Bastiaanse (Hoogerhei- de) A op 1.40, 4. D, Verhulst (Waar de) B-amateur, 5. M. van der Meulen (Oostburg) Trimmer, 6. M. Rommers (Rilland) A; 7. P. van Bellen (Koe wacht) A, 8. P. Picavet (Hulst) T, 9. G. Swagemakers (Kruisland) A, 10. J. Akkermans (Nieuw- Vossemeer) B, 11. K. Beenhakker ('s-Heer Arendskerke) T, 12. J. Minnaard (Wemeldinge) T, 13. P. van de Vijver (Zuiddorpe) A, 14. J. Blok (Kruinin- gen) B, 15. J. Tolhoek (Yerseke) T. Junioren: 1. H. van Hees (Hooger- heide), 2. M. Wagenaar (Borssele), 3. G. van Gessel ('s-Heerenhoek), 4. G. de Punder (Ovezande), 5. M. Lampio (Vlissingen). Nieuwelingen: 1. V. Villerius (Mid delburg), 2. B. van Schilt (Axel), 3. R. Kuijlen (Hoogerheide), 4. A. van Haaften (Stavenisse), 5. C. Drent (Vlissingen), 6. M. Lampio (Vlissin- §en), 7. E. de Dreu ('s- Gravenpol- er). Vrouwen: 1. M. de Koeyer (Yerseke), 2. W. Rijk (Kwadendamme), 3. A. van Schilt (Axel). EINDKLASSEMENTEN A-amateurs: 1. E. Vereecken 160 punten, 2. J. van Cadsand 132, 3. R. Tolhoek 93, 4. M. Rommers 84, 5. H. Moens 84. B-amateurs: 1. D. Verhulst 159, 2. J. Blok 149, 3. Ko Blok en A. Boyen 133, 5. J. Akkermans 65. Junioren: 1. M. Wagenaar 150, 2. M. Lampio 85, 3. G. van Gessel 80. Nieuwelingen: 1. B. van Schilt 137, 2.R. Kuijlen 133, 3. A. van Haaften 124. Vrouwen: 1. W. Rijk 151, 2.M. de Koeyer 145, 3. A. van Schilt 65. Trimmers: 1. M. van der Meulen 155, 2. C. Beenhakker 103, A. Hannewijk 96. :echnotogtè In de B2-categorie streken Jur jen Mooibroek en Marjet Groen- leer de titels voor zich op. Mar ton Wisse en Eva Labruyère wa ren de besten in de Cl-eategorie. In de dubbel B versloegen Eric Eversdijk en Marcel Schouw in de finale Serge Capentier en Jeroen verstraeten met 10-2. UITSLAGEN MANNEN Eerste klasse vrouwen bedrijfsvolleybal Hulst Van onze sportmedewerker Hulst - Ferket en De Maat heeft op de valreep 1992 met een knappe 3-0-zege op SC Morres afgesloten. „Het was niet altijd even gemakkelijk, maar we hielden de kar in het spoor," zei coach Herman Rammeloo na afloop van dit sportieve treffen. Ferket en De Maat kwam voltal lig naar sporthal Den Dullaert. Dit bekende dat teamleider Her man Rammeloo een keus uit tien speelsters moest maken. Aange zien iedereen wilde spelen werd er redelijk veel gewisseld. Het sterkste team stond in de eerste set binnen de lijnen. Met spel- verdeelster Marjan Perdaen en de aanvalsters Bemadette Wil- laert, Suzan Baert, Tonny van Zwol en Cyciel van Tichelen werd SC Morres onder druk ge zet. Binnen korte tijd stond het 15-3 en kon aan de tweede set begonnen worden. Hierin wisselde coach Rammeloo enkele speelsters. SC Morres, dat met steeds dezelfde ploeg binnen de lijnen stond, kreeg meer vat op het spel. Na 7-7 leek de formatie van Tini Provoost, met onder andere Annemarie Begijn en Rosemarie Thomas in de gele deren, de winst naar zich toe te trekken. Ferket en De Maat her stelde zich op tijd en won alsnog met 15-9. In de slotset stond het op een bepaald moment 10-10. Een spe- Marco Dieleman volgde toen op een half punt. In de slotronde pakte Dieleman de winst en zag tot zijn vreugde koploper Schle- fing slechts een moeizame en spannende remise bewerkstelli gen tegen Marcel Boelhouwer. Daardoor eindigden Schlefing en Dieleman gelijk en pakte laatst genoemde op basis van de ge noemde weerstandpunten de toernooizege. EINDSTAND 1. Marco Dieleman (Terneuzen) 6 punten uit 7 partijen, 2. Heinz Schlefing (Duitsland) 6, 3. Marcel Boelhouwer (Souburg) 5'/2, 4. Ber nard Schelhaas (Middelburg) 5'A, 5. Johan de Wolf (Het Witte Paard) 5, Collin Boelhouwer (Souburg) 5, 7. Rudi de Smit 5, 8. René Tiggelman 5, 9. Paul van Dijke 5 (allen Vlissin gen), 10. Albert Riemens (Het Witte Paard) 4 VI, 11. Bert Henderikse (Souburg) 4'A, 12. Paul van Rooyen (Vlissingen) 4V4, 13. Rogier Van Ge- mert (Souburg) 4V4 punten. Ierland lerswissel bij Ferket en De Maat gaf daarna de doorslag waarna arbiter Jo Everaert met 15-12 op de bordjes een einde aan de ontmoeting maakte. UITSLAGEN VROUWEN Eerste klasse: SC Morres-Ly- beert/Verstraeten 3-0 (15-4, 15-6, 15-11), Jong Morres-Stuntmarkt 3-0 (15-6 15-12, 15-7), Ferket en De Maat-SC Morres 2 3-0 (15-3, 15-9,15-12). Tweede klasse: 't Hoeksken-Jan- senius 2 3-0 (15-0, 15-0, 15-0), CVC-De Sterre 2-1 (9--15, 15-4, 15-6), Ivens-CVC 2 3-0 (15-0, 15-3, 15-5). STANDEN Eerste klasse: Benetton 11-27, Jong Morres 12-25, W Heyndrik- cx 12-25, Jansenius 12-25, Van Waterschoot 12-22, Jong Morres 2 13-22, SC Morres 12-18, Van Damme 12-17, A-Markt 12-15, Ferket en De Maat 12-13, Ly- beert/Verstraeten 12-11, SC Mor res 2 12-8, Stuntmarkt 12-4. Tweede klasse: Voorwaarts 12-31, Broomchemie 2 12-29, W Heynd- rickx 2 12-25, Wentzler/Pauwels 12-24, Van Wesemael 12-23, Jong Morres 3 13-23, SC Morres 3 12-22, 't Hoeksken 12-18, CVC 12-11, Ivens 12-10, De Sterre 12-8, Jansenius 2 12-5, CVC 2 12-5. Rilland-Bath - De schaatsmarathon van de Zeeuwse schaatsclub De Poel gaat zondagmorgen om 11.00 uur van start. De marathon wordt ver reden op Het Lange Gat aan de Duivenhoek bij Rilland-Bath. Verschillende marathontop pers hebben toegezegd aan de marathon deel te zullen nemen. Als favorieten voor de eindoverwinning zullen onder meer Frans van de Berge uit Krabbendijke,. Leon van de Wielen uit Zie- rikzee, Ferdy Wisse uit Vrouwenpolder en Arjaan van de Kreeke uit 's-Heer Arendskerke aan de start verschijnen. Een uur lang zullen de deelnemers rond jes van anderhalve kilome ter rijden. Aan de marathon mogen al leen licentiehouders van de KNSB meedoen. Belangstel lenden kunnen zich in schrijven op de baan vanaf 10.30 uur. ?l-, of schoonmaak- en mHieu; nifestaties; inmgbouwvereniging; orlichting; Van onze sportmedewerker Terneuzen - De afgelopen da gen werd vooral in Zeeuws- Vlaanderen op vrij grote schaal door de jeugd in de zaal gevoetbald. Het meest in het oog sprong uiteraard het soccertoernooi in Sas van Gent, waar negentien regio nale D-pupillenteams van verschillende verenigingen in actie kwamen. Maar ook het groot Terneuzen-toernooi voor C-junioren en alle pu- pillencategoriën en het Ka naalzone-toernooi voor A-ju- nioren in Axel verliepen naar wens. Sas van Gent - De Dl-pupillen van Aardenburg hebben het der de Bavaria Soccer Toernooi geownnen. In de finale versloeg dat team Terneuzen met 2-1. nement als beste uit de bus. Zowel bij C-Junioren als bij de D- en E-pupillen werd die vere niging winnaar van dit gebeu ren. Het toernooi bij de F-pupil- len werd een Terneuzens onder onsje en dus uiteraard door Ter neuzen gewonnen. UITSLAGEN C-junioren, halve finales: Terneu- zense Boys Cl-Hoek C3 3-0, Hoek C2-Terneuzense Boys C4 0-1. Fina le: Terneuzense Boys Cl-Terneuzen- se Boys C4 2-0. D-pupillen, halve finales: Terneu zense Boys Dl-Biervliet Dl 4-0, Terneuzen D2-Hoek D3 0-0 (Ter neuzen wint na strafschoppen). Fi nale: Terneuzense Boys Dl-Terneu- zen D2 3-1. E-pupillen, halve finales: Terneu zense Boys El-Sluiskil E2 1-0, Zaamslag El-Zaamslag E2 1-0. Fi nale: Terneuzense Boys El-Zaam slag El 0-0 (Terneuzense Boys wint na strafschoppen). F-pupillen, halve finales: Terneuzen Fl-Terneuzen F5 1-0, Terneuzen F2-Terneuzen F4 0-1. Finale: Ter neuzen Fl-Terneuzen F4 0-1. voor A-junioren afgewerkt. Ter neuzen won dat treffen. Terneuzen was winnaar gewor den van de ene poule en trof in de finale de winnaar van de andere poule, Zaamslag. Dit ge lijk opgaande treffen eindigde in 1-1. Strafschoppen moesten uit sluitsel brengen en daarin toon de Terneuzen zich het meest slagvaardig. UITSLAGEN Eerste en tweede plaats: Terneuzen Al-Zaamslag Al 1-1- (Terneuzen wint na strafschoppen). Derde en vierde plaats: Axel Al- PhilippineAl 1-4. Vijfde en zesde plaats: AZW Al- Terneuzense Boys Al 0-3. Zevende en achtste plaats: Hoek Al-Terneuzen A2 0-2. Terneuzen - In de sporthal 't Zwaantje te Terneuzen werd het Groot Terneuzen-toernooi voor C-junioren en D-, E- en F-pupil len afgewerkt. Terneuzens Boys kwam tijdens dit geslaagde eve- >32éO januari 1993 8.00 uur Kïoraf je kemst tegeningen (ADVERTENTIE) B370-23200 70-24200 SLIJTVAST \*ONBERHOUDS VRIENDELIJK VERWIJDERBAAR

de Stem | 1993 | | pagina 11