Wickes MERCHANDISER (M/V) WERKPUATSCHEF M/V HMG WGA TIMMERLIEDEN P/MOft B V cliëntenbegeleider andet ENERGIEKE VERKOOPLEIDER (M/V) BOUI/l/BEDRIJF DOCENTEN (M/V) BISDOM Z< )NV wil dal •ekening h< le laagst-b< O IM E E L 4 VAKBEKWAME STOFFEERDER 4 STIKSTERS )verslag binnenvaart erneuzen leemt toe DE STEM VAN ZATERDAG 13 JANUAR11990 DE STEM PER Westelijke Accountantskantoren B.V. Als u gisteren deze krant goed gelezen hebt, weet u het nog: de Jetta Elan is nu vanaf f25.600,- verkrijgbaar. In deze prijsklasse is de Jetta Elan onbetwist de auto met de meeste passagiersruimte en de grootste kofferbak (en is daarmee de ideale gezinsauto). Daarnaast is de Elan ook nog eens goed compleet en lekker comfortabel. En, omdat het nu eenmaal 'n Volkswagen is, blijft er niets te wensen over als het gaat om prestaties, zuinigheid, betrouw baarheid, veiligheid en duurzaamheid. Onlangs is de Jetta op een paar puntjes verbeterd. Zo kreeg ie bredere banden (185/60) voor 'n nog betere wegligging. Grotere, deels in de autokleur meegespoten bum pers voor een betere bescherming tegen parkeerschadesj dorpelverbreders voor minder beschadigingen doorsteensló Toegegeven, het is niet schokkend, maar de Jetta was| eenmaal al een auto waar u alles van mag verwachten (zelfsi dieseluitvoering met katalysator*). Vanaf gisteren dus vanaf f25.600,-. Tsja, en opzo'n komen nogal wat mensen af. Maar dat begreep u al vanzelf] Zeker als u ook de interessante leas'èvoordelen en gasinl mogelijkheden kent. PROT.CHR. NASSAU— SCHOLENGEMEENSCHAP MEUBELEN B.V Steenstraat 2 - Dongen (N.-B'l I Van onze verslaggever JwESTDORPE - Binnenkfj |de uitbreiding van het ri iet benodigde geld is bini] Vergunning V RETAILORGANISATIE IN HOUT EN BOUWMATERIALEN Wickes b.v. is een dochteronderneming van de Europese Groep Wickes PLC. Met een verkoop-network van 17 filialen in Nederland, 13 in België en 162 outlets in Groot-Brittannië is Wickes één van de toonaangevende bedrijven in Europa op het gebied van hout, bouwmaterialen en andere produkten ter verbetering van de woning. De Wickes filosofie staat borg voor een goede kwaliteit en lage prijzen voor de grootafnemer en de consument. Voor ons hoofdkantoor, straks te Breda zoeken wij kandidaten voor de funktie: >fje hebt ervaring opgedaan binnen de distributie of de grote retail, als productmanager of als inkoper. ^Je ondersteunt direct de merchandising manager en geeft leiding aan enkele assistenten. bent creatief en hebt intuïtie om ons assortiment van producten te beïnvloeden. \fje hebt voldoende persoonlijk heid om zelfstandig contacten te leggen en te onderhouden met onze leveranciers binnen de EG. We hebt liefst een HBO-opleiding en kan je uitdrukken in het Frans, Engels en Duits. Je wilt een passend salaris en aanvullende voorwaarden. Indien je geïnteresseerd bent in deze funktie, dan kun je binnen 30 dagen je handgeschreven sollicitatie, voorzien van een recente pasfoto, sturen naar: Wickes b.v., t.a.v. de Human Recources Manager, Postbus 8163, 3503 RD Utrecht. Onze opdrachtgever in Eindhoven ontwikkelt en bouwt spuitgietmatrij- zen en produceert hiermee hoogwaardige kunststofspuitgietproduk- ten. Daarnaast worden speciaalmachlnes ontwikkeld en geprodu ceerd. Voor dit gezonde bedrijf zoeken we een: De werkplaatschef is verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding in de gereedschapsmakerij. Hij geeft direct leiding aan ongeveer 10 vakmen sen en rapporteert rechtstreeks aan de bedrijfsleider. De functie kent de volgende hoofdtaken: Dagelijkse leiding binnen de werkplaats. Coördineren van de werkzaamheden en aansturen van de mede werkers. Opzetten van de werkplannlng en bepaling van de werkvolgorde te zamen met de werkvoorbereiding. Technische ondersteuning binnen de afdeling. Naast deze taken, die veelal direct binnen de werkplaats liggen wordt van de nieuwe medewerker verwacht, dat hij de nodige technische in breng zal leveren. Voor deze pittige, maar interessante functie zoeken wij een werk plaatschef, die het voortouw neemt. Naast zijn vakmanschap beschikt hij over de juiste eigenschappen om mensen te sturen en te motiveren. Hij kan de details van het werk goed inschatten en springt indien nodig zelf bij. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat in de leeftijd tussen 32 en 42 jaar. Hij is een gedegen vakman, die toe is aan een meer leiding gevende baan. Het omgaan met diverse verspanende machines, waar onder vonkverspaning is voor hem geen probleem. Zijn manier van werken kenmerkt zich door planmatigheid en flexibiliteit. Speerpunten binnen de ervaring zijn matrijzen en ge reedschappen of fijnmechanische machinebouw. De arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed te noemen. UW PARTNER IN MANAGEMENT HM6 Management Support Is een management ondersteunende adviesorganisatie. Onze hoofdactiviteiten zijn: ★wunring en selectie organisatie-adviezen ★interim management ★bedrijtstrainingen Uw sollicitatie hunt u sturen naar: HM6 Management Support. Nijverheidslaan 155. Postbus 131.5500AC Veldhoven. Tol. 040-545300 Ud: O.A.W.S. manier van Westelijke Accountantskan toren B.V. is een middelgrote organisatie met jarenlange ervaring in het accountants vak. Wij richten onze activiteiten op zelfstandige ondernemers in het midden- en kleinbe drijf, en in de agrarische sector alsook op de beoefe naars van het vrije beroep, stichtingen en particulieren. Ter ondersteuning van ons kwalitatief hoogwaardige dienstenpakket is een opti male communicatie met cliënten onontbeerlijk. Bovendien hechten wij grote waarde aan een goede onderlinge verstandhouding en menselijke communicatie binnen onze teams. Onze medewerk(st)ers won den door middel van cursus sen en instructies voortdu rend op de hoogte gehouden van de nieuwste ontwikke lingen binnen hun vakge bied. Vanuit DELTAX B.V. wordt aan onze cliënten fiscale en juridische ondersteuning gegeven. BIANET B.V. draagt zorg voor ondersteuning op het gebied van administra tieve automatisering. Westelijke Accountantskantoren-heeft naast het hoofdkantoor te Rijswijk vestigingen In: Alkmaar, Aimers, Barendrecht, Goes, Gouda, Hellevoetsluis, Hoofddorp, Middelburg, Mlddelhamis, Middenmeer, Naaldwijk, Oostburg, Oud- Beijeriand, Purmerend, Roosendaal, Sluis en Woerden. In verband met het vertrek van een van onze medewerkers zijn wij voor ons kantoor te Roosendaal op zoek naar een die rechtstreeks onder de kantoor-directeur zal gaan functioneren, en deze in zijn of haar afwezigheid kan vervangen. Hij/zij is verant woordelijk voor: de kwaliteit van de rapportering aan onze cliënten; de bewaking van de werkvoortgang; de advisering aan en begeleiding van de cliënten. Welke eisen stellen wij? Wij zoeken kandidaten met een HEAO-BE- of SPD-ll-opleiding dan wel kandidaten met een gelijkwaardig werk- en denkniveau. Tevens venvachten wij van sollicitanten dat zij enige jaren relevante werkervaring achter de rug hebben, waaronder het verwerken van geautomatiseerde administraties. Voor deze functie zal tijdens de selectieprocedure aandacht worden besteed aan het aspect menselijke communicatie. Wat bieden wij? Wij bieden een salariëring die overeenkomt met de zwaarte van de functie, alsmede een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaar den. Binnen een prettige werkkring zal volop de gelegenheid worden geboden tot verdere ontwikkeling. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie richten aan ons hoofdkantoor, Postbus 108, 2280AC Rijswijk, t.a.v. afdeling Personeelszaken. Nadere inlichtingen over de functie worden u gaarne verstrekt door de heerJ.A. van de Velde, regiodirecteur, telefoon 01650-35092 of de heerA. van Eijk, stafmedewerker P O, telefoon 070-3985444. De Jetta Bh Vanaf gisteren vanaf f25.600,i Jetta Elan f25.600.-. 'Jetta Elan Diesel met katalysator f32.905,-. (Volkswagen geeft 50% subsidie op de milieudieselmotor. U betaalt dan f32.410.-.) Prijzen zijn 'vanaf'-prijzen inclusief BTW exclusief afleveringskosten. Wijzigingen voorbehouden. Importeur: Pons Automobielhandel BV Postbus 72, 3800 HD Amersfoort. Telefoon: 033 - 9499441 Uitgeversmaatschappij De Stem B. V. - onderdeel van V.N.U. Dagbladengroep- is de grootste uitgeverij van Zuidwest-Nederland. Onze organisatie richt zich op de informatiemarkt door middel van: - dagblad De Stem, met een oplage van ca. 107.795 exemplaren een van de grote regionale dagbladen in Nederland: - De Stem Weekbladen, uitgeefster van een tiental huis-aan-huis-bladen met een gezamenlijke oplage van ruim 500.000 exemplaren per week: - Response Rektamediensten, een organisatie voor het verspreiden van drukwerk: - technische produktie van zet- en drukwerk voor derden. Uitgeversmaatschappij De Stem B. V. is een dynamisch bedrijf waar met ultramoderne hulpmiddelen en technieken gewerkt wordt om mensen beter te informeren. Wij beschikken over een tiental rayonkantoren, verspreid over Zuidwest-Nederland. Momenteel werken circa 500 mensen aan de vërdere groei van het bedrijf. De sector Exploitatie Oplage is verantwoordelijk voor de distributie naar abonnees en wederverkopers van De Stem, de commerciële lezersmarktbewerking van De Stem, de distributie van weekbladen, de acquisitie en verspreiding van reclamefolders. Voor de leiding van de verkoopactiviteiten zoeken wij een U gaat rechtstreeks leiding geven aan een team van 7 dynamische medewerkers, die zich voornamelijk per regio bezighouden met de dagelijkse begeleiding van de verkoop van abonnementen, losse nummers en folderverspreidings-opdrachten. Daarnaast zult u in nam overleg met de Marketing Medewerker Oplage verkoopplannen ontwikkelen, waarbij u verantwoordelijk bent voor de uitvoering van deze plannen. U zult gaan rapporteren aan het Hoofd Exploitatie Oplage. Wij verwachten van u: leeftijd van ongeveer 35 jaar opleiding minimaal op HAVO-niveau, aangevuld met NIMA-A minimaal 5 jaar verkoopervaring inspirerende stijl van leidinggeven rijbewijs BE woonachtig in het verspreidingsgebied of bereid daar naar toe te verhuizen. Voldoet u aah het hier geschetste beeld, maar wilt u nog meer informatie, belt u dan het Hoofd Exploitatie Oplage, de heer J.C.M. Baardemans (tel. 076-236574). Uw schriftelijke sollicitaties kunt u voor 27 januari a.s. richten aan Uitgeversmaatschappij De Stem B.V., afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. de heer C. Sikken. Postbus 3229. 4800 MB Breda. Met spoed gevraagd: Inl. bij dhr. C. Stevens of dhr. M. van Vugt. Schriftelijke of telefonische sollicitaties: Albusstraat 22 - 4903 RG Oosterhout Tel. 01620-53852 voor atheneum-gymnasium- havo-mavo Paul Krugerlaan 2 4818 BC Breda Tel.nr. 076-224800 r/A vraagt voor spoedige indiensttreding Nederlands 11 uur (herhaalde oproep) 1e en 2e graads, de DOP-regeling Is van toepassing Natuurkunde 16 uur, 2e graads Economie 3 uur In 2 Mavo. Brieven uiterlijk 19 januari 1990 te richten aan de rector van de school, drs. G. van Steijn. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de conrector personeelszaken, drs. J.A. Lans. In ons bedrijf te Dongen hebben wij plaats voor een Wij produceren hoogwaardige moderne meubelen. Diegene die ervaring heeft en zich mortal teel niet happy voelt in zijn huidige pos# kan zich persoonlijk melden op ons. kanto® of telefonisch contact opnemen mét 0162-1 12757, vragen naar de heer J.H. Bekers. Beloning in overeenstemming met vakitfl kwaamheid. Van onze verslaggever MIDDELBURG - Gedepu teerde Staten van Zeeland stemmen definitief in met de aanwijzing van delen van de Oosterschelde tot be schermd en staatsnatuur- monument. Bij de provincie kwamen eerder 167 be zwaarschriften binnen. Een Bis iet bisdom Breda besloot gis ven. Met dat geld kunnen verricht. Bet parochiebestuur vroeg eer der om een bijdrage van de ge- neente Sas van Gent. Het ver- ek zou maandag in de com- nissie financiën worden be- Isproken. Maar door de lening jvan het bisdom wordt dit ver- ek door het bestuur terugge trokken. Het verzoek zou hoogst waarschijnlijk niet worden ge honoreerd door de gemeente. Sas van Gent beschikt over een blgemene begraafplaats en vol- doet volgens gemeentesecreta- ris W. Zwartelé hiermee aan eisen zoals gesteld in de Wet op pe Lijkbezorging. |,Het Sasse college liet ons al weten het geld niet te geven. )at standpunt begrijpen we", egt O. Bouwens, voorzitter Iran de kerkhofcommissie in (festdorpe. „Maar we hebben [iet geld door de lening niet neer nodig. Alles is rond. De blannen liggen nu in Middel burg voor goedkeuring. Ik ver vacht dat de vergunning bin- |ien enkele dagen binnenkomt". Het kerkhof wordt met weeduizend vierkante meter [litgebreid. Hiermee gaat een ang gekoesterde wens van de Vestdorpenaren in vervulling, 'en paar jaar geleden werd het ^erkhof gesloten. Er was geen uimte meer om mensen te be iraven. De overleden Westdor- enaren werden in Sas van "ent begraven. ^an onze verslaggever JOES - Het Zeeuws provin ciebestuur moet er alles aan uoen om de tarieven, die het vaststelt zo laag mogelijk te louden. Het CNV in Zee- Jand vindt dat nodig om de Ijaagst-betaalden te ontzien, een brief aan de staten her- hert de bond aan de forse da- ihg van inkomens voor grote "roepen in Nederland. Werklo- [an °nze verslaggeefster fERNEUZEN - De havens lan het havenschap Ter- Peuzen hebben van januari T; en met oktober van vorig par 7,36 miljoen ton goede- en overgeslagen in de bin- Penvaart. Dat is een toe- pame van ruim een half Phjoen ton ten opzichte van juezelfde periode in 1988. is vooral te danken L "O Braakmanhaven. Daar S het tonnage van 2,46 mil- o ton naar 3,11 miljoen ton. fcmf van het totale komt vooral doordat lukt aar^°he en aardoliepro- ;en en meer chemische pro- Lpr;en, zjin aangevoerd. Het I ondeel van die grondstof- L],^aabestemd voor Dow Be kt cü. kwamen van januari fc ®n met oktober 1989 minder Env,en aan vaste brandstoffen nen.

de Stem | 1990 | | pagina 10