Spakenburg houdt 55 minuten stand HAVENS indré de Klerk naar kwartfinale UEFA strooit met geldboetes Handbalteam loopt derde plaats mis SPORT [TENNISTOERNOOI VERHUIST NAAR EINDHOVEN OF MAASTRICHT IMS AGRARISCH TOTAAL 1988 Europacup-duel wordt overgespeeld UITSLAGEN )pstal ijfsobjekten iff] STEM SPORT 2 ZATERDAG 19 NOVEMBER 1988 iatie via: Handbalteam uitgedaagd door gehandicapten VALKENSWAARD (ANP) - Een bevlieging van Piet van Eysden heeft voorkomen dat het Chal- lengertoernooi in Valkenswaard dit jaar een langzame dood zou sterven. Contacten elaars Vakbeurs voor land- en tuinbouw en de verwerkende industrie Mogelijkheden KLEINE NEDERLAAG TEGEN FRANKRIJK Zieke Graf toch verder SVV koopt Chris Yerkaik Jim Stoeckel manager honkbalteam Frans Janssen gaat vrijuit T26 in plan Tolberg aan PAKENBURG (ANP) - iakenburg heeft 55 minu- mogen hopen op een #eede stunt in het toernooi a de KNVB-beker. Na de itschakeling van DS'79 (3- hielden de amateurs één helft stand tegen s nadat Groot in de 55ste mi- Lt voor 1-3 gezorgd had, Lk het verschil tussen de in [competitie matig draaiende jag eersteklasser en de _j-divisieclub in opbouw. vond één doelpunt in het 'rdere verloop echter genoeg: o.n. ïklusief B.T.W., grond, nage rond de woning, /Bouwfonds. nds Breda, ;mer 10034, DS46 Spakenburg begon met de wetenschap, dat het tegen be taalde clubs goed pleegt te spe len. In voorgaande jaren wer den de dorpelingen in het be kertoernooi pas in de verlen ging of zelfs in een tweede wedstrijd uitgeschakeld door Den Haag, Cambuur en MW. Daar stond tegenover, dat de club in de huidige competitie geen enkele thuiswedstrijd heeft gewonnen Toch achtte Spakenburg zich niet kansloos. DS was immers verslagen en de monden waren vol van de oefenzege op Wageningen van vorige week. Tegen AZ, dat in zijn glorie tijd drie keer de beker verover de, moest de reeks worden ver lengd. Een ijdel streven, zoals bleek. De Alkmaarders, zonder de geblesseerde topscorer Log- gie, hadden een half uur nodig voor de openingstreffer. Ver- roen scoorde van dichtbij, na doorkoppen van Van Haast recht. Voor de meegereisde Alk- maarse jeugd was dat een re den het veld op te gaan en Ver- roen persoonlijk te feliciteren. Scheidsrechter Modderman legde de wedstrijd stil en her vatte die pas, toen elftalbege leider Hugo Hovenkamp de fans achter de afrastering had bewogen. Dat was de Spaken- burgse ordebewaarders niet gelukt. De oud-international was nog niet terug op zijn plaats, of het stond gelijk. De snelle Ben van de Hoek, die tegen DS ook al twee keer had gescoord, ont futselde Vonk de bal en te kende voor 1-1. Spakenburg kreeg echter geen vat op AZ, dat in de extra tijd voor rust via een fraaie boogbal van Van Ham het verschil in kwaliteit aangaf: 1-2. Na het doelpunt van Henk Groot, tien minuten na de pau ze, was de strijd gelopen. AZ permitteerde het zich een aan tal uitstekende mogelijkheden te verprutsen en maakte pas in de slotminuut het kwartet vol, toen doelman Fidder na een schot van Groot over de bal dook. SPAKENBURG - AZ 1-4 (1-2) - 29. Verroen 0-1, 32. Van de Hoek 1-1, 45. Van Ham 1-2, 55. Groot 1-3, 90. Groot 1-4. Scheidsrechter: Mod derman. Toeschouwers: 1500.' Gele kaart: Hartog (Spakenburg). alkenswaard mist attractie de heer F. Edenburg, VERKOCHT 176) 22 06 00 HAARLEM (ANP) - I Het Nederlands hand- I balteam heeft de uitda- j van een team van I verstandelijke gehan dicapten aanvaard. De ploeg van trainer Ton van Linder speelt van- middag een wedstrijd een gemengd I team van Concordia. Het opmerkelijke initia tief van de Concordianen J Karin Kooij en Henny I Schuit heeft tot doel de sportbeoefening van vali- I den en minder-validen te 1 integreren. Nooit eerder I speelde een nationale ver- I tegenwoordiging tegen I een ploeg gehandicapten. I De nationale handbalse- I lectie verblijft dezer da- I gen in Noord-Holland voor de Haarlemse hand- balweek. Sinds twee jaar kent de 150 leden tellende Haar- I lemse vereniging Concor dia een afdeling geestelijk gehandicapten van een kleine twintig dames en heren. Bij gebrek aan te genstanders van gelijke kracht wordt gemengd en voornamelijk tegen an dere teams van de club gespeeld. Het Nederlands Handbal Verbond heeft het initiatief met een be scheiden subsidie van 750 gulden gesteund, terwijl de gemeente Haarlem, na enige aarzeling, de ruime Kennemersporthal voor de trouw bezochte weke lijkse training beschik baar stelde. De Hilversumse tennisfanaat kreeg een maand geleden het idee de totale organisatie van het evenementje over te nemen. De Brabantse zakenman Bruggenwirth zat met het toernooi danig opgescheept, en wilde er vanaf. Eigenlijk liever gisteren dan vandaag. Een verlies van bijna zes ton over drie jaar, was één reden, gebrek aan tij d het evenement goed voor te bereiden de tweede. Het standpunt van Bruggen wirth is begrijpelijk. Meer in ieder geval dan de actie van Van Eysden. Het is nauwelijks voor te stellen dat het toernooi een overlevingskans heeft. De bezetting van Challenger-toer- nooien is alles behalve in drukwekkend, daar is het prij zengeld immers niet naar. Val kenswaard mist echter elke at tractie. Wally Masur voert de lijst aan, maar slechts de ken ners weten dat de Australiër dit jaar van McEnroe won. Zo'n toernooi staat of valt met de re sultaten van de nationale spe lers. En die zijn dit jaar, in te genstelling tot de twee eerste edities, om te huilen. Het slot- weekeinde belooft niet veel goeds. Door twee Finnen, Ollie Rahnasto en Veli Paloheimo, een Westduitser, Udo Riglewski en eerder genoemde Masur, zullen de tribunes in Valkenswaard zich ook niet vullen. Wat heeft Van Eysden bezield De Hlversummer ziet het ge beuren in Valkenswaard deze week lijdzaam aan. Hij ge bruikt de week eigenlijk alleen om contacten te leggen voor de komende jaren. Meer VIP-bo- xen, meer hospitality-units en een sterker deelnemersveld, onder andere door startgelden te betalen, zijn de attributen waarmee hij denkt een 'echt' toernooi te kunnen organise ren. „Dit is veel te weinig, 1988 is n 05UWARDEN - Van de drie Westbrabantse deelne- (010) 413 22 bU ners aan de voorronden van het NK boksen in Leeuwar- I®, wist gisteren alleen André de Klerk zijn partij te Rotterdam i vakje benutten, ertentie wordt in een groter i de advertentie met het belangrijkst! t en bondig. tnnummer in de advertentie op. gemakkelijk en snel. ZIJKANT HET BEDRAG n. Voor toezending van brieven ,50 extra te betalen. Als en groene betaalcheque of een in giro- of bankoverschrijving) betaling ontvangt u een wij u echter f 4,- <ening moeten brengen. n Dagblad De Stem, da. of inleveren op onze kantoren. rnnen. 'Waar-weltergewicht De 3erk (Kaaike Boven, Roosen- lal) won moeizaam op punten Ml van de Rotterdammer Toptas. De Klerk, duide- |k niet in topvorm, plaatste de ®dere stoten en kwam met ®e in de tweede en derde Me goed door. Toptas bleef goed meescoren. de kwartfinales ontmoet Klerk de Amsterdammer Rappel die gisteren Bas Rijswijk van De Stan- aard (Standdaarbuiten) op 'luiten versloeg in een gelijk- Pgaande strijd, 3-2. Van Rijs- plaatste weliswaar iets treffers, het getoonde ini- "tief leverde Kappel net een |®be meer op dan zijn oppo- Voor Bredanaar Ronald nens (middengewicht) uirde de wedstrijd maar 30 «onden. Toen reeds ging hij Prijs incl. 6% BTW :-f 6,07 f 8,09 f 10,11 f 12,13 f 14,15 1 16,17 U&artliïiïBJI tegen de vlakte na een rechtse zwaaistoot van zijn tegenstan der Wim Woertman (Utrecht). De scheidsrechter greep met een in. UITSLAGEN Licht-weltergewicht: Santana (Rotterdam) wint op punten (4-1) van Vargas (Amsterdam); Luimers (Enschede) wint zonder te boksen van Klee (Munstergeleen) (te zwaar); Smeenk (Arnhem) wint door interventie in de derde ronde van Santing (Delfzijl); Hölzken (Munstergeleen) w.o.p. (5-0) van Medina (Hoogvliet). Weltergewicht: Van der Hoek (Leeuwarden) w.o.p. (5-0) van Ba- chaou (Dordrecht); Weltergewicht: Van Egmond (Hoogvliet) w.o.p. (5- 0) van Pruim (Assen). Zwaar-weltergewicht: Kappel (Amsterdam) w.o.p (3-2) van Van Rijswijk (Standdaarbuiten); An dré de Klerk (Roosendaal) w.o.p. (5-0) van Adam Toptas (Rotter dam). Middengewicht: Wim Woertman (Utrecht) wint door ingreep van Ronald Vriens (Breda). (ADVERTENTIE) 7 t/m 9 december 1988 °Peningstijden: 7 december 10 00-17.00 uur 8 december 10.00-22.00 uur 9 december 10.00-17.00 uur voor mij een tussenjaar. Vol gend jaar ook nog, maar dan wel met een beter veld. En meer geld, de begroting be draagt een kleine 700.000 gul den. Ik wil vier jongens uit de eerste dertig hebben. De Zweed Gustafsson heeft eigenlijk al toegezegd. Maar ik denk ook aan Hlasek (Zwi) en Woodforde (Aus)", stelde de Hilversummer gisteren. Van Eysden wil het toernooi nog een keer in Valkenswaard houden, daarna vertrekt hij. Naar Eindhoven of naar Maas tricht. „In beide gevallen heb ik meer mogelijkheden. Het is geen probleem een evenement van 125.000 dollar met een paar goede spelers te organiseren. Daar is echter iets meer voor nodig". De Hilversummer doelt daarbij op de ambiance. Hij or ganiseerde dit jaar een drie daags demonstratie-toernooi in Leusden. Geen toppers, slechts een paar sterke spelers uit Ne derland en België. „Maar wel alles tot in de puntjes geregeld. Goede hotels voor de spelers, verzorgde maaltijden voor de gasten. Geef maar veel vrij kaarten weg, was mijn credo. De tribunes moeten vol, dan ontstaat er gezelligheid. De sponsors stonden bijna te drin gen en het publiek ook. Elke dag 1200 tot 1300 toeschouwers. De recette stond voor nog geen cent op de begroting". „Dat toernooi wil ik, op iets grotere schaal, projecteren op Valkenswaard of Eindhoven. Het kan natuurlijk best zijn dat het om een of andere reden niet lukt. Ik heb ook een clau sule in het contract dat ik na twee jaar van het toernooi af kan, zonder boete. Maar ik ge loof daar niet in. De sponsors zijn in de tenniswereld nog steeds voor het oprapen. Ik moet zelfs bedrijven teleurstel len". UITSLAGEN Enkelspel, kwartfinales: Rahnasto (Fin)-Moraing (WD1) 6-4, 6-3; Ma sur (Aus)-Antonitsch (Oos) 7-6 (7- 3), 7-6 (7-4). Dubbelspel, kwartfinales: Riglewski/Baur (WDl)-Haar- huis/Davids (Ned) 6-1,6-2. Wally Masur plaatste zich via een benauwde 7-6, 7-6 zege op de Oostenrijker An- tonitsch voor de halve fina les in Valkenswaard. - fotoanp BERN (ANP) - De tucht- commissie van de Euro pese Voetbal Unie heeft tijdens zijn vergadering van gisteren boetes tot een bedrag van bijna 70.000 Zwitserse franken, bijna 100.000 gulden opgelegd. Bovendien kregen 22 spelers straffen die variëren van een schorsing van acht wedstrij den tot een uitsluiting voor één duel. De zwaarst gestrafte club is Borac Banja Luca uit Joe goslavië, dat zich volgens de strafcommissie van de UEFA misdragen heeft op 5 oktober in de tweede wedstrijd uit de eerste ronde van het toernooi van de bekerwinnaars bij Metallist Charkov, dat in de volgende ronde door Roda JC werd uitgeschakeld. De club kreeg een boete van 35.000 franken, bijna 50.000 gulden. De spelers Ja- kovljevic (acht wedstrijden) en Bilbija (1 wedstrijd) wer den geschorst. Jakovljevic heeft na de wedstrijd de scheidsrechter en de grens rechters beledigd, tijdens het duel had hij wegens opmer kingen over de leiding al een gele kaart gekregen. Assis tent coach Gavrilovic mag tot mei 1993 niet aanwezig zijn bij UEFA-wedstrijden we gens agressie tegen de grens rechter na afloop en elftallei der Stanic mag wegens een vergelijkbaar vergrijp tot no vember 1991 die functie niet uitoefenen. AC Milan zal in de kwart finales van het toernooi van de landskampioenen Virdis moeten missen, hij werd voor drie wedstrijden geschorst wegens een gewelddadige handeling in de afgebroken wedstrijd tegen Rede Ster. Clubgenoot Maldini kreeg één wedstrijd voor twee gele kaarten. HAARLEM (ANP) - Neder land heeft zowaar even een gooi gedaan naar de derde plaats in de Haarlemse handbalweek. Dat feest gaat door een kleine neder laag tegen Frankrijk (16-18) morgen niet door. Tot tien minuten voor het einde had de ploeg van de veelge plaagde Ton van Linder uit zicht op een tweede succes na de al verrassende triomf op Oostenrijk. Een treffer van Gael Monthurel bracht Frank rijk in de twintigste minuut van de tweede helft op voor sprong (16-15). Een schot van Paul van Noesel tegen de paal en een vangfout van Henk Groener hadden tot gevolg dat de Franse zege niet verder werd bedreigd. Nederland zal zich nu tevre den moeten stellen met de vierde plaats. Voorwaarde is dat op de slotdag wordt gewon nen van Bulgarije. De toer nooiwinst gaat vrijwel zeker naar Polen, dat het eveneens ongeslagen Cuba zijn eerste nederlaag toebracht (26-23). De Nederlandse selectie heeft iedere dag in Haarlem een ander gezicht. Dat werd gisteren bepaald door Robert Fiege, die nagenoeg alle pogin gen tot een doelpunt bekroond zag. Acht keer was de import- Emmenaar succesvol. Zijn acti viteiten in het centrum werden echter door de vleugels onvol doende ondersteund om voor een verrassing te zorgen. De voor het duel met Oosten rijk opgeroepen Peter Bassa kon zich niet vrijmaken. De sterke sluitpost loste voor heel even Van Linders keeperspro bleem op, waarna hij gisteren besloot verder te gaan met de weer fitte en verdienstelijk ac terende Bonno Hankel. Wel verscheen tegen Frank rijk Henk Groener weer binnen de lijnen. Een etmaal eerder had de spichtige opbouwer nog in West-Duitsland moeten trainen bij zijn club TV Ems- detten. De wat vermoeid ogende voormalige speler van Swift kan om een boodschap worden gestuurd. Zijn actie bracht Nederland na een zwakke periode in de tweede helft weer op voorsprong (11- 10). Of Groener er over drie maanden in Frankrijk bij is, hangt af van de eisen die zijn club stelt. Het NHV moet Groe ner zien los te weken van Ems- detten, dat tijdens de B-titel strijd gewoon doorspeelt. West-Duitsland doet in Frank rijk mee; maar alleen de hoog ste divisie, de Bundesliga ligt stil. Buiten het veld maakt Groe ner zich nuttig door samen met Lambert Schuurs een bemid delende rol te spelen in de vete die Van Linder en doelman Jacques Josten uitvechten. Groener stelt zich op het stand punt dat Nederland zonder Josten en middenopbouwer Wil Jacobs in Belfort en omgeving weinig te zoeken heeft. Hoewel er in sporthal De Melkerij geenszins sprake is van een overdonderende pu blieke belangstelling en de boe ken van het toernooi van vorig jaar werden gesloten met een 'werkbaar verlies', zien de or ganisatoren voldoende basis voor een vijfde editie. Door na afloop van het toernooi om de Super Cup de poorten te ope nen, hopen zij van 29 november tot 3 december - weliswaar enigszins vermoeide - topteams naar Haarlem te lokken. NEDERLAND - FRANKRIJK 16- 18 (7-8). Doelpunten: Nederland: Robert Fiege 8/2, Engelvaart en Van Noesel 2, Schuurs, Groener, Coenders en Berendsen 1. Frank rijk: Monthurel 6, Quintin 4, Volle 4/1, Mahe 2, Lathoud 1/1, Tristant Scheidsrechters: Pritzkow/ Eichorn (OD1); toeschouwers: 700. Overige uitslagen: Polen-Cuba 26- 23 (13-9), Oostenrijk-Bulgarije 22- 19 (9-9). STAND Polen3300 6 75-64 Cuba3201475-70 Frankrijk.3 2 0 1 4 54-58 Oostenrijk3102 2 54-55 Nederland.3 1 0 2 2 60-66 Bulgarije3 0 0 3 0 62-75 ZÜRICH (Rtr/AFP) - De wedstrijd Galatasaray (Tur)-Neuchatel Xamax (Zwi) voor de tweede ronde van het toernooi om de Europese beker voor lands kampioenen moet buiten Turkije worden overge speeld. De tuchtcommissie van de Europese voetbalunie (UEFA) besloot daar gisteren toe, na dat een protest van Xamax, dat de wedstrijd vorige week woensdag in Istanbul met 0-5 verloor, was toegewezen. De Zwitsers die de eerste wedstrijd met 3-0 wonnen, hadden bij de UEFA een pro test ingediend over de gang van zaken in de tweede wed strijd. Uit het publiek waren stenen, munten en flessen en andere voorwerpen op het veld geworpen. De reserve speler Adrian Kunz, die zich aan het opwarmen was om in te vallen, werd door een voor werp getroffen. Nadat Gala tasaray op 2-0 was gekomen, ontstonden de problemen. De Zwitserse ploeg raakte daar door zo van de kook, dat Xa max in een tijdsbestek van twaalf minuten nog drie goals tegen kreeg. De tuchtcommissie be paalde voorts dat Galatasa ray zijn eerste wedstrijd voor een van de Europese beker toernooi zal moeten spelen in een stad die minimaal 300 ki lometer van Istanbul is gele gen. Galatasaray heeft aange kondigd tegen de belssing van de UEFA in beroep te gaan. Een datum voor de over te spelen wedstrijd is nog niet vastgesteld. De tuchtcommissie van de UEFA, onder voorzitterschap van de Italiaan Alberto Bar- be, had Galatasaray reeds een boete van 20.000 Zwitserse frank (ruim 27.000 gulden) op gelegd wegens het gedrag van de Turkse toeschouwers in de eerste wedstrijd. NIEUWSOVERZICHT NEW YORK (Reuter) - Zelfs een lichte aanval van griep heeft Steffi Graf er niet van kunnen weerhouden door te dringen tot de halve finales van het Masterstoernooi voor dames in New York. Op Madison Square Garden had de Westduitse, hoewel allesbehalve fit, geen enkele moeite met Manuela Malejeva, 6- 1,6-3. Graf trok zich onmiddellijk na haar overwinning terug uit het dubbelspel. Daarin vormde ze een koppel met Sabatini uit Ar gentinië. De titelverdedigster zei zich tijdens de partij tegen Malejeva goed te hebben gevoeld. „Ik heb echter lichte koorts. Het leek me onverstandig om ook nog in het dubbel uit te komen. Ik wil tot zaterdag rust nemen. Ik hoop dan voldoende hersteld te zijn om goed te kunnen spelen". Graf speelt in de halve eindstrijd tegen Pam Shriver. De Ame rikaanse versloeg donderdag haar landgenote Chris Evert in twee sets, 7-5, 6-4. Het was de derde overwinning van Shriver op Evert in 22 partijen. UITSLAGEN Damesenkelspelspel: kwartfinales: Graf (WDl)-Malejeva (Bul) 6-1,6- 3, Shriver (VSt)-Evert (VSt) 7-5,6-4. Damesdubbelspeleerste ronde: Zvereva/ Savtsj enko (Sov)-White (VSt)/Fernadez (Per) 3-6,6-3,6-1. SCHIEDAM (ANP) - SW heeft Chris Verkaik gekocht. De 30- jarige voorstopper is afkomstig van Haarlem. Hij was daar zijn basisplaats kwijtgeraakt. Het is de tweede aankoop van SW in korte tijd. Vorig week nam de Schiedamse eerste-divisie-club Keje Molenaar van Feyenoord over. DEN HAAG (ANP) - De Amerikaan Jim Stoeckel wordt men ingang van het nieuwe seizoen weer manager van het Neder lands honkbalteam. Het bestuur van de Koninklijke Nederlandse Baseball en Soft ball Bond (KNBSB) heeft een overeenkomst tot en met 1991 ge sloten met de Amerikaan, die van 1981 tot en met 1983 het Ne derlands team ook al onder zijn hoede had. Jim Stoeckel komt in mei naar Nederland. Hij zal het Neder landse team leiden in het Wereld Havenstedentoernooi in Rot terdam (14 t/m 23 juli) en de strijd om de Europese titel, van 1 tot en met 10 september in Parijs. Het grote doel is het verove ren van de Europese titel in 1991 in Italië. Het Europese kam pioenschap garandeert deelneming aan de Olympische Spelen in 1992 in Barcelona. NIJMEGEN - NEC-speler Frans Janssen is door de beroeps commissie van de KNVB vrijgesproken van het opzettelijk in het gezicht trappen van Vitessenaar Theo Bos. Met die uitspraak vervalt de eerdere veroordeling door de tuchtcommissie, die Janssen wél schuldig achtte en hem be deelde met een rode kaart en vier duels schorsing. Bij het duel Vitesse-NEC van 17 september achtte arbiter Van Swieten de trap van Janssen niet meer waard dan geel, maar waarnemer D. Male kaartte de zaak aan bij de tuchtcommissie. Na onderzoek oordeelde de commissie dat rood op zijn plaats was geweest. De oordeelvorming van de tuchtcommissie was echter deels ge baseerd op getuigenverklaringen van Theo Bos en Vitesse-se- cretaris Papenburg. Voor de beroepscommissie bleek echter la ter, dat zij deze verklaringen niet zelf hadden opgesteld, noch van een handtekening voorzien. Dat was op eigen houtje ge beurd door de administrateur van Vitesse. Mondeling gaven Bos en Papenburg een aanmerkelijk afwijkende visie op het gebeurde. Zodoende bleef slechts éénjoor Janssen belastende verklaring overeind, die van waarnemer Male. Voor de beroepscommissie veel te mager om de oorspronkelijke gele kaart in een rode om te zetten. Janssen is overigens het eerstvolgende duel van NEC (uit bij Wageningen) wel geschorst. De door Van Swieten uitgedeelde gele kaart was namelijk zijn derde. EN STANDEN SCHAKEN Schaakolympiade UITSLAGEN HEREN Nederland-Tsjechoslowakije 214-114 (Stacnik-Van der Wiel 14-14, Sosonko-Smej kal 14-14, Blatny-Piket 14-14, Douven-Pe- karec 1-0); DAMES Nederland-Denemarken 1-2 (Hoiberg-Harmsen 1-0, De Greef-Berg 1-0, Jensen-Drewes 1-0); STANDEN Heren: 1. Sovjetunie 16 pnt en 1 afg.partij, 2. Hongarije, Neder land, Engeland en Zweden 1414, 6. Bulgarije 14 pnt, 7. IJsland, Cuba en Indonesië 1314 en 1 afg., 10. Tsjechoslowakije 1314 Dames: 1, Hongarije 12 pnt en 1 afg., 2. Sovjetunie 1114 en 1 afg., 3. China 1114, 4. Cuba 11 pnt, 5. West-Duitsland en Polen 1014 Keen 11-21, 18-21; Xie-Mol 21-11, 21-8; Kirchherr-Verhaegh 21-13, 21-8. PAARDESPORT Concours Hippique Berlijn Uitslag: 1. Voorn (Ned) Investe- ment 0 strafpunten-48,29 secon den, 2. Van Geenberghe (Bel) Ex pensive Diamonds 0-48,84, 3. Scllewe (WD1) Prinz Haylord 0- 49,22, 4. Melliger (Zwi) Elastique 0-49,82, 5. Bost (Fra) Oisif 0-50,57, 6. Lansink (Ned) Liberto 0-50,71. TENNIS TAFELTENNIS Europacup II heren Saarbrücken - Shot 5-1. Jürgen Rebel-Kasper Mol 21-9, 21-12; Torsten Kirchherr-Trico Keen 21-17, 21-19; Xie Saike-Geert Verhaegh 21-12, 21-9; Rebel- Toernooi Detroit Achtste finales: Sampras (VSt)- Mayotte (VSt/1) 6-3, 6-4; McEn roe (VSt/2)-Acune (Chi) 6-1, 6-1; Courier (VSt)-Flur (VSt), 7-6 (7- 5), 6-2. Open Zuidafrikaanse kampioen schap Tweede ronde: Van Rensburg (ZAf)-Leconte (Fra/1) 6-2,7-6 (7- 4); Hlasek (Zwi/2)-Wilkinson (VSt) 6-1,4-6,7-5. Kwartfinales: Hlasek-Anger (VSt) 6-3, 6-4; Aldrich (ZAf)- Curren (VSt) 6-3,6-4.

de Stem | 1988 | | pagina 13