TANDY BEGROTINGSRAAD SLUIS, WETHOUDER OP VAKANTIE Zuiveringsinstallatie zomer 1989 gereed Raad Aardenburg wijst D66-voorstel af Motorrijder reed in historische optocht zonder helm: boete bruisend imconcert Welzijnscommissie voor W-Zeeuwsch-VIaanderen KORT ZEEUWS 2 ugri PLAATSELIJK NIEUWS NIEUWS ;mt lokaal achertje' Milieu-avond VAN ONEINDIG KLEIN TOT ONEINDIG GROOT isplaats voor ivaliden Braakman DE STEM VAN ZEELAND 4 VRIJDAG 25 NOVEMBER 1988 OP KORTE TERMUN GEEN GROOT ONDERHOUD SPORTPAVILJOEN SLUIS - Wethouder J. du Fossé van Sluis is op vakantie naar Californië. 15e Kikkerdag in Aardenburg Toezegging ALS RADEN AARDENBURG, OOSTBURG EN SLUIS AKKOORD GAAN Aardenburg Breskens Eede Oostburg Chili na het referendum 'Duimelijntje' Condega-actie rond Oostburg Sancties PRO-2001 PROGRAMMEERBARE SCANNER Hoor èlles wat er in de ether omgaat. 200 voorkeuzekanalen, 23 884 frequenties 20-9113 L SUPERTAPE4 HIGH-BIAS PLUS CASSETTES (Cr02-P0SITIE) 44-9226 C-60 12,50 per 5 44-9227 C-90 14,95 per 5 MUZIEK VOOR ONDERWEG ju?**- SCP-24 stereo wandel- radiocas- 9 sette met mini- hoofd- Éjj^^ telefoon. *||||5 14-1038 CONCERTMATE® -350 W W V ELEKTRONISCH KEYBOARD 4 geprogrammeerde klankkleuren, 10 geprogrammeerde ritmes, temporege ling, geheugen voor 100 noten,... 42-9300 LASER-PISTOLEN Mm,. Set omvat 2 infrarood-pistolen die een ruimtegeluid uitzenden, 2 doelschijven en 2 gordels. 60-2302 «s kil 60/70 25-26, 70/80 35-61. -r: kil 70/80 41-65, 80/90 42- II 70/80 50, 80/90 50. Elstar: 765 45-54, 65/70 81-93, 70/75 2, 75/80 136-155, 80/85 112- /90 78-98, kill 65/70 57-62, 75-98, 75/80 100, 80/85 76-83, 65-74,90/95 60. Golden Deli- kil 60/70 36, 70/80 58-72, 72, kill 60/70 25, 70/80 37-57, 48-55. Goudreinette: kil 34, 75/85 47-53, 85/95 41-48, 36, kill 70/75 36-42, 75/85 85/95 42, klll-x 70/75 40. Boskoop: kil 70/75 42-54, 60-75, 85/95 49-67, 95+10 41, 0/75 42,75/85 41-58, 85/95 39- 5+10 35-39. klll-x 85/95 41, 0 32. Karmijn de Sonnaville: _/80 75, 80/85 63-64, 85/90 49- +10 39, kill 70/80 46-47,80/85 85/90 33-37, 90+10 33. Jona- ■kl I 65/70 29-32, 70/80 40-76, 38-69, 85/90 39-63, 90/95 40- 5bl0 32-41, kill 70/80 34-63, 33-61, 95/90 43-56, 90/95 33- onference: kil 55/65 94-121, 115-141, 75/85 90, kill 45/55 55/65 50-107, 65/75 70-119, 68. Saint Remy: kil 60/70 0/80110,80/90 84-85. Winter er: kill 60/70 51, 70/80 53. nne du Comice: kil 65/75 215, 167-202, 85/95 161-166, 55/60 26, 60/65 49-124, 65/75 176, 75/85 134-179, 85/95 113- Beurre Alexander Lucas: kil 97, 75/70 105-132, 70/80 133- 80/90 122-131, kl II 60/65 34- 65/70 29-120, 70/80 44-134, 37-126. Mispels: kill 30. To- aantal coli 41683. aaglijk te houden. Leden Het Talent bellen zater- huis-aan-huis aan tussen I en 12.00 uur. Oliebollen nen ook worden afge- lald aan het Gildehuis of te- fonisch besteld worden. harp en beperkt strijkers- nble van Debussy. Een im- jsionistisch werk vol poëzie gedegen begeleid werd. de pauze maakte het ne van Chausson grote in- De doordringende koude ruime kerk speelde de in- nentalisten soms parten. |sn toe was de onderlinge ling niet helemaal juist Ir waren enkele intonatie- ilemen. Het geheel was ech- Imaakvol. et slot was bruisend en gaf concert glans. 'De Tove- psleerling' van Dukas is ïisch moeilijk. Alles klonk er helder en de blazers Iten zich uitstekend van de ewikkelde taak. en gloedvol einde van een ert dat vanavond gebracht |dt in het Zuidlandtheater in neuzen en zaterdag en zon- in de Concertzaal in Mid- f>urg. >EK - Wethouder W. van ilraven van Terneuzen 1J. van Rooijen, voorzitter Recreatieschap Braak- in, nemen op zaterdag 3 :ember de visplaats voor ïandicapten op recreatie- ïtrum Braakman offi- ;1 in gebruik. dit moment wordt de laat- hand aan de vissteiger ge ld. )p de houten steiger is ge- ig plaats voor drie a vier [ndervalide vissers. De men- kunnen de steiger makke- bereiken, omdat er een spe- tal pad en parkeerplaats zijn ïgelegd. Is de gehandicapte vissers nodig hebben of als er iets fsgaat, kunnen ze gebruik iken van een bel die bij de ïiger hangt. In het restaurant |ijgen medewerkers van het :reatiecentrum een seintje |t er iets aan de hand is. De officiële opening van de splaats voor gehandicapten is 115.00 uur. lijn opvolging wordt ge laakt hoe meer invloed de aad kan uitoefenen op de omende benoeming", reende Ockeloen. Het voorstel van D66 om net het oog op een opvolger oor Ockeloen een lokaal re- erendum te houden deed de 'erneuzense burmeester af ls 'een lachertje'. Ockeloen roeg zich in gemoede af hoe lat dan zou moeten worden angepakt. „Moet dan ieder- len die gesolliciteerd heeft in iptocht door de straten van Terneuzen trekken? Zo verkt dat toch niet. Ook noet de raad niet die waarde oekennen aan een profiel- ichets die er meestal aan wordt toegekend. De minis- er benoemt veelal diegene lie hij wenst te benoemen en ils de raad op zo'n benoe- ning invloed wil uitoefenen, Jan moet er zeker niet te gek gedaan worden," aldus de Terneuzense burgemeester. Van onze correspondent üARDENBURG - De Aar- denburgse gemeenteraad ■oelde gisteravond niets voor een voorstel van D66'er van Rie om op korte ter mijn over te gaan tot het plegen van groot onderhoud aan het sportpaviljoen in Aardenburg. .Het pand is erg slecht, de ge meente moet toch het groot on derhoud voor zijn rekening ne men, gezien de stille periode kunnen we dit beter nu uitvoe- ren", aldus Van Rie gister avond. De WD-fractie steunde de behandeling van het voor stel, maar liet evenals de ove rige fracties de beurt voorbij gaan toen door burgemeester E. Jongmans om stemming werd gevraagd. De heer Rammelaere (Eigen Lijst) omschreef zijn gevoelens over deze zaak kort maar dui delijk. „De handel rond dit sportpaviljoen lijkt wel op een toneeluitvoering", zo zei hij. „De spelers die hieraan mee helpen krijgen van mij een dikke onvoldoende". De WD- fractie voelde er niet veel voor dit voorstel in de raad te be handelen en vroeg om behan deling in een commissie. Vol gens W. van Helden (Gemeente Belangen) wordt er over dit voorstel te veel ophef gemaakt. Wethouder J. de Ridder (WD) vond het voorstel van Van Rie wat voorbarig. „De voetbalvereniging heeft zelf aangeboden door zelfwerk zaamheid groot onderhoud te plegen". Van Rie was het dui delijk niet eens met de argu mentatie van zijn collega raadsleden: „Voordat de nieuw gesloten overeenkomst uitge voerd kan worden moet er nog een heel pad worden afgelegd. De voetbalvereniging heeft geen financiële middelen. Als we wachten tot het allemaal rond is, dan is het bij het nieuwe seizoen nog net zo slecht als nu en laten we het paviljoen verder verpieteren. Of De Vreeze of AVC er in komt, het groot onderhoud komt toch voor onze rekening". De fractie Gemeente Belan gen sprak nogmaals zijn be zwaren uit tegen het parkeer- vrij maken van het Kaaiplein en de Kaai. „Door de afsluiting worden de horeca-onderne- mers beknot", aldus de heer W. van Helden. Volgens wethou der J. de Ridder worden de 'Amsterdammertjes' geplaatst om het parkeerverbod effectief te maken. „Ook vanuit de be volking zijn er klachten binnen gekomen", stelde hij. „Voor de horeca zit er nog een pluspunt aan: de auto's ontnemen het uitzicht op de terrassen". De raad sprak zich gister avond verder niet uit over deze zaak, die binnenkort weer door een commissie zal worden be keken. Ongenoegen over Du Fossé Gewoonlijk is op vakantie gaan niet erg, maar gisteren werd de belangrijke begroting voor het komende jaar door de Sluisse raad in het stadhuis behandeld. Wethouder Du Fossé had vol gens een aantal fracties aan wezig moeten zijn. Bij de meeste partijen leeft al lange ongenoegen over het slecht functioneren van bepaalde raadscommissies (en wethou der). D66-raadslid H. Masclee maakte, in zijn algemene be schouwing, van zijn hart geen moordkuil over Du Fossé. Mas clee: „Het blijft voor onze frac tie nog steeds onbegrijpelijk dat een van de wethouders (Du Wethouder Du Fossé..ae: vlucht. - FOTO DE STEM/CORJ.DE BOER Van onze correspondent AARDENBURG - Aar denburg viert op 12 de cember voor de vijf tiende keer Kikkerdag. De twaalfde van de twaalfde is traditioneel de dag waarop personen, die zich voor de Aarden- burgse gemeenschap ver dienstelijk hebben ge maakt, worden onder scheiden met de Orde van de Aardenburgse Kikker. Op 12 december worden opnieuw onderscheidin gen uitgereikt. Nieuw is dat de inwoners van de gemeente Aardenburg voor het eerst kandidaten kunnen voordragen bij het gemeentebestuur. De onderscheidingen worden uitgereikt in de burger zaal van het gemeente huis, waarna een kikker- maaltijd volgt in hotel De Roode Leeuw aan de Kaai. Alle in de loop van de jaren onderscheiden per sonen in en buiten de ge meente zijn voor deze derde lustrumviering uit genodigd. Het plaatselijk evenementencomité heeft voor de gelegenheid insig nes bij laten maken voor de leden van de Kikkeror de: voor de heren een re- vers-speld en voor de da mes een hangertje met daarop een kikker en de naam Aardenburg. Fossé, red.), wat zijn porte feuille betreft nog steeds niet als verantwoordelijke porte feuillehouder een commissie voorzit". Volgens Masclee kan een raadslid beter een hoorzitting in één van de kernen bijwonen om te weten te komen wat voor visie de wethouder heeft. Masclee ging verder: „En als de betreffende wethouder dan ook nog eens niet tijdens een begrotingsraad als deze aan wezig is, dan vraag ik mij wer kelijk af of wij nog kunnen spreken van een goed bestuur lijk college". Ook burgemeester M. Eve- raers toonde zich zeer ongeluk kig met de situatie, maar viel zijn wethouder niet af. Eve- raers: „We hebben met het col lege in september duidelijke afspraken gemaakt over de da tum voor de behandeling van de begroting. Maar wegens pri- vé-omstandigheden heeft de wethouder zijn vakantie moe ten verschuiven naar deze pe riode. Ais Du Fossé gemeend heeft om in deze tijd op vakan tie te gaan, dan is dat zijn goed recht. We kunnen hem niet verplichten aanwezig te zijn". Volgens bronnen komt de raad nog voor kerst in besloten zit ting bijeen om over het func tioneren van de wethouder te overleggen. Diens reilen en zei len wethouder staat al langer ter discussie. Everaers: „D66 en WD hebben vorig jaar ook al opmerkingen gemaakt over het functioneren van bepaalde raadscommissies. Het wordt een herhaling van argumenten. Persoonlijk ben ik ook niet ge lukkig met deze situatie, maar we zullen er alles aan doen om in de toekomst de commissies optimaal te laten functioneren. We komen er nog op terug. Het college stuurt de raadsleden niet met een kluitje in het riet". De fracties hadden ook be hoorlijke kritiek op de werk zaamheden van het gemeente- personeel. J. Bogaard (WD): „Nu de bezetting van het perso neel op de gemeente volledig is, mogen we verwachten dat alles op rolletjes loopt. Dat is niet het geval". Volgens burge meester Everaers zijn vooral ziektegevallen daar de oorzaak van. BRESKENS - De Zeeuwse Milieu Federatie houdt in Breskens een avond over het thema milieu. Het gaat nu niet om wat op grote schaal gedaan moet wor den, maar wat men zelf in en om huis kan doen voor een be ter leefmilieu. Wie hierover meer duidelijkheid wil wordt verwacht woensdag 30 novem ber om 19.30 uur in het dien stencentrum Goedertij t. De leiding is in handen van José Lemmen van de Zeeuwse Milieu Federatie. De toegang is gratis. Van onze verslaggever OOSTBURG - „Als u me dan tóch veroordeelt, laat het al stublieft meer zijn dan vijftig gulden, zodat ik nog hogerop kan". Met die woorden richtte W. van E. uit Oost-Souburg zich gisteren tot de Oostburgse kantonrechter mr. B. Ver hoeven. Verhoeven vond dat een rede lijk verzoek. Hij had vijftig gulden in gedachten, maar be paalde de boete op eenenvijftig, zodat de man de mogelijkheid houdt om in beroep te gaan. En dat zal Van E. ook zeker doen, want hij vindt nog steeds dat hij ten onrechte werd bekeurd. Op 16 augustus 1987 was hij door de politie aangehouden terwijl hij deelnam aan de Aardenburgse Kikkerrally. Omdat die rally wordt gereden met oude motoren passen de motorrijders hun kleding aan. In een dergelijke nostalgische tocht past geen moderne mo torhelm, dus hadden de mees ten die ook niet op. Dat leverde enkelen, onder wie Van E., een proces-verbaal op. In maart van dit jaar stonden hij en H.M. uit Middelburg voor de kan tonrechter. Daar getuigde C.H. uit Aardenburg, een van de or ganisatoren van de rally, dat met de politie zou zijn afge sproken dat deze coulant zou optreden. Als gevolg van die verklaring werden beider zaken aange houden. M. stond opnieuw voor de rechter in augustus en trok aan het korste eind, want de kantonrechter gaf de voorkeur aan de verklaring van adju dant G. Doosje. Die zei dat'hij OOSTBURG - Als de ge meenteraden van Aarden- burg, Oostburg en Sluis straks in januari 1989 hun i°edkeuring geven aan het voorstel heeft West- ^oeuwsch-Vlaanderen een Regionale Welzijnscommis- P't werd gisteren in het Oost erse gemeentehuis door de Portefeuillehoudende wethou- van de drie gemeenten taevrouw A. Keymel van Aar- oenburg, J, de Vries van Oost- org en A. Oosteling van Sluis) bekend gemaakt. Ambtelijk is men er al zes jaar mee bezig terwijl men op bestuurlijk ni veau op 6 april 1988 de eerste besprekingen plaats hadden. Door de bezuinigingen wordt het met name voor Sluis en Aardenburg steeds moeilijker om ambtelijk goed te functio neren. „Ook naar de instellin gen toe is het een goede zaak. Het wordt voor hun alleen maar duidelijker", aldus me vrouw A. Keymel. In het be stuur zullen negen leden zitting hebben met als verdeelsleutel twee voor Aardenburg en Sluis IJ en vijf voor Oostburg. Voor de besluitvorming is een twee derde meerderheid nodig. Dit is een veiligheid die is ingebouwd om ook de twee kleinere ge meenten voldoende zeggen schap te geven. Het dagelijks bestuur zal worden gevormd door de drie wethouders. Ook A. Oosteling van Sluis toonde zich verheugd over de komende samenwerking. „Zo als we de laatste jaren ieder op ons eigen houtje hebben ge werkt, dat verdient bepaald geen schoonheidsprijs. De re gionaal opererende instellingen wisten ook niet waar ze aan toe waren". De hoofdwerkzaamheden zullen in Oostburg plaatsvin den. Dat krijgt volgens het plan daarvoor een vergoeding van ƒ35.000, waarvan Aardenburg er ƒ20.000 voor z'n rekening neemt. De subsidies zullen in verhouding tot het aantal in woners worden verstrekt, wat inhoudt dat Oostburg 72 voor zijn rekening neemt. Een ad viescommissie bestaande uit raadsleden en burgers zal het bestuur bijstand verlenen. GEZINSDIENST - In de pa rochiekerk wordt zondag 27 november een gezinsdienst gehouden bij gelegenheid van de eerste adventszondag. De dienst begint om 09.30 uur en wordt muzikaal opgeluisterd door het Jongerenkoor Aar denburg. Er wordt voor kin deropvang gezorgd tijdens de dienst. EXCURSIE - De personeels vereniging van de gemeente Aardenburg gaat woensdag 30 novomber op excursie naar de gemeente Puurs in België. Het gemeentepersoneel brengt een bezoek aan het ge meentehuis, de bibliotheek en het domein van gemeente werken. De gemeente Aar denburg onderhoudt sinds het begin van de zeventiger jaren een band met de gemeente Puurs. BOLLING - Op de Arjoan- bolbaan werd een clubbolling gehouden waaraan 27 perso nen deelnamen. Uitslag: 1. C. Veraart, 2. A. de Ruijscher, 3. A. Verstraaten, 4. P. van Oef- felen, 5. E. Pieters. Zaterdag 26 november wordt op de Ar- joanbolbaan een seriebolling gehouden, aanvang 13.30 uur. SINTERKLAAS - Sin terklaas brengt zaterdag 26 november officieel een bezoek aan Eede. De Sint wordt ver wacht om 15.00 uur op de hoek Rijjsweg-Brieverstraat. Na een rondgang door het dorp volgt om 15.15 uur een bijeen komst in De Hof Van Eede. Wethouder A. Keijmel-Cam- bier verwelkomt de hoge gast namens het gemeentebestuur. BRIDGE - De Oostburgse Bridgeclub hield in hotel Du Commerce een wedstrijd voor de competitie. Hieraan namen 22 paren deel. Uitslag groep A: 1. dames Plasschaert-Van de Vijver, 2. dames Busy- rogge-Spierenburg, 3. me vrouw Christiaansen-de heer Wagenaar. Groep B: 1. echt paar Den Hamer, 2. dames Gernaert-Lako, 3. heren Van Kerkhove-IJsabie. MIDDELBURG - Het comité Stille Tochten Zeeland, houdt donderdag 1 december in sa menwerking met het Chilico- mité en het Centrum voor Ontwikkelingssamenwerking Zeeland, een avond over 'Chili na het referendum'. De avond begint om 19.30 uur in het Henriëtte van der Mey- huis, Nieuwstraat 47 te Mid delburg. Alicia Munoz, leidster van een boerenvakbond in Chili, is in Nederland te gast. Zij houdt een inleiding over het leven op het platteland in Chili en over de betekenis van het referendum, waarbij het Chileense volk zich uitsprak tegen het beleid van Pinochet. De situatie in Chili zal al leen kunnen veranderen als ook internationaal de druk tegen het dictatoriale regime toeneemt. Alicia Munoz hoopt daarvoor ook in Zeeland bij val te vinden. N OOSTKAPELLE - Van dins dag 29 november tot eind fe bruari volgend jaar draait in het Zeeuws Biologisch Mu seum in Oostkapelle de ten toonstelling 'Duimelijntje'. Het is een rondreizende ten toonstelling, opgebouwd rond het gelijknamige sprookje van Hans Christian Ander sen. Daarvan zijn vooral de natuurhistorische thema's uitgewerkt in een aantrekke lijke vorm, met de nadruk op het onderwerp groei. Het pro ject is bedoeld voor alle kin deren, maar vooral voor kin deren uit het bijzonder on derwijs. De bouw van de nieuwe zuiveringsinstallatie bij Nummer Een in de gemeente Oostburg vordert gestaag. Volgens pro jectleider A. de Keuninck van het waterschap Het Vrije van Sluis zal de installatie volgend jaar in gebruik gesteld wor den. Keuninck: „Waarschijnlijk zijn we medio juli 1989 klaar met het project. Het afvalwater van de plaatsen Breskens, Hoofdplaat, IJzendijke en Biervliet zijn dan op de zuive ringsinstallatie aangesloten". Het leggen van de persleidingen bij IJzendijke, Hoofdplaat en Breskens verloopt volgens schema. Het riool-project in het gebied gaat volgens projectleider Keuninck ongeveer vijftien miljoen gulden kosten. Het waterschap neemt tien miljoen gulden voor zijn rekening. De overheid draagt on geveer vijf miljoen gulden bij. - FOTO WIM KOOYMAN Van onze verslaggever OOSTBURG - Het Nicaragua Komitee Zeeuwsch-Vlaan deren gaat morgen in de buitenkernen van Oostburg een grote actie houden voor de gemeente Condega in Nicara gua. Leden gaan met fietskarretjes door de straten en bieden huis- aan-huis gratis informatiefol ders aan over de projecten met, als het nodig is, een mondelinge toelichting. Verder kunnen de mensen een setje Condega- briefkaarten kopen. Ook biedt het comité voedselprodukten uit Nicaragua aan, zoals bana nen, koffie, sesampasta en riet suiker. Het geld dat wordt opge haald is bestemd voor projec ten in Condega. Het Nicaragua Komitee richt zich vooral op de volgende plaatsen: Schoondij- ke, Groede, Cadzand en Nieuw- vliet. een dergelijke toezegging niet met zoveel woorden had ge daan. Een boete van vijftig gul den was M.'s deel. Tijdens de behandeling gis teren van de zaak tegen Van E. herhaalde de adjudant wat hij ook in augustus had gezegd. Dat was blijkbaar bij zowel de organisatie als bij de deelne mers anders overgekomen. „Ik heb vóór de rally geïnformeerd en volgens de organisatoren was het geregeld", aldus Van E. Hij zag dat nog eens bevestigd toen de rally werd geopend door een ongehelmde loco-bur gemeester De Ridder. „En hij is tenslotte hoofd van de politie!", zei Van E. Noch officier van justitie mr. T. Stein, noch de kantonrechter ging overstag, ook niet nadat een nieuwe getuige, J. de P. had verklaard dat hij adjudant Doosje had horen zeggen dat er 'geen strenge sancties zouden volgen'. Stein eiste 90 gulden boete. Verhoeven wilde het woord 'fout' niet direct in de mond nemen, maar achtte de overtreding eveneens bewezen. De eveneens in de zaal aanwe zige M. kondigde aan om een herziening van zijn zaak te vragen, omdat hij door zijn boete, één gulden lager, niet in beroep kon gaan. (ADVERTENTIE) MEMOREX™ VR-1900 VIDEORECORDER MET INFRAROOD-AFSTANDSBEDIENING Geheugen voor 32 zenders, 6 pro gramma's programmeerbaar in 14 dagen, per week en per dag, elektroni sche tuner, HQ-schakeling, 16-9250 HEI VIK r— i C" V1KO CAMtm ItCOeWK 1 rt n n 1 VWMfiV». *W»v 1 i j MEMOREX™ CD-51 00 CD-SPELER AFSTANDSBEDIENING MET 24 FUNCTIES 3 straals laser, 2- voudige oversampling met digi tale filter, 15 tracks program meerbaar... 1^^ 429049 TANDY 2150 ELEKTRONISCH SCHAAKSPEL ELO niveau: L, 2150. 64KB programma, /P 64 spelniveaus,... 60-2204 TANDY 1850 ELEKTRONISCH SCHAAKSPEL ELO-niveau: 1850. 16Kb programma, WlP 17 spelniveaus,... 60-2201 PIZZA-SPEL Spannend! Dubbel LCD-scherm, alarm. :herm, klok en Jr JmmF mmliaÊSw 60-9100 Aanbiedingen geldig van 25 november tot 26 december 1983 en tot zolang de voorraad strekt- Prijzen BTW ind. BREDA, Ginnekenstraat 137c, tel.(076) 143787, BERGEN-OP-ZOOM, Zuivelstraat 18, tel. (01640) 41619, HULST, Radio Verhelst - Van der Mae/stedeweg 4, tel.(01140)12261ROOSENDAAL. Nieuwe Markt 47, tel.(01650l 33605, SLUIS, Europe Music Center, Kapelle- straat 20, tel.(01178)1376*, TERNEUZEN, Axelsestraat 91, tel.101150) 13134, TILBURG, Stadhuisplein 269 tel.(013) 430571 In de Iranchisewinkels en bi| de erkende dealers Cl kunnen de prijzen en het in voorraad zijn van de in deze advertentie voorgestelde produkien verschillen

de Stem | 1988 | | pagina 17