O N E E KbK B CONTROLLER m/v gitPl DESTE r r r r I Prijspal PER LEIBERGOEHEER BV TELEFONISTE/RECEPTIONISTE Directeur m/v Internationaal CHEF DRUKKERIJ M/V HEAO-BE SPD of hoger VERTEGENWOORDIGERS hostesses/host leerling I.C.-verpleegkundigen m/v WESTENBURG ASSURANTIËN B.V. Suske en Wiske: tembone DE STEM VAN ZATERDAG 6 APRIL 1991 bureauredacteur (m/v) corrector (m/v) Belangrijke maatschappij vraagt Jongerentoers tent-o-tel WESTENBURG ASSURANTIËN B.V. Huize Molenweide te Boxtel Bedrijfspsychologie WERKLEIDER KONFEKTIE M/V ASSISTENT WERKMEESTER M/V w Kleiberg Beheer B.V. is de houdstermaatschappij van middelgrote ondernemingen met een 3-tal kernactiviteiten t.w. de verduurzaming van aardappel-, groente- en fruitprodukten, de verwerking van polyethyleen kunststoffen en de agri-business. Zij realiseren met ca. 380 medewerk(st)ers een omzet van ca. 200 miljoen gulden. De bedrijven die tot de KB-groep behoren, leveren alle een positieve bijdrage tot het groepsresultaat en streven naar de produktie en de levering van hoogwaardige produkten met een goede prijs/ kwaliteitsverhouding, gekoppeld aan een hoge servicegraad. De platte organisatiestructuur en een ver doorgevoerde zelfstandigheid van de ondernemingen, alsmede een hoge betrokkenheid van de medewerkers staan hiervoor borg. De bedrijfsfilosofie staat voor eigen verantwoordelijkheid, waardering van initiatieven en een positieve instelling. Als gevolg van de toenemende behoefte aan uniformiteit t.a.v. managementinformatie en de verdergaande internationalisering zijn wij thans op zoek naar een In uw nieuwe functie bent u verantwoordelijk voor de uitvoering van het totale financiële beleid van de KB-groep. Naast de leiding over de financiële administratie omvat deze verantwoordelijkheid. - het optimaliseren van de administratieve organisatie en het leiden van automatiseringsprojecten; - het opstellen van periodieke managementinformatie, financiële overzichten en jaarstukken; - het verrichten van bedrijfseconomische analyse ten behoeve van de operationele en strategische bedrijfsvoering; - het onderhouden van de contacten met de dochterondernemingen en externe financiële instellingen; - de onderbouwing van begrotingen, budgetten en prognoses; - het voeren van een goed cash-management en - het verzorgen van fiscale aangelegenheden. Om deze veelzijdige functie succesvol te kunnen uitoefenen achten zij het noodzakelijk dat u beschikt over tenminste een afgeronde opleiding Wij verwachten dat u financieel-administratieve ervaring op de genoemde aandachtsgebieden kunt inbrengen. Voorts hebt u kennis van geautomatiseerde informatiesystemen. U bent een actief denker, communicatief vaardig op alle niveaus en beheerst de Engelse taal. Uw leeftijd ligt tussen de 30 en 40 jaar. Kleiberg Beheer B.V. biedt u een zelfstandige en verantwoordelijke managementfunctie met doorgroeimogelijkheden. Het arbeidsvoorwaardenpakket en salaris zijn uiteraard in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie, kunt u uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae, binnen 3 vyeken richten aan: Kleiberg Beheer B.V., t.a.v. deheer^rs. H.J.M. Voorhuis, Kleibergsestraat 4, 4265 GB Genderen. ijiï Uitgeverij Zwijsen is een zelfstandige educatieve uitgeverij, gespecialiseerd in uitgaven voor het basisonderwijs. Voor de afde ling bureauredactie zoeken wij een Wij bieden een full time betrekking in tijdelijk dienstver band. Deze taak omvat: het redigeren van educatieve teksten met behulp van tekstverwerkende apparatuur; controleren van zet-, lay-out- en montageproeven. Wij zoeken iemand met: belangstelling voor educatieve materialen; goede kennis van de Nederlandse taal; ervaring met redactie- en controlewerkzaamheden; kennis van en ervaring met het tekstverwerkingspro gramma WordPerfect. Tevens zoeken wij ter ondersteuning van de bureauredac tie een ervaren Het betreft hier een functie op free-lance basis. Op onregelmatige tijden is er bij Uitgeverij Zwijsen ook behoefte aan free-lance bureauredacteuren. Gegadigden voor free-lance opdrachten kunnen zich eveneens schrifte lijk aanmelden. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen richten aan G.M. Janssen, uitgeefdirecteur. g. Uitgeverij Zwijsen b.v. Postbus 805 5000 AV Tilburg Leeftijd 21-50 jaar, in het bezit van wagen, later firmawagen. Wij bieden: bediendencontract vast loon commissie geen avondwerk wagenvergoeding zeer goede verdiensten Sollicitaties: 01620-36141 (maandag 9.00 tot 19.00 uur). vraagt voor haar campings in Zuid-Europa met kennis van de Franse, Duitse of Engelse taal Periode 7/6 t/m 1/9 Leeftijdsindicatie: 22 t/m 27 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Postbus 340, 4600 AH Bergen op Zoom, telefoon 01640-66647. Galderseweg 81, Breda, Postbus 90108, 4800 RA Breda, Telefoon 076 -108200 Medisch Centrum de Klokkenberg is een ziekenhuis met 750 medewerkers en beschikt over een erkende capaci teit van 300 bedden, verdeeld over een thoraxcentrum, een epilepsiecentrum, een long- en astmacentrum, een cen trum voor kinder- en jeugdpsychiatrie en een centrum voor allergologie-immunologie. Q O. Thoraxcentrum Binnen het thoraxcentrum worden jaarlijks ca. 1400 open hartoperaties verricht en ca. 675 P.T.C.A.-procedures. Het centrum bestaat uit een operatiecomplex, een catheterisatiekamer, een polikliniek, een afdeling patiëntenbetrekkingen, een intensive-care en een verpleegafdeling. Afdeling De Intensive Care afdeling bestaat uit 4 units: een tweetal I.C.-units, een mediumcare-unit en een C.C.U.-unit, en beschikt over 171.C.-bedden en 4 C.C.U.-bedden. Het totale personeelsbestand bedraagt 57 formatie plaatsen, waarvan ca. 10 voor leerling I.C.-verpleegkundigen. De afdeling is goed geoutilleerd en beschikt over geavanceerde apparatuur: Als gevolg van uitbreiding van het aantal open hartoperaties en P.T.C.AS en toe kenning van een budget voor werkdrukvermindering is er op de I.C.- afdeling plaats voor enkele Functie LC.-verpleegkundigen m/v vacaturenummer TC/032 vacaturenummer TC/033 Functie-inhoud Er wordt gewerkt middels het systeem van patiëntgerichte verpleging en aan bijscholing en begeleiding van het personeel wordt ruime aandacht geschonken. De nieuwe medewerk(st)er krijgt een ruime inwerkperiode De werkzaamheden bestaan uit coördinatie van zorg, bewaken en bijstu ren van vitale functies, begeleiden van patiënt en familie en het initiëren en activeren van verpleegkundige ontwikkelingen; en tenslotte het mede in stand houden van de bestaande goede werksfeer en collegialiteit Werken in deeltijd is bespreekbaar: Uitgebreide functie-informatie kan worden verkregen bij dhr. A. Vrijsen, unithoofd. Functie-eisen Kandidaten voor de functie van gediplomeerd I.C.-verpleegkundige die nen in het bezit te zijn van het diploma verpleegkunde-A, aangevuld met het diploma I.C. brede basis. Leerling I.C.-verpleegkundigen dienen te beschikken over het diploma verpleegkunde-A met een jaar ervaring in een algemeen ziekenhuis. Salaris De functie van gediplomeerde is conform het EW.G.-systeem ingedeeld in functiegroep 45, waarbij afhankelijk van ervaring doorgroei naar functie groep 50 mogelijk is. Leerlingen worden ingedeeld in de aanloopschaal van functiegroep 45. Algemeen Arbeids voorwaarden Kinderopvang Sollicitatie procedure Medisch Centrum de Klokkenberg is aangesloten bij de Stichting Arbeidsvoorzieningen Gezondheidszorg Westelijk Noord-Brabant De arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O. voor het Ziekenhuiswe zen. Wij zijn aangesloten bij het pensioenfonds RG.G.M. en er bestaat een collectieve ziektekostenverzekering via het I.Z.Z. Binnen de Klokkenberg bestaat de mogelijkheid kinderopvang te regelen middels een Gastouderproject Geïnteresseerden wordt verzocht binnen 10 dagen een sollicitatie te rich ten aan hoofd van de dienst Personeel en Organisatie, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer. Westenburg Assurantiën is een van de grootste assurantiekantoren van Zuid-Nederland. Wij vragen op k'orte termijn een die na een inwerkperiode ook zelfstandig werkzaamheden zal verrichten voor de commerciële afdeling van ons kantoor. Functie-eisen: - MEAO-diploma Commercieel/Schroevers Secretarieel - bekend met tekstverwerking - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - accuratesse Bent u geïnteresseerd in deze functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. ter attentie van de directie van ons bedrijf. Postbus 3294, 4800 DG BREDA. ",l idL'->r.1. is een modern kloosterbejaardenoord met een erkende verpleegafdeling van 13 bedden. Het biedt huisvesting aan 128 verzorgings- c.q. verplegingbehoevenden, voor het merendeel vrouwelijke religieuzen. Gevraagd wordt een die samen met het directie-team, dat verder bestaat uit de overste, het hoofd civiele dienst en de administrateur, verantwoordelijk is voor de algehele dagelijkse leiding. Van kandidaten wordt verwacht dat zij praktizerend katholiek zijn en ouder dan 35 jaar. Ervaring in een leidinggevende functie in een bejaardenoord strekt tot aanbeveling. Gedacht wordt aan een HBO- of vergelijkbare opleiding in de dienstverlenende, agogische of verzorgen de sector. Belangrijke criteria zijn: ruime contactuele, leidinggevende en organisatorische eigen schappen, bereidheid tot collegiale samenwerking, initiatief, overtuigingskracht, uitdrukkings vaardigheid, het kunnen scheppen van een goede woon- en werksfeer, interesse en begrip voor bejaardenzorg in het algemeen en voor religieuze bejaarden in het bijzonder. Het bestuur laat zich mede adviseren door commissies uit de staf en het personeel. Een medisch en psychologisch onderzoek kunnen deel uitmaken van de beoordeling. Een taakomschrijving en profielschets zijn beschikbaar voor kandidaten, die in de loop van de solli citatieprocedure in het beeld van de functie blijken te passen. De honorering geschiedt in overeenstemming met de CAO voor de bejaardenoorden. Schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen zenden aan de secretaris van het bestuur, drs. M.F.A.Th. Jaspers, Postbus 90122, 5200 MA 's-Hertogenbosch, telefoon 073-146855. GITP, adviseurs voor werving en selectie, personeelbeleid, opleiding en training, management, organisatie en informatica. Amsterdam, Breda, Groningen, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, Zeist. II De Dienst Sociale Werkvoorziening verzorgt de werkgelegenheid voor personen die vanwege hun handicap elders geen werk kunnen vinden. Bij 'De Vossen bergeen werkverband met ruim 300 mede werkers, worden industriële produkten vervaardigd. Op een konfektie-afdeling is de funktie vakant van: voor 38 uur per week. Taak: Het leiding geven aan en het begeleiden van verstandelijk gehandicapte medewerksters in de werk-uitoefening binnen een van de konfektie-afdelingen van industrieel objekt 'De Vossen berg Funktie-eisen: - opleiding op middelbaar niveau op het terrein van beroeps kleding en mode industrie: - goede kontaktueie eigenschap pen hebben - het hebben van inzicht in zowel konfektie als agogische tech nieken - leiding kunnen geven; - leeftijd circa 30-40jaar; - kunnen werken in teamverband - bekendheid met het begeleiden van verstandelijk gehandicapten strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal schaal 7 f3.736,- In het kader van het streven van de bestuurscommissie om werk gelegenheid voor vrouwen te bevorderen, worden zij uitdrukke lijk uitgenodigd om te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding van SW 24 binnen 10 dagen te richten aan het hoofd Sociale Zaken van de DSW, Postbus 5033,5004 EA Tilburg, Informaties omtrent deze funktie zijn te verkrijgen bij de heer J. Stuart, personeelsfunktionarisbij j 'De Vossen bergtel: 013-641911. De Dienst Sociale Werkvoorziening verzorgt de werkgelegenheid voor personen, die vanwege hun handicap elders geen werk kun nen vinden. Bij 'De Riethoorneen werkverband met ca. 400 mede werkers, worden industriële produkten vervaardigd. Op enige afdelingen is de funktie vakant van: voor 38 uur per week. De mogelijkheid tot doorstroming naar een hogere leidinggevende funktie zal uitgangspunt vormen bij de selektie. Taak: (mede) zorgdragen voor een produktie-afdeling van ca. 40 medewerkers. De belangrijkste aspekten daar van zijn: - begeleiding van medewerkers op de afdeling met aandacht voor het individu, het werk klimaat en de veiligheid; - het produktierijp maken van nieuwe projekten. - niveau, richting werktuigbouw oi electrotechniek; - ervaring in bediening, afstelling en onderhoud van produktie- machines; - goede kontaktueie eigenschap pen en leidinggevende kwali teiten. Salaris: maximaal schaal 6 f 3.307,- (ass. werkmeester). In het kader van het streven van de j bestuurscommissie om werkgele- j genheid voor vrouwen te bevorde- f ren, worden zij uitdrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren. Zorgdragen voor: - effektief verloop van produktie- proces; - aan-en afvoer van grondstoffen en produkten; - onderhoud aan machines en gereedschappen; - voortgangs- en kwaiiteitskontroie. Funktie-eisen: - technische kennis op MTS- Sollicitaties onder vermelding van SW29 binnen 10 dagen te richten aan het hoofd Sociale Zaken van de DSW, Postbus 5033, 5004 EA Tilburg. rutbioow stiia.fl Informaties omtrent deze funktie zijn te verkrijgen bij de heer Thomassen, bedrijfsleider van 'De Riethoorn', tel: 013-641911. De Dienst Sociale Werkvoorziening (DSW) te Tilburg is belast met de uitvoering van de Wet Sociale Werkvoorziening (WSW). Er zijn ca. 2200 medewerkers werkzaam. De DSW staat bekend om zijn veelzijdigheid en moderne industriële aanpak van de bedrijfsvoering, waarin de sociale en j economische doelstellingen zorgvuldig worden geïntegreerd. De organisatie heeft vier hoofdafdelingen. Onder de hoofdafde ling Industriële Objecten resorteert de 'Drukkerij' waar ca, J 60 medewerkers werkzaam zijn. Wij zijn op zoek naar een: voor 38 uur per week welke belast is met de dagelijkse leiding van de offsetdrukkerij waar met moderne apparatuur door een twaalftal medewerkers een scala van produkten wordt vervaardigd. Voornaamste taken: - het leidinggeven aan, het stimu leren, instrueren en vaktech nisch begeleiden van op de afdeling geplaatste medewer kers en het uitbouwen van hun mogelijkheden in de grafische sektor - verantwoordelijk voor de pro duktie in kwalitatieve en kwanti tatieve zin; - verantwoordelijk voor de bewa king en de realisatie van het afdelingsbudget; - verantwoordelijk voor het funk- tioneren van machines en over ige apparatuur en het beheer van grond- en hulpstoffen bin nen de afdeling; - verantwoordelijk voor orde, net heiden veiligheid in de produktie sektor. Funktie-eisen: - een MBO-opleiding op grafisch-technisch gebied; - leidinggevende kapaciteiten en een flexibele instelling; - aantoonbare ervaring in soort gelijke funktie; - gedegen vakkennis zowel druk technisch als op gebied van werkorganisatie en in staat deze over te dragen op mede werkers; - grote mate van kwaliteits bewustzijn; - goede kontaktueie eigen schappen; - leeftijd tussen 30 en 45 jaar; - bereidheid tot het volgen van aanvullende vakgerichte kursussen. lr/+ Affiniteit met de sociale werk voorziening alsmede kennis van pré-press en bind- en afwerkings- technieken zijn in het voordeel van de kandidaat. A rbeidsvoorwaarden: Voor deze funktie wordt een sala ris geboden van minimaal f 3152,- tot maximaal f 4258,-pet maand (schaal 8). De rechtspositie-regeling van de |J gemeente Tilburg is van toe passing. Er vindt opname plaats in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds en de ziektekostenregeling j tZA. Er is beperkte kinderopvang mogelijk. Procedure: Bij gelijkwaardigheid wordt de voorkeur gegeven aan kandi daten uit categorieën, die op de arbeidsmarkt een achterstand hebben. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij j| dhr. F. Looijkens, bedrijfsleider van de Drukkerij telefoon 013-360831 (tijdens kantooruren). Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de proce dure. Betrokkene zal in de ge legenheid worden gesteld zich over de uitslag van dit onderzoek nader te laten informeren. Sollicitaties: schriftelijk, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad onder vermelding van SW23, aan het Hoofd Sociale Zaken, Postbus 5033,5004 EA Tilburg- -&A stel kunde 6 kennis i november vagebond 14 uit spansel reuk water achter klap W jnsekte- larve meubel stuk borst beeld raam- scherm 9 spring- loop fris accident leemte 12 straat steen voor de middag agave vezels gravure 20 I* 2 Welke t 2 3 4 S A. van Toledo-de Jaeger winnares geworden van hi van vorige week. Samen de sleutelwoorden Oeverlc den. Ook deze week kunt u \00fjj RAMpi Hit is in de loods u/oor

de Stem | 1991 | | pagina 26