igen VERK ntis rog. PROVINCIE WIL EERST PLAN NASSAUBOLWERK AFWERKEN RBIJ STOEL IERING Politiek loopt niet warm voor Michelstadt Expositie foto's in Den Dullaert Hulst ddelt bij nmet aar. og meer i, issingen toch aar écht te PB STEM Steun gevraagd voor kapel in Kapellebrug PLAATSELIJK NIEUWS Einde aan overlast Tivoliweg DUIVENSPORT A12 DE STEM VAN ZEELAND 2 DONDERDAG 18 ME11989 UAND kterwerfoffl 31110 ■1764 1570-63291 3434 34, tel. 01115-2018 01173-1901 KLEINE BESTUURLIJKE DELEGATIE NAAR VIERING 20 JAAR VERBROEDERING HULST - De bouw van een Albert Heijn super markt op het 's Gravenhofplein in Hulst is min stens met twee maanden vertraagd. Kinderen Advertentie-exploitatie Begrip Belgen exposeren in Hulst MIELE KEUKENS, VOLMAAKT IN DESIGN EN KWALITEIT Miele-Keuken-Centrum "Terneuzen" Hulst Koewacht Clinge Hulst Hengstdijk Kloosterzande Graauw Walsoorden Terhole I T22 antwoordnr. 201 3800 VB Amersfoort Tel.:033-63 52 14 giro 625.000 de hand wilt inruilen, hebben wij Aet deze aantrekkelijke de kunt u namelijk de ontant uitbetaald krijgen. e en Charade ns langs voor een proefrit neteen alle voordelen van een rijtje. Trouwens ook een puike financierings- f 12.995,-. 82 Jaar Japanse perfectie -81000 Van onze verslaggever HULST - Vanuit bestuur lijk Hulst bestaat maar een matige belangstelling voor de viering van twintig jaar verbroedering met de Duitse gemeente Michel stadt. Behalve het voltallig college van burgemeester en wethou ders zullen slechts vier raads leden er hun gezicht laten zien bij de festiviteiten, die komend weekeinde worden gehouden. Het Hulster verenigingsle ven wordt vertegenwoordigd door het Hulster Gemengd Koor dat vrijdagochtend per bus vertrekt en de Clingse fan fare Weldoen Door Vermaak, die twee bussen laat rijden. Afgelopen weekeinde waren overigens al een delegatie van de majorettengroep De Vossen, het dweilorkest Termenieke en burgemeester F. Jacobs te vin den in Michelstadt, ter gelegen heid van de opening van de traditionele Bienenmarkt. Het officiële jubileumpro gramma start zaterdagmiddag met een concert door Weldoen door Vermaak voor het histori sche stadhuis. Vervolgens gaat het naar de 'Burggarten', waar burgemeester F. Jacobs van Hulst het officiële gemeentege schenk aan biedt. Weer terug op het stadhuis tekent Jacobs het Gulden Boek van de ge meente Michelstadt, waarna er nog meer geschenken worden uitgewisseld. Hierna volgt een officiële plechtigheid met toespraken en allerlei muzikale optredens, 's Avonds concerteert het Hulster Gemengd koor in een een plaatselijk wijnetablissement, waarna de erewijn van de stad rijkelijk zal vloeien. De Clingse muzikanten moe ten zondag alweer op tijd uit de veren, want om tien uur speelt de boerenkapel al in de hal op het kermisterrein. Om 13.00 uur tenslotte luistert de fanfare uit Clinge het bloemencorso op, waarna de Hulster delegatie weer huiswaarts reist. Bouw Albert Heyn vertraagd Van onze verslaggever De plannen liggen al geruime tijd op goedkeuring te wachten bij de provincie, maar die wil eerst de procedure rond de herinrichting van het nabijgelegen Nassaubol- werk rond hebben. Dat bolwerk moet worden ver hard ten behoeve van vervan gende parkeerruimte voor de plaatsen die op het 's Graven hofplein zullen verdwijnen. De aanleg van parkeerplaat sen in het bolwerk maakte aanvankelijk de tongen nogal los. Met name ook in de poli tiek, waar de Hulster PvdA- fractie de nodige problemen met de plannen bleek te heb ben. Tegen de verwachtingen in is er uiteindelijk slechts één bezwaar binnen gekomen en dat kwam nog wel uit onver wachte hoek. Via twee brieven aan de ge meente heeft een groep kinde ren laten weten bezwaar te hebben tegen de herinrichting van het bolwerk, omdat daar mee hun speelterrein verloren zou gaan. Volgens wethouder G. van de Voorde worden de brieven wel degelijk serieus genomen, maar kunnen ze B en W niet op andere gedachten brengen. „Er blijven nog an dere bolwerken over waarin de kinderen kunnen spelen", aldus Van onze verslaggever HULST - De gemeente Hulst is druk bezig een einde te maken aan de tril lings- en geluidsoverlast in de Tivoliweg. Nadat de bestaande naadvul- lingen vervangen zijn door een nieuwe vulmassa, worden nu enkel betonplaten uitgebroken en vervangen door asfalt. De Tivoliweg is een drukke in- en uitvalsweg van en naar de Hulster binnenstad en de bewoners klagen al jaren over geluidshinder en schokken. De problemen zijn vooral te wijten aan de naden waarmee de ruimte tussen de betonnen wegdekplaten is opgevuld. De meeste last hebben de huizen Ier hoogte van de Lyceum straat en de Glascisweg. Op die plaatsen worden de betonpla ten vervangen door asfalt. Volgens wethouder G. van de Voorde zullen de problemen door deze maatregelen voor een groot deel zijn opgelost. „Het meest ideale is uiteraard de hele betonbaan opbreken en asfalteren. Maar een dergelijk project zou zeker drie ton kos ten. Afgezien nog van het feit dat we daar geen geld voor hebben, zijn er bovendien in de gemeente nog wel wegen te be denken die een hogere priori teit scoren. Ik denk alleen nog maar aan de Wilhelminastraat mSint-Jansteen". sagblad VOOR zuidwest NEDERLAND Kantoren Terneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoon nummers op pagina 2. Openingstijden: 8-30-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie Terneuzen: Rein van der helm (editie-chef), Romain ^an Damme, Frank van Oooten, Ronald Verstraten, Oor de Boer (foto), Ton Koomen (sport). Ooes: Jan Jansen. Jtulst: Eugène Verstraeten jPw. editiechef), Harold de Huiisseleijr. mspecteur Zeeland: o_Menu, pfivé tel. 01150- 95839. 5-89 de wethouder. Zeer binnenkort gaat de aanvraag naar de provincie de deur uit om een verklaring van geen bezwaar tegen de par- keerplannen. „Volgens onze in formatie wordt het Nassaubol- werk eind deze maand in Mid delburg behandeld", weet Van de Voorde. „Het lijkt met lo gisch dat dan meteen ook de bouw van de AH-vestiging wordt meegenomen". Hoewel B en W zoveel mogelijk aan de bezwaren daartegen zijn tegemoet gekomen heeft de meerderheid van de indieners besloten hun bezwaren te handhaven. Als Gedeputeerde Staten een verklaring van geen bezwaar geven, betekent dit dat de bezwaarindieners naar de Raad van State kunnen toe stappen. Dat neemt niet weg dat Ahold dan inmiddels toch alvast met de bouw zou kunnen beginnen. Hoewel het nu al geruime tijd duurt heeft Ahold volgens Van de Voorde nog niet te ken nen gegeven te willen afhaken. „Men heeft de vestiging in Hulst nog steeds op de planning staan en men heeft er begrip voor dat er nu eenmaal allerlei procedures moeten plaatsvin den. Maar als alles goed gaat zou er in principe na de bouw vak met de bouw begonnen kunnen worden". Behalve om de supermarkt gaat het ook om de realisering van een aantal woningen, die de Hulster Wo ningbouwvereniging boven het winkelcomplex wil bouwen. Van onze correspondente HULST - De beiaardier Ed ward Thibaut uit Halle geeft met een gevarieerd concert op de beiaard van de Hulster basi liek het startsein voor een kunsttentoonstelling in het stadhuis. Hij speelt een pot pourri van Nederlandse en Vlaamse volkswijsjes van 17.30 tot 18.30 uur. Dezeofficiële ope ning wordt verricht op vrijdag 2 juni om 19.30 uur in de bur gerzaal. Burgemeester F. Jacobs van Hulst, zijn collega Platteau uit Dilbeek en de wethouder van cultuur P. Weemaes verzorgen de inleiding. Voor deze gele genheid zijn ook de vrienden burgemeesters en schepenen en raadsleden uit het Pajotten- land uitgenodigd. De Culturele vereniging van kunstenaars heeft de kunstten toonstelling samengesteld en hiervoor enkele kunstenaars geselecteerd. De werken zijn te bezichtigen tijdens de kantoor uren en op zaterdag en zondag van 14.00 tot 18.00 uut. De expo sitie duurt tot 18 juni. Cursisten richten de foto-expositie in Den Dullaert in. HULST - De fotografie- groep van het VEJV in Hulst houdt in samenwer king met het baanlozen- project Hulst/Hontenisse een expositie in de ont moetingsruimte van het gemeenschapscentrum Den Dullaert. De tentoonstelling omvat een twintig fotopanelen, waar mee de deelnemers laten zien dat hun lessen aardig wat vruchten hebben afgeworpen. Een geliefkoosd onderwerp is de natuur. Vooral het vellen van de iepen op de historische wallen van Hulst is door de fotografen onder de loupe ge nomen. Met enkele pakkende teksten wordt duidelijk ge maakt hoe de makers van de foto's denken over de kaal slag. Door de verschillende wijzen van afdrukken en di verse ontwikkelingstechnie ken zijn goede effecten be reikt. De iepen vormen het voornaamste onderwerp, - F0T0DESTEM/C0RJ.DEB06R maar ook een enkel blad op een straatrooster en een con versatie tussen twee winke lende dames zijn op gevoelige wijze gefotografeerd. De expositie werd gisteren door de deelnemers zelf inge richt en is tijdens de ope ningsuren van Den Dullaert te zien tot 29 mei. (ADVERTENTIE) er is geen betere Fa.Verlinde: Terneuzen, Axelsestraat 25. Tel.: 01150-13533/96496 Van onze correspondente KAPELLEBRUG - Het kerk bestuur van de H.-Johannes de Doperparochie vraagt in het parochiebulletin belangstelling en steun voor de instandhou ding van de kapel van Onze Lieve Vrouw ter Eecken. Veel mensen, zeker de oude ren zowel van de parchie als van ver daarbuiten, hechten grote waarde aan deze kapel, waar men in vroeger tijden vaak ging 'beewegen'. Tegen woordig wordt deze kapel nog vaak gebruikt voor bijzondere diensten, meivieringen en hu- welij ksvieringen. Het begin van het onderhoud aan de kapel is gestart met het tuinonderhoud. De eiken die tegen de kapel stonden zijn door de gemeente gerooid om dat ze schade toebrachten aan de fundering en aan het dak. Het kerkbestuur zal daar nu nieuwe bomen moeten planten en ook de schade aan het dak zal verholpen moeten worden. De tuin die de kapel omringt zal gedeeltelijk worden opge knapt door een tuindersbedrijf, maar men zoekt nog vrijwilli gers die het regelmatige onder houd op zich willen nemen. Men kan zich aanmelden bij Eddy van Acker. Het kerkbe stuur doet tevens een beroep op de parochie om een financiële bijdrge te leveren voor deze ex tra kosten. Bij voldoende steun wil men ook aan de reparatie van de beelden in de tuin iets doen en ook weer enkele zit banken plaatsen. TERNEUZEN - Uitslagen wedvluchten vanuit Compiègne. Samenspel Hulst/St.-Jansteen, 330 oude duiven, 1451,94 mpm: 1. R. Danckaert, St.-Jansteen; 2. Ed de Nijs, Hulst; 3. J. Verheijden, 4. Ed van Goethem, 5. mevrouw A. van Looy, allen St.-Jansteen; 6. W. Boddaert, 7 en 10. L. van Lan- deghem, beiden Hulst; 8. P. Rot tier, 9. Adri Thijs, beiden St.- Jansteen. Met 414 jaarlingen, 1471,97 mpm: 1 en 9. G. Duerinck, St.-Jansteen; 2 en 8. P. d'Hondt, Hulst; 3. A. Lauwrensen en zoon, 4. R. Danckaert, beiden St.-Jan steen; 5. Ed de Nijs, Hulst; 6. J. van Daele, 7. J. Verheijden, bei den St.-Jansteen; 10. J. Dhanis, Hulst. Herleving Kloosterzande, 135 oude duiven, 1423,3 mpm: 1. A. Hemelaar, 2. W. Voet en zoon, 3. J. Voet, 4 en 5. B. van Waes, 6. M. Bisschop, 7 en 10. S. Neeteson, 8. H. van Dijk, 9. C. Bisschop. Met 176 jaarlingen, 1437,03 mpm: 1,2,6 en 8. combinatie Reyns-De Kort, 3. R. Mahu, 4. F. Roctus, 5. A. Ver- cauteren, 7. A. Lauret, 9. F. van Kruyssen, 10. H. van Dijk. De Reisduif Graauw in samen spel met De Postduif Lamswaar- de, 142 jaarlingen, 1426,78 mpm: 1. P. de Koster, 2 en 10. E. Boshui zen, 3 en 8. gebroeders De Koster, 4. combinatie d'Hondt-De Waal, 5. O. Kouijzer, 6. J. van Laere, 7. Ed van Damme, 9. P. van Goe them. Met 70 oude duiven, 1440,12 mpm: 1,2,3 en 5. J. Pardon, 4 en 10. J. van Grol-Tottee, 5. combinatie d'Hondt-De Waal, 7. P. van Goe them, 8. G. Vioen, 9. W. Volleman. De Snelle Duif Clinge, 60 oude duiven, 1419,02 mpm: 1 en 8. R. Baert, 2. J. Willaert, 3 en 7. H. de Schepper, 4. S. Bolsen, 5 en 6. L. Willaert, 9 en 10. J. van de Bran den. Met 96 jaarlingen, 1419,03 mpm: 1. R. Baert, 2.1. Merckx, 3. B. van de Branden, 4. S. Bolsens, 5. J. Koolmees, 6 en 7. P. de Kos ter, 8. H. de Schepper, 9. Jos de Burger, 10. J. van de Branden. De Postduif Heikant, 205 jaarlin gen, 1427,62 mpm: 1. Ch. de Bruijn, 2 en 9. Ch. de Beule, 3. Ed Verschuren, 4. Ed Maas, 5. An- toine Thijs, 6. C. Lauret, 7 en 10. Th. de Block, 8. C. Weemaes. Met 119 oude duiven, 1444,18 mpm: 1. Ch. de Beule, 2. J. Gijsel, 3. An- toine Thijs, 4. Cam. de Beule, 5. gebroeders Van Houten, 6. F. van Hoye, 7. Th. de Block, 8. C. Lau ret, 9. J. Leenknegt, 10. G. Smet. Nieuw Leven Koewacht, 121 oude duiven, 1456,85 mpm: 1. Jos Ele- geert, 2,3 en 4. Jac. Elegeert, 5. Joh. de Block, 6 en 9. P. van Goe them en zoon, 7. A. de Koster, 8 en 10. Th. de Waal. Met 221 jaarlin gen, 1450 mpm: 1. O. van Damme, 2 en 7. Jac. Elegeert, 3. R. van Hij fte, 4. R. Zaman, 5. P. van Goethem en zoon, 6. W. Elegeert, 8. Joh. de Block, 9. A. de Douw, 10. J. Rombout. Eerlijk Vreest Niemand Stoppel dijk, 85 duiven, 1383,9 mpm: 1. J. Boeijkens, 2. J. de Brouwer, 3 en 10. B. Burm, 4. T. Boogaart, 5,6 en 7. J. en W. van Belle, 8. mevrouw Strooband, 9. A. van Leuven. Moet Moed Vooruit Boschkapel- le, 107 oude duiven, 1423,55 mpm: 1 en 7. D. Dobbelaar, 2,3 en 9. L. Kerckhaert, 4. F. Dobbelaar, 5. R. Herman, 6. Jac. van Doorn, 8 en 10. A. Nicolaas. Met 148 jaarlin gen, 1431,9 mpm: 1. F. Dobbelaar, 12. C. de Cock, 3. A. Nicolaas, 4. L. Kerckhaert, 5 en 9. D. Dobbelaar, 6 en 7. Th. Pauwels, 8. A. Schuren en zoon, 10. J. de Rijk. Verwachting Axel, 323 duiven, 1446,81 mpm: 1 en 6. D. Dieleman, 2 en 4. Visser-Lensen, 3 en 5. P. de Poorter, 7. J. Nolet, 8. J. Giele, 9. C. de Poorter, 10. A. Verschuuren. De Vrede Sas van Gent, 233 dui ven, 1426,38 mpm: 1,4 en 10. P. Koers, 2 en 7. combinatie Ele geert, 3,5 en 9. G. Dellaert, 6. M. van Dam, 8. R. de Caluwé. Sluiskilse Reisduif, 175 duiven, 1442,97 mpm: 1 en 6. J. Pica vet, 2 en 10. P. Claes, 3. combinatie Klerck-Dhaene, 4. A. Snoek, ,5 en 8. F. d e Beule, 7. J. en R. Dane, 9. Ch. de Biezen. Eendracht Ternzuen, 341 duiven, 1436,42 mpm: 1. Joh. Zegers, 2. R. de Schoolmeester, 3. combinatie Bos-Westeinde, 4. A. de Meijer, 5. C. Oppeneer en zoon, 7. M. de Roo, 8. J. Moes en zoon, 9 en 10. A. Arens. Volharding Westdorpe, 98 jaar lingen, 1442,33 mpm: 1 en 7. R. Soethaert, 2,4 en 8. P. Baecke, 3,6 en 10. A. Rombout, 5. combinatie Gijsel-Istas, 9. Ed de Smet. Met 95 oude duiven, 1458,35 mpm: 1,2,3,5 en 9. P. Baecke, 4. A. Rombout, 6 en 10. C. van Acker, 7. combinatie Gijsel-Istas, 8. M. Silvius. De Reisduif Philippine, 339 dui ven, 1444,6 mpm: 1 en 10. A. Ram- meloo, 2 en 6. combinatie Roe- giest-Visser, 3. L. Haers, 4. L. Moerman, 5. W. Lauret, 7. E. en L. Breepoel, 8. J. Haak, 9. Cyr. de Clerck. Hoop Biervliet, 236 duiven, 1454,01 mpm: 1,2 en 9. H. de Dob- belaere, 3. M. de Dobbelaere, 4. A. de Groote, 5 en 8. U. Kouijzer, 6. J. Moens, 7. A. de Boevere, 10. J. du Puy. ALLEENSTAANDEN - De soos voor alleenstaanden houdt zaterdag een dans avond in het gemeenschaps centrum Den Dullaert. Aan vang 20.00 uur en de muziek wordt verzorgd door The Williams. Tussendoor bingo en verloting. SINT-JANSTEEN - Van daag, donderdag, verspreidt de VV Steen huis aan huis het pas verschenen jubileum boekje in Sint-Jansteen, Hei kant, Kapellebrug en Absda- le. Het boekje verschijnt ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan van de voetbalclub. Om de viering te bekostigen wordt meteen ook een loterij gehouden. SOOS - In De Vlaschaard wordt donderdag 18 mei een vrouwensoos gehouden. A. IJzerwijn spreekt over stra len en radio-activiteit. JOKEREN - De Katholieke Bond voor Ouderen hield een jokerwedstrijd in gemeen schapshuis Malpertuus waar aan 48 personen deelnamen. Uitslag: 1. mevrouw Lernout, Heikant; 2. R. van de Bran den, 3. E. Danckaert, beiden Clinge. Stand kampioen schap: 1. U. Willaert, Clinge 557 punten, 2. mevrouw Ler nout, Heikant 4450,3. A. Mens, Hulst met 261 punten. SPELENMIDDAG - Aan de gezelschapsspelenmiddag van de Algemene Bond voor Ouderen in gemeenschaps huis Malpertuus namen 55 personen deel. Uitslag dames: 1. Boonman-Lernout, Clinge; 2. Van Vlierberghe-Deyaert, De Klinge; 3. Buysse-Heyens, Clinge. Heren: 1. Van Broeck, Clinge; 2. Van de Velde, Ste- kene; 3. Saman, Kapellebrug. BINGO - De Algemene Ne derlandse Bond voor Ouderen houdt donderdag 18 mei in gemeenschapscentrum Mal pertuus een bingomiddag, aanvang 13.30 uur. Iedereen boven de 50 jaar is welkom. DIENST - In de boskapel achter de sportvelden wordt vanuit de Henricusparochie vrijdag 19 mei een Maria- dienst gehouden. Aanvang 19.30 uur. GAME'78 - De tennisvereni ging Game'78 heeft voor eind mei nog twee evenementen op het programma staan. Vrij dag 19 mei wordt er een gent- lemenevening gehouden en vrijdag 26 een ladiesevene- ning. De wedstrijden begin nen om 20.00 uur, maar men kan zich ook later voor deel name melden. KAARTINGEN - Het comité dat het bieden en jokeren voor ouderen organiseert, 'Biejo voor ouderen', hield tot op heden deze kaartingen voor de Katholieke Bond voor Ouderen. In Clinge zijn ech ter twee bonden die de belan gen van deze mensen beharti gen. Deze twee zijn niet meer uit de gemeenschap weg te denken. Om deze reden heeft het comité gemeend de kaar tingen te moeten verdelen en wel als volgt: jokeren begint vrijdag 7 juli en verder iedere eerste vrijdag van de maand en valt onder de naam van de Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen. Het bieden be gint vermoedelijk vrijdag 28 juli en verder iedere derde vrijdag van de maand onder de naam van de Katholieke Bond voor Ouderen. Het or ganiseren blijft verder in handen van het comité. JEUGDSOOS - In gemeen schapscentrum Malpertuus wordt dinsdag 23 mei een overlegbijeenkomst gehou den, aanvang 19.30 uur, over het initiatief van de gemeente om ook op Clinge en jeugd soos van start te laten gaan. De besturen van alle vereni gingen en organisaties, als mede vrijwilligers die zich al hebben aangemeld, zijn uit genodigd. De bedoeling is dat er op die bijeenkomst van ge dachten wordt gewisseld over de opzet van de soosavonden. Het plan is na de grote va kantie met de jeugdsoos te beginnen. Het is in grote mate afhankelijk van het aantal vrijwilligers of de jeugdsoos door zal gaan. Personen die als vrijwilliger willen optre den, maar dit nog niet ken baar hebben gemaakt, zijn uiteraard ook welkom op deze bijeenkomst. KAARTING - De Katholieke Bond voor Ouderen houdt vrijdag 19 mei een kaarting in gemeenschapscentrum Mal pertuus, aanvang 13.30 uur. Deze kaarting voor iedereen boven de vijftig jaar telt mee voor het kampioenschap. EXCURSIE - De natuurbe schermingsvereniging De Steltkluut houdt zondag 21 mei een vroege vogelexcursie, die om 05.00 uur begint aan de Molenstaat bij Interjute. Het is de bedoeling op deze tocht vooral de vogelgeluiden te be luisteren en men verwacht roodborst, zanglijster, merel, winterkoning, tuinfluiter, zwartkop, fjiftjaf en fitis te horen. Ook hoopt men verder in de dieren- en plantenwe reld weer veel moois te kun nen waarnemen. Rond 07.30 uur is men terug aan Interju te. KAARTING - Door de Bond voor Ouderen werd in De Blaauwe Hoeve een kaarting gehouden waaraan vijftig personen deelnamen. Uitslag: 1. A. Esseling, 2. E. van de Branden, 3. mevrouw Gijsel, allen Hulst.De volgende kaartingen zijn 16 mei in De Lieve en 22 mei in De Blaauwe Hoeve. KAARTING - Door de Bond voor Ouderen werd in zaal De Lieve een kaarting gehouden waaraan twintig personen deelnamen. Uitslag: 1. me vrouw Lernout, Heikant; 2. mevrouw Jongezoon, Hulst; 3. mevrouw Rietjes, Heikant. KAARTING - In zaal De Smickel werd een kaarting gehouden waaraan 42 perso nen deelnamen. Uitslag: 1. G. Vermeulen, Hulst; 2. A. van Eerdenburg, Graauw; 3. R. Claerhout, Hulst. GAAIBOLLEN - Op camping De Vogel werd een gaaibol- ling gehouden waaraan 38 personen deelnamen. Uitslag: hoge vogel: R. de Brouwer, Spui; linker en rechter zij vo gel: H. Cassaujers, Hengst dijk; grootste aantal (6): M. Goedemont, Kieldrecht. KAARTING - In zaal 't Ja gershuis werd een kaarting gehouden waaraan negentien personen deelnamen. Uitslag jokeren: 1. mevrouw Lernout, Heikant;2. mevrouw Ver- bunt, Hulst; 3. mevrouw Van Landegem, Ossenisse. Bieden: 1. mevrouw De Grote, Axel; 21 H. van Waterschoot, Hengst dijk; 3. L. Jonkman, Terneu zen. CLUBAVOND - In zaal De Reizende Man hield De Rei zende Kogel een clubavond waaraan tien personen deel namen. Uitslag: 1. N. Boog- aert, Kloosterzande; 2. W. de Keyzer, Terneuzen en J. de Waal, Kloosterzande; 3. S. Ykema, Walsoorden. KAARTING - Door de Bond voor Ouderen werd in het ge meenschapshuis een kaarting gehouden waaraan 36 perso nen deelnamen. Uitslag: 1. C. van de Branden, Kapelle brug; 2. W. Kooien, 3. me vrouw Plasschaert, beiden Graauw. Eindstand competi tie heren: 1. R. Linthout, Axel; 2. F. Piessens, Clinge; 3. E. Kouyzer, Graauw. dames: 1. mevrouw Van Immerseel, Graauw; 2. mevrouw Haulez, Hulst; 3. mevrouw Plas schaert, Graauw. De volgende kaarting is 26 mei, aanvang 13.45 uur. Dan wotdt ook de prijsuitreiking gehouden. SPELMIDDAG - De Bond voor Ouderen houdt vrijdag 19 mei een spelenmiddag in het gemeenschapshuis, aan vang 14.00 uur. GAAIBOLLEN - In zaal Rue du Nord werd een gaaibolling gehouden waaraan twintig personen deelnamen. Uitslag: hoge vogel: N. Goossen, Wal soorden; linker zij vogel: P. Sloot; rechter zij vogel: Th. Cambeen; grootste aantal (8): Th. van Cauteren, allen Kloosterzande. KAARTING - In zaal De Kroon werd een kaarting ge houden waaraan zeventig personen deelnamen. Uitslag jokeren: 1. mevrouw Pau wels, Kloosterzande; 2. me vrouw Van Gink, Axel; 3. me vrouw Sponselee, Axel. Bie den: 1. B. Bos, Axel; 2. J. van Hecke, St.-Jansteen; 3. A. Brooymans, Terhole.

de Stem | 1989 | | pagina 15