Steeds meer huisuitzettingen NS AMCO... MEER ZAAK DIE ■EDOET Hulst wil vanaf 1994 flink het mes zetten in subsidiebeleid lr-s> )E STEM Afscheid Van Lambalgen druk bezocht Aanpak laatste fase plan Tragel in Hulst PLAATSELIJK NIEUWS DAG KLAPPER Innen huur steeds lastiger voor Zeeuws-Ylaamse Woningbouwvereniging Fancy-fair St. Antonius Vrije verkoop kaarten Buutreedners lachertje P. de Poorter kampioen PY Verwachting in Axel Sinterklaas met gevolg bezoekt zaterdag Hoek ZEELAND C2 niet scherp tu? Ipticien - Kontaktlenzen lEMEENTE INTENISSE Vechtpartijen ijdens Bergse il-11-viering Verkoopdag oliebollen De Vossen Axel VAN CADSAND St. Jansteen JAN WEEMAES Terneuzen VERLINDE ER 1992 Ja Op dezelfde datum 2 Ï9, frequentie 855,25. q pal - na de proefperiode' amma Kindernet paralle |in de zgn. lege uren va avery Channel). j DESTEM VRIJDAG 13 NOVEMBER 1992 jijn onze verslaggever Hulst Om de komende jaren de 'financiële eindjes aan elkaar te klBinen knopen zal met ingang van [S94 het mes in het Hulster subsi- (hebeleid moeten worden gezet. Ooit aan het afstoten van allerlei taken belastingverhogingen zal Hulst niet kunnen ontkomen. Burgemeester en wethouders stellen dat in hun aanbiedingsbrief bij de begro ting voor 1993. Het Rijk blijft maar doorgaan met kor tingen op allerlei uitkeringen die de gemeente krijgt. In het verleden zijn de daardoor noodgedwongen toegepaste bezuinigingen te veel opgebracht door de gemeente zelf, zo meent het college. Dat is ten koste gegaan van noodzake lijk uit te voeren onderhoudswerken en vervanging van allerlei spullen. Om het huidige onderhoudspeil van wegen, rio leringen, groen en gebouwen niet alleen te behouden, maar ook te verbeteren, is een heroverweging nodig, aldus B en W. Wat het subsidiebeleid betreft willen b en W komen tot zogenaamde 'output- spbsidies'. Dat houdt in dat de hoogte van de subsidie rechtstreeks verbonden wordt aan de prestaties die een instel ling in ruil voor dat geld moet leveren. Het college begint daarbij met de subsi dieverordening culturele zaken. Aange kondigd wordt dat daarover op korte termijn voorstellen te verwachten zijn. Bij de afwegingen moet volgens B en W ook een verhoging van de gemeentelijke belastingen en rechten betrokken wor den. Het college zegt echter wel vast te willen houden houden aan de afspraken in het gemeentelijk regeringsprogram ma 1990-1994 dat de onroerend-goed- belastingen niet worden verhoogd. Trendmatige aanpassing in de komende jaren sluit men echter niet uit. Van onze verslaggever Axel - De Regionale Zeeuws-Vlaamse Woningbouwver eniging (RZWV) heeft in 1991 45 gezinnen met forse huurachterstand op straat gezet. Tot een gerechtelijke ontruiming kwam het twintig keer (in 1990 twaalf keer) De andere 25 gezinnen lieten het niet zover komen en vertrokken op eigen houtje, meestal zonder een nieuw adres achter te laten. I bij ons laten controleren jmputer doet, een tegoedbon van i een montuur en glazen "eind 1992 oor u klaar! BK Zaamslag 1-1308 let innen van de huur wordt het jaarverslag van de lüingbouwvereniging een s groter probleem. Aan het id van 1991 lagen er voor )00 gulden aan onbetaalde 's in de burelen van de iëuwvereniging van mensen die noorderzon vertrokken baren (het jaar daarvoor 1221.000 gulden). De huurachter- is in 1991 opgelopen tot #.200 gulden (in 1990 176.500 kilden). Het probleem van slepers (huur- lers die bewust te laat betalen) ;erd in 1991 overduidelijk. |Haar liefst 70 procent van de murders met een achterstand 'sleept'. Een tweede probleem is ie categorie met drie of meer maanden achterstand. De groep is weliswaar beperkt, 39 gezin maar het bedrag hoog (80 zo meldt het jaarverslag, ïeel verandering valt in die ont- wikkelingen nog niet te ver f/achten. De woningbouwvereni- jing probeert meestal zo snel mogelijk tot een betalingsrege- Sng te komen wanneer iemand ichter blijft met de huur. Maar «gen de hardnekkige gevallen is Ik- en Horecavergunningen lethouders van Hontenisse maks Éde in artikel 3c van de Drank- |dat zij voornemens zijn tot wijzigii Drank- en Horecavergunningen dorps- en gemeenschapshuizen [tennisverenigingen te Kloosterzai* 1 Showband Kloortje te Kloosterzan Sportvereniging D'Ouwe Haven [genomen wijziging houdt in dat: lank voor gebruik ter plaatse lersoonlijke aard als bedoeld in artil [Horecawet; Idens bijeenkomsten van persoonlij 1 hiermee te adverteren of reclame |e drank een uur voor, tijdens en de bijeenkomsten in het kader van Jtichting/vereniging. |voor instellingen met een sporti strijden, oefenwedstrijden, individu! Igen, alsmede tijdens clubavonden". 'Vorden in de gelegenheid gesteld! Ina heden hun zienswijze omtrent Inn naar vnren te hrennen Schrift* dnge 080» Werd later in Ing naar voren te brengen. Schriftelij vordert gericht aan het College november 1992. iter en wethouders van Hontenisse, tenkamp, burgemeester. Kuppeveld, secretaris. an onze verslaggeefster tergen op Zoom - De politie an Bergen op Zoom heeft de landen vol gehad tijdens de ieringvan 11-11. ot een uur of vijf in de nacht ijn agenten bezig geweest met «middelen tussen ruziënde De controle op de luittijd van de cafés is er daar- oor bij ingeschoten, aldus 'oordvoerder Heijmans. let geldt voor het verstrekken v la een uur 's nachts brak de iste vechtpartij uit in de Lie- svrouwestraat. Twee onbeken- en begonnen plotseling te vech- i en met bierglazen te gooien, uit Halsteren, die daar niets sluitend geldt voor het verstrekkBaee van doen had, kreeg een terglas tegen zijn hoofd en mest naar ziekenhuis Lievens- '«g worden gebracht. «d de klok van twee was het ^oör 9erhei9eerverstrekkV:n9Un: 'kerkstraat raak. Van de A. ank voor gebruik ter plaatse een u 11 Bergen op Zoom kreeg een na het sportgebeuren, waarond aar flinke steekwonden in rug J r-\rji\/iHIIh ruiiL 4- 1 Z1 A 1-U J 1 buik toen hij wilde bemidde- bij een vechtpartij. Ook de J. liep steekwonden op. «nacht door de politie uit zijn /urueii yerium aan nei ithouders, Hof te Zandeplein 1, gelicht. 'W een uur later was W. uit ktjen op Zoom de sigaar, toen u] door het NS-tunneltje naar ging. Hij zag vier knapen, bezig waren een fiets in el- eet te trappen. Toen hij daar van zei, werd hij zelf in ikaar geschopt. Met een gebro- kaak en diverse kneuzingen M hij in het ziekenhuis opge- taen. 'ktiewoordvoerder Heijmans 'nnoedt dat niet alle cafés zich de sluittijd van 02.00 uur «bben gehouden. T NERGENS. i'ntoren ['"leuzen, Hulst en Goes, ["'essen en telefoon- f'mmers op pagina A2. Koningstijden: °-12.30/13.30-17.00 uur. Nietje |(Hveu2en: ^e'n van her Helm ■Jnie-chef), Frank van Cooten, [ank Deij, Cees Maas, Ronald 'straten, Ton Koomen (sport), ['(old de ijisseleijr. f Jan Jansen (provincie ['"acteur). Ijkugène Verstraeten (plv. retentie-exploitatie Pecteur Zeeland: [Menu, [^tel. 09-3291459940. geen kruid gewassen. „Indien goed afspraken met de nalatige huurders niet meer te maken zijn en wij ons gekweten hebben van een optimale sociale taakvervulling, zal uitzetting van de huurder als enige maatre gel resteren", zo verzucht het bestuur in het jaarverslag. De nieuwe taak van de woning bouwvereniging, van bouwer tot beheerder, begint steeds meer gestalte te krijgen. In 1991 zijn slechts 8 woningen (voor bejaar den) gebouwd. Eensgezinswo ningen zitten daar niet meer bij, die markt is verzadigd. Voor de komende tijd staan 48 nieuwe bejaardenwoningen in Axel op het programma. Kijkers De verkoop van eigen woningen vlot nog niet erg. Het afgelopen jaar is er een woning aan een particulier verkocht terwijl de woningbouvereniging er in to taal 311 woningen in de aanbie ding had. De interesse daarvoor leek, gelet op de telefoontjes die bij de Regionale binnenkwamen, aanvankelijk groot. Maar het waren meer kijkers dan kopers. Het aantal woningzoekenden dat zich heeft ingeschreven is in 1991 (1326 personen, tegen 1100 in 1990) fors gestegen. Volgens het bestuur is die stijging mede te ..danken aan het afschaffen van het inschrijvingsgeld. De toch al goed gevulde reserves van de woningbouwvereniging zijn in het verslagjaar verder aangevuld. De algemene be- drijfsreserve is 25,9 miljoen gul den. In het onderhoudsfonds zit 27 miljoen gulden. Van onze correspondente Hulst - De Stichting Alge meen Hulster Carnaval De Vossen heeft het erg druk. Na de presentatie van de prins en de eerste mini-kroegen- tocht staat de oliebollen ver koopdag voor de deur. Dinsdag 17 november trekken Arjaon I, de Raad van Elluf en vele behulpzame familieleden van de Vossen op pad om dt bevolking van Hulst te voorzien van oliebollen. De glimmende bollen met poedersuiker worden verkocht in zakken en de op brengst gaat in de kas, die wat bijgespekt moet worden om het carnaval 1993 tot een succes te maken. Voor de middag worden in hoofdzaak verschillende bedrij ven in Hulst voorzien. Tussen de middag staan de auto's met olie bollen bij de middelbare scholen in Hulst en om 15.30 uur start de huis-aan-huis verkoop. De Vossen willen dit jaar het aantal oliebollen drastisch ver hogen en hopen dus alle wijken te kunnen voorzien. FOTO WIM KOOYMAN Henk van Lambalgen en zijn vrouw druk in gesprek tijdens de afscheidsreceptie. Van onze verslaggever Axel - Bezielend, integer, betrokken, een man van daden. Scheidend secre taris Henk van Lambalgen van de Kamer van Koophandel in Zeeuws- Vlaanderen werd gisteren in restau rant Zomerlust in Axel overladen met complimentjes. „Ik verklap geen geheim als ik zeg dat je in brede kring werd gewaardeerd", zo stak burgemeester R. Barbé van de gemeente Temeuzen Van Lambalgen de loftrompet. En voorzitter G. Ververs van de Kamer: „Henk heeft als bezielend voorbeeld altijd het belang van het bedrijfsleven in Zeeuws-Vlaanderen voor ogen gehad. Je hebt een zeer belangrijke bijdrage geleverd aan de rol die de Kamer voor Zeeuws- Vlaanderen bekleedt". Luwte Ook M. van Nunen, voorzitter van de Kring van Werkgevers in de Kanaalzone roemde de veertienjarige arbeid, die Lam balgen meestal in de luwte, verrichtte. Van Lambalgen was een man die graag overal zijn stempel op zette maar dat het liefst in alle stilte deed. „Met publiciteit ging hij omzichtig om. Hij ziet liever de daden voor zich spreken. Daarvan gaat op de lange duur een sterkere werking uit dan van kortstondige publicitaire effecten". Het bleef gistermiddag echter niet alleen bij lovende woorden. Van Nunen kon niet voorbij gaan aan de discussie die landelijk speelt over de inkrimping van het aantal kamers. In het Zeeuwse werd die discussie door het FNV aangezwengeld die vindt dat de beide kamers moeten fuseren. Het Eerste-Kamerlid H. Eversdijk wakker de deze discussie deze week opnieuw aan. Bedrijfsleven Als de WOV er eenmaal ligt is er geen noodzaak meer voor de kamers om zelf standig te blijven opereren. Beide kamers hebben echter eerder al laten weten niets te voelen voor een fusie. Ook voorzitter M. van Nunen van de Zeeuwse Werkgevers wierp die gedachte gisteren ver van zich af. In de ogen van minister Andriessen moeten de kamers op nationaal en internationaal verband gaan optreden voor het bedrijfsleven. Maar dat is volgens Van Nunen niet de primaire taak van de kamer. „Naar onze mening moet de kamer zich bij haar taakoefening laten leiden door de bevordering van het economisch belang van de regio, zoals dat ook in de wet staat. Dat is heel wat anders dan het optreden als belangenbehartiger van het bedrijfsle ven, want dat kunnen de kamers in princi pe niet. Die belangenbehartiging is per definitie voorbehouden aan de organisaties van het bedrijfsleven zelf zoals de Kring van Werkgevers, het VNO en het KNOV". Er is voor ons geen enkele aanleiding om aan de bestaande verhoudingen veel te veranderen", aldus Van Nunen. De scheidend secretaris wordt opgevolgd door drs. A. W. Zabel met wie de receptie- gangers in Axel kennis konden maken. Van onze verslaggever Kloosterzande - Het bejaardenhuis St. Antonius in Kloosterzan- de houdt zaterdag en zondag de jaarlijkse fancy-fair ten bate van het welfare-werk van de bewoners. Tevens worden allerlei stukjes huisvlijt die door bewoners zijn gemaakt tentoon gesteld en verkocht Verder is er een expositie van zelfgemaakte scheepsmodellen van vroeger en nu door de Zeeuwse Scheepsmodelbouwvereni ging Zuid-Zuidwest uit Terneuzen. De welfare-tentoonstelling en fancy-fair zijn beide dagen geopend van 14.30 tot 21.00 uur. Van onze verslaggever Hulst - Tegen het eind van het voorjaar komt er weer flink wat bouwgrond be schikbaar in het gebiedje tus sen Hulst en Sint-Jansteen. Het gaat om de laatste fase van het uitbreidingsplan Tragel in het gebied waar inmiddels een Van onze verslaggevers Hulst - De beste mop van het Hulster buutreednersfestival in februari 1993 is gisteren al verkocht. Ondanks de verze kering van het bestuur van de Buutreedners dat er voldoen de kaarten zouden zijn voor de vrije verkoop, bleken er geen voor de zaterdag en slechts een enkele voor de vrijdag te zijn. Er waren nogal wat verbolgen kopers die keurig in de rij ston den om 11.00 uur en alleen kaartjes konden kopen voor de zondagavond. Een van de eer sten in de rij kocht om 11.05 uur het laatste kaartje voor de vrij dag omdat er voor de zaterdag helemaal niets te krijgen was. Boze liefhebbers van een goeie buut konden deze gang van za ken niet waarderen. „Dan wordt gezegd dat er voor alle drie de dagen voldoende kaarten aanwezig zijn en als je dan keurig op tijd je kaartje komt kopen, is het onmogelijk er een te bemachtigen op de avond dat je wilt. Ze denken toch niet dat we dan maar allemaal op zondag komen". De zegsman van de Buutreed ners vindt het een vervelende zaak en verzekert nogmaals dat ze voldoende kaarten hebben af geleverd. „De Buutreedners ver kopen zelf geen kaarten aan on bekenden, wel krijgt elke buut- reedner een stapeltje kaarten die hij aan de familieleden en vrien den verkoopt. Iedereen begrijpt dat we onze eigen mensen graag in de zaal hebben. In voorgaande jaren zorgden we steeds voor een ludiek begin van de vrije ver koop, daar gaat veel werk inzit ten en dit jaar hebben we het in handen gegeven van Den Dul- laert. Als blijkt dat er toch kaar ten verkocht zijn vóór het tijd stip van de vrije verkooop is dat een jammerlijke zaak. Volgend jaar moeten we dan toch maar weer zelf de kaartverkoop rege len", is zijn commentaar. Het bestuur van de Buutreedners heeft begin deze week de kaar ten afgeleverd aan den Dullaert: ongeveer 60 voor de zaterdag, 150 voor de vrijdag en 280 voor de zondagavond. Het personeel van het gemeenschapscentrum, zo bleek gisteren bij navraag, heeft zich ontfermd over een tiental kaarten van de vrijdag en het hele pakketje van de zater dag. Voor de vrije verkoop bleef dus weinig over. Directeur G. de Croock betreurt deze gang van zaken. „De kaar ten voor de zaterdagavond zijn inderdaad alle gekocht voor 11 november 11.00 uur, maar er waren nog 140 kaarten voor de vrijdag dus ik begrijp niet dat er daar geen meer van waren. Van de zondagkaarten zijn er nog 50 over dus die avond is nu ook zo goed als uitverkocht." Hij is bovendien van mening dat er te weinig kaarten zijn afgele verd voor de vrije verkoop. „Er zijn 550 plaatsen voor een avond, als je er dan maar een kleine zestig krijgt kun je toch niet beweren dat dat een echte vrije verkoop is. Het is misschien niet juist dat wij de zaterdag- kaarten hebben opgekocht, maar we hebben dus eigenlijk op klei ne schaal gedaan, wat de stich ting buutreedners op grote schaal heeft gedaan." Open vraag blijft nog waar de 140 kaarten zijn gebleven voor de vrijdagavond. Als de laatste verkocht is om 11.05 uur moeten er ongeveer 140 verkocht zijn in vijf minuten. Dat mysterie kon gisteren niemand ontsluieren. St.-Jansteen COLLECTE - De maandelijke Caritascollecte in de parochie kerk van de H.-Johannes de Doper heeft 273,50 opge bracht. Dit geld is bestemd voor de Willibrordvereniging. PRINS CARNAVAL - De stichting Steens Carnaval pre senteert vanavond, vrijdag 13 november, de nieuwe raad van elf en prins carnaval. Deze presentatie is om 23.11 uur in gemeenschapscentrum De Wa rande. De toneelvereniging Camere van Rhetorica St.-Jan ten Steene houdt, in samen werking met de fanfare St.- Jan, een bonte avond en is bereid gevonden de stichting Steens Carnaval tegemoet te komen. Kloosterzande COLLECTE - De collecte voor het nationale jeugdfonds Jan tje Beton heeft 3074,70 op gebracht. Vorig jaar was dit 2879,-. De helft van de op brengst komt ten goede aan de jeugdverenigingen van scou ting Kloosterzande, die de col lecte hebben verzorgd. VOGELEXPO - In zaal Mo lenhof te Groenendijk wordt zaterdag 14 en zondag 15 no vember de jaarlijkse vogelten toonstelling gehouden van vo gelvereniging Zang en Kleur. Door dertig inzenders worden 425 vogels ingebracht, die ten toongesteld worden en door een deskundige jury beoor deeld. Er zijn alle soorten te zien zoals parkieten, kanaries, wildzang en tropen. De ten- tonstelling is zaterdag geo pend van 14.00 tot 22.00 uur en zondag van 10.00 tot 18.00 uur. De toegang is gratis. Clinge ROMMELMARKT - De fanfa re Weldoen Door Vermaak haalt zaterdag 14 november tussen 10.00 en 12.00 uur oude spullen op voor de te organise ren rommelmarkt. Wie wat kwijt wil kan bellene naar 15813. AXEL - Gregoriuscentrum, Thalia, 20 u. kaarting. - Boemerang, 20 u. bingo. ■HEIKANT - Café Du Commerce, 20 u. prijs- kaarting. HULST -W. Blommaert, 14 u. prijskaar- ting. ST.-JANSTEEN Café 't Centrum, 14.30 u. schie ting. CLINGE - Malpertuus, ANBO, 13.30 u. bingo. Axel - Het generaal kampioen schap bij de postduivenvereni ging Verwachting te Axel is dit jaar gewonnen door P. de Poor ter. Als bijzonderheid kan wor den vermeld dat in het eindklas sement asduiven in de categorie vitesse oude duiven de eerste vijf plaatsen worden bezet door een van zijn duiven. Het asduifkam- pioenschap fond jonge duiven schreef hij eveneens op zijn naam. AANGEDUIDE KAMPIOEN SCHAPPEN Oude duiven vitesse: 1. P. de Poor ter, 2. combinatie Visser-Lensen, 3. K. Verbunt, Fond oude duiven: 1. combinatie Visser-Lensen, 2. P. de Poorter, 3. J. Giele. Jonge duiven vitesse: 1. J. en J.P. Nolet, 2. P. de Poorter, 3. J. Ver schuren. Fond jonge duiven: 1. P. de Poorter, 2. combinatie De Mui-Kop, 3. P. de Bakker ON AANGEDUIDE KAMPIOEN SCHAPPEN M:':' Vitesse oude vuien: 1. combinatie Dé Mui-Kop, 2. P. de Poorter, 3. D. Dieleman. Fond oude duiven: 1. J. en J.P. Nolet, 2. P. de Poorter, 3. R. Her man. Vitesse jonge duiven: 1. J. en J.P. Nolet, 2. J. Verschuren, 3. P. de Poorter, Fond jonge duiven: 1. combinatie Visser-Lensen, 2; P. de Poorter, 3. combinatie De Mui-Kop. TOTAAL ON- EN AANGEDUID Vitesse oude duiven: 1. P. de Poor ter, 2. combinatie De Mui-Kop, 3. D. Dieleman. Fond oude duiven: 1. P. de Poorter, 2. J. en J.P. Nolet, 3. combinatie Visser-Lensen. Vitese jonge duiven: 1. J. en J.P Nolet, 2. P. de Poorter, 3. J. Ver schuren. Fond jonge duiven: 1. P. de Poorter, 2. combinatie De Mul-Köp, 3. com binatie Visser-Lensen. Einftstand najaarskampioenschap: 1. R. Herman, 2. combinatie De Mui-Kop, 3. C. de Poorter, 4. D. Dieleman, 5. P. de Poorter. AFDUIFKAMPIOENSCHAPPEN Vitesse jonge duiven: 1. J. en J.P. Nolet, 2. P. de Poorter. 3. J. Ver schuren. Fond jonge duiven: 1. 1 en 3. P. de Poorter, 2. combinatie De Mui-Kop. Vitesse oude duiven: 1, 2 en 3. P. de Poorter. Fond oude duiveri: 1. J. Giele, 2. P. a de Poorter, 3.' Eindklassering generaal: 1. P. de Poorter, 2. combinatie De Mui-Kop, 3. R. Herman, 4. combinatie Visser- Lensen, 5. J. en J.P. Nolet, 6. J. Giele, 7. P. de Bakker, 8. J. Weese- poel, 9. K. Verbunt, 10. C. de Poor ter. Hoek - Sinterklaas arriveert zaterdag 21 november om 14.00 uur met zijn gevolg in Hoek. Hij wordt voor een bezoek uitgenodigd door de stichting evenementen Hoek en de ondernemersvereniging. Hij komt aan bij het steigertje in de voorste kreek te Hoek. Hierna maakt Sinterklaas vanaf de Rozenlaan een rondgang met als eindpunt de Markt. Daar wordt hij toegesproken en worden Sinter klaasliedjes gezongen. Vervolgens worden de kinderen ontvangen in het buurthuis. De jeugd tot en met groep 2 gaat het buurthuis binnen via de peuterspeelzaal en de groepen 3 tot en met 6 gaan via de hoofdingang naar binnen. Aan de kinderen in de wandelwagens wordt eveneens gedacht. Zij krijgen een tractatie die door de winkeliers beschikbaar is gesteld. Tijdens de rondgang zorgt een showband voor de muzikale omlijs ting. (ADVERTENTIE) woonwagencentrum is gereali seerd. Het beschikbare perceel leent zich voor de aanleg van ongeveer 80 bouwkavels in alle woning categorieën. Burgemeester en wethouders zeggen in hun aan biedingsbrief' bij de begroting voor volgend jaar dat het zaak is de bouwgrond snel beschikbaar te krijgen. In de andere plannen in Hulst en Sint-Jansteen is de voorraad bouwgrond niet groot meer. Inmiddels is, helemaal aan de andere kant van Hulst, de eerste fase van het plan Moerschans bouwrijp gemaakt. Daar zijn 21 bungalowkavels gesitueerd. Er staat ook nog een tweede fase op stapel, die voorziet in bouwmo gelijkheden voor nog eens 80 bungalows. Ten slotte wordt op het stadhuis diep nagedacht over de vraag in welke richting de kern Hulst in de toekomst nog kan uitbreiden. Een mogelijkheid is bouwen in de richting van Clinge. Wanneer de tijd rijp is, zo beloven B en W, zullen ze de gemeenteraad over een en ander informeren. In Heikant is ook nog een plan netje in de maak voor woning bouw, maar dat heeft inmiddels zoveel stof doen opwaaien dat er voorlopig nog wel niet gebouwd zal worden. In de kernen Clinge, Graauw en Nieuw-Namen kan men met de bouwgrond nog ja ren vooruit. Stationsstraat 7, 01155-1530 Hoofdstraat 7-9, 01140-12038 Axelsestraat 25, 01150-13533

de Stem | 1992 | | pagina 21