Schroevers wint in Philippine tier 'ERZIJDE Timothy Poppe start met zege Hoek gastheer van Roemeens team Feyenoord haalt flink uit Zuidhof oppermachtig in Axel ij dt mee abelbaan AFRIKAANSE VOETBALLER VAN HET JAAR DRIE JAAR NAAR EINDHOVEN Rectificatie Nederland wint 4Inter- ontinentaF Stefan de Vetter wint progressief E STEM SPORT 2 DINSDAG 18 JUL11989 or Bob van Huët JURY KLASSEERT SLECHTS DRIE RENNERS EINDHOVEN - PSV heeft zich voor de ko mende drie seizoenen versterkt met de Zam- biaanse voetballer Ka lusha. De 45-voudige international kwam het afgelopen jaar uit voor de Belgische eer ste klasser Cercle Brugge. Copa America Oefenvoetbal ZEVENDE RONDE MOTORCROSSCOMPETITIE RES licht. Op dat moment heb i het niet meer. Angst oiijpt mijn keel dicht", len ooggetuigeverslag dat .angeeft aan welke risico's enners blootstaan. Vijf da len vóór Parijs is 25% van iet peloton uitgeschakeld, 18 man naar huis. Een aan- al door ernstige blessures. \rmbreuk, polsbreuk, sleu- elbeenbreuk. Anderen rij- len met een gat in hun koofd door. Zover het kan. Cr wordt sinds die onge- uksdag op 13 juli verwij- end gekeken naar de franse kampioen Eric Ca- •itoux. Hij is schuldig aan feen van de massale valpar tijen. Pakte een broodje uit hijn zak. Liet het stuur los, ploeg om en daar lagen Lveer dertig renners op straat. Je bent in het pelo ton volledig afhankelijk nan het gedrag van ande ren. Net als in het verkeer. Bteve Bauer: „Je kunt het Jefgelijken met iemand die Ljn auto stopt voor een ood licht. Een ander rijdt er achterop en dat gebeurt veel in het peloton. Er is een valpartij. Je komt zelf nog tijdig tot stilstand en dan rijdt er iemand in je rug. Dat vind ik het gevaarlijk ste, want daar heb je geen zicht op". Ook Bauer be kent: „Ik heb angst". Vandaag en morgen wordt in de Alpen gereden. In twee dagen 113 kilometer afdalen. Risico's nemen. Aan negentig kilometer op twee smalle bandjes langs afgronden razen. De angst rijdt mee. De Fransman Gilles San ders: „Ik ben in de eerste etappe van de Ster van Bes- sèges in februari zwaar ge vallen. Sindsdien krijg ik wel van tijd tot tijd een nachtmerrie. Ik schiet met 100 kilometer per uur naar beneden en dan over de rand van de weg in het ra vijn. Badend in het zweet word ik wakker. Angst is een onplezierig gevoel. Het vreet energie om je ertegen te verzetten". Frans Maassen: „Je moet constant tot het uiterste ge concentreerd zijn. Drie we ken lang. Achter elke bocht kan het gebeuren. Dat is mijn angst". T14 zorgde voor flink wat tu mult in het stille Alpen land. De prefect en burge meester rolden over elkaar heen vanwege het al dan niet naleven van de proce dures voor de aanleg van de installatie. Burgemeesters van omringende dorpen mengden zich in de strijd. Ze waren tegen het project, omdat het hun vast toeris ten en dus inkomsten zou kosten. Aardige detail in de zaak was, dat De Caumont, die als veel burgemeesters in Frankrijk tevens kamerlid is, niet lang daarvoor in de Assemblee Nationale juist voorstellen had gedaan om de procedure voor de aanleg van kabelbanen en bergba- nen te verscherpen. Die werden weliswaar afgewe zen, maar zouden ze zijn aangenomen, dan had de burgemeester vooral zich zelf in de vingers gesneden. Toen de slepende affaire uiteindelijk voor het tribu naal van Marseille kwam, bedacht De Caumont een nieuwe stunt. Vlak voor de zitting trok hij de omstre den bouwvergunning tn om meteen een andere uit te schrijven. „Het werk lag daardoor maar een uurtje stil", verklaarde de uitgekookte burgemeester. Zes maanden geleden, óm precies te zijn op 11 februa ri, kon Robert de Caumont - vanmiddag zal hij op het podium verschijnen voor de huldiging van de etappe' winnaar - de champagne laten knallen en zijn kabel baan dan eindelijk in 9e bruik nemen. Het centrum van Brianqon heeft nu een rechtstreekse verbinding met de Mont Prorel, de do minerende skiberg. Eddy de Schrijver FILIPPINE - Jacco jchroevers was bijzonder ilij met zijn overwinning in ,'hiliPPine. De renner uit itnemuiden uit de stal van Yits Schür kende sombere jden dit seizoen. In het uorseizoen liet hij een on- ihuldig lijkende 'hoest' «et op tijd genezen en dat stekende later een lange jjd van inactiviteit. het Zeeuws-Vlaams Wieler- ■eekend was Schroevers nog iet eens van de partij. „Jacco (0et nu trainen en terugko- jen. Langzaam. Let op, die jan heeft karakter en zal te- rugkomen", zei Frits Schur. Gisteravond kreeg hij al het gelijk aan zijn zijde. De eerste tekenen van herstel van Schroevers deden zich al in Westdorpe voor. Maar zijn co meback werd gisteren pas echt gevierd met een klinkende ze ge. In de laatste kilometer sprong Schroevers uit een vol tallig peloton weg en hield op de streep een half wiel over. Tonnie Teuben kwam te laat en werd tweede. Achteraf bleek dat de jury slechts drie renners had kunnen klasseren ondanks dat speaker Pierre Eysackers met twintig namen op de prop pen kwam. Maar als de uitslag niet juist is, kan de jury inder daad maar één ding doen. Iedereen ex-aequo klasseren. De amateurkoers in Philip pine kende een vrij snel ver loop. Frank Timmers en Ton nie Teuben staken hun neus eerst aan het venster. Timmers greep zodoende weer eens de leidersprijs. In het peloton za ten ook enkele Deense renners. Zij reden knap als het om pre mies ging, maar blijkbaar koersen ze in dat land om de premies en niet om de prijzen. Want toen die verdeeld werden was niemand van deze groep meer te zien. Ook Jan Goedendorp trok enkele keren ten aanval. Sa men met Mario van Vlimme- ren, waarop zij gezelschap kre gen van Kristianssen en Mat thews. De uitlooppoging strandde en zo leek de koers op een massaspurt af te stevenen. Totdat Jacco Schroevers weg sprong en de zege veilig stelde. Bij de nieuwelingen was Leonard van Anrooy uit Nieu- wendijk een klasse apart. Jimmy Duinkerke werd hier knap derde. UITSLAGEN Amateurs: 1. J. Schroevers (Arne- muiden) 81 kilometer in 1.53.57, 2. T. Teuben (Heerenveen), 3. R Sien- ders (Zwijndrecht), 4. ex-equo een groep van 41 renners. Nieuwelingen: 1. L. van Anrooy (Nieuwendijk) 45 kilometer in 1.06.59, 2. A. de Lijzer (Made), 3. J. Duinkerke (Yerseke), 4. F. van de Sande (Putte), 5. N. Moernehout (Achthuizen),. 6. M. Rommers (Ril land), 7. C. Graaf mans (Dongen), 8. P. Mouwen (Tilburg), 9. D.J. Franse (Westdorpe), 10. J. van de Klundert (Hooger heide), 11. B. Bul (Sliedrecht), 12. M. Groffen (Til burg), 13. M. Schij venaars (Ouden bosch), 14. R. Oomen (Etten-Leur), 15. E. van Baal (Breda), 16. D. Koch (Berheijck), 17. M. Verwaal (Roosendaal), 18. C. Swagemakers (Kruisland), 19. D. Meester (Delft), 20. J. van der Pluym (Goes). PSY trekt Kalusha aan Uitslag lotto 28 Eerste prijs: geen winnaar, [weede prijs: twee winnaars die 4 bruto f. 150.000,— ontvangen, lerde prijs: 55 winnaars die elk Bto 4381,50 ontvangen. Vierde lijs: 2706 winnaars die elk f. 89,00 «tvangen. Vijfde prijs: 49.087 telnemers die elk f. 5,00 ontvan- pi MADISON (ANP) - Voor de eerste keer in de historie heeft Nederland zich de In tercontinental Cup toegeëi- jend. Op het drijfnatte poli- »ras van Drew University, Madison, zegevierde Oranje in de tijdens voort- iurende regenval gespeelde finale met 5-1 over Canada. Bij de rust stonden de Canade- nog voor. Van 't Hek (2), Delissen, Bovelander en Brink- man hadden in de tweede helft succes voor Oranje. Voor Nederland is het te ho len, dat het bij dit debuut in iet toernooi, dat eigenlijk voor ie wat minder begaafde hoc- keylanden is bestemd, blijft. Want dat zou betekenen, dat Nederland zich door een hoge klassering in de strijd om de wereldbeker van volgend jaar februari in Lahore, met auto matische kwalificatie, een lieuwe verbanning naar de tweede garnituur bespaart. Eindstand: 1. Nederland, 2. Cana- India, 4. Frankrijk, 5. Ierland, 6. Malaysia, 7. Polen, 8. Nieuwzee- land, 9. Egypte, 10. Chili, 11. Ver enigde Staten, 12. Zimbabwe. Van onze sportredactie Dé 26-jarige Kalusha maakte vooral indruk tij dens de Olympische Spelen in Seoul, waar hij drie schitterende treffers maakte in het duel tegen Italië. De komst van de Afrikaanse voetballer van het jaar, hangt af van een positief advies van de Stichting Arbeidszaken Be taald Voetbal en de toestem ming van het ministerie van sociale zaken. Kalusha is waarschijnlijk niet de laatste aankoop van de Eindhovense club. Oefenmées- ter Guus Hiddink is ook geïnte resseerd in Jerry de Jong, de rechtsachter van Heerenveen. De onderhandelingen met de Friese vereniging lopen nog. Ook Ajax heeft zoals reeds eer der gemeld belangstelling voor De Jong. Romario heeft een neus voor belangrijke doelpunten. Zijn doelpunt-gevoeligheid hielp Brazilië na veertig jaar aan de vierde Zuidamerikaanse titel. De spits van PSV stond in de laatste wedstrijd in de finale poule tegen Uruguay vier mi nuten na de rust op de juiste plek om een voorzet van Ma- zinho koppend af te ronden (1- 0). Na een matige eerste ronde kreeg Brazilië pas in de finale poule van de Copa America de Van onze tennismedewerker KLOOSTERZANDE - Sassenaar Timothy Pöppe startte in het ten nistoernooi te Klooster zande met een ruime 6-1, 6-2 overwinning op Fons Schelfout in het here nenkel D17+, en lijkt daarmee zijn opmars na net Belfort-toernooi voort te zetten. Zijn volgende tegenstander in deze categorie is Frans Strooband. Marc Arens had duidelijk meer moeite dan Poppe om de eerste ronde zonder kleerscheuren door te komen. Hij had drie sets nodig om Marco van Aver- maete van zich af te schud den: 3-6,6-3, 6-2. Ook Mark van der Meer moest tot het uiterste gaan om verzekerd te zijn van een plaats in de tweede ronde. In drie sets zegevierde hij over Johan Heye via de cijfers 4-6, 6-1, 0-4. In de C-categorie bij de neren werden op de eerste wedstrijddag twee partijen gespeeld. Axelaar Walter doek nam voldoende af stand van Hans Smolders, e hij met 6-1, 6-3 achter ®ch liet, en Sjaak Koole naaide voor het toernooi te Kloosterzande niet voor niets het racket uit het vet. a een 6-3,7-6 overwinning .°P Richard Hamelink plaatste hij zich tegenover Jan de Klerk. Bij de heren D35+ ging de winnaar van vorig jaar, Roland Renique van start met een 6-3, 7-5 overwinning op Ferdi Lam bert en wordt hierdoor de tegenstander van Jan Burm, die met 7-6, 6-2 won van Sjef Steijns. Bij de da mes D17+ moest de tweede, geplaatste Conny Huis in de derde set tegen Christel As- selman vanwege kramp op geven: 4-6,6-2,4-4. Enkele uitslagen: Heren enkel C, eerste ronde: Walter Hoek-Hans Smolders 6-1, 6-3; Sjaak Koole-Richard Hamelink 6-3,7-6; Heren enkel D17+, eerste ron de: Marc van der Meer-Johan Heije 4-6, 6-1, 6-4; Timothy Poppe-Fons Schelfout 6-1, 6-2; Marc Arens-Marco van Aver- maete 3-6,6-3,6-2; Heren enkel D35+, tweede ronde: Roland Renique-Ferdi Lambert 6-3, 7-5; Jan Burm- Sjef Steijns 7-6,6-2; Piet Bom- Frans Strooband 6-4,4-6,7-5; Dames enkel D17+, eerste ron de: Christel Asselman-Conny Huis 4-6, 6-2, 4-4 walk-over voor Asselman; Heren enkel E17+, eerste ron de: Edward Jansen-Ben Huis man 6-0, 6-1; tweede ronde: Eric Francken-Etienne Kint 6- 2, 6-1; Johan Everaert-Bert Baart 6-3, 6-3; Wilfried Aper- Jan van Jole 6-3,6-0; Heren enkel E35+, eerste ron de: John Huis-George van Puivelde 6-3,6-3; Dames enkel E35+, eerste ron de: Ria Kint-Adrie Goetheer 7-5,6-2; Dames enkel E17+, eerste ron de: Mattie Asselman-Saskia Heijndrickx 6-4, 5-7, 6-1; tweede ronde: Monique Kindt- Marij van Puivelde 6-1,6-2. Ajax hield gisteren in stadion De Meer een open dag. De belangstelling was zeer groot. De nieuwe oefenmeester Leo Been hakker kwam handen tekort bij het uitdelen van handtekeningen. - fotoanp goede vorm te pakken. Het aanvalsduo Bebeto-Romario leidde de ploeg naar zeges op Argentinië (2-0), Paraguay (3- 0) en uiteindelijk Uruguay (1- 0), waarmee de eindzege een feit was. Brazilië - Uruguay 1-0 (0-0). 49. Ro- mario 1-0. - Scheidsrechter: Silva (Chi). Toeschouwers: 170.000. Geel: Branco, Ricardo (Brazilië), Perdomo (Uruguay). Brazilië: Taffarel; Mazinho, Mauro Galvao, Ricardo en Branco; Aldair, Dunga, Silas (Alemao), Valdo (Josi- mar)Bebeto en Romario. Uruguay: Zeoli; Herrera, Gutierrez, De Leon en Dominques; Perdomo, Ostolaza (Da Silva), Paz(Correa) Alzamendi, Francescoli en Ruben Sosa. Eindstand: 1. Brazilië 3 3 0 0 6 6-0, 2. Uruguay 3 2 014 5-1, 3. Argentinië 3 01210-4,4. Paraguay 3 01210-6. De Graafschap blijkt het ook zonder de naar Feyenoord ver huisde oefenmeester Pim Ver beek te kunnen. In Doetinchem versloeg de eerste divisionist de nummer drie van Nederland in het afgelopen seizoen, FC Twente in een vriendschappe lijk duel met 2-0. Uitslagen: Doetinchem: De Graafschap - FC Twente 2-0 (2-0). Doelpunten: Kra mer (2, strafschoppen). Voorst: Voorst (hodfdklasse Gelder land) - Roda JC 1-9 (0-1). Doelpun ten Roda JC: Van Loen 5, Trost, Ver hagen, Hanssen en Groenendijk. Voorst: Klaasen. Nijkerk: Sparta Nijkerk (zaterdag eerste klasse) - FC Groningen 0-6 (0- 5). Meijer (2), Van Dijk, Eijkelkamp, Wering en Roossien. Den Helder: Helderse selectie - PEC Zwolle 1-1 (0-0). Plooy 1-0, Visser 1- 1. Nieuw Buinen; Combinatie Nieuw Buinen/Stadskanaal (zaterdag tweede klassers) - Anderlecht 1-6 (1- 3). Doelpunten Anderlecht: Verlin den 4, Ukkonen en Olivera. Doelpunt Combinatie: Bijl. Van onze sportmedewerker HOEK - Zaterdageer steklasser Hoek is vrijdag 4 september gastheer van het Roemeense nationale team. De Roemenen, die in die pe riode in België verblijven spelen tegen Hoek als voor bereiding op de confrontatie met de Deense selectie. Tegen de Denen moet Roeme nië nog twee keer aantreden in de voorronde van de wereld kampioenschappen. Bij winst van een van die twee duels is Roemenië zo goed als zeker ge plaatst. Hoek neemt op voor- 'busie T^iet Tonnie Akkermans uit Prinsenbeek, zoals gisteren feeuwv 'n onze ^ant stond, maar Theo Akkermans uit v9?serneer legde zaterdag in de amateurwielerronde van insdijk beslag op de vierde plaats. Van onze paardesportmedewerker BRESKENS - Tijdens het concours hippique van de landelijke rijvereniging en ponyclub De Zwinruiters uit Nieuwvliet, gehouden op recreatiepark Schoneveld nabij Breskens, kregen de springruiters, zowel bij de paarden als de pony's, de gelegenheid naast een klas siek ook een progressief parkoers te rijden. De B-klassers kwamen het eerst in het parkoers, waarbij de" combinatie Stefan de Vetter met Street van Hulst zege vierde vóór Nicole Slabbekoorn met Censor van De Paarde bloem en clubgenote Annet Timmerman met Anfresja. UITSLAGEN L-klasse: 1. Bram Klaasse met Cartouche (Walcheren), 2. Marriet Embrechts met Red Burnet (St- George), 3. Marriet Embrechts met Zaritski. M-klasse: 1. Jan Noordhoek met Amber (Zwinruiters), 2. Albert Vermue met Zeus (Weelruiters), 3. Hellen Nooyer met Boy (Oranje zon). Zl- en Z2-klasse in handicap: 1. Joyce Noppen met Promotion (Steenbergen), 2. Bram Klaasse met Roben (Walcheren), 3. Inge Quist met Wagner (Zwinruiters). PONY'S PROGRESSIEF B-klasse categorie C: 1. Jan Wil lem de Feyter met Valentino (Luc- tor et Emergo). Categorie D: i. Monique Melse met Fosco (Oranjezon), 2. Sandy Breel met Willy (Oranjezon), 3. Sibylle Burm met Patty (Hulst). L-klasse: 1. Annemarie de Visser met Pagitta (Gouwe Reyers), 2. Veerle Schuurhuis met Amber (Graeve Jan), 3. Anne de Feyter met Suzan (Luctor et Emergo). M-klasse: 1. Sandy Breel met Rin ger (Oranjezon), 2. Ellen Krijger met Lismore (Oranjezon), 3. Mar- celle de Kam met Radja (Oranje zon). Z-klasse: 1. Eline Struik met Pas cal (Schouwse Ruiters). Van onze sportmedewerker ARNEMUIDEN - Feyenoord schiet al in een vroeg stadium van' de oefenperiode met scherp. Dat bewees de ploeg uit Rot terdam-Zuid door met liefst met 14-1 van zaterdag-tweede klasse Arnemuiden te winnen. Al na twee minuten opende nieuwe aanwinst Piet Keur de score en voordat er 20 minuten speeltijd verstreken waren, wees het scorebord 0-5 aan door treffers van Wlodi Smolarek (2x), Marcel Brands en Martin van Geel. Daarna duurde het tot de 36ste minuut voordat Piet keur er 0-6 van maakte. Nauwelijks een minuut later liet André Marteijn de enige treffer voor de thuisploeg noteren. Martin van Geel be paalde uit strafschop de ruststand 1-7. Na rust ging Feyenoord rustig verder tegen een incomplete thuisploeg die speciaal voor deze gelegenheid drie trainingen had afgewerkt. De ca. 2400 aanwezige toeschouwers zagen Piet Keur (2x), Wlodi Smolarek (2x), Tony Roth, Regi Blinker en Marcel Brands de score naar 1-14 til len. Zondermeer een opmerkelijk hoge score aan het begin van een oefenperiode. Van onze motorsportmedewerker AXEL - Door de aanwezig heid van de licentiehouders tijdens de zevende ronde van de RES-motorcross- competitie kreeg de strijd op het Axelse Smitschorre- circuit nog een extra di mensie. Temeer, omdat deze categorie dit jaar niet meer op het RES-programma staat. Vanwege de afgelasting van de BLB-wedstrijd te Beveren koos de RES-wedstrijdcommissie er voor om twee manches aan het programma toe te voegen. Een goede keuze naar later bleek. Plaatselijke favorieten als Gino van der Wiele, Gerton Traa en Ronald Doens vochten verbeten duels uit die de toe schouwers veel kijkgenot ople verden, ook al was de strijd om de koppositie meteen na de start beslist. Kees Zuidhof uit Kwadendamme stak namelijk in topvorm en dat demon streerde hij in beide manches door meteen bij de start af scheid te nemen van zijn ach tervolgers om ze pas na de ge blokte finishvlag weer terug te zien. Ook de titelstrijd in de ama teurklassen leverde bijzonder veel strijd op. In de 125 cc- klasse vochten Werner Ram- meloo, Adwin Cortvriendt en Luc Cap zoals altijd weer ver beten om de punten. Het was echter een nieuwkomer in de RES-competitie die met de dagzege ging strijken. Die vreemde eend in de bijt was Bob Focke uit Middelburg. Geen onbekende in het Axelse zand na de strijd om de Zeeuwse trofee, maar in de RES-competitie stond hij voor het eerst aan de start. De eerste klap is een daalder waard moet Focke gedacht hebben, want hij liet Cort vriendt en Rammeloo hun on derlinge strijd uitvechten en ging zelf meteen met de zege lopen in de eerste manche, die overigens verrassend was in gezet met een kopstart van Marcel de Zeeuw uit Terneu- zen. In de tweede manche trok Adwin Cortvriendt de zaken recht door op zijn beurt de kop positie stevig in handen te ne- P. Bastiaansen noemde dag tevens de splinter nieuwe tribune en mogelijk ook de kantine-uitbreiding plus kleed- en verzorgingsruimte in gebruik. Welke spelers in Hoek in ac tie komen, was bij navraag nog niet bekend. „Voor zover ik momenteel weet komt de vol tallige selectie plus aanhang. Namen zijn bij mij nog niet be kend," aldus de wedstrijdsecre taris van Hoek, Piet Dey. Naast deze topper is Hoek eveneens in de markt voor de wedstrijd Zeeuws team-België. Dit tref fen wordt vrijwel zeker 1 sep tember op het terrein van Hoek gespeeld. men, maar met de wetenschap dat Cortvriendt in de eerste manche als derde was geëin digd drong Focke, in tweede positie liggend, niet meer aan en stelde zo de dagzege veilig. Bij de kwart literklasse ging de strijd opnieuw in alle hevig heid voort tussen Jaap, van Cadsand en Johan Schelleman. Nadat Schelleman de voor gaande wedstrijden aan het langste eind trok, was het nu de beurt aan de lange Suzuki-rij- der om de dagzege naar zich toe te trekken. UITSLAGEN 80 cc: 1. Davy van Hoepen (Kloos terzande), 2. Danny Inghels (Mal- degem), 3. Pascal de Zeeuw (Ter- neuzen). 125 cc: 1. Bob Focke (Middelburg), 2. Adwin Cortvriendt (Axel), 3. Werner Rammeloo (Philippine). 250 cc: 1. Jaap van Cadsand (Axel), 2. Johan Schelleman (Axel), 3. Jaap van Tatenhove (Terneuzen). 500 cc: 1. Luc van Looy (Kiel- drecht), 2. Ivan van der Walle (Meerdonk), 3. Robbie Apers (Meer donk). Licentiehouders: 1. Kees Zuidhof (Kwadendamme), 2. Ronald Doens (Biervliet), 3. Gerton Traa (West dorpe). ZOALS gisteren aangekon digd, bieden wij U vandaag een uitgebreid overzicht van het algemeen klasse ment van onze eigen Tour. Trotse gele trui-drager sinds vorige week woensdag is Peter Bastiaansen. De wielerspecialist uit Rijsber- gen zal in ieder geval tot van avond houder zijn van het lei derstricot. Vragen over de Lezerstour kunt U richten aan de Tour staf, vandaag te bereiken onder telefoonnummer 076-236273 van 16.00 tot 18.00 uur. Algemeen klassement: 17 punten Peter Bastiaansen, Hendrikstraat 6, Rijsbergen. 15 punten H. Schelfhout, Mispad 4, Hulst; G. Wouters, Kruispad 12, Rijsbergen; H. Zijl mans, Oude Melkhaven 20, Raamsdonk. 13 punten M. Baart-v. Geersdaele, Walsoordensestr. 60, Walsoorden; P.A.J. van Ginne- ken, Bieslooktuin 2, Dongen; A. van Roozendaal, Markgravenstr. 27, Baarle- Hertog. 12 punten J. van Aerts, Bankertstr. 31, Axel; K Bastiaansen, Witpoel 11, Bavel; Ad v.d Bliek, Brielsedreef 74, Prinsenbeek; Paul van Blok, Cruquiusstr. 10, Hulst; A v.d. Brand-v. Coenen, Beatrixstr. 3, Rijen; G. de Bruijn, Groene Woud 19 Breda; M. van der Flaas, Molenstr. 34, Baarlé-Hertog; A. de Graauw, Bosloop 10, Prinsenbeek; Ton v. Gurp, Patrijs 22, Etten-Leur; F. v. Kuyck, Bongerd 11, Prinsenbeek; Wim Leijs, Strijenlaan 68, Breda; Jan Ligtvoet, Gera- niumstr. 16, Made; Peter Loonen, Marterdonk 18, Dongen; B. van Poppel Dreef 117, Hoogstraten (B); Louis Schoenmakers, Kerkstraat 11, Waspik; A Vergauwen, Lavendelhof 74, Zundert; A. Verpaalen, Bazuinlaan 23, Etten- Leur; Kees Vriends, Liesboslaan 26, Breda. 11 punten A.C. Dictus, Wernhoutseweg 136, Wernhout; M. Kouters, Bilderdijkstr. 18. Breda; Jürgen Lernout, Molenstr. 97, Clinge; D.A. Roks, Elzenstr. 10, St.-Wil lebrord. 10 punten J. Dalmayer, Godfr. Schalckenstr. 13, Made; P. Dijkers, Gageldonk 27, Bavel; P. v. Gastel, Meent 89, Breda; Sjors v. Gils, Resedastr. 6, Breda; A. v.d. Heij- kant, Houtse Heuvel 69, Den Hout; J. Jongenelis, Lichttorenhooft 59, Etten- Leur; J. Laurijsen, De Ruyterstr. 29, Dongen; L. Lernout, Schooldreef 30, Heikant; P. Wautier, Burg. Diericklaan 10, Koewacht. 9 punten J. Asselman, Beatrixstr. 8, Kloosterzande; P. Baremans, Donkerstr. 30, Et ten-Leur; Emiel v.d. Berg, Marterdonk 2, Dongen; R v.d. Boogaard, Houtse Heuvel 69a, Den Hout; J. v.d Broek, Oranjestr. 19, Rijsbergen; Annemarie de Bruin, Fazant 26, Etten-Leur; R Buikmans, Ambachtenlaan 40, Breda; J. van Eerdenburgh, Zoutestraat 131, Hulst; J. Fortrei, K Doormanlaan 13, Breskens; J. Gietman, Cyclaamstr. 4, Steenbergen; J. v. Goethem, Beatrixstr. 39, Kloosterzande; F. Hessels, Buitenerf 130, Breda; P. van Hoek, Duvenvoor- destr. 6, Terheijden; A. Huybregts, Bosloop 21, Prinsenbeek; Helma Kanters, Steenland 31, Ulvenhout; C. Korten, Mastbosstr. 65, Breda; J. Kouijzer, Past. Smeeldersstr. 9, Kloosterzande; Carla Koijen, Dijkbeemd 8, Bavel; Emiel Lichtenberg, Duivenhof 24, Made; Diana Limonard, Herculesstr. 12, Breda; J.J. Martens, Nieuwe Karnemelkstr. 17. Koewacht; Harrie Michielsen, Blok- kenweide 12, Chaam; Remy Mols, v. Hogendorpstr, 21, Rijen; E. de Munck Lindenstr. 14, Vogelwaarde; Riet v.d Poel, Jacob Catslaan 5, Etten-Leur; G. v. Puyvelde, Teerlingstr. 20, Clinge; Femke Scherbeijn, Havenstr. 26, Hoofd plaat; Ton Snijder, Buitenerf 22, Breda; R Storms, Roerdomp 70, Etten-Leur; G. Verweijmeren, Hoofdstr. 54, Terheijden; C. de Wandel, Finlandstr. 7, Oostburg. 8 punten H. v.d Berg-Mol, Lovendijkstr. 7, Breda; Peter de Block, Margrietstr. 18, Kloosterzande; A. Blom, Oude Bredaseweg 87, Etten-Leur; Martino v.d. Broek, Arn. Verschurenstr. 28, Waspik; J. van Disseldorp, Anemoonlaan 9, Raamsdonksveer; G. de Dijcker, Westsingel 60, Axel; Adrian v. Gils, Den nenbroek 69, Breda; C.J.M. Hackenberg, Nieuwe Burg 6, Middelburg; Cees van Hooijdonk, Haarbeemd 58, Bavel; F. Jansen, Espakker 4, Teteringen; J. Klerkx, Veerseweg 27, Oosterhout; L. Kolijn, v. Sassestr. 4, Hulst; Antoon v.d. Made, Merelhof 38, Made; J. Martens, Mastbosstr. 65, Breda; Rob Meeuwis- sen, Raadhuisstr. 28, Breda; J. Moens, Molenstr. 99,.Clinge; A. Mortier, v. Ho- vestr. 17, St. Jansteen; A. Mureau, Gentiaanstr. 15, Raamsdonksveer; A. van Oers, Valkenierslaan 189, Breda; M. Oomen, Pennendijk 3, Ulvenhout; J.C. Oostvogels, Harpdreef 45, Etten-Leur; mevr. Van Poppel, Haagweg 264, Bre da; P. Saman, Wilhelminastr. 49, St. Jansteen; Ingrid Slowik, Wiek 13, Ul venhout; J.A. Stroop, Leeuwkesdries 7, Galder; T. v. Wanrooy, Cath. v. Dis- selstr. 6, Breda. 7 punten Arnic Aarts, Julianastr. 139, Dongen; G. Aarts, Lange Bedde 66, Breda; Mw. Aarts, Casperdamstr. 35, Zundert; Pierre Albrecht, Nuijtsstr. 5, Breda; I. de Bakker, Oude Beekhoek 3, Ulvenhout; Marco de Bakker, Bosplein 5, Axel; Frans de Belie, Ruysdaelstr. 27, Clinge; Kees van den Berg, Marterdonk 8, Dongen; Stéphanie v.d. Berg, Marterdonk 10, Dongen; Kees Bierstekers, Eli- sadonk 40, Roosendaal; J. v.d. Bleek, Mgr. Schaepmanstr. 30, Rijen; G.J. Boomaars, v. Houtenstr. 2, Rijen; A. de Booy, Nieuwstr. 113, Koewacht; Frans v.d. Broeck, Meerleseweg 24, Chaam; J. v.d. Broek, Papenstr. 31, Etten-Leur; Jan de Brouwer, Haarbeemd 67, Bavel; Cees Bruygoms, Beekstr. 6, Chaam; Chris Burgers, De Roy van Zuidewijnlaan 11, Breda; J. Buys, Julianalaan 42, Etten-Leur; Wil Christiaanen, N. Boudewijnsstr. 23, Breda; J. Christianen, Rijsbergseweg 39b, Etten-Leur; P. de Cock, Schoolstr. 13, Vogelwaarde; M. Damen, De Vooghtstr. 18, Made; Erwin de Deijn, Gen. Sikorskistr. 10, Axel; Jack v. Dongen, Norbartstr. 5, Terheijden; Bram Duininck, v. Ostadestr. 75, Oostburg; F.A. van den Elshout, Acasiastr. 5, Made; Theo v.d. Elshout, Va- renstr. 6, Raamsdonksveer; R Evers, De Genestetstr. 21, Etten-Leur; M. Gel ten, Stadhillen 53, Steenbergen; J. v. Gennip, Rietstr. 32, Raamsdonksveer; A.L.M. van Gessel, Lorentzstr. 74, Breda; Ron v. Gils, Graaf Willem I-str. 29, Geertruidenberg; L. van Goethem, Irenestr. 5, Kloosterzande; C. Goos, Markgravenstr. 41, Baarle-Nassau; Achille Gulickx, Kerkstr. 10, Baarle- Nassau; J.C.C. Heestermans, Dorpsstr. 89, Ulvenhout; J.W. den Herder, Lan- gevieleweg 12, Middelburg; Sjaan Horrevoets, Emmaweg 15, Made; A. van Itegem, Absdaalseweg 29, Hulst; C. Janssens, v.d. Duyn van Maasdamstr. 1, Breda; J. v.d. Kieboom, Weide 124, Dongen; E. de Kind, Visserijstr. 20, St. Jansteen; Aijen Klep, Esdoornstr. 12, Etten-Leur; J. de Klerk, Kerkhofpad 5a, Vogelwaarde; B. van Laare, Lange Bellingstr. 50, Hulst; A. Lambregts, Tulpstr. 22, St.-Willebrord; Bart Lernout, Molenstr. 97, Clinge; J. Lernout- Meijs, Vlasstr. 16, Heikant; H. de Letter, Rijnstr. 16, Terneuzen; C. v.d. Lin den, Vermeerstr. 14, Breda; R v.d. Linden, Aerssenstr. 10, Etten-Leur; J. v.d. List, Wattstr. 38, Roosendaal; P. van Loon, De Berk 11, Hoogerheide; Marijke Loonen-Broeken, Abeelstr. 13, Made; A. v.d. Luytgaarden, Koekoekstr. 34, Sprundel; A.J. Maas, Fr. Hendrikstr. 44, Lamswaarde; G. Maas, Dorpsstr. 132, St-Willebrord; Paul van der Maas, Rapenburg 71, Vogelwaarde; A. Ma- chielsen, Strijenstr. 15, Oosterhout; A. Machielsen, Vossenberg 5, Prinsen beek; G. Martens, Huifakkerstr. 81, Breda; Jan Martens, Havendijk 14, Oudenbosch; Died Melisse, Molenstr. 121, Prinsenbeek; J. Mertens, Ca- landstr. 14, Breda; B. Mutsaers, Kloosterstr. 44, Berkel-Enschot; G.B. Nijssen, Kievit 8, Etten-Leur; André Oomen, Bisschopshoeve 101, Breda; H. Oomen, Beckershagen 4, Chaam; A.C.F. Oomes, Kesterenlaan 167, Breda; Bernard Peeters, Julianastr. 94, Heikant; J. de Peijper, Kievitstr. 4, St.-Willebrord; R Pieterse, Jupiter 104, Oosterhout; Johan v.d. Plas, Haagstr. 29, Made; Fam. v.d. Pluym, Raadhuisstr. 53, Raamsdonksveer; Ton v.d. Pluijm, Kerkstr. 4, Hank; H. v.d. Put, Melis Stokelaan 27, Oosterhout; Harold de Rijk, Kastan- jestr. 12, Vogelwaarde; J. Schaerlaeckens, Pr. Hendrikstr. 157, Breda; B.RM. Schuren, P.C. Hooftstr. 2, Hulst; D. van Schij ndel, Anemonenlaan 47, Raams donksveer; P. van Schijndel, Dokter Lipshof 3, Raamsdonksveer; H. Smits, Europalaan 61, Etten-Leur; J. Smits, Hazelaarstr. 4, Waspik; J.C. Snepvan gers, Reigerstr. 10, Zundert; Hugo Streefkerk, Roerdomp 54, Etten-Leur; Pe ter Struys, Weimerpad 9, Wernhout; J. Thijssen, Lignestr. 29, Made; G. Triest, Schooldreef 3d, Heikant; G. Tritten, Kasteellaan 19, Raamsdonksveer; Piet v. Turnhout, Arn. Verschurenstr. 19, Waspik; R Uitdebosch, T. Brands- mastr. 37, Roosendaal; F.P. v.d. Veeken, Trompstr. 31, Kloosterzande; K Ver- hage, Scheldekade 48, Terneuzen; F. Vermeulen, Zwaluwestr 1, Hulst; Mark Vermeulen, Eikelenbosch 8, Baarle-Nassau; Werner Voermans, Gorma- russtr. 37, Wagenberg; E. de Wever, Sasputsestr. 22, Schoondijke. 6 punten A. Compiet-Meys, Vogelfort 2, Hengstdijk; F.A.M. Gordijn, Scarlattistr, 2, Hulst; F.C. v. Groesen, Fresiastr. 67, Made; Henk Jacobs, Pottenbakkerstr. 59, Breda; Jan Jongenelen, Margrietstr. 42, Bosschenhoofd; P. v.d. Linden, Ba- velsebaan 291, Breda; H. Martens, Huifakkérstr. 73, Breda; J.M. Meijs, Kerk- pad 4, Nieuw Namen; R Oomen, Tuintjes 9, Prinsenbeek; P. Pauwels, Zoute- dijk 4, Kloosterzande; J. v. Sikkeleren, Dreef 37, Lamswaarde; J. Smet-Wee- maes, Beatrixstr. 22, Clinge; M. Vermeersch, Europalaan 60, Sas van Gent; J. Vernimmen, Rapenburg 17, Vogelwaarde. 5 punten Ad Adriaansen, Markiezaatstr. 4, Baarle-Nassau; R. Alink, Philipslaan 82, Roosendaal; K. Baardemans, Kloosterlaan 128, Breda; L. Baert, Alvarezstr. 16, Westdorpe; Petra de Bakker, Steensedijk 53, Hulst; W. Baremans, Ter- waanstr. 9, Etten-Leur; Leon v.d. Berg, Hofwijkstr. 1, Breda; C.W. de Blok- Crombeen, Trumanlaan 41, Hulst; G. Botermans, Zuilenstr. 54, Breda; G. v. Breugel, Vedelring 79, Etten-Leur; A. v.d. Bunder, Biestr. 3, IJzendijke; Buurstede Sport, Dorpstr. 65, St. Willebrord; Frans van Campenhout, Hage» hof 24, Breda; E. Dircken, Lage Stede 14, Zegge; Ben van Doorn, De Roy van Zuidewij nlaan 9, Breda; R van Driessche, Past. Willemsstr. 3, Lamswaarde; G. Fokkens, Anjers tr, 2, Kloosterzande; Erwin Fransen, Roerdomp 5, Etten- Leur; C. Hellemans, Wielewaal 8, Etten-Leur; A. Hennekam, Lagestr. 9, Roosendaal; J. v.d. Heuvel, Graaf Floris 5-str. 5, Geertruidenberg; H. Hoe- nen, St. Ignatiusstr. 146, Breda; Martijn d'Hont, Hulsterweg 58, Kuitaart; Paul Kaspers, Elisadonk 241, Roosendaal; J.P. Kats, v. Nesstr. 10, Dinteloord; H. Kivits, Het Perk 44, Oosterhout; A. de Koek, J. de Munckstr. 5, Hulst; Fr. Kooremans, Baroniestr. 2a, Baarle-Nassau; Jacky de Koster, Rozenstr. 8, Graauw; M. Kouters, Bilderdijkstr. 18, Breda; Jeroen Kox, Markiezaatstr. 2, Baarle-Nassau; Jo de Laat, Jasmijnstr. 7, Made; A. v.d. Linden, Dijkstr. 5, Breda; Anita Ligthart, Marktstr. 15, Made; Michel van Loon, Slotenakker 10, Breda; J. Machielsen, Dries 31, Prinsenbeek; L. Mannens-Verdurmén, He- melstr. 7, St Jansteen; C. Martens, Mastbosstr. 65, Breda; H. Martens, Lang donk 17, Breda; F. Masseurs, Robijndijk 57, Roosendaal; Annemieke v.d. Meulen, Julianalaan 28e, Raamsdonksveer; A. Nagelkerk, Plantsoen 142, Prinsenbeek; Anton v. Oerle, Boonhof 38, Prinsenbeek; C. van Olst, Los wal 12, Dussen; Henk Ooken, Muiderslotstr. 159, Breda; Marijke Ooken, Eland- berg 42, Roosendaal; Willem Peeters, Vossenberg 39, Prinsenbeek; Jan v.d. Pluym, Cor. Oomenstr. 23, Raamsdonk; P. v.d. Pluym, Roerdompstr. 17, Hank; Piet van Raak, Baarleseweg 51, Chaam; E. Rang, Leerlooierstr. 10, Breda; A. Roks, Nachtegaalstr. 29, Zundert; Jos Rommens, Hoge Zijweg 1, Etten-Leur; T. Ros, Populierenstr. 9, Oudenbosch; J.M. de Rijk, Molenstr. 54, Clinge; P. Schelfhout, Lange Nieuwstr. 15, Kloosterzande; J. Schets, Nij- velstr. 23, Prinsenbeek; G. Smet, Molenstr. 98g, Clinge; E. Startman, Mathe- nessestr. 168, Breda; T. Valentijn, Dorpstr. 100, St. Willebrord; Arian van Venrooy, Hoogstr. 96, Oosteind; B. Vennorken, Groenendijk 60, Kloosterzan de; L. Verschuren, Verrekijker 18, St. Jansteen; Mevr. Verstraeten, Ritsestr. 90, Breda; G. Verstraten, Mauritsstr. 23, Roosendaal; Jos Voesenek, Oud- landstr. 15, Breda; H. Vos, Papenhof 18, Breda; E. de Wit, Carlosstr. 8, Hulst; Eug. de Wit, Klinkers tr. 31, Clinge; H. de Wit, Beatrixstr. 24, Clinge; M. Wou ters, Mr. Schrauwenstr. 22, Gilze; Mevr. Wijffels, Sportlaan 6, Breskens.

de Stem | 1989 | | pagina 7