'Laantje in Koosterzande uniek gebied' Blaauwe Hoeve-koor pakt uit bij jubileum lil] Kabel-tv Hontenisse in gebruik gesteld Prima opkomst bij bazar Axel Kadastrale atlas Hulst en St.-Jansteen is uit iOV. 88 REKKING HULST HOOPT OP LAGERE GRONDPRIJS LEVENSSCHOOL .DE STEM I0CCASI0NSI kgg?- Info-avond in Koewacht over conciliair proces Sinterklaas naar Sint-Jansteen en Ossenisse PLAATSELIJK NIEUWS DE STEM VAN ZEELAND 2 DONDERDAG 24 NOVEMBER 1988 ■INDUITSLAG DRIE TREKKINGEN. I 000491 070941 BEDRAG AAN PRIJZEN: 3 MILJOEN GULDEN. GEDEPUTEERDE STATEN OVER AFKEUREN BOUWPLAN BUNGALOWS: I Bod Woningen Notabelen Breed publiek van de BMW-dealer Garage Verbrugge B.V. Industrieweg 37 4538 AG Temeuzen Telefoon 01150-81121 Lamswaarde Nieuw-Namen Terhole Ossenisse Laat de kraai met rust Koewacht Axel Clinge St.-Jansteen PAPIER VOOR UW PEN I 122 J//, 3e trekking 22 november 1988. ruim 290.000 prijzen samen bijna n f 500.000,- is gevallen in de ummer 000491 'an 5.000,- zijn gevallen op het van elk van de andere series, in 250.000,- is gevallen in de iummer 000726. 'an 2.500,- zijn gevallen op het van elk van de andere series. 100.000,- op alle lotnummers 048778 25.000,- op alle lotnummers 017519 2.000,- op alle lotnummers 064038 1.000,- op alle eindcijfers 4389 1.000,- op alle eindcijfers 0279 500,- op alle eindcijfers 594 100,- op alle eindcijfers 303 100,- op alle eindcijfers 024 100,- op alle eindcijfers 098 100,- op alle eindcijfers 917 50,- op alle eindcijfers 82 50,- op alle eindcijfers 98 50,- op alle eindcijfers 55 50,- op alle eindcijfers 40 25,- op alle eindcijfers 8 [n zijn al bij elkaar opgeteld. •n lot meer dan één prijs is gevallen, t nummer dat de hoogste i heeft, het totale bedrag vermeld. Eindcijfers) of Totaal prijzen- lotnummerfs): bedrag: 11 551 711 951 50 100 300 100 000491 500.000 5.000 25.000 82 50 303 100 44 024 594 9394 50 100 500 1.000 5 55 5025 20 70 1.020 6 16 15 65 000726 250.015 i 000726 2.515 7 77 777 917 066497 10 60 310 110 50.010 8 58 98 098 318 008128 048778 064038 25 75 75 175 275 20.025 100.025 2.025 839 0279 4389 017519 021919 067619 100 1.000 1.000 25.000 5.000 2.000 40 720 50 100 etfouten voorbehouden. ïtsloterij keert alles uit wat u wint: op geen kansspelbelasting in mindering rijgt het volle pond. EN PRIJZEN KUNNEN VANAF NOVEMBER WORDEN GEÏND. er ruim één miljoen prijzen in de pot erij worden elke maand zo'n twee uitgegeven. En elke maand worden er oen prijzen uitgeloofd, iadressen vindt u in de Gouden Gids. ens ook via uw bank- of girorekening aak f25,- per lot over op bank- 14.44.444 of girorekening 5151 ten 1 Staatsloterij te Den Haag. ar dagen voor de eerste trekking krijgt ner(s) thuisgestuurd. De gewonnen :n na de derde trekking op uw bonk ig bijgeschreven. makkelijker is het om de Staatsloterij i voor automatische overschrijving, eker dat u geen kans mist Alle inlichtin- '8798. 4S IN DE STAATSLOTERIJ I jan onze verslaggever IjftDDELBURG - Gedepu- lieerde Staten (GS) van Zee- 3 zijn van mening dat Ijiet gebiedje het Laantje in Kloosterzande zo uniek is, lat het niet mag worden angetast door het projecte- |-en van een woonwijk. |}S zeggen dat ter motivering I an hun eerder bekend gewor den besluit dat ze de plannen de gemeente Hontenisse I oor bungalowbouw in het ge- Liedje afkeuren. „De landschappelijke en open waarden van dit dit ge bied achten wij van dermate belang", zo schrijven GS, „dat om die reden alleen al geen woonbebouwing dient plaats te vinden". Voort zijn er naar hun oordeel in het betreffende plangebied duidelijk cultuur historische waarden aanwezig, die niet verder mogen worden aangetast. Het argument van de ge meente dat er op dit moment geen bouwgrond in Klooster- zande is voor dit soort luxe bungalows vinden GS 'niet steekhoudend en zeker niet doorslaggevend'. Ze menen dat in het uitbreidingsplan Oosthof ook best dergelijke kavels ge realiseerd kunnen worden. Bo vendien, zo opperen ze, zou de gemeente wellicht kunnen zoe ken naar een andere aparte lo catie die planologisch wel aan vaardbaar is. Het argument dat er wellicht wel dergelijke plekjes zijn, maar dat die niet in eigendom zijn van de ge meente spreekt GS ook al niet aan. Ze wijzen erop dat de ge meente de mogelijkheid heeft grond te onteigenen. Het was de bedoeling van de gemeente om met de ongeveer 200.000 gulden winst op het plannetje de rest van het groengebied op te knappen. GS concluderen daaruit dat door het wegvallen van de bouwac tiviteiten de exploitatie van de rest van het plan niet sluitend is. Daarom keuren ze niet al leen de woningbouw af, maar het gehele bestemmingsplan. Hoewel burgemeester A. Kessen het schrijven van GS gisteren nog niet in zijn bezit had, heeft hij met opperste ver bazing van die laatste uit spraak kennis genomen. „Ik vraag me af wat GS daarmee te maken hebben", aldus Kes sen. „Dat zullen wij toch zeker zelf wel bepalen of we dat ge biedje opknappen. Want wie zegt dat we voor die twee ton geen andere bronnen kunnen aanboren?" Brand komt niet slecht uit I Van onze verslaggever I HULST - De felle I brand die dinsdag avond de voormalige I Levensschool in de hportlaan in Hulst in I je as legde, komt de ge meente Hulst niet slecht uit. Burgemeester en wethou ders waren al met de eige naar, de dienst Domeinen, in onderhandeling over een mogelijke aankoop van de school. „Voor het gebouw zelf hadden I wij absoluut geen belangstel- I ling", zegt wethouder G. van de Voorde. „Want dat was geheel versleten en uitgeleefd. Het gaat ons om de grond die daar ligt. Daar willen we een zin- volle invulling aan geven". De gemeente hoopt de grond I nu voor een flink lagere koop som op de kop te kunnen tik ken. „Al is het natuurlijk wel zo dat er nog heel wat rommel moet worden opgeruimd en dat kost ook geld". Oe gemeente had al een bod ge- laan op de Levensschool, maar i lat is nu door de brand door- ïruist. Gisteren is meteen con- act opgenomen met Domeinen. Daarbij is afgesproken dat Do meinen de zaak eens zullen be kijken en zelf met een voorstel naar de gemeente terugkomen. Het is de bedoeling dat deze in stantie met twee mogelijkhe den op de proppen komt. Een koopsom, waarbij Domeinen zelf zorg draagt voor het oprui men van de schoolrestanten en een prijs zonder dat Domeinen er verder nog naar omkijkt. De grond kan de gemeente goed gebruiken. Een mogelij k- heid is een deel te benutten voor uitbreiding van de open bare basisschool. Die is op het ernaast gelegen perceel gehuis vest in de voormalige kleuter school Lentevreugd. Deze ruimte is echter te klein. «gblad voor a io.vf.st nederland" Kantoren Temeuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoon nummers op pagina 2. Openingstijden: "■30-12.30/13.30-17.00 uur. "edactle Temeuzen: Rein va,n der Helm (editie-chef), Romain J*an Damme, Peter vierenhalm, Conny van Gremberghe, Ronald Verstraten, Cor de Boer veto), Ton Koomen (sport). Goes: Jan Jansen. Hulst: Eugène Verstraeten (Piv. editiechef), Joep Dommelen. Advertentie-exploitatie inspecteur Zeeland: 9583 '"pr'Vétel" 01150" -«H.; Z f Van onze verslaggever HULST - Burgemeester F. Jacobs van Hulst heeft gisteren het eerste exemplaar gekregen van de pas verschenen Ka dastrale Atlas 1832 over Hulst en Sint Jansteen. Het liefst zou de gemeente op het nu vrijkomende perceel een geheel nieuwe basisschool la ten neerzetten. Maar de minis ter wil maar een deel van het daarvoor benodigde geld be schikbaar stellen. Als de ge meente dit toch wil doorzetten, zal er nog geld uit eigen midde len bij moeten. „Mocht dit geen haalbare kaart zijn", aldus wethouder Van de Voorde, „dan zal moe ten worden teruggegrepen op een uitbreiding van Lente vreugd". Volgens de wethouder blijft er dan nog een groot ge deelte over voor de realisering van woningen. Hoewel de brand zo goed als zeker is aangestoken, is er vol gens de politie nog geen duide lijkheid omtrent de mogelijke dader(s). Het boekwerk werd in het stadhuis overhandigd door voorzitter O. Hoogerhuis van de Stichting Kadastrale Atlas Zeeland. De eerste kadastrale werk zaamheden beleefden een his torische start in 1827, toen de loco-burgemeester van Hulst, de burgervader van Hontenisse en een landmeter in een kroeg samen kwamen, met de bedoe ling de gemeentegrenzen vast te stellen. Dit met het doel een goede administratie te krijgen voor het heffen van belastin gen. Nadat na verloop van tijd de verschillende gemeente grenzen waren vastgelegd volgde een indeling in secties. Volgens voorzitter Hoogerhuis geven de toenmalige kaarten veel en nuttige informatie over de grondverhoudingen in die tijd. Zo was er buiten de Hul ster stadswallen nauwelijks bebouwing. Enkel een tiental zomerhuisjes van notabelen. De kaarten, zo stelde Hooger huis, zijn niet alleen gedetail leerd, maar ook zeer betrouw baar. Immers, de tekenaars gingen met hun bevindingen naar de eigenaars om te vragen of het allemaal klopte. De Kadastrale Atlas, waarvan inmiddels ook al exemplaar uit is over Goes en Kloetinge, is volgens Hoogerhuis bestemd voor een breed publiek. Weten schappers, genealogen en ama teurhistorici kunnen er hun voordeel mee doen. Maar ook mensen die het leuk vinden er zomaar wat in te bladeren. (ADVERTENTIE) In zijn dankwoord sprak bur gemeester Jacobs zijn spijt uit over het steeds meer in het ge drang komen van het vak ge schiedenis op de scholen. „Ik heb de indruk dat de generaties van nu zich wat minder inzet ten voor de bestudering van de historie". Jacobs sprak de hoop uit dat de Kadastrale Atlas een stimulans mag zijn voor het opnieuwe aanwakkeren van de belangstelling voor de historie van de streek. Het boekwerk is verkrijg baar in de boekhandel en kost tot 31 december 29,50 gulden. Daarna gaat de prijs naar 35 gulden. Koor De Blauwe Hoeve gaat flink werk maken van zijn jubileum Van onze correspondente - foto w1m kooyman HULST - Het gemengd koor 'De Blaauwe Hoeve' viert het twintigjarig be staan op grootse wijze. Niet alleen verzorgt het een jubileumconcert op vrijdag 25 november, er zijn ook nog een hele reeks van activiteiten die het ju bileumjaar glans geven. Het koor is kort na de offi ciële opening van het Ver pleeg- en Verzorgingshuis 'De Blaauwe Hoeve' in Hulst opgericht. Onder leiding van de vorig jaar overleden diri gent Guust Pollet werden de zondagsmissen gezongen. Het koor beperkte de activiteit echter niet tot de verzorging van de erediensten. Het sloeg de vleugels verder uit en trad op in Zeeuwsch-Vlaanderen en België. Het kleine koor dat de uit vaarten en missen verzorgde werd een volwaardig ge mengd koor dat met succes meedeed aan koorfestivals en concerten. Het repertoire werd gevoelig uitgebreid en via uitnodigingen van de St. Michielskerk in Gent en de Carolus Borromeus in Ant werpen verkreeg de groep een zekere faam. Eind 1987 nam Tony De Ruysscher uit Stekene de taak op zich om het koor te leiden. Mede door hem kan het koor een jubileumconcert geven in de basiliek van Hulst waaraan ook andere muzikale groepen meewer ken. Te gast zijn het Ruys- schevelde koor, het Zeels Jeugdensemble 'Allegro' en de Schola Cantorum van de St Baafskathedraal uit Gent. Samen met het Blaauwe Hoeve koor brengen zij een zeer gevarieerd programma. Aanvang van het concert 19.30 uur. Het jubilerende koor telt momenteel 28 leden (11 sopra nen, 6 alten, 6 tenoren en 5 bassen). Behalve het jubi leumconcert staan er al heel wat activiteiten op het pro gramma in 1989: in maart een passieconcert in Stekene, april het koorfestival in Sint Jansteen en mei een koorcon cert in Hulst. In juli verdedi gen de Hulstenaren hun kleu ren tijdens de Gentse Feesten in de St. Michielskerk. In de Carolus Borromeuskerk ver zorgt het koor de artiestenmis op 17 september en in oktober is er een koorconcert in Scherpenheuvel en een ar tiestenmis in Gent. In het jubileumjaar 1989 zingt elke laatste zondag van de maand een gastkoor in de kapel van het Verzorgings- en verpleeghuis 'De Blaauwe Hoeve'. Er zijn geen gastop tredens in de maanden juli en augustus. Tien koren uit Zeeuwsch-Vlaanderen en het Waasland hebben reeds hun medewerking toegezegd. GAAIBOLLEN - Aan de gaaibolling in cafe de Lamso ren deden 31 personen mee. Uitslag: hoge vogel: Adrie d'Hondt, linker zij vogel: Eddy de Schrijver, rechter zijvogel: Jet Hulshout, meeste kleine vogels (10 stuks): Frans Van Dorsselaer en bij de dames mevrouw Van Puyvelde. KAARTING - In zaal J. Schroder werd een kaarting gehouden waaraan veertig personen deelnamen. Uitslag: 1. F. Blommaert-R. Sturm, 2. A. Vergauwen-A. Verhulst, 3. W. Schelfhout-G. de Maeyer. KAARTING - In zaal E. Pen- neman werd een kaarting ge houden waaraan 46 personen deelnamen. Uitslag: 1. C. d'Hert-G. Apers, 2. E. de Kindt-B. Abbeel, 3. L. Tim mermans-K. van Water schoot. SINTERKLAAS - Sin terklaas bezoekt aanstaande zaterdag, 26 november, de kinderen van Terhole. Om 14.00 uur arriveert de kinder vriend op de Notendijk en maken hij en zijn pieterman nen een rondgang door het dorp.Daarna heeft hij een ontmoeting met alle kinderen in het dorpshuis. Voor ieder kind heeft de Sint een ca deautje. De boerenkapel van fanfare Excelsior omlijst de feestelijk intocht met muziek. KAARTING - Kaartclub Ons Vermaak hield in zaal Hof ter Nesse de tiende kaarting voor het kampioenschap. Hieraan namen 44 personen deel. Uit slag bieden: 1. P. van de Vel- pen, 2. mevrouw Rottier, bei den Ossenisse; 3. H. Warrens, Hulst; 4. J. Remijn, Ossenisse; 5. Th. Asselman, Kloosterzan- de. Jokeren: 1. mevrouw Freyser-Asselman, Klooster zande; 2. mevrouw Van Hees- Reijns, 3. mevrouw Remijn- Meijer, beiden Ossenisse. GAAIBOLLING - In zaal Hof ter Nese werd een gaaibolling EEN warrig verhaal van Sponselee waarbij een aan tal zaken zonder juist ver band op een hoop worden gesmeten, die de conclusie van de steller moeten recht vaardigen. Feit 1: Kraaien en eksters roven eieren en nestjongen van alle vogels die ze kun nen vinden en waar ze bij kunnen geraken. Ze zijn daar uitstekend voor toege rust met een fabuleus ge zichtsvermogen, klauwach- tige poten en een krachtige snavel (lees gerust: ze zijn voor die taak geëvolueerd). De in 'Het vogeljaar' ge noemde aantallen eieren en jonge vogels als onderdeel van kraaien- en ekstervoed- sel is van geen betekenis omdat het bestand van zang- en andere vogels schrikbarend is vernield. Domweg omdat als het er niet is, het niet gegeten kan worden. Dat geldt ook voor de periode buiten de broed- maanden van het jaar, dan zijn er geen eieren en jon gen. gehouden waaraan 28 perso nen deelnamen. Uitslag: hoge vogel: A. de Waal-Ivens en H. de Waal; linker zij vogel: P. Rottier; rechter zijvogel: E. de Maat, allen Ossenisse; groot ste aantal (9): J. Bouchaut, Kloosterzande. SOOS - De soos voor alleen staanden van Axel en omge ving houdt zaterdag 26 no vember een gezellige avond in De Vlaschard, aanvang 20.00 uur. Tussen het dansen door worden enkele spelletjes bingo gespeeld en een loterij gehouden. De muziek wordt verzorgd door het orkest The Williams. HENGELEN - De henge laarsverenigingen De Clingse Hengelaars en GOA (Geduld Overwint Alles) houden za terdag 26 november een Sin terklaaswedstrijd van 14.15 tot 17.15 uur aan de Wester- schelde tussen het Oude Ge maal en Zeedorp. Er wordt gevist volgens het wedstrijd- reglement en de plaatsen worden bij loting aangewe zen. Tijdens het hengelen wordt soep uitgereikt. Voor alle leden is er een prijs. De prijzen worden na afloop uit gereikt in café Zonnehoek te Axel. SPELENMIDDAG - De Alge mene Nederlandse Bond voor Ouderen houdt donderdag 1 december een gezelschaps spelenmiddag in gemeen schapshuis Malpertuus voor iedereen boven de vijftig jaar. Vanaf 13.00 uur kan men in schrijven en de start is om 13.30 uur. Er is gratis koffie of thee. SINTERKLAAS - De rk Bond voor Ouderen houdt woens dag 30 november de Sin- terklaasmiddag in gemeen schapscentrum De Warande, aanvang 13.30 uur. Tijdens deze middag treedt Dorus op en is ook Jantje Koopmans als play back-artiest te zien. Begrijpt u wat een weten schappelijke onzin er ge maakt kan worden van de natuur? De natuur bestaat in Nederland al lang niet meer. Die is net als alles ge cultiveerd en daar behoort een goed beheer bij. Niet door ambtenaren achter een bureau maar door mensen die voeling hebben met het groene gebeuren. De zaak is simpel. Kleine vogels nemen af in aantal en als we ze ook (eieren en jongen) nog op la ten vreten door de kraaien en eksters, is het meteen af gelopen. Dat moet zelfs Sponselee in zijn slechtste momenten kunnen begrij pen. Etten-Leur C. Voorheyen Van onze correspondent HONTENISSE - In het dorpscentrum in Vogel waarde zette burgemeester Kessen van Hontenisse gis teren door een druk op de knop dertien tv's aan met daarop de dertien verschil lende tv-stations, die vanaf 1 januari in Kloosterzande, Hengstdijk en Vogelwaarde te ontvangen zullen zijn. Vooraf werd het woord ge voerd door de heer Meurs van de Nederlandse Kabel Exploi tatie Maatschappij (CAI- NKM), die sprak van een heug lijke dag voor de gemeente Hontenisse. Na de overeen komst in oktober 1987 tussen de gemeente Hontenisse en de NKM hebben de inwoners toch nog lang moeten wachten op de eerste aansluiting. Dit lange wachten heeft echter een aan tal voordelen opgeleverd. Men heeft nu een 30 kanaals twee- wegverkeer-kabel aangelegd, zodat deze in de toekomst ook eventueel geschikt is voor on der andere bejaardenalarme ring en betaal-tv. Het eerste plan om in elke kern eigen schotels te plaatsen heeft men laten varen en er is aansluiting op het net van Ter- neuzen gezocht. In de toekomst zal daardoor een kabelnet ont staan van ongeveer 35.000 aan sluitingen, namelijk de ge meente Temeuzen, Axel, Hon tenisse, Oostburg en Sas van Gent. IJs en weder dienende zullen alle afsluitingen in Hon tenisse voor Kerstmis zijn ge realiseerd. In totaal zal er dan 44 km graafwerk zijn verricht, waarbij 200 km kabel is ge bruikt, goed voor 1900 aanslui tingen. De heer Meurs ging ook nog terloops in op de door de PZEM te verstrekken lening aan dochter Zekatel, een concur rent van NKM. Net als gedepu teerde Don vond hij de tijd rijp om overleg te gaan voeren tus sen NKM en Zekatel. Toch greep hij later tijdens deze bij eenkomst niet de gelegenheid aan om met het aanwezige lid van de raad van bestuur van de PZEM, tevens commissaris van Zekatel Piet Everaert uit Wal soorden, alvast informeel een gesprek te beginnen. Burgemeester Kessen me moreerde in zijn woordje de gehele geschiedenis van de ka bel-tv in Hontenisse. Ook hij stond even stil bij de PZEM-le- ning en gaf aan dat ook het col lege van B en W een veront waardigde brief aan GS heb ben gestuurd. Nadat de burgemeester de kabel-tv ingebruik had gesteld, werd namens NKM-Retam een grootbeeld-tv aangeboden aan het bejaardentehuis St. Anto- nius te Kloosterzande. De be langstelling voor de demon stratie-auto buiten was door de geringe bekendheid hieraan erg mager. Zo gauw in Vogel waarde iedereen is aangesloten zal de wagen nog een keer te rugkomen. Van onze correspondente AXEL - Stichting Christe lijk Bejaarden werk hield gisteren weer haar jaar lijkse bazar in 't Trefpunt in Axel. De publieke opkomst was groot en de werkstukken, beschik baar gesteld door de hand- werkclub gingen vlot van de hand. Ook kon het publiek aan diverse spelen meedoen, waar bij prijzen te winnen waren zo als een Zeeuwse klederdracht pop. Speciaal voor de kinderen kwamen Sinterklaas en Zwarte Piet de middag opluisteren. Ook dit jaar kunnen de vrijwil ligsters terugkijken op een ge slaagde bazar, waarvan de op brengst ten goed komt aan de activiteiten van het bejaarden- werk. Van onze correspondent ST.-JANSTEEN - Sinterklaas brengt zaterdag 26 november een bezoek aan St.-Jansteen. Het plaat selijke Sinterklaascomité is volop bezig met de voorbereidingen. Hiervoor is financiële steün nodig en daarom wordt deze week de jaarlijkse Sinterklaascollecte gehouden. Alle kin deren van twee tot en met acht jaar mo gen zaterdag 26 november een cadeautje van Sinterklaas in ontvangst nemen. Ook zieke kinderen die niet kunnen ko men, maar die moeten het dan even la ten weten aan E. Savooy, Wilhelmina- straat 16. De Sint maakt een rondrit door het dorp, vergezeld door de fanfare. Rond 15.00 uur arriveert hij met zijn ge volg in gemeenschapscentrum De Wa rande. Daar wordt het feest opgeluisterd met liedjes en voordrachtjes van de kin deren. Zondag 27 november brengen Sin terklaas en zijn pieterbazen een bezoek aan Ossenisse. Kinderen, ouders en ver enigingen worden om 14.30 uur bij het verenigingsgebouw verwacht. Vandaar- uit gaat het met de koninklijke harmo nie St. Cecilia uit Kloosterzande voorop richting 'Walenhoek' om de Sint af te halen. Na een rondwandeling door het dorp bereikt het gezelschap tenslotte weer het verenigingsgebouw. Daar krijgt de jeugd een tractatie. Zaterdag 26 november is het al Sin terklaasfeest voor de ouderen in Osse nisse in de vorm van een bal in het vere nigingsgebouw. Dat begint om 20.30 uur en de muziek wordt verzorgd door het Jumbo Trio. Van onze verslaggever HULST - Door de Wereldraad van Kerken is over heel de we reld een proces op gang ge bracht dat christenen plaatse lijk, regionaal en wereldwijd tot gemeenschappelijk gebed, tot beraadslaging en tot be sluitvorming wil laten samen komen. Dit proces is bekend als het Conciliaire Proces rond vrede, gerechtigheid en behoud van de schepping. In het kader van dit proces wordt voor alle kerkelijke werkgroepen in Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen een in formatie-avond gehouden op dinsdag 29 november, van 20.00 tot 22.00 uur in de Vlaschaard te Koewacht. Omdat het Conci liair Proces een oecumenisch karakter heeft, worden alle werkgroepen van de verschil lende kerken in Oost Zeeuwsch-Vlaanderen opge roepen om een afvaardiging naar deze bijeenkomst te stu ren. Naast een inleiding op de op zet en bedoeling van het Conci liair Proces wil men de leden van de werkgroepen vragen na te denken over de mogelijkhe den die er zijn om in de eigen activiteiten aandacht aan de materie te besteden. Er is in Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen een regionale werkgroep opge zet die de activiteiten zal stir muieren en waar mogelijk on dersteunen en begeleiden. y

de Stem | 1988 | | pagina 15