4 Vaktechnisch gedeelte een hele kluif Sportieve instuif in Den Dullaert GELEGENHEID Y 'Gebedsgenezer Hollyday moet uit Bosbad Hoeven' ïn op de weg W/egvervoer >watch Tissot VONINGEN HOUTENKWARTIER BESCHADIGD DOOR PASSEREND VRACHTVERKEER: DE STEM Uitkering laat op zich wachten: Hulster echtpaar op dievenpad GECREOSOTEERD GEWOLMANISEERD TROPISCH HARD !j! MEIZON BV PLAATSELIJK NIEUWS 14* Vrouw overleden aan gevolgen verkeersongeluk Weekenddienst Stem-redactie GREET GRASBOER UIT EMMAHAVEN IS GEDIPLOMEERD AANNEMER STICHTING BOSBAD BERAADT ZICH OP JURIDISCHE STAPPEN r particulieren ONDERD JAAR. H.G. JBER MA PAULA EN JO GETROUWD en internationaal m/v Halstraat 14 BREDA JE STEM VAN ZEELAND 2 ZATERDAG 30 SEPTEMBER 1989 HULST - De gemeente Hulst doet haar best om op korte termijn een eind te maken aan de overlast die een aantal bewoners van het Houtenkwartier in die stad ondervindt van voorbijrij dend vrachtverkeer. Proesten tegen sluiting van zwembad Koewacht Emancipatie Vreemd Bouwtekeningen Timmervrouw Axel Clinge Hulst Kloosterzande Lamswaarde Ossenisse Stoppeldijk OFFICIER EIST CELSTRAFFEN A12 briek om te zoenen Vr bedankje, jubileum, receptie, --rte, verloving, overwinning, xamen, Abraham, openbare 0 maar door, mag best eens in nt en wel op de pagina ten. Moeilijk is dat niet en duur te zijn. Prijs per regel of kolom grote regel verplicht 2,63. tsen van een foto of afbeelding aat van 35 x 45 mm rekenen wij oeslag. Overige tarieven op ij niet contante betaling wordt kosten berekend. Foto's worden rneerd. Bel 076-236442 of geef Jagen vóór plaatsing af bij één antoren. Schriftelijke opgaven -neens 2 dagen vóór plaatsing tbus 3229, 4800 MB Breda, e opgaven worden uitsluitend d indien naam en adres bekend idien uw betaling bijgevoegd is. den ons het recht voor teksten -aaf van redenen te weigeren, gever klachten bereiken over de tekst behoudt de uitgever zich ht voor om de naam van de chtgever bekend te geven. Verenlglngsnleuws 1 op 2 kolom op donderdag «fc. prdt zon- Piet, van van harte gefeliciteerd met je 50e verjaardag, Pa, Danny, Anneke, Sandra, Patrick. Vandaag is de laatste dag, dat u bij de winkel zag. Peter, In ge, Iris, Tiny, Toinie, Marcella. Toin Bun en Natasjav.d. Voorde. Hulst, Liniestr. 209. pelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgt werk chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer. /el op uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdW bij rachtgevers worden verricht. naar werk als chauffeur en heeft u minimaal Vij krijgen van diverse bedrijven uit uw natig opdrachten binnen. Het werk varieert een aantal maanden, zowel nationaal als drienne Ogier of Joke de Groot, 0. plein 7. Vestigingen in: Amsterdam, Rotterdam, Breda, Nieuwegein, Apeldoorn, Heerenveen en Venlo. graveerplaatjes v.a.65.- in ringen v.a60.- den hangers v.a90.- luden armbanden v.a. 125.-" Gouden colliers v.a90.- Gouden broches v.a... 149.- Gouden Chanell v.a. 395, Briljanten ringen witgoud Briljanten chokers witgoud Briljanten oorknop witgoud Bij de Grote Markt Tel.: 076-211359 Donderdag koopavond T22 Hulst wil oplossing zoeken Van onze verslaggever Die belofte deed wethouder G. van de Voorde tijdens de afgelo pen raadsvergadering. Een aan tal raadsleden drong er bij het college op aan, zo snel mogelijk iets te doen aan deze voor de be woners vervelende situatie. „Het college bagatelliseert het pro bleem van de bewoners", stelde het raadslid W. de Brouwer. „Ik weet ze ker dat het veel erger is dan de bewo ners schrijven. Er zitten scheuren in hun huizen waardoor hun eigendom in waarde vermindert. Ik verzoek u met klem zo spoedig mogelijk een op lossing voor het probleem te vinden." Ook A. Houben vond, dat de bewo ners zich zeer bescheiden hebben op gesteld ten opzichte van de gemeente. „Ik heb een van de woningen per soonlijk bezichtigd. De buitenmuur week twee centimeter naar buiten, de dragende functie van die muur wordt daardoor ernstig beperkt. Bovendien zitter er van onder tot boven scheuren in de voorgevel." Het raadslid stelde daarom een aantal maatregelen voor om de pro blematiek op te lossen. Hij dacht on der meer aan een zo spoedig moge lijke verbetering van het wegdek van de Dubbele Poort en het instellen van een snelheidsbeperking in de Minder broederstraat. „Het is zeer op zijn plaats, zo niet absoluut noodzakelijk om daar te gaan kijken om verdere afbraak van de woningen te voorko men", aldus Houben. Wethouder G. van de Voorde be streed dat de gemeente het probleem gebagatelliseerd heeft. „Maar", zei hij, „het is moeilijk om in een middel eeuwse stad als Hulst voorzieiningen te treffen. Het grote punt is de proble matische verkeersdoorstroming." Volgens Van de Voorde maken de vrachtwagens van de PTT overigens niet langer gebruik van het Houten kwartier. „Alleen als ze perse niet an ders kunnen rijden ze door het Hou tenkwartier. Na de werkzaamheden van de PZEM gaan we het wegdek verbeteren waardoor het schokeffect zeker zal verminderen. Ook hebben we onze afdeling Bouw- en Woning toezicht al opdracht gegeven een rap port op te maken van de toestand van de woningen." De wethouder beloofde verder de voorstellen van de raadsleden Hou ben en mevrouw A. van Wees, die ook een aantal suggesties aandroeg om het vrachtverkeer uit het Houten kwartier te weren, mee te nemen in het onderzoek. KOEWACHT - De drei gende sluiting van het zwembad in Koewacht houdt het dagelijkse leven in het dorp in zijn greep. De inwoners tekenen zonder uitzondering de door het ac tiecomité opgestelde pro testbrief. Ook de leerlingen van basis school De Eikelaar laten zich niet onbetuigd. Elly Zwagema- kers is een van de verontruste moeders, die het initiatief na men voor het oprichten van het actiecomité. „In Koewacht is men toch geschrokken van be richten over de eventuele slui ting van het zwembad. Wij zul len er voor zorgen dat onze noodkreet in politiek Axel te horen zal zijn. Koewacht is ge lukkig met zijn zwembad en dat moet zo blijven." De leerlingen van de Eike laar zijn net als iedereen in het vlassersdorp verbolgen. Met een spontane actie hebben zij het voortouw genomen in het Koewachtse protest. Onder lei ding van leraar Rich Vervaeck werden spandoeken vervaar digd, die gistermiddag aan de omheining van het zwembad aan de Berlaerstraat werden opgehangen. Volgens Vervaeck ie kinderen furieus en de en op de spandoeken logen .r piet om: 'Zwembad dicht? B en W in het gesticht!'. Naast deze actie van groep 6 en 7 zijn de leerlingen van de Eikelaar deze week begonnen met het schrijven van brieven en het maken van werkstuk ken, waarmee de kinderen hun ongenoegen met de dreigende sluiting van hun zwembad uiten. Samen met de ingezamelde handtekeningen zullen deze brieven en werkstukjes bin nenkort overhandigd worden aan burgemeester W. de Graaf van Axel. VLISSINGEN - De 65-jarige mevrouw C. Boone uit Koude- kerke is overleden aan de ver woningen die ze eerder deze week opliep als gevolg van een verkeersongeluk. Dat ongeluk gebeurde in Vlis- singen. De vrouw werd daar geschept door een personenau to, toen ze met haar fiets links af wilde slaan. Die auto was net met een inhaalmanoeuvre bezig. Voor redactionele zaken, niet voor advertenties of bezorgklachten, kunt u dit weekeinde contact opne men met Rein van der Helm, 01170-3370 of01150- 18924. B.g.g. 01X53-1534. DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND Kantoren Terneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoon nummers op pagina 2. Openingstijden: 8.30-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie Terneuzen: Rein van der Helm (editie-chef), Romain van Damme, Frank van Cooten, Lianne Sleufjes, Ronald Verstraten, Cor de Boer (foto), Ton Koomen (sport). Goes: Jan Jansen (provincie redacteur). Hulst: Eugène Verstraeten (plv. editiechef), Harold de Puijsseleijr. Advertentie-exploitatie Inspecteur Zeeland: C. Menu, privé'tel. 09- 32S1459940. 7-09 Greet Grasboer, de eerste en enige vrouwelijke aannemer in Zeeuwsch-Vlaanderen. 'Als de mannen zien dat je meekunt, word je snel geaccepteerd'. - FOTO W1M KOOI JMAN Een paar weken geleden reikte directeur M. de Bokx de diplo ma's van de Kader en Onderne mersopleiding Bouwbedrijf uit aan negen kersverse aannemers. Op zich niets bijzonders. Al we zen bij de uitreiking in Axel di verse sprekers op het unieke ka rakter van de opleiding in Ter neuzen. Qua omvang de kleinste in Nederland. Negen cursisten uit Zeeuwsch-Vlaanderen kre gen een diploma. Acht heren en één dame. En dat komt zelden voor. Voor alle duidelijkheid, het unieke betreft de dame die zich sinds enkele weken gediplo meerd aannemer mag noemen. Greet Grasboer uit Emmahaven die 'blanco' de bouwwereld bin nen stapte, toch altijd nog een ty pische mannenwereld. „Maar als ze zien dat je meekunt, word je snel geaccepteerd". Door Romain van Damme EMMAHAVEN - Ze weet heel zeker dat er in Nederland nog een paar vrouwen met een aannemersdiploma op zak rond lopen. „Ja, want bij het landelijk examen in Hilversum kwam ik een paar vrouwen tegen. Niet veel, vier of vijf. Voor zover ik weet, ben ik wel de enige vrouw in Zeeuwsch- Vlaanderen die de opleiding met suc ces afrondde". Het blijft derhalve bijzonder. Een vrouw als aannemer. „Maar je moet mij niet zien als iemand die iedere dag de steigers opklautert. De opleiding is vooral gericht op het organiseren, de administratie voeren, tekeningen ma ken. Dat soort zaken. Af en toe moet je die steigers eens op. Maar voor mij hoeft dat niet zo. Daar ben ik geen held in". Thuis in Emmahaven heeft haar man een bedrijf dat gespecialiseerd is in betonboren. Een vrij beroep. Daar zijn geen papieren voor nodig. Wel voor een aannemersbedrijf. „En die kant willen we uit", vertelt Greet Grasboer. „Mijn man heeft het druk, dus beslo ten we dat ik de opleiding zou volgen. Van de andere vrouwen in Hilversum hoorde ik trouwens hetzelfde verhaal. Samen bezig zijn met het bedrijf. Nee, emancipatie was niet de drijfveer. Al juich ik toe dat ook vrouwen techni sche opleidingen volgen". Greet Grasboer kan het geleerde meteen in de praktijk brengen. Het huis in Emmahaven 'is aangekleed met steigers'. Samen met haar man is ze in de spaarzame vrije uurtjes druk in de weer met een grootscheepse ver bouwing. „Voor mij min of meer een proefproject. Tijdens de opleiding moest je ook bouwtekeningen maken. Dat kon ik dus mooi combineren". De bouwwereld was haar trouwens volkomen vreemd. „Ik was werkzaam in het onderwijs, ik gaf handvaardig heid in Hulst en Axel. Oorspronkelijk kom ik uit Noord-Holland. Omdat ik hier in Zeeuwsch-Vlaan deren een baan kon krijgen, ben ik naar deze regio verhuisd. Maar ik werd 'weg bezuinigd'. Toen we beslo ten wat meer te doen met het bedrijf dat we nu hebben, werd het dus weer studeren". Ze haakte in Terneuzen later aan. De mede-cursisten waren al een eindje onderweg. „Twee en een half jaar geleden ben ik begonnen. Op eigen kracht moest ik anderhalf jaar inhalen. De opleiding duurt vier jaar. Twee avonden naar Terneuzen en verder veel thuis studeren. Ongeveer twaalf uur per week. Dat was blok ken. Op zich is het niet zo heel moei lijk, maar ik wist vrijwel niets van de materie". Daarom was het vaktechnische ge deelte het moeilijkst. „Ik ben begon nen met de uitvoerderscursus. Bouw tekeningen maken, de kennis van de gebruikte materialen, samenstellin gen van produkten, dat soort zaken moest ik allemaal leren. Voor mij was dat een stevige kluif omdat ik voor deze studie geen goede basis had. Vroeger had ik in mijn studie een ta lenpakket. Daar had ik nu niet zo veel aan". Gaandeweg de opleiding groeide het enthousiasme. „Je moet wel enthou siast zijn, anders moet je er niet aan beginnen. Dat geldt trouwens voor alle opleidingen. Ik vond het leuk om te doen. De mensen die de opleiding verzorgen, stonden er uiteraard posi tief tegenover. In het begin keken de andere cursisten een beetje raar naar me, maar dat was snel over. Als ze zien dat je meekunt, word je snel ge accepteerd". Maatvoering, bouwtekenen, daar wil ze zich eventueel verder in bekwamen. „Omdat ik het leuk vind. Als ik vroe ger had mogen kiezen, was ik mis schien wel naar de lts gegaan. Maar die keuze was er niet. Dat was niets voor meisjes. Tegenwoordig zijn er wel meisjes die voor een technische opleiding kiezen. Een vriendin van mij is timmervrouw. Dat lijkt me heel leuk werk. Maar voorlopig richt ik me op een andere cursus, de computer- kunde. In de huidige bedrijfsvoering uitermate belangrijk. Dus ook in de bouw". Van onze verslaggever HOEVEN - De Stichting Bosbad Hoeven beraadt zich op juridische stappen tegen de ex-zanger Jimmy Hollyday, die de Bosbadhal met enige regelmaat ge bruikt voor religieus getinte bijeenkomsten. „Dit is natuurlijk geen reclame voor het Bosbad en de Bosbad hal wordt zeker niet gebruikt in overeenstemming met de doelstelling van ons recreatie park," aldus vice-voorzitter M. van Eekelen. Hollyday moet eruit, en vlug ook, meent de vi ce-voorzitter. De Steenbergenaar Frangois de Swaef (38) alias Frangois van Koutert alias Jimy Holly day timmert, zoals gemeld, al enige tijd aan de weg als ge bedsgenezer en duiveluitdrij- ver. Hij beweert piet een op dracht van da heilige maagd Maria door het land te trekken en gebruikt de Bosbadhal als plaats voor seances. De man zou volgens lezingen van vol gelingen en ex-volgelingen af valligen bedreigd hebben. De Roosendaalse pastor D. Metz waarschuwde zijn parochina- nen vanaf de kansel tegen de praktijken van Hollyday en in Rucphen heeft iemand bij de politie bescherming tegen de ex-zanger gevraagd. Eén keer per week zou de Bosbadhal dienst doen als ver zamelplaats voor Hollyday's volgelingen en dat zint de Stichting Bosbad Hoeven van geen kanten. Van Eekelen rea liseert zich dat het verduveld moeilijk zal worden om via de rechter Hollyday eruit te krij gen, want voor de stichting be staat Hollyday als huurder he lemaal niet. Dat heeft te maken met de ingewikkelde manier waarop de hal geëxploiteerd wordt. De stichting heeft de ruimte officieel verpacht aan C. Tukker en geen toestem ming gegeven de hal onder te verhuren. Tukker heeft dat toch gedaan en wel aan Huy- bregts, de vriend van Hollyday. De ex-zanger staat op de loon lijst van Huybregts en organi seerde regelmatig zangavon den waarbij hij zelf optrad. De Stichting is al maanden bezig met een ontruimingspro cedure tegen Tukker omdat het Bosbad verkocht moet worden en de nieuwe eigenaar het complex leeg opgeleverd wil krijgen. Van Eekelen denkt nu dat de religieus getinte bijeen komsten wel eens een argu ment meer kan zijn om de zaak tegen Tukker te winnen, maar zekerheid daaromtrent bestaat nog niet. „We zullen eerst juri disch advies moeten inwin nen," aldus Van Eekelen. Tukker zelf is evenmin blij met de nieuwe activiteiten van de ex-zanger. „De man is hele maal losgeslagen, en dat kan voor mij en de stichting nade lige gevolgen hebben. Ik heb al telefoontjes gehad van huur ders van de hal die vragen had den en zoiets kunnen we na tuurlijk niet gebruiken. Nee, het is voor Hoeven en mij be paald geen reclame wat hier gebeurt." Tukker wil niet in gaan op het verloop van de ju ridische procedure die direct tot hem en indirect tot Holly day is gericht. „We wachten gewoon af wat de rechter zegt," is zijn enige reactie. De gemeente Hoeven laat weten niets te kunnen doen voor de Stichting. „Een ver gunning voor zoiets is niet ver eist en als je je afvraagt of wij er religieuze waarde aan moe ten hechten komt daar de Grondwet met de vrijheid van godsdienst. Aleen als er onre gelmatigheden bij de Bosbad hal gebeuren en de politie er in wordt gemoeid, kunnen wij op treden, en dat zullen we dan ook doen," aldus de gemeente woordvoerder. Hollyday is al dagenlang voor commentaar onbereikbaar, het telefoon nummer van de Bosbadhal is voorlopig buiten werking ge steld. PRAAT IN - De Praat-in Axel is weer gestart. Iedere woensdag van 9.30 tot 11.30 uur kan iedereen binnenlopen in het café van het cultureel centrum voor een praatje over de meest uiteenlopende onderwerpen. Woensdag 4 oktober houdt men de j aar lij ke rommelmarkt in de foyer van De Halle. De op brengst daarvan is bestemd voor een goed doel. Wie nog iets op te ruimen heeft, kan contact opnemen met 01155- 1318 of 2268. KAARTING - In café de Landbouw werd een kaarting gehouden waaraan 40 perso nen deelnamen. Uitslag bie den: 1. Alf. de Nijs, 2. M. Roe- lands, beiden Hulst, 3. me vrouw Wolfert, Axel. Joke ren: 1. J. de Wit, 2. mevrouw Ras, beiden Clinge; 3. me vrouw Riemens, Axel. OPEN DAG - Ter gelegen heid van het vijftigjarig be staan van het speciaal onder wijs in Hulst wordt op de school De Regenboog op don derdag 12 oktober een open dag gehouden. Belangstellen den kunnen van 14.00 tot 17.00 en van 18.00 tot 20.00 uur een kijkje komen nemen. HEER EN MEESTER - Zoals bekend treedt een team van de gemeente Hontenisse 5 ok tober in Hilversum aan in een nieuwe aflevering van het NCRV-spel Heer en Meester. Supporters die het drie man sterke deelnemersteam wil len ondersteunen, kunnen meereizen in een bus, die 's morgens om 07.00 uur ver trekt vanaf het Hof te Zande- plein. De kosten bedragen tien gulden en men kan zich opgeven bij de afdeling Wel zijnszaken van de gemeente. FIETSENKEURING - In het kader van het stimulerings plan 'Actie-25 procent', wer den op basisschool De Oost vogel fietsen gekeurd door Veilig Verkeer Nederland in samenwerking met de rijks politie groep Hontenisse. Van de 38 rijwielen waren alle fietsbellen in orde. „En dat was enkele jaren geleden wel anders," aldus T. Bouwens, de voorzitter van de WN-afde- ling Kloosterzande. De ove rige mankementen varieer den van enkele loszittende trappers, slingerende spat borden tot een te grote voor band. De zij reflectie was voor 95 procent in orde. Op nog na der te bepalen data zullen ook de basisscholen in Vogel waarde en Hengstdijk aan een fietsenkeuring omnder- worpen worden. BINGO - Het feestcomité Os senisse houdt op vrijdag 6 ok tober een superbingo in Hof ter Nesse. Aanvang 20.00 uur. Het comité heeft overigens in oktober nog meer activiteiten op touw gezet. Zo vindt op vrijdag 27 oktober, eveneens in Hof ter Nesse een optreden plaats van Ambras. Begon nen wordt om 21.00 uur en de zaal is vanaf 20.00 uur voor het publiek geopend. De toe gangsprijs bedraagt fl. 6,50. KAARTING - De Katholieke Bond van Ouderen, afdeling Stoppeldijk, hield donderdag een kaarting. 53 Mensen na men eraan deel. De uitslag: Bieden: 1. H. v.d. Berg, West- dorpe, 2. mevrouw Boone, Hulst, 3. J. Schaalje, Axel. Jo keren: 1. J. Bremens, Terneu zen, 2. mevrouw Van Vooren, Ossenisse, 3. mevrouw J. Rie mens, Terneuzen. De vol gende kaarting van de KBO is op 12 oktober. HULST - Ter gelegenheid van het twintigjarig jubi leum van de sporthal en het vijftienjarig jubileum van het cultureel centrum 'Den Dullaert' wordt vandaag een sportinstuif gehouden. Den Dullaert wil de bevolking zoveel mogelijk bij de jubilea betrekken. Een sportinstuif lijkt een evenement, waar ve len aan hun trekken komen. De instuif stelt de jeugd in de gele genheid om kennis te maken met een groot aantal sporttak- ken. De ouders zijn natuurlijk welkom maar de verenigingen die kennismakingstrainingen van vijftig minuten organise ren mikken vooral op de jeugd van 8 tot en met 14 jaar. Van 10.00 tot 17.00 uur kun nen belangstellenden alle in formatie inwinnen over spor ten en verenigingen. Tussen door worden videobanden ge draaid en zij die mee willen doen, hoeven alleen hun gym schoenen en sportkleding mee te nemen. De volgende sporten verzor gen telkens vanaf het hele uur een demonstratie. Om 10.00 uur begint de demonstratie volley bal, daarna de takken gymnas tiek, atletiek, handbal, basket bal, voetbal en hockey. Deze sporten worden alle getoond in de Noordhal. In de foyer is er de gehele dag een demonstratie schietsport. De toegang voor deze spor tinstuif is gratis. Iedereen is welkom. MIDDELBURG - Omdat de verschillende instellingen elk aar de zwarte Piet toespeelden, zat de 33-jarige M.B. uit Hulst begin het vorig jaar enkele maanden zonder uitke ring. B. (met een gezin en een zware hypotheek) besloot dat het zo niet langer ging en koos het dievenpad als uitweg. Vrijdag stond hij voor de Mid- ging uitvoerig in op de proble- delburgse rechtbank waar hem drie feiten ten laste waren ge legd. In Terneuzen, Hulst en Kloosterzande drong hij wo ningen binnen waar hij vooral uit was op geld en waardepa pieren. Over hoeveel inbraken het in totaal ging kon de Hul stenaar niet zeggen, 'want ik dronk me eerst een stuk in de kraag, anders durfde ik niet op pad' betoogde B. Zijn toenmalige echtgenote H.K. (32) die eveneens terecht stond ontfermde zich vervol gens over de buitgemaakte cheques en bijbehorende pas jes. Thuis vervalste ze de hand tekeningen, waarna ze op haar beurt op pad ging om verspreid over het zuiden van het land de cheques te verzilveren. Meestal gebeurde dit in winkels waar levensmiddelen en kleding werd 'gekocht', maar ook was er cash-geld nodig om de reke ningen te kunnen betalen, lichtte de vrouw toe. Officier van Justitie mr. Lind matische aanleiding tot de ont sporing van het echtpaar en voor de directe nood kon hij wel begrip opbrengen. Maar, zo wierp hij het twee tal voor de voeten, 'waren die aanstekers van bijna ƒ200 per stuk, de dure radio-cassettere corder en die carnavalskleding nu wel zo verschrikkelijk noodzakelijk voor uw eerste le vensbehoeften'. Tegen B. eiste hij tenslotte een gevangenisstraf van 3 maanden plus ten uitvoerleg ging van de 4 weken die hem bij een vorige veroordeling voorwaardelijk waren opge legd. K. hoorde 4 maanden te gen zich eisen waarvan 3 voor waardelijk. Na enig beraad besloot de rechtbank haar zaak aan te houden om de verdediging in de gelegenheid te stellen alsnog met een dienstverleningsvoor- stel te komen. In de zaak B. volgt de uitspraak over 14 da gen. (ADVERTENTIE) flüb ARNESTEIN-POSTBUS 8021 - 4330 EA MIDDELBURG-TEL 01180-29353

de Stem | 1989 | | pagina 23