neente enbergen KIR M/V Nog dit jaar kabel-tv in kern Sas van Gent CDA Hulst: geen woonwagens in woonwijk /SECRETARIS GEMEENTE HULST GEEFT IN 1989 GEEN CENT EXTRA Nieuwe schietvereniging in Kloosterzande Gregoriuscentrum Axel wil geld voor bestrijding geluidshinder DER HOOFT De Linde - urant Hof te Zande POLITIERAPPORT FAMILIEWINTER- SPELCOMPETITIE emenu 37.50 AKTIE SLECHTS 2 WEKEN GELDIG I WEEKENDDIENSTEN PLAATSELIJK NIEUWS DE STEM VAN ZEELAND 2 VRIJDAG 25 NOVEMBER 1988 Ml GETROUWD 'PLAN PROVINCIE VOOR 32 STANDPLAATSEN ONUITVOERBAAR' DIKKE KUS GETROUWD IAFENISONDERNEMING Tel. 01148-1320 HULST - Ondanks gevoerde acties, een indrin gende nota en het achter de vodden zitten van de verschillende politieke groeperingen krijgen de peuterspeelzalen in de gemeente Hulst volgend jaar geen cent extra. Korting 'V akantie-op vang gehandicapten verruimen' jfosl/oët EB!<»)(#]s I SINTERKLAAS k H Gestolen auto Botsing Brandje 30 Bekeuringen Axel T22 ar zit nu in want i de JT Jolanda. Linda Roels en Gerrit d Graef, 18 nov. '88 St Jansteen. Van onze verslaggever HULST - De CDA-fractie in de Hulster gemeenteraad heeft zich uitgesproken te gen de aanleg van woonwa gencentra in bestaande woonwijken in de gemeente. H. Vercauteren betoogde giste ren tijdens de raadsvergade ring dat het door de provincie opgelegde woonwagenplan, dat Hulst verplicht om verspreid in de gemeente 32 standplaatsen in te richten onuitvoerbaar is. „Geen van onze burgers is hier gelukkig mee", aldus Ver cauteren. „Het rijk en de pro vincie hebben ons ziekenhuis al afgenomen en nu willen ze onze burgers met dit probleem opza delen, waar niemand om ge vraagd heeft. Nu staat men een beleid van decentraliseren voor, maar wie zal zeggen dat men over enkele jaren weer niet zal centraliseren". Het CDA kwam meteen met een voorstel op de proppen: het bestaande woonwagencentrum De Rape renoveren met behoud van zoveel mogelijk stand plaatsen en een aantal wonin gen verspreid in de gemeente beschikbaar stellen voor woon wagenbewoners. Als alterna tief ziet het CDA het opnemen van locaties in een nieuwe be stemmingsplan, of waar dat mogelijk is op afstand een loca tie langs of tegen de bebou wing. Een heel ander geluid viel te beluisteren uit PvdA-hoek. Mevrouw A. van Wees be toogde dat burgemeester en wethouders nu snel met loca tie-voorstellen naar buiten moeten komen. „U gaat toch niet wachten tot de provincie zelf locaties aanwijst?" vroeg ze. „Dat zou getuigen van onbe hoorlijk bestuur en daarmee zou u een brevet van onvermo gen verdienen". Wethouder G. van de Voorde wees erop dat B en W met opzet zeer voorzichtig te werk gaan. Immers, als er nog maar ge ruchten over een locatie de ronde doen breekt er al com motie uit. „We willen goed ge fundeerd naar buiten komen. Op een wijze die zowel voor de provincie als voor onze bewo ners verantwoord is. We laten ons daarbij door niemand opja gen". Voor de liefste papa Hulst en Mit in St. Jar| steen. H.G. en een van Samantha. Jolanda de Roo en Pe ter Andriessen, 18 nov '88, Terneuzen. )k, Prunusstraat 25, 's-Gravenpotder Tel. 01103-1517 b.g.g. 1327 dienstverlening. Overal te ontbieden. Dag en nacht bereikbaar. /eg 45-47 Kloosterzande n de Vlaamse spelhal 'De Pierbol' edere zondag tot 1 mei 1989. Voor of na het familie- of ander menu gratis deelname aan de fami liespelcompetitie (inschrijven per 4 personen). p.p. letp De Linde k naar keuze k nshaasje met gnonroomsaus of .- entrecöte met n stroganoffsaus oenten, frites en ppetkroketten k ertverrassing Kinderen tot 12]aar halve prijs. gelleve tijdig te reserveren Ige stand familiespelcompetitie: )e Paepe Bassevelde 4091 pt )e Vos Sinaai 3872 pt )e Wolf Bornem 3807 pt. Ie gemeentesecretarie is onderver- aken, Ruimtelijke Ordening en Mi- ifdeling telt negen medewerkers. belast met: e wetten ingenverkeer intesecretaris en daarnaast betrok- g voorkomende werkzaamheden, unctie gaat bij de invulling van de vrouw. sen gevorderde studie hiervoor len nheden of op onderdelen strekt tot ngekomen, is afhankelijk van opl«'" zich bevinden tussen 2.175.- en ezit zijn van het diploma Bestuurs- ind van 32 uur per week aangebo- regelingen zijn van toepassing- sn ingewonnen bij de afdelingsch#| 63950, tst. 40, buiten kantoortijd- digd binnen 14 dagen na het ver- tie in te zenden aan: Burgemeeste' Postbus 6, 4650 AA Steenbergen Peuterzalen met lege handen Tijdens de begrotingsvergadering bleek gisteren dat zo wat alle raadsfracties van mening zijn dat er wat aan de huidige situatie gedaan moet worden, maar knopen wer den er niet doorgehakt. Vertegenwoordigers van de peuterspeelzalen, die massaal op de raadsvergadering waren afgekomen, moesten uiteinde lijk met lege handen huis waarts keren. Wethouder W. Kayser wees de raadsleden op het onwrikbare feit dat de ge meente een gulden maar één keer kan uitgeven. Als aan de wens van de peuterspeelzalen gehoor zou worden gegeven zou dat voor volgend jaar een extra uitgave van zowat 60.000 gul den betekenen. De jaren daarop zou dat bedrag dan nog aanmerkelijk stijgen. „Als u achter die eisen staat, dan moet u daartoe besluiten", daagde de wethouder de raad uit. „Maar het is niet zo dat u dit op het bordje van het col lege kunt leggen. Dan moet u zelf de financiering aangeven". De wethouder zegde toe een onderzoek in te stellen naar de mogelijkheid om wat voor de peuterspeelzalen te doen. De fracties zagen daarmee hun kans schoon de kwestie toch op het bordje,van de wethouder te schuiven en kondigden aan met belangstelling de resultaten van het onderzoek te zullen af wachten. De enige die zijn nek durfde uit te steken was CDA'er H. Ver cauteren. „Misschien kunnen we de stichting Gemeenschaps- werk opheffen", opperde hij, „en het geld dat we daaraan uitsparen gebruiken om iets voor de peuterspeelzalen te doen". Maar een dergelijke be sparing zouden B en W drin- i Van onze correspondente CLINGE - Na de geslaagde vakantieplaatsing afgelo pen zomer van een twintig tal thuiswonende geestelijk gehandicapten op De Sterre, wil de directie de opvang mogelijkheden verruimen. De reactie van de ouders, wier kinderen een vakantie op de Sterre doorbrachten, waren zeer positief. Daarnaast komen er vanuit de ouderverenigingen van geestelijk gehandicapten her haaldelijk vragen naar uitbrei ding van de opvangmogelijk heden. Zo mogelijk ook buiten de grote vakanties. Overwogen wordt nu om voor circa twaalf kinderen ook in de kerst-, kro kus- en herfstvakantie de deu ren open te zetten. Voor de grote vakanties zal bekeken worden of er 22 geestelijk gehandicapten gedu rende één a twee maanden te gast kunnen zijn. Tenslotte is er nog het streven om vanaf 1 februari één weekend per maand opvang te kunnen bie den. Ook daaraan blijkt vol gens De Sterre grote behoefte. Om een en ander financieel mogelijk te maken zal de direc tie op korte termijn besprekin gen-voeren met het AWBZ- Verbindingskantoor. (ADVERTENTIE) jjlr SINDS 1910 VERTROUWD VAKMANSCHAP NET EVEN ANDEBS A gend voor andere zaken kun nen gebruiken. Want voor 1990 staat weer een fikse korting te wachten op de rijksbijdragen voor de welzijnssector. Een ander heet hangijzer bleek het geld dat volgend jaar voor emancipatie-activiteiten beschikbaar is. Zowel de PvdA als het CDA kwamen met een motie op de proppen om de voorgestelde maximum bij drage van 1.000 gulden per ver eniging op te schroeven naar 1.500 gulden. Beide fracties constateerden een gebrek aan beleid waar het gaat om eman cipatie. Dat werd door wethouder P. Weemaes bestreden. „Het emancipatieklimaat is in onze gemeente goed, zonder meteen te zeggen dat het tropisch is", betoogde Weemaes. Hij wees erop dat de betrokken vereni gingen volledig akkoord zijn gegaan met het maximum van 1.000 gulden. „Dus waar die motie op gebaseerd is, is mij een raadsel. Wat mij betreft hoeven we er niet langer over ^.te praten". Dat had hij bij het verkeerde eind. Maar na een uitgebreide discussie en een schorsing van de vergadering werden beide moties dan toch ingetrokken. Vooral, omdat wethouder Wee maes beloofde volgend jaar met een emancipatie-nota op de proppen te zullen komen. De drijvende krachten achter de nieuwe luchtbuks-schietvereniging: vlnr Tonny de Maat, Sipke IJkema, Jack de Waal en Paul Jonkheym. - foto wim kooyman Van onze correspondent KLOOSTERZANDE - Een aantal mensen'heeft het initiatief genomen tot de oprichting van een schiet sportverenging voor luchtbuksen in Kloosterzande. De grootste animators zijn Jack de Waal, Tonny de Maat, Sipke IJkema, Bèr van Damme en Paul Jonkheym. Elke dins dagavond komt de club bij elkaar in de kleine zaal van café De Reizende Man om vanaf 20.00 uur te schieten. Er wordt onopgelegd geschoten mét 4% mm op een tien meterbaan. Ook het schieten met een luchtpistool is mogelijk. De vereniging telt momenteel elf leden, maar meer leden zijn welkom. Het is niet noodzakelijk om zelf een wapen te hebben: de vereniging heeft ze. In de vijf weken die men nu bezig is heeft men nauw samengewerkte met Herman Naessens, lid van het hoofdbe stuur van de KNSA (Koninklijke JNeaer- landse Schutters Associatie). Het ligt in de bedoeling om zich na de officiëlé op richting ili januari aan te sluiten bij de KNSA, zodat ook in competitieverband kan worden gestreden tegen andere ver enigingen. Onder de elf leden bevinden zich ook twee dames. Mensen die inte resse hebben zijn dinsdags welkom in café De Reizende Man vanaf 20.00 uur. De officiële oprichtingsvergadering is 10 januari. (ADVERTENTIE) Van onze verslaggever AXEL - De Stichting Gre goriuscentrum in Axel wil van de gemeente 30.000 gul den subsidie en een even- grote renteloze lening om de geluidsoverlast in de buurt van het centrum te bestrij den. B en W gaan het verzoek bin nenkort bespreken. Burge meester W. de Graaf vindt dat er zeer snel iets gedaan moet worden aan de overlast van met name muziekverenigingen die het vroegere schoolgebouw als oefenruimte gebruiken. Tij dens de raadsvergadering gis teravond riep hij de betrokken partijen op totdat er een oplos sing is respect voor elkaar te hebben. „Anders zien wij ons gedwongen maatregelen te ne men, maar dat doen wij niet graag", zei hij. PvdA-raadslid H. Jongepier kaartte ife zaak gisteren aan en liet weten dat er een bepaalde onrust in de buurt is ontstaan. Hij drong erop aan dat de rust moet terugkeren. In april heeft de afdeling openbare werken geluidsme tingen verricht. Daarna zijn er gesprekken geweest met het bestuur van de stichting en de muziekverenigingen. De ge meente heeft toen een rapport gemaakt dat eind oktober ge reed is gekomen. Uit dat rap port bleek, tot grote schrik van de stichting, dat er 60.000 gul den nodig is voor geluidsisola- J. Dieleman..een ietsje minder. - foto de stem/corj.de boer tie. De stichting heeft dat geld zelf niet en diende daarom het verzoek om steun bij de ge meente in. J. Dieleman van het GPV wond zich op over de aanleg van een plantsoen in het plan Oudemolen in Koewacht. Hij stelde dat het door de omwo nenden zelf gemaakte plan met 60.000 gulden veel te duur uit valt. „Ik kan me niet aan de in druk onttrekken dat de zaak niet los gezien kan worden van de bouw van het bejaardente huis daar. Het lijkt erop dat wij als gemeente iets helemaal ver keerd hebben gedaan, en dat we nu de bewoners en de omge ving een genoegdoening schul dig zijn", sprak hij. Volgens hem zij n er in het plantsoen zo veel banken gepland 'dat heel Koewacht erop kan zitten'. „Kan het een ietsje minder?", vroeg de GPV'er zich af. Hij kreeg meteen een weer woord van CDA-fractievoor- zitter A. Kesbeke. Deze toonde zich voor de aanleg van het plantsoen. Verfraaiing van de buurt zou mensen die een huis willen bouwen naar Oudemo len kunnen lokken, voorspelde hij. Wethouder van openbare werken H. de Mul deelde die mening. De raad ging akkoord met de uitvoering van het plan. P. Apers (VVD) vroeg het college of het voor bejaarden en eenpersoonshuishoudens niet mogelijk moet zijn om een kleinere mini-container voor huisvuil aan te schaffen. Deze mensen zijn volgens hem niet goedkoper uit met een te grote container, omdat ze momenteel toch al niet veel vuilniszakken gebruiken. Wethouder J. van Schaik (PvdA) wees hem erop dat de gemeente Axel nog nooit met verschillende tarieven voor het ophalen van huisvuil heeft gewerkt. De voornaamste reden daarvoor is dat de men sen dan afspraken kunnen ma ken met bijvoorbeeld hun bu ren, om samen van een contai ner gebruik te maken. Op die manier zou Axel de rekeningen van het ophaalkbedrijf niet kunnen betalen. Vrijdagavond koopavond. Zondags geopend. HULST Absdaalseweg 12 Vraag naar onze accessoires- aanbiedingen ho?^«neuzen «Wepte,nl7 KLOOSTERZaiyuc V Van onze verslaggever SAS VAN GENT - Nu er in een groot deel van de wijk St. Albert al kabels zijn ge legd en momenteel de hui zen worden aangesloten, begint de aanleg van de Sasse kabeltelevisie flink op te schieten. 1 De aanleg in St. Albert was de eerste in een reeks. Omdat de PTT in die wijk nieuwe tele foonkabels moest leggen, werd besloten om meteen ook de te levisiekabel 'mee te nemen'. Zodoende werd voorkomen dat op korte termijn twee keer moest worden gegraven. Naar aanleiding van een K vraag van de WD-gemeente- raadsfractie antwoordden B en W gisteren dat waarschijnlijk nog vóór het eind van het jaar een groot deel van de kern Sas van Gent over het nieuwe ka belsignaal zal kunnen beschik ken. Of dat lukt is echter wel afhankelijk van de goedkeu ring die Rijkswaterstaat nog moet geven voor een kabeltra- cee langs rijksweg 252. Het is de bedoeling dat in de cember ook in de Zandstraat wordt begonnen en eveneens met de verbindingskabel naar Philippine. Volgens het nu op gegeven 'tijdpad' zal de Zand straat eind januari 1989 geheel zijn aangesloten. Philippine moet medio april zijn aangeslo ten. Met het deel van de kern Sas van Gent dat nog niet in 1988 wordt aangesloten, wordt in januari begonnen. In maart moet dat klaar zijn. Westdorpe komt het laatst aan de beurt. Daar worden de werkzaamhe den in april gestart en in juli afgerond. GOES - Een onlangs in Goes gestolen gestolen personen auto is woensdagmiddag door de gemeente politie van Breda in die stad onbeheerd met een beschadigd portiers- lot teruggevonden Het voer tuig, een Saab 900, verdween op 23 september vanaf een terrein bij een garagebedrijf aan de Westhavendijk te Goes. CLINGE - Voor de derde keer in evenzovele dagen moest de brandweer van Hulst in actie komen. Maar de door buren gemelde brand in de woning van K. van C. aan de Graven straat in Clinge was eigenlijk geen echte brand. Van C. had een kachel aangestoken en daarbij zachtboardplaten ge- Tnl,T.ooL bruikt, het deurtje van de ka chel niet dicht gedaan waar door een deel van het spul op de vloer terecht kwam, met een hevige rookontwikkeling als gevolg. KUITAART - Gistermiddag werden bij een kop-staart- botsing op rijksweg 60 nabij Kuitaart twee personenauto's zwaar beschadigd. Een inzit tende uit Hulst werd licht ge wond. Het ongeval gebeurde doordat de automobilist M.S. uit Brummen te laat be merkte dat de wagen voor hem, bestuurd door E. van O. uit Hulst, afremde. TERNEUZEN - Bij een door de gemeentepolitie van Ter- neuzen gistermorgen op de Axelsestraat gehouden snel heidscontrole werd 30 keer een proces-verbaal uitge schreven. Tussen 11 en 12 uur passeerden 334 voertuigen de controlepost. De hoogst geme ten snelheid bedroeg 77 km. Toen de brand weer arriveerde had Van C. het vuur as bedwongen. WATERLANDKERKJE - In de nacht van woensdag op donderdag werd ingebroken in de basisschool te Water landkerkje. Vermist wordt een rekenmachientje. Men had zich toegang verschaft door het forceren van een zij raam. HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg - Van vrijd. 19 u. tot maand. 8 u. dokter H. Bruggeman, Nieuwstr. 53, Oost burg, tel. 01170-2121. Axel - Van vrijd. 17.00 u. tot maand. 8 u. dokter J. Hoefman, Oranjestr. 4, tel. 01155-1555. Spreekuur zat. 10.00-10.30 en 16.00- 16.30 u. Biervliet, Hoofdplaat en IJzendijke - Van vrijd. 18 u. tot maand. 8 u. dokter Chr. Kalkman, Burg. Maar- leveldstr. 5, Biervliet, tel. 01152-345. Clinge, Koewacht en St. Jansteen - Van vrijd. 18 u. tot maand. 8 u. dok ter R.v. Berkel, Nieuwstr. 122, Koe wacht, tel. 01146-1327. Breskens en Groede - Dokter R. Bonarius, Walenstr. 1, Groede, tel. 01171-1825. Spreekuur zat. en zond. om 11 en 17 uur. Cadzand, Sluis, Retranchement en Zuidzande - Dokter G. de Meijer, Sluis, tel. 01178-1366. Driewegen e.o. - Tot zond. 8 u. dok ter A. Korstanje, Fortrapastr. 3, 's- Gravenpolder, tel. 01103-1747. Van zond. 8 u. tot maand. 8 u. dokter J. Kole, Kerkstr. 38, Hoedekenskerke, tel. 01193-262, bgg. 01103-1204. Goes en Kloetinge - Van vrijd. 19 u. tot zat. 19 u. dokter F.v. Peer, Oost singel 132, Goes, tel. 01100-15306. Van zat. 19 u. tot zond. 23 u. dokter J.v.d. Werff, Wijngaardstr. 51, Goes, tel. 01100-17451. Spreekuur zat en zond. 10-10.30 en 17-17.30 u. Hansweert, Yerseke en Zeeburg 1 - Van vrijd. 19 u. tot zond. 22 u. dok ter A,«de Wijs, tel. 01131-3520. Bood schappen zo mogelijk voor 10 uur, Sprèekuur spoedgevallen 11-11.15 uu&& 17-17.15 uur. Krabbendijke, Waarde, Rilland- Ba th en Kruiningen - Van vrijd 19 u. tot zond. 22 u. dokter J. Baren- dregt, tel. 01134-1544. Boodschap pen zo mogelijk voor 10 uur. Spreekuur spoedgevallen 11-11.15 uur en 17-17.15 uur. Hontenisse en Kloosterzande - Van vrijd 18 u. tot maand. 8 u. dokter W. ter Burg, Cloosterstr. 29, Kloos terzande, tel. 01148-1377. Spreekuur spoedgevallen zat. om 11.30 u. in praktijk: Groenendijk 52. Heinkenszand e.o. - De praktijk van dokter J. Fortrie en C. Mier- mans wordt waargenomen door dokter C. Miermans, Kloetingse- weg 3, 's-Heer Abtskerke, tel. 01103-2089, bgg. tel. 01106-3074, (van vrijd. 17.30 u. tot maand. 8.30 u.). Heinkenszand, 's Heer Arendsker- ke, Nieuwdorp en Wolphaartsdijk - De praktijk van de artsen Harten, van Driel, Aarnoutse en v.d. Vlugt wordt waargenomen door dokter J. Harten, Clara'spad 12, Heinkens zand, tel. 01106-1234. (boodschappen tussen 9 en 10 u.) Hulst - Van vrijd. 18 u. tot zond 24 u. dokter B. den Ouden, Glacisweg 50, Hulst, tel. 01140-12060. Spreek uur spoedgevallen zonder afspraak za. en zo. 11 en 17 u. Kapeile en Wemeldinge - Van zat. 8 u. tot zond. 24 u. dokter D. Vrees wijk, Biezelingsestr. 57, Kapeile, tel. 01102-1290. Middelburg - Zaterdag dokter A. van Heusden, Bellinkplein 3, tel. 01180-23011. Zondag dokter J. Do- minicus, Dam 30, tel. 12830. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur spoedgevallen zat. en zond. 12.30-13 uur en 17.30-18 uur (zonder af spraak). Sas van Gent en Westdorpe - Van vrijd. 18 u. tot maand 8 u. dokter L. Feyen, Stationsstr. 26, Sas van Gent, tel. 01158-1777. Spreekuur uitsluitend voor spoedgevallen: zat. om 10.30 uur op Stationsstr. 26. Sluiskil, Philippine en Hoek - Dok ter J. Neeteson, J. Hobeinstr. 8, Philippine, tel. 01159-1769. Spreek uur spoedgevallen zat. en zond. om 11.30 uur. Terneuzen - Van zat. 8 uur tot zond. 8 uur dokter J. Stevens, Oostelijk Bolwerk 12c, tel. 01150- 14000. Van zond. 8 uur tot maand. 8 uur dokter H. Hammer, Oostelijk Bolwerk 12c, tel. 01150-14000. Spreekuur spoedgevallen zat en zond. 11.30 en 17 uur. Vlissingen - Tot zat. 24 u. dokter A. Mijnlieff, tel. 12525. Van zat. 24 tot zond. 24 u. dokter D. Bom, tel. 12233. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur zat. en zond 12.30-13 uur en 17.30-18 uur. Zaamslag - Dokter C. Verboom, Axelsestr. 2, Zaamslag, tel. 01153- 1377. WIJKVERPLEGING Goes, Kloetinge, Kattendijke en Wilhelminadorp - Tel. 01100-12456. Oost-Zuid-Beveland - Tel. 01130- 1545. Zak van Zuid-Beveland - Tel. 01106-1615. Hulst en Hontenisse - Tel. 01140- 12191. West Zeeuwsch Vlaanderen - Tel. 01170-3139. Dag en nacht bereik baar. (dringende boodschappen in spreken op antwoordapparaat). Oost Zeeuwsch Vlaanderen - Voor spoedgevallen dag en nacht bereik baar onder tel. nr. 01140-12191 (boodschap inspreken op ant woordapparaat) Kruisver. Kanaalzone Zeeuwsch - Vlaanderen - Dag en nacht bereik baar voor dringende hulpverlening onder tel. 01150-19049. U kunt naam en telefoonnummer inspreken, zo dat de dienstdoende wijkverpleeg kundige u kan bereiken. VERLOSKUNDIGEN Zeeuwch Vlaanderen - Mevrouw M. van Veen, Lorentzlaan 24, Ter- neuzen, tel. 01150-96007. DIERENARTSEN Goes, Heinkenszand en Noord-Be veland - Dierenarts H.v. Dijk, Si- monswei 2, Heinkenszand, tel. 01106-1290. Ovezande, Goes, Kapeile en Rei- merswaal - Dierenarts W. Ver boom, Alexanderstr. 46, Kapeile, tel. 01102-2486. Hulst en Hengstdijk - Dierenarts R Versol en J. Versol-ten Hoope, Plevierstr. 18, Hengstdijk, teL 01148-2365. Spreekuur za. en zo. om 13 u. Hulst - Dierenartsen Aerts-Bosch, Dullaertstr. 43, tel. 01140-14015. Spreekuur za. 10-12 u. en volgens afspraak. Breskens - Dierenarts G.A.M. de Bruijckere, Dorpsstraat 133, tel. 01172-2769. Spreekuur za. en zo. 11.30 u. en volgens afspraak. Terneuzen, Axel, Zaamslag en Hulst - Dierenarts M.P. Schaub en J. Kop., Zaterdag spreekuur; 11-12 u. Bastionstr. 3, Axel, tel. 01155-1488 en 13.30-14 u. W. de Zwijgerlaan 2b, Terneuzen, tel. 01150-95017. Hulst en Zaamslag via afspraak 01140- 10905 of 01153-1366. Zondag na af spraak. Dierenarts J. Kop, Bas tionstr. 3, Axel, tel. 01155-1488. Sas van Gent - F. de Dobbelaere, dierenarts grote en kleine huisdie ren, Walstr. 1, Sas van Gent, tel. 01158-3322. Spreekuur za. 10-11.30 u. zo. 12-13 u. en volgens afspraak. Sas van Gent - Dierenarts E. Da vid, Westdam 54, tel. 01158-3800. Spreekuur za. en zo. 10-11 en na af spraak. Terneuzen e.o. - Peter de Vos, Po likliniek voor kleine huisdieren 'De Steenberghe', v. Steenbergenlaan 7, Terneuzen, tel. 01150-96425. Spreek uur: zat. 12-13 u. Verder na telefo nische afspraak. J.P. de Vos, Kliniek van kleine huisdieren en bijzondere dieren, v. Diemenstr. 83, Terneuzen, tel. 01150-19628. Spreekuur zat. 12.30-14 u. en na telefonisch overleg. Sluis, Aardenburg en Oostburg - Dierenarts A.v. Bruinessen, Ro manlaan 28, Aardenburg, tel. 01177- 2398. Spreekuur zat. en zond om 13 uur. Praktijk IJzendijke - Dierenarts H.v.d. Vijver, IJzendijke, tel. 01176- 1388. Spreekuur zat. om 13 uur en zond om 12 uur in de dierenkliniek Minnepoortstr. 14, IJzendijke, en volgens afspraak. TANDARTSEN West-Zeeuwsch-Vlaanderen Tandarts J. Schautteet, Grote Maagdenstr. 24, Sluis, tel. 01178- 1921. Spreekuur zat. en zond 12- 12.30 uur. Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen - Tandarts A.v.d Burgh, Stationsstr. 18, Sas van Gent, tel. 01158-2085, privé: 01158-2268. Spreekuur zat. 10-10.30 en 18-18.30 u. zond 12-12.30 u. Walcheren - Tandarts P. de Boer, Rouaansekaai 23, Middelburg, tel. 01180-13320. Spreekuur zat. en zond 11-12 uur. Zuid- en Noord-Beveland - Tand arts H. Houg, Dam 7, Goes, tel. 01100-16876. Spreekuur zat. en zond 10-11 uur. APOTHEKEN Axel - Apotheek Axel, Oranjestr. 6, tel. 01155-2888. Geop. zat 10-11 en 16-17 uur. Verder uitsluitend voor spoedgevallen en recepten. Goes - Apotheek Goese Polder, De Spinne 1162, tel. 28228. Hulst - Apotheek Hulst. Geop. zat. 11-12 uur en 15.30-17.30 uur, zond. 11-11.30 u. en 16.30-17.30 u. Voor spoedgevallen buiten openingstij den is de dienstdoende apothekers assistente thuis bereikbaar tel. 01140-14255. Middelburg - Apotheek L.v.d Boogert, Vrijlandstr. 79, tel. 27471. (vanaf vrijd 17.30 uur). Terneuzen - Apotheek Hamann, tel. 01150-12060. Geop. zat van 8.30- 17.30 u., zond 11.30-12.30 u. en 17-18 u. Vlissingen - Apotheek De Singel, Singel 9, tel. 12739. ZIEKENHUIZEN ZEEUWSCH- VLAANDEREN Voor eerste hulp bij ongelukken: eerst dienstdoende huisarts raad plegen Hulst - St. Liduinaziekenhuis tel. 01140-12651. Oostburg - St. Antoni us ziekenhuis, tel. 01170-9000. Terneuzen - Julianaziekenhuis 01150-12851 Sluiskil - St Elisabethziekenhuis 01157-1451 AMBULANCE EN BRANDWEER Zeeuwsch-Vlaanderen - Tel. 01150- 12200. BINGO - Buurtvereniging De Boemerang houdt vanavond (vrijdag) een bingo-avond. Aanvang 20.00 uur in het buurtge- bouw aan de Mozartstraat.

de Stem | 1988 | | pagina 15