theater muziek Jelena Kamburowa zingt in Terneuzen Beste Belgische musici spelen samen exposities films ra CULTURELE AGENDA John Lanting en Eva Hagen Bert Visscher's Don Chaot Berini's zoeken het geluk Opera "Carmen' voor kinderen Mastreechter Staar in Koewacht Muziek en dans uit de barok Van Bach tot en met Mahlersymfonie De wereld van Bob Kovel Aquarellen van De Vree Schregardus en Buth ia— Trilogie Jane Campion in G(| 'Hidden Agenda' in Porgy ips®W Mipg i i 11 llf pi1 mè%mmS, uske en Wiske: „Lambik DE STEM VRIJDAG 4 OKTOBER 1991 STEM EEN KLUCHT van Ray Cooney gaat er altijd in bij het publiek. Het Theater van de Lach van John Lanting brengt het stuk 'Vijf hoog het raam u,it' drie maal na elkaar in Zeeland. Zaterdag 5 ok tober om 20.00 uur en zondag 6 oktober om 15.30 uur in de stads schouwburg in Middelburg en dinsdag 8 oktober om 20.00 uur in de Prins van Oranje in Goes. Woensdag 9 oktober is het de beurt van de groep Tijl die om 20.00 uur in de stadsschouwburg in Middelburg 'Tyrannie der hulpver lening' van Paul Pourveur naar teksten van Fernando Pessao speelt met Lucas Vandervost en Frieda Pittoors. De regie is van Vandervost. Vrijdag 11 oktober verzorgt Eva-Maria Hagen haar theatercon cert 'eva's Piep Show' in hetzelfde theater om 20.30 uur. In Goes in 't Beest wordt donderdag 10 oktober om 20.30 uur door Helmert Woudenberg het solotoneel 'Een avondje thuis' ge speeld. Een werk dat hijzelf schreef. In Vlissingen speelt Theater Sirkel vrijdag 11 oktober 'Blok' om 20.30 uur. Een fascinerende visuele theatervoorstelling met dra ma, beeldende kunst en muziek. De houders van een CJP/Pas 65 krijgen op de toegangskaarten een forse korting. BERT VISSCHER speelt vanavond, 4 oktober, in 't Beest in Goes zijn programma 'Don Chaot en de foute architect'. In het vierde soloprogramma van Visscher staat de familie Chaot centraal. De chaos in deze familie heerst al sinds generaties en ook de laatste nakomeling Don Chaot, maakt een puinhoop van zijn leven, vooral omdat hij krampachtig probeert rust en regelmaat in zijn leven te brengen, vergeefse moeite natuurlijk. Aanvang 20.30 uur. De toegangskaarten kosten 12,50 en de houders van een CJP/PAS 65 betalen een tientje. De Berini's. - foto andre beekman IN HET gemeenschapscentrum 'Den Dullaert' in Hulst treedt het artiestenpaar de Berini's zaterdag 5 oktober op. De Berini's, An nie op contrabas en Harrie op de ukelele, zijn een oer-Rotterdams duo. Ooit speelden zij tussen de schuifdeuren; tegenwoordig zijn zij niet meer uit de Nederlandse theaters weg te denken. Dit seizoen trokken zij langs volle zalen het land door met hun programma 'Het Naadje van de Kous', een programma vol mu ziek, bol van frisse covers, eigen muziek en uitsluitend eigen tek sten. Vanwege het overweldigende succes spelen Annie en Harrie 'Het Naadje van de Kous' een korte periode door. Eerder dit jaar ver scheen hun tweede cd, 'Kousen met Naad'. Annie en Harrie nemen het publiek mee in hun leven van alledag. Het leven van twee muzikanten met hun dromen, hun sores, hun muziek. Niemand weet of zijn dromen ooit uit zullen komen. Maar als je je dromen verliest aan één of andere werkelijkheid is dat mëèfefaT'h'ièt leuk. Is dat de reden dat Annie en Harrie zo nu en dan flink naar elkaar uithalen? 'Het Naadje van de Kous' is een spannend deeltje in de Bouquet- reeks. Dreigt tussen Annie en Harrie de grote verwijdering plaats te vinden en vinden zij, De Berini's, uiteindelijk het geluk? Aanvang 20.00 uur NA HET stopzetten van 'De Blauwe Zebra' stichtte Hans van der Boom het nieuwe gezelschap 'Stella Den Haag'. In de serie 'Jonge helden' van de Singel in Antwerpen brengt de groep de versie van Bizets opera 'Carmen', geschikt voor de jeugd vanaf 10 jaar. Voorstellingen van dit speciale muziektheater vol sfeer dat de drempel naar het grote theater verlaagd, zijn op zaterdag 5 okto ber om 20.00 uur en zondag 6 oktober om 15.00 uur. Ook in de Singel komt het Lucinda Childs Dance Gezelschap. Childs, een van de belangrijkste vertegenwoordigers van het Amerikaanse minimalisme brengt twee programma's. Het betreft een overzichtsprogramma dat bestaat uit talrijke klassiekers uit haar repertoire en een gloednieuwe creatie. De choreografiën zijn op muziek van Ligeti Glass en Adams. Voor de scenografie teke nen Bob Wilson, Sol Lewitt en Frank Gehry. De danstaal van Childs kenmerkt zich door een herhaling van eenvoudige danspassen en patronen, waarbij minimale verande ringen optreden door kleine verschuivingen in de richting van tempo en ritme. Childs fascineert door een intelligente mengeling van eenvoud en complexiteit. Uitvoeringen van Rythm Plus (crea tie) en Dance op 8, 9 en 10 oktober. Relative Calm, Available Light en Field dance II worden 11 en 12 oktober gebracht. Aan vang in de Rode zaal steeds om 20.00 uur. Toneel De Blauwe Maandag Compagnie speelt in de Vooruit in Gent op 10, 11 en 12 oktober 'Wilde Lea' naar Nestor de Tière. Het is een Vlaamse opera buffo in vijf bedrijven bewerkt door Luk Perceval, het gaat over Vlaamse jongens onder Napoleon van Bonapart, over niet gemakkelijke meisjes, liefdesverdriet, onbekende perso nen en rare situaties. Aanvang 20.00 uur. Vrijdag 4 oktober start het nieuwe theaterseizoen in de Korrekel der in Brugge met de het poëtische stuk 'En de duisternis noemde hij nacht' van Catherine Anne. het verhaal gaat over drie mensen, André een jongen van 15, zijn lerares Frédéric en het jonge meise Isabelle. Allen zijn ze op zoek naar liefde. De speeldata in de Korre aan het kraanplein zijn 4, 5, 11, 12, 16, 18, 19, 24, 25, 26 oktober en 8 en 9 november. Aanvang 20.00 uur. Scene uit 'Carmen'. - foto pan sok - foto wim visser De Russiche zangeres Jelena Kamburova treedt voor het eerst op in Nederland. HET GROOT en niet te vermij den Dans/Showorkest brengt vanavond in het Terneuzens theater het programma 'Live from Rotterdam'. Het theateror kest bij uitstek. World Tour Two, de eerste theatershow die dit unieke orkest in vele Neder landse en Belgische theaters speelde, was een absolute door braak. Muziek is de taal, humor de drijfveer, als geen ander Ne derlands of buitenlands orkest weet dit gezelschap oud en jong voor zich te winnen. In hun tweede muzikale'theater- show wordt deze lijn voortgezet. Opnieuw zal het spetteren, ver tederen, swingen, zal er volop worden gelachen, krijgt men kippevel; het feest van herken ning. De Opera van Warschau brengt woensdag 9 oktober 'La Nozze di Figaro' van Mozart op het po dium in het Zuidland om 20.00 uur. Het belangrijke Poolse ge zelschap heeft de laatste 4 jaar gewerkt aan een ongewoon en ambitieus project en wel in het kader van het Mozart herden kingsjaar. Het project behelst de uitvoering van de complete cy clus van vokaal-scenische wer ken van Mozart. Alle werken zijn met succes opgevoerd deze zomer in Warschau en nu is het gezelschap op tournee in Neder land en België. De opera buffo in vier bedrijven KV 492 is door Da Ponte ge schreven naar het boek van Beaumarchais. Het operagezel schap van Warschau wordt gedi rigeerd door Ruben Silva of Da- riusz Waszak. De regie is in han den van Jitka Stokalska. De opera over de trouw van de graaf van Almaviva aan zijn vrouw en de gebeurtenissen rond het huwelijk van Figaro en Sus- sana is een spektakel waar de liefhebbers van muziek en thea ter ten volle van kunnen genie ten. Liederen Jelena Kamburova is een bijzon dere zangeres. Zij is Russische en is nu voor de eerste maal op tournee door Nederland. Met haar begeleiders: pianist Oleg Sinkin en gitarist Aleksander Libierzon verzorgt Kamburova een reciatl met ondermeer ver tolkingen van gedichten van grote Russische schrijvers als mandelstam en Blok. ook zingt ze liederen van Jacques Brei en diens Russische evenbeeld Vla dimir Vysotzki.Donderdag 10 oktober staat zij op het podium in het Zuidlandtheater. Kamburova is in Siberië gebo ren. In de jaren zeventig ver schijnt ze op de professionele podia. Wat uitstraling en inten siteit betreft wordt zij vaak ver geleken met chansonnières als Edith Piaf en Juliette Grego. Vooral met haar liederen met teksten van dichters als Poeskin, Akhmatova, Mendelstam, Maya- kovsky, Blok, pasternak en Staff oogstte zij veel roem in eigen land. Zij zingt liederen en balla des, sommige controversieel en opruiend, andere teder en mys terieus. In de Sovjet Unie was zij vaak te horen op radio en tv. Haar thea terprogramma's laten, haar ech ter zien als een volledig artieste die de rijkdom van haar unieke talent etaleert. Een vrouw met een breed repertoire dat ze op een geheel eigen wijze brengt.af begin Aanvang van alle voorstellingen: 20.00 uur. KLARINET VIRTUOOS Walter Boeykens werd in 1991 uitgeroe pen tot 'Festivalster' van het Festival van Vlaanderen. Hij stelde het Walter Boeykens Kwintet samen uit de beste Bel gische musici, met het oog op de uitvoering van dë "klarinetkwin tetten van Mozart, Von Weber, Brahms en Reger. Samen met deze musici werden de belangrijkste werken uit het kamermuziekrepertoire uitgeven op CD en het ensemble treedt vanavond op in het Rubenshuis in Antwerpen. Medewerking verleent ook de pianist Robert Groslot. Het programma sluit aan bij de thematiek van de zes pianorecitals in de Singel: Mo- zart-Prokofiev. Gespeeld wor den de ouverture op Joodse the ma's en de cellosonate van Pro kofiev en het Kegelstatt Trio en klarinetkwintet van Mozart. Woensdag 9 oktober speelt Boris Berman in de serie pianorecitals in de Singel Hij speelt de sonates KV 330, 333 en 570 van Mozart en de sonates 3 en 7 van Proko fiev. Berman studeerde aan het conservatorium van Moskou en verzorgt recitals over de hele wereld. Naast zijn solocarrière besteedt hij veel aandacht aan kamermuziek en bezoekt de be langrijkste festivals. Hij is muziekdirecteur van de Yale Music Spectrum Series, waarmee hij concerten organi seert in New York en andere Amerikaanse steden. Hij geeft les aan verschillende universitei ten en conservatoria en maakte Violist Peter Zazofsky speelt het viool concerto van Prokofiev. - foto archief de stem Klarinettist Walter Boeykens, de festi valster 1991. verschillende plaatopnamen, waaronder de pianoconcerti van Prokofiev en de sonates van Scriabin. Het haifa Symphony Orchestra verzorgt het tweede symfonische concert in het kader van de pro- kofiev herdenking. Het orkest staat sinds de oprichting in 1950 in het brandpunt van het mu ziekleven in Haifa in Israel. Het verzorgt vier jaarlijkse concert series en een jeugdserie. Het or kest treedt 7 oktober op in de Singel o.l.v. Stanley Sperber. Op het programma de Ouverture op Joodse thema's en het vioolcon certo van Prokofiev en de zesde symfonie van Dvorak. Solist is de violist Peter Zazofsky die in 1980 de tweede prijs in het Eli- sabethconcours behaalde. Waasland Woensdag 9 oktober speelt het Collegium Instrumentale Bru- gense en het west Vlaams Vocaal Ensemble o.l.v. Patrick Peire in het O.L.V.ten Doorninstituut in Eeklo. Solistische medewerking verlenen Zeger Vandersteene (tenor) en J. Vandercrabben (ba riton). Het programma bevat al leen werken van Mozart. Vrijdag 11 oktober treedt het Warsaw Chamber Orchestra op o.l.v. Marek Sewen in de St. Martinuskerk in Beveren. Ge speeld worden het Divertimento KV 136 en 'Eine kleine Nacht- musik' van Mozart en het twaalfde pianoconcerto KV 414 door de pianist Yoshiko Okada. - foto archief de stem Gent In de St. Baafskathedraal speelt het Kon. Filharmonisch orkest van Vlaanderen vanavond op o.l.v. M. Inoue. met de solisten Frangoise Pollet en Jard van Nes wordt de tweede symfonie van Mahler gebracht. Woensdag 9 oktober verzorgt het Ensemble 'II Fondamento' o.l.v. Paul Dombrecht een concert in het museum D'Hondt-D'Hae- nens. Op het programma werken van Bach en Marcello. Solist is de clavecinist W. Klosiewiez. Donderdag 10 oktober speelt het kamerorkest Sinfonia o.l.v. Dirk Vermeulen werken van Vivaldi en Bach op het Stadhuis in Gent. De concerten beginnen om .20.00 uur. HET KOOR 'De Mastreechter Staar' treedt zaterdag 5 oktober op in de kerk van de H. Philip- pus en Jacobus in Koewacht. Het koor is opgericht in 1883 en bouwde onder verschillende di rigenten een breed repertoire op. Als werelskoor strekt de be kendheid zich uit tot ver over de landsgrenzen. De belangrijke podia in Nederland ontvingen 'De Ster van Maastricht' en de vokalisten ondernamen concert reizen naar Canada, Engeland, Duitsland, België, Frankrijk, Spanje, Italië en Oostenrijk. Het koor trad vele malen op radio en televisie en veroverde reeds acht gouden platen. De 150 vokalisten staan zater dag onder leiding van Paul Voncken en brengen het bekende repertoire: volksliederen, reli gieuze werken, negrospirituals en delen uit operettes en opera's. Aanvang 20.00 uur. HET DANSENSEMBLE 'Volta' verzorgt zaterdag 5 oktober een avondvullend programma met dans en muziek uit de barok in de wandelkerk, onder de Lange Jan, in Middelburg. Volta toont authentieke dansen in de Franse stijl uit het begin van de 18de eeuw: uit deze periode stammen de dansen en de muziek die vijf dansers en drie musici voor het publiek doen her leven. Theater en gezel schapsdansen, begeleidt door luit, theorbe en traver so, amoureuze liederen en niet te vergeten de onont beerlijke etiquette schetsen een beeld van het toenma lige hofleven. Aanvang van de avond: 20.30 uur. HET FILHARMONISCH orkest van Vlaanderen pakt uit met een Mahler-cyclus. De 2d'e, 3de en 4de symfonie wordt dit seizoen uitgevoerd telkens onder een an dere dirigent. Symfonie 2 (Auferstehung) wordt o.l.v. Mi- chiyoshi Inoue gebracht in de Elisabethzaal in Antwerpen op 5 oktober, medewerking verlenen de vokale solisten Jard van Nes en Phillis Bryn-Julson en het koor van Düsseldorf. In dit werk vertolkt Mahler zijn twijfels omtrent het menselijk lot en de worsteling van de mens die op zoek is naar de eeuwige verlossing. De volgende uitvoe ringen in de Mahler-cyclus zijn op zaterdag 8 februari 1992 en zaterdag 6 maart. In de Singel speelt dinsdag 8 ok tober het Nieuw Belgisch Ka merorkest o.l.v. cellist Heinrich Schiff, die zich de laatste jaren ook als dirigent waarmaakt. Op het programma: Trauermusik voor strijkers van Lutoslawski, het celloconcerto van Haydn en de achste symfonie van Van Beethoven. In de concertreeks rond Bach ge ven twee Vlaamse dirigenten en barokorkesten hun visie op de barokmuziek: Sigiswald Kuyken met La petite bande en Philippe Herreweghe met Collegiumn Vo cale op 6 en 13 oktober in de Singel. La Petite Bande speelt 6 oktober om 15.00 uur de zes Branden- burgse Concerten. Prachtig van compositie met een overvloed aan vreugde en schittering. In de Carolus Borromeuskerk speelt vanavond het kameror kest I Fiamminghi o.l.v. R. Wer- then het Divertimento nr. qt van Mozart, Landschappen II voor strijkers van Westerlinck en Di vertimento van Bartok. 1 De concerten beginnen om 20.00 uur. IN GALERIE Francis van Hoof aan de Reyndersstraat 12 jg| werpen exposeert de in 1956 in New York geboren schild Kovel. De tentoonstelling duurt tot 28 oktober. Kovel studeerde in Claremont en Buffalo en bekwaamde zii wel in het schilderen als beeldhouwen. Vanaf 1979 expo» regelmatig. Tot 85 in de Verenigde Staten en daarna v< Amsterdam en Antwerpen. In Galerie van Hoof worden in de ruimten die afwisselend i of zwarte muren hebben vooral olieverfschilderijen van Ki toond. De verfbehandeling van Kovel is stevig en zijn klei let zeer rijk. De expositie geeft een goed beeld van de dei van Kovel. Galerie van Hoof is geopend van donderdag tot en met tussen 14.00 en 18.00 uur en op afspraak. TREES DE Vree exposeert van 5 tot en met 8 oktober haart aquarelleerwerk in het oude gemeentehuis aan de Sas van Gent. De Vree concentreerde zich de laatste tijd volledig op de techniek. Hoewel bloemen nog steeds een hoofdrol spelen i! werk, is een duidelijke ontwikkeling in abstracte richting' derscheiden. Naast haar opleiding in Eeklo volgde de Vret| zomercursussen bij helene Bueno in Amsterdam. In Sas zijn naast de subtiele bloemcomposities nu ook werken hardere kleurkeuze te zien. De spanning en sfeer blijft diii| aanwezig. De expositie wordt zaterdag 5 oktober geopend om 10.30 uur. ken zijn aansluitend te bezichtigen tot 12.00 uur en 'smiddagsvg tot 17.00 uur. Zondag 6 en dinsdag 8 oktober van 13.30 tot II maandag 7 oktober van 19.00 tot 21.00 uur. In Galerie Esprit, Gravenstraat 99 in Clinge, zijn van 6 oil tot en met 3 november schilderijen te zien van Rijnhard Self dus uit Rotterdam en beelden van Leendert Buth uit Midi) nis. Zondag om 16 uur is de opening. De expositie wordt i door de Belgische kunsthistoricus drs. Jean-Pierre De Bruyi NEDERLAND 1 jo Nieuws voor doven en slechthorenden (NOS). 10 Journaal (NOS). J5 Zicht op zee, reeks over mensen en water. 31 Alternatief spreekuur (herh.). 15 pink Panther, tekenfilm. 17 KRO's tekenfilmfestival. 15 woef (1), Engelse jeugdserie. 11 1 Werk van Rijnhard Schregardus, te zien in Clinge. Nog te zien PROVINCIAAL MUSEUM Sterckshof Antwerpen. T| verleden geput', gebruikgoederen van opgravingen. Tot ber. Dagelijks geopend, behalve op maandag, van 10.001 uur. STREEKMUSEUM, IJzendijke. Tentoonstelling 'Kantvj kanten'. Tot 28 oktober. Olieverfschilderijen vap Dolf Jas] 28 oktober. Geopend:, Maandag t/m vrijdag. van 10.00 -12| en van 13.00 -17.00 nmr. Zaterdag en zondag van 14.00' uur. ZEEUWS MUSEUM, Middelburg. Fototentoonstellid Paul de Nooyer. Tot 4 november. Dinsdag t/m vrijdag vaiij 17.00 uur; zaterdag t/m maandag van 13.30 - 17.00 uur. GEVANGENTOREN, Vlissingen. Werk van Bob Pingeij oktober. Openingsuren van de horeca. TOPS-HUIS, Burgh-Haamstede (Neeltje Jans). Grav Oosterscheldekering door Jaap Kloet. Tot 31 oktober. Dij van 10.00 - 17.00 uur. GALERIE BALANS 17, Middelburg. Installatie van Fe der Velde. Tot 11 oktober. Geopend woensdag tot en metil van 12.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 11.00 tot 16.00 uur STEDELIJK MUSEUM, Sint Niklaas. Werken van pels. Tot 13 oktober. Dagelijks, behalve maandag van lij 17.00 uur en op zondag van 10.00 tot 17.00 uur. BELLAMY 19, Vlissingen. Beelden en tekeningen vai Halters. Tot en met 29 oktober. Geopend maandag tot eni dag van 10.00 tot 17.00 uur en zaterdag en zondag van 131 17.00 uur. GALERIE DE VUYST, Lokeren. Impressionisme, oude: derne kunst, van 3 tot en met 10 oktober. Geopend van lil 12.00 en 14.00 tot 20.00 uur. STADHUIS, Terneuzen. 'Foto Portugesa', Portugal geltj feerd door Zeeuwen. Tot 11 oktober, geopend tijdens uren. GALERIE ARTHOUSE, Biervliet. Aquarellen van Get: Grieken. Tot 17 oktober. Geopend van maandag tot en dag van 9.00 tot 12.00 en op zaterdag van 9.00 tot 12.00 tot 16.00 uur. WANDELGANG in de Singel, Antwerpen. Architectuil| tot 1990) van David Chipperfield. Tot 3 november. Op dinsdag tot zondag van 14.00 tot 18.00 uur. DE TRILOGIE 'An Angel at my table' van Jane Campion vanavond en zaterdag 5 oktober gedraaid in 't Beest in f De film gaat over de schrijfster Janet Frame. In deel haar kinderjaren centraal. In een reeks korte scenes geef pion impressies waarin Janet de wereld ontdekt. Ze is meisje met rood haar en haar leven wordt bepaald door deel sie van haar broertje en de 'verdrinkingsdood van haar zT trekt zich terug in fantasieën en begint gedichten te schrij' In deel twee studeert zij voor onderwijzeres en het vak lite Zij wordt ziek, wordt opgenomen in het ziekenhuis en schil verklaart. Zij blijft schrijven en wint uiteindelijk een beM literaire prijs. In het laatste deel ontmoet zij een Amerikaanse dichter, ga' Spanje, wordt verlaten en blijft zwanger achter. Tenslotte de diagnose schizofreen ingetrokken en vestigd jane zich d tief als schrijfster in Nieuw-Zeeland. Aanvang van de filmavonden: 20.30 uur. DE KINDERFILM 'Willy de Mus' is woensdag 9 oktober ofl uur in Porgy Bess in Terneuzen te zien. De film wordt gf in verband met de oktober-kindermaand. In Porgy Bess wordt in het gewone woensdagavondprol op 9 oktober de film 'Hidden Agenda' van Ken Loach g< Een Amerikaanse advocaat (Dourif) staat op het punt vergt wanpraktijken van de Britse geheime dienst in Noord-Ie* ontdekken. Hij wordt echter vermoord, op weg naar een ff dat hem meer informatie zou geven. Zijn vriendin (McDoi gelooft de lezing van de politie ('een ongelukkige samenlr omstandigheden') niet en trekt op onderzoek uit. Hierbij krijgt ze onverwacht steun van een Britse conti®! (Cox) die met de zaak is belast. Samen vinden ze bewij"- corruptie op het allerhoogste niveau. Het is een zeer spa" thriller die een schandaal aansnijdt en gespreksstof lever een boeiende discussie achteraf. De films in Porgy Bess beginnen steeds om 20.00 uur. 10 Ja, natuurlijk extra. Britse natuurgebied Stut land Heath. 67 Dinges, spelprogramma. \l Ha, die Pa. Comedyserie. 10 Journaal (NOS). _>6 Ted a tête met... Vandaag: Carry Tefsen. i*17 Rondom tien. Je bent jong en je drinkt wat. 2103 Jessica Fletcher (Murder she wrote). Serie. 251 Dieren praten met mensen, documentaire ovi T dieren-psychotherapeute Samantha Khury. ■5 Miniatuur, portretje van Franciscus van Assisi. jjj20 Journaal (NOS). NEDERLAND 2 PO Nieuws voor doven en slechthorenden (NOS). 00 Journaal (NOS). 65 Kijk-tv (herh.). B2 Derrick. Afl.: Een soort moord. §2 De wereld op een postzegel, programma ovi filatelie (herh.). 1)9 Detv-dokter. |50 De ouderwinkel, filmpje in campagne tegen ku 1 dermishandeling. 00 Journaal (NOS). 20 De teenage hero turtles. 16 Te land, ter zee en in de lucht. Freewheelen. B7 Ministars, programma met onbekend talent. D6 Bananasplit. Presentatie: Ralph Inbar. 53 TROS-kompas tv-ster (2). 58 Allo 'allo, Engelse comedyserie. §1 Detv-dokter. B2 Dierendagspecial, met Leonie Sazias en Mart Gaus. |2 In the heat of the night, politieserie. Dodelijke liefde, Amerikaanse tv-film (1989 Met: Stefanie Powers, Lloyd Bridges. Journaal (NOS). NEDERLAND 3 Nieuws voor doven en slechthorenden. Schooltelevisie: Huisje boompje beestje (27 10.00-10.30 (TT) Nieuws uit de natuur (4 11.00-11.30 (TT) Weekjournaal (4). Nieuws voor doven en slechthorenden. Nieuws voor doven en slechthorenden. Journaal. Sesamstraat. Jeugdjournaal. Het klokhuis, bo Wat doe jij nou? Programma over school- 1 beroepskeuze. 30 Monopolie, Deense tv-serie. 9.54 PP: Uitzending PvdA. 0.00 Journaal. 0.25 Het orkest (1), tiendelige serie over muziek, ii LDIO 1 irheel uur nieuws. VPRO: 7.07 Het Ge- '(7.30 Nws.). 8.30 De tafel van NL. iet archief. 10.05 Oh reddeloze repor- net standplaats MeXicb*. 11.05 De do- htaire. 12.05 Afdeling nieuws (12.30 j 12.34 Informatie voor de vissers, i 12.55 Mededelingen voor land- en Jmjw. NCRV 13.10 Hier en nu, met om f Kerk vandaag. VARA: 16.05 Radio I Tneditie (17.30 Nws). NCRV: 20.04 Bul- '21.04 Vrijdag-sport. NOS: 23.07 Met >g op morgen. VOO: 12.02 De stem- 2.02 Oh, wat een nacht. 5.02-7.00 loeiemorgen. DIO 2 heel uur nieuws. KRO: 7.04 Echo. Intbijtshow. 7.50 Het levende woord, icho 813 Ontbijtshow. 8.50 Postbus 1.04 Adres onbekend 10.04 In ant- op.... 11.50 Postbus 900. 12.04 Al- ip vrijdag. 14.04 Ratel plus. TROS: B Binnenlandse zaken. 16.04 Gerard de Iraait op verzoek. 17.04 Nederlands AVRO: 18.04 AVRO Radiojournaal. Hersengymnastiek. 19.04 Hollands en. 20.04 Hobbyvitaminen. 21.00- le Radio 1. 1DIO 3 heel uur nieuws. VOO: 6.02 Rinkelde- kinkel. 7.04 Ook g; van oud. 12.04 V 15.04 De top 40. spits. VOO: 19.04 22.04-24.00 Countc RADIO 4 VARA: 7.00 Nws. eert. 8.00 Nws. 81 2: Legendarische u ternationale conct Ork. Berlijn o.l.v. Y; 10.30 Haydn: Har VARA-matinee: Ho siaen (5). 12.30 Ja Nws. 13.02 Opere speling. 14.30 Som bestek. 16.00 Crè Concertante. NOS: 4. 19.00 Aspekten 20.00 Nws. 20.02 22.55 De Grote Ovi RADIO 5 NOS: 6.30-6.50 Si richten. 9.00 Nws. Waterstanden. RV AVRO: 10.00 In g leven lang. 12.00 N AVRO 12.15 Okt 13.00 Nws. VPRO: de week met om 1i mimk WÊËÊÊmÊʧÊfflk lei, zijn ut er nof niet ?t1ün voelen zón of jest eten tol oen wijn kween fik ten kt y VOBDSEL U/ORPT WERK DUURDmP,

de Stem | 1991 | | pagina 20