DE STEM PERSON EEL NOLTE Hoe overtuigend zijn uw organisatorische kwaliteiten? TRAINEE verzekeringsadviseur m/v Meer Ik bel CHEMISCH ANALIST! I r Thegra Continental B.V. DIRECTEUR (M/V) HELP JE ZELF HELP EEN ANDER hoofd bedrijfsbureau en projectleider NOLTE ROOSENDAAL BV Verpleeg- en verzorgingshuis „Swinhove" ALLROUND TIMMERUEDEN "KONGREGATIE CHARITAS" concordia Concordia Verzekeringen, Afdeling Personeelszaken, verzekeringen Postbus 205I, 3500 GB Utrecht, Telefoon 030-330 330. LEERLING PAL F1 DE STEM VAN ZATERDAG 9 SEPTEMBER 1989 Volg een opleiding in ons verpleeghuis H.M. WINKELMAN H.M. WINKELMAN BV (M/V) Taak: Wij vragen: Wij bieden: iud michels eindhoven Feyenoord-Ajax is een klassieker, maar PSV-Ajax is een top per. Een topper? De nummer zeven tegen de nummer vijf! Pa CENTRUM VOOR ONDERZOEK BCO is een toonaan gevend internationaal werkend advies- en onderzoekcentrum op analytisch gebied, werk zaam als zelfstandig en onafhankelijk instituut dat tevens gespecialiseerd is in het automatiseren van zowel klinische als industriële laboratoria. BCO biedt in Nederland werk aan ca. 230 mede werkers. BCO Centrum voor Onderzoek Bergschot 71 Postbus 2176 4800 CD Breda Tel. 076-789011 De werkmaatschappij BCO Analytical Services verricht onderzoek o.a. op het gebied van milieu, levensmiddelen en ge neesmiddelen en controleert processen. In ons laboratorium wordt een uitgebreid scala van analyse-apparatuur toegepast. In verband met personele wisselingen bestaat er op korte termijn bij BCO ruimte voor een: die aantoonbare interesse heeft voor, of bij voorkeur ervaring heeft met, elementaire analyse technieken zoals AAS-oven, ICP-AES en XRF. Opleiding: M.L.O. of H.L.O. Leeftijd: 20 - 30 jaar. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een recente pasfoto, kunt u binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad richten aan de directie. „Swinhove" bestaat uit een verpleeghuis en een verzorgingshuis. In ons verpleeghuis verplegen wij 120 langdurig lichamelijk zieken en gehandi capten. Ons verzorgingshuis biedt plaats aan 90 oudere bewoners. Elk jaar starten wij in maart en september een opleiding voor ziekenverzorgenden. Voor de opleiding leerling-ziekenverzorgenden, die wij in maart 1990 star ten, zoeken wij nog enkele gemotiveerde jonge mensen. Je begint dan met zeven maanden theorie, afgewisseld met enkele weken stage. Daarna ga je bij ons 23 maanden werken als leerling-ziekenverzor gende. Tijdens de eerste zeven maanden ontvang je 395 gulden zakgeld. Daarna krijg je gewoon salaris. Als je slaagt hoef je bij ons niet weg, maar geven wij je een contract voor onbepaalde tijd. Natuurlijk stellen wij enkele eisen: - je mag niet jonger zijn dan 16 jaar en 8 maanden; - minimaal moet je een LHNO-diploma met twee vakken op C-niveau bezit ten. Een gelijkwaardig diploma is natuurlijk ook voldoende. Als dit je wel wat lijkt en je aan de eisen voldoet, richt dan je schriftelijke sollicitatie aan afdeling personeelszaken, verpleeghuis „Swinhove", t.a.v. dhr. E. Groen. Als je meer wilt weten kun je inlichtingen krijgen bij mevr. D. Hoff (toestel 165). Plantageweg 3 - 3333 GZ Zwijndrecht Tel. 078-124255. De hoofdzetel van Nolte Is gevestigd in Eind hoven en heeft een omzet van 230 miljoen. Binnen een landelijk net van elektrotech nische installatiebedrijven zijn 1600 mede werkers werkzaam op het gebied van uti liteit, industrie, infrastruktuur en inte- rieurafbouw. Twee fabrikagebedrijven, met 250 medewerkers, zijn enerzijds aktief als toeleverancier in de me chanische, elektrotechnische en elektronische sektor en ander zijds als producent van stalen masten. Nolte Roosendaal bv maakt deel uit van de Nolte Groep te Eindho ven. Het werkterrein van ons bedrijf, waar ruim honderddertig mensen werken, omvat West-Brabant en de provincie Zeeland. Nolte Roosendaal bv is een bedrijf dat is gespecialiseerd in electro- en meet- en regeltechnische installaties in de industrie- en utiliteit. In de ruim vijfentwintig jaar van ons bestaan hebben wij zeer uiteenlopende, vaak complexe installaties opgeleverd. Wij hebben binnen onze organisatie een tweetal vacatures in het managementteam nl. De totale projectenrealisatie behoort dus tot zijn verantwoordelijk heid. Tot het brede takenpakket behoren eveneens de kwantitatie ve en kwalitatieve aspecten van de uitvoering, kosten- en rende mentsbewaking en de contacten met opdrachtgevers. Onze gedachten gaan uit naar een H. T.S.-er Electrotechniek tus sen de 30 en 40 jaar. Applicatiecursussen op het gebied van meet- en regeltechniek In deze afdeling zijn een aantal diensten verenigd zoals enginee ring, tekenkamer, inkoop, werkvoorbereiding, materiaalvoorzie ning, planning en werkplaats. Om hieraan leiding te geven, den ken wij aan een H. T.S.-er electrotechniek die een brede ervaring heeft opgebouwd m.b.t. electrotechnische instaiiaties in de in dustrie en utiliteitsbouw. Het spreekt vanzelf, dat hij sterk is in lei ding geven en organiseren. Leeftijd tussen 35 en 45 jaar.; strekken tot aanbeveling. Een ruime ervaring in het leiden van in stallatieprojecten in de utiliteitsbouw en industrie is noodzakelijk. Leidinggevende capaciteiten, organisatievermogen en commer ciële kwaliteiten zijn onontbeerlijk voor een goede functievervul ling. Het salarisniveau is afhankelijk van leeftijden ervaring. Daarnaast hebben wij in het secundaire pakket o.a. een vast overeengeko men gratificatieregeling, een premievrij pensioenfonds en een aantrekkelijke ziektekostenregeling. Een medisch en psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Hij is de verantwoordelijke manager voor organisatie, uitvoering, financieel verloop, afwikkeling en oplevering van diverse gelijktij dig lopende electrotechnische en meet- en regeltechnische pro jecten in de utiliteitsbouw en industrie. Geïnteresseerden (m/v) worden verzocht hun schriftelijke sollicita tie te richten aan: Directie Nolte Roosendaal bv, Wijnkorenstraat3, 4706 PM Roosendaal. aannemings- en bouwmaatschappij bv Gevraagd: voor langdurig werk in Den Haag. Een goed salaris volgens Bouw-C.A.O., 4- wekelijkse betaling van uw R.B.S.-rechten en reiskostenvergoeding. Wij verwachten van u: goede inzet, vakken nis en ervaring. Als u hieraan kunt voldoen, bel dan voor een afspraak met de heer C. Vermeij. Aannemings- en Bouwmaatschappij van 7.30-17.30 uur tel. 010-4527547 of 's avonds tel. 01828-14071. Leidinggeven Basiscursus Leidinggeven Vervolgcursus Leidinggeven Leidinggeven voor Hoger en Middenkader Bedrijfsvoering Integrale Kwaliteitszorg Werkvoorbereiding en Planning Projectmanagement Onderhoudsmanagemenl Financieel Management Communicatie, Commercie en Overige Opleidingen Sociale Vaardigheden Schriftelijk Rapporteren Notuleren Basistraining Neuró-Linguistic Programming Sales Engineer Commerciële Training voor Servicetechnici Docenten/ Instructeurstraining Personeelswerk Slress-hanterirtg Menselijk gedrag bij rampen Zonder een goede werkvoorbereiding en planning leidt het organiseren van werkzaamheden tot een doolhof waarin niemand de weg meer weet. Bepalend voor het beheersen van zowel produktie als onderhoudsprocessen is werkvoorbereiding en planning. Vraag is dus: hoe overtuigend zijn uw organisatorische kwaliteiten of die van uw medewerkers? SBC heeft opleidingen waarmee die kennis kan worden overgebracht en vaardigheden kunnen worden aangeleerd. Afgestemd op de praktijk van alledag. Meer nog, op de dagelijkse werkzaamheden van de cursist, diens specifieke situatie. SBC is als geen ander gespecialiseerd in mondelinge, functiegerichte trainingen, die inspelen op de praktische vragen en problemen van de cursist. Maatwerk dus. SBC-cursussen zijn er op ruim 40 verschillende plaatsen in ons land. ook 's avonds. Alle SBC-cursussen kunnen ook in uw bedrijf zelf gegeven worden Wie meer wil weten, stuurt snel de bon op. Dat is effektiever dan ronddolen in een doolhof. STUDIECENTRUM Westelijke Parallelweg 54 3331 EW Zwijndrecht Telefoon: 078-194000 Stuurt u mij uw uitgebreide brochure met informatie over de cursus: Mevr/Dhr: Straat: Postcode/Plaats: In open envelop zonder postzegel zenden aan: SBC Studiecentrum, Antwoordnummer 24, 3330 VB Zwijndrecht '8911 Postbus 5041 5004 EA Tilburg Wij zijn een internationaal opererende handelsonderneming in veevoedergrond stoffen en aanverwante artikelen. Ter versterking van ons commercieel team zoeken wij een die de militaire dienstplicht vervuld heeft of daarvan is vrijgesteld, ten minste HAVO/Atheneum met volle dig talenpakket met goed gevolg heeft doorlopen en bereid is tot deelneming aan een vakgerichte avondcursus. Kandidaten met gevoel voor handel en met de juiste mentaliteit om mettertijd uit te groeien tot een volwaardige „trader" worden uitgenodigd hun handgeschre ven sollicitatie te zenden aan boven staand adres. Het bestuur van de zusters Waterstraat 65 te Roosendaal roept op, voor haar kloosterbejaardenoord, de Stichting In Caritate met een capaciteit van 120 bewoonsters, waarvan een gedeelte verzorgingsbehoevend, vanwege pensionering van de huidige directeur sollicitanten voor de functie van Verwacht wordt, dat deze functionaris in goede samenwerking - de algemene dagelijkse leiding op zich neemt 35 medewerkenden; - in nauw overleg met het bestuur mede zorgdraagt voor een goede woon- en werksfeer; - beleidsvoorbereiding verzorgt en bestuursbeslissingen hieromtrent uitvoert; - interne en externe contacten onderhoudt. Gedacht wordt aan iemand, die beschikt over: - een relevante opleiding op H.B.O.-niveau. Een opleiding tot A- en (B)-verpleegkundige wordt vereist. - Goede organisatorische en leidinggevende capaciteiten. Enige ervaring op het gebied van bejaardenzorg strekt tot aanbeveling; - een praktizerende r.-k. geloofsovertuiging en de bereidheid om zich van hieruit flexibel aan te passen aan de eigenheid van een kloostergemeenschap; v - zeer goede contactuele eigenschappen; - een leeftijd van 40 jaar; - bereidheid zich in Roosendaal of omgeving te vestigen. Het uitgangspunt bij de rechtspositie is de C.A.O. voor bejaardenhuizen. P.G.G.M.-pensioenregeling is van toepassing. Een psychologische test kan deel uitmaken van de procedure. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke reactie, voorzien van een curriculum vitae, binnen twee weken na verschijnen van deze advertentie, te richten aan: bestuur "Kongregatie Charitas", Waterstraat 65, 4702 TS Roosendaal. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij: zuster Gabriël Bartels, telefoon 01650-36357. De Concordia Groep is een vooruitstrevende, middelgrote verzekeringsmaatschappij die bestaat uit Concordia Levensverzekering N.V., Concordia Schadeverzekering N.V. en Concordia Hypotheken B.V. Bij de groeiende onderneming zijn 350 medewerkers werkzaam in de binnendienst en 475 medewerkers in de buitendienst. Con- cordia biedt voordelige levensverzekeringen met een voor Nederland uniek hoge winstdeling, aantrekkelijke hypotheken en een uitgebreid pakket doordachte schadeverzekeringen waarmee een gunstige marktpositie wordt gerealiseerd. De buitendienst is de dynamische, commerciële schakel tussen Concordia en de verzekerden. Zorgvuldig gese- lecteerde en goed opgeleide inspecteurs en adviseurs in het hele land staan borg voor een zeer professionele begeleiding van de klanten. Perfecte service, maatwerk in verzekeringen en alert reageren op nieuwe ontwikke- lingen vormen hier de basis voor succesvol opereren in een uitdagende markt. Voor BREDA zoeken wij kandidaten voor de functie van: Na een inwerkperiode opereert u zelfstandig in uw agentschap, waar u verantwoordelijk bent voor de begeleiding en advisering van uw klanten. Verder legt u contacten met nieuwe relaties Naast uw commerciële taken bent u ook verantwoordelijk voor het administratieve beheer van uw agentschap. U rapporteert rechtstreeks aan de rayoninspecteur. - een actieve, representatieve en bovenal commerciële medewerker; - bij voorkeur een opleiding op HAVO-niveau en het assurantie B-diploma; - leeftijd vanaf 25 jaar; - dat u woonachtig bent in genoemde plaats of directe omgeving; - de bereidheid de benodigde vakdiploma's te behalen; - ervaring in de assurantie-branche is een pré. - een gedegen opleiding en tijdens de inwerkperiode een gegarandeerd inkomen; - een prima basissalaris en een aantrekkelijke provisieregeling; - 8% vakantietoeslag, een I3e maanduitkering en een aanzienlijke kerstgratificatie; - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een premievrij pensioen. Een medisch en een psychotechnisch onderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. De sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer F 89-08 op brief en envelop, kunt" richten aan: Op kwaliteit kunt u rekenei li bedden gordijnen tapijt Bdcrumweg 32 - 076-71113- BREDA Door Chris van Nij natten De eredivisie kent een Engelse start. Likkebaar dend keken Nederlandse voetballiefhebbers altijd naar het verloop van de strijd in de Engelse eerste league, waar een debu tant (Chelsea) na de eerste confrontaties best de ranglijst kan aanvoeren. Ongeveer zoiets blijkt in Nederland nu ook moge lijk. Door een chaotische start biedt de stand van 's lands hoogste voetbalklasse een vertekend beeld, maar toch: Roda JC deelt voorlopig de la kens uit. PSV en Ajax staan morgen in Eindhoven tegenover elk aar. Na vier wedstrijden heeft PSV al drie verliespunten en moest Ajax na vijf duels reeds twee nederlagen slikken. Is het wel een echt topduel, dat zich zondagmiddag op het door Philishaves glad gescho ren veld* af zal spelen. „Gaan we nu bijdehand doen? Ajax en PSV zijn de topclubs. Bij ons is het wat.zoeken en af tasten geweest om de juiste opstelling te vinden, maar als we Ajax verslaan en onze achterstallige wedstrijd win nen, staan we op een puntje van de eerste plaats. Het doet me een beetje komisch aan, dat neerbuigende gepraat over PSV. Het doet kenneljk vreemd aan, dat PSV een keer niet in de top staat. Iedereen bemoeit zich er mee. Laten, we maar even zwijgen en wach ten tot er vijftien wedstrijden gespeeld zijn. Ontbreken we dan nog bovenin, dan moeten w< ke re re: eif he lij da Fr stt be ho ne er he ve| ag „Op door] mij een ved i Door Ted van Leeuwen spor9 AMSTERDAM - „Moe", dag ihowt Pal Fischer een om- enn| 'angrijk deel van zijn ken- iis van de Nederlandse taal. je vrijdag is al enige tijd leleden begonnen. Jelfs de hinderlijke pianiste in Ie Clock-bar van het Crest-ho- el houdt het, nadat ze de neeste gasten het bed in ge- aagd heeft, voor gezien en sluit te vleugel met een nijdig klap- Pal Fischer ziet er inderdaad loodmoe uit, maar het bizarre Ddstip heeft zijn redenen. Zelf aoest hij terugkomen uit Bel ast, waar hij de Hongaarse "K-droom in leven hield via 1-2 overwinning, terwijl olk-en-toeverlaat Jambor pas >ni kwart voor elf uit zijn werk "J de basketbalclub Hoofddorp Wam. P®.fysioloog Laszlo Jambor dehalve technisch leider van eHoofddorpse dames bij Ajax °Pvolger van Cees Koppe- 'wat! ar als conditietrainer en de geer onbezoldigd tolk van Pal Fi- ik ner, die vanwege de taalbar- en te in een isolement leeft. het. uren durende gesprek denii Phi- j Fisc'her-thuis plaats. f 's> dat is de vreugdeloze i„..r Van het Crest-hotel in ^nveidert, waar Pal Fi- iH.er de dagen in eenzaamheid iSiT aar hij alleen de teleur- - jngen van zijn moeizame 'ï1 den vreemde moest lux» en- Hf! heeft het in zijn 2iin moeilijk gehad toen 'an r°uw 1h Budapest beviel tnrtk n eerste kind. Binnen ren t?pt hij een flat in Die- /on»n hakteen. Hij komt te "Mor Vrii.Wel naast de man lijk hij - voorlopig tijde- irsson Ingehuurd, Stefan Pet en dan komen vrouw «Vanaf naar Nederland, gaan" c*an zal aHes heter voorspelt Pél Fischer. Hi! uit een klein dorpje, !tilorr,4to' 3000 inwoners, 20 lmijnfter van Budapest. Op Icout „egende werd ik al ges- r door Epitók, dat is een

de Stem | 1989 | | pagina 8