NG 3 raad: Mini-containers Axel worden volgende week bezorgd regelmatig zuurstofgebrek en overmatige algengroei ÏUJKSE ROEVERU is een ifbuiÜQ. GINNÈN i De Cantorij op de radio m C. Roctus hekelt kerkbestuur Ossenisse kteiT de gemeente Hontenisse twijfelt aan nut WOV-studie 1 DER RUKKEN NS WERK Kerkklok kapel Sluiskil naar Tanzania I^OOSTERZANDE -In de Lr©nering van de Honte- ïr commissie ruimte- 1 ordening zijn twijfels L?Zen, over het nut van i onderzoek naar de ef- Iwn? van 6611 mogelijke ng voor onze Zeeuws-Vlaamse kampioenen bij De Vlaamse Gaai Clinge .AGER :N CO co JEN CJ1 >JES- en IENEN 45.- 49.- OK STEM VAN ZEELAND 2 DINSDAG 6 DECEMBER 1988 WJAARSKAARTEN ^neuzen b.v. Ni DEN KONING" IIJ A. v.d. BR0EKE Subsidie Visstand Vrome wens jpassingen. Want LAND helpt, zoveelj on toelaten, waar rzieningen échtte Voor iedere Dankzij het regionale afdelingen en zo'n igers rondom onze icte. —"1 3800 VB Amersfoort I Tel.: 033-63 52 14 I CLINGE - De regionale ten- I toonstelling van vogelvere- I niging De Vlaamse Gaai I heeft in het klassement van I verdienste drie Zeeuws- I Vlaamse kampioenen opge- lleverd. Dit zijn C. de Looff Ifit Kuitaart met eigen I hweekvogels, Th. Bosch uit I Axel met waterslagers en P. Geschenk 'GEEN GELD GEVEN AAN IETS DAT AL VAN DE GEMEENSCHAP IS' Re'£0ek 30 000 COMMISSIE WIL WACHTEN OP HULST PLAATSELIJK NIEUWS Axel Nieuw-Namen Clinge Graauw Kloosterzande Ossenisse Hengstdijk Walsoorden Koewacht Emmahaven St.-Jansteen A12 1 1 k vorm assen bij DERWAREN EDICURE I 01150-13333 Gratis parkeren vlakbij! T22 AXEL - In de week van 12 tot en met 16 december wordt op ieder huisadres in de gemeente Axel een mini-container bezorgd. Met de komst van deze rolemmers hoeft het huisvuil niet meer in plastic zakken te worden gedaan, ®aar kan het zo in de mini-con tainer worden gedeponeerd. De nieuwe methode van huisvuil op halen start op 3 januari. Vanaf die datum moet alle afval in de mini-con tainer. Behalve het normale huisvuil kan dat ook tuinafval zijn en klein grof vuil. De rolemmer kan zeventig kilo afval bevatten. Spullen die naast de container worden gezet, worden niet meegenomen. Wie toch groot grof vuil heeft, zoals een koelkast of meu bilair, kan op donderdag contact op nemen met de dienst gemeentewer ken, waarna de spullen de volgende dag worden opgehaald. De eerste keer dat dit gebeurt is vrijdag 6 januari. Inwoners die na 16 december nog geen rolemmer hebben, gekregen, moeten zo snel mogelijk naar de dienst gemeentewerken bellen. Im mers, wie voor 1 januari geen mini- container heeft, kan zijn huisvuil niet meer kwijt. Vanaf volgend jaar gaat de ge meente Axel niet meer in zee met het reinigingsbedrijf Boon, maar met de firma Verstraeten Verbrugge. Dit bedrijf zorgt voortaan ook voor het ophalen van klein chemisch afval met een chemocar. De inzameling van deze probleem- stoffen gaat in de gemeente nog steeds in stijgende lijn. De laatste keer, in oktober, leverden 472 gezin nen een plastic draagtasje met spul len bij de chemocar af. Goed voor in totaal 1.884 kilo en dat was 134 kilo meer dan twee maanden daarvoor. Het merendeel bestond uit verfresten, olie, accu's en batterijen. Op 21, 22 en 23 december toert de chemocar op nieuw door de gemeente. Binnenvest moet uitgebaggerd Van onze verslaggever HULST - Een deel van de Hulster Binnenvest moet dringend worden uitgebaggerd om de wa terkwaliteit te verbeteren. Door lozing van riooloverstorten en het feit dat de Bin nenvest een stilstaand water is, treedt er regelmatig i zuurstofgebrek en een overmatige algengroei op. derlandse, Engelse, st en div. andere talen ;HR. dagkalenders Senior - Junior 12169 Terneuzen let kaasboerderij "YSenaegel" nderdag 8 december a.s. In: enoude herberg ï6 te Waterlandkerkje, eglnt om 20.00 uur en Is bezoeken tot 23.30 uur. held om in deze vriendelijke en van een goed glas wijn zl|n lende activiteiten die zorgen (spannend avondje uit. de absolute wereldtopwijn premier Grand Cru Classe" efd. De entree Is 7.50. raat 17-IJzendijke .01176-1696 De gemeente Hulst en het wa terschap Hulster Ambacht zijn bezig een gezamenlijk plan op te stellen om te komen tot een doorspoelsysteen voor de Bin nenvest. Teven streeft de ge meente ernaar de rioolover storten zoveel mogelijk van de Binnenvest te verwijderen en te verplaatsen naar meer ge schikt oppervlaktewater. Het gedeelte dat het meest met j zuurstofgebrek en algengroei te kampen heeft, is het stuk water tussen de Tivoliweg en het Oranjebolwerk. Dit is vol- s wethouder G. van de I Voorde, in tegenstelling tot overige gedeelten van de Bin nenvest, nog nooit uitgebag gerd. Met het uitbaggeren van het betrokken gedeelte water is I naar verwachting ongeveer 1 40.000 gulden gemoeid. Dat I heeft de gemeente Hulst niet zomaar voor het grijpen. Er is dan ook een aanvraag voor subsidie de deur uitgegaan naar het ministerie van Land- Ibouw en Visserij. Wethouder I Van de Voorde heeft er goede I hoop op dat dit ministerie in- I derdaad met geld over de brug I zal komen. ,Door het uitbaggeren zal de I waterkwaliteit aanzienlijk I verbeteren", denkt de wethou der. „Vooral voor de visstand". Overigens wordt het ook beter voor de hengelaars, want als de vissen minder algen kunnen snoepen, zullen ze sneller naar het aas aan de haak happen. Wethouder Van de Voorde denkt dat het omhakken van de zieke monumentale iepen op de stadswallen een positieve bij drage zal leveren aan de wa terkwaliteit. „Momenteel zak ken in de herfat grote hoeveel heden bladeren die de bomen verliezen naar de bodem van de Binnenvest Door het verdwij nen van de iepen zal dat een stuk minder worden". Overi gens, zo stelt Van de Voorde, hebben ook de fonteinen een positieve invloed op de water kwaliteit, omdat daarmee veel zuurstof in het water komt Realisering van een doorspoel- systeem voor de Binnenvest, zo voorspelt de wethouder, zal voorlopig nog een vrome wens blijven. Een dergelijke voorzie ning zou mogelijk zijn als het plan Havenfort gerealiseerd wordt. De gemeente leeft met het idee daarbij een doorsteek te maken tussen het gedeelte Binnenvest dat eindigt bij het Oranjebolwerk en het gedeelte dat ophoudt bij de Gentsepoort „Dat zou op zich heel aardig zijn, maar ook daar zal onge twijfeld een prijskaartje aan hangen". giro 625.000; I Van onze correspondent I HULST - De NCRV radio zendt 1 woensdag 7 december de op- liame uit die in oktober ge- I is van Cte Cantorij der ""'liek in Hulst. Die opname is aakt in het kader van de viering van het koor. Programma Te Deum Lau- 115 wordt via radio 4 van |m5 tot 9,15 uitgezonden. De nt°rij zingt onder leiding I'® dirigent Anton de Kort [werken van Elgar, Rosselli, ï.61" en Hammerschmidt. 1 de tweede maal dit If; De Cantorij via de ra- P« te beluisteren is. Organist Jos Verpoorten iS' aaast de koorbegeleidin- I i &ho fantasie van Swee- IX en ^et Crfeus kwartet uit lino spee't het strijkkwartet |®GvanHaydn. de Cock uit-Vogelwaarde in de open klasse. Zij kregen allen een trofee met daarnaast voor eerstgenoemde een half varken en de beide an deren een kalkoen De tentoon stelling werd gehouden in zaal De Troubadour, waar 398 vo gels van verschillende plui mage in kooien waren opge steld. Tevoren waren de vogels gekeurd door zes keurmeesters van de Nederlandse Bond van Vogelliefhebbers. KAMPIOENEN Stammen waterslasers: Th. Bosch, Axel. Stammen kleurkanaries: J. Stroo. Ovezande. Stammen overige vogels: F. Pardon, Lamswaarde. Waterslagen: Th. Bosch. Plgmont sender rood: J. Stroo. Pigment met rood: P. en A Morel, Van onze correspondent SLUISKIL - Vijf Strood- orpenaren haalden zater dagmorgen, onder deskun dige leiding van Marcel van de Branden, de kerk klok naar beneden, die 28 jaar lang de kapel van de zusters van het Heilig Hart heeft gesierd. De klok wordt aan een mis sionaris in Tanzania ge zonden. Vrijdagmorgen begon men in alle vroegte met het bouwen van een stellage rondom de klokketoren Diezelfde avond werd de laatste eucharistie viering in de kapel gehouden. „We hebben de klok extra lang laten luiden," aldus zus ter Pancratia, die uiteraard zaterdagmorgen ook aanwe zig was toen de klok voor zichtig vanuit de klokketoren naar beneden werd getrans porteerd. Ruim 28 jaar heeft de kerk klok geluid. De ruim honderd kilo zware klok, die de naam Paulus draagt, was toen een geschenk van de industriële werkgevers uit de Kanaal zone aan de zusters van het Heilig Hart Op hun beurt hebben de zusters de klok ca deau gedaan aan pater Tom Willemsen, die in Tanzania een parochie leidt Zijn paro chie Chanjale omvat een aan tal vissersdorpen gelegen aan een groot meer. In een van deze dorpen, Langata Kagon- go, zal de klok zijn nieuwe be stemming vinden. Het contact met pater Wil lemsen werd gelegd door Ale xandra de Krijger uit Ter- neuzen. Zij liep als studente theologie aan de universiteit van Heerlen anderhalf jaar lang stage in het bisdom Same in Tanzania. Tijdens een van haar bezoeken aan de verschillende parochies van dit bisdom ontmoette ze pater Willemsen, oorspronkelijk afkomstig uit Breda, maar al 27 jaar werkzaam in Tanza nia, waaronder de laatste tien jaar in Chanjale. De klok voor Tanzania wordt op een kruiwagen weggevoerd. FOTO WIM KOOIJMAN Een tegenbezoek aan de Ter- neuzense familie De Krijger volgde. Tijdens dit bezoek werd Sluiskil aangedaan, waar het af te breken zieken huiscomplex werd bezocht, ooit nog gebouwd door aan nemer A. de Krijger. De kerk klok kreeg dadelijk al be langstelling en op initiatief van Thuur de Krijger en later zuster Pancratia en Marcel van de Branden werd de klok geschonken aan pater Tom Willemsen, deel uitmakend van de congregatie van de Heilige Geest. De ruim honderd kilo zware klok wordt vanuit Sluiskil vervoerd naar Half weg, waar de procure zetelt van dit congregaat. In Half weg wordt 'Paulus' ver scheept naar Tanzania. Roodogen: W. Compiet, Hulst Vetstof under rood: W. Serrarens, Kloosterzande. Vetstof met rood: P. en A. Morel. Postuurkanaries 1: H. van Doorn, Terneuzen. Postuurkanaries 2: F. Burm, Hulst Europese vogels: P. Saman, St-Jan- steen. Bastaarden: P.enA Morel. Japanse meeuwen en sebrmvinken 1: E. Kint, Koewacht Zebra vinken 2: D. Segers, Hulst Tropische vogels: D. ae Pooter, Axel. Grasparkieten: P. de Groene, Kloos terzande. Agaporniden: F. Pardon. Roodrugparldeten: H. Roels, Kloos terzande. Bergparkieten: P. de Cock, Vogel waarde. Kleurkanaries OK: B. Esseling, Hulst Tropische vogels OK: D. de Pooter. Grasparkieten OK: F. Reunis, Clin- Overige parkieten OK: P. de Cock. Van onze verslaggever KLOOSTERZANDE - Het Hontenis- ser raadslid C. Roctus (lijst P. Mang- nus) vindt het geen stijl dat het kerk bestuur van Ossenise 60.000 gulden vraagt voor het verenigingsgebouw in het dorp. Roctus betoogde gisteren in de financiële commissie dat er na de watersnoodramp van 1953 van allerlei zijden zowat twee ton is gegeven voor de gemeenschap van Ossenisse en dat daarvoor het verenigingsgebouw is gesticht. Hij wees erop dat de bouw overigens maar 74 mille heeft gekost. „Ik gun Ossenisse dat dorpshuis", aldus Roctus, „maar niet de bisschop die 60.000 gulden, terwijl hij er al twee ton voor heeft gekregea Ik ga geen geld aan het bisdom geven voor iets dat al van de gemeenschap is". Het raadslid zei niet te snappen dat de kerk een dergelijk bedrag durft te vragen. „Ik ben een goed katholiek, maar ik begin nu wel mijn schouders op te halen. Ik heb de indruk dat de kerk ons aan het uitmel ken is". Burgemeester A. Kessen wees erop dat de kerk in juridische zin de eigenaar is van het verenigingsgebouw en dat die het beslist niet voor minder wil verkopen. Hij probeerde Roctus nog te vermurwen met de mededeling dat de 60.000 gulden toch ten goede komen aan de gemeenschap. Im mers, dat geld gaat in een spaarpotje voor het onderhoud van de kerk. „Die kerk loopt ook terug", meende Roctus, „mis schien kunnen we daar een multifuntio- neel gebouw van maken". Het gemeenschapshuis maakte ook al de tongen los in de een uurtje eerder gehou den commissie ruimtelijke ordening. Me vrouw J. de Kock-Ringoot (lijst P. Mang- nus) pleitte voor een constructie waarbij de gemeente het dorpshuis zou kopen, in plaats van de exploiterende stichting. Die zou het gebouw dan van de gemeente kun nen huren. Tot nu toe werd uitgegaan van veertig mille voor de gemeente en twintig mille uit het reservepotje van de stichting. Wethouder J. Joossen bleek wel wat voor het nieuwe idee te voelen. „Dan kan de stichting die twintig mille wellicht re serveren voor klein onderhoud", mijmerde hij. Dat sprak ook A. Roctus (eigen lijst) wel aan. „En dan na een paar jaar bekij ken of het levensvatbaar is. Dan kan de gemeente het gebouw altijd nog overdra gen aan de stichting". De wethouder zegde toe deze mogelijkheid nog voor de ko mende raadsvergadering met het stich tingsbestuur te zullen bespreken. Afhan kelijk van het resultaat komt er dan mo gelijk een nieuw voorstel. on2® verslaggever [j ,a!?W hebben de gemeente- ■ïelfiir °°r6esteld voor een der- Enkele commissieleden meenden dat het onderzoek te vroeg wordt gestart en wellicht ook te 'eng' is. Zo wees A Roc tus (eigen lijst) op het belang om de Liefkenshoektunnel er bij te betrekken. Hij meende dat de studie niet gericht moet zijn op een WOV, maar op het gevölg van het verdwijnen van het veer Perkpolder-Kruinin- gea Burgemeester A Kessen bleek er niet zo voor te porren om de Liefkenshoektunnel er bij te slepea „Dan is het net of wij dat een alternatief zouden vinden voor de WOW. Dan zegt de overheid: ruim die veren maar op". B. Pauwels (CDA) zou liever met het onderzoek wachten tot er meer duidelijkheid is over die WOV. „Het is een beetje voorbarig. Als straks het Baal- hoekkanaal er toch komt, die nen zich voor onze gemeente weer heel andere mogelijkhe den aan". -= L. Mangnus (eigen lijst) bleek op zijn beurt bevreesd voor een 'dik rapport waar we uiteindelijk niks mee kunnen beginnen'. Hij pleitte er boven dien voor om de zaak samen met de gemeente Hulst aan te pakken. „Want ook voor die ge meente zal de WOV grote ge volgen hebben. Bovendien zou het onderzoek ons minder kos ten". Het idee viel niet in de smaak bij A. Roctus. „Bent u dan altijd zo gelukkig met die intergemeentelijke samenwer king?", informeerde hij. „Als Hulst mee wil doen, dan horen we het wel". Dat bleek precies de mening van burgemeester Kessen. Deze vond het niet ver standig om samenwerking met Hulst te zoeken. „Dan loop je de kans dat alle aandacht uitgaat naar de grotere gemeente. Dan stoppen we er wel veel geld in, maar krijgen we er weinig voor terug". BRIDGE - Bridgeclub Axel speelde de eerste wedstrijd van de wintercompetitie in cultureel centrum De Halle. Er namen 53 paren aan deel. Uitslag groep A: 1. echtpaar Stoelinga, 2. heren Hemel- soet-De Wever, 3. echtpaar Herrebout. Groep BI: 1. da mes Vereecken-Van Waes, 2. mevrouw Van Himschoot-de heer Van de Heyden en me vrouw Van Leeuwen-de heer Vogels. Groep B2: 1. dames Van Bundere-de Koning, 2. mevrouw Van Weelde-de heer Kuyck, 3. dames Kee- man-Knöpker en dames Wol- fert-Zaman. Groep Cl: 1. me vrouw Vons-de heer Doorns, 2. echtpaar Scheele, 3. dames Schipper-Bierman. Groep C2: 2. mevrouw Van Bmbost-de heer Meyer, 2. dames De Regt-Saveur, 3. echtpaar Van Straaten. BINGO - De Kauterse Hand balvereniging houdt vrijdag 9 december bingo in zaal R. Thilleman, aanvang 19.30 uur. KONING - H. de Maeyer is koningschutter geworden tij dens de jaarlijkse teerdag van de Kieldrechtse schut tersvereniging Herleving. Er waren veertig schutters aan wezig. SCHELDEZONEN - Fanfare De Scheldezonen houdt deze week een actie voor het in strumenten- en uniformen fonds. Er kunnen kerstrozen en kerst- of nieuwjaarskaar ten besteld worden tot en met 11 december via een in te vul len strook die huis-aan-huis verspreid is. Ook kan men een telefonsiche bestelling doen bij G. Weemeas of E. Leenknecht. TEERDAG - Het feest- en sportcomité Nieuw-Namen houdt zaterdag 10 december de jaarlijkse teerdag in café Du Commerce, aanvang 19.00 uur. Men begint met een di ner, waarna een gezellig sa menzijn volgt. TOPBILJART - In zaal J. Schroder werd een wedstrijd op het topbiljart gehouden. Uitslag: 1. G. Meersman, Hulst; 2. F. Bleyenberg, Nieuw-Namen; 3. M. de Vos, Hulst. Kogel een clubavond gehou den, waaraan zestien perso nen deelnamen. Uitslag: 1. P. Jonkheym, Kloosterzande 126 punten; 2. A. de Maat, Hulst 123; 3. M. Boogaert, Klooster zande 119 punten. KAARTING - In zaal De Rei zende Man werd een kaarting gehouden waaraan 64 perso nen deelnamen. Uitslag bie den: 1. A. van Driel, Terneu zen; 2. mevrouw De Waal- Baart, Kloosterzande; 3. O. Concierge, St.-Niklaas; 4. T. van Cauteren, Kloosterzande; 5. C. Stoutjesdijk, Axel. Joke ren: 1. mevrouw Sponselee, Axel; 2. mevrouw Van de He mel, Overslag; 3. mevrouw Kempe, Axel. KAARTING - Door de Boe renbond werd in het gemeen schapshuis een kaarting ge houden waaraan 45 personen deelnamen. Uitslag: 1. E. Ma- hu, 2. A. Heyens, 3. F. van Eerdenburg, 4. H. Verstrae ten, 5. F. de Waal, allen Graauw. KAARTING - Door de Bond voor Ouderen werd in het ge meenschapshuis een kaarting gehouden waaraan 45 perso nen deelnamen. Uitslag: 1. mevrouw Elegeert, Westdor- pe; 2. A. Burm, Nieuw-Na men; 3. R. Linthout, Axel; 4. P. de Nijs, Clinge; 5. A. Ver- helst, Terneuzen. De volgende kaarting is 8 december, aan vang 13.45 uur. OUD PAPIER - Leden van de voetbalvereniging Graauw - halen zaterdag 10 december weer oud papier op. DUIVENEXPO - Postduiven vereniging De Reisduif houdt zaterdag 10 en zondag 11 de cember een algemene ten toonstelling in lokaal Van Grol. De duiven worden za terdag 10 december ingekorfd van 10.00 tot 11.30 uur. De al gemene kampioen krijgt een beker. Na de middag worden de duiven gekeurd op punten door een bekende liefhebber uit de streek. Tijdens deze da gen wordt een verloting ge houden en een bonenraadspel gespeeld. Tevens worden zon dag om 14.30 uur bonnen voor jonge duiven verkocht van de eigen leden en verschillende liefhebbers uit de kring. KAARTING - In zaal De Landbouw werd een kaarting gehouden. Uitslag: 1. I. de Winkel, 2. J. Michielsen, 3. A. Meijer, 4. mevrouw van de Kelen, 5. R. Linthouit. KAARTING - Kaartclub Schoppen Boer hield in zaal De Landbouw een kaarting. Uitslag: 1. J. de Burger, 2. O. Rottier, 3. T. van Spaandonck, 4. M. Block, 5. K Ivens. De volgende kaarting is 9 decem ber. SPELENMIDDAG - Aan de gezelschapsspelenmiddag van de Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen in ge meenschapscentrum Malper- tuus namen 68 personen deel. Uitslag dames: Boonman, Clinge; 2. De Wit, Clinge; 3. Verschueren, Kapellebrug. Heren: 1. Vermeulen, St.-Jan- steen; 2. Van de Velde, Steke- ne; 3. Ras, Clinge. TOPBILJART - Topbilart- club Trosvrienden hield een Sinterklaasprijskamp in zaal De Lanbbouw. Uitslag: 1. A. de Letter, 2. L. van de Krui sen, 3. E. Hoof, 4. J. van de Kruisen, 5. W. Valcke. VERGADERING - De voet balvereniging Clinge houdt vrijdag 9 december de alge mene ledenvergadering in de kantine op het gemeentelijk sportterrein. Naast de behan deling van de jaarstukken wordt een bestuursverkiezing gehouden. Johan Ras vertrekt en voor hem wordt E. de Dec- kere kandidaat gesteld. Ver dere kandidaten zijn Danny van Puyvelde en Piet Bols- sens. Er blijft dan nog een va cature open. Hiervoor kan men zich nog kandidaat stel len tot 6 december, maar men moet gesteund worden door drie leden. De vergadering begint om 20.30 uur. KAARTING - In gemeen schapshuis Malpertuus hield de Katholieke Bond voor Ouderen een kaarting in jo keren waaraan 44 personen deelnamen. Uitslag: 1. me vrouw D'Hooghe, Hulst; 2. G. van Waterschoot, Clinge; 3. mevroue Lernout, Heikant. Stand kampioenschap: 1. A. Mens, 2. A. Rottier, 3. U. Wil- laert. KAARTING - In zaal De Rei zende Man werd door kaart club De Stoere Spelers een kaarting gehouden waaraan 28 personen deelnamen. Uit slag: 1. B. Kegels, 2. A. Hiel, 3. Th. Peters, 4. P. Maas, allen Kloosterzande. CLUBAVOND - In zaal De Reizende Man werd door de schietvereniging De Reizende KAARTING - In zaal De Jachthaven werd een kaar ting gehouden waaraan 69 personen deelnamen. Uitslag bieden: 1. mevrouw Lucasse, Kloosterzande; 2. A. Man- naert, 3. E. de Maat, beiden Ossenisse; 4. L. van Goethem, Kloosterzande; 5. P. Boogaert, Ossenisse. Jokeren: 1. me vrouw Esseling, Hulst; 2. me vrouw Van Poorten-Reyns, Ossenisse; 3. J. Esseling, Hulst. KAARTING - In zaal 't Ja gershuis werd een kaarting gehouden waaraan 43 perso nen deelnamen. Uitslag bie den: 1. P. Papping, Hoofd plaat; 2. J. de Waal, Axel; 3. N. Goossen, Kloosterzande; 4. mevrouw Schenkels, Ossenis se; 5. J. de Kort, Hengstdijk. Jokeren: 1. mevrouw De Kort, Hengstdijk; 2. mevrouw Esse ling, Hulst; 3. G. Kegels, Kruispolderhaven. KAARTING - In zaal Rue du Nord werd een kaarting ge houden waaraan 52 personen deelnamen. Uitslag bieden: 1. J. Zwartelé, Terneuzen; 2. mevrouw Groossens, Wal soorden; 3. Th. van Cauteren, Kloosterzande. Jokeren: 1. mevrouw De Waal, Osse nisse; 2. mevrouw Rombout, Hengstdijk; 3. E. van Vooren, Ossenisse. KAARTING - In zaal Koe koek werd een kaarting ge houden waaraan 54 personen deelnamen. Uitslag: 1. F. Ze- gers, 2. T. van Spaandonk, beiden St.-Jansteen; 3. G. van der Heyden, Koewacht. KAARTING - In zaal 't Ver dronken Land werd een kaarting gehouden waaraan 22 personen deelnamen. Uit slag: 1. N. Goossen, 2. T. Goos sen, beiden Kloosterzande; 3. J. de Deckere, 4. A. Verbist, beiden Nieuw-Namen; 5. A. Verdurmen, Graaüw. KAARTEN - In gemeen schapscentrum De Warande wordt woensdag 7 december een kaarting gehouden die meetelt voor de wintercompe titie, aanvang 13.30 uur.

de Stem | 1988 | | pagina 11