SV Aloy naar drie marathons Jan van de Linde is goed op dreef Jeugd begint strijd om tennistitels SPORT Veraart halve finalist HKC komt niet verder dan gelijk spel SPORTAGENDA Pieters in halve finale Isabelle Leenhouwers bereikt de halve finale IK WIL NU NAAK DE CARAVAN KUNNEN GAAN ALS HET MU UITKOMT' DE STEM SPORT 3 ZATERDAG 31 DECEMBER 1988 INDRUKWEKKEND PROGRAMMA VAN GRAAUWSE TRIMCLUB AXEL - AZW moet op zoek naar een nieuwe voorzitter. De regerende praeses Cor van Hermon trad on langs terug. En dat betekent dat de voetballerij weer een markante fi guur kwijt is geraakt Want zo mag de rust uitstralende Van Hermon, die overigens nog wel in is voor hand- en spandiensten zoals hij stelt, best genoemd worden. Gezag Wisselingen Favoriet Verrassend Resultaten tennisschool Hulst .Voorwaarts houdt instuif Clubrecord Stefan Praet Theo Platjouw speelt driebanden TENNISTOERNOOI DAMES-B IN GOES Lastig T14 Van onze atletiekmedewerker GRAAUW - De loopafde ling van de Graauwse trim- club SV Aloy werkt komend seizoen een indrukwekkend buitenlands programma af. Niet minder dan drie inter nationaal gerenommeerde marathons zijn daarin op genomen. Aan de sportieve evenementen wordt tevens een korte vakan tie gekoppeld. „Dat betekent dat ook de mensen naast de lo pers aan hun trekken kunnen komen," aldus Aloy-hoofdman Remy Magnus, die op dit mo ment besprekingen voert met een vijftal Belgische clubs om tot één grote omni-club te ko men. Dat vijftal bestaat uit De Sterre (St.-Niklaas), Volhar ding (Beveren), Walo (Nieuw- kerken-Waes), Zwin (Zwijn- drecht) en Antwerpen. Mag nus: „Als we samengaan heb ben we zo'n 2000 leden en dat vergroot de mogelijkheden al leen maar." Nieuw op de buitenlandse kalender is de marathon van Wenen waar men van 15 tot en met 18 april naar toe gaat. Van 28 april tot 7 mei staat er even eens een nieuw evenement ge pland met de estafetteloop Graauw-Blanes over maar liefst 1350 kilometer. Teams van twee moeten die afstand naar Spanje overbruggen. Eer der liep SV Aloy al Parijs- Graauw en Luxemburg- Graauw in estafettevorm, maar deze afstanden vallen in het niet bij Graauw-Blanes. In september wordt deelge nomen aan de 17 kilometer lange loop Parijs-Versailles. De marathons van Berlijn (29 september) en New York (van 11 tot 7 november) zorgen voor de buitenlandse afsluiting. Twee marathons waar men al eens eerder aan deelnam. De startbewijzen zijn volgens Magnus al zeker gesteld. „Voor iedere marathon kunnen we 25 startkaarten krijgen. Het is een voordeel dat we in Berlijn en New York al eens geweest zijn. Je kent dan enigszins de weg. In New York is het overigens de twintigste uitgave, dus een jubileum en de organisatoren willen daar een extra tintje aan geven." Geïnteresseerden voor deel name aan één van deze evene menten kunnen bij Henny Magnus terecht. „Dat zijn za ken die mijn vrouw regelt," al dus Remy Magnus, die stelt dat hij binnenkort nog met een groot evenement uitpakt. „Wat, dat vertel ik nog niet. Het is nog niet helemaal rond. maar rond half januari hoor je meer." Cor van Hermon voorzitter af Door Rinus Verberkmoes De sportieve voetbalcarrière van Cor van Her mon begon in 1949. Een jaar waarin hij terug keerde uit Nederlands Indië. Eveneens een jaar waarin hij lid werd van de Axelse zaterdagvoet balvereniging AZW. Als speler maakte hij bij de rood-witten furore door in het keurkorps uit te komen. In eerste instantie als aanvaller, later als verdediger. Zijn gladde schedel was zo doende en bekende verschijning op de regionale voetbalvelden en tevens een opvallend Van Her- mon-kernmerk. Typerend voor de periode waren ook, zoals Cor van Hermon zich herinnert: „Het per fiets bezoeken van de tegenstander. Met uiteraard het bekend vijltje in de tas om de spijkers in de nop pen te kortwieken." Kleedlokalen zoals die te genwoordig op elk sportpark te vinden zijn, wa ren onbekend. „Als we geluk hadden kregen we een teiltje water uit de toenmalige jeugdherberg of werd er een emmertje uit de waterput ge haald. Verkleden deden we ons in de paarden stallen. Onderkomens die wij konden gebruiken omdat wij in die periode op het huidige Axelse concoursterrein speelden. Trainen deden we daar eveneens. Soms zelfs bij het licht van een auto, die daarvoor aan de kant van het terrein werd neergezet," weet Van Hermon, die zich af vraagt: „Zouden de jonge gasten van nu dat er ook nog voor over hebben?" Deze vraag leidt onmiddellijk tot praten over de jeugd. Jonge sportmensen die Van Hermon graag mag. Veel kwaads hoor je hem er dan ook niet over zeggen. „Ik geloof niet dat deze jeugd gemener voetbalt dan toen wij die leeftijd had den. Het grote verschil zit hem in de acceptatie van gezag. Het gezag was vroeger groter. Je ging voetballen en hield verder je mond. Nu is men mondiger en klaagt men sneller. Zelfs al als er een kraantje lekt" Cor van Hermon maakte eveneens de opbloei van de voetbalsport mee. Niet alleen een groei in aantal spelers, beter materiaal en uitgekiender voetbal, maar ook de bouw van sportaccommo daties waar alles op en aan zit, waardoor er te vens meer van bestuurders gevergd werd. Van Hermon: „Die groei is spectaculair geweest. Voor ons begon dat door naar de 'Armendiek' te verkassen. Daarna zijn we verhuisd naar ons huidige onderkomen aan de Sportlaan. Bestuur lijk veranderde er eveneens het een en ander. De tijd dat je voetbalde en verder als bestuur der weinig tot niets meer te doen had, is voorbij. In de huidige tijd moet je als bestuurder overal achteraan. Van reclameborden tot en met gezel lige bijeenkomsten beleggen toe. Kortom, je bent een hele week in de weer. En daar wilde ik als 'vutter' van af. Ik ben nu zestig jaar en vind het tijd dat ik eens van de vrije tijd en de caravan mag gaan genieten. Als voorzitter kon dat ook wel, maar dan toch vaak pas na acht uur op de zaterdagavonden." Over het voetbal van het huidige AZW-keur- korps is Van Hermon voorzichtig. „AZW doet het momenteel niet goed. Daar kun je gezien de ranglijst niet omheen. Voor mij is dat tevens een signaal dat het steeds moeilijker zal worden een team bijeen te krijgen en te houden. Ik bedoel hiermee een vaste samenstelling zonder dat er veel gewisseld moet worden. Want juist die wis selingen binnen het elftal zie ik steeds frequen ter worden. De oorzaak is ploegenwerk. Steeds meer jongeren komen daarmee in aanraking. Op zich goed voor de werkgelegenheid, maar voor een club is dat een extra moeilijkheidsfactor aan het worden. Vandaar dat ik wat sceptisch tegen de voetbaltoekomst aankijk" Door het terugtreden van Cor van Hermon kwam er een functie in het AZW-bestuur vrij. Voorlopig neemt Johan van de Velde deze rol waar. Toch klampen velen Van Hermon nog aan. Want ook zij zien deze sympathieke Axe laar nog altijd als deel van de AZW-inventaris. Moeite heeft Van Hermon daar echter niet mee. „Ik blijf AZW'er voor allerlei klusjes. Vandaar dat ik nog vaak op het voetbalveld te vinden ben. Is het niet voor de lotenverkoop, dan is het wel voor een andere job. Trouwens, het beheer van de toto en lotto blijft voorlopig bij mij. Echt weg ben ik dus niet. Acht jaar voorzitter zijn vind ik, na jarenlang voorzitter van de jeugd commissie te zijn geweest en na ook nog eens een aantal jaren in de elftalcommissie meegelopen te hebben, ruim voldoende." Cor van Hermon, de AZW-man in hart en nieren, legt de voorzittershamer neer bij de Axelse vereniging. - foto de stem/cor j. de boer Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - Terneuze- naar Jan Veraart schreef twee jaar geleden het ten nistoernooi in het Racket centrum op zijn naam in de D-categorie en vorig jaar drong hij door tot de halve finale. Zover wist hij zich ook gisteren te plaatsen na dat hij poulewinnaar was geworden. In de eerste ronde op het afval- schema was Ad Dirven zijn te genstander en via een 8-2-zege plaatste Veraart zich voor de halve eindstrijd. De winnaar van het duel tussen Kees Kom- mers en Aart van der Sloot wordt de tegenstander van Veraart. Hulstenaar Reggie van de Berg staat bovenin het schema geplaatst en ook hij werd al halve finalist via een walk over op een zieke Macky Ed wards van Muijen. Bij de dames in de E-catego- rie zijn de finalisten al bekend. Marloes Audenaerd plaatste zich gemakkelijk voor de eind strijd en ook Marleen Heijn- drickx ondervond weinig te genstand van betekenis in haar poule. ENKELE UITSLAGEN Herendubbel C: Van Remortel/ Hame link - Bleij enberg/Kort 9-6, Wille/Tol- hoek - Langeraert/ Pieters 7-6, Ever ting/Van Quekelberghe - Bleij enberg/ Lambert 7-7. Gemengddubbel C: Van Pamelen/Ha melink - Robesin/Stockman 10-5. Damesdubbel D: De Jong/Eijke - Van Zweeden/De Rooij 7-7. Herenenkel E: Eric Audenaerd - Adrie Verschelling 6-3, Wim Wuijts - Dick Boers 12-1, Niek de Koster - Bob Hame link 10-3, Mike van Pamelen - Piet Boeije9-2. Van onze atletiekmedewerker BRESKENS - Jan van de Linde schreef de tien kilo meter lange Napoleon- hoeve-trimloop op zijn naam. De Oostburger wist in de slotmeters zijn gezel van de tweede wedstrijd helft, Henk Pielaet uit Bres- kens, achter zich te houden. Dit duo was overgebleven van een groepje van zes dat zich vrijwel direct na het startschot had geformeerd. Dat zestal be stond naast Van de Linde en Pielaet verder uit Jaap Fre- mouw, Ivan Verbeke, Camiel de Rooy en Jan de Jonge. Het was met name Jan de Jonge die met de wind in het nadeel tot aan het keerpunt het vuile werk opknapte. Op het keer punt moest de Terneuzenaar die inspanningen bekopen en samen met Camiel de Rooy de rol lossen. Dat overkwam ver der in de wedstrijd ook Fre- mouw en Verbeke. Twee leiders bleven er dus over met Van de Linde en Pie laet. Pielaet maakte een sterke indruk en probeerde tot twee keer toe in het rulle zand van de duinklimmetjes bij de 'Boe kanier' zijn medevluchter te lossen. Maar evenzoveel maal kwam de taaie Jan van de Linde terug en sloeg in de eind spurt toe. De Belg Verbeke klopte Fremouw in de strijd om de derde plaats. Bij de dames zegevierde Elly Murre op de vijf kilometer, ter wijl de jeugdige Peter van de Linde (de zoon van de eerder genoemde Jan van de Linde) de twee kilometer het snelst af wist te leggen. De vijf kilome ter bij de heren ging de mist in. Deze afstand was op het laatste moment ingelast en de deelne mers misten de routebordjes en kwamen daardoor in de 10 ki lometer-wedstrijd terecht. „Een fout die we in de toekomst uit moeten bannen," aldus Cor van de Velde, lid van het re creatieteam van de Napoleon hoeve. Er kwam slechts een dertigtal deelnemers op deze wedstrijd af. UITSLAGEN 2 km: 1. Peter van de Linde (Oost burg). 10 km: 1. Jan van de Linde (Oost- burg) 40.30, 2. Henk Pielaet (Bres kens) 40.31, 3. Ivan Verbeke (Bel gië) 41.40, 4. Jaap Fremouw (Bres- kens) 41.41, 5. ex aequo Camiel de Rooy en Jan de Jonge (beiden Ter- neuzen) 42.03, 7. Freddy Saey (IJ- zendijke) 43.00, 8. Jean-Pierre Dhondt (België) 43.10, 9. Johnny de Martelaere (IJzendijke) 43.38, 10. Johan Zegers (Breskens (43.45). Dames 5 km: 1. Elly Murre (Ter- neuzen) 29.14. Van onze tennismedewerker TERNEUZEN/GOES - In de tennis hallen van De Braakman en in Goes wordt er evenals de voorgaande jaren gestreden om de Zeeuwse indoor jeugdtennistitels in verschillende leeftijdscategorieën. Dinsdag 3 ja nuari start men de wedstrijdenreeks, terwijl de finales hun beslag krijgen in Hal Schelde International te Goes op vrij dag 6 j anuari. De hoogste leeftijdscategorie is die tot en met 16 jaar. Bij de jongens is Tim van Veldhoven favoriet op het 16 namen tel lende schema. Hij moet een waardig op volger worden van Manfred de Kok, die vorig jaar de titel in de wacht sleepte. Axelaar Guido Tolhoek kreeg de voorkeur voor de tweede plaats, voor de als respec tievelijk drie en vier ingeschatte Eric Eversdijk en Bernd van Queckelberghe. Laatstgenoemde werd bovenin het schema geloot. Door de afwezigheid van Stephanie Rottier werd Emerence van Wingen de fa voriete bij de oudste meisjes. Haar concur rentes zijn Isabelle Leenhouwers en Ma- non Kienjet, die als alles volgens verwach ting gaat, onderling moeten uitmaken wie finaliste wordt. Nataly Tijssen heeft de meeste aanspraak op de titel bij de 14-ja- rige meisjes en dat komt tot uitdrukking in het feit dat de organisatie haar enkele ronden heeft vrijgesteld. Als tweede en derde werden geplaatst Cora Cijvat en Annemarie Bruijnzeel. Bij de jongens tot en met 14 jaar moet Sebastien Rottier zich revancheren op zijn vorig jaar geleden verlies in de finale te gen Marcel Schouw. Deze treft Rottier overigens niet als tegenstander, want hij is de leeftijdsgrens gepasseerd. Hans Hui- bregtse wordt als mogelijke tegenstander in de finale getipt, waarna als derde en vierde werden geplaatst Lennard van der Boom en Dennis van 't Westeinde.OVE- RIGE PLAATSINGEN JONGENS Tot en met 10 jaar: 1. Fabian Probert, 2. Arne van Geldermalsen. Tot en met 11 jaar: 1. Virgil Greeve, 2. Aart-Jan de Looff, 3. Rinke van Remortel, 4. Jeroen de Kam. Tot en met 12 jaar: 1. Virgil Greeve, 2. Bart van Steveninck, 3. Eduard van de Wiele, 4. Tom Le- feber. MEISJES Tot en met 10 jaar: 1. Kelly Bouman, 2. Nathalie Vinkoert. Tot en met 11 jaar: 1. Kelly Bouman, 2. Simone Tijssen. Tot en met 12 jaar: 1. Kelly Bouman, 2. Simone Tijssen. Met schijnbaar gemak werd zij winnares in haar poule met overwinningen tegen Maijolijn Kodde en Jeanet Meijers en plaatste zich op het afval- schema tegen Ingrid de Vries, die in de kwartfinale met 6-5 won van Chantal van Schelven. De als eerst geplaatste An gela Latuheru was de eerste die zich voor de finale plaatste via een 10-2-zege op Jeanet Meij ers. Tim van Veldhoven strijdt in dit kerst-toernooi te Goes op twee fronten. In de C-categorie geldt hij als de onbetwiste fa voriet voor de eindzege nadat hij in de poule winnaar werd via een 5-2-overwinning tegen Marcel Wolfert. Op het afval- schema plaatste hij zich voor de kwartfinales na een 9-2- zege tegen Ronald Vasseur. De als tweede geplaatste Mi chel Gorsse werd verrassend door Robert Springer uitge schakeld in de eerste ronde met 6-4, waarna Springer via een 7- 5-overwinning tegen Kees Oos- trom zich verzekerde van een Van onze sportmedwerker TERNEUZEN - Het meest opvallend in de bekercom petitie van het zaalvoetbal rayon Terneuzen is de uit schakeling van regioklasser Broodje Ben/De Ridder 2. Eerder verloor die ploeg van rayon-eersteklasser Sporting Van Kouteren/ Dieleman en nu kwam die ploeg maar nipt tot een ge- lijk spel tegen nota bene rayon-derdeklasser Smit. Krap, omdat kort voor tijd de topper uit de derde klasse nog met 3-2 voor stond. In die slot fase sleepte Broodje Ben/De Ridder 2 nog wel een gelijk spel in de wacht, maar het kan kwalificatie voor de volgende bekerronde vergeten. Eveneens een opvallend re sultaat in die bekerstrijd kwam op naam van tweede klasser Dow 2 dat eersteklasser HKC bedwong. Eersteklasser Philips 1 had alle moeite om derdeklasser Atoom Boys van een gunstig resultaat af te hou den. Er werden ook enkele com petitiewedstrijden gespeeld. In de eerste klasse won Sporting Van den Hemel, zij het met moeite, van Sporting Van Kou teren/Dieleman en heeft nu al een voorsprong opgebouwd van zeven punten op nummer twee. In de derde klasse blijft EK Yugo in de top meedraaien na de zwaar bevochten zege op Broodje Ben/De Ridder 3. UITSLAGEN Bekercompetitie: Atoom Boys-Phi- lips 1 3-4. HKC-Dow 2 2-2, Broodje NIEUWSOVERZICHT HULST - Rob Blommaert en Arie Schakel waren succesvol in de wedstrijdgroep van de tennisschool Hulst. Blommaert ver sloeg met 8-2 Jan van Goethem en Schakel zegevierde met 12-2 over Jan van de Berg. OVERIGE UITSLAGEN DE: José Haselager-Riny Courtin 11-4, Arno Ferket-Anja Bonte 7-7, Jacqueline Kalmeijer-Carla de Kort 6-6, Ria Donze-Monique Coone 8- 6, Saskia Gijsel-Wilma Haak 6-6, Bernadette Missiaen-José Muilwijk 8-4. DD: Missiaen/De Waal-Donze/Boon 10-6, Haselager/Van Waes-Kuij- pers/Eshuis 6-6, Kindt/De Smit-Eggink/Vael 9-2. HE: Wim Kuij pers-Peter de Schepper 7-4, Niek de Koster-Guido Ver- straeten 7-4, Eddy Schelfhout-Fred van Swaal 10-2, William Calluy- Roel Hartman 10-7, David Hans-Sebastien Rottier 9-4, Jean-Paul Beens-Fred van Swaal 7-3, Theo Heijndrickx-Ron Remijn 10-3, Jan van de Berg-Michel Kommers 6-6, Eddy van Duijse-Henk Stam 8-2, Jo van Hauten-Luc Missiaen 8-4. Jeugd: Jeroen de Kerf-Pascal van Poecke 5-4, Melanie Wijgermans- Francis de Koster 5-5, Hervé Lebbinck-Jeroen Fassaert 7-5, Sophie van Dierendonck-Liseiotte Peersman 8-5, Patrick Verstraeten-Esther Vervaet 8-2, Guido van Poecke-David Liem 8-2, Guido Rombout- Remco Prince 10-2, Alessandro Nanna-Jeroen Fassaert 9-2, Esther Vervaet-Kjeld van de Vijver 9-3. AXEL - De Axelse basketbalvereniging Voorwaarts houdt woensdag 4 januari een instuif. Leerlingen van de basisschool van 8 tot en met 12 jaar uit Axel en omstreken zijn dan welkom in sporthal 't Sportuus van 14.00 tot 16.00 uur. Het geheel staat onder de bezielende leiding van Voorwaarts dames- en herencoach Sijs. LIEVEN - Stefan Praet van het Hulsterse RKHAV wist tijdens indoorwedstrijden in het Franse Lieven het clubrecord op de 800 meter bij de A-junioren te verbeteren. De atleet uit Nieuw- Namen kwam tot een tijd van 2.00.64 en daarmee eindigde hij als tweede in zijn serie. ROOSENDAAL - Theo Platjouw van de biljartvereniging Ed Horemans uit Axel neemt van vrijdag 13 tot en met zondag 15 januari deel aan de nationale voorwedstrijden tweede klasse driebanden groot biljart. Op die dagen is de ex-ereklasser te gast in café Ricardo te Roosendaal waar de biljartvereniging Bruvano uit Bergen op Zoom voor de organisatie van deze wedstrijden zorgt. Theo Platjouw is in deze klasse ingedeeld in een poule met drie spelers uit Bergen op Zoom. Dat zijn: Brugmans, Clarijs en Klijssen. Daarnaast is er nog een Zeeuw van de partij. Dat is Pankow uit Zierkzee. De poule wordt gecompleteerd met de deelname van Uitdewilligen uit Kruisland. VAN HET WEEKEND SQUASH Zaterdag 7 januari: Flying Dutchman 1-Aqua Delta 1 (derde divisie dames, afdeling 4), Flying Dutchman 3-Waalwijk 3, Vlis- singen 2-Flying Dutchman 3, Waalwijk 3-Vlissingen 2 (vijfde divisie heren, afdeling 5), Rac ketcentrum Terneuzen, aanvang 12.00 uur. Yellow Dot 1-Dommel Squash 5, Aqua Delta 2-Yellow Dot 1, Dommel Squash 5-Aqua Delta 2 (vijfde divisie heren, af deling 5), sporthal Noorddijk Cadzand. ZAALHANDBAL Afdeling: HV Hulst-Hontenlsse (eerste klasse dames), sporthal Den Dullaert Hulst, aanvang 12.20 uur. HVSV-GSC 2 (eerste klasse heren), sporthal 't Zwaantje Terneuzen, aanvang 15.10 uur. Van onze tennismedewerker GOES - Isabelle Leenhouwers uit Oostburg heeft de halve finale bereikt bij de dames B in het tennistoernooi te Goes. plaats bij de laatste vier. Joost Thorenaar, de regerend Zeeuws kampioen, maakte tot nu toe geen fouten in de hoog ste categorie. Alleen Arthur- Jan Roose maakte het hem in de poule nog lastig, maar met krappe 6-5-cijfers wist Thore naar toch te zegevieren. Inmid dels bereikte hij de halve finale nadat hij met 7-4 won van Ha rold Schipper. ENKELE UITSLAGEN EERSTE RONDE HE-B: Harold Schipper- Ruud Olijdam 6-5, Frans Verhulst-Stefan Haver- mans 7-4, Antoine van Boc- kel-Marcel Wolfert 7-6, Tim van Veldhoven-Paul-Ri- chard Hellemans 6-4. DE-B: Jeanet Meijers-Ma- non Kienjet 7-6, Ingrid de Vries-Chantal van Schelven 6-5. HE-C: Paul-Richard Helle- mans-André Goedegebure 9-1, Dennis de Jong-Arno Jongsma 5-4, Harold Schip- per-Eric Eversdijk 9-2, Kees Oostrom-Dennis Reijnhout 6-5, Sigvard van Olm-Ra- mon de Jong 7-2, Frank Wil- lekes-René Montenarie 7-4. Van onze tennismedewerker HULST - Dethlef Pieters uit Vogelwaarde heeft zich geplaatst voor de halve fi nales van het jeugdtennis- toernooi in Den Dullaert te Hulst. Nadat hij in de eerste ronde vlot afrekende met Philip van Parijs met 6-0 6-1, was Sebas tien Rottier zijn volgende te genstander. Ondanks felle te genstand van Rottier ging de eindzege naar Pieters met 6-3 6-4, die hiermee de tegenstan der is van de eerste geplaatste Guido Tolhoek. Sassenaar Bernd van Que kelberghe heeft zijn handen vol gehad aan de Belg Wim Jans- sens met als inzet een finale plaats bij de 15-jarige jongens. De eerste set was voor Jans- sens, maar Van Quekelberghe herstelde zich goed en via twee sets overwinningen pakte hij de eindzege: 4-6 6-4 6-3. Bij de 15-jarige meisjes werd de als derde geplaatste Anne marie Bruijnzeel halve fina liste na haar 6-3 6-3 overwin ning op Esther Vervaet. In de leeftijdscategorie tot en met 11 jaar werd de eerste ge plaatste Bart van Steveninck in drie sets uitgeschakeld door de ongeplaatste Belg Tim Waelbers met 6-0 3-6 6-4, die zich hiermee plaatste voor de halve finales. Zijn tegenstan der moet komen uit de partij tussen Christophe van der Gucht en Kedi Latuheru. De andere halve finale gaat tussen de twee Belgen Michel Ver- meire en Martino Eeckhout Vermeire, die eerder deze week de tweede geplaatste Eduard van de Wiele uitschakelde, plaatste zich via een 6-4 6-3 overwinning op Virgil Greeve, terwijl Eeckhout won van Tom Lefeber met 6-16-1. ENKELE UITSLAGEN Meisjes t/m 9 jaar: halve finale: Kelly Bouman - Joke Gorleer 6-0 6-0, Veroni- que Ra es - Sophie van Dierendonck 6-0 6-0. Jongens t/m 11 jaar: kwartfinale: Tim Waelbers - Bart van Steveninck 6-0 3-6 6-4, Martino Eeckhout - Tom Lefeber 6-1 6-1, Michel Vermeire - Virgil Greeve 6-4 6-3. Jongens t/m 13 jaar: tweede ronde: Niek van Remortel - Virgil Greeve 6-16-3. Meisjes t/m 15 jaar: kwartfinale: Anne marie Bruijnzeel - Esther Vervaet 6-3 6- 3. Jongens t/m 15 jaar: halve finale: Bernd van Quekelberghe - Wim Janssens 4-6 6- 46-3. (ADVERTENTIE) Ben/De Ridder 2-Smit Sportprijzen Eerste klasse: Sporting Van den He- mel-Sporting Van Kouteren/Diele- man 3-2. Derde klasse: EK Yugo 2-Broodie Ben/De Ridder 3 3-2. STANDEN Eerste klasse: Sporting Van den He mel 10-20, EK Yugo 110-13, HKC 10- 11, ABN 10-11, Sporting'88 1 10-10, Sporting Van Kouteren/Dieleman 10-10, Beldo'79 10-8, Gemeente 10-7, Philips 110-6, W Van Strien 10-4. Derde klasse: FSV 2 8-14, Smit 8-13, EK Yugo 2 9-13, Terneuzen 2 8-9, Goaigetters 8-8, Atoom Boys 8-7, Broodje Ben/De Ridder 3 9-6, Instuif 8-4, Dow 3 8-0. Voor iedereen die een Indonesië-vakantie over weegt. Een avond met veel informatie en een prachtige dia-show. Om te proeven van de sfeer en om te kiezen uit de acht tours die Van Ginkel voor u heeft voorbe reid. Aanvang 20.00 uur. De grote belangstelling voor deze avonden maakt plaatsreservering noodzakelijk. Reserveer nü bij uw eigen reisburo of bel: 01828-11966. DO. 5 JAN. Den Hoekzak Langestraat OOSTBURG De entree a 12,50 p.p. incl. koffie dient aan de zaal te worden voldaan. Reservering ook mogelijk bij de volgende reisburo's: Holland International Van Fraassen, Westkolkstraat 36, Terneuzen, telefoon 01150-12251 Holland International Van Fraasen, Raadhuisplein 3a, Oostburg, telefoon 01170-4006; Reisburo Brugge, Spuiplein 35, Breskens, telefoon 01172-1593; Reisburo Interver, Axelsestraat 15, Terneuzen, telefoon 01150-30251

de Stem | 1988 | | pagina 13