Fraaie overwinning voor sehaakteam NK libre in St.-Jansteen SPORT AZV Y-SSC'55 een duel van zorgen Hand! Sportc Lineker wil terug naar Engeland Deelnemers NK libre NUSSEN VERDER IN BRUSSEL, VAN BOECKEL ERUIT IN APELDOORN DE STEM SPORT 2 DONDERDAG 24 NOVEMBER 1988 T14 Boksen Squash APELDOORN (ANP) - Het was woensdag een komen en gaan in sporthal De Maten in Apeldoorn. Op de eer ste dag van het Mas- terstoernooi moest met name Huub van Boec- kel zich bijkans in tweeën delen om zijn verplichtingen in Ne derland en België na te komen. DEN OUDEN AREND IS ER KLAAR VOOR Interessant Terneuzen-Graauw finale Europacup gSTEM S Vergadering tennisdistrict Zeeuws-Vlaams kampioenschap turnen TWEEDE KLASSE A ZATERDAGVOETBAL Bestuur Den Ouden Arend OOSTBURG - IV zwemtalent van vrijdagavond ir Veerhoek uit me Glans SALONIKI (ANP) - De Ne derlandse herenploeg heeft woensdag inde tiende ronde van de Schaak-Olympiade in Saloniki een fraaie zege van 3-1 behaald op West- Duitsland. Van der Sterren en Kuijf wonnen hun par tijen, Van der Wiel en Dou- ven speelden remise. De dames speelden gelijk (1%- 1 Vi) tegen het sterke Roemenië. Jessica Harmsen won aan het eerste bord van grootmeester Muresan, Heieen de Greef ver loor en Mariëtte Drewes speelde remise. Nederland speelde opnieuw zonder Genna Sosonko, die ziek in het hotel was achtergeble ven. Na de voorlopige neder laag van dinsdag tegen de Fili- pijnen (Piket zag zijn partij op nieuw afgebroken worden en moet vrijdag weer doorgaan) gingen de Nederlanders er te gen West-Duitsland goed voor zitten. Van der Wiel offerde met wit in een Caro-Kann al snel een pion tegen Hort. De Leidenaar kreeg een kansrijke stelling, die de voormalige Tsjechoslo- waak echter nauwkeurig ver dedigde tot er remise uit rolde. „Tegen ieder ander zou ik heb ben gewonnen", zei Van der Wiel na afloop. Aan het tweede bord her stelde Paul van der Sterren zich prima van zijn debacle in de negende ronde. Hij kwam zeer goed uit het damegambiet. Lobron offerde toen maar een pion voor vage compensatie. De in de Verenigde Staten wo nende Westduitser zag het kleinood nooit meer terug en verloor in hevige tijdnood. Van der Sterren kwam daardoor op een score van zes punten uit negen duels en heeft nog kleine mogelijkheden op een groot meesterresultaat. Voor Kuijf scheen volop de zon tegen Kindermann. Al kort na de opening (hoofdvariant van de Pirc) kwam de Neder lander zeer goed te staan. Kin dermann offerde een stuk voor tegenkansen, die Kuijf echter gemakkelijk kon pareren. In de tijdnoodfase kon Kuijf kiezen uit vele winstmogelijkheden. Hij nam het eindspel met een stuk meer, waarna Kinder mann de strijd staakte. Douven kreeg op de 20e zet een remise-aanbod van Hickl. De nationale kampioen sloeg dat af, maar dat bleek onver standig. Hij kreeg het in het vervolg kwaad te verduren en belandde in een eindspel met ieder vier pionnen, een toren en een loper van gelijke kleur. De stelling van Douven was be duidend zwakker, maar bleef hij bleef toch overeind in de slotfase, die een theoretisch ka rakter had. Bij de heren is Nederland nu zevende met 24,5 punten en een hangpartij. De Sovjetunie, dat 2-2 speelde tegen Hongarije (vier remises), is eerste met 29 punten. Engeland, dat een voorsprong van 2-1 nam tegen de Oostduitsers, is tweede met 25% punten en een hangpar tij .Bij de dames nam de Sovjet unie door een zege an 3-0,op In dia de leiding weer over van Hongarije, dat l%-0% boekte tegen Bulgarije. Nederland deelt de negende plaats. HEREN Tiende ronde: Nederland-West- Duitsland 3-1 (Van der Wiel-Hort - Lobron-Van der Sterren 0-1 Kuijf-Kindermann 1-0; Hickl- Douven %-%. Hongarije-Sovjetunie 2-2; Enge- land-Oost-Duitland 2-1 voorl.; Verenigde Staten-Filipijnen 2-1 voorl.; Joegoslavië-Zweden 3-1; Denemarken-Bulgarije 2-2; China-Cuba 3-1; Nederland-West- Duitsland 3-1; Indonesië-Tsjecho- slowakije 214-1%. Stand aan de kop: 1. Sovjetunie 29 punten, 2. Engeland 25% en 1 afg., 3. Joegoslavië 25%, 4. Hongarije 25, 5. Verenigde Staten 25 en 1 afg., 6. China 25, 7. Nederland 24% en 1 afg., 8. Denemarken en Bulgarije 24%, 10. Oost-Duitsland 24 en 1 afg. DAMES Tiende ronde: Nederland-Roeme- nië 1%-1% (Muresan-Harmsen 0-1, De Greef-Polihroniade 0-1, Badu- lescu-Drewes %-%, Sovjetunie- India 3-0; Hongarije-Bulgarije l%-0% voorl.; Polen- Joegoslavië 1%-1%; China-Griekenland 2-1; Verenigde Staten-Engeland 1 - 0% voorl.; Roemenië-Nederland 1%-1%. Stand aan de kop: 1. Sovjetunie 25 punten, 2. Hongarije 23 en 1 afg., 3. Joegoslavië 20%, 4. China 19%, 5. Polen 18%, 6. Verenigde Staten 17% en 1 afg., 8. Bulgarije en Tsje- choslowakije 17 en 1 afg., 9. Roe menië, Griekenland, Nederland, Spanje en Colombia 17. Tennissers heen en weer BARCELONA (ANP) - Gary Lineker wordt de derde Britse spits, die mislukt bij Barcelona. Na Steve Archibald en Mark Hughes wil nu Lineker te rug naar eigen land. De Engelse international kwam woensdag, tot grote ontevredenheid van zijn technisch directeur Johan Cruijff, naar buiten met zijn onvrede en wens naar Enge land terug te keren. Cruijff wil bij Barcelona de vuile was in de mand hou den, zodat er woensdag geen officiële bevestiging werd gegeven van de rebellie van Lineker. Lineker, wiens kritiek op de verhuizing naar de rech tervleugel lang binnenska mers was gebleven, ver klaarde echter hardop bij de Spaanse club te willen ver trekken teneinde enkele En gelse clubs te interesseren. „Ik voel me niet happy bij Barcelona", was het com mentaar van de Brit. Hij voegde er aan toe graag in de positie van de Braziliaan Aloisio te verkeren. Die krijgt volgens Lineker, on danks mindere prestaties, onbeperkt vertrouwen van Cruijff. Lineker, in de zomer van 1986 als topscorer van het wereldkampioenschap in Mexico voor 2,2 miljoen pond (7,7 miljoen gulden) van Everton naar Barcelona ver kocht, is door Cruijff als cen trumspits gepasseerd ten fa veure van Julio Salinas. Die werd dit jaar van Atletico Madrid gehaald. Lineker moest naar rechts. „Dat is een plaats die niet de mijne is", was de kritiek van de En gelsman. In het nationale elf tal scoorde Lineker ook al lange tijd niet. Volgens bondscoach Robson is dat de. schuld van Cruijff. Barcelona wilde de wens van Lineker woensdag niet bevestigen. De clubleiding gaf slechts toe dat er altijd ruimte is om te onderhande len over een voorstel aan gaande Lineker. In dezelfde stad trok het onderin bivak kerende Espanol deze week voor 22 miljoen gulden de opvolger van Lineker bij Everton, Adrian Heath, aan. Voor de club uit Liverpool schoot Heath in 259 league duels 87 keer raak. In Sevilla werd Rinat Das- sajev, de doelman van Spar- tak Moskou en de Sovjetunie, dinsdagavond als een torea dor ingehaald. De 32-jarige keeper, voor drie jaar en twee miljoen dollar (vier miljoen gulden) naar Spanje gehaald, debuteert woensdag in het duel tegen Real Ma drid SPORT IN HET KORT DE PARTIJ tussen de zwaar gewichten Mike Tyson uit de Verenigde Staten en de Brit Frank Bruno om de wereldtitel boksen is opnieuw uitgesteld. DE FINALE van het squash toernooi om de President Cup in Wah (Pakistan), gaat tussen de Pakistani Jahangir Khan en Jansher Khan, respectievelijk nummer een en twee van de wereld. Het toernooi is met bijna 100.000 gulden gedoteerd. De Hagenaar verloor kans loos in de eerste ronde van de Masters tegen de talent volle Jacco Eltingh (3-6, 3- 6) om vervolgens met een snelle bolide naar het Grand Prix-toernooi in Brussel te reizen voor zijn dubbelpartij met Menno Oosting. Tom Nijssen en Oosting had den het wat slimmer aange pakt. Zij hadden tevoren aan organisator Piet van Eijsden gevraagd om pas op donderdag in Apeldoorn te hoeven begin nen. „Aan dat verzoek heb ik gevolg gegeven", aldus Van Eijsden. „Hoe het verder loopt zien we wel. Ideaal is zo'n situatie natuurlijk niet, maar ik kon er weinig tegen doen. Ergerlijk is wel, dat Ralph Kok zomaar de voorkeur heeft gegeven aan een Challengertoernooi in München. Hij heeft zeker een boete verdiend". Bondsfunctionaris Habing deelde die mening. „Maar voor dat we zoiets doen gaan we de zaak nog wel onderzoeken", zei hij. „Met de anderen ligt dat anders. Omdat enkele sterke spelers het voor Brussel lieten afweten heeft die organisatie in Valkenswaard met invita ties gestrooid. We wilden de Belgen daarmee best terwille zijn". Het schema in Apeldoorn Tom Nijssen staat in Brussel al in de kwartfinales en moet in Apeldoorn nog aantreden in de eerste ronde. fotoanp kan desondanks nog aardig in de problemen komen. Niet door Vekemans en Oosting, die in de eerste ronde enkelspel van Brussel werden uitgeschakeld. Wel door Tom Nijssen, die be gunstigd door de loting verras send de laatste acht haalde in de Belgische hoofdstad. Na Bahrami rekende de Limbur ger woensdag op het Heysel- complex af met de volstrekt onbekende Australiër Barlow (6-3,6-0). Donderdag kan Nijssen dan zijn eerste partij in Apeldoorn tegen Warmenhoven spelen, vrijdag moet hij present zijn in Brussel voor de ontmoeting te gen (waarschijnlijk) Hlasek en tevens in De Maten aantreden. Met een reistijd van twee en een half uur moet dat net luk ken. In elk geval is Nijssen nu al zeker van 5.640 dollar aan Belgisch prijzengeld en dat is meer dan toernooiwinst in Apeldoorn (9.000 gulden) ople vert. Apeldoorn; herenenkelspel, eerste ronde: Davids-Vekemans 7-5, 6-3, Feenstra- Van Eekeren 3-6, 6-2, 6- 4, Eltingh-Van Boeckel 6-3,6-3. Damesenkelspel, eerste ronde (kwartfinales): Schilder-Jagerman 6-3,6-7,7-5; Bollegraf-Ter Riet 6-0, 6-2. Brussel, herenenkelspel, eerste ronde: Nijssen (Ndl)-Bahrami 6-3, 6-3, tweede ronde: Masur (Aus)- Westphal (WD1) 6-2, 5-7, 6-4, Jelen (WDl)-Agenor (Hai) 4-6, 6-4, 7-5, Nijssen (Ned)-Barlow (Aus) 6-3, 6- 0, Winogradsky (Fra)-Srejber (Tsj) 6-4,3-6,7-6. Van onze biljartmedewerker ST.-JANSTEEN - De ac tieve biljartvereniging Den, Ouden Arend uit Sint-Jan steen houdt van vrijdag 25 tot en met zondag 27 no vember het kampioenschap van Nederland extra klasse libre. Dan staat deze precies vijftien jaar oude vereniging - mede in het kader daarvan houdt men deze titelstrijd - opnieuw voor een krachtproef. Zo lijkt dat al thans voor de buitenstaander. Niet voor deze vereniging, want die heeft al diverse malen met het 'organisatiebijltje' ge hakt en schrikt niet terug voor een dergelijk evenement. Een greep uit de activiteiten die deze bruisende biljartclub tot dusver op touw wist te zet ten; ongeveer 20 districtskam pioenschappen, zes kampioen schappen van het gewest Zuid- Nederland, mede-organisator van het Nederlands kampioen schap libre en vijfkamp ereklasse in Hulst en van een invitatietoernooi waaraan de sterkste biljartjeugd van Ne derland deelnam en voorts van een nationaal kampioenschap driebanden. „Dat laatste was vijf jaar ge leden," zegt één van de stu wende krachten achter deze club, secretaris Jo van Hauten. „Toen organiseerden wij het Nederlands kampioenschap eerste klasse driebanden. Dat beviel ons uitstekend. Er was een aangename sfeer en veel publiek. Dat doet je dan als or ganisatie goed. Ook nu ver wachten we een flinke belang stelling. De finalisten zijn meestal vergezeld van suppor ters en hier uit de streek hopen we ook verschillende biljart liefhebbers te mogen begroe ten." Waarom Den Ouden Arend zich opwerpt om dergelijk eve nementen te organiseren weet voorzitter Hans Toet wel te verklaren: „Wij organiseren gewoon graag. En dan kun je zeggen, dat we geen belang hebben bij zo'n nationaal kam pioenschap als er geen spelers van je eigen club bij betrokken zijn, maar dat is voor ons slechts van bijkomstige aard. Wij hebben een club met ac tieve leden, die allemaal bereid zijn op die dagen, en ook al daarvoor, de handen uit de mouwen te steken. Daarnaast vinden we het interessant om andere mensen te zien en con tacten te leggen en spreekt de uitdaging ons erg aan." „Natuurlijk hadden wij wel graag gehad dat er een speler uit deze streek in dit kam pioenschap present was. Dat is vanuit publicitair oogpunt in- terressant. De kans was er. Na vier ronden stond Marijn Geir- land in Terneuzen al met één been in deze eindstrijd, maar daarna liep het mis. Erg jam mer. Zeker voor Geirland, die eens nationaal dicht bij huis had kunnen spelen. Er is een Zeeuwse deelnemer van de partij. Dat is Rinus Lems uit Bruinisse," zegt wedstrijdlei der Eddy van Goethem. Toch vroeg Den Ouden Arend een nationaal kam pioenschap aan met het oog op de mogelijkheid dat een speler uit de streek of zelfs van de eigen vereniging van de partij zou kunnen zijn. „Onze voor keur ging uit naar de hoofd klasse driebanden," zegt Jo van Hauten. „In die klasse komen verschillende Zeeuws-Vlaamse spelers uit en ook enkele spe lers van onze vereniging. Dat kampioenschapo werd aan een andere vereniging toegewezen en wij kregen het extra libre. Wij hadden dus liever drieban den gehad, omdat het als kijk spel wat interessanter is. Maar nu we dit kampioenschap heb ben, let niets ons om hier niet voor de volle honderd procent aan te werken. We willen alles zo keurig mogelijk voor elkaar hebben." Dat is de organiserende ver eniging wel toevertrouwd. De negentien leden - waarvan er vier lid zijn vanaf het begin - worden allemaal ingeschakeld bij de organisatie en zijn ook bereidwillig dat te doen. Men heeft een summier, maar keu- Jo van Hauten, voorzitter van de biljartvereniging Den Ouden Arend uit St.-Jansteen, de club die de organisatie in handen heeft van het Nederlands kampioenschap extra klasse li bre. foto de stem/cor. j. de boer rig programmaboekje in elkaar gestoken, de biljarts staan in puike conditie met nieuwe la kens er op en men is verzekerd van de deskundige inbreng van vier gewestelijke arbiters. Dat zijn scheidsrechters uit de streek. Op de wedstrijddagen zijn, onder leiding van Hans Ritmeijer uit Dordrecht, Wil- fried de Winne, Anneke en Louis van der Hooft en Piet Trommelen paraat. Het kam pioenschap wordt geopend door de wethouder van de gemeente Hulst, Willy Kayser, en dis trictsvoorzitter Frans Huntink. De sluitingsceremonie wordt mede verricht door de geweste lijke voorzitter Guust van de Brande. NIEUWSOVERZICHT GRAAUW - Met de oudste trimklassieker van het SV Aloy, Terneuzen-Graauw, wordt zaterdag 26 november Europacup trimlopen dit seizoen afgesloten. Na Grijsloke (Bel- nallirura tr- c gië), Mönchengladbach (West-Duitsland), Valencienne tlhlprfdewf rj,, onze sportmedewerl ^EL - In de hoo: an het regionale z; 31 is HCG er niel zijn eerste Innen te halen. D( (Frankrijk) en Luxemburg is dit de vijfde loop. Mede door de buitenlandse inbreng wordt een groot aantal lo, pers aan de start verwacht. Ruim 400 voorinschrijvingen vielen bij Remy Magnus al in de brievenbus. Het parkoers is identiek aan dat van vorig jaar, alleen toen liep men ongekeerd en waj aan aai van vorig jaar, aneen men nep men ongeiteeru en was verging net Terneuzen de finishplaats. Nu dus weer op de vertrouwde stek, ^Uie Ben/De Ridde Ho Graaiiureo Dnmcctrant waar in hot plnhcohnnw var» cm j1 de Graauwse Dorpsstraat, waar in het clubgebouw van SV Aloy na afloop de prijsuitreiking wordt gehouden. De start van de 27 kilometer lange loop is om 13.00 uur scholengemeenschap Petrus Hondius in Terneuzen. De finajj wordt gelopen op het lange rechte stuk weg van drie kilometer van Kruispolder naar Graauw, waar de posities worden be- paald, want men heeft de tegenstanders steeds in het vizier. Ij Graauw zelf wordt een afwachtingsloop afgewerkt over een afstand van zeven kilometer. Deze start om 13.45 uur in di Dorpsstraat. aarmee bleef de we jjdenswaardige ro -arn in bezit van dt oofdklasser. het TERNEUZEN - De najaarsvergadering van het tennisdistrict Zeeland, die op zaterdag 26 november (aanvang 13.15 uur) wordt gehouden in hotel Goes in Goes, kent een volle agenda. Met name de bespreking van de nieuwe competitievorm en dé vaststelling van de toernooi-agenda zullen een groot deel van de beschikbare tijd in beslag nemen. De nieuwe competitievorm geldt overigens nog niet voor het seizoen 1989. Pas voor het jaar 1990 zal deze moeten ingaan De wijziging zal bestaan in het terugdringen van het aantal par- tijen en het invoeren van een halve dagcompetitie. In de ko mende najaarsvergadering van de bond valt de definitieve be slissing of men het aantal partijen zal beperken. Valt dit posi tief uit, dan valt er in de voorjaarsvergadering een beslissing welke partijen zullen vervallen. Voor de competitie 1989 geldt wel een gewijzigde poule-indeling. Via een enquete-formulier hebben de verenigingen kunnen reageren. Idopte de ploeg van c e Wolf Kravo. Verpor jed volgen, zij het op uur Klaus/Biesbroecl verslaan. gURCHILL LIO STEN 3-4 - In dit gelijk opgaand ipelde treffen ope ësten de score, ions kwam daarna 'lijke hoogte, maar k idelijk in tijdnood e: roor de gastheren TERNEUZEN - De turn- en gymnastiekvereniging EMM uit Terneuzen houdt zaterdag 3 december het kampioenschap va» Zeeuwsch-Vlaanderen voor meisjes. Plaats van handeling voor dit individuele kampioenschap is dan sporthal 't Zwaantje te Terneuzen. Van onze sportrn ede werker AXEL - Met de regionale vertegenwoordigers in het KNVB-zaterdagvoetbal gaat het, met uitzondering van Hoek, niet goed. In het komende weekeinde kan daar mo gelijk verbetering in komen. AZW moet dan wel thuis van SSC'55 winnen. Voor Terneuzense Boys en Zaamslag geldt hetzelfde. Ook zij zijn slechts gebaat bij winst. AZW klopte onlangs overtui- nus Scheele. Terneuzense Boys gend het bezoekende Kloetinge, maar ging vervolgens tegen hekkesluiter Nieuw-Lekker- land de boot in. Gevolg van dit alles is dat de rood-witte for matie van trainer Ferdie Her mans nog altijd in de zorgen- hoek zit. Een weinig benijdens waardig bivak. AZW-verde- diger Wim van Langevelde geeft dat volmondig toe. „Win nen is een pure noodzaak om nog enigszins gerust de winter stop in te gaan," zegt hij. Hele maal gerust is hij toch niet op de thuiszege. „SSC'55 is altijd een moeilijke ploeg. Het is een stevig team dat van aanpakken weet. Ik heb vernomen dat het daar binnenshuis wat gerom meld heeft, zodat er mogelijk kansen liggen. Die kansen pak ken daar vertrouw ik dan maar op," aldus Van Langevelde, die zaterdag hersteld is van een griepje. Of Bram Schieman van de partij is, is nog een vraagteken. Deze blonde AZW-middenvelder was on langs betrokken bij een onge val. Zijn meespelen is afhanke lijk van een vlot herstel. Hoek komt uit in en tegen Serooskerke. Dat deze Wal- cherse ploeg zich niet zonder slag of stoot gewonnen zal ge ven, mag duidelijk zijn. Hoek zal dus de aanval op de koppo sitie, nu VEEN vorige week verloor is deze post weer in beeld, waar moeten maken. Een gelijk spel ligt echter in de lijn der verwachtingen. Zeker nu Hoek-spits Van Keeken in de laatste drie competitieduels niet meer scoorde. In de derde klasse A is het huilen met de pet op. Terneu zense Boys beleefde in en tegen Zaamslag een dieptepunt door aanvoerder Jacky Scheele ge blesseerd uit te zien vallen. Deze spelmaker is voorlopig niet van de partij. De eveneens gekwetste Terneuzense Boys doelman Ronald Gort is meer dan waarschijnlijk weer pre sent. Hetzelfde geldt voor Ri- krijgt Veere op bezoek. Geen wonderploeg, maar een ras echte middenmoter. Wint Ter neuzense Boys en daar wordt op gehoopt, dan leeft het weer. Verlies betekent somber de kerstdagen ingaan. Zaamslag kampt met de zelfde sombere vooruitzichten. Trainer Benny Pauwels ver kast met zijn manschappen naar Kapelle voor een vier puntenduel tegen de equipe met dezelfde naam. Overleven is hier eveneens de Zaamslag start in dit treffen als favoriet voor de zege, omdat het toch redelijk speelt. Vinden de groenhemden de weg naar het doel weer, dan is alle leed gauw geleden. Kortom, Zaam slag hoeft nog niet te wanho pen. PROGRAMMA Tweede klasse A: AZW-SSC55, De Zwerver-Wilhemina'26, PTT Breda-Altena, VEEN-Kloetinie, Amemuiden-Nieuw-Lekkerland, Serooskerke-Hoek. Derde klasse A: WHS-Bevelan- ders, Yerseke-Dinteloord, Kapelle- Zaamslag, Terneuzense Boys-Vee- re, Oostkapelle-Tholense Boye, Bruse Boys-Nieuwdorp. Van onze biljart medewerker ST.-JANSTEEN - Het bestuur van de biljart vereniging Den Ouden Arend, de club die garant staat voor de organisatie van het Nederlands kam pioenschap extra klasse libre, bestaat uit: voorzit ter Hans Toet, secretaris Jo van Hauten, penning meester Eddy d'Hooghe, wedstrijdleider Eddy van Goethem en de bestuurs leden Fons Aerts, Sylvain Josiassen en Theo de Kind. Door Fred Rabout Oostburgse zwc iniorenrecord op c le archieven. Dit n inden. [et oude aspirantenr irde al uit 1977 en am van Paula Bu Braakman, terwij aard het senio: linds 1981 in haar bezi 9.47.8. „Deze 1500 met 'aren een doorn in ik wist dat Mirand dit te pakken," alt 'erplanke, één van d van het Breskense troom. „De donderda eigenlijk al niet meer een ze tijdens de steeds haar honderd afhaspelde in 1.18 en 1 Ook Miranda zelf 1 vertrouwen in: „Dat onder de records zo was ook voor mij ee sing." Er had zelfs nog meer ingezeten, itopte vijftig meter Miranda: „Ik dacht d was. Ik had zoveel ielf meegeteld, ma teer keren is niet nil ïïnke hield de rondt loot ook toen ik de la: en weer moest maker al die toestanden h< echt niet gehoord." i was dat ze opnieuw noest geraken „En laar zeker drie sect tost," aldus Verplan.' ijden doorgaf. „Sterker nog, ik dei ijd van 19.20 er in h en. De race op zich v tiers ook niet vlekk ladden doorgesprok: op de eerste honderd 15 weg zou gaan Da al vijf seconden onde lens ging het prima teer 1.19. Toen kwam leplande zes keer 1.11 ral. Daar zat ze st ïalve seconde boven, londerd ging weer gc otdat ze vijftig metc finish ineens ophield gebeuren, want 1500 een 25 meter-bad is Je moet puur zoal schaatsen op het wemmen en daarvcx ladden we nog niel genoeg getraind." be prestatie krijgt flans met de weten Miranda in de maam en april afgelopen goed de ziekte van Pakken had. Mirands Van onze biljartmedewerker ST.-JANSTEEN - De bil jartvereniging Den Ouden Arend uit St.-Jansteen houdt van vrijdag 25 tot en met zondag 27 november in de gelijknamige lokaliteit het kampioenschap van Ne derland extra klasse libre. Voor deze wedstrijden, die vrijdag om 12.30 uur geopend worden, hebben zich geplaatst: 1. Alex Ulijn (De Schutskooi Berli- cum) met een algemeen gemid delde van 23.66,2. Wim Sellis (DOS Hattemerbroek) 23.58,3. Patrick de Vries (DTRC Apeldoorn) 23.16, 4. Leo Kareis (Horna Hoorn) 23.00, 5. Jan Revers (Frederik Hendrik Amsterdam) 22.05, 6. Rinus Lems (DOS Bruinisse) 21.73, 7. Vincent Ronnes (De Treffers Boxmeer) 21.42, 8. Gregory Bolten (De Dl»' monds Heerhugowaard) 20.00. De eerste wedstrijden begins01 vrijdag om 13.00 uur. Dat zijn de partijen De Vries-Lems 01 Revers-Karels. Om 14.30 uur worden dan de partijen Se®' Ronnes en Ulijn-Bolten afg0 werkt. Ook zaterdag en zondag start men steeds om 13.00 uui- De slotpartijen worden zon dagmiddag om 15.00 uur afge werkt en de prijsuitreiking wordt tussen 16.30 en 17.00 uur gehouden. De partij lengte be draagt 250 caramboles en moyennes in deze klase schom melen tussen de 11.00 en 19® Dat betekent dus dat alle deel nemers in de voorwedstrijd01 al gepromoveerd zijn. v~*n onze handbalmede »OES - De dames1 lovember om 19.30 We zaalhandbal!* us tophandbal ver ^G is momenteel e de eredivisie en za deze bekerweds laten verras ,i(S in de der "'komt. Voor GSC «"bijzondere kanl "el- want in het vJp ÜVG komen t j^-speeisters uit. •na van de vorige akten Margreet han rfrenburg en D P"n de overstap van rqnn4?etsucces- toont ainer Jaap SVP veel public «Uk duel. Hij zeet- tegenheid voor hei

de Stem | 1988 | | pagina 10