I1J Eeuwfeest KNVB kost 2,3 miljoen HANDEL -even jaar cel voor David Jenkins SPORT I jgen mdel in vis IIJ UITGESTELDE INVOERING VEILIGHEIDSPAS UITSLAGEN I DE VILDER Olympisch Stadion wankelt SPORTPRUSVRAGEN lanbiedingen CH EDEN WIJ U ERSE VIS AAN: i/IPI'S \NGS BA'S 11 LA'S SE GARNALEN INDE KREEFTEN bilander en ïdberg [geblesseerd ZEIST - Pas in het weekeinde van 4 en 5 februari zullen de supporters van de zogenaamde 'risico clubs' bij betreding van het stadion voorzien moeten zijn van een pasje. Pardon Opdrukken Verdeling Tennis DINSDAG 13 DECEMBER 1988 Oranje met 19 man naar Israël Wijzigingen in bondselftal Drie leiders in WK snelschaken McEnroe verslaat Lendl Loting voor volleybalbekers Spelers willen Masters-toernooi in Europa Korotkov opent met winst in Zesdaagse v DE STE e sortering aan vissauzen en gericht op visgerechten. Hen, inktvis, oesters en n, haantjes, cocquilles St. s, krab, kaviaar, kreukels, ticks, paling gerookte en lan niet gefileerd, garnalen, tarbot. ZEIST-Als het aan de jjjjVB ligt, staat 1989 volle dig in het teken van het 100- iarig bestaan van deze bond. Onder het motto '100 jaar KNVB, een leeuw van een bond' grijpen er iedere maand wedstrijden of ma nifestaties plaats, die op een of andere manier in het ka der van het eeuwfeest ge plaatst worden. Met de festiviteiten is een be- jjrag van 2.235.000 gulden ge moeid. Het bureau Inter Foot- 1 staat garant voor een be- jg van 1.250.000 gulden in Jjjjl voor de tv-rechten van een interlandwedstrijd (Neder- |-Engeland) en het duel op 8 jstus in Eindhoven om de I Nederlandse Supercup. jnestraat 25 TEL. 01140-12600 ideplein 22, Kloosterzande al (1114fi-1 fttfi. Een slordigheidje bij het be kend maken van het jubileum programma gisteren in Zeist betrof de datering van de wed strijd om de door de FIFA inge stelde Artemio Franchi-cup. Dat is het in 1984 ingestelde vierjaarlijkse duel tussen de landenkampioenen van Europa en Zuid-Amerika, in dit geval dus Uruguay en Nederland. De KNVB wilde de wedstrijd eigenlijk op 7 juni 1989 spelen, maar zag daarvan af, omdat er volgens de bond op dat moment geen grote belangstelling zal bestaan voor het prestigeduel. De keuze voor september blijkt in de onderhandelingen met de Zuidamrikanen eveneens een ongelukkige keuze. De Neder landers willen op 6 september spelen en hebben die datum naar Montevideo getelext. In september echter moet Uru guay een aantal zware kwalifi catie-interlands afwerken. De KNVB gaat er vooralsnog vanuit dat de Uruguayanen niet al te veel 'babbels' zullen hebben. Eigenlijk waren zij aan de beurt om het voetbal- treffen tussen beide continen ten te organiseren. Vier jaar geleden immers speelde Frank rijk thuis tegen Uruguay, dat destijds ook al houder van de Copa America was. Maar om dat de bond even armlastig is als de meeste voetbalclubs in dat land, geven de Urugayanen er de voorkeur aan in Europa te spelen. Het levert hen in ieder geval 500.000 Zwitserse francs (ongeveer 700.000 gul den) op, waarvoor de UEFA garant staat. Dat daarbij de te levisie- en reclamerechten in dat geval aan het thuisspelende land toevallen, zal de Zuidame rikanen waarschijnlijk worst zijn, omdat ze liever de zeker heid van het half miljoen Zwit serse francs hebben. Naast het duel om de Fran chi-cup heeft de jubilerende voetbalbond uiteraard nog het een ander op stapel staan in het feestjaar. Onder de vlag van het eeuwfeest hebben onder andere plaats: het WK zaal voetbal in januari. In die maand biedt het PSV-stadion ook onderdak aan Euro '88, een internationaal symposium voor trainers, waar Thijs Libregts en Rinus Michels het woord zullen voeren. Op 22 maart speelt het Nederlands elftal een interland tegen Rusland. De revanche voor het EK stond aanvankelijk gepland in Eind hoven, maar wordt waar schijnlijk in Rotterdam ge speeld. Om de Nederlandse Su percup wordt op 8 augustus in Eindhoven gestreden. In navol ging van wat al jaren in de om ringende landen gebeurt, spe len op die datum de kampioen van de eredivisie en de KNVB- bekerwinnaar tegen elkaar. In december krijgen de bobo's het echt druk, want dan staan er een nationale en een interna tionale receptie op het pro gramma. Bovendien speelt op 13 december het Nederlands elftal een gala-wedstrijd tegen Engeland in de Kuip. Of dat ook werkelijk een gala-wed strijd wordt, hangt ook af van de bereidwilligheid van de En gelse supporters, die ongetwij feld op die partij af zullen ko men. In dat verband valt het voor de KNVB te hopen dat burgemeester Bram Peper van Rotterdam al is ingeseind over de gala-interland. Peper toonde zich in het recente ver leden een apert tegenstander van risicodragende wedstrij den in de Kuip, waarbij Feyen- oord niet betrokken is. Die op stelling van zijn burgervader kostte de Maasstad in mei 1987 de Europacup-II-finale, die toen naar Athene verhuisde. en er aal pardon vandalen GOTHENBURG (SID) - Het nog onzeker of de Zweedse tennisploeg vrij- kan beschikken over Idats Wilander en Stefan tfberg in de finale van het Pavis-bekertoernooi tegen IVest-Duitsland. Het duo wordt geplaagd door bles- ires. ach Hasse Olsen beslist don derdag, de dag van de loting, vie er voor Zweden zullen uit komen. „Tot die dag heb ik nog e mogelijkheid eventuele ver- [vangers aan te wijzen", aldus plsen. Het meespelen van Mats Wi nder is het grootste vraagte- fen. De nummer één van de ■ereidranglijst heeft veel last i een beenvlies-ontsteking, ipgelopen bij het Masters- lernooi in New York. Wilan- ler wordt dagelijks behandeld, 'tefan Edberg heeft last van sen blessure aan de rechter- md. Edberg meldde zich laandag als eerste voor het rainingskamp, maar kon nau welijks oefenen. Anders Jarryd sn Kent Carlsson zijn vrij van tesures. Jonas Svensson en 'rakim Nyström houden zich eschikbaar om de ploeg even- keel aan te vullen. 3 Wilander heeft in 1988 lancieel het meest geprofi- terd van de Grand-Prix-toer nooien. De nummer één van de wereldranglijst verdiende dit Jaar ruim 3,4 miljoen gulden fan prijzengeld. Door Jaap van Essen Tevens komt er een gratie-regeling voor reeds geregi streerde voetbal-vandalen. Alex Blanchard (links op de foto) heeft maandag zijn Europese bokstitel in het zwaar-middengewicht (IBF-versie) met succes verdedigd. Het gevecht tussen Blanchard en de Fin Tarmo Uusivarti, gehouden in het ijshockeystadion te Helsinki, eindigde onbeslist. Het Belgische jurylid kende Blanchard de zege toe, terwijl het Finse lid van de jury zijn landgenoot iets sterker achtte. Het Engelse jurylid zag geen krachtsverschil tussen beide boksers. Tot nu toe gingen politie en KNVB er vanuit dat onmiddel lijk na de winterstop de fans van Feyenoord, FC Den Haag, Ajax, FC Utrecht en PSV zon der veiligheidspas niet meer toegelaten zouden worden tot de wedstrijden van hun clubs. Dat hield in dat de regeling al op 8 januari van toepassing zou zijn bij de bekerwedstrijd RKC-Feyenoord en een week later bij de inhaalwedstrijd Helmond Sport-Den Haag. Met name van de kant van de EC Den Haag-aanhang wer den al massale gewelddadige acties aangekondigd om te pro testeren tegen de passen. Zoals het er nu naar uitziet, kan de politie in Waalwijk en Hel mond gerust zijn. Volgens voorlichter Fred Racké van de KNVB zullen de veiligheids- passen pas later worden inge voerd. Racké: „Dat uitstel heeft vooral te maken met het feit dat de betrokken clubs be zwaar hebben tegen sluiting van hun kassa's op de speelda gen. Daar zijn we nog niet uit. Deze week wordt er nog drie maal overlegd met de overheid, volgende week nog een keer met de clubs. Door die vergade ringen en de komende feestda gen beginnen we op 6 januari pas met verspreiding van de aanvraagformulieren. Dan wordt half januari te kort dag. Bij hervatting van de competi tie, op 22 januari, zouden we misschien kunnen draaien, maar we gokken nu op de eer ste week van februari". De KNVB is inmiddels ak- >AN DIEGO (Rtr) - David Jenkins, in 1971 Europees ampioen op de 400 meter, is maandag door een recht- jank in San Diego tot zeven jaar gevangenisstraf veroor- leeld wegens zijn aandeel in een omvangrijke handel in nabole steroïden. enkins maakte deel uit van syndicaat, dat voor miljoe- guldens aan verboden P'erversterkende middelen uit ™üco haalde en de produkten M Amerikaanse sportscholen wdy-builders verkocht. an van de ernstigste *en die ik in de afgelopen zes at heb meegemaakt", ver aarde rechter Lawrence Ir- I bij het uitspreken van het JSls' rechter wees in zijn Klaring op de academische sportieve achtergrond van Brit: „Jij had alle ie^khedea feestelijk zeer ,1 en succes in de sport- Maar dan komt heb- J\. °f} de h°ek kijken en <jt al het goede door het toi- De in Leicester ren Jenkins bekende vorig schuld voor het distri- t ea van de middelen. Jenkins leek in 1970 de we laan zijn voeten te hebben. ^negentienjarige leeftijd am hij m bezit van de Euro- IkeW, op de 400 meter. De Km Z?g er ro°skleurig uit. iaam!l wn van de voor lig kandidaten voor episch goud op de 400 me- (,<er,i.„e Spelen in München Vetiem e?ter rampzalig ment voor de atleet. Jen kins slaagde er niet in zich te kwalificeren voor de finale van zijn favoriete afstand. Met de Britse estafetteploeg eindigde Jenkins wel als tweede. Daarna ging Jenkins in al zijn frusta tie op zoek naar middelen, die hem een grote titel en naam zouden kunnen bezorgen. Hij begon met krachttraining om meer in houd te krijgen. Hij las vele werken over sport-psychologie en nam David Hemery, Olym pisch kampioen op de 400 meter horden in 1968, in dienst als trainer. Hemery maakte ook deel uit van de zilveren estafet teploeg van München. Met het gebruik van anabole steroïden heeft Jenkins ge tracht zijn prestaties te verbe teren. Wanneer hij daarmee startte, is niet bekend. Gunstig effect kan het in ieder geval niet hebben gehad. De tijd waarmee hij in 1980 tijdens de Olympische Spelen in Moskou zevende werd op de 400 meter (45,56 seconden), was slechter dan die waarmee hij in 1971 Europees kampioen werd. Na de Spelen in Moskou beëindigde Jenkins zijn spor tieve loopbaan en vertrok zoals zoveel sporters naar Californië, koord met het Rotterdamse be drijf Deltacom, dat de aan maak van de passen gaat ver zorgen. Het ontwerp is reeds goedgekeurd en ook de voor lichtingsfolder is zo goed als klaar. Eén van de grootste grieven van de betrokken supporters- groepen tegen de pas is, dat fans die reeds geregistreerd staan als vandaal, buitengeslo ten zouden worden en dus hun club niet meer zouden kunnen bezoeken. Volgens Racké komt er ech ter een soort van generaal par don. „Supporters die bij het Landelijk Instituut Voetbal vandalisme als vandaal staan geregistreerd, zullen vrijwel allemaal een herkansing krij gen. Het zal niet zo zijn dat een supporter die tien jaar geleden voor het laatst in de fout is ge gaan, nu wordt buitengesloten. Alleen de meest recente geval len vallen buiten de boot, maar de precieze grens van de 'verja ring' ken ik ook nog niet". Het door Deltacom geleverde ontwerp voor de supporterspas zal overigens gelijktijdig ook gebruikt worden als Oranje pas oftewel KNVB-clubkaart. Deze voordeelpas wordt volle dig geïntegreerd met de veilig heidspas. „Er komt één pas, met drie ver schillende opdrukken in een hoekje ervan. Daar komt bij de veiligheidsversie de vermel ding van de risico-club, bij de overige versies, in een ander kleurtje, de vermelding van de favoriete andere BVO of ama teurclub. Bij wedstrijden van het Ne derlands elftal zal er geen on derscheid tussen beide passen zijn. Alle houders hebben de zelfde rechten. Zo komen de eigenaars van een veiligheids pas ook in aanmerking om te profiteren van de voordelen die de Oranjepas c.q. KNVB-club- kaart biedt. Aanvragers van de club- kaart kunnen ook vanaf fe bruari hun exemplaar tege moet zien. In ruil voor de 25 gulden die zij overmaken, krij gen zij onder meer kortingen bij aanschaf van diverse arti kelen. Reden waarom de fans van de risico-clubs ook gewoon 25 gulden voor hun veiligheids pas moeten betalen. AMSTERDAM (ANP) - De financiële positie van het Olympisch Stadion is zeer wankel geworden, nadat het boekjaar 1987/88 is af gesloten met een ver lies van ruim twee ton, ongeveer evenveel als het voorgaande boek jaar. Dat blijkt uit het gisteren verschenen jaarverslag. De erfpacht van het sta dion loopt op 1 april 1989 af en wordt niet opnieuw voor de duur van één jaar verlengd. Per 30 juni stond ruim drie ton aan liquide middelen op de balans, terwijl de kortlo pende schulden meer dan zes ton bedroegen. Het eigen vermogen slonk tot f 74.000, nog niet drie pro cent van het balanstotaal van bijna f 2,5 miljoen. De liquiditeitspositie en de vermogenspositie geven dan ook aanleiding tot be zorgdheid bij het bestuur. De materiële vaste ac tiva (gebouwen, installa ties en inventarissen) staan nog voor een ton op de balans. Vorderingen en effecten zijn samen goed voor ruim f 2 miljoen, maar de passiefzijde van de balans laat f 1,6 mil joen aan voorzieningen (vooral onroerend-goed- belasting) en anderhalve ton aan langlopende schulden zien. Het Olympisch Stadion is eigenlijk bedoeld voor topvoetbal, maar het be stuur heeft noodgedwon gen zijn toevlucht moeten nemen tot andere evene menten. Een daarvan was het afgelopen jaar het we reldkampioenschap speedway, maar dat is fi nancieel gezien een sof geworden. Het vanda lisme rond de voetbalvel den lijkt het Olympisch Stadion nog enigszins in de kaart te spelen. Vroe ger werd het als een na deel ervaren dat het pu bliek door de atletiekbaan op grote afstand van de spelers moest blijven, maar nu is de hoop erop gericht dat Ajax voor zo geheten risicovolle wed strijden uitwijkt naar het Olympisch Stadion. David Jenkins: zeven jaar brommen. waar hij het als ondernemer niet onaardig deed. Maar de Brit wilde meer. Succes. En succes betekent geld. Hij kwam in aanraking met de smokkel van anabole steroïden. Vorig jaar werd hij gearresteerd bij zijn zoveelste poging verboden middelen de Verenigde Staten binnen te loodsen. Zijn droom van rijkdom en faam was daarmee direct over. Overigens zal er in januari nog wel gesproken moeten worden door betaalde clubs en KNVB. Een definitief akkoord over de verdeling van de inkomsten en de bezetting van het zoge naamde Marketing-Instituut is er nog niet. Daarnaast moeten de ama teurs en de bondsvergadering komend voorjaar nog hun defi nitieve fiat aan het hele project geven. Dat het project dan al tenminste vier maanden draait, hindert blijkbaar nie mand, want ook gisteren op de KNVB-bondsvergadering was de clubkaart een hamerstuk. SPORT IN "T KORT DE VENEZOLAAN Nicolas Pereira heeft zijn succesvolle tennis-jaar bij de jeugd afge sloten met de winst in het toerr nooi van Caracas. De winnaar van de jeugdtoernooien van Roland Garros, Wimbledon en New York versloeg in de finale de Italiaan Renzo Furlan: 5-7, 6-1, 6-3. Pereira stapt in januri over naar de rijen van de pro fessionals en bezet momenteel de 143ste plaats op de ATP- lijst. NIEUWSOVERZICHT ZEIST - Bondscoach Thijs Libregts neemt 19 spelers mee op de oefenstage, die van 3 tot 8 januari in Israël gehouden wordt. Zoals bekend gaan de 'Milanezen' Gullit, Rijkaard en Van Basten niet mee. Volgens Libregts kan hij wel rekenen op legionairs als Van Tiggelen en Silooy. De bondscoach overweegt om drie kee pers mee te nemen, aangezien de PSV-ers al op 5 januari uil Israël vertrekken. De coach heeft secretaris Jan Huijbregts verzocht uit te kijken naar een mogelijkheid een tweede oefenwedstrijd te spelen. Libregts zal eind van deze week de selectie voor de trip naar Israël bekend maken. Vanavond kan zich nog een aan tal spelers in het nationale kader spelen. Om 19.30 uur na melijk oefent in Sittard het 'Nationale Bondselftal' tegen Fortuna. „Er kunnen zich vanavond zeker kandidaten voor Oranje aandienen", aldus Libregts. Voor het Bondselftal hebben zich inmiddels twee spelers afgemeld, Blattler (Roda JC) en Malliën van Willem II. Zij worden vervangen door Boerebach (Roda JC) en Plomp van FC Utrecht. ZEIST (ANP) - In de selectie voor het Nederlands bonds- team, dat vanavond in Sittard een wedstrijd tegen Fortuna Sittard speelt, zijn twee wijzigingen aangebracht. Fons Mallrien (Willem II) en Pierre Blattler (Roda JC) zijn niet beschikbaar wegens blessures. Zij worden vervangen door Michel Boerebach (Roda JC) en Gerrit Plomp (FC Utrecht). De wedstrijd begint om 19.30 uur. MAZATLAN (AFP) - Na de eerste dag van het toernooi om de wereldtitel snelschaken, met een uur bedenktijd per spe ler, delen drie spelers in de Mexicaanse plaats Mazatlan de eerste plaats. Oud-wereldkampioen Anatoli Karpov (Sov) en de Amerikanen Maxim Dlugy en Lev Alburt verzamel den 3,5 punten uit vier partijen. Daarna volgden twaalf spelers met drie punten, onder wie wereldkampioene Maja Tsjiboerdanidze. De eerste prijs van het evenement bedraagt 50.000 dollar (circa 100.000 gul den). INGLEWOOD (AFP) - John McEnroe heeft in de finale van een invitatietoernooi in Inglewood de Tsjechoslowaak Ivan Lendl verslagen. De Amerikaan, elfde op de wereldrang lijst, zegevierde in twee sets over de nummer twee: 7-5,6-2. In een partij om de derde plaats won de Amerikaan Michael Chang met tweemaal 6-3 van zijn landgenoot André Agassi. In Haverford bracht Martina Navratilova een invitatie- toernooi op haar naam. In de eindstrijd was de Ameri kaanse haar landgenote Betsy Nagelsen de baas: 6-2,6-3. HAARLEM (ANP) - De loting voor de halve finales van het toernooi om de Nederlandse volleybalbekers, die op 1 en 8 februari 1989 worden gespeeld, leverde de volgende con frontaties op: heren: Geldrop-winnaar van Bovo-ZVH, Dynamo-Animo; dames: Longa '59-AMVJ, Dynamo-Olympus Sneek. NEW YORK (AFP) - Het Masters-toernooi, waaraan jaar lijks in december de beste acht tennissers van de wereld ranglijst deelnemen, verlaat mogelijk Madison Square Gar den in New York. Een aantal topspelers, onder wie de Zweed Stefan Edberg, heeft de ATP verzocht vanaf 1990 het evenement in Europa onder te brengen. Een van de voornaamste redenen achter het verzoek is het gebrek aan trainingsfaciliteiten in New York, maar tennis zou volgens de spelers in Europa ook meer uitstraling heb ben. Het bestuur van de ATP (Associatie van Tennis Pro fessionals) staat niet afwijzend tegenover het verzoek. ALKMAAR (ANP) - Konstantin Korotkov heeft maandag in Alkmaar de eerste schaatswedstrijd van de marathon- zesdaagse gewonnen. De rijder uit de Sovjetunie ontsnapte enige ronden voor het einde van de ruim 42 kilometer lange wedstrijd. Richard van Kempen, leider in het klassement om de KNSB-beker, eindigde als tweede. Korotkov is een van de drie Sovjet schaatsers uit het marathonpeloton. De andere twee, Dmitri Botsjkarjov en Alexander Mozin, schaatsten maandag eveneens zeer aanvallend. UITSLAGEN Dames: 1. Keulen (Irnsum), 2. Hoogendijk (Ermelo), 3. Tompo- rowska (Pol), 4. Van Tol (Nes aan de Amstel), 5. Van der Ploeg (As sen), 6. Mooihuizen (Weesp). Heren: 1. Korotkov (Sov), 2. Van Kempen (Nieuwveen), 3. Kramer (Oudeschoot), 4. Kromkamp (Oldeholtpade), 5. Dijkstra (Pesse), 6. Kleine (Kerkenveld), 7. Vunderink (Raalte), 8. De Boer (Edam), 9. Schalij (Nigteveeht), 10. Pronk (Oost-Graftdijk), 11. Takken (Schel- lingwoude), 12. Jasch (WD1), 13. Vriend (Enkhuizen), 14. Manden (Wapserveen), 15. Veenhof (Gieten), 16. Van der Pauw (Ankeveen), i7. Pieterse (Diemen), 18. Cazemier (Den Hora), 19. Hagen (Lisse), 20. Jakobs (Helmond). Klassement: 1. Van Kempen 32 punten, 2. Kramer 29,3. Kromkamp 26,4. Korotkov 23,1,5. Dijkstra 22. EN STANDEN VOETBAL SCHAKEN Uitslagen Portugese eerste di visie: Sporting-Belenenses 0-0, Setubal-Porto 0-0, Guimaraes- Portimonense 0-0, Boavista- Farense 1-1, Penafiel-Maritimo Funchal 1-1, Espinho-Viseu 1-0, Fafe-Braga 1-4, 'Chaves-Beira- mar 0-0, Benfica-Amadora 2-1. Stand: Benfica 17-28, FC Porto 17-24, Sporting 17-22, Vit Setu- bal 17-20, Penafiel 17-19, Vit. Guimaraes 17-19, Beiramar 17- 19, Amadora 17-17, Boavista 17- 17, Chaves 17-17, Belenenses 17- 17, Mar. Funchal 17-17, Nacio- nal 17-17, Braga 17-16, Farense 17-14, Espinho 17-14, Leixoes 17-13, Fafe 17-10, Viseu 17-10, Portimonense 17-10. GMA-kwalificatie-schaaktoer- nooi Belgrado Uitslagen achtste ronde: Hu- lak-Pigoesov Vi-Vt, Goerevitsj - Barejev 1-0, Petursson-Poloe- gajevski Vi-Vi, Dizdar-Psachis 0-1, Dorfman-Dokhojan Vt-Vi, Olafsson (IJs)-Dzhandzhava Vt-Vt, Moskalenko-Ftacnik Vt- Vt, Oebilava-Naoemkin 0-1, Van der Wiel-Klinger (Oos) 1-0, Riemersma-Ernst (Zwe) Vt - Vt Blees-Piskov (Sov) 0-1, Van- heste - Araasson (fjsl) 0-1, Ris- tic(Joe)-Los Vt-Vt. Stand: 1. Hulak, Goerevitsj, Pi- goesov en Psachis 6 Vt punten, 5. Petursson, Dorfman, Wilder, Svesjnikov, Barejev, Poloega- jevski, Dokhojan, Dzandzhava en Naoemkin 6, 14. o.a. Van der Wiel 5Mi. Overige Nederlan ders: Riemersma 3Vt, Blees en Vanheste 3, Los 2%. LOTTO Lotto 49: eerste prijs: geen win naar; tweede prijs: 2 winnaars, die elk bruto 150.000 gulden ont vangen; derde prijs: 46 win naars, die elk bruto 5.935,80 ont vangen; vierde prijs: 2.830 win naars, die elk 96,40 ontvangen; vijfde prijs: 46.426 winnaars, die elk 5,00 ontvangen. Toto 49: eerste prijs: 4 win naars, die elk bruto 5.356,00 ont vangen; tweede prijs: 73 win naars, die elk 195,60 ontvangen; derde prijs: 565 winnaars, die elk 63,10 ontvangen. TOTO-GELIJK CIJFERSPEL Cijferspel 49: eerste prijs: 1 winnaar; tweede prijs: 4 win naars. Vaste prijzen. Toto-gelijk 49: eerste prijs: geen winnaar; tweede prijs: 1 winnaar, die 328,90 ontvangt; derde prijs: 25 winnaars, die elk 65,70 ontvangen; vierde prijs: 609 winnaars, die elk 4,30 ont vangen.

de Stem | 1988 | | pagina 9