Businessclub VCV Zeeland presenteert zich in Goes Clubbestuurders passief in KNVB-beleid werker |Eric Vereecken maakt progressie in het veldrijden I Tijdens de najaarsvergadering in ,emeenschapshuis De Vroone Gehavend Zeeland tegen Heerenveen Belgische jeugdselectie sterker dan Nederlandse SPORT ZEELAND B3 Lr 111/v Afdelingsvergadering KNVB Zeeland binnen uur geklaard Afsluiting jubileumjaar zwemclub Scheldestroom Adri van Fraassen: 'Steun, prestige en business onze pijlers' SPORTNIEUWS KORT Minitoernooi Savok Morres aan kop in aspirantencompetitie Zwemclubs actief Singelloop Middelburg Oosterschelde, wijting en schar! HENGEL- RUBRIEK XI DE STEM ZATERDAG 2 NOVEMBER 1991 NEDERLAND vakature Iministratie, Irtages. Ijn) en forecasts, sten- en investe- jtief gebied en de organisatie. the opleiding aal. pe vaardigheden, lëntatie. Den met hriftelijk te uw curriculum Personeelszaken, opdrachtgevers een ■te zijn, ook in nögelijkheden pan: Ijngaarden, |Van onze sportmedewerker Kapelle - „Als ik bij u langs Ikom bent u altijd druk in de Leer voor uw eigen club. Het I contact beperkt zich daar- I d0or tot een vluchtig onder onsje- [vandaag wilde ik een gesplek. lik niiste dat. Ik verzoek u daarom dringend de voorge stelde wijzigingen goed tot u Idoor te laten dringen," hield Lees Blomaard, voorzitter van L KNVB afdeling Zeeland, in Lijn slotwoord zijn toehoorders werd geconstateerd dat de animo tanende is. „Het is dat er nog een verplichting achter zit, anders waren er nog veel minder gekomen," stelden diverse afge vaardigden. Geconstateerd werd dat het met de opkomst uit de veldvoetbaltak richting zaal voetbalsport aan het glijden is. Van de zaalvoetbalteams werden namelijk, door de overweldi gende absentie, 'slechts de aan wezigen genoemd. Bij de veld- voetballers ligt dat tot nu toe nog anders. Deze groep, dat had Blomaard goed in de gaten, is eveneens eigenlijk slechts geïnteresseerd in het reilen en zeilen binnen de eigen club en houdt zich het liefst verre van de ontwikkelin gen binnen de grote KNVB. In debatten over reglementen, toe komstvisies en dergelijke heeft men geen trek. Het waren juist deze ingrediënten die voor enige opwinding hadden kunnen zor gen. Men liet het tot spijt van Blomaard rustig aan zich voorbij gaan. De afdeling Zeeland boerde in het afgelopen jaar goed. In plaats van een verwacht tekort meldde penningmeester Henk Visser een overschot van ruim 22 mille. De helft hiervan kan aan inning van boetes worden toege schreven. Deze post leverde met ƒ89.000,- ruim tien mille meer op dan geraamd. Met algemene stemming mocht het batig saldo volgens voorstel aan de post al gemene reserves worden toege voegd. In zijn openingswoord repte Cees Blomaard over begrip en onbegrip. Onder dit thema wil de afdeling Zeeland in de toe komst bijeenkomsten beleggen om een scheidsrechtervriendelijk klimaat te scheppen. En om ar biters te werven. Een bittere noodzaak, omdat het scheids- rechterstekort nog steeds groot is. Blomaard opperde zelfs de mogelijkheid clubs te verplich ten arbiters te leveren. Een schot voor de boeg dat voor kennisge ving werd aangenomen. De bij eenkomst in Kapelle, waarbij de aftredende bestuurders Jan Kruize, Henk Visser en Dig Vleugel werden herkozen, werd mede door de getoonde passivi teit in een recordtempo afge werkt. In 50 minuten waren alle op de agenda staande punten af gewerkt. Ik ga soms over de streep' inwoners. De organi- en ondersteund door full-time m/v len om uw kennis en in te zetten; ie gemeente Breda is jk van opleiding en er- nax. schaal 11 BBRA); ïeden worden nadruk ken. unt u inwinnen bij de afdeling financiën, tel anssen, hoofd afdeling 3. dagen na het verschij* in aan het dagelijks be- da, Postbus 3215 4800 Door Eddy de Schrijver Hulst - Eric Vereecken rijdt in de veldritten de ene na de andere prijs bij elkaar en dat in sterk be zette wedstrijden in Bel- Voor de Zeeuwse vel- dritcompetitie, die zater dag in Wemeldinge start, js hij dan ook de gedood verfde favoriet voor de eindzege. wil die competitie voor de derde keer op mijn naam schrij ven. Dan vind ik het welletjes, want vergeet niet dat ik nu ook vooraan eindig in België. Spor tief gezien stellen de wedstrijden duidelijk minder voor dan een wedstrijd bij onze zuiderburen, ik ben benieuwd naar het aantal vertrekkers in de competitie. Een beetje tegenstand moet er toch zijn, want het mag geen one-man show worden. Dat is niet goed voor de veldritsport," aldus Vereecken. Toch is er een verschil van twee werelden tussen een veldrit be twisten in België of in eigen con treien. „Als je alleen nog maar naar de tijd kijkt, die je er insteekt om naar de Bevelanden rijden. Ik hoef slechts een uurtje te rijden om de veldritten in België te betwisten. In Zee and moet je allerlei bijkomende tosten maken, zoals voor de jont. Als je het veldrijden ziet als louter leuk overwinteren, dan gaat het nog. Maar als je echt uitslagen wilt boeken en te vreden zijn over je prestatie, dan zit er niets anders op dan de wedstrijden in België te laten prevaleren. Een simpel reken- iommetje, want een vijfde plaats België levert net zoveel op als aet eindklassement in Zeeland. Dat is een groot verschil," vindt Vereecken, die hoopt dat er in Zeeland toch wat geduchte te genstanders komen opdagen. In welke trui Vereecken de wed strijden zal betwisten is nog niet bekend. Vereecken wordt im mers opnieuw lid van de wieler vereniging Zeeuwsch-Vlaande- ren. Hij ging daar met ruzie weg. „Alles is bijgelegd. Je moet op een gegeven moment volwassen met elkaar kunnen praten en dat is gebeurd. Dat betekent dat ik de clubtruien weer ga dragen als dat nodig is. Daarnaast ben ik lid geworden van de gastren- nersvereniging Thijs". Ook Johny van Cadsand maakt daar van deel uit en ook deze renner is opnieuw lid geworden van de Zeeuws-Vlaamse club. Datzelfde geldt voor Frank Geensen. Beu De ervaringen met de wielerver eniging Oudenbosch zijn minder prettig geweest. „Gerrit van 't Geloof hing tot mijn ergernis dikwijls aan de telefoon. Zelfs 's nachts. Dat werd ik beu. Ik had vooraf kenbaar gemaakt, dat ik in geen enkele waaierkoers wilde uitkomen. Dat is niet mijn terrein, maar ik zou die wed strijden moeten betwisten. Ik weet van mezelf, dat dat niet mijn sterkste kant is. Ik rijd lie ver bergopwaarts. Dat bevalt me uitstekend en daar heb ik ook mijn overwinningen dit seizoen geboekt. Dat valt de mensen misschien niet op, maar een cri terium rond de kerk trekt me veel minder," meent Vereecken. Volgend jaar staan daarom di verse buitenlandse wedstrijden op het programma. Vereecken maakt trouwens ook deel uit van een wielerclub uit het Belgische Oudenaerde. „Die club rijdt op dezelfde fietsen als waarop mijn toekomstige gastrennersvereni- ging rijdt. Daardoor zijn de con tacten ontstaan. Volgend seizoen ga ik er flink tegen aan. Ik wil ook wel eens een leuke uitslag in een zware buitenlandse wed strijdrijden." Vereecken gebruikte zelfs zijn vakantie in september in Spanje om te trainen in de bergen. „Ik kwam uitstekend in conditie te rug. Pech hield me van een nieuwe overwinning af en in Hulst miste ik de slag volledig. Na afloop kon ik mezelf wel voor het hoofd slaan. Je op zo'n knullige manier beet laten ne men. Ik was boos op mezelf." Het veldritseizoen is voor Ver eecken inmiddels goed begon nen. Zaterdag staat hij in We meldinge aan de start. „In prin cipe wil ik de wedstrijden in Zeeland rijden, tenzij ik inder daad bij de eersten blijf rijden in België. Dan zou ik een dief van mijn eigen portemonnee zijn en in Serskamp reed ik toch een half uur mee met mannen als Hautekete en De Roose. Ik stond er versteld van. Ik gleed onder uit en kwam daardoor op ach terstand, maar het is een bewijs dat ik progressie maak. Veldrij den is mijn tweede hobby ge worden. Ik kreeg alle medewer king van het thuisfront. Mijn va der ziet volgens mij tijdens een veldrit nog veel meer af dan ik. Die moet zorgen dat de fietsen terug in orde zijn als ik weer voorbij kom. Die man doet er al les voor. Als ik dan goed rijd, is hij ook tevreden. Het is een sa menspel. Niemand kan mij ooit verwijten dat ik te weinig ge daan heb voor de sport. Soms doe ik teveel en moet ik afge remd worden, want ik weet van mezelf dat ik zo af en toe over de streep ga. Zou ik dat beter in de hand hebben, dan zouden de re sultaten nog beter worden. Als ik die discipine onder de knie krijg, moet ik volgend jaar nog meer overwinningen kunnen boeken. De ambitie is er nu al," besluit Vereecken. Van onze sportmedewerker Breskens - De Breskense zwemclub Scheldestroom sluit vandaag het jubi leumjaar (60-jarig bestaan) af met internationale zwemwedstrijden. Als plaats van deze grootse sportieve afsluiting is het Olympiabad in Brugge ge kozen. Een grandioze ac commodatie met acht 50 meterbanen, elektronische tijdwaarneming en 450 zit plaatsen. Secretaris Adiie Vinke: „We willen ons daar nog eens goed presenteren. Alle leeftijdscate gorieën van de zeven clubs ko nen in actie. Dit op sprint wedstrijden individueel en es tafettenummers. De langere zwemnummers zijn organisa torisch niet te verwerken. Ver geet niet dat we zelf al met zo'n 120 zwemmers en zwem sters van de partij zijn. In to taal verwachten we zo'n 225 zwemmers en zwemsters. Het is ongekend zo'n medewerking als we in Brugge krijgen. Niets is voor deze mensen teveel. We hadden maar een 'kik' te ge ven en het werd geregeld. Ik stond echt perplex toen we het daar allemaal zagen." Het idee van deze afsluiting komt van bestuurslid Magda Boidin-Cambier, die daar een vijftal jaren geleden al een keer present was. „Het kwam bij mij spontaan op dit jaar en een telefoontje was voldoende. Het betekent voor ons ook ver broedering." Naast Scheldes troom, dat met twee ploegen in actie komt omdat Stormvo gel afzegde, komen in ctie de teams van BZK Brugge, SOS St.-Martens-Latem, OSC Oos tende, UZKZ Zwevegem, Schelde Terneuzen en ZCK Koewacht. Wedstrijden die beginnen om 19.00 uur met als wedstrijdleiderBressiaander Thomas Cambier. Deze slothappening komt na een jaar van activiteiten met onder meer de Zeeuwse zo- merkampioenschappen, een feestmiddag voor de jeugd en een receptie met een uiterst geslaagde feestavond. Activi teiten waarvoor een jubileum commissie tekende met Daan de Winde, Johan van Rosevelt, Magda Boidin, Miranda Aar- noudse en Sjaak Oosterling. Een vijftal dat zaterdag de kroon op het werk plaatst, waarbij naast de notabelen uit de gemeenten Oostburg en Brugge ook een groot aantal oud-leden een uitnodiging in de bus heeft gekregen. Eerst zwemmen, dan verbroederen. Scheldestroom eigen. Eric Vereecken: Veldrijden is mijn tweede hobby geworden. FOTO DE STEM/COR J. DE BOER Van onze sportmedewerker Vlissingen - Vanavond ont vangt VCV Zeeland Heeren veen aan de Irislaan in Vlis singen. VCV heeft nog steeds grote kee persproblemen. John Jasperse lijkt voor lange tijd uitgescha keld, terwijl ook Ruud Pennings de laatste weken met een rug blessure tobde. Hij is wel vol doende fit om vanavond aan de klus te beginnen. Derde doelman Mohammed el Bekkaoui heeft twee wedstrijden schorsing aan zijn broek en dat betekent dat vierde doelman René Verkade op de bank zit. Vleugelverdediger Danny Ma- gito is niet van de partij. De rode prent die hij aan het treffen met Veendam overhield, betekent een wedstrijd verplicht toe schouwer zijn. Ook niet van de partij is Jan Poortvliet, die vol gens Louis Verstraten een tegen stribbelende knie heeft. Daar door mist VCV heel wat routine, want ook Huub Stokmans en Ad de Jong zijn nog geblesseerd. Toch staan er weer elf spelers klaar om topper Heerenveen te bekampen. De Zeeuwen, trooste loos onderaan bengelend, heb ben tegen toppers als NAC en Wageningen zichzelf al overtrof fen. Wie weet springt die vonk vanavond weer over. Het zou in elk geval prima zijn voor het zelfvertrouwen. '"1 onze sportmedewerker roes - Middenin het «euwse bedrijfsleven, wat ich uitstekend profileerde in 'e Zeelandhallen te Goes, 'fesenteerde de businessclub 'an de VCV Zeeland zich. 'f precies te zijn in stand 63, 'eschikbaar gesteld door Florad marketing, klom de kersverse 'oorzitter van de businessclub ?n de VCV Zeeland, Adri van sassen, een eveneens vers Preekgestoelte. le' een met veel humor door- Mte speech bracht hij zijn jaar aan de man of vrouw. Om- i door bestuur, spelers, trai- 'er en andere voetbalfreaks, ™ar ook zakenmensen die met lun inbreng het betaald voetbal in de provincie levensvatbaar moeten maken. „Als je niet wilt bijten kun je ook je tanden niet laten zien. Wij laten ze wel zien. Wij Zeeuwen hebben 'Luctor et Emergo' in ons wapen. Al worstelend zullen we boven komen. Deze provincie mag toch opnieuw geen witte vlek worden op de nationale be taald voetbalkaart. Dat prach tige stadionnetje aan de Vlis- singse Irislaan ademt in de avonduren met de machtige ver lichting toch een geweldige sfeer uit. Natuurlijk zijn er voor- en tegenstanders, maar dat moet. Als Iedereen in dezelfde richting denkt moet er niet meer gedacht worden. Problemen houden onze geest levendig. Laat dit zo blij ven." Een korte greep uitdrukkingen van Van Fraassen op het spreek gestoelte, die Frank Lakwijk de businessclub schonk. De Bra bander, die ooit bij BW Den Bosch de businessclub mee hielp geboren worden en nog steeds voorzitter is van de amateurtak van de Bossche club, vestigt een bedrijf in Goes en toont ook hier belangstelling voor het betaald voetbal. Betaald voetbal dat die steun kan gebruiken. Juist daarom prees Adri van Fraassen de drie pijlers van zijn club aan. Steun, niet alleen aan het betaalde voetbal in de pro vincie, maar ook aan de gehan dicaptensport. Zijn club zal er voor zorgen dat naast het bedrij ven van actieve sport de gehan dicapten ook passief op de tribu nes van de VCV Zeeland sport kunnen beleven. De tweede pijler wordt gevormd door prestige. „Dat gaat uw lid maatschap van de businessclub u brengen," zo liet Van Fraassen zijn gehoor weten. Eerlijk voegde hij daar de derde pijler aan toe, business. „Met elkaar zaken doen om het sponsorber- dag 3500,-, red.) snel terug te verdienen." Nadat Van Fraassen zijn betoog had gehouden was het de beurt aan de spelers om in actie te ko men. Zij mochten het kunststof van Lakwijk met de hamer tes ten. Om hun agressie nog wat aan te wakkeren mochten ze kie zen uit een aantal onderwerpen, waarop ze hun krachten konden botvieren. De onderwerpen wa ren: pers, bestuur van de VCV, trainer van de VCV. De keuze leek niet moeilijk. Emiel Dorst opende de rij. Zijn onderwerp om een knappe dreun te verko pen was de pers. Een keuze die ook door de andere aanwezige spelers werd gemaakt. De klap pen waren hard. Opvallend daarbij de 'hengst' die Jan Poortvliet uitdeelde. Het kunst stof van Lakwijk hield het moei teloos. De agressie was er een beetje uit. Zeker toen even later een Goes muziekgezelschap de stand betrad. Onder het genot van een drankje en een hapje werden vrienden gemaakt. Sportief wil het bij de VCV Zee land nog niet vlotten. Uiteraard heeft dat direct te maken met de beschikbare financiële middelen. De businessclub van Van Fraas sen kan daarbij helpen. Jan Sas van Gent - Volleybvalvereniging Savok uit Sas van Gent houdt vandaag een mini-volleybaltoernooi, waaraan wordt deelgenomen door 51 teams. Het toernooi begint om 09.00 uur. Rond 13.00 uur is de prijs uitreiking in spoathal De Vlaanderen, waar ook alle wedstrij den worden afgewerkt. IJzendijke - De teams van Morres uit Hulst gaan de leiding in de aspirantencompetitie, die er de eerste speeldag op heeft zit ten. De volgende speeldag staat gepland voor zaterdag 16 november in 't Sportcentrum in Goes. STAND "Poule A: Morres 4 4-8, Morres 1 3-6, Morres 3 3-6, Leijnse/EWC 1 3-4, YVC 4-4, BOK 3-1, Savok 4-1, Marathon 3-0, Scheldesport 2 3-0 Poule B: Morres 2 4-6, WR 3-5, Morres 5 4-5, Scheldesport 4-5, Voorwaarts 4-3, Delta 3-2, Mytilus 3-2, Philippine 3-2, Leijnse/EWC 2 3-0. Terneuzen - De tweede ronde van de bonds- en districtszwem- competitie wordt dit weekeinde afgewerkt. In de op een na hoogste afdeling van de bondscompetitie (B-afdeling) verde digt De Stormvogel/Tonny Leijnse-zwemselectie in Vlaardin- gen de achtste plaats. In de C-afdeling doet Scheldestroom het prima. De vrouwen- ploeg werd zelfs eerste in de eerste ronde. Samen met de man- nenploeg staat Scheldestroom op de tiende plaats. Het komt in Hulst uit tegen ZC Koewacht (34ste), dat duidelijk is verzwakt. Dat kan ook gezegd worden van De Schelde (40ste), dat met een verjongde ploeg aan de competitie deelneemt. Het team van trainer Jacques van der Hooft komt in Breda aan de start. De Bruinvis, op de elfde plaats in de tweede afdeling, ontvangt in Zelzate de ploegen van De Ganze (derde), Scheldestroom B (negentiende) en Stormvogel B, dat in de eerste afdeling op de negentiende plaats staat. Stelleduikers uit Heinkenszand (44ste) start in Middelburg en Luctor (elfde) en De Bevelanders (21ste) komen in de eerste af deling uit in Etten-Leur tegen DIO en De Warande. Middelburg - Op de Middelburgse Singels staat vandaag de Singelloop van Dynamo op het programma. Vorig jaar won thuisatleet Kim Reynierse. Hij is wegens bles sureperikelen niet van de partij en in de favorietenrol vertrek ken nu Leon van der Velden en M'barek Ehzou. In de outsi- dersrollen vertrekken Kees van Koeveringe en triatleet Jan Louisse. Start en finish zijn gesitueerd op de Noordsingel. Programma: 13.30 uur. jeugd; 14.00 uur. vrouwen, vrouwen-veteranen en A-meis jes (3300m); 14.30 uur: mannen, mannen-veteranen en A-jongens (6600m); 15.30 uur: prestatieloop. Door Rien van Nunen Alsof de knop van het licht werd omgedraaid, zo snel is de visvangst op de Oosterschelde verbetert. Zelfs tot minder dan 14 dagen geleden was het kommer en kwel. Jawel, er za ten dagen tussen met leuke vangsten, maar de rest was be paald niet om over naar huis te schrijven. Maar nu is het anders. Het is grote schar vangen ge blazen en als prachtige verras sing ook weer knappe wijtin gen. Dat laatste is al van begin tachtiger jaren geleden. Wel moet men er diep water voor opzoeken, liefst met een steile scherp oplopende kant. Als kantstek zeldzaam en moeilijk te bevissen, maar met de boot goed te doen. De Thoolse sche pen bijvoorbeeld vissen op dit moment wat verder van huis dan normaal, de vangst van wijting en grote schar is na de storm van 14 dagen geleden in het westen begonnen. Op schar en wijting vist men niet tegelijkertijd even goed, hoewel dat in heel goede visja- ren wel voorkwam. Toch is het in november zeker mogelijk meerdere kilo's vis te vangen. Op grote scharren doet men dat met een scharpaternoster. Die bestaat uit nylon afhou- ders, vrij korte haarlijntjes en kleine haken van het Aber deen type. Voor de wijting is soms een paternoster met metalen af- houders beter, terwijl de ha ken van blinkend staal mogen zijn. De haaklijnen kan men bij beide vissoorten liever niet boven de 30/100 laten stijgen, dat scheelt in het aantal aan beten. Anders Men vist met ander materiaal, maar men vist ook anders op beide vissoorten. Voor schar is het bijvoorbeeld prima om stijf tegen de bodem te vissen, bijvoorbeeld met een schui- flood of een bovenloodje. Vist men op wijting dan vist men beter met een staande pater noster. Werpt men voor schar wel redelijk ver in en vist men met een slappe lijn, bij het vis sen op wijting volstaat men met een korte worp en wordt de lijn meestal strak gehou den. Het scherpst vist men dan recht naar beneden naast de boot met de hengel in de hand. Daarbij laat men het lood op de bodem bonken en slaat men vast bij iedere tik op de hen- geltop. Blinkende haken en metalen afhouders helpen, maar ook een klein spinner blad boven de haak doet dat. Wijtingen zijn felle rovers die zelfs het eigen broed niet ont zien. Op volle zee vangt men wijting met wijting, maar nog veel beter is de combinatie zeepier en een stukje makreel. Als de vangsten een beetje doorzetten dan wordt novem ber, mits het weer het toelaat, weer eens een prachtige vis- maand. Zeevissers die de no- vembermaand als vistijd laten liggen hebben daar een heel jaar lang spijt van.Nog even en dan komt, ik hoop het vu rig, de gul op de kust. Van onze sportmedewerker Hoek - De technisch vaardige Belgische jeugdselectie heeft op het terrein van HSV Hoek de Nederlandse leeftijdgenoten tot 17 jaar met 2-0 verslagen. Een zege die terecht bij de equipe van bondscoach Ariel Jacobs terecht kwam. Poortvliet: „We moeten er met zijn allen aan blijven werken. Er in blijven geloven." Zijn voorzitter Pim Kraan heeft dat geloof nog zeer zeker. „We zijn er nog niet, maar gezien de reacties de afgelopen maanden zijn we op het juiste pad. Ver geet niet dat we dit voorjaar he lemaal uitgekleed opnieuw moesten beginnen. Akkoord, sportief loopt het niet naar wens. Dat is niemand te verwij ten. Trainers en spelers werken hard. Dat moet ooit resulteren in resultaat, maar daarvoor is geld nodig." Dat komt er als we Adri van Fraassen daar in stand 63 van Contacta Goes mogen gelo ven. De club telt nu zeventig le den en de wil is er om dit aantal snel met de factor twee te ver menigvuldigen. Individueel waren de zuiderbu ren beter dan de mannen van Nol de Ruyter. Nadat de rode duivels in wording al enkele ke ren op links sterke staaltjes van combineren hadden vertoond, scoorde Peter Vanhout 0-1. Na deze treffer, in de achttiende mi nuut duurde het tot de 41e mi nuut voordat het publiek nog maals opveerde. Deze keer voor een bekeken inzet van Philippe Rasachaert, die doelan Xander Zwinkels van FC Den Haag iets voor zijn doel zag staan. De Ha genaar kon deze lob net niet aantippen, waardoor de bal via de deklat tot corner verdween. Aan de andere kant kwamen de Belgen goed weg bij een kopbal van de steeds bij hoekschoppen mee naar voren oprukkende Steve Gill. Zijn doelpoging ver dween voorlangs de veste van de goed acterende Belgische sluit post Frederic Herpoel van An- derlecht. Na de pauze domineerden de Belgen nog meer dan voor de thee. Na negen minuten scoorde Tom Balemans van Germinal Ekeren 0-2 door een steekpass door de Nederlandse defensie in een treffer om te zetten. De goed keepende doelman Sierd Kooi- stra van SC Heerenveen - hij verving na de pauze Zwinkels - kon de inzet niet keren. Daarna toonde deze portier uit het goede hout te zijn gesneden bij onder andere een inzet van Rasschaert. Na de pauze werd er veel gewis seld aan beide zijden. In de slot- fse was er nog een uithaal van Steve Gill, maar deze knal sloeg tegen de paal te pletter.

de Stem | 1991 | | pagina 13