:r gelegenheid NGMARKT RLAND Ouderen lid van welzijnscommissie Hulst 'Geen schande om voorzichtiger aan te doen' Koewacht 400 jaar: sporten en muziek p 'DIEP TELEURGESTELD' OVER UITBLIJVEN WOONWAGENCENTRA fesr*1'09- SCHIETINGEN 'Besteed opbrengst van parkeergelden aan onderhoud monumenten' Dansclub Flamingo uit Clinge bestaat tien jaar Raad Hulst maakt profielschets nieuwe burgemeester PLAATSELIJK NIEUWS spaarplan 'PLEIN 2 C.V. I "edactle I Ürt6S: Jan Jar|sen (provincie Bommetje LESTEM VAN ZEELAND 2 ZATERDAG 23 JUN11990 D. ERJAAR- \G MJE HELS g Sara, staat ns klaar. Van iciteerd Pa, Ronny en GETROUWD GETROUWD s in de krant. TOEKOMST <- \N zLASTINGVRIJ T I HULST - Gedeputeerde Staten van Zeeland heb- lben de gemeente Hulst gedreigd om op kosten Ivan de gemeente zelf drie nieuwe woonwagen- I centra aan te leggen als Hulst niet snel actie on- lierneemt. GETROUWD Dienstregeling voor bus naar I Terneuzen I verandert niet Weekenddienst Stem-redactie Waterschap zwaaide medewerkers uit LESPAKKET MOET OUDEREN BEHOEDEN VOOR ONGELUKKEN THUIS Videoband van Zeeuwsch-Vlaanderen Onzekerheid Geheugen St.-Jansteen HULSTER CDA-RAADSLID: Ai: T22 •n rubriek om te zoenen Voor particulieren <wens, bedankje, jubileum, receptie, k, geboorte, verloving, overwinning, examen, Abraham, openbare dank, zo maar door, mag best eens in de n wel op de pagina familieberichten, k is dat niet en duur hoeft het niet te 'rijs per regel of kolom j 2,13, één jrote regel verplicht a 2,70. t plaatsen van een foto of afbeelding n formaat van 35 x 45 mm rekenen 14,90 toeslag. Overige tarieven op lag. Bij niet contante betaling wordt adm. kosten berekend. Foto's worden tetourneerd. Bel 076-236442 of geef 2 dagen vóór plaatsing af bij één van mtoren. Schriftelijke opgaven worden tend geaccepteerd indien naam en bekend zijn, ook indien uw betaling bijgevoegd is. ihouden ons het recht voor teksten jr opgaaf van redenen te weigeren, te uitgever klachten bereiken over de ren tekst behoudt de uitgever zich het or om de naam van de opdrachtgever bekend te geven. Vereniglngsnieuws uitend op 2 kolom op donderdag I fan onze verslaggever I HULST - In de Hulster wel- Ijijnscommissie worden (voortaan twee stoelen open- I ,e]aten voor leden die ouder Ljn dan 55 jaar. I jovendien wordt de commissie I jeugdzaken opgegeven en is de (jeugdraad gevraagd eveneens |svee kanidaten op te geven lvoor de welzij nscommissie. gefeliciteerd ten ezel voor :.n.p. a, Monika Hofman en Pe tra Verschuren, 15 juni 1990, Jonkersdam 18, Oosterhout. Werner Corijn en Carla Petiet, 22 juni 1990, Terneuzen. Imatig ter oriëntatie door tentiekolommen onder nd goed'. Daarvan is omen door iedere make naam, die tenminste ééns e week laat weten wat j van Oosterhout tot Oostburg kan bieden. 80.505.- 160.102.- 3.840.- gebracht bij o.a.: STAR OTTERDAM (ROBECO) enz. (Postzegel is niet nodig). e belangen van komst Plan- sparen nhoek - hypotheken Van Lent - verzekeringen lein 2 Hertogenbosch 038-Fax 073-139601 in 25 jaar jn 30 jaar direct blijvende informatie Voorl.: m/v. Woonpl.: Geb. datum: 150 50 200 250 (aankruisen wat wordt verlangd) nbosch ->§- Daarmee komt het aantal leden van deze commissie op zeven. In het verleden is door de ouderenbonden al gevraagd of er wellicht een seniorenraad kan komen in Hulst. Burge meester en wethouders zien daar echter geen heil in. Im mers, menigmaal komen zaken in de welzij nscommissife aan de orde, die betrekking hebben op het ouderenbeleid. B en W vinden dat het oude renbeleid een integraal onder deel moet blijven uitmaken van het gemeentelijk welzijns beleid. Het instellen van een adviescommissie die maar een beperkt deel van het totale welzijnsbeleid bestrijkt staat, zo schrijft het college aan de gemeenteraad, haaks op dat uitgangspunt. Wel zegt het college het be langrijk te vinden dat ouderen meedoen in de gemeentelijke adviescommissies en in dat verband ook zeker in de com missie welzijn. Vandaar dat nu een voorstel gelanceerd is om in die commissie twee ouderen op te nemen. Eenzelfde filosofie ligt ook ten grondslag aan de benoeming van twee 'jeugdle den' in de welzijnscommissie. Hoewel er vanuit de Jeugd raad nog geen kandidaten naar voor zijn geschoven, stellen B en W de gemeenteraad voor al vast vijf leden van de welzijns commissie te benoemen. Voor deze vijf zetels zijn 17 kandida ten gemeld. B en W stellen voor de volgende personen te benoe men: mevrouw A. Prummel- Moelker, A. Schelfhout, R. de Potter, G. de Loos en W. van Vegchel. Dit vijftal wordt te zijner tijd aangevuld met de twee jeugdkandidaten en met de raadsleden A. van Wees- Hegger en F. de Vries, die al in mei door de gemeenteraad werden gekozen. Provincie is boos op Hulst van onze verslaggever (ineen boze brief schrijven GS dat Hulst de gemaakte af braken omtrent de realisering van de in het Provinciaal p'oonwagenplan 1985-1990 opgenomen woonwagen- standplaatsen aan de laars heeft gelapt. F. Steijaert en J. Buijck I Oostburg. Volgens dat plan hadden de I nieuwe locaties per 1 januari tan dit jaar gerealiseerd moe iten zijn. Dat is in Hulst, vol- |gens GS ondanks toezeggingen van de gemeente, niet gebeurd. |,Wij spreken hierover onze e teleurstelling uit", aldus (GS~ die meteen dreigen de za ten dan maar drastischer aan Voordat ze tot verdere actie Van onze verslaggever HULST - Burgemeester en (wethouders van Hulst gaan zich niet verder inspannen ti de dienstregeling van de I bussen beter te laten aan- I sluiten op de lestijden van I de Zeeuwse Dag- en Avond scholengemeenschap in Terneuzen. lr\ oktober vorig jaar heeft het 'lege, naar aanleiding van i raadsvraag, een brief naar I deZWN geschreven om de mo gelijkheid van een verbeterde j afstemming te bezien. Toen er van de ZWN maar seen bericht kwam, werd be- I sloten de telefoon ter hand te I nemen en eens te informeren. I Bij de ZWN liet men weten dat I het nog steeds wachten was op I informatie van de betreffende I scholengemeenschap. Dus de school maar eens gebeld. Van I die zijde kreeg men in Hulst I echter te horen dat de school I verder geen moeite wilde doen, I aidat het slechts gaat om en- I Me leerlingen. Men ging er rbij voor het gemak maar I van uit dat de ZWN de dienst- I regeling voor een paar leerlin- I gen toch niet wil aanpassen. Op I advies van de afdeling alge- I mene zaken hebben B en W nu besloten om de zaak dan ook I maar te laten rusten. - VOOR redactionele zaken, niet voor advertenties of bezorgklachten, kimt u dit weekeinde contact opne men met Frank van Coo- ten, tel. 01150-30241. Zater dagavond 01170-3370. Zon dagmiddag 01150-18924. Bg.g. 01153-1534. I kantoren I iHrneuzen' Buist en Goes. pressen en telefoon- "mmers op pagina 2. ^emngstljden: I 30-12.30/13.3o_i7 go uur. Leuzen: Rem van der ("elm(editie-chef), Romain I cv ramme' Frank van °°'en, Lianne Sleufjes, onaid Verstraten, Cor de IgW-TonKoomen facteur). I (r!k'S,: ^U9®ne Verstraeten I pP v' editiechef), Harold de Ul)$seleijr. I f„dvert6n,ie-exploltatie |r;SiP)ec'eur Zeeland: overgaan, willen GS echter eerst weten hoe de vlag er in Hulst momenteel precies bij hangt en wat de reden is dat het woonwagenplan nog steeds niet is uitgevoerd. In Hulst had men blijkbaar al nattigheid ge voeld, want nog voor de brief van GS in de bus viel ging er vanuit het stadhuis al een brief richting Middelburg. Daarin proberen B en W van Hulst GS er van te overtuigen dat haas tige spoed in dit geval zeker niet goed is. B en W van Hulst wijzen er op dat aan de hand van overleg met de belanghebbende woon wagenbewoners nog wat wijzi gingen zijn aangebracht in de opzet van de drie locaties die eerder door GS zijn goedge keurd. Ook is overleg nodig ge weest over de aankoop van de benodigde grond in de Woestij nestraat bij Clinge. „Het is van groot belang dat de grond langs minnelijke weg aangekocht kan worden", schrijven B en W. Los van de planologische procedure, die volgens B en W toch de nodige problemen zal geven, is er nog een bijkomend probleem. De betrokken woon wagenbewoners hebben er na melijk geen vertrouwen in dat de locatie Clinge gelijktijdig gereed kan komen met de cen tra in Hulst en Sint-Jansteen. De eigenaresse wil de grond in Clinge alleen maar goedschiks verkopen als ze haar hobby, het houden van schapen, kan blij ven uitoefenen. Dat kan alleen maar als de locatie een veertig tal meters wordt opgeschoven. Voor wat betreft de locatie aan de Zoutestraat in Hulst delen B en w mee dat het de bedoeling is de bungalowwij k in dit plan gelijk op te laten lopen met de procedures voor de woonwa gencentra. B en W schrijven dat ze 'zo spoedig' mogelijk willen weten of GS zich met die plannen kunnen verenigen. Zo ja, dan beloven B en W op hun beurt 'onmiddellijk' de nodige proce dures te zullen opstarten. LAMSWAARDE - Het Water schap Hulster Ambacht heeft gisteren afscheid genomen van een viertal medewerkers. Dat gebeurde tijdens een in formele bijeenkomst in zaal De Vier Jaargetijden te Lams- waarde. De heren J. Everaert, G. de Theije, A. van der Poel en E. Andriessen zijn alle vier met de vut" gegaan. Het viertal kreeg behalve veel lofuitingen voor hun werk ook een aantal afscheidscadeau's aangeboden. Van onze verslaggever BREDA - „Je wilt beroepsmili tair worden. We zullen er maar van uit gaan dat je die tele fooncel opblies om alvast te oefenen". Een 20-jarige Roosendaler 'kreeg gisteren van de Bredase politierechter een boete van 500 gulden. Anderhalf jaar geleden ging hij met een vriend op pad om een potje kruit tot ontplof fing te brengen. De vriend had er honderd 'strijkers' voor leeggehaald. Het excuus dat de jongen gebruikte ('hij zei dat we het in een weiland zouden doen') vond de rechter niet ge loofwaardig: „Als je het kruit van 100 strijkers hebt verza meld, dan zoek je daar gewoon een leuke telefooncel voor uit. Dat weet je toch. Jullie wilden toch zeker gewoon proberen of de ruiten er uit zouden sprin gen." - FOTO WIM KOOIJMAN Consulent Simon Zwiers: 'Er loeren veel gevaren in huis.' DE vlam in de pan, de oververhitte strijkbout, dubbel innemen van me dicijnen, overschrijden van de versheidsdatum en balanceren op een gammel huishoudtrapje. Incidenten die een ding gemeen hebben. Ze ge beuren in en om het huis. Vooral oudere mensen lo pen kans dit wel eens mee te maken. Want deze groep is nu eenmaal kwetsbaarder. De cijfers liegen er niet om. Jaar lijks overlijden in ons land zo'n 1800 mensen van 65 j aar en ouder door een ongeluk in hun eigen huis. Daarbij komen nog eens 45.000 mensen in het ziekenhuis terecht. Dit staat in de brochure 'Vei lig op leeftijd' van de Stichting Consument en Veiligheid. Deze brochure maakt deel uit van een compleet lespakket dat voor tweehonderd gulden wordt aangeboden aan bijvoorbeeld bejaarden bonden, sozen en de Stichting Welzijn voor Oudëren. Ook in Zeeuwsch-Vlaanderen. Met dit pakket wordt de oudere gewezen op de 'loerende' gevaren in en om het huis. Door Frank van Cooten SIMON ZWIERS uit Koe wacht is consulent van de Stichting Consument en Vei ligheid. Vroeger ging hij zelf de hort op. Op uitnodiging van ouderenbonden, scholen, EHBO-verenigingen, vrou wenorganisaties of wijkbe woners kwam hij langs om te vertellen over de ongelukken die in een klein hoekje zitten. Voor Zwiers was het op een gegeven moment niet meer bij te benen. De aanvragen liepen de pan uit. Hij noemde zijn bezoeken een druppel op een gloeiende plaat, omdat hij geen tijd had om bij alle groe pen langs te gaan. Vooral uit de hoek van de ouderen is veel vraag naar informatie. Logisch, want door de toenemende vergrij zing wordt deze groep steeds groter. En ouderen zijn kwetsbaar. Voor de Stichting was de grote vraag naar informatie reden om een lespakket voor derden samen te stellen. Er komt geen consulent van de Stichting meer aan te pas. Iemand die zo'n pakket be stelt, kan direct aan de slag. Dat kan een functionaris van de SWO zijn, een vertegen woordiger van een ouderen bond of een gezinsverzorg- ster. „Ik stel me voor dat de SWO dit pakket koopt. Een soos heeft waarschijnlijk niet zoveel geld in kas. De SWO kan het lespakket vervolgens uitlenen aan de soos". Het lespakket bestaat uit vier handleidingen. Een 'voorlich tingsmap, dia-serie, video band en vier ganzenbordspel len. Bijvoorbeeld een ganzen bordspel 'Veilig thuis'. Cen traal staat de oorzaak van on gevallen, niet de ongevallen zelf. Het hangt van groep af welke handleiding van het lespakket wordt gebruikt. Na een proefpakket over branden in huis is het pakket voor ouderen het eerste grote project. De Stichting ver zorgde onlangs twee voor- lichtingsbijeenkomsten in Axel en Waterlandkerkje. In Waterlandkerkje verschenen 66 vertegenwoordigers van onder andere de bejaarden- raad, de sozen, de ouderen bonden en de wijkverpleging. De bedoeling van het lespak ket is volgens Zwiers duide lijk. „We proberen de ouderen een stukje zelfbewustwording bij te brengen. Kijk, het is heel goed om iemand zo lang mogelijk zelfstandig te laten wonen. Maar hij of zij moet wel in staat zijn om met die vrijheid om te gaan. Juist on zekerheid veroorzaakt onge vallen. Dat geldt voor bij voorbeeld zelf boodschappen doen, het kiezen van een vei lige route en koken. Dat noem ik een bepaald levensritme. Dat is heel belangrijk. Het is echt geen schande dat de mensen wat kwetsbaarder worden. Alleen, ze moeten daarmee om leren gaan. Daarvoor is dat pakket be doeld. Ook voor de mensen in bejaardentehuizen en alleen staanden". Simon Zwiers noemt een voorbeeld. Iemand weet niet meer wanneer een pak melk of een stuk vlees is gekocht. Het geheugen is minder. Als de versheidsdatum wordt overschreden kan dat voed selvergiftiging tot gevolg hebben. „Maar ook de reuk en de smaak lopen terug. Voor een oudere is het moeilijk te we ten of iets bedorven is. Met een viltstift de datum van aankoop op het produkt schrijven kan een oplossing zijn". Zwiers somt nog meer voorbeelden op om ongeval len tegen te gaan. „Gebruik een boodschappenlijstje en blijf tijdens het koken bij de pannen. Om het dubbel inne men van medicijnen te voor komen is een doseerdoosje op de markt. In de verschillende vakjes zitten de medicijnen die nodig zijn. Niet meer en niet minder". Er loeren volgens de consu lent nog meer gevaren in huis. Zoals drempels en de badkamer waarvan de tegels spekglad kunnen zijn. Of iemand stapt nietsvermoe dend onder een te hete douche. Of de huiskamer staat te vol. Zwiers spreekt over verandering van gedrag oftewel het voorzichtiger aan doen. „Nogmaals, niemand hoeft zich hiervoor te schamen. Maar de mensen moeten wel weten dat alles niet meer zo makkelijk gaat. Kijk, je kunt nog zo goede produkten heb ben, de mensen moeten ze na tuurlijk wel op een goede ma nier gebruiken. Een goede huishoudtrap is veilig. Maar als die trap in mul zand wordt neergezet is de kans groot dat die trap wegzakt. Dan spreek ik opnieuw over een stukje bewustwording. Vooral voor ouderen. Want gedrag moet worden aange past aan veranderde omstan digheden. Vandaar het les pakket". Van onze verslaggever HULST - De Hulster gemeenteraad houdt zich maandag 9 juli bezig met de vraag hoe de nieuwe burgemeester er uit moet zien. Dat gebeurt om 19.00 uur tijdens een speciale raadsvergadering, waarbij ook commissaris der koningin C. Boertien aanwezig is om de wensen van de verschillende fracties aan te horen. Tegen die tijd zal alvast bekend zijn hoeveel belangstelling er is voor de per 15 augustus vrijkomende post in Hulst. De sollicitatie- termijn sluit namelijk op 2 juli. KOERSBAL - Aan de koersbalmiddag, die de Katholieke Bond voor Ouderen in het gemeenschapscentrum De Warande hield, namen 18 persoen deel. Uitslag: 1. C. Verweij-F. Kints, 2. J. Schelfhout-M. Ferket. BEJAARDENSCHIETING - In gemeenschapscentrum De Wa rande wordt woensdag 27 juni om 13.30 uur een bejaarden- schieting gehouden. KOEWACHT - Zaal Oude Mo len. 31 Schutters. Hoogvogel en le zij vogel: J. de Waal, Koewacht; 2e zij vogel: r. d'Hondt, Zuiddor- pe, meeste kleine vogels (4): M. Rottier, Sas van Gent. WESTDORPE - Sint Sebastiaan. 51 Schutters. Wip 1: le hoogvogel: J. Blomme, Wachtebeke, 2e hoog vogel: H. de la Rivière, doornzele, le en 2e zij vogel: R' Ongenae, Wachtebeke, 3e zij vogel: A. de Beleir, Westdorpe, Wip 2: le en 2e hoogvogel, le zijvogel: M. Bau- wens, Oost-Eekloo, 2e zij vogel: P. Nijskens, Kloosterzande, 3e zij vogel: F. Herwegh, Hulst, 4e zij vogel: G. Bauwens, Zelzate. HULST - Zaal de Kroon. 26 Schutters, le hoogvogel: A. de Waal, Kloosterzande, 2e hoogvo gel: P. van Kerkhoven, Hulst, le zijvogel: J. Dobbelaar, Hulst, 2e en 3e zijvogel: A. de Waal, Kloos terzande, 4e zij vogel: M. Louren- sen, Hulst, meeste kleine vogels (6): J. de Beul, Hulst en Th. Crombeen, Graauw. OSSENISSE - Hof ter Nesse. 21 Schutters. Hoogvogel: A. Verhoe ven, Kloosterzande, le en 2e zij- vogel: F. de Meyer, Ossenisse, 3e zij vogel: A. Verhoeven, Klooster zande, 4e zij vogel: mevrouw Rot tier, Ossenisse, meeste kleine vo gels (5): E. de Kort, Hulst. HULST - Het raadslid P. Blommaert (CDA) zou graag zien dat de opbrengst van parkeergelden in Hulst meer worden besteed aan het onderhoud van de monumenten in de bin nenstad en andere toeristische voorzieningen. Blommaert zei dat in de com missievergadering voor Open bare Werken, naar aanleiding van het voorstel om de finan ciering van de stadsmolenres- tauratie te bekostigen met der gelijke gelden. Blommaert noemde het een goede zaak dat de toeristen, die Hulst bezoe ken, door middel 'van de par keergelden meebetalen aan de restauratie van de molen. Voorzitter burgemeester F. Jacobs zei dat idee echter voor alsnog niet te zien zitten. Dat in dit geval van de molen wel parkeergelden worden ge bruikt, is volgens hem eenma lig. Blommaert zei verder blij te zijn dat de gemeente de rijksbijdragen nu voor zichzelf kan gebruiken. Immers, de af gelopen jaren zijn de monu mentensubsidies ten bedrage van bijna een miljoen gulden doorgesluisd naar de Rabobank voor de restauratie van het pand Grote Markt 24. WD'er R. van Haperen stelde in de commissievergade ring voor de opbrengst van de grondverkoop aan de Rabo- bank in Sint-Jansteen, een slordige 216.000 gulden, te be stemmen voor de reconstructie van de Wilhelminastraat in dat dorp. Blommaert bleek ook wel voor dat idee te voelen. Voor zitter Jacobs wees het voorstel echter van de hand. Hij hield de commissieleden voor dat er niet wordt gewerkt met allerlei potjes, bestemd voor een bepaalde kern. Alle inkomsten worden verwerkt in één gemeentebegroting en bin nen die begroting moet de ge meenteraad de prioriteiten be palen. Van onze correspondent KOEWACHT - In het kader van Koewacht 400 jaar leveren turnvereniging Vlug en Lenig en muziekgezelschap Een dracht Maakt Macht dit weekeinde hun bijdrage aan het feestelijke jubileumjaar in het Zeeuws-Vlaamse vlassers dorp.. Muziekvereniging Eendracht Maakt Macht houdt vandaag (zaterdag) het jaarlijkse zo- merconcert in Koewacht. Op het gevarieerde programma staat onder meer een optreden van de EMM-slagwerkgroep onder leiding van Cor Remin- sen. Vervolgens vezorgt fan fare De Noorderzonen uit het Belgische West-Malle een mu zikaal optreden. Daarna is het de beurt aan leden van de blaaskapel De Lamsoren uit Lamswaarde. Het EMM-zomerconcert be gint om 20.00 uur bij het club gebouw De Roffel aan de Ber- laerstraat en de toegang is gra tis. Na afloop zijn er een barbe cue, loterij en gelegenheid tot het maken van een dansje. Wil- fried Pilaet van EMM: „We hebben zaterdagavond natuur lijk de concurrentie van het wereldkampioenschap voetbal, maar ik hoop daf de Koewach tenaren het zomerconcert bo ven het voetbal verkiezen." Bij turnvereniging Vlug en Lenig is er zondag vanaf 13.30 uur een open dag in de gym nastiekzaal van basisschool De Eikelaar. Naast verschillende demonstraties is er een spring- demonstratie van THOR uit Sas van Gent. Het bestuur van Vlug en Lenig hoopt met de open dag de turnvereniging on der de aandacht van de mensen te brengen, want men heeft dringend behoefte aan nieuwe leden en donateurs. Onder leiding van de train- sters Christa van Bambost en Fien Martinet hebben de jeug- digde leden de voorbije weken menig uurtje in de gymzaal van De Eikelaar geoefend als voorbereiding op de open dag. Tennisvereniging De Eiken hof houdt morgen een gekostu meerd toernooi. Deelnemers spelen hun wedstrijden in ten- niskleding uit grootmoeders- tijd. De wedstrijden beginnen om 10.00 uur. Van onze correspondent CLINGE - De dansclub Fla mingo uit Clinge viert dit jaar het tienjarig bestaan. Vanavond (zaterdag) wordt de laatste oefenavond van dit dansseizoen voor deze gelegen heid speciaal opgeluisterd door het orkest Jumbo Trio. In januari 1980 opperde de toenmalige voorzitter F. Plas- schaert van de Stichting Ge meenschapscentrum Malper- tuus het idee om een dansclub op te richten. In eerste instantie met de bedoeling mat meer le ven in de brouwerij te brengen in het gemeenschapshuis. Met een al meldden zich 37 paren aan en in september van dat zelfde jaar werd besloten tot de oprichting van een vereniging. De leden kozen als naam voor de vereniging dansclub Fla mingo. In de eerste j aren van het be staat heeft de club veel steun gekregen van Monique en Ma- rijn Neerinck, die de dansles sen verzorgden. Ook L. Colsen en B. de Bruijn hebben in de beginperiode veel werk verzet. Zij hebben voor een groot deel bijgedragen aan de uitbouw van de club. Die eerste jaren bleef het le dental vrij stabiel. In de loop der jaren groeide de ledenlijst echter van ongeveer 80 leden naar 240 nu. Niet alleen inwo ners van Clinge en omgeving, maar zelfs uit Zelzate, Schoon- dijke, IJzendijke en Groede. Wekelijks doen veel leden mee aan de danslessen, die iedere zondag van 17.00 tot 22.00 uur worden gehouden in het gemeenschapscentrum Mal- pertuus en aan de maande lijkse oefenavond op zaterdag avond. Het huidige bestuur heeft naast de feestelijke dansavond nog een activiteit in petto. Op zondag 26 augustus wordt voor de leden een auto-oriëntatierit gehouden. Zondag 9 september wordt het nieuwe dansseizoen weer geopend met een nieuwe cursus voor beginners en twee cursussen voor gevorderden.

de Stem | 1990 | | pagina 21