w Hitte houdt toeschouwers weg bij de 24 Uur mbtem 0 UUR FILM fELZUN VOOR OUDEREN: ER WORDT IN BEHOEFTE VOORZIEN Rotterdammers winnen Je 25e Scheldevlucht Zwoele Snorrenfeesten in-Kruispolderhaven pre,)'Haroidde Sr GRATIS POLITIERAPPORT DUIVENSPORT 1-122020 PLAATSELIJK NIEUWS Als de vos de passie preekt past elektronica op je spullen 99 ct ff STEM VAN ZEELAND 2 MAANDAG 6 AUGUSTUS 1990 ^RDENBURG - Het cen tal meldpunt vrïjwilli- jswerk in West- ^euwsch-Vlaan deren gaat oogstwaarschijnlijk in ok- iber van start. ïtbemiddeling te? Partnerlijn schieting Vleesprijs- kaarting EXTRA KLEINTJE Nieuw parkoers Orkesten TERNEUZEN Oostburg IJzendijke Cling€ rrit ejonge FOTO'S KWAUTEr A3 |ezoenenI jlieren lubileum, receptie, /mg, overwinning, m, openbare dank, j best eens in de i familieberichten, jr hoeft het niet te ilom/ 2,13, één itaf 2,70. foto of afbeelding lx 45 mm rekenen ■erige tarieven op nte betaling wordt .end. Foto's worden 76-236442 of geef atsing af bij één van Ike opgaven worden I rd indien naam en jndien uw betaling lis. |/ordt \R familie. T6 Meldpunt vrijwilligers start jr onze verslaggever Bakker, functionaris van de lichting Welzijn voor Ouderen f0), heeft volgende maand gesprek met het Neder- jndse Rode Kruis om het pro- ct definitief op poten te zetten. Bij het centraal meldpunt kunnen mensen terecht met bepaalde proble men. Ouderen bellen bijvoorbeeld op die wel eens een blokje om willen of moeite hebben met het ouderhouden van de tuin. Het meldpunt schakelt de desbetreffende vrijwilliger in die bij de aanvrager langskomt om te hel pen. Het meldpunt wordt ook opgezet om de vrijwillige thuiszorg meer vorm te geven. Alle meldingen komen op een punt binnen. De hoofd vrij wil liger in de desbetreffende regio wordt gebeld die op zijn of haar beurt de vrijwilliger benaderd die in de buurt van de aanvrager woont Er is inmid dels al een aantal mensen bereid ge vonden de taak van hoofdvrijwilliger op zich te nemen. In de laatst verschenen nieuwsbrief van de Zeeuwse Raad van Ouderen staat dat het Nederlandse Rode Kruis vier plaatsen heeft uitgekozen om de thuiszorg meer vorm te geven. Een van die experimenten, het centrale meldpunt, start in West-Zeeuwsch- Vlaanderen. Dat gebeurt in samen werking met de SWO. SWO-voorzitter P. van Westrienen spreekt liever niet van een experi ment maar van een proefjaar. Hij is ervan overtuigd dat het centrale meldpunt een succes wordt. „Het meldpunt voorziet duidelijk in een behoefte. Op andere plaatsen werkt het goed. Het is daarom niet nodig om daar het etiket experiment op de plakken. Ik weet zeker dat het goed gaat draaien". Tijdens het gesprek tussen de SWO en het Rode Kruis komt ook de vraag aan de orde wie uiteindelijk de ver antwoordelijkheid krijgt over het centrale meldpunt vrijwilligerswerk. Het Rode Kruis wil graag het meld punt in eigen hand houden omdat het Rode Kruis mikt op alle mensen die problemen hebben. Als de SWO het centrale meldpunt gaat 'beheren' is het Rode Kruis bang dat het centrale meldpunt zich voornamelijk richt op de ouderen. Maar als het Rode Kruis het meldpunt in de hand neemt kan dat volgens Van Westrienen voor praktische problemen zorgen. „Het Rode Kruis spreekt over twin tig vrijwilligers die nodig zijn voor de telefoon en het bureau. Maar dat lijkt me wat veel. De praktijk wijst uit dat er periodes zijn dat het centrale meld punt in andere regio's zes telefoontjes per week krijgt. En je hebt ook met subsidies te maken. De SWO heeft de de faciliteiten. Een functionaris kan de telefoon aannemen en de vraag doorspelen naar de desbetreffende vrijwilliger. Maar hierover is nog niets beslist We wachten het gesprek van volgende maand af. We verwach ten wel dat het centrale meldpunt vrijwilligerswerk in oktober van start gaat. En dat is een flinke verbe tering van het vrijwilligerswerk in West-Zeeuwsch-Vlaanderen". ikkelijk geld lenen? :aterdags tot 16.00 uur I 200.000,- vaar |gd gever ot, caravan of J)mnd 120mnd 240mnd 172 229 287 401 574 hogere beroepen I, Eindhoven 'Sfcv'.-flw» 71 14 75 B5- 147 S33 221 294 >55 368 '73 515 29 736 [KAMER te huur aangeb. Te bevr.: Larixstraat 34, Terneuzen. (huis)dieren I YORKSHIRE terrier. 13 wkn. oud, reu, pr.n.o.U Te bevr.: Larixstraat 34, I Terneuzen. Nederland. Zoekt u man?: 06-32032254 ot vrouw?: 06-32032255 Wil u zelf gratis inspreken' lachten die Bel 020-274825, 50 Ctp.nl Postbus 75141, 1070 AA Amsterdam. Als u wilt reageren op «1 vertenties met brieven on der nummer, gelieve links boven op de ene. loppe duidelijk het brie- nummer uit de adverteiw V.B.O.K.: voor hulp aan moeder en kind bi) niet ge wenste zwangerschap, 01155-2414/01150-1412T_ Maandag 6 aug. liggende wip, tijdens Snor- renfeesten, Kruispolderha ven. Aanv. 14 u. 10°,' gratis. Wij verzoeken adverteer ders die adverteren me brieven onder nummer eb toezeggen: foto's te f tourneren en/ot altijd zullen antwoorden" hub toezeggingen ook date- werkelijk na te komen. Ma. 6 aug., 1 op 2 prijzeh- bieden en jokeren, W 14.00 uur. Café de Kroo". Terhole. Maak een reclame met een Het helpt VA-. Het team Jacques de Hond (l) en nog eenmaal hun koers. 1RNEMUIDEN - Eén irima vliegweertje? Ja en lee. Ja, omdat het lekker listig weer was en nee, om- at het gros van de deelne- ners aan de 25e Schelde- 'lucht zaterdag luidkeels 'erkondigde boven peentjes e zweten en de zwaarste spanning eigenlijk zou noeten bestaan uit het zit- n in de schaduw. )e Scheldevlucht is een inter- ationale luchtvaartrally die leetelt voor het nationale ampioenschap en die traditio- eel in juli/augustus vanaf het liegveld Midden-Zeeland ordt gevlogen. Inzet voor de ederlandse deelnemers is de lveren Scheldemeeuw, een jut zilveren kleinood, dat mo- lenteel een waarde van ruim 4000 vertegenwoordigt. De Scheldemeeuw is overi- ins omgedoopt tot de Jan oedbloed-trofee, vanwege de «rdiensten die deze lucht- aartpionier op regionaal ge- ied heeft gehad. Van de trofee ilt verder nog te vertellen dat iet de oorlog heeft weten te «leven door als een (waar eloos) zwart geschilderd oma- >ent ergens op een schoorsteen 'prijken. Achttien teams uit Neder- «id, België en Duitsland bo rn zich zaterdag over de op lachten die uiteindewlijk loesten resulteren in een dui- •lijk utigezette koers, com- «t met tijden en een eindtijd H op enkele seconden nauw- ïurig. Voor het geval iemand ge- de kluts en de weg zou Aijtraken werd vlak voor de en Quinten de Vrie controle- - FOTO FRANK VIERGEVER zeltocht hadden te maken. Dat alles bij elkaar (de uitgezette route plus de fotoherkenning) leverde al dan niet strafpunten op. Het einde van de tocht, die vanaf het vliegveld richting Goes ging en verder voorname lijk over Zeeuwsch-Vlaande ren voerde,, bestond uit een doellanding, waarbij het de be doeling was dat de vliegtuigen binnen een gemarkeerd vak moesten landen. Ook dat le verde weer de nodige strafpun ten op. „Een aantrekkelijke route," zo vonden de meeste vliegers. „Alleen slecht zicht onderweg en dat maakte de herkenning wel eens moeilijk." Uiteindelijk bleken toch de niet-Zeeuwen de minste strafpunten te heb ben opgelopen en ging de Goedbloed-trofee naar het team Roos/Wessels uit Rotter dam. Tweede werd het team De Jonge/Van de Baan (Midden- Zeeland) en de vrouwen Chu- diak/Van Egmond (Midden- Zeeland) eindigden als derde. Voor Nadia Chudiak een extra feest omdat zij met deze rally precies op honderd vlieguren uitkwam. De juryleden Maria (r) en An keuren de snor van Frans van Haaren. Een eerste prijs zit er voor hem niet in. FOTOWIMKOOYMAN Van onze correspondente KRUISPOLDERHAVEN - Bijna de heetste dag van de eeuw was het zaterdag. De Snorrenfeesten in Kruispolderhaven hadden op het middagprogramma een zeskamp staan. Zware proeven afleggen in 'on menselijke' temperaturen is dan medisch onverant woord en daar dachten de deelnemers en de organi satie ook zo over. Slechts twee van de zes groe pen kwamen opdagen. Die twee vochten nog wel om de sportieve eer, maar de proe ven werden aangepast aan de extreme temperatuur en er werd schaars gebruik ge maakt van beschikbaar wa ter om elkaar te bekampen. De uiteindelijk winnaar van de uitgeklede zeskamp werd de ploeg van Staminee 'den Burtman'. De familie Broee- kaert nam breedlachend ge noegen met de tweede plaats. Ook de jeugd kreeg heel weinig bekijks tijdens de rommelmarkt. De meeste mensen bleven binnen en wachtten betere tijden af. Voor de organisatie een te leurstelling. Gelukkig was er veel belangstelling tijdens de verkiezing van de man met de mooiste snor. In de feesttent zorgde in een zwoele sfeer het show- en dansorkest 'The Turbo's' voor de nodige muzi kale krakers. Een internatio nale jury van drie dames koos uit de zaal tien heren die een weelderige dos onder de neus torsen. Voorzitster Maria Gonzalez, een Portugese, ge holpen door een Belgische en een Nederlandse schone keurden de snorren naar waarde. Er werd stevig aan getrokken om de snor op echtheid te testen en ook wer den enkele haartjes afgeknipt en het krullen van de snor- punten uitgeprobeerd. Het werd een heel gedoe maar uiteindelijk bleek dat de da mes de voorkeur gaven aan de keurig verzorgde snor van William Pica vet. Hij kreeg de grote beker. De andere heren, waaronder enkele met kolos sale snorren, kregen eveneens een aandenken. Het publiek kwam vooral na middenacht afzakken naar de feesttent waar nog heel lang het zwoele sfeertje bleef hangen. Zondagmorgen werd de eucharistieviering voorge gaan door de 84 jarige pastoor J. Knipscheer. De belangstel ling voor deze Mis was erg groot. Daarna zorgden de Blaaskapel 'De Lamsoren' onder leiding van Theo Kindt voor een muzikaal aperatief. Omdat zondag de tempera tuur heel wat aangenamer was waren er vele belangstel lenden. Zij bekeken de tien tallen oldtimers van de Clas sic vehicle Club Zeeuws- Vlaanderen en oude leger voertuigen en motoren. Het blinkende rollende materiaal legde een puzzelrit door de streek af. In de feesttent vermaakte de jeugd zich met Ome Ko die vele fratsen uithaalde. De clown kon goed goochelen en hij deelde bovendien gratis ballons, poppetjes en beertjes uit. De kinderen maakten veel gebruik van de mogelijk heid om zich door twee dames te laten schminken. In de avonduren werd er weer ge danst. De Hulsterse groep 'Pedant' zorgde voor de muzi kale omlijsting. Vandaag is er in Kruispol derhaven nog een kaarting om 10.00 uur, een schieting op de liggende wip om 14.00 uur en een slotfeest van 21.00 tot 24.00 uur. de officiële route uitge- e VadressemneaaUnW D* ^"vullend werd nog een blad De Stem, poten* "jtgereikt van 3229,4800 MB Bredsfa K*1 ?e ofJeen keerpunt hf i °P de route lagen EB5S^^BI™aal niets meI de Puz- Door Fred Rabout OOSTBURG - Het vijftal van De Zwaan uit Philippine pakte dit weekeinde bij de mannen de winst in de zeven tiende editie van de Oostburgse 24 uur. De formatie van De IJzenagel uit Oostburg werd bij de vrouwen eerste. Bij de mannen pakten de 'mos- bij IJzenagel bacht, bestond uit Kantoren geuzen, Hulst en Goes, "essen en telefoon- wimers op pagina 2. >Penlngstijden: 30-12.30/13.30-17.00 uur. Wactle geuzen: Rein van der Hm (editie-chef), Romain »n Damme, Frank van «n, Lianne Sleutjes, «na d Verstraten, Cor de jy°>' Ton Koomen £uoJansen(provincie ?B.^ne Verstraeten ^ertentle-exploitatie «Pecteur Zeeland: C. RU'Pwétei.og- E91459940. selmannen' al gelijk de leiding. Henk Wieme won de eerste trimronde terwijl Cees Del- zenne de tweede klassements proef (gerste afvalrit) op zijn naam schreef. De rest was tot achtervolgen verplicht. Jopie, de voor de start gedoodverfde favoriet, bleef niet ver achter (twee keer een tweede plaats), maar verspeelde in die fase toch al kostbare punten. Dat deed ook de formatie van Veroost, die door pech (lekke banden) werd geremd en op een zeker moment op een kansloze elfde plaats prijkte. Het team kwam in de slotfase nog knap terug tot de tweede positie, maar het vijftal van De Zwaan, dat bestond uti Henk Wieme, Jos van Veen, Robby de Vos, Tonny de Mul en Cees Delzenne, was eigenlijk al voor aanvang van de laatste klasse mentsproef (vijfde trimronde) zeker van de winst. Alleen pech kon het nog de zege ontnemen. Cees Delzenne, die toen voor deze formatie in de baan was, reed een voorzichtige race, zag Paul Hofman van Veroost wel winnen en Reggie Goole van .Jopie tweede worden, maar had aan zijn vierde plaats ruim genoeg voor de winst. Het vijf tal dat bij de vrouwen de winst Sacha Cauwels, Cindy de Muijnck, Ingeborg Modde, Ma rina Baart en Dian Buysse. Een 24 Uur die op een nieuw parkoers werd verreden. Men had nogal schrik want er zaten veel bochten in. Achteraf was die schrik ongegrond want slechts, en gelukkig, een klein aantal kleine tuimelpartijen kon worden opgetekend met beperkte materiële schade. Met de belangstelling lag het an ders. De vrijdagavond en - nacht was die goed, maar de zaterdag uiterst pover tot slecht. Een euvel dat wel te ma ken gehad zal hebben met de tropische weeromstandighe den. De omlijstingsnummers had den er eveneens mee kam pen. Wel een gouden greep wa ren de orkesten die met name tijdens de 'nacht van Oostburg' voor de nodige sfeer zorgden, In die nacht was de tempera tuur trouwens bondgenoot van de organisatoren, de plaatse lijke winkeliersvereniging en horecaclub. In totaal kwamen vijftien ploegen in actie, waar onder twee vrouwenteams. Een laagterecord want vorig jaar nog reden 29 teams 24 uur door het centrum van Oostburg. 24 Uur, niet alleen rondjes rijden maar ook op de rollen. - FOTOWIMKOOYMAN UITSLAGEN Eerste trimronde: 1. Henk Wieme (De Zwaan Philippine), 2. Bernard de We ver (Jopie), 3. Tony de Pree (Peeland), 4. Peter van Leemput (TC Axel/Deto Jeans/Verhulst), 5. Arend Bouwer (Stormvogels). Tweede trimronde: 1. Ronny Hamelink (Jopie), 2. Cees van Baal (Huisman), 3. Jos van Veen (De Zwaan), 4. Ronny Versluys (Veroost), 5. Max Bouwens (De Tol)/ Derde trimronde: 1. Marco van der Meulen (Veroost), 2. Robby de Vos (De Zwaan), 3. Paul Sitske (Stormvogels), 4. Jack Faas (Moens), 5. Hannie Serier (De Tol). Vierde trimronde: 1. Wilmar Krijnen (Veroost), 2. Adriaan Polman (WC De Duvels), 3. Henk de Bree (TC Axel/ Deto Jèans/Verhulst), 4. Erik Huigh (Jopie), 5. Rini Datthijn (Huisman). Vijfde trimronde: 1. Paul Hofman (Veroost), 2. Reggie Goole (Jopie), 3. Toon Wüdhagen (De Tol), 4. Cees Del zenne (De Zwaan), 5. Harry de Bree (TC Axel/Deto Jeans/Verhulst). Eerste afvalrit: 1. Cees Delzenne (De Zwaan), 2. Reggie Goole (Jopie), 3. Cees van Baal (Huisman), 4. Piet van Dijke (Peeland), 5. Max van Pienbroek (TC Axel/Deto Jeans/Verhulst). Tweede afvalrit: 1. Toon Wildhagen (De Tol), 2. Jan Jansen (De Kroon), 3. Bernard de Wever (Jopie), 4. Peter vna Leemput (TC Axel/Deto Jeans/Ver hulst), 5. Arend Bouwer (Stormvogels). Derde afvalrit: 1. Ronny Hamelink (Jopie), 2. Cees Delzenne (De Zwaan), 3. Jack Faas (Moens), 4. Ronny Versluys (Veroost), 5. Hannie Serier (De Tol). Vierde afvalrit: 1. Jos van Veen (de Zwaan), 2. Adriaan' Polman (WC De Duvels), 3. Wilmar Krijnen (Veroost), 4. Kees Jansen (De Kroon), 5. Max Bou wens (De Tol). Eerste hindernisrace: 1. Gerard Nagel- kerke (De Kroon), 2. Tonny de Pree (Peeland), 3. Henk de Bree (TC Axel/ Deto Jeans/Verhulst), 4. Paul Sitske (Stormvogels), 5. Robby de Vos (De Zwaan). Tweede hindernisrace: 1. Paul Hofman (Veroost), 2. Adriaan Polman (WC De Duvels), 3. Cees van Baal (Huisman), 4. Robby de Vos (De Zwaan), 5. Jan de Nooyer (Moens). Rollenwedstrijd over 500 meter: 1. Tonny de Pree (Peeland), 2. Marco van der Meulen (Veroost), 3. Frank Huigh (Jopie), 4. Marty Bekooy (Huisman), 5. Gerard Nagelkerke (De Kroon). Eindstand mannen: 1. De Zwaan (Phi lippine) 292 punten, 2. Veroost (Groede) 276,3. Jopie (Sluis) 268,4. De Tol (Oost burg) 232,5. Huisman (Oostburg) 232,6. Stormvogel (Wageningen) 232, 7. Pee land (Cofijnsplaat) 220,7. De Kroon ('s- Heerenhoek) 210, 9. Deto Jeans/Ver hulst (Axel) 198, 10. WC De Duvels (Vlaardingen) 192, 11. fyloens (Terneu zen) 128,12. Wiskerke/DIOK (Philippi ne) 118, 13. PSV Rabo (Draaibrug) 76 punten. Vrouwen: 1. IJzenagel (Oostburg) 126, 2. Witte/ Boussen/ De Bruin (Terneu zen) 110 punten. In het afgelopen weekeinde- werd in vier woningen in de wijk Oude Vaart ingebroken. Gezien de manier waarop, in ,alle gevallen werd de achter deur van het pand geforceerd met behulp van een scherp voorwerp, heeft de politie het vermoeden dat de inbraken werden gepleegd door de zelfde dader(s). In twee ge vallen bleef het bij een po ging. Uit een woning werd een geldbedrag van ongeveer duizend gulden meegenomen en uit een ander pand be droeg de buit een videorecor der. en zonnebrillen, diverse sleu tels en sleutelbossen. GEVONDEN VOORWER PEN - Bij de rijkspolitie kan men inlichtingen krijgen over de volgende gevonden voor werpen: horloge, autosleutels Peugeot, hond, bril in etui, grijs tapijt, witte tas met kle ding, plastic tas met kleding en speelgoed, spijkerbroer, witte sok, plastic tas met dou chekop en curverbakje, ver rekijker, autosleutel Daihat su, gouden halsketting, nylon jack, bromfietshelm, plastic kokertje met geld, bastaard hond, fotocamera, sierdop Mercedes, lidmaatschaps kaart Machine, horloge, ring met inscriptie Herman, ring met wit steentje, metalen naamplaatje, autosleutel Re nault, diverse portemonnees met inhoud, diverse gewone BOLLING - Bolclub Molen- zicht hield een puntenbolling waaraan 44 personen deelna men. Uitslag: 1. Fans Del- laert, 2. Co de Wit, 3. Arnold van Zeele, 4. Theo Vermeulen, 5. Rinus Scherbeyn. FIETSTOCHT - De Fietsclub Clinge houdt 9 augustus weer een fietstocht. Deze keer wordt er naar Yerseke gere den. Daar is het mogelijk mosselen te eten. Iedereen is van harte welkom. De tocht gaat om 9.30 uur van start bij Malpertuus. TERNEUZEN - De provinciale wedvlucht voor oude dui ven gehouden vanuit Tarbes is gewonnen door vijfjaar oude duif van Eduard Vermast uit Yerseke. De winnende vogel liet in dit concours waaraan door 967 oude duiven werd deelgeno men een gemiddelde snelheid voor zich afdrukken van 957,856 meter per minuut. 2. Mevrouw Eckhardt Souburg, 3. Combina tie Van der Pijl-Berrevoets, Goes. 4 en 8. L. Machielse Ritthem, 5. H. Wijnacker Hengstdijk, 6. J. Corree Kapelle, 7. F. Janssens Biezelinge, 9 G. Tas Waterlandkerkje. 10 De Keijzer en zoon Hansweert, 11. J. Willemse Boschkapelle, 12. Combinatie Eyer- kamp-Muller Wilhelminadorp, 13. P. Ridderhof Yerseke, 14. P. Borremans Souburg, 15. T.Pouwels Kloosterzande. Kring West Zeeuwsch Vlaanderen/Walcheren, 249 oude dui ven, 952,25mpm: 1. Mevrouw Eckhard Souburg, 2 en 3. L. Ma chielse Rittehm, 4 en 7. G. Tas Waterklndkérkje, 5 en 6. P. Bor remans Souburg, 8. Combinatie Meerman-Teeuwen Vlissingen, 9. J. boerman Waterlandkerkje, 10. G. van de Voorde Nieuw en Sint Joosland. Etampes Concoursbond Zuid Beveland, 2799 jonge duiven, 1157,03mpm: 1 en 6 J. van Maldegem Heinkenszand, 2. L. de Putter Goes, 3. J. Verhaagen Goes, 4. J. Steenhard Goes, 5. A. Huijbregtse We- meldinge, 7 en 9. Wagenaar-Töonder Kloetinge, 8. P. Vaes Goes, 10. A. Princen Goes. 113 oude duiven, 1143,30mpm: 1,2 wn 7. J. van Maldegem Heinkenszand, 3 en 6. F. Glerum Kruiningen, 4 A. Uitterhoeve 's-Heer Arendskerke, 5. M. Blaauwkamer Waarde, 8. H. van Noorden Kruiningen, 9. J. Paauwe en zoon Kruiningen, 10.R. Klasse jr. 's-Heer Hendrikskinderen. Kring West Zeeuwsch Vlaanderen/Walcheren, 1600 jonge dui ven, 1146,30mpm: 1. N. Dhondt Eede, 2. T. van de Velde Ho- popfdplaat, 3 en 9. gebroeders Post Vlissingen, 4. R. van Dalen Vlissingen, 5. Combinatie De Smet IJzendijke, 6. R. de Smit Breskens, 7. H. Wzietëk'VTissingen, 8. H.' Biemans en dochter Souburg, 10. J. Kools Cadzand, 502 oude duiven, 1143,68pipm: 1. W. Daansen Breskens, 2. C. de Putter en zoon IJzendijke, 3 en 4. Combinatie Den Hamer Hoofdplaat, 5 A. Gernaert Hoofdplaat, 6 L. van de Wege NS, Groede, 7 J. de Smet Oostburg, 8. H. Coc- quit Aardenburg, 9. A. Dezutter Aardenburg, 10. Ch. de Poorter Souburg. Provinciaal kampioenschap overnachtvluchten,onaangeduid: 1. Eyerkamp-Muller Wilhelminadorp, 2. J. Ridderhof en zoon Kloosterzande, 3. C. Aerts Kruiningen, 4. H. Wijnacker Hengst dijk, 5. Combinatie Van der Pijl-Berrevoets Goes, 6. Combina tie G. en R. Platjouw Lamswaarde, 7, Carlo Dominicus Goes, 8 A. Arens Terneuzen, 9. D. Dieleman Axel, 10. G. van de Voorde Nieuw en Sint Joosland.Idem aangeduid: 1. C. Aerts, 2. Eyer kamp-Muller, 3.F. Janssens Biezelinge, 4. D. Dieleman, 5. G. Tas Waterlandkerkje, 6. L. Machielse Ritthem, 7. Combinatie G. en R. Platjouw, 8. G. van de Voorde, 9. J. Verhaagen Goes, 10. Combinatie Van der Pijl-Berrevoets. Eindstand kampioenschap midfondvluchten, Kring West Zeeuwsch Vlaanderen/Walcheren: Onaangeduid. 1. M. Buysse Oostburg. 2. D. van Kerkhoven Retranchement. 3. Combinatie Bakker Middelburg. 4. J. Wanjon Souburg. 5. L. van de W.ege NS, Groede. 6.C. de Putter en zoon IJzendijke. 7. Combinatie De Smet IJzendijke. 8. Combinatie Hietbrink-ventevogel Nieuw en Sint Joosland. 9. P. Borremans Souburg. 10. P. de Poorter Hoofdplaat. Idem aangeduid: 1. Combinatie De Smet 2. F. La- cor Vlissingen. 3. Combinatie Bakker. 4.- L. van de Wege NS. 5. Gebroeders Pijcke Breskens. 6. M. Buysse. 7. J. Kools Cadzand. 8. Ch. de Poorter Souburg. 9. P. de Poorter. 10. E. de Wever Schoondijke. Eindstand kampioenschap oude duiven wedvluchten boven Orleans van de Kring West Zeeuwsch Vlaanderen/Walcheren: Onaangeduid; l.C. de Putter en zoon IJzendijke, 2. G. Dusar- duijn Groede,-3. Ch. de Poorter Souburg, 4. Combinatie Hiet- brink-Ventevogel Nieuw en Sint Joosland, 5. R. Braet Sluis, 6. G. Tas Waterlandkerkje, 7. D. van Kerhoven Retranchement, 8. G. Schrier Cadzand, 9. J. Broeke en zoon Souburg, 10. J. de Smet Oostburg. Idem aangeduid: 1.' C. de Putter en. zoon, 2. Ch. de poorter, 3. Combinatie Hietbrink-Ventevogel, 4. G. Dusarduijn, 5. J. j. van Peenen Vlissingen, 6. W. van de Velde Schoondijke, 7.J. Rieteco Sr. Oostburg, 8. Combinatie De Bree en zoon Bier vliet, 9.G. Schrier, 10. Sj. van de Velde Breskens. (ADVERTENTIES) Erkend Uneto Installateur Elektronische beveiliging Oranjestraat 5 Tel. 01155t2710 BIJ ONS GEKOCHTE FILMS: PER AFDRUK BIJ ONTWIKKELEN EN AFDRUKKEN KODAK ONTWIKKELEN HULST 's Gravenhofplein 8 01140-16162 FOTO VERSCHOORE

de Stem | 1990 | | pagina 7