I I I ~l Ervaren part-time verkopers (m/v) voor ►P onze Primafoons L MEAO-er BA BTS PER noutenhof ACTIVITEITEN- MEDEWERKER M.B.O. DESTEM de Jo Kernp T ptt telecom met belangstelling voor automatisering PROGRAMMACOÖRDINATOR VOOR OP STAP-GROEPEN Niek Knol gee: BROADCAST TELEVISION SYSTEMS B.V. Wie kan er drie verse jus serveren, terwijl er naast 'm vier sinaasappels vallen? full-time TELEFONISTE/ RECEPTIONISTE 's-hertogenbosch I PTT. Waar mensen 't maken. DESTEM O l\l E E L Barman/Kelner (m/v). -Holland Casino activiteitencentrum lichamelijk gehandicapten HAL BOUWEN SNEL+GOEDKOOP KOPEN? LEASEN? DELTA 01831-3397 Agr. loonbedrijf Anigro voor 16 uur per week atletiek biljarten DE STEM ZATERDAG 14 MAART 1992 PTT Telecom BV is een dochtermaatschappij van Koninklijke PTT Neder land NV en telt ongeveer 30.000 medewerkers. PTT Telecom is toon aangevend op het gebied van telecommunicatie, telematica en informatie technologie. Het bedrijf biedt nationaal en inter nationaal een totaal pakket aan diensten en produkten. Van consu ment tot multinational. U heeft een HAVO-diploma, bij voorkeur aangevuld met een MDS- of MEAO-CE opleiding en bezit aantoonbare ver koopervaring in een speciaalzaak. Vanzelfsprekend hebt u service hoog in uw vaandel staan en gaat u op een vriende lijke, correcte wijze met klanten om. Zowel mondeling als schriftelijk drukt u zich goed uit en u bent flexibel ten aanzien van werkplek en werktijden. Wanneer u ook bereid bent om op de functie gerichte opleidingen te volgen, bent u wellicht de part-time verkoper (m/v) die PTT Telecom district 's-Hertogenbosch zoekt voor de Primafoons in Eindhoven, Tilburg en Oss. Uw functie De Primafoon is het verkoopkanaal voor telecommunicatie- produkten en -diensten voor de consumenten. U adviseert over en verkoopt onze telecommunicatie-apparatuur en de daar bijbehorende hulp- en nevenapparatuur en accessoires. U demonstreert de apparatuur en informeert klanten over kosten, leveringsvoorwaarden en levertijden. Tevens verricht u enige administratieve werkzaamheden. Wij hebben één part-time (20 uur per week) functie in Eindhoven en Oss; in Tilburg zijn er twee part-time functies (25 uur per week). Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen ongefran- keerd richten aan PTT Telecom district 's-Hertogenbosch, t.a.v. afdeling Personeel- en Managementondersteuning, Antwoordnummer 10582, 5200 WB 's-Hertogenbosch. Geef in uw brief aan naar welke functie u solliciteert. f' BTS Broadcast Television Systems B.V. is een onder neming, die hoogwaardige elektronische apparatuur ontwikkelt en produceert op het gebied van profes sionele televisie. Zij is de grootste Europese produ cent van deze systemen. De BTS-vestiging in Breda produceert camera systemen en is de baker mat van alle nieuwe camera-ontwikkelingen. Door de snelle groei daar van en het gebruik van de meest geavanceerde tech nieken worden de hoogste eisen gesteld aan vakken nis en vakmanschap van de medewerkers, onder meer op het gebied van moderne elektronica, mechanica en software. De Administratie vervult een centrale rol in het besturen van onze jonge onderneming en kent als aandachtsgebieden onder meer controlling, de jaarlijkse begroting, het jaar verslag, kapitaalsinvesteringen en cash flow. Als Assistent Boekhouding ondersteunt u de boekhoudkun dige verwerking van administratieve gegevens. U onder houdt en controleert het grootboek, controleert debiteuren en crediteuren. U bewaakt de kapitaalsinvesteringen en de boekhoudkundige afwerking. Tenslotte ondersteunt u de ontwikkeling en implementatie van nieuwe automatiserings projecten binnen de administratie. Naast een opleiding op ten minste MBO-niveau vragen wij van u enthousiasme, kennis van en/of belangstelling voor automatisering. Voor meer informatie en uw schriftelijke reactie kunt u zich richten tot BTS Broadcast Television Systems, t.a.v. de heer Th.A.M. Krabben, afdeling Personeelzaken, Kapittelweg 10, 4827 HG Breda. Telefoon: 076-797400. iestem De Holland Casino's zijn de enige officiële casino's die ons land rijk is. Wat betekent dat de gasten er uit zijn in een onbesproken omgeving. Uiterst sfeervol ook. Iets waar de internationale bar en het uitstekende restaurant een niet geringe bij drage aan leveren. Voor de bar en het café-restaurant van Holland Casino Breda zoeken wij een Iemand die gerechten en drankjes serveert en afrekent, terwijl het er naast hem spannend aan toe gaat bij de speeltafels of de Jackpotautomaten. Bijvoorbeeld als daar vier sinaasappels op een rij vallen. Het dagelijks opnemen van de voorraden behoort ook tot de werkzaamheden. Behalve een SVH-diploma is een ruime ervaring nodig als barkeeper of restaurantkelner in gerenommeerde bedrijven. Evenals een representatief uiterlijk en een goede beheersing van de moderne talen. U werkt gemiddeld 36 uur per week in wissel diensten, ook tijdens weekeinden. Salarisindicatie f2554 - f 3230 bruto per maand. Voorts uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een eigen pensioenfonds. U kunt uw schriftelijke sollicitatie met een recente pasfoto richten aan de Chef Personeel en Organisatie van Holland Casino Breda, de heer RJ.M. van Gestel. Bijster 30,4817 HX Breda, tel.:076-22 76 OO. X—B 8 E D A Noutenhof 45 - 4834 BK Breda - Telefoon: 076-614716 Het activiteitencentrum is een voorziening voor mensen met een lichamelij ke handicap. Een aantal personen ondervinden tevens beperkingen in het leer- en werktempo, initiatief, inzicht en geheugen. Doel van het centrum: - Bieden van een zinvolle dagbesteding. - Bieden van begeleiding bij (het ontwikkelen van) de zelfredzaamheid. Daar de verwachting is dat de huidige functionaris na haar zwangerschaps verlof het dienstverband zal gaan beëindigen, zoeken wij een: Ter bevordering van het evenwicht in het aantal mannen en vrouwen, zoe ken wij een man. Wij zoeken iemand die: - persoonlijke visie en inzicht heeft en deze vanuit een creatieve houding kan overbrengen naar deelnemers en collega's; - affiniteit heeft met de doelgroep, in het bijzonder met meervoudig ge handicapten; - zelfstandig en in groepsverband kan/wil werken; - een afgeronde opleiding op MBO-niveau heeft, bijvoorbeeld Soc. Agogisch/A.B./I.W. Wij bieden: - een goede werksfeer met op de functie gerichte ontwikkelingsmogelijk heden; - een verantwoordelijke baan; - inhoudelijke en beleidsmatige inspraakmogelijkheden; - (groeps-)werkbegeleiding; - cursus- en/of studiefaciliteiten binnen het raam van de beleidsafspra ken; - een salaris tussen 2.611,50 en 3.561,53 per maand. Wij stellen het op prijs als u in uw sollicitatiebrief uw hobby's en eventuele (vrijwilligers-)werkervaring weergeeft. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens de CAO voor dagverblijven en tehuizen voor gehandicapten. Informatie kunt u verkrijgen op werkdagen tussen 12.30 uur en 13.45 uur bij de heer W. Vugts (coördinator) of mevrouw M. Timmermans (act. medew.). Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de directeur tot 10 werkdagen na het verschijnen van deze advertentie. 'Plametha' in Halsteren is een onderdeel van de internationale Blagden-groep met zusterbedrijven in België, Frankrijk, Spanje, Duitsland en Engeland. Onze onderneming produceert en verkoopt stalen en blikken verpakkingen (vaten, blikken en bussen) voor onder meer de chemische industrie, verffabrieken en voedingsmiddelenbedrij ven. Momenteel hebben wij circa 230 mede werkers Binnenkort ontstaat bij ons, de vacature van De werkzaamheden bestaan o.a. uit; - het bedienen van de telefooncentrale telex- en faxapparatuur - het behandelen van de post - het ontvangen van onze relaties - diverse administratieve werkzaam heden. Om deze functie met succes te kunnen vervullen vragen wij: - MEAO of een vergelijkbare opleiding - goede kennis van de Duitse en Engelse taal en een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - ervaring met tekstverwerking Word Perfect 5.1 - ruime ervaring in een vergelijkbare functie - leeftijd vanaf 22 jaar. 'Plametha' bied je een afwisselende baan in een bedrijf met een prima werksfeer, een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan: 'Plametha' B.V., t.a.v. afdeling Personeelszaken, Steenbergseweg 42, 4661 RH Halsteren. ArianeC -7raphics bw zoekt voor haar uniek publlciteltsproject voor onmiddellijke Indiensttreding VERTEGENWOORDIGERS Wij vragen: - doorzettingsvermogen - zelfstandig werken en creativiteit - in het bezit van eigen wagen en telefoon Wij bieden- - goede verdiensten - werk in eigen streek Voor Inlichtingen en het maken van een afspraak gelieve contact op te nemen op het volgende nummer; 076-229996. Stephensonweg 14 4207 HB Gorinchem Tel. 01830-24068 SPOTGOEDKOOP TUINHUISJES qqe v.a99vi" GARAGES 2995 - Div. tuin-houtartikelen, div. plaatmaterialen etc. SCHUTTINGPIANKEN 0 00 BELCRUMWEG (t.o. Praxis) Breda-Noord Do. 18.00-21.00 uur, vr 10.00- 17.00 uur. zat. 10.00-14.00 uur Tel. 076-872934 zoekt opdrachten in de regio Brabant - Limburg. Bel voor nadere info. Tel. 010-4130502 Fax. 010-4348878 Instelling voor ondersteuning van sociaal-cultureel werk tllburg poststraat22 5038 dh tllburg telefoon 013-360251 f Stichting De Twern vraagt voor spoedige indiensttreding een Het Op Stap-project is een gezinsactiveringsprogramma voor moeders met kleuters. Momenteel wordt met drie groepen gewerkt. Vanaf september 1992 starten er nieuwe groepen in Tilburg, waaronder Turkse en Marokkaanse groepen. De uitvoering van het Op Stap-project gebeurt in nauw overleg met het Stedelijk Netwerk 0-6-jarigen Tilburg. Kandidaten dienen te beschikken over: een adequate opleiding, minimaal MBO, maar bij voorkeur HBO- niveau kennis van de taal en cultuur van en affiniteit met de desbetreffende doelgroep leidinggevende capaciteiten capaciteiten om te kunnen organiseren communicatieve eigenschappen en vaardigheden Geboden wordt: rechtspositie volgens CAO Welzijnswerk, functiecode C-3, maximaal salaris 4.714,30 bruto per maand bij een volledig dienstverband deelname in pensioenfonds PGGM verplicht Een taak- en functieomschrijving en de omschrijving van het project zijn op telefonische aanvraag verkrijgbaar, evenals verdere/nformatie over de functie, bij de heer M. Nouse, tel. 013-360251 De Twern wil graag meer vrouwen en leden van etnische ninderheden opnemen in haar personeelsbestand. Zij worden dan ook radrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Er wordt, gezien de aard van de werkzaamheden, gezoclt naar kandidaten van Turkse of Marokkaanse afkomst. Schriftelijke sollicitaties dienen voor 28 maart a.s. in bezit te zijn van afdeng Personeelszaken van De Twern, Poststraat 22,5038 DH Tilburg, onder duJelijke vermelding 'vacature Op Stap'. VOOR ASSISTENTEN Bent u werkzaam als OK-assistent(e) CHIRURGIE of bent u 3e-ja<sleerling of herintreder? Dan kunt u op 30 maart, 31 maart, 1 april, of op een cg naar eigen keuze het Catharina Ziekenhuis in Eindhoven ontdekken. Uiteraal met volledige vergoeding van reiskosten. U krijgt volop informatie, o.a. over werkmogelijkheden, arbeidsvcrwaar- den en de vervolgopleiding Hartchirurgie. En een rondleiding over ons k-com- plex. Tevens vertellen wij u meer over de uitgebreide en geavanceerdeppara- tuur. Verder bent u in de gelegenheid een open-hartoperatie bij te wone De lunch gebruikt u natuurlijk in ons eigen, prima personeelsrestaiant. Tijdens de lunch kunt u met vakgenoten van gedachten wisselen. De middag kunt u naar eigen inzicht doorbrengen. Eindhoven is eei prettige stad, niet alleen om te werken, maar ook om te wonen en winkeln. Zo is bijvoorbeeld een bezoekje aan de Bijenkorf, pal naast het Centraal Sjtion, zeer de moeite waard. Niet in de laatste plaats omdat u, speciaal voor des gelegenheid, maar liefst 10% korting krijgt op alle artikelen! HEEFT U INTERESSE? Laat ons weten welke dag het u schikt. U doet dat door onderstaande boijn te vullen en naar ons op te sturen. Wilt u eerst meer weten, belt u dan de he| E. van Cadsand, unitleider Chirurgie, telefoon (040) 39 87 05. Bent u verhinderd, dan kunt u tóch kennis met ons maken, en wel tijdens h^ Congres van de Landelijke Vereniging van Operatie-assistenten, dat op 7 en 8 mei wordt gehouden in Congrescentrum Koningshof in Veldhoven. BON Ja, ik kom graag kijken bij het Catharina Ziekenhuis. 1ST Ik ben in de gelegenheid op NaamrrV Adres Postcode/Plaats. Telefoon Diploma behaald in 19Nog studerend,-ejaars. Stuur de bon naar het Catharina Ziekenhuis, afdeling Personeel Organisatie^ de heer P. van Gisbergen, Michelangelolaan 2, 5623 EJ Eindhoven. U krijgt van ons een bevestiging van de bezoekdag. 0NTDEKHNCS -anonze sportmedewerker |St - Jong Morres heeft oor Van Waterschoot met 3- te verslaan voor een verras ing gezorgd in de eerste .]asSe van het Hulsterse be- injfsvolleybal. deze overwinning toonde t team van coach Ria Everaert 1 op de goede weg te zijn. Morres bestaat uit meisjes 14 en 15 jaar. In het be- wifsvolleybal doen zij ervaring Jf, om die later uit te bouwen nder de vleugels van de NeVo- 3o Aangezien de jeugdige ploeg wekelijks twee maal traint, is naarmate het seizoen vordert duidelijke progressie in het spel te zien. In het tr schoot ki voren. Ec Jong Moi een setje werden drie. De gewonnei Barbara puike voi lijk werd aangewez dat tean Kouijzer Van onze atletiekmedewerker Koudekerke - Niek Knol stapte in trainer op bij de Middelburgse atlet mo. De reden van de breuk was het mocht meewerken aan de vervolgop tal talentvolle junioren die hij tot Dat was niet verweven in het s waar iedere trainer een afgebakenc Knol werd gesteund door zijn pupillen, kreeg een paar mensen mee en een nieuwe atletiekclub, de vierde op het kleine Walche ren, werd geboren. Sporting Walcheren presenteerde zich na amper negen maanden bestaan op een manier die in de Zeeuwse atletieksport nog nooit vertoond was. In hotel Walcheren te Kou dekerke werd een veertienkop- pige kernploeg gepresenteerd. Knol, Rotterdammer van origi ne, streek in 1970 als sportin- structeur bij het leger in Zeeland neer. Beoefende zelf vele spor ten, maar geeft toe: „Ik was in geen enkele tak een topper." Voetbalde een poosje in een der deklasser KNVB, maar dat was het dan wel. Wel 'maf' van sport. Inmiddels is het 'kleine man netje uit Koudekerke' zoals voorzitter Hans van Tongren van Sporting Walcheren hem tijdens de presentatie noemde, al 43 jaar en heeft een bloeiende praktijk in de fysiotherapie. Knol werd en wordt door zijn collega-trainers met argusogen bekeken. Dat de samenwerking met de andere Walcherse atle- tiekclubs nog niet aan de orde is, mag duidelijk zijn. Toch stellen Knol en zijn mede-bestuursleden Hans van Tongeren en Els Kloet dat ze zeker open staan voor sa menwerking. Vastgeroest Knol: „Ik kon mijn ideeën bij Dynamo niet kwijt. De jongens waarmee ik Nederlands kam pioen werd mocht ik niet verder begeleiden. Dan houdt het voor mij op. Ik begin gewoon voor mezelf. De Zeeuwse atletiek zit vastgeroest. Er zit veel meer in dan dat er uit komt. Dat ik ove rigens alleen voor de toppers zou zijn, bestrijd ik ten zeerste. We zijn begonnen met vijftien leden, nu hebben we in amper een jaar tijd zestig leden. Niet alleen top pers dus, maar ook de pure re creant. Ik geniet er van om iemand die jaren niets met zijn lichaam heeft gedaan op gang te krijgen. We hebben ook triatle ten, zijn trouwens ook aangeslo ten bij de Nederlandse Triathlon Bond, zwemmers en vechtspor ters. iedereen die begeleiding wil op welk niveau dan ook, is welkom. We gaan niet ronselen, maar als je de sporter steunt ko men ze vanzelf. Op dit moment hebben we zes nationale kampioenen. Daar ben ik trots op. Die kleine club met dat potentieel. Kijk, die jongens en meisjes zorgen voor de uit straling van de club. Dankzij hen hebt dor, Spr nen hah sub-spoi een nive uit stijg die jonge geven naast m bezig, uur per maar ik heb ik i hoop da' gekken helemaa cheren 1 leven in Enthoi Aan ent dus. De vol te kwetsbe van To draait man." baarhei wel me Nualh meld ve triatlete eveneen ter van het eim bang ve Voor de tie van rigens moeste: zwem- zit dat financi kelijke: Knol v< met de IJzerm. Een provin werker mies. cheren teert k houd. Melani sentati voor I nation pen vo Naast korps uit K Chery Tanja Danie lis Tongi Voort; Floris Lit er Nann waarr van deeld Van onze biljartmedewerker Bu'st - Men moet even terug m de tijd gaan, wil men zich riog een kampioenschap ka der 38/2 van Zeeuwsch- v laanderen kunnen herinne- re"> dat kwalitatief van het zelfde niveau is als het kam pioenschap van dit seizoen. Van donderdag 19 tot en met ."dag 22 maart vormt brasserie 6 jm'ckel' in Hulst het decor tri t 'titanenstrijd' op dis- taand^'d- oog rooskleuriger ge- i. -> want er ontbreken nog en- sterke kaderspelers op het stSw p de eerste plaats de d8 garter van Zeeland, al q j3U be Bruiln- Van hem is hii jS Jaar en dag bekend dat teni f8 belan8en cq. spelsoor- liiir Ij Prevaleren. Aanvanke- had ook Theo Platjouw van AC deze in dc diver en tc spele toern Daar spele tatiei den nietti eens Grot John Hij i SUCCf kade maal bij l ven groo Toch

de Stem | 1992 | | pagina 14