SK Verzet WD tegen samenwerking Roemeens gezin vindt asiel in kerk Schore •GENHEID Axelse fractie: 'Zelfstandigheid Zeeuwsvlaamse gemeenten wordt uitgehold' Weer concert Clouseau en Anything in Hulst DE STEM Activiteiten rond Tweede Dag van de Kunstuitleen PLAATSELIJK N^uws A m SÉ Supporters Steen leggen laatste hand aan tribune de stem ZEELAND C2 Ir Ontwerpen voor stadskantoor Hulst te kijk Kampioenschap politiehonden Weekenddienst Stem-redactie editie zeeland Voorlopig geen aanleg weg Hogeweg Hulst Axel Clinge Graauw Hontenisse Hulst Kapellebrug Kieldrecht Kloosterzande Nieuw-Namen St.-Jansteen Vogelwaarde SCHIETINGEN KAARTINGEN ZATERDAG 2 NOVEMBER 1991 im te zoenen ticulieren f<je, jubileum, receptie, erloving, overwinning, Jraham, openbare dank, mag best eens in de pgina familieberichten, duur hoeft het niet te of kolom 2,23, één Jplichtaf 2,82. i een foto of afbeelding 135 x 45 mm rekenen Overige tarieven op |>ntante betaling wordt Wekend. Foto's worden fel 076-236442 of geef plaatsing af bij één van Jtelijke opgaven worden Iteerd indien naam en pok indien uw betaling oegd is. het recht voor teksten Iredenen te weigeren. Echten bereiken over de budt de uitgever zich het lm van de opdrachtgever 1 te geven. ingsnieuws :olom op donderdag WEESEPOEL btrouwd. Hartelijk gefelici- Ikinderen. RANS jaar, daarom van je colle- Jack, Dries, fee. (n <n f tul «jn nood kant. Stelt u zich eens ernstige ziekte krijgt, edereen een Donor Codicil raai een Donor Codicil bij Van levensbelang. WD-fractievoorzitter P. Apers ...verontrust... - foto de stem cor j. oe roer Van onze verslaggever Axel - De WD-fractie in de Axelse gemeenteraad verzet zich fel tegen de door de overheid veelal gedwongen samenwer kingsverbanden tussen de acht Zeeuwsvlaamse gemeenten. De steeds verdergaande samenwerking brengt het zelfstandig bestuur van ge meenten in gedrang. De WD vindt het hoog tijd worden dat die kwestie in het B en W-overleg wordt besproken. „Zolang Zeeuwsch-Vlaanderen nog acht gemeen ten telt, moeten de gemeenten ook finan cieel in staat worden gesteld hun eigen beleid te voeren. Als dat niet meer kan zonder dat de overheid zich er op indrin gende wijze mee bemoeit dan moeten we er maar één gemeente van maken. Dat bespaart een hoopt tijd en dus geld." WD-fractievoorzitter P. Apers maakte donderdagavond tijdens de Axelse ge meenteraadsvergadering van zijn hart geen moordkuil. De WD ergert zich al enige tijd aan het ontstaan van allerlei samenwerkingsverbanden die het ge meentelijk beleid kunnen doorkruisen. Het scenario daarvoor is steevast het zelfde. Het rijk zwaait met een bundel geld, maar gemeenten kunnen die buit al leen maar binnenhalen als ze beloven sa men te werken. Is de overeenkomst een maal getekend dan draait het rijk vaak kort daarna de geldkraan dicht. Apers noemde het een vreemde gang van zaken. „Zeker, gelet op de decentralisatie politiek van de overheid die tot doel heeft steeds meer overheidstaken naar gemeen ten over te hevelen en anderzijds die ge meenten verplicht regionaal een gecen traliseerd beleid te ontwikkelen en uit te voeren. Verplicht, omdat feitelijk niet weerstaan kan worden aan de financiële verleiding. De overheid stelt gelden be schikbaar maar eist daarvoor in ruil sa menwerking en vaak onder door haar zelf te stellen voorwaarden. Op zich is er best begrip op te brengen maar we zijn ook verontrust omdat de bestuurlijke autono mie steeds verder wordt uitgehold", al dus Apers. „Zodra het aankomt op werkelijk zwaar wichtige en belangrijke beleidsvoorne mens die de regio betreffen, wordt ons van bovenaf gezegd hoe we het hier moe ten aanpakken en vaak hebben we, wil len die beleidsvoornemens financieel uit voerbaar zijn, geen keus. We zijn daar niet gelukkig mee." Een recent voorbeeld is de samenwer kingsovereenkomst om de leefbaarheid in plattelandsgebieden te bevorderen. Het rijk houdt tot aan 1995 een vette worst voor van vier ton per jaar, maar stelt als voorwaarde dat de provincie twee ton en ook de gemeenten samen twee ton erbij leggen. De WD stemde donderdag dan ook tegen, bang dat de inbreng van Axel, 25.000 gulden, in het grote geheel ver zuipt en niet ten goede komt aan de eigen gemeente. Niet alleen het uithollen van de autono mie of het dwangmatige karakter van de overheidsinmenging vormden voor de WD de aanleiding om aan de bel te trek ken. „Ook omdat het onvoldoende be kend is wat de gevolgen voor de gemeen ten zijn als het rijk na een bepaalde tijd de geldstroom afknijpt. We hebben het er ook moeilijk mee dat de raad, indien een overeenkomst eenmaal is gesloten, feite lijk bestuurlijk geen enkele invloed meer heeft." Van onze correspondente Hulst - De Popgroep Clou seau treedt op 30 november op in Den Dullaert in Hulst. Van onze verslaggever Hulst - De Hulster gemeente raad heeft unaniem het ontwerp voor de bouw van een nieuw stadskantoor van de hand van architectenbureau Ruys uit Breda gekozen. Vanaf vrijdag 1 november zijn zowel het winnend ontwerp als de twee niet-gekozen ontwerpen te zien in de burgerzaal van het Stadhuis te Hulst. De openingstijden zijn vrijdag 1 en zaterdag 2 november van 14.00 tot 17.00 uur en van 4 tot en met 15 november op werkda gen doorlopend van 9.00 tot 17.00 uur. Van onze veslaggever Clinge - Zeven honden en hun baasjes treden vandaag tegen elkaar in het strijdperk tijdens clubkampioenschap van de Politiehondenvereniging Saef- tinghe. De wedstrijden worden gehou den op het verenigingsterrein vaan de Bisschoppendreef in Clinge en beginnen om 9.00 uur. Het ochtendprogramma bestaat uit verschillende oefeningen zo als volgens, afliggen, voedsel- wigeren, voorwerpbewaken en rivieroefeningen. De middagpro- gramm begint om 14.00 uur en bestaat uit spectaculaire steloe feningen, waarbij de honden on dermeer een pakwerker achter volgen en tot staan brengen. De winnaar is rond 16.00 uur be kend. Belangstellenden zijn wel kom om de verrichtingen te vol- De toegang is gratis. Voor redactionele aangelegenheden, niet voor advertenties of bezorgklachten, kunt u dit weekeinde contact opnemen met Rein van der Helm 01170-53370. B.g.g. 01153-1534 of 076- 236911. kantoren Jerneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoon nummers op pag. A2. Openingstijden: 830-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie ferneuzen: Rein van der Helm (editie-chef), Frank van Cooten, bank Deij, Cees Maas, Ronald Verstraten, Cor de Boer (foto), ton Koomen (sport), Harold de buijsseleijr. ®°es: Jan Jansen (provincie- facteur). Rulst: Eugène Verstraeten (plv. ^itiechef). Advertentie-exploitatie "ispecteur Zeeland: C. Menu. Wé tel. 09-3291459940. Het eerdere concert in septem ber 1990 werd een succes. De 2000 kaartjes waren in een mum van tijd verkocht. Clouseau had meteen een fanclub in Zeeuwsch-Vlaanderen. Reden voor Den Dullaert om de groep een tweede maal te contracteren. Tijdens het eerste optreden van Clousea in 1990 verzorgde de groep Anything uit Klooster- zande het voorprogramma. Any thing won de wedstrijd die Uit Hulst had georganiseerd. Het optreden was voor de groep zelf en de concertbezoeker iets ge weldigs en daarom werd Any thing gevraagd ook deze keer het voorprogramma te verzorgen. Gino Buysrogge, Patrick Spon- selee en Sonja Broekaart vormen de kernploeg van Anything dat sinds vorig jaar aardig aan de weg timmert. Met de verkoop van T-shirts 'We play Anything' wordt de eerste single gefinan cierd. De single met het werk van Buysrogge 'Sinds je die kus gaf aan mij' komt in het voorjaar van 1992 uit. Anything zorgt dus 30 november voor de warming-up met een se rie gekende pop en rocknum mers. De groep is al hard aan het repeteren en wil voor een swin gende opening zorgen. Clouseau-Live begint 30 novem ber om 20.00 uur. Er zijn nog kaartjes te krijgen. Reserveren kan via het gemeenschapscen trum Den Dullaert in Hulst. Van onze verslaggever Hulst - Het omleggen van de aan- en afvoerweg naar het in dustrieterrein Hogeweg in Hulst is voorlopig van de baan. Het karwei was oorspronkelijk nog voor dit jaar gepland maar het karwei kost zowat een mil joen gulden. Zoveel geld heeft de gemeente niet in kas en bovendien ligt er nog een lange wensenlijst te wachten. De aanpassing van de weg is no dig omdat die uitkomt bij het drukke kruispunt Absdaalse- weg/rijksweg 60. Omdat de weg door veel inwoners van Sint- Jansteen en Heikant wordt ge bruikt als sluiproute zit het kruispunt vooral in de spitsuren muurvast. Daardoor laat de ver keersafwikkeling zeer te wensen over. Rijkswaterstaat heeft bij de ge meente Hulst al herhaaldelijk aangedrongen op maatregelen. De goedkoopste oplossing is de weg meer richting Absdale op de Absdaalseweg te laten uitkomen, zo'n honderd meter van het be wuster kruispunt af. Voorlopig is het karwei echter opgeschoven naar 1995. Of de gemeente dan het benodigde geld heeft, is nog de vraag. In Hulst hoopt men nu dat een deel van de kosten kan worden betaald uit de opbrengst van de grondverkopen op het in dustrieterrein. De trouwe supporters van Sint Jansteen, Ceriel d' Hooghe, Achiel Mattens, Johan de Betuewe en Patric Thuy leggen de laatste hand aan de nieuwe overdekte zittribune. - foto de stem cor j. de boer. Van onze verslaggever Sint Jansteen - Voetbalvereniging Steen heeft binnenkort een overdekte zittribune. Momenteel legt een aantal trouwe supporters onder aanvoering van Achiel Mattens en Johan de Be tuewe de laatste hand aan de tribune die na de winterstop officieel inge- bruik genomen gaat worden. „Voor ons gaat een lange wens in vervul ling", zegt P. Coolegem van de supporters commissie die de bouw van de tribune re gelde. „Onze supporters klaagden altijd over de kou op het lange stuk tegenover de kantine. Je stond daar iedere keer met een noordwestenwind in je nek", zegt Coole gem. Uit de supportersvereniging stond vorig jaar een commissie van vijf personen op die zich ging bezig houden met de bouw. Achiel Mattens en Johan de Betuewe richt ten zich met een aantal vrijwilligers op de constructie. De andere leden zochten het geld bij elkaar. Een deel van het geld is binnengekomen uit de verkoop van sei zoenkaarten. Zo'n tachtig mensen kochten voor honderd gulden voor vijf jaar een vaste zitplaats op de tribune. De rest van het geld komt van sponsors en de op brengst van verlotingen. De tribune telt 130 zitplaatsen en is ook voor invaliden gemakkelijk toegankelijk. „Je ziet, we hebben met iedereen rekening gehouden", zegt Coolegem. De tribune' wordt tegelijk met de heropening van het gerenoveerde hoofdveld in gebruik geno men. „Dat zal na de winterstop zijn. Wan neer precies is nog niet bekend maar we maken er een groot feest van", aldus Cool egem. Van onze verslaggever Middelburg - Voor het tweede achtereenvolgende jaar is 9 november uitgeroe pen tot Dag van de Kunstuit leen. Het thema is 'kunst als cadeau'. Het landelijk bureau van de Fe deratie Kunstuitleen heeft de dag aangegrepen om de Natio nale Kunstbon te promoten. Die bon is verkrijgbaar bij de meer dan 70 kunstuitleencentra, ver spreid over Nederland. De bon kan dienen om een abonnement te nemen om kunst te lenen of te kopen. Daarnaast is er de moge lijkheid om bij de centra een spaartegoed op te bouwen. Op de kunstuitleendag houdt de Stichting Beeldende Kunst Zee land (SBKZ) enkele activiteiten in haar gebouw aan de Kuipers poort in Middelburg. Om 11.00 uur is er een lezing met dia's over fotografie door Ton van Kempen. De lezing is een reis door bijna twee eeuwen fotogra fiegeschiedenis, van Daquerre via Muybridge tot de 'Magnum'- fotografen, Man Ray en Diane Arbus. Van Kempen, die kunstgeschie denis doceert aan de kunstaca demie van Maastricht, geeft 's middags om 14.00 uur opnieuw een lezing, ditmaal over 'De Ne derlandse identiteit in de kunst'. Toegangskaarten voor de lezin gen zijn gratis verkrijgbaar bij de SBKZ. Evenals vorig jaar heeft de stichting opdrachten gegeven vor het maken van kunst. Aan drie kunstenaars, Jan van Leeu wen, Barbara Jean en Arie Ber- kulin is gevraagd een vaas te, ontwerpen, in een oplage van 10 stuks. De vazen zijn op de Dag van de Kunstuitleen te koop. Daarnaast is er een tentoonstel ling te zien van werk van Zeeuwse kunstenaars. Deze wer ken zijn - mogelijk voor het laatst - te koop met 20 procent subsidie van de provincie. Van onze verslaggever Schore - De kleine her vormde kerk in het al even bescheiden dorpje Schore op Zuid-Beveland biedt sinds donderdag onderdak aan het Roemeense echtpaar Pavlov- schi en hun tienjarig doch tertje. Dit 'kerkasiel' vrij waart het gezinnetje van in grijpen door de autoriteiten. De Roemeense asielzoekers hangt uitzetting boven het hoofd. De Pavlovschi's zijn 'vol ledig uitgeprocedeerd', maar durven niet terug naar hun ge boorteland, vanwege het 'aan wakkerend nationalisme'. Beho rend tot een Saksische en pro testantse minderheid uit het grensgebied met Hongarije zijn ze daar bijzonder kwetsbaar voor. De man ondervond dat onder het communistische bewind, toen hij al eens werd opgesloten in een psychiatrische inrichting. Maar nu is de situatie volgens hem nauwelijks beter. Het gezin vluchtte vorig jaar dan ook naar Nederland, waar het tijdelijk te recht kwam in het asielzoekers centrum in Rijsbergen. „Roemenië", zegt Pavlovschi, „is nog steeds een dictatuur. Er heeft geen revolutie plaatsge vonden, maar een staatsgreep." Als bewijs van de onverminderd gevaarlijke toestand voert hij bedreigingen aan, onder meer dat zijn dochtertje een ongeluk zou krijgen. Maar waarom verloren ze dan toch de procedure? Volgens gast heer, hervormd predikant Fred Bergwerff bestaan er levensgrote misverstanden over de toestand in Oost-Europa. „De algemene tendens hier is: Oost-Europa is nu toch democratisch, daar heb je niets meer te duchten. Helaas is de werkelijkheid in een land als Roemenië anders, maar daar houdt het Nederlandse asielbe leid geen rekening mee." Bergwerff vindt deze zaak extra wrang omdat de man, een che misch ingenieur, werk kon krij gen in Zwijndrecht. „Maar dat is afgeketst door het ministerie van Economische Zaken. Daar zei men tegen het bedrijf, tot twee keer toe: plaats maar een adver tentie, zie maar een Nederlander te krijgen voor die baan. Dat is gebeurd, maar de baan is nog al tijd vakant, en toch mag Pavlov schi niet blijven." Onder zijn parochianen trof de predikant, die de zaak in de groep gooide, dan ook weinig weerstand aan tegen het kerka siel. Integendeel, heel wat vrij willigers uit Schore en omgeving staan klaar om te helpen. In de 'consistorie' van de kerk houden ze de Roemenen gezelschap en bezorgen hun maaltijden. Niet temin is een comfortabel verblijf anders. „Erg lang mag dit niet duren. We hopen dat er snel een oplossing komt", zegt Bergwerff. Maandag heeft hij daartoe al een gesprek met burgemeester Van Bommel van Kapelle. Deze hield zich gisteren nog op de vlakte. „Ik weet nog niet van de hoed en de rand." Wel stelde hij voorop het kerkasiel te moeten respecte ren. „Wat mij betreft, zitten die mensen daar goed." BRIDGE - Bridgeclub Axel speelde de vijfde wedstrijd van de najaarscompetitie. Uitslag groep A. 1. Groene- woud-Scheele, 2. Keeman- Knopker, 3. Meijer-Van der Heijden. Groep BI: echtpaar Herrebout, 2. Arnoldi-Ver- munt, 3. Hemelsoet-De We ver. Groep B2. 1. Vogel-Za- man, 2. Van Weelde-Matthijs- sen, 3. echtpaar Van Straaten. Groep Cl. 1. De Regt-Saveur, 2. Meijer-Van Bunderen, 3. Kraaijenbrink-Van de Wagt. Groep C2. 1. Willems-Geert- se, 2. echtpaar Scheele, 3. Kaan-Verlinde. KOERSBAL - De Katholieke Bond voor Ouderen hield een koersbalmiddag in gemeen schapscentrum Malpertuus. Uitslag: 1. M. van Vlierberg- hen-C. Hageman, 2. E. Ak- kermans-Piessens/S. van Cauteren-VAn Boven, 3. M. de Rechter-Weemaes/Ph. van de Velde-Verstraeten. KAARTING - De voetbalver eniging Graauw houdt zater dag 2 november een kaarting in de kantine op het sportter rein. Aanvang 20.15 uur. COLLECTE - De collecte voor de Nierstichting heeft in Hontenisse 4.657,95 opge bracht. Verdeeld over de ver schillende kerkdorpen waren de deelopbrengsten: Klooster- zande 1.414,25, Ossenisse 328,60, Boschkapelle 321,80, Lamswaarde 872,- Terhole ƒ514,90, Vogel waarde ƒ809,30 en Hengst dijk ƒ391,10. VIERING - In de kapel van De Blaauwe Hoeve wordt za terdag 2 november een ge meenschapsdienst gehouden. De viering begint om 19.00 uur en staat in het teken van Allerzielen. Tijdens de viering is er speciale aandacht voor de kinderen. De muziek wordt verzorgd door pater Van Acker. KVO - Het kringbestuur van de KVO is gestart met het nieuwe seizoen. M. Menu- Kerckhaert heeft O. van Waas-Smet opgevolgd als voorzitster. In het rayon is mevrouw Termote-de Maat vice-voorzitster geworden als opvolgsters van O. van Waes. Maandag 4 november komt C. van Vleuten van de dienst mi lieu en ruimte. Doel hiervan is dat er kennis en inzicht ve- kregen wordt in de regels en ontwikkelingen waarmee de landbouw geconfronteerd wordt. F. Michielsen geeft een uiteenzetting over de taak en de doelstelling van de kring werkgroep milieuzorg van de NCB. De bijeenkomst in Den Dullaert begint om 19.30 uur. ROZENKRANS - In de kapel van O.L.-Vrouw Ter Eecken wordt zaterdag 2 november een rozenkransgebed gehou den. Aanvang 14.30 uur. BILJARTEN- In zaal 't Sleepbootje werd een biljart prijskamp gehouden. Uitslag: 1. G. Lampers-F. van der Heyden, 2. A. de Cock-E. Cammermans, 3. L. de Maeyer-J. d Caluwaert. CLUBWEDSTRIJD - In zaal De Reizende Man hield De Reizende Kogel een clubwed strijd waaraan twaalf perso nen deelnamen. Winnaar A- klasse: M. Dieleman, Terneu- zen 327 punten; B-klasse: S. Ykema, Walsoorden 270: C- klasse: A. Broere, Terneuzen 273 punten. KLOORTJE - Miniretten en' majorettenpeloton Kloortje neemt zondag 3 november deel aan het bondsconcours te Breda. De miniretten komen uit in de derde divisie sectie A en de majoretten in de eer ste divisie sectie A. Beide groepen moeten proberen vol doende puntent te behalen voor afvaardiging naar de bondskampioenschappen van 17 november. De wedstrijd zondag wordt gehouden in. het gemeentelijke sportcen trum en de organisatie is in handen van Doskonale uit Breda, onder auspiciën van de Westbrabantse en Zeeuwse Muziekbond. VOGELS - Tijdens het Euro pees kampioenschap voor vo gels in Tienen behaalden twee leden van de vogelvereniging De Nachtegaal uitstekende resultaten. K. van Overmeire uit Nieuw-Namen behaalde brons met twee grasparkieten en F. Totté uit St.-Jansteen behaalde goud met een gras parkiet. Er werden 4200 vo gels ingezonden door kwekers uit Nederland, Frankrijk, Zwitserland en België. PRINSENBAL - Carnavals vereniging De Mollen houdt het jaarlijkse prinsenbal za terdag 9 november in ge meenschapshuis De Kauter, aanvang 20.30 uur. De mu ziek wordt verzorgd door dis cobar Invaders. ALLEENSTAANDEN - De soos voor alleenstaanden van Hulst en omgeving houdt za terdag 2 november een dans avond in de Warande te Sint- Jansteen. De muziek wordt verzorgd door The Williams. Tussendoor is er een bingo en verloting. Aanvang 20.00 uur. SCHIETING - Schuttersvere niging St.-Jan houdt zaterdag 2 november op haar terrein een schieting op twee staande wippen. De schieting begint, in verband met de vroeg in-, vallende duisternis, al om 13.00 uur. Voor de schutters zijn 30 kalkoenen en 30 kilo paling te winnen. KOERSBAL - De Katholieke Bond voor Ouderen hield een koersbalmiddag in gemeen-, schaspcentrum De Warande. Uitslag.' 1. Th. Kinst-C. Ver- weij, 2. M. van Bumderen-R. de Smet. OUD PAPIER - De voetbal vereniging Vogelwaarde haalt zaterdag weer oud papier op. De ophaalploeg vertrekt om 9.30 uur. SCHIETINGEN St.-Jansteen - St.-Jan, 79 schut ters. Wip 1: eerste hoge vogel: G. Savooy, St.-Jansteen; tweede hoge vogel: M. Ruys, St.-Gilles; eerste zijvogel: P. Biddeloo, Graauw; tweede zijvogel: R. Gij- sel, St.-Jansteen; derde zij vogel: A. van Gassen, Goes; vierde zij vogel: R. Vlaeminck, St.-Jan steen. Wip 2: eerste hoge vogel: F. Vervaet, Zeveneken; tweede hoge vogel: N. Goossen, Kloos terzande; eerste zijvogel: F. Ste vens, St.-Gillis; tweede zijvogel: G. Smets, Haasrode; derde zijvo gel: A. Maenhout, Eeklo; vierde zijvogel: J. Verstraeten, Zuiddor- pe. KAARTINGEN Axel - Ons Genoegen, zaal Breda-bar, derde ronde club kampioenschap. Bieden: 1. Cees Stoutjesdijk, 2. Theo Theunisse, 3. Pter Asselman. Jokeren: 1. Golda Martinu, 2. Wim van Smaalen, 3. Truus de Pooter. Stand bieden: 1. Jan van Hove 130 punten, 2. Ivonne de Deijn 125, 3. Peter Asselman 125 pun ten. Jokeren: 1. Truus de Pooter 60 punten, 2, Anke Verhelst 67, 3. Ria Kempe 56 punten. Kieldrecht - Zaal O. Sturms: 1. F. Abbeel-L. Timmermans, 2. J. Vermeersen-A. Vergauwen, 3. A. van de Berghe-F. Penneman. Kieldrecht - Zaal de Grens- vlucht:' 1. M. de Bruin-J. Lau- reys, 2. E. Dillis-A. Thieleman, 3. G. Beletter-M. Petinda. AGENDA SCHIETINGEN EN KAARTINGEN ZATERDAG 2 NOVEMBER Graauw Kantine voetbalver. - 20 u. prijskaarting. Hengstdijk 't Jagershuis - 14 u. prijskaar ting. Huist W. Blommaert - 14.30 u. schie ting. Bar de Smidse - 14 u. vlees- kaarting. De Klinge De Herleving - 15 u. schieting. Koewacht Oude Molen - 14.30 u. schie ting. Zuiddorpe Café 't Gemeentehuis - 14 u. schieting. ZONDAG 3 NOVEMBER Hulst Café de Kroon - 14.30 u. schie ting. De Klinge De Grens - 15 u. schieting. Lamswaarde Café de 4 Jaargetijden - 14.30 u. schieting. 14 u. vleeskaarting. Ossenisse Hof ter Nesse - 14.30 u. schie ting. Terhole Café de Kroon - 14 u. vlees kaarting. MAANDAG 4 NOVEMBER Clinge De Troubadour - 20 u. kaar ting. Hulst W. Blommaert - 14.30 u. schie ting. De Klinge Het Gasthof - 15 u. schieting. Terhole Café de Kroon - 14 u. vlees kaarting. I

de Stem | 1991 | | pagina 17