SK W erk aan veld Steen stilgelegd tworst 3 'Met vorm en kleur proberen leven te creëren' iENHEID [.-kozijnen Na afwijzen voorstel voor privatisering door voetbalclub Tentoonstelling kleindieren Axel goed bezocht PLAATSELIJK nieuws Dekking van begroting '92 Hontenisse nog onduidelijk PROFICIAT ABRAHAM 1BER A.S. >or Oost-ZVL b en Vloed" jsopgaaf. JGEWEG 41 prepare gebraden I gehakt hoofdkaas £ES ZEELAND C2 Behandeling Artikel 19 procedures Vogelshow Hulst erg in trek CITROËN Jantje Beton helpt Bijennest Clinge Tonnie Hermans exposeert zijn schilderijen in openbare bibliotheek Hulst Koewacht St. Jansteen Axel Clinge De Klinge Graauw Ossenisse Hulst SCHIETINGEN KAARTINGEN Xsi DE STEM te zoenen ;ulieren I jubileum, receptie, pving, overwinning, am, openbare dank, ég best eens in de ha familieberichten, hur hoeft het niet te lolom 2,23, één thtaf 2,82. ;n foto of afbeelding x 45 mm rekenen verige tarieven op énte betaling wordt |kend. Foto's worden 076-236442 of geef éatsing af bij één van Ijke opgaven worden Vrd indien naam en I indien uw betaling gd is. iten bereiken over de it de uitgever zich het ran de opdrachtgever [geven. EZOCHT ëzonde knul van 15 jaar. lan hij niet bij zijn ouders Iwel contact met hen. Op Jkende cijfers. Zijn hobby's de computerclub. I op zoek naar een gezin Bergen op Zoom/Putte/ en aantal jaren kan wonen, pr Marcel kunt betekenen, voor meer informatie, ezinnen in Den Bosch, Piet Brakman met )e Halle Axel Jj: 20.00 uur Buurtv. De Boemerang krijgbaar bij F. Verlinde, "xel.Tel. 01155-2656. |g de voorraad strekt. Je EigenSlager )NHUISKES ekroond op het Nationale genSlager Congres te Apeldoorn ende Eigen gemaakte 100 gr1.60 100 gr1.30 1 bakje.... 1.30 '01146-1626 DINSDAG 5 NOVEMBER 1991 yan onze verslaggever Sint-Jansteen - Wethouder B. picavet heeft alle werkzaamhe den aan het hoofdveld van de yV Steen laten stilleggen. Ook de verschillende toezeggingen voor extra voorzieningen die de club op zak had zijn op de lange baan geschoven. Dat is gebeurd nadat het bestuur van je dub een voorstel om een aantal za te privatiseren rigoureus heeft af gewezen. Met name de bewoordingen waarin het bestuur de afwijzing in een brief heeft meegedeeld, heeft de wethouder 'bij zonder gestoord'. Zo meldde de brief dat het voorstel bij sommige bestuurs leden 'de haren te berge heeft doen rij zen' en dat er met de club best over pri vatisering valt te praten, 'maar dan wel op een fatsoenlijke manier'. De afwijzing heeft de wethouder zeer verbaasd, omdat hij dacht de club een aantrekkelijk aanbod te hebben ge daan. Door zaken als omheiningen, bal- lenvangers en doelen te privatiseren zou de gemeente enkel nog het onder houd aan het 'groen' overhouden. Met het geld dat de gemeente daardoor be spaart kon de wethouder de verschil lende voetbalverenigingen in de ge meente niet alleen wat extra's toestop pen, maar meteen ook de nog lopende ere-schuld aan HW'24 en Graauw af lossen. „Met Nieuw-Namen heb ik nog geen gesprek gehad, maar alle andere clubs hebben positief gereageerd", zegt Picavet. De weigering van Steen betekent dat de wethouder opnieuw moet gaan rekenen om te zien of het oorspronkelijk plan netje financieel gezien nog wel kan doorgaan. „In afwachting daarvan heb ik in Sint-Jansteen het werk laten stil leggen", aldus de wethouder. De actie heeft inmiddels de woede op gewekt van het bestuur van de VV Steen. „Wij vinden dat de wethouder dit niet als breekijzer mag hanteren om alsnog zijn zin te krijgen", zegt voorzit ter A. Rotthier. „We hebben inderdaad het voorstel afgewezen, omdat het vol gens het bestuur niet in het voordeel is van de club. We hebben dat de wethou der in een brief laten weten. Die belde prompt boos op om zijn ongenoegen er over uit te spreken. Er was met die man geen discussie mogelijk. Als er op deze manier zaken gedaan moet worden, dan hoeft het voor ons niet", aldus Rotthier. Van onze correspondent Kloosterzande - Ondanks aandringen van enkele leden van de commissie Financiën, wilde het college gisteravond geen enkele uitspraak doen waar de dekkingsmiddelen vandaan moeten komen voor de extra uitgaven in 1992 die rond de vier ton zouden bedragen. De stijging komt door gestegen personeelskosten 35.000), juri dische kosten 25.000), vermin derde havengelden 30.000), toename vuilaanbod 50.000), verminderde opbrengst leges (ƒ60.000) en een lagere op brengst onroerendgoedbelastrng [ƒ30.000). Ook zijn reeds kredieten gevo teerd voor automatisering, aan koop gronden nabij Hulster- weg/Willem de Zwijgerlaan en de reconstructie Reygerskreek. Voor de commissieleden een re- Van onze correspondent Kloosterzande - In de vergade ring van de commissie Ruimte lijke Ordening, gisteravond op het gemeentehuis in Klooster zande, kwamen een viertal zoge naamde Artikel 19 procedures ter tafel. Eén van deze voorbereidingsbe- sluiten behelsde het verzoek om mee te werken aan de realisatie van een woning aan de Water straat. Reeds eerder was zo'n verzoek door GS van Zeeland afgewezen. Op advies van de vorige gedepu teerde, mevrouw Maris-Koster, was een medische indicatie op gevoerd bij deze hernieuwde aanvraag. Ook de huidige gede puteerde mevrouw Nederhoed- Zijlstra had in een gesprek in december 1990 aangegeven om met deze medische indicatie de aanvraag nogmaals op te star ten. Voor een aantal commissieleden was het reden voor een voorzich- opstelling. De mógelijke goedkeuring door GS zou een ongekende precedentwerking kunnen hebben. Mevrouw Visser (PvdA) wilde zich dan ook nog nader laten adviseren en zal haar standpunt bij de raadsver gadering bepalen. Burgemeester Steenkamp gaf aan dat sinds het college enige terughoudendheid in acht neemt bij Artikel 19 procedures, het verhalen van de kosten werd immer door een potentiële bou wer aangevochten, er een stuw meer van aanvragen is ontstaan. Het wachten is echter op een be leidsnotitie hierover. Tot dan tójgen alle aanvragers een stan daardbriefje met de mededeling dat een en ander nog. even op zich zal laten wachten. Van onze correspondent Dit Oude71'"IT?"if «her de Block code Zouldgk 2-4, Hulst. Tel. 0U4CM2D58. als u dat vindt! den om huiverig de begroting 1992 af te wachten. De notitie over de financiële positie van de gemeente, hoewel summier, vond de commissie een goede opstap naar een kwartaalreportage in de toekomst. Mevrouw Visser (PvdA) was op gevallen dat vele posten te laag waren geraamd en nu nader die nen te worden bijgesteld. Wet houder B. Pauwels (CDA) zei niet zo bang te zijn voor de be groting 1992 en dat hij zich niet zal wegsteken voor onpopulaire beslissingen. Hij beloofde de commissie een reële begroting en zei dat men zich niet schuldig zou maken aan rijkrekenen. Hij gaf overi gens ook niet aan waar de dek kingsmiddelen vandaan zouden moeten komen. De begroting wordt 2 december aanstaande aan de raadsleden toegezonden en op die dag vindt er ook een perspresentatie plaats. De be- grotingsraad is op woensdag 18 december, eventueel met een uit loopmogelijkheid naar 19 de cember. Van onze verslaggever Clinge - Peuterspeelzaal Het Bijennest in Clinge krijgt 2500 gulden van het Nationaal Jeugd- fonds Jantje Beton. Het geld is bestemd voor aanleg van een buitenvoorziening. Jantje Beton, waarvoor deze week landelijk wordt gecollecteerd, steunt pro jecten voor jeugdigen tot zestien jaar. Axel - De kleindierenten- toonstelling van dieren- vereniging Ter Verbete ring Axel in cultureel centrum De Halle is goed bezocht. In totaal waren er 276 dieren te zien, waaronder meerdere ras sen konijnen, cavia's, grote hoenders en dwerg hoenders, watervogels en duiven. Er waren 58 inzenders. De show werd vrijdagavond ge opend door burgemeester W. de Graaf. De uitslagen: konijnen-ram: F. de Kraker (met een Blauwe We ner) uit Hoek, konijnen-voed ster: H. de Poorter (Belgische haas) uit Oostburg, jeugd: R. van Overmeire (klein zilver) uit Koewacht. Cavia's: K. van de Moer (gladhaar crème) uit Ril land. Grote hoenders-haan: L. de Kok (Australop zwart) uit 's Heerarendskerke; hoendrs-hen: K. van Hermon (Hollandse kuif- hoender) uit Axel; jeugd M. van Hermon (Hollandse kuifhoen- der) uit Axel. Dwerghoenders- haan: W. Wattel (Indische vechtkriel) uit Grijpskerke, hen: mevrouw M. van Hermon (Ne derlandse baardkuifkrul) uit Axel, jeugd: M. Wattel (welsu- merkriek) uit Grijpskerke. Dui ven-doffer: J. Witte (lohare zwart) uit Nieuwdorp, duivin: P. Burm (Nederlandse hoogvlieger) uit Kloosterzande, jeugd: D. van Doorn (showantwerp) uit Mid delburg. Watervogels/siervogels: W. Verhelst (mandarijneend) uit Koewacht. konijnebuikje geïnspecteerd in Een wordt Axel. - FOTO DE STEM COR J. DE BOER Hulst - De Hulster Vogelvereni- s, vogelvreugd kan terugkij- Keni op een geslaagde tentoon stelling. jaar was er een extra feeste- tintje, want het was de 25e *eer dat de vereniging de ten toonstelling hield in het clublo kaal De Ster. Het bondskruis was voor W. ompiet. De wisselbeker voor de ne °este vogel EK ging even eens naar W. Compiet. j;e /ampioenen waren: EK Hoofdgroep 4 en 5: E. Fassaert; 6 ö'- B. van Heese; 9: C. de H °ck; 10, li en 12: W. Compiet; i„ F- de Block; 17 en 20: A. Jfsge; 21, 22 en 23: P. de tak; 24: J. de Booy; 25: J. van dL t L28 en 29: w- Smet; ten w cde Booy; 0EK Parkie- gp.Smet; OEK en EK overi- bL Bl.esbroeck; jeugd drie Oeste vogels: N. de Smit. Van onze correspondente Hulst - In de openbare bi bliotheek van Hulst is tot 23 november het werk te zien van Tonnie Hermans uit Graauw. Zaterdag kwam een aantal belangstellenden kij ken naar de wijze waarop Hermans werkte. Hij gaf graag wat uitleg. Hermans is geboren in Hulst. Toen hij zestien jaar was wilde hij graag naar de kunstacade mie, maar zijn vader vond het verdienen van een boterham be langrijker. Hermans leerde het schildersvak, vond werk, trouw de, maar bleef de hoop koesteren ooit naar de academie te gaan. Zijn droom werd waarheid in 1980. Hij volgde eerst wat teken lessen en kwam daarna terecht op de academie in Sint Niklaas. Momenteel zit hij in het vijfde studiejaar bij leraar Jacques Ne ve. Het schilderen is nog steeds een hobby, maar neemt heel wat uurtjes in beslag. Het is een be langrijk deel van zijn leven ge worden. Zijn vrouw en kinderen staan volledig achter zijn stre ven. „Het is mijn eerste expositie. Ik ben erg blij met de uitnodiging en dat de bibliotheek me deze kans geeft. Zo'n eerste keer voor het publiek is toch iets speciaals. De mensen regeren verschillend op mijn werk en ik wilde op deze expositie iets meer laten zien dan alleen maar schilderijen", legt Hermans uit. Verlichting Om te laten zien hoe een kunst schilder werkt en hoe een creatie ontstaat en vervolmaakt wordt, heeft hij een kist in elkaar ge timmerd en daar een compositie, soort stilleven, in opgesteld met een goede verlichting. Aan de hand van foto's wordt het maken van het schilderij stap voor stap Tonnie Hermans voor een aantal van zijn kunstwerken. uitgedrukt. Volgens Hermans is 'stilleven' een beladen term. „Ik noem mijn werken meer 'thema's'. Een stuk zeil of kruiwagen zijn voor mij gebruiksvoorwerpen met een eigen leven. Ik wil ze via mijn werk verder laten leven. Vorm en kleur fascineren mij. Met deze middelen probeer ik leven te creëren", aldus Hermans. Filosofie Hij zoekt de voorwerpen voor zijn thema's zelf bij elkaar. „Die blijven soms maanden liggen en dan krijg ik ineens een idee. Ik begin dan niet direct te schilde ren, maar leef mee in de voor werpen. Ik beleef de vorm en het materiaal om een speciaal ka rakter en een uitstraling te krij gen in mijn werk". Zij die het werk bekijken voelen dat er bij elke creatie een filoso fie of fantasie hoort. Bijvoor beeld bij het werk 'de Geluksvo gel', Hermans schilderde hier een poppenclown met een men selijk gezicht. „Dat heb ik ge probeerd ja, een clown heeft meestal een masker waarachter hij zijn ware gevoelens verbergt. Mijn clown heeft een menselijk gelaat met twee vormen in de mond: verdriet en geluk. Als het publiek dat erin ziet, is mijn doel bereikt". Naar eigen zeggen gaat Hermans volledig op zijn werk. „Na zes uur schilderen ben ik volledig op. Intensief werk vergt een grote concentratie en brandt energie op. Foto en plaatjes na schilderen is niets ik maak mijn werken volledig zelf, zowel de compositie als de achterliggende gedachte. Het moet iets helemaal van mij zijn". Hermans heeft veel oog voor de tails en is gek op structuren: hout, steen en andere materialen worden door hem nauwgezet ge schilderd. Plannen Natuurlijk heeft hij ook toe komstplannen. De eerste exposi tie is succesvol dus wil hij op deze weg voortgaan. „Wellicht ga ik met iets meer fantasie schilderen, maar ik hou wel de - FOTO WIM KOOYMAN realiteit vast. Als je losstaat van de technische zaken kun je ge makkelijker de fantasie laten vieren. Ik vind dat je als schilder ervoor moet zorgen dat het pu bliek het onderwerp kan herken nen en de achterliggende filoso fie moet begrijpen. Als me dat lukt bereik ik een grote groep". Hermans wil best wat meer ex poseren en is bezig met een inte ressant project: het op doek brengen van de legenden van de streek. „Ik ben nu bezig met iemand die zelf een situatie heeft meegemaakt en die deze legende aan mij doorvertelt. Ik wil pre cies horen hoe alles zich heeft afgespeeld en dat wil ik vastleg gen in olieverf op doek", besluit hij- DANSAVOND - De Katho lieke Bond van Ouderen houdt zaterdag 9 november in De Vlaschaard een dansavond voor mensen van boven de vijftig. De muziek wordt ver zorgd door orkest The Wil liams. In de pauze is er een verloting. Het dansen begint om 20.00 uur. POSTZEGELS - In gemeen schapscentrum De Warande wordt zondag 10 november om 10.00 uur de maandelijkse bijeenkomst gehouden van de Vereniging van Postzegelver zamelaars van het Land van Hulst. KAARTING - De Katholieke Bond voor Oudereen houdt woensdag 6 november in ge meenschapscentrum De Wa rande een kaaring, aanvang 13.30 uur. REIS - Het Gregoriuscen- trum houdt dinsdag 12 no vember voor de bejaarden een busreis naar Schilde in Bel gië. Voor deze reis zijn nog plaatsen beschikbaar. Men kan zich tot uiterlijk 8 no vember opgeven bij I. Seghers aan de De Ruytestraat. Het vertrek is om 11.30 uur bij het Gregoriuscentrum. De kosten zijn 34,- per persoon, inbegrepen een warme en een broodmaaltijd. KOERSBAL - Voor de be jaarden wordt er de woensda gen 6, 13 en 20 november koersbal gespeeld in het Gre goriuscentrum. Telkens aan vang 14.00 uur. SPELEN - De Algemene Ne derlandse Bond voor Ouderen houdt donderdag 7 november een gezelschapsspelenmiddag in gemeenschapscentrum Malpertuus, aanvang 13.30 uur, voor iedereen boven de 50 jaar. HISTORIE - De Katholieke Bond voor Ouderen heeft voor maandag 11 november als gastspreker J. Gemmen, voorzitter van het streekmu seum De Vier Ambachten uit genodigd. Aan de hand van dia's vertelt J. Gremmen over Het Land van Hulst rond 1900. De bijeenkomst wordt gehouden in gemeenschaps centrum Malpertuus, aanvang 13.30 uur. QUIZ - De werkgroep 11.11.11 van de gemeente St.- Gillis houdt vrijdag 8 novem ber, aanvang 19.30 uur, in de Polivalentezaal aan de Kiel- drechtstraat een quiz-avond, Men kan inschrijven per ploeg van drie personen. Dit jaar gaat de opbrengst naar twee projecten in Eritrea. EHBO - De EHBO start don derdag 7 november, in sa menwerking met de afdeling St.-Jansteen, een nieuwe EHBO-cursus. Gegadigden kunnen zich nog aanmelden bij J. de Block en G. Wee- maes. OUD PAPIER - Leden van de voetbalvereniging Graauw halen zaterdag 9 november weer oud papier op. KOERSBAL - In recreatie centrum Hof ter Nesse werd door de Bond voor Ouderen een koersbalwedstrijd gehou den waaraan tien personen deelnamen. Uitslag: 1. E. de Maat/M. Rademakers-War- rens, 2. A. Manna ert/R. Reyns-de Kort, 3. J. Schrau- wel/A. de Kort-van de Vee ken. NATUURFONDS - De ar cheologische expositie die vier jeugdige Hulstenaren hebben gehouden werd druk bezocht. De opbrengst be droeg na atrek van alle kos ten 150 gulden. Dat bedrag wordt overgemaakt naar het Wereldnatuurfonds. BRANDWONDEN - De col-' lecte voor de Nederlandse Brandwondenstichting heeft in Graauw, Clinge, Hulst en Axel totaal 3.594,46 gulden opgeleverd. AGENDA Kloosterzande Café de Reizende Man-19.30 u. prijskaarting. St. Jansteen Café Sport - 14 u. kaarting. Walsoorden Café Rue du Nord-13.30 u. schieting. UITSLAGEN SCHIETINGEN Lamswaarde - Bejaardenschie- ting, zaal De Vier Jaargetijden, veertien schutters. Hoge vogel: P. Stevens, St.-Jansteen; beide zij vogels: F. de Meyer, Ossenisse; grootste aantal (7): J. Maas, Hulst. St.-Jansteen - Zaal 't Centrum, 36 schutters. Hoge vogel: E. Staelens, St.-Jansteen; eerste zij- vogel: E. Luyckx, Hulst; tweede zijvogel: D. Poppe, Sinaai; groot ste aantal (8): K. Robijn, Kapel- lebos. Zuiddorpe - Zaal Gemeentehuis, zestien schutters. Eerste hoge en eerste zijvogel: R. D'Hondt; tweede hoge vogel: M. van Hoeke; tweede zijvogel: M. Suy; grootste anatal (6): R. Simon, en E. van Kronenburg, allen Zuid dorpe. Koewacht - Zaal De Oude Mo len, 24 schutters. Hoge vogel: Ph. van Remortere; eerste zijvogel: J. de Waal, beiden Koewacht; tweede zijvogel: N. van Hecke, Meeuwen; grootste aantal (6): Th. de Caluwé, Koewacht. Hulst - Zaal W. Blommaert, 32 schutters. Hoge vogel: W. Cuy- per; eerste zijvogel: G. Herwegh; tweede zijvogel: F. de Vos, allen Hulst; grootste aantal (5): A. van de Branden, St.-Jansteen. IJzendijke - Zaal Hofzicht, twin tig schutters. Hoge en tweede zij vogel: J. Ongenae, IJzendijke; eerste zij vogel: H. Dellaert, Wa terlandkerkje; grootste aantal (4): F. Driessens, IJzendijke. Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse, twintig schutters. Hoge vogel: P. Maas, Kloosterzande; beide zij vogels: mevrouw Rottier, Osse nisse; grootste aantal (6): E. de Kort, Hulst. Zuiddorpe - St.-Sebastiaan, 48 schutters. Eerste hoge vogel: R. van Waes, Zuiddorpe; tweede hoge vogel: G. de Caluwé, Melse- le; eerste zijvogel: G. van Laare, Wachtebeke; tweede zijvogel: H. de Koning, Izegem; derde zijvo gel: A. de Mey, Zuiddorpe; vierde zijvogel: mevrouw Verstraeten, Axel. Hulst - Zaal De Kroon, vijftig schutters. Wip 1: eerste hoge vo gel: J. Leeraert, St.-Jansteen; tweede hoge vogel: R. Verscho ten, Vogelwaarde; eerste zijvogel: A. Dobbelaar, Hulst; tweede zij vogel: E. Hulshout, Lamswaarde; grootste aantal (8): mevrouw De Gucht, Kloosterzande. Wip 2: eerste hoge vogel: R. de Sterke, Zelzate; tweede hoge en tweede zijvogel: P. van Kerkhoven; eer ste zijvogel: A. Dobbelaar; groot ste aantal (9): L. de Wilde, allen Hulst. Heikant - Zaal 't Heike, 35 schutters. Hoge vogel: J. Kool mees, Clinge; eerste zijvogel: J. Verschoten, Kloosterzande; tweede zij vogel: A. de Loof; grootste aantal (4): R. Schalkens, beiden Heikant. Heikant - Zaal 't Heike, 46 schutters. Hoge vogel: R. d'Hondt, Zuiddorpe; eerste zijvo gel: L. van Kerkhoven, Koe wacht; tweede zijvogel: R. Schal- mevrouw Rodrigo, 3. mevrouw De Bruyn, beiden Kieldrecht. Kloosterzande - ZAal De Rei zende Man, 26 personen. Bieden: 1. mevrouw Hemelaar, Stoppel dijk; 2. J. Schalje, Axel; 3. J. Geelhoedt, Middelburg. Jokeren: 1. mevrouw De Kok, Axel; 2. E. van Vooren, 3. mevrouw Van Vooren, beiden Ossenisse. Hulst - Zaal De Kroon, 64 perso nen. Jokeren: 1. mevrouw De Bruyn, Kieldrecht; 2. A. de Waal, Kloosterzande; 3. J. Vermeulen, Clinge. Bieden: 1. J. van de Bran den, Clinge; 2. G. Mariman, Graauw; 3. J. de Winkel, Nieuw- Namen. Biervliet - Zaal Lippens, 38 per sonen. Bieden: 1. mevrouw Des tombes, Sluiskil; 2. mevrouw Verhelst, Terneuzen; 3. J. Ooster ling, Breskens. kens; grootste aantal (4): P. de Bot, beiden Heikant. UITSLAGEN KAARTINGEN Terhole - Zaal De Kroon, 47 per sonen. Bieden: 1. mevrouw Lu- casse, Kloosterzande; 2. B. Bos, Axel; 3. M. Rombout, Koewacht. Jokeren: 1. mevrouw Rodrigo, Kieldrecht; 2. J. van Remortere, St.-Jansteen; 3. mevrouw Spon- selee, Axel. Lamswaarde - Zaal De Vier Jaargetijden, 37 personen. Bie den: 1. mevrouw Waayenberg, Nieuw-Namen; 2. E. Rietjes, 3. T. Valent, beiden Heikant. Jokeren: 1. J. Domines, Hulst; 2. me- vrouwe Ferket, Heikant; 3. C. Smit, Terneuzen. Hoek - Camping De Braakman, 41 personen. Bieden: 1. E. de Schepper, 2. E. Lakerveld, bei den Terneuzen; 3. H. de Ruyter, Philippine. Jokeren: 1. J. van de Straten, Terneuzen; 2. N. Schoones, Souburg; 3. L. de Ruy ter, Philippine. Graauw - Voetbalvereniging Graauw, 29 personen: 1. H. van Goethem, 2. A. van Goethem, 3. M. Blommaert. Hulst - Zaal De Smidse, 24 per sonen: 1. R. van Eerdenburg, Graauw; 2 P. Jonkers, Klooster zande; 3. B. Bossche, Axel. Hengstdijk - Zaal 't Jagershuis, 46 personen. Jokeren: 1. F. Esse- ling, 2. mevrouw Esseling, beiden Hulst; 3. mevrouw Van Cadsand, Axel. Bieden: 1. E. Boogaert, Kloosterzande; 2. J. Haauldes, 3. C. Smit, beiden Terneuzen. Graauw - Bond voor Ouderen, gemeenschapshuis, 37 personen: 1. A. de Klerk, 2. C. van Hooye, 3. P. van d Klooster, allen Hulst; 4. P. van Gassen, Prosperpolder; 5. J. van Remortere, Clinge. De volgende kaarting is donderdag 7 november, aanvang 13.45 uur. Walsoorden - Zaal Rue du Nord, veertig personen. Bieden: 1. J. Domines, Hulst; 2. mevrouw Schenkels, Ossenisse; 3. me vrouw Elegeert, Westdorpe. Jo keren: 1. mevrouw De Bruyn, Kieldrecht; 2. mevrouw De Smit, Terneuzen; 3. mevrouw Radema kers, Ossenisse. Kloosterzande - Zaal De Kom buis, 32 personen. Bieden:; 1. M. Rombout, Koewacht; 2. N. Goos- sen, 3. J. Martinet, beiden Kloos terzande. Jokeren: 1. A. de Waal, 2. mevrouw Kint, 3. mevrouw Jonkheym, allen Kloosterzande. Boschkapelle - Zaal Ons Ver maak, 21 personen. Bieden: 1. J. Hemelaar, Vogelwaarde; 2. H. van de Berg, Westdorpe; 3. me vrouw Reyns, Terneuzen. Joke ren: 1. mevrouw Schalje, Axel; 2.

de Stem | 1991 | | pagina 13