DESTEM PERSONEEL docent algemene economie HOOFD ALGEMENE DIENSTEN (M/V) pe st: Prijspakke §5 g PROCES OPERATOR Hogeschool Zeeland OPERATOR ASFALTINSTALLATIE m/v ENTHOUSIASTE BUITENDIENST MEDEWERKERS (M/V) VERPLEEGKUNDIG AVOND-, WEEKEND-, NACHTHOOFD (M/V) OPROEPKRACHTEN im/V) VERENIGDE BIERBROUWERIJEN BREDA - ROTTERDAM BV Vrederust DE STEM VAN ZATERDAG 22 SEPTEMBER 1990 Hoger Economisch en Administratief Onderwi js VERMEER GROND EN WEGEN BV WETSTEIJN Verenigde Bierbrouwerijen Breda-Rotterdam B.V. Postbus 3212 4800 MA Breda Telefoon: 076-252115 Even Piekeren I I I I ^-*-sa5±sar"""ir AJ Ervaren Programmeur M/v l&öl Hambone hob /s har* Het t/z trouw- !5i Deze sector verzorgt het onderwijs voor circa 1.200 studenten, verdeeld over de studierichtingen BE, CE, EJ en EL. In deze sector kan in de periode van 26 november 1990 tot 18 maart 1991 worden vervuld als vervan ging wegens zwangerschapsverlof de vacature van De Hogeschool Zeeland is een jong en dynamisch bedrijf, dat hogere beroepsopleidingen biedt in een plezierig leef klimaat. Er zijn studies mogelijk binnen het administratief- economisch, technisch maritiem en operationeel technisch, sociaal en pe dagogisch onderwijs en binnen het gezond heidszorg- en laboratoriumonderwijs. Post-HBO en contract onderwijs wordt ook verzorgd door de Hogeschool. De Hogeschool telt 325 personeelsleden en circa 2.700 studenten. (normbetrekking). Naast het verzorgen van 18 lesssen per week in het aangegeven vak, zal de te benoemen docent worden betrokken bij de overige taken die door alle docenten worden verricht, zoals de ontwikkeling van de leerstof van het vakgebied, stage-, project en scriptiebegeleiding, enz. Een eerstegraads onderwijsbevoegdheid is vereist Bedrijfs- en/of onderwijservaring wordt zeer op prijs gesteld. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de rijksregelingen en de CAO-Eindhoven (minimaal f. 3.315,-, maximaal f. 7.281,- per maand). De inschaling is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Het College van Bestuur wil meer vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheids groeperingen in dienst nemen. Bij het voldoen aan de gestelde functie-eisen genieten zij daarom de voorkeur. Zij worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Nadere inlichtingen over de genoemde vacature kunt u inwinnen bij de adjunct-sectordirecteur van de HEAO, de heer A. Vermunt, telefoon (01184)8.90.00. Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het College van Bestuur, t.a.v. de heer M.P.F. Haak, personeelszaken, Edisonweg 4, 4382 NW Vlissingen. II Vermeer Grond en Wegen BV is een zelfstandige werk maatschappij van R Vermeer Verenigde Bedrijven BV. De gezamenlijke aktiviteiten van een tiental werkmaatschappijen zijn onder te verdelen in drie hoofdgroepen: GWW groep: wegenbouw en grondwerken in de meest uitgebreide zin, ondergrondse pijpleidingen, zinkers, door persingen, enz. Bouwgroep: projektontwikkeling, engineering, utiliteitsbouw, beton- en waterbouw, renovatie en onderhoud. Industriegroep: bouw van industriële installaties, pijpleiding systemen, enz. In totaal biedt het concern werk aan 1400 medewerkers. Aannemingsmaatschappij Vermeer Grond en Wegen BV is werkzaam in geheel Nederland en heeft diverse rayon vestigingen. Onze aktiviteiten richten zich o.m. op de aanleg van wegen, rioleringen, asfaltwerken en overige civiel technische werken. Voor onze asfaltinstallatie te Moerdijk zoeken wij op korte termijn kandidaten die opgeleid willen worden voor de funktie van Tot het takenpakket behoort het bedrijfszeker houden van de installatie en de kontrole van het produktieproces. Voor de invulling van deze funktie denken wij aan een kandidaat in de leeftijd van ca. 25 jaar met een MTS-Elektro opleiding en affiniteit met de werktuigbouw. Voor een interne opleiding wordt gezorgd. Promotie behoort zeker tot de mogelijkheden. Telefonische inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer A.B. Eppink, bedrijfsdirekteur, 02503 - 31414 of privé 02526 - 86947. Uw sollicitatie kunt u richten aan onderstaand adres. BEHOREND TOT R VERMEER VERENIGDE BEDRIJVEN BV Afd. Personeelszaken Postbus 10 2130 AA Hoofddorp II De firma N. Wetsteijn Zonen S.V. legt zich toe op de exploitatie van speelautomaten. Het bedrijf is in 1933 opgericht en heeft sindsdien een gestage groei door gemaakt. Wij exploiteren speelautomaten bij horeca-ondernemers. U kunt onze automaten aantreffen in cafés, cafetaria's, sportkantines, buurthuizen e.d. Het gaat hierbij om kansspelautomaten en be hendigheidsspelen. Ook verkopen wij audiovisuele apparatuur aan de horeca. Voor onze commerciële dienst in de provincies Zuid-Holland en Noord-Brabant zoeken wij enige die na een gedegen inwerkperiode zelfstandig zullen functioneren in bestaande rayons. De nieuwe medewerkers krijgen de ruimte nieuwe contacten te leggen om hun rayon verder uit te bouwen. Zij brengen regelmatig verslag uit van hun vorderingen. Vereisten voor deze functie zijn: - middelbare schoolopleiding - commerciële en contactuele eigenschappen - leeftijd 35 - 40 jaar Van onze kant bieden wij een interessante baan met uitstekende arbeidsvoorwaarden, waaronder een representatieve bedrijfsauto. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: N. Wetsteijn Zonen B.V., Bunsenstraat 18, 3316 GC Dordrecht. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiitiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Verenigde Bierbrouwerijen Breda-Rotterdam B. V. behoort tot het internationale drankenconcern Allied-Lyons PLC. Als producent, importeur en bottelaar brengen wij vele bekende merken op de markt, waaronder: Oranjeboom, Skol, Drie Hoefijzers Klassiek, Carls- berg en Clausthaler alcoholarm bier. Voor onze vestiging te Breda zijn wij op korte termijn op zoek naar een Het hoofd algemene diensten maakt deel uit van het managementteam en rapporteert aan de bedrijfsleider van de brouwerij. Na een inwerkperiode is deze functionaris verantwoordelijk voor een groot aantal vestigingstaken, zoals: - Leiden en coördineren van de werkzaamheden van de afdelingen be waking, interne dienst, postkamer en archief. - Beheren van twee kantines, die door derden worden geëxploiteerd. - Opstellen van budget algemene diensten en het bewaken daarvan. - Contacten onderhouden en afspraken maken met derden, die werk zaamheden uitvoeren in opdracht van onze brouwerij, zoals schoon maak-, catering- en bewakingsbedrijven. r Wij vragen: - opleiding op HBO-niveau; - ervaring als leidinggevende, bij voorkeur in vergelijkbare functie; - goede contactuele eigenschappen; - leeftijd tussen 30 en 45 jaar. Wij bieden: - een afwisselende en verantwoordelijke baan in een prettige werkomge ving; - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze adverten tie richten aan: T.a.v. de heer R. Hoes, Personeelszaken produktie C.M. Faro uit Oosterhc winnaar geworden v Stem-verrassingspakketi deze week. Samen met v< ren wist hij de sleutel Voetballer en Motorcros den. Ook deze week kunt u i 14 16 17 c ,g es. 3 -C .C CQ Stichting Katholieke Leergangen Anno 19 iz Roermond, Sittard en Tilburg. Automatisering een: voor een volledige weektaak (38 uur). Tot de taken behoren ondermeer: e;,ss«r,sss^u°s/DBi«.v advisering t.a.v mchnische realisatie nieuwe wensen. Functie-eisen: enkele jawn (ofuS/DBaselV/MS-DOS kennis van en ervaring met VAX/VMS omgeving J^tTdie en gestruktureerd kunnen werken zelfstandig en gestru ze" leeftijd tot 30 jaar. Van toepassing is de Collectieve Arbeidsovereenkomst van de Katholieke Leergangen. inschaling vindt plaats afhankelijk van leeftijd en ervaring. drs M.A. Langbroek, Postbus wwj, ovwo onder vermelding van vacaturenummer CDKL130. Centrale Diensten MEDALCO heeft de laatste jaren hard gewerkt aan de modernisering van de produktie-installaties. Enkele jaren geleden werd een nieuwe alcoholfabriek in ge bruik genomen. Deze fabriek werkt volcontinu en wordt met behulp van geavan ceerde apparatuur vrijwel geheel automatisch bestuurd. Binnen onze afdeling produktie hebben wij voor de bediening van diverse installa ties thans een plaatsingsmogelijkheid voor een Uw takenpakket bestaat uit bediening en controle van de fermentatie-installaties, de destillatie- en rectificatie-units en de installaties voor de verwerking van de bijpro- dukten. De werkzaamheden worden in 4/5-ploegendienst verricht. Uw profiel: U hebt de opleiding LTS/MTS voltooid en bent zo mogelijk in bezit van het Vapro- diploma. Bij voorkeur beschikt u reeds over enige ervaring in de procesindustrie. Wat bieden wij: Een boeiende werkkring en een bedrijf dat sterk in ontwikkeling is en waarin ruimte wordt geboden voor eigen initiatief. Uw werkpakket is zeer gevarieerd van karakter en kan met grote mate van zelfstandigheid worden uitgevoerd. Natuurlijk bieden we een goede salariëring en een bijpassend pakket moderne arbeidsvoorwaarden, waaronder een premievrij pensioen en een aantrekkelijke studiekostenregeling. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 10 dagen na het verschijnen van dit blad rich ten aan Nedalco B.V., t.a.v. de heer H. de Gronckel, bedrijfsleider; Postbus 6, 4600 AA Bergen op Zoom. Tot hem kunt u zich eveneens wenden voor nadere informatie onder tel.nr. (01640)-34920. NEDALCO B.V. met vestigingen in Bergen op Zoom en Delfzijl, is een van de vooraanstaande producenten in Europa van consumptie-alcohol, alsmede alcohol voor cosmetische, huishoudelijke en technische toepassingen. Naast de belangrijke afzet in Nederland concentreert NEDALCO zich voornamelijk op de export naar de diverse E.G. -landen. De grondstof voor de alcoholbereiding is melasse, afkomstig van de Nederlandse suikerindustrie. Belangrijke bijprodukten van de alcoholbereiding worden afgezet op de voedermarkt: NEDALCO B. V. is een zelfstandige dochteronderneming van de Suiker Unie en de Centrale Suiker Maatschappij. HORIZONTAAL: 4. Halve ve (12); 9. Die roeispaan blijft aa teroppervlakte (8); 10. Zulke sll fers kan men beter laten schietf Gestrand zijn in de gevangen Schreeuwt in het strijdperk (I grillig dat het niet is te calculj 16. Mentaliteit van een stichtir Temperatuur waarbij een vis j wordt (10); 19. Krachtterm val (11); 20. Heilzaam voor de visva. 'Vrederust" is het a/gemeen psychiatrisch ziekenhuis van Wfestelijk Noord-Brabani, Tho/en en St. Philipsland en is circa 3 km builen het centrum van Bergen op Zoom in de gemeente Halsteren gevestigd. Het ziekenhuis heelt een algemeen christelijke grondslag en omvat 481 erkende Eedden, 2 afdelingen voor deeltijdbehandeling, 3 poliklinieken en een resocialisatie-eenhe/d. In "Vrederust" werken circa 580 medewerkers. Voor de verpleging vragen wij een psychiatrisch ziekenhuis en r I 9 vakaturenummer: VD/90/51 op basis van 25%. Funktie-infonmatie: Het verpleegkundig avond-, weekend-, nachthoofd ontvangt leiding van het hoofd vakgroep verpleging en richtlijnen van behandelaars en koördinerend hoofdver pleegkundigen. Hij/zij geeft leiding aan het dienstdoende verplegend, verzorgend en begeleidend personeel tijdens avond-, nacht- en weekenddienst. Hij/zij maakt deel uit van het team van avond-, weekend- en nachthoofden, dat bestaat uit 7 funktionarissen. De werktijden worden volgens een jaarrooster gepland Tevens zoeken wij voor de verpleging (minimaal 1 keer per 3 weken weekend dienst). Een uitgebreide funktiebeschrijving kunt u opvragen bij de Dienst Personeelszaken \an Psychiatrisch Ziekenhuis "Vrederust". Funktie-eisen: - de diploma's ziekenverpleging A B; - minimaal 5 jaar ervaring in de psychiatrie; -goede kommunikatieve en Icontaktuele eigenschappen. Recente ervaring van 2 jaar in de akute psy chiatrie strekt tot aanbeveling. Ervaring in het leiding geven is gewenst. vakaturenummer: VD/90/52 Funktie-informatie: De oproepkracht wordt in geval van ziekte principe voor alle verpleegafdelingen opgeroepen. De oproepkracht verricht ver pleegkundige werkzaamheden overeen komstig de doelstelling van de desbetref- Funktie-eisen: Het diploma: - B-ziekenverpleging; - A-ziekenverpleging; - Ziekenverzorging. fende afdeling. Arbeidsvoorwaarden: Hetsalaris behorende bi[ de funktie van avond-, weekend-, nachthoofd bedraagt minimaal 12.932,-en maximaal f 4.491,-bruto per maand op full-time basis, overeenkomende met de salarisschaal behorende bij funktiegroep 50. Voor de overige arbeidsvoorwaarden is de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen van toepassing. Het bruto uurloon behorende bij de funktie van oproepkracht met een B- of A-diploma be draagt minimaal f 14,49 en maximaal f 20,80 overeenkomende met de salarisschaal behorende bij funktiegroep 40. Voor degenen die in het bezit zijn van een diploma Zieken verzorging bedraagt het bruto uurloon minimaal I 13,68 en maximaal I 19,34 overeen komende met de salarisschaal behorende bij funktiegroep 35. Voor de overige arbeids voorwaarden is de "regeling voor werknemers die werkzaamheden op afroep verrichten' van toepassing. Inlichtingen: Voor inlichtingen omtrent deze funkties kunt u kontakt opnemen met de heer J. Keistens, hoofd -vakgroep verpleging, telefoon 01640 - 36900; toestel 147, RMI 613. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van het vakaturenummer linksboven op de enveloppe, binnen 10 dagen richten aan het Hoofd van de Dienst Personeelszaken, Psy chiatrisch Ziekenhuis "Vrederust", Hoofdlaan 8, 4661 AA Halsteren. Psychiatrisch Ziekenhuis "Vrederust" maakt deel uit van de Stichting Arbeidsvoorzieningen Gezondheidszorg Westelijk Noord-Brabant.

de Stem | 1990 | | pagina 40