Martine Bijl en 'Zaak Kenny' in Zuidlandtheater tsALcn Poppentheater voor de jeugd in Hulst Hoornist Hermann Baumann met orkest in Antwerpen Oude stijl-jazz in Dixie Night in Porgy Bess Vijfde 'Zicht op Zeeland1 Verwacht in Vdeco Axel 'De Toverfluit9 en musical Kreutzersonate, toneel en Hans Liberg in Vlaanderen 'Jeans9 in Midden-Zeeland Modern meubilair in Gent DE STEM GIDS THEATER DONDERDAG 18 JANUAR11990 Bijl Talent Singel Blazers Dans Films in Porgy en in 't Beest Toneel Sint Niklaas Brugge pflSTEM GIDS 2 NEDERLAND 1 NEDERLAND 2 NEDERLAND 3 Suske en Wiske: lumbone T1 IN HET Zuidlandtheater deze week louter Neder landse artiesten. Morgen de muziektheatervoorstelling 'La Strada', zaterdag de nieuwe one-woman-show van Martine Bijl en woens dag 24 januari het toneel stuk 'De Zaak Kenny'. De voorstellingen beginnen steeds om 20.00 uur. La Strada is een toneelbewer king van de gelijknamige film van Federico Fellini. Het ver haal speelt zich af in het milieu van een rondreizend circus, tussen drie hoofdfiguren: de ruwe kunstenaar Zampano, het wereldvreemde meisje Gelso- mina en II Matteo (De Dwaas). De rollen worden gespeeld door Helmert Woudenberg, Heddy Lester en Joost Prinsen. Een muzikaal ensemble werkt aan de voorstelling mee en voert 'li ve' de originele filmmuziek van Nino Rota uit. De uitvoering van La Strada in Terneuzen is een voorpremière. 'Mevrouw Bijl' heet de nieuwe Martine Bijl. - FOTO JANSWINKELS one-woman-show van Martine Bijl. Nog voor de landelijke première kan dit (haar vierde) theaterprogramma in Terneu zen worden gezien. In de loop van de afgelopen zes jaar is ze op het toneel steeds duidelijker geworden in haar bedoelingen. In 'Mevrouw Bijl' wordt die ontwikkeling voortgezet, van- zelfspreken met behoud van de van haar bekende kwaliteiten. Zelf heeft ze weer in groot aan deel gehad in het schrijven van de conférences, typeringen en liedteksten. Andere tekstbij dragen zijn van Jan Boerstoel. De muziek is geschreven door Henk van der Molen en de re gie is in handen van Berend Boudewijn. Bij namen als die van Jules Hamel, Henriëtte Tol of Onno Molenkamp kan de toneellief hebber zich al bij voorbaat ver heugen op hoge kwaliteit. Toch viel bij de lovende kritieken die 'De zaak Kenny' bij de pre mière in oktober kreeg, voort durend een andere naam: Dirk Zeelenberg. Een 'droomdebuut' en een 'natuurtalent' oordeelde de pers over de 20-jarige hoofdrolspeler. Het stuk is geschreven door Chiem van Houweninge, be kend als co-auteur van 'Zeg 'ns Aaa' en 'Tatort'. Het verhaal gaat over een rechtszaak. Kenny is het onderwerp, een tot leven gekomen experiment: een 'kruisbestuiving' tussen een menselijke eicel en het zaad van een chimpansee. Wat is Kenny? Een aap, een mens, geen van beiden of allebei? Het blijft spannend tot de laatste minuut. De regie is in handen van Ton Lutz. Regisseur Ton Lutz (midden), met Jules Hamel (links) en Onno Molenaar (rechts), acteurs in 'De zaak Kenny'. - fotofransvanbronkhorst DE WERELDBEROEMDE hoornist Hermann Bau mann speelt vrijdag 19 ja nuari in de Elisabethzaal in Antwerpen. Het Filhar monisch Orkest van Vlaanderen begeleidt de solist in het vierde hoorn concerto van Mozart KV. 495. Het orkest wordt ge leid door de Weense diri gent Walter Weller. Het programm van morgen vermeldt verder een werk van Flor Alpaerts. De avond wordt besloten met de derde symfonie van Anton Bruck ner. Het concert begint om 20.00 uur. In de aan Schumann gewijde Concertreeks verzorgt pia niste Birgitte Engerer een pianorecital in de blauwe zaal van de Singel in Antwerpen. Engerer studeerde in Parijs en Moskou en was in 1979 lau reaat van het Elisabethcon- cours in Brussel. Haar Schu- mannvertolkingen brachten haar op de concertpodia in Europa en Amerika. Morgen, 19 januari speelt zij het 'Papillons' opus 2: een reeks van kleine pianowerk jes met als thema een gemas kerd bal. Het 'Carnaval' opus 9 is een cyclus die bestaat uit briljante pianomuziek en 'Kinderszenen' opus 15 be hoort tot de bekende repertoi restukken van pianisten Een serie korte werkjes die steeds iets verbeelden wat te maken heeft met het kind en zijn spel. Een van de bekenste on- Hoornist Hermann Bau mann speelt Mozarts con certo KV 495. - FOTO ARCHIEF DE STEM. derdelen is het lyrische 'Traumerei'. Het recital dat om 20.00 uur begint wordt be sloten met Schumanns 'Ein Liebeslied' in de pianobewer king van Franz Liszt. Het slotconcert van de cyclus met het Nieuw Belgisch Ka merorkest is meteen de ope ning van een nieuwe serie die gewijd is aan de houtblazers. Het gezelschap 'Die Harmo nie' bestaat uit de blazers van het bovengenoemde orkest. Op het programma dinsdag 23 januari 'Kammerkonzert' van A. Berg voor piano, viool en dertien blazers. Berg schreef het direct na zijn spraakmakende opera 'Woz- zeck'. Het werk verraadt Bergs zoektocht naar objec- Modern danswerk van Angelin Preljocaj. tieve maatstaven binnen de atonaliteit. Van de jonge Vlaamse componist Wim Hendrickx wordt een speciaal voor dit blazersensemble geschreven werk gespeeld en tot besluit Mozart's 'Gran Partita'. Een serenade voor twee hobo's, twee klarinetten, twee basse thoorns, vier jachthoorns, twee fagotten en een contra bas. Een vrolijk stukje amu sementsmuziek dat Mozart op 15-jarige leeftijd schreef. Me dewerking verlenen de pia nist Robert Groslot en de vio liste Yuzuko Horigome. Bei den laureaten van het Elisa- berthconcours. Angelin Preljocaj werd in Frankrijk geboren uit Alba nese ouders. Zijn dansstijl is verwant aan die van D. Ba- gouet waarbij het accent ligt op de zorg voor vorm en ge stileerde sensualiteit. Preljo caj wendde zich steeds meer af van een louter formele be heersing van het dansme- - FOTODELAHAVE dium. Hij gaf aan zijn compo sities een grotere visuele kracht en een inhoud. Geen echt verhaal maar een soort allegorishe uitbeelding. Als onderwerpen van zijn cho- reografiën koos de Franse dansmeester voor de tragiek en de eenzaamheid van de mens. In de Rode Zaal van de Singel worden woensdag 24, vrijdag 26 en zaterdag 27 ja nuari om 20.00 uur de vol gende producties gedanst Liqueurs de Chair, Les Noces en Un trait d'union. DE FILM 'Abschied vom falschen Paradies' is de tweede speelfilm van de Duitse regiseur Tevrik Ba ser. De hoofdpersoon, Elif, vermoordde haar man om dat hij haar mishandelde. Ze kreeg zes jaar gevange nisstraf, maar door haar goede gedrag mag ze al na vier jaar weg. „Ga slapen, het is toch fijn dat je wordt vrijgelaten", zegt de bewaakster. De vrouw in de cel blijkt helemaal niet blij. Ze laat een glas vallen, houdt haar pols onder de kraan en pakt een scherf... De film draait op woensdag 24 januari in Porgy Bess in Terneuzen. Aanvang 20.00 uur. In de reeks 'absolute mees terwerken' draaide 't Beest in Goes vorige maand 'Citizen Kane' van Orson Welles. Op vrijdag 19 januari draait in het kader van die reeks de film 'Ran' van de Japanse regisseur Akira Kurosawa die in maart een ere-oscar uitgereikt zal krijgen voor zijn gehele oeuvre. Kurosawa maakt al jaren films op hoog niveau. Zijn films zijn een soort westerns, maar dan op zijn Japans. Een goed voorbeeld daarvan is de 'Seven Samoerai'. Ran, een verfilming naar Shakespeare, is alleen al de moeite waard vanwege zijn aankleding en de verfilming van de gevechtsscè nes. Het verhaal speel in de 18e eeuw, toen nog sprake was van een feodale samenleving. Hoofdpersoon is de oude leen heer Hidetora. Als hij zijn macht afstaat aan de oudste van zijn drie zoons, begint er een machtsstrijd die leidt tot de ondergang van de hele familie. De film begint om 20.30 uur. EEN SHOW met zang en dans uit de jaren '50 en '60 betekent voor velen het kij ken met nostalgie naar die goede oude tijd. Ze kunnen hun hart ophalen in de stadsschouwburg in Mid delburg waar vrijdag 19 en zaterdag 20 januari 'Jeans' wordt opgevoerd. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 20 januari kunnen de liefhebbers van opera terecht in de Prins van oranje in Goes. Daar wordt om 20.00 uur door de Stichting Kamer Opera Ne derland 'De Toverfluit' van Mozart vertolkt. Eveneens in Goes, maar dan in 't Beest, spe len The Honeymoonkillers. Een Amerikaanse rockband die - 'dirty nasty' - de geest van groepen als Grand Funk Rail road of Black Sabbath doet herlevea In het voorpro gramma spelen de Abba's uit Venray nummers van Abba, maar dan zo dat het klinkt als The Velvet Underground. Za terdag, aanvang 22.00 uur. Diezelfde avond wordt in het Vestzaktheater in Vlissingen om 20.30 uur de komische thril ler 'De Ebbenhouten Olifant' gespeeld. Zondagmiddag om 16.00 uur wordt het podium in het kleine theater aan het Bel- lamypark gebruikt voor het muzikale programma 'Milonga Sentimental', door Nanette Currie en Dick van der Harst. In Middelburg zijn er de vol gende week nog twee evene menten in de stadsschouwburg. Dinsdag 23 januari speelt het Mechels Miniatuurtheater het spel 'Kees de Jongen' van Ger- ben Hellinga naar het gelijkna mige boek van Theo Thijssen. Donderdag 25 januari brengt het cabaret 'Dubbel Dwars' de comedie 'Er staat een gek om de hoek'. Beide voorstellin gen beginnen om 20.00 uur. ONDER DE noemer 'Dixie Nights in Porgy Bess', vindt in dit jazzcafé maandelijks een 'oude stijl'-concert plaats. Deze keer is de New Orleans Music Company er te gast. De groep behoort tot de oude, getrouwe orkesten van het Schelde Jazz Festival. De band bestaat uit Morgot van Twist (zang), Jan Learbuch (klarinet en altsax), Dick Korn (banjo), Pierre Vermeeren (piano), Rens Le- maire (bas) en Carl Rooyacker (drums). Het concert vindt plaats op zaterdag 20 januari, aanvang 21.30 uur. De organisatie is in handen van de Stichting Jazzclub Zeeuwsch-Vlaanderen. De en tree bedraagt vijf gulden. DE KREUTZERSONATE is een muziekstuk dat Ludwig von Beethoven in 1803 op droeg aan R. Kreutzer, een Frans musicus. Het is ook de titel van een novelle van Tolstoj. Op basis van die novelle schreef Peter Farago een mo noloog die wordt gespeeld door Frans Maas van het toneelge zelschap van Ivonne Lex. De opvoering vindt in januari en februari plaats in diverse Ne derlandse theaters. Tussendoor speelt Maas de Kreutzersonate ook in het vaste theater in Ant werpen 't Apeltje. Donderdag 25, vrijdag 26, zaterdag 27 ja nuari om 20.30 en zondag 29 ja nuari om 15.00 uur. In het Fakkeltheater gaat za terdag 20 januari 'Kean' van Alexandre Dumas in een be werking van Sartre in premiè re. Het stuk wordt tot 19 fe bruari gespeeld in de rode zaal, van woensdag tot maandag, telkens om 20.30 uur. Kean is het prototype van de Engelse, romantische acteur, die zowel bij zijn publiek als bij zijn me despelers sterke reacties los maakt. Sartre tekent de hoog moedswaanzin, maar ook de eenzaamheid en trots van Kean. Tot 10 februari speelt het ge zelschap van het Eigentijdse Werkgroep Theater (EWT) van donderdag tot zondag om 20.30 en op zondag om 15.00 uur 'De Leraarskamer' van L. Wouters. De toeschouwers kunnen een kijkje nemen achter de scher men van een schoolgemeen- Frans Maas met boeiende monoloog 'De kreutzersonate'. - FOTO ARCHIEF DE STEM schap. Diepgaande en opper vlakkige gesprekken over leer lingen en andere zaken. Grap pig, diepmenselijk en af en toe een beetje wrang. In de KNS gaat 20 januari 'Zwarte sneeuw' van Assel- bergs in première. Het stuk handelt over de verstandhou ding tussen twee gedeserteerde Spaanse soldaten en een Vlaamse boerenfamilie. Een aanklacht tegen de oorlog. Het stuk loopt tot 18 februari. Van woensdag tot en met zaterdag om 20.00 uur en op zondag om 15.00 uur. In de stadsschouwburg in Sint Niklaas wordt op 20, 21 en 22 januari het kerstspel 'Waar de ster bleef stille staan' van Felix Timmermans gespeeld. Het to neelstuk over de drie vagabon- den die vele avonturen beleven voor ze rust vinden wordt ge speeld door de Koninklijke To neelkring Sint-Genesius. Aan vang telkens 20.00 uur. HET EERSTE lustrum van de reeks exposities 'Zicht op Zeeland', in Ga lerie Esprit in Clinge, wordt gevierd met een tentoonstelling van Zeeuwse vrouwelijke beeldende kunstenaars. De tentoonstelling wordt ge kenmerkt door een grote variatie en fleur. Van Marie José de Cock zijn olieverven te zien vol origi nele vondsten en met gebruik van een een minimum aan middelen. Nelly van Nieu- wenhuyzen toont met twee nachtelijke Zeeuwse luchten en tot de verbeelding spre kende aquarellen een nieuw facet van haar veelzijdig kunnen. Andere exposanten, Ma rian Binkhuyzen, Hennie Hu- ser en Liesbeth Huser, vinden hun inspiratie in de natuur. Binkhuyzen uit die in een specifiek eigen stijl in olie verf en pastel. Huser maakte enkele kleurrijke aquarellen van het Zeeuws-Vlaamse polderland, (inclusief de rode kolen) en Hennie Huser blijft op minitieuze wijze en met een boeiend kleurenpalet bloemen en planten tekenen. Kaza Poorter verrast^, kele jaren terug met haaj techniek om jeansstof te l*, schilderen. Zij kreeg natio, nale bekendheid. In 'Zicht Zeeland' pakt zij uit met andere stijl. Haar werk op een grote puzzel die vuldig geconstrueerd is. Jenneke Weyland zijn et knappe, in een fijne techiïjj uitgewerkte constructies zien, in de vorm van kart nen dozen waar doorh.. darmachtige slangen een uj gang proberen te vinden Naast de zeven exposant^ die schilderwerk leverde zijn er twee deelnemers sculpturen. Matthy Mm, met grote marmeren houwwerken die doen denm aan de vormen in mar® van Jan Dries. Jacky Bongeu stelt grote sculpturen tentooi waarbij vooral de vorm op valt en de combinatie flora en keramiek. De vijfde 'Zicht op Zeeland biedt een grote variatie kunst. De expositie duurt 12 februari. Galerie Esprit ii Clinge is geopend van derdag tui en met zondagv® 13.30 tot 17.30 uur. Ook o donderdag van 19.00 tot 21.( uur en na afspraak. HET MUSEUM voor Sierkunst in Gent is sinds vorig jaar voor de helft herschapen in een bouwerf. In wachting van de nieuwbouw werd een tweede expositie- ruimte in de buurt van het huidige gebouw gevonda aan de Korenlei. De eerste expositie die er gehouden wordt is een co-product van het museum voor sierkunst en de stichting Interieur. Di tentoonstelling kreeg de titel 'Hedendaagse meubelvormgew in België'. Vele Belgische meubelontwerpers stuurden werke in die een goed beeld geven van hetgeen er leeft in de were! van de meubelmakers. Aan kunstenaars die niet direct bezig zijn met meubelvoni geving werd gevraagd éénmalig een ontwerp te maken een meubel. Dit leverde een aantal opmerkelijke en verras sende ontwerpen op. In het museum is nog een tweede tentoonstelling. De Stick ting Architectuurmuseum houdt elk jaar een expositie over te werk van jonge Belgische architecten Dit jaar presenteert me werk van twee talentvolle Nederlandse architecten: Wiel Aret en Wim van den Bergh. Samen maakten zij verschillende wal strijd-ontwerpen zoals een geselecteerd project voor de archi tectuurbiënnale van Venetië in 1985. Sinds 1988 zijn beide vet bonden aan de Architectural Association School in Londer Wiel Arets kreeg in 1989 de belangrijke Rotterdam-Maaskanl prijs voor jonge architecten. Beide exposities lopen tot 25 februari. Geopend dagelijt (behalve maandag) van 9.00 - 12.30 en 13.30 - 17.30 uur. IN GALERIE VDeco aan de Bastionstraat in Axel wordt morgen, vrijdag 19 januari, een beknopte overzichtsten toonstelling geopend van schilderijen en keramiek van Riet Korbee-Arnold. De Zeeuwse gedeputeerde E. Ma- ris-Koster neemt de opening voor haar rekening. Kunstre- censente Reina Sanderse vet zorgt een artistieke inleiding De opening begint om uur en de expositie loopt tol maart. Op woensdag en vri dag van 14.00 - 18.00 uur; uur en op zaterdag van 10.DO 17.00 uur. VARA iVoO Nieuws voor doven en léchthorenden (NOS). 1630 Museumschatten. Afl. Schilderijen met boodschap ^Neighbours, tv-serie. 17*03 Rapido, popmagazine. 1730 Journaal (NOS). ,7*40 stookie (3), Schotse jeugdserie (herh.). 13,07 Kindermenu. Met om: 18 07 De avonturen van Teddy Ruxpin; 18.29 Boes; 18.40 De Smurfen. 19.00 Journaal (NOS). 19.22 (S) De baas in huis? Serie. 19,46 Labyrinth, spelprogramma. 2020 (TT) Zeg 'ns AAA. Afl.: In de soep. 20,44 Wereldwijs, spelprogramma. Thema: De kleuren. 22.05 Achter het nieuws. 22,29 The golden girls. Serie. 23.00 Journaal (NOS). 23,10 De kloof. Thema: Misbruik uitkeringen. Paul Witteman praat met Elske ter Veld en Flip de Kam. 23.55-00.05 Museumschatten. Afl.: Liefde en discretie. AVRO 13,00 Nieuws voor doven en slechthorenden (NOS). 15.30 (S) Service salon. 17,00 Post!, brievenrubriek voor kinderen. 17.30 Toppop Gogo. 18.00 (S) Ontdek je plekje: Dokkum. 18,10 Slikwijzer. Afl.: Slapeloosheid en slaapmiddelen. 18.30 (S) David, de kabouter. 19.00 Growing pains. Serie. 1925 Preferenties, spelprogramma. 20.00 (TT) Journaal (NOS). 2027 Mommie dearest, Amerikaanse speelfilm van Frank Perry (1981). Met Faye Dunaway, Diana Scarwid. 22.45 Karei, programma van Karei van de Graaf. 23.20 Voorheen Van de rug af gezien, programma waarin gespeeld wordt met de Nederlandse taal. 23.50 Journaal (NOS). NOS 09.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 10.00 Schooltelevisie: The big bang (1); 11.00-11.30 Ik zoek, ik zoek een kinderboek (1). 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 17.50 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.00 Waslijn, programma over vrijdag ook van 19.00 211 de Nederlandse samenleving Churchill Hotel Terneuzen. Beeldhouwwerk van Anton Bey- sens, in de 'Scheldetuin' van het hotel. Tot eind januari 1990. Da gelijks van 16.00 - 22.00 uur. Te vens permanente tentoonstelling van werk uit de vaste collectie van Galerie Trouvaille. L'Aubergerie Hulst. Werk van Urbaln Marin. Petrie Klinckha- mers en Guido Eckhardt uit de vaste collectie van Galerie Esprit in Clinge. Permanente expositie. Hotel 'De Dikke van Dale' Sluis. Vaste collectie van Galerie Esprit Clinge. Werken van Evert van Hemert, Leendert van der Pool, Hendrik van Veenendaal, Nelly van Nieuwenhuyzen e.a. Perma nente tentoonstelling. Bar Bistro 'I>e Pottenkijker" Oostburg. Tentoonstelling van foto's "Expositie 2000" van Her man de Wever. Tot eind januari 1990. Dagelijks van 11.00 tot 23.00 uur. Galerie Esprit Clinge. Tentoon stelling 'Zicht op Zeeland'. Tot 12 februari. Openingstijden don derdag tot en met zondag van 13.30 tot 17.30 uur en donderdag eveneens van 19.00 tot 21.00 urn en op afspraak. Galerij Pint de Rudder Assenede. Expositie van werken van Jean Dubois (constructivist). Vanaf 13 januari tot 28 januari. Geopend op vrijdag, zaterdag en zondag van 12.00 tot 18.00 uur en op af spraak. Tentoonstellingsruimte NMB, Breskens. Aquarellen van Ge rard van Grieken. Tot eind ja nuari, tijdens openstellingsuren. en de immigranten. 18.15 Identiteitsontwikkeling (3), discussieprogramma. 18,30 Sesamstraat 18.45 (TT) Jeugdjournaal. -8.55 (TT) Het klokhuis. 19.10 Press gang (6). Afl.: Stichting Beeldende Kunst Z« land. Exjxjsitie van werken w l!W5 De vreemdelingenpolitie Thijs van Kimmenade. Tot28ji-; (3). Afl.: Politiek asiel, nuari inde ruimte aan de K\i 20.00 Journaal, perspoort 22 in Middelburg. Gf oft on i opend van dinsdag tot zaterdii Lopend vuur, van 13.00 tot 17.00 uur. mediarubriek. 21.03 (TT) De bezetting (6). Afl.: Museum voor Schone Kun»» Deiaren van verarminu Gent. Tentoonstelling van wlJ:idV:r! Yan verarmlng. ken van Jozef Cantré, Frans Ml sereel en Frits van den Berjtl 22.45 Teleac: Por favor 18). Tot 28 januari 1990. Dage® 23.15 Nieuws voor doven en (behalve op maandag) geopei slechthorenden van 9.00 tot 12.30 en 13.30 tot 17 wumorenaen. Museum voor Schone Kunita Antwerpen. Retrospectieve tffl toonstelling van werken van fV ris Jespers. Tot 21 januari. Gt opend van dinsdag tot zonA van 10.00 tot 17.00 uur. Museum voor Sierkunst Tentoonstellingen 'HedendaK Meubelvormgeving in België' i Architectonische denkbeeld van Wiel Arets en Wim van 4 Bergh. Tot 25 februari. Geopa dagelijks (behalve maandag) R 9.00 tot 12.30 en 13.30 tot 17.30 uri De Media, Eeklo. Starbrook Ai lines: aquarellen van Jaak Koninck. Tot en met 31 jam Dinsdag, woensdag en vrijdag en met zondag vanaf 19.00 uur. VDeco Axel. Een overzicht v werken van Riet Korbee. Tol maart. VDeco aan de Bastioo straat is geopend tijdens keiuren. de«i De Groote Witte Arend AntwJ pen. Beeldhouwwerken van T Kalle. Van 18 januari tot 19' bruari. Geopend (Reynder straat) donderdag tot en met r» dag van 14.00 tot 18.00 uur en afspraak. In Brugge staat Hans Liberg op het podium van de stads schouwburg op zaterdag 20 ja nuari om 20.00 uur. Hij brengt zijn programma 'Chanel nr. 4711'. De Nederlandse artiest drijft de spot met het kunstwe reldje en veegt de vloer aan met de groten van de klassieke en de populaire muziek. DEZE WEEK kunnen de kinderen van 5 tot 9 jaar terecl in 'Den Dullaert' in Hulst voor een leuk poppenspel. poppentheater Francine Abbin uit Amsterdam speelt ter dag 20 januari 'Pas op de vuurvogel'. In het spel kan alleen een held met een zuiver hart de appel Wladimir de Wijze terugvinden. Wie is die held? Zou het Vuurvogel zijn? Hij wil echter de macht die in de appel zit v« zichzelf gebruiken. Zou de held dan een kind kunnen zijn? F misschien. Hij probeert de appel te vinden. Hij vecht ervoor ent is een slimme jongen. Zijn oma waakt over hem. Er kan na» lijk iets misgaan en dat maakt het verhaal nu juist zo spannen! In het verhaal over Ivan en de vuurvogel ligt alles in de han» van de oma, een Russische pop, een metrioska van twee hoog, waarin de hele voorstelling zich afspeelt. Aanvang 14.00 uur. Entree drie gulden. 14.00-1!] 17.30 17.55 18.00 18.05 18.10 18.20 Snor: 18.35 19.00 19.25 19.30 20.00 20.20 21.00 Vanda Met: Knigb 21.30 22.25 22.30 22.45 23.15 18.40 18.45 19.00 19.25 19.30 20.00 21.00- velde tv-dr: 14.00 16.50 17.05 17.35 18.30 19.00 19.03 19.30 20.00 Br 20.10 20.35 Amei Tedl Sylv Cren 22.05 23.15 23.4 22.00 NOS-Laat. Uiirom stop je, Jem 1 *-3r [MMLStpirn ZO 2/tlltn ».v I 7» 2o lullen ju looit dt Ui fin oortihm. Or oonuathrs lüh 2e hebben tok teen re/s rend de u/ere ld gemaakt?! M doen ue? ftênoal is ftnj Storm

de Stem | 1990 | | pagina 22