DE STEM rayonadministrateur pnem HEN Dl ff 0i Ui TRANSPt Will ICIi m m RT BIO-RAD l Regio Manager/Product Specialist ervaren calculator cv- en loodgieterswerk AA iennis be: Marath koestel beatrixy ziekenhuis Mercuri Urval technoborg b.v. VERKOPER ADVISEUR de stem van zaterdag 17 december 1988 >T n.v. provinciale noordbrabantse energie -maatschappij C priem} 's-hertogenbosch m/v Hendrion Transport Techniek 25 Jaar Sterk Aanwezig die resultaat en betrouwbaarheid belangrijk vindt VAN OVERVELD B.V. OPERATIE-ASSISTENT M/V Hoofdmonteur elektrotechniek Onderhoudsmonteur elektrotechniek Onderhoudsmonteur werktuigbouw Operators Machinebedieners (prod.lijn) Machinebedieners (inpak) Heftruck chauffeur Algemene inpak medewerkers Meijer Frozen Foods BXI rüüd michels én znJ 1STERDAM - 'Er feebeurt meer in De ileer' is de slogan, vaarmee Ajax al jaren janten tracht te wer- Cen. Soms, zoals nu, yinden de Ajacieden dat die reclame-kreet vat al te letterlijk vordt waargemaakt. /olie toeren Seri verzorgt met haar circa 1700 medewerkers het transport en - tezamen met haar dochter ondernemingen (circa 900 medewerkers) - de distributie van onder andere elektriciteit en gas voor circa 700.000 respectievelijk 225.000 afnemers in de provincie Noord-Brabant. Voor de distributie van electrische energie is het voorzieningsgebied van de PNEM ver deeld in vier districten, die tezamen zijn onderverdeeld in 20 rayons. Ten behoeve van het District West, Rayon Halsteren wordt gevraagd een: Standplaats: Halsteren. Funktle-informatle: - het voeren van de rayonadministratie, zoals verzamelen en verwerken van gegevens met betrekking tot de bedrijfs voering, door eigen personeel of door aan nemers uitgevoerde werkzaamheden en het koderen voor boekhoudkundige verwerking; - het behandelen van aanvraagformulieren ten behoeve van aansluitingen en het geven van informatie aan klanten; - het verrichten van secretariaatswerkzaam- heden voor het rayon, zoals behandelen van de post, typewerk en archivering; - het administratief bijhouden van de magazijnvoorraad en het zorgen voor de kantoorbenodigdheden. Funktia-eisen: - diploma MEAO, bij voorkeur richting bedrijfsadministratie; - ruime administratieve ervaring en bij voorkeur ervaring met geautomatiseer de gegevensverwerking; - goede contactuele eigenschappen en een klantgerichte instelling; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - rijbewijs B. Maximaal te bereiken bruto maandsalaris f. 4.175,-. Bedrijfsinformatie: Met name in het kader van de huidige reorganisatie van de energiedistributie zullen ook bij de N.V. PNEM en haar dochteronder nemingen organisatorische veranderingen plaatsvinden die gevolgen zullen hebben voor o.a. afdelingen, funkties en stand plaatsen. Bij aanstelling volgt opname in het Algemeen burgerlijk pensioenfonds en de Interprovin ciale Ziektekostenregeling. Het is de bedoeling dat men in of in de nabij heid van de standplaats woonachtig is, dan wel gaat wonen. Bij verhuizing kan een tegemoetkoming worden verleend in de verhuis- en herinrichtingskosten. De PNEM wil meer vrouwen in dienst nemen. Zij worden daarom uitdrukkelijk gevraagd te solliciteren. Voor nadere informatie: de heer Ing. Th.J. Slot, Rayonchef Halsteren, tel.: 01641-3994 of de heer F.J.M. van der Borg, afdeling Personeels zaken, tel.: 073-154265. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk en tot veer tien dagen na het verschijnen van deze advertentie, te richten aan de Bedrijfs directeur Sociale Zaken van de N.V. PNEM, Postbus 222, 5201 HA 's-Hertogenbosch, onder vermelding van het vacaturenummer 88-T-309 in de sollicitatiebrief. Hendrion Transport Techniek is een expansieve onderneming, die ai 25 jaar sterk aanwezig is op het gebied van intern transport. importeur van o.a. Clark vorkheftrucks, Montgomerie Reid reach trucks en Baumann zij laders. Met een team van 90 enthousiaste en service-gerichte medewerkers opereert Hendrion Transport Techniek vanuit vestigingen in Alkmaar, Eindhoven en Zwijndrecht. Voor het rayon West-Brabant en Zeeland zoeken wij een: die na een grondige inwerkperiode verantwoordelijk zal zijn voor kosten en baten en marktaandeel in zijn rayon. Hendrion Transport Techniek vraagt: - zelfstandige en kommerciële inzet - bij voorkeur ervaring in advisering en verkopen van technische produkten - leeftijd 30-35 jaar Hendrion Transport Techniek biedt: - een kompleet leveringsprogramma - prima salarisregeling, beïnvloedbaar door prestaties - prima secundaire voorzieningen, waaronder representatieve auto. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk richten aan: t.a.v. de heer R. Ris Postbus 56 1800 AB Alkmaar BIO-RAD LABORATORIES B.V. is in Nederland een jonge organisatie en maakt als zelfstandige verkoopmaatschappij deel uit van een wereldomvattende Amerikaanse organisatie die o.a. hoogwaardige apparatuur voor laboratoria ontwikkelt, produ- ceert en verkoopt. Het leveringsprogramma omvat een uitgebreid gamma van instrumenten voor spectroscopie (Digilab FT-IR), scheidings technieken waaronder electroforese en HPLC, toebehoren voor electronenmicroscopie, bijbehorende reagentia en klinische diagnostics. Tevens is men voorloper in de confocale laser scanning fluorescentie microscopie. BIO-RAD is gevestigd in Utrecht en verhuist in 1989 naar Veenendaal. Het bedrijfkenmerkt zich door een informele sfeer en een modeme bedrijfsvoering. Mede door het leveren van kwaliteit en service heeft BIO-RAD een goede naam in de markt en groeit zij snel. Vanwege inteme promotie van één van de medewerkers is er in de regio Zuid-Nederland behoefte aan een enthousiaste (m/v) De functie:. - Na een zeer uitgebreide inwerkpe riode, waarbij tevens een commer ciële training hoort, verkoopt U in Zuid-Nederland laboratorium apparatuur en reagentia in voorna melijk biochemisch georiënteerde laboratoria. - Hiertoe legt en onderhoudt U contacten met relaties waarbij o.a. inkopers en laboratorium supervi sors Uw gesprekspartners zijn. - U bent nauw betrokken bij een aantal activiteiten zoals het organiseren van seminars en demonstraties. U krijgt een zeer goede ondersteu ning vanuit de binnendienst die een jarenlange ervaring heeft. Gevraagd wordt: - Een enthousiast persoon met commerciële kwaliteiten. - Representativiteit, inzet en vast houdendheid. - Opleiding en/of ervaring op niveau HLO biochemie. Bekendheid met o.a. chromatografie, immunoche- mie en electroforese. - Leeftijd vanaf 25 jaar en in het bezit van rijbewijs BE. Geboden wordt: - Een uitstekend productenpakket en daarnaast een goede commer ciële en producttechnische oplei ding. - Een zelfstandige functie binnen een groeiend bedrijf met een informele sfeer. - Mogelijkheden tot verdere ontplooiing en doorgroei. - Uw inzet wordt beloond met een vast salaris, bonus en prima secun daire arbeidsvoorwaarden waaron der auto van de zaak. Wilt U meegroeien met BIO-RAD? Schrijf dan Uw brief naar BIO-RAD LABORATORIES B.V., Ceylonlaan 6,3526 AD Utrecht, onder vermelding vanref.nr. 57.11832. De eerste oriënterende gesprekken zullen plaatsvinden op 11 januari 1989. Onze cliënt Technoborg b.v. is een middelgroot, maar sterk expanderend bedrijf, gespecialiseerd in de aan leg van cv-, water- en gasinstallaties. Vanuit de vestiging in Veen (gemeente Aalburg) is het 25 man sterke team actief in met name woningbouw- en utiliteitsprojecten. In verband met de voortdurende groei en de daarmee samengaande taakverzwaring van de directie is men op zoek naar assistentie (m/v) van een Als rechterhand van de directeur krijgt u een om vangrijk takenpakket. Het financiële beheer met taakonderdelen als het calculeren en het doen van nacalculatie is daar een belangrijk onderdeel van. Toch is uw functie hoofdzakelijk technisch van aard. Zo doet u het voorbereidende werk voor de teken kamer en verricht u zelf de controle op de tekenin gen. Qua opleiding denken we aan MTS-Installatietech- niek, aangevuld met ACI en Gawalo. Essentieel is dat u de branche van binnen en van buiten kent, bij voorbeeld omdat u al een aantal jaren gewerkt hebt in een vergelijkbaar bedrijf. Als u zich aangesproken voelt door een collegiale en informele werksfeer en daarnaast de capaciteiten hebt om op termijn de hele binnendienst te gaan runnen, moet u zeker rea geren. Solliciteren naar deze boeiende functie met groeipo tentie kunt u doen d.m.v. een handgeschreven brief (op brief en envelop aangeven TECHNO) die u op stuurt naar het PERSONEELSKEUZEBUREAU POSTBUS 40 - 5600 AA EINDHOVEN Lid Orde van Adviseurs voor Werving en Seleclie/OAWS WERKEN IN EEN NIEUW CENTRUMZIEKENHUIS Het O.K. komplex bestaat uit vijf operatiekamers, waarvan twee poliklinische operatiekamers behoren de bij de dagverpleging, een verkoeverkamer en een centrale sterilisatie-afdeling. Er zijn 35 personen werk zaam. Wij zoeken op korte termijn een differentiatie anaesthesie Aanstelling in vast dienstverband kan zowel op part-time als full-time basis. Wegens ziekte binnen ons team hebben wij ook plaatsingsmogelijkheden voor O.K.-assistenten die tijdelijk beschikbaar zijn. Vereist is: diploma operatie-assistent NZR, differen tiatie anaesthesie. Ook kandidaten die in 1989 hun diploma hopen te behalen en pas-afgestudeerde artsen met kennis en ervaring op het gebied van anaesthesie kunnen solliciteren. Salaris en arbeidsvoorwaarden: Het Beatrix- ziekenhuis volgt de rechtspositieregeling van de ge meente Gorinchem. Het salaris is afhankelijk van er varing en bedraagt maximaal 3.616,-bruto per maand. Wij bemiddelen bij het verkrijgen van huisvesting en hebben een goede verhuis- en inrichtingskosten vergoeding. Het ziekenhuis heeft een gunstige studie faciliteitenregeling. Informatie over de funktie wordt u gaarne verstrekt door de heer Van Vlaanderen, hoofd kliniek ad inte rim, telefoon 01830-44444, toestel 854 of mevrouw Van de Veenbrink, personeelsfunktionaris, toestel 488. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Beatrixziekenhuis, postbus 90,4200 AB Gorinchem, ter attentie van de dienst personeel en organisatie. Het Beatrixziekenhuis is een algemeen ziekenhuis en heeft een centrumfunktie voor de regio. In Leerdam is een buitenpolikliniek. Het ziekenhuis telt 333 bedden en is volop bezig met nieuwbouw. De eerste fase van de nieuwbouw is inmiddels geopend. Gorinchem is een aantrekkelijke woon- en werkplaats in een groene omgeving met veel rekreatiemogelijkheden. De reisafstand naar Dordrecht, Breda en Utrecht is 35 km. Maakt modieuze en toch betaalbai e kleding voor de Hollandse vrouw die er rond voor uit durft te komen, dat maatje 38 of 40 toch echt te klein voor ze is TOT EN MET Jl J inl andere filialen tel 03461 1387 Meijer is sinds 1920 gevestigd als handelsbedrijf in met name aardappelen en Uien. Vanaf 1985 is Meijer eveneens aktief in de aardappelverwerking. Deze industriële tak voor diepgevroren voorgebakken aardappelprodukten en pureevlokken is één van de modernste in z'n soort. Per jaar wordt hier ruim 100.000 ton aardappelen verwerkt. Onder het kwaliteitsmerk 'Butler' vinden de produkten hun naar alle windstreken. Meijer heeft zich binnen zeer korte tijd ook met het Butler-1 assortiment een stevige positie op de exportmarkt veroverd. Deze positie is het resultaat van een effektief samenspel tussen betrokken werknemers, geavanceerde produktiemethoden i de verwerking van uitsluitend hoogwaardige grondstoffen. Om te kunnen voldoen aan de groeiende vraag re aardappelprodukten van 'uitgelezen' kwaliteit bouw Meijer Frozen Foods B.V. momenteel een tweede pro duktielijn voor diepgevroren aardappelprodukten. Tesamen zullen de twee lijnen 175.000 ton aardappelen van Nederlands beste kwaliteit nodig hebben. Vanwege de nieuwe specialiteitenlijn, die medio 1 operationeel moet zijn, zijn een 30-tal nieuwe mede werkers (m/v) nodig voor de produktie, kwaliteitsbewaking en technische dienst. Rekening houdend met de nood zakelijke inwerkperiode heeft de werving van het tech nisch personeel voorrang. Meijer Frozen Foods B.V. vraagt op korte termijn; (m.t.s./h.t.s.-niveau; leeftijd 28-35 jaar) Deze funktionaris zal belast worden met coördinatie van het elektrotechnisch onderhoud van de produktie- en inpaklijnen. Hpt betreft hierbij het mede leiding geven aan een 6-tal technische monteurs, het bege leiden van de werkzaamheden van elektrotechnische installateurs alsmede het leveren van een bijdrage in de bewaking van het preventieve onderhoudssysteem, MTS/HTS of gelijkwaardige cursussen c.q. praktijk ervaring leidinggevende ervaring strekt tot aanbeveling evenals onderhoud van elektrotechnische installaties en bestu ringssystemen. leeftijd 28-35 jaar (m.t.s.-niveau; leeftijd 20-35 jaar) (m.t.s.-niveau; leeftijd 20-35 jaar) De monteurs worden belast met het elektrotechnisch, c.q. werktuigbouwkundig onderhoud van de produktie- en inpaklijnen; alsmede de zorg voor hel preventieve onderhoudssysteem. Gewerkt wordt in] 3-ploegendienst. Ervaring op eigen vakgebied affiniteit met elektrotechniek, c.q. werktuigbouw strekken tot aanbeveling. (m.b.o.-niveau; leeftijd vanaf 25 jaar) De operators zijn verantwoordelijk voor het optimaal I funktioneren van een deel van het produktieproces. Gewerkt wordt in 3-ploegendienst. Ervaring in de j levensmiddelen- of procesindustrie is gewenst. (l.b.o./m.b.o.-niveau; leeftijd vanaf 20 jaar) Deze funktionarissen hebben de verantwoordelijkheid I voor het goed laten funktioneren van specifieke machines in het totale produktieproces. Bereidheid om in 3-ploegendienst te werken. Ervaring I dan wel affiniteit met levensmiddelentechnologie strekken tot aanbeveling. (l.b.o./m.b.o.-niveau; leeftijd vanaf 20 jaar) Deze funktionarissen hebben de verantwoordelijkheid I voor het goed laten funktioneren van inpakmachinesin de inpaklijnen. Bereidheid om in 3-ploegendienst te werken. Ervaring met inpakmachines is gewenst. (l.b.o.-niveau, bij voorkeur met EVO-diploma; leeftijd 25 jaar) De chauffeur draagt zorg voor het interne transportin I de diepvriesopslagruimtes en voert, indien de werk zaamheden dit vereisen ook andere werkzaamheden uit. Gewerkt wordt in 2 of 3 ploegendienst. Heftruck-1 ervaring is vereist; bij voorkeur in vrieshuizen mei inrijstellingen. (l.b.o.-niveau; leeftijd vanaf 20 jaar) Deze medewerkers verrichten alle op de inpakafdeW I voorkomende werkzaamheden, zoals het handpallet tiseren, het verlenen van assistentie bij de bedier van machines en het verrichten van schoonmaakwerk Gewerkt wordt in 3-ploegendienst. Meijer biedt een werksfeer met ruimte voor eigen i zelfstandigheid en collegialiteit. Meijer vraagt van haar medewerkers kwaliteitszorg, in; en bereidheid in teamverband te werken. Wij bieden u een aantrekkelijk salaris en een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Daarnaast is het vermeldenswaard dat het naast werken I in de provincie Zeeland ook leuk wonen en prettig leve" is. Nadere inlichtingen over de funktie-inhoud en arbeids-1 voorwaarden worden u gaarne verstrekt door de hëe' A. Huissen, personeelsfunktionaris. Schriftelijke sollicitaties gelieve binnen 15 dagen verschijning van deze advertentie te richten aan M# Frozen Foods B.V., t.a.v. afd. Personeelszaken, Postbus 1, 4416 ZG Kruiningen. Stationsweg 18a P.O. box 1, 4416 ZG Kruininge" Telefoon 01130 - 4911" vv i l; OP KWALITEIT KUNT U REKENEN IMULTI TAPIJT-BEDDEN-ZONWERlj VA Belcrumweg 32 Tel. 076-711 Hoge Ham 107 Tel. 01623-2 Blij ior Chris van Nij natten Dp donderdag, de dag na Be eerste drie arrestaties Boor de FIOD, is de stom- al maar weer eens gehe len in het stadion aan de fiddenweg in Amsterdam. onvermijdelijke Sjaak vart verloochent zijn ucht naar publiciteit en fereigert een interview aan et NOS-journaal. De erskamer, waar het nor- aliter door de week lek ker biljarten is, is 'sperrge- piet' voor journalisten, ilukkig is de afspraak met ennis Bergkamp al gemaakt or een stelletje (voormalige) ijax-prominenten achter de talies werd gezet. „Het is altijd tel wat hier", zegt de weke lijks scorende aanvaller. „We gen er natuurlijk niet wak- r van, want het gaat om za len, die zich afspeelden voor de ste van de huidige A-spe- 5 bij het eerste van Ajax be- okken waren, geloof ik. Maar h, ik dacht dat de club in istig vaarwater terecht was komen na het opstappen van uijff, het vertrek van Harm- i en dé toestanden met sup- prters. Rustig wordt het hier lus nooit, dat is nu wel duide- tjk". ortief gezien klaagt de Ajax- nilie momenteel echter niet. Bet eerste elftal van de club draait zoensta ploeg ruikt een ks Eindho liggen deropst Door Eddy van der Beek" LOCHEM - Dimitri Botsj- karjov zit op de home-trai ner in de garage, Konstan- tin Korotkov en Alexandr Mozin hangen in de huis kamer op de bank. Op de daë van de Deventer schaatsmarathon, onder deel van de zesdaagse van deze week, maken de Sov jet-stayers een ontspannen indruk. Tot maart 1989 vormen Botsj- Uov, Korotkov en Mozin dè jnmatioMle attractie van net Nederlandse marathon- seizoen. Korotkov gleed afge- open maandag als eerste over de streep in Alkmaar en is vast van plan die actie te her- naien. Gedurende de zesdaag- rit' Vanavond eindigt met de finale-avond in Heeren- liefLT^L^L8?^-^0 in het Gelderse Lochem. On- nis"eiiner Jan Reudink orga- en coacht' terwijl zijn masseert en voor de voeding zorgt. (271 »!fjJ?rj0V <30>. Korotkov £0 en Mozin (27) zitten in de nadagen van hun allround- RiS, Cn mogen van de mShe, subazen vier Sl lang in het Westen drietal* v-en schaatsen. Het van ti blvakkeert op kosten van twee Nederlandse spon- menri ,een Pension in Bloe dat het t„en de kans ^root dit ®Ltn? aan het einde van jgkt4ateseiZoen weer te- ploeg ff m de Sovjet-kern- den u ers' °P de omstre- P schaatstopper Nikolaj Goel] talen „W thons dach sen i beert tende voerd neme Spele het g( is idei een ei heeft, ken stocht moeit van houde unie, niet i komt. maral droom ternat rijker Na w men rotkov thuis rathor overw wordt genom train schaat den", i afgelo EK in plaats rathor derson het ui hele se ning ii gesten

de Stem | 1988 | | pagina 8