DE STEM PE R S O IM E E L hoofd bedrijven (m/v) Rabobank Q medewerker marketing-research (m/v) PILZHO QME8CM]K] CHAMPIGNONKWEKER s)l fndyl n n electrotechnisch ingenieur (T.U.y m/v pnem HBO-er voor onze afdeling Interne Controle. Ptt MAATSCHAPPELIJK WERKER M/V Ierwin k De Be hoofd planning, werkvoorbereiding en inspectie v/m elektronicus v/m n DE STEM VAN ZATERDAG 12 NOVEMBER 1988 Rabobank Baarle-Nassau DE SOCIAAL PEDAGOGISCHE DIENST VAN DE MGR. SAVELBERGSTICHTING TE ROOSENDAAL n.v. provinciale noordbrabantse energie -maatschappij [priem] 's-hertogenbosch ptt telecommunicatie ministerie van verkeer en waterstaat PESTEM SPOR' Van Bracht in kwartfinales A63 is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobank- organisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een De bank is met circa 40 werknemers zeer actief in een gebied met een sterk agrarisch karakter en een pluriforme cliëntenkring in de sectoren Handel, Industrie en Dienstverlening. Daarenboven wordt ook aan particuliere en Belgische relaties een uitgebreid dienstenpakket geboden. Het hoofd Bedrijven ressorteert onder het hoofd Commerciële Zaken. Hij of zij geeft leiding aan een team van circa 15 mede werkers waaronder relatiebeheerders, produktspecialisten en de ondersteunende afdelingen. Hij of zij is verantwoordelijk voor het te voeren commerciële beleid in het kader van de afzetbevordering van produkten aan bedrijfsrelaties en grote particuliere creditrelaties in binnen- en buitenland. Bovendien valt onder zijn of haar verantwoordelijkheid de produkt- voering voor wat betreft de diensten financieringen, verzekeringen, credit- gelden en betalingsverkeer. Wij denken voor deze functie aan kandidaten vanaf 30 jaar met een opleiding op minimaal HBO-niveau met ruime kennis en ervaring op het gebied van bedrijfs- financieringen bij voorkeur in de agrarische sector. Daarnaast zijn duidelijk aanwijsbare commerciële en leiderschapskwaliteiten van belang. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie-procedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met drs. A.J.P. Verdiesen, adjunct-directeur, telefoon 04257 - 8205, privé 076 - 650567. Clw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling binnen 10 dagen verwacht door de directeur van de bank, de heer G.A.C. van de Lindeloof, Postbus 11 5110 AA Baarle-Nassau. Neckermann Postorders N.V., is een dochteronderneming van Neckermann Versand A.G., één van de toonaangevende Postorder bedrijven in West-Duitsland. Het hoofdkantoor van Neckermann Postorders voor de landen Nederland, België en Frankrijk is gevestigd in Hulst (Nederland). Tot de organisatie van Neckermann Nederland behoort ondermeer de divisie Marketing. Binnen deze divisie zoeken wij voor de afdeling Marketing-Research met spoed een Funktie-inhoud De divisie Marketing zorgt voor de voorbereiding, opstelling, invulling en analyse van de marketingplannen. Een onmisbaar onderdeel binnen deze divisie is de afdeling Marketing-Research. Snelle kommunika- tielijnen zorgen voor een goed werkklimaat. De hoofdwerktaken van deze afdeling zijn ondermeer: analyse van de testresultaten, bijdragen aan het Marketing-plan, extern marktonder zoek en planning. Rapportage geschiedt direkt aan het Hoofd van de afdeling Marketing-Research. Funktie-eisen Voor deze funktie verwachten wij iemand met een afgeronde HEAO-BE opleiding,met in het vakkenpakket bij voorkeur commerciële economie, of een vergelijkbare opleiding. In de leeftijd van 20-30 jaar. Ervaring in Direkt Marketing, evenals ervaring met statistische analyses (b.v. met SPSS of SAS) is een pré. Een flexibele instelling, doorzettingsvermogen en een kreatieve geest zijn daarnaast zondermeer vereist. Infomatie/Sollicitatie Voor meer informatie over de inhoud van het werk kunt u kontakt opnemen met B. Kleppe, Hoofd Marketing-Research, telefonisch bereikbaar onder nummer: (01140) 18218. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u -met vermelding van uw persoons gegevens, opleiding en ervaring- zenden aan: Neckermann Postorders B.V., t.a.v. Mevr. M. A.R. Wassenburg, Hoofd Personeelszaken Postbus 9 4560 BA Hulst Binnen een geheel vernieuwde setting wordt gevraagd Funktie: Uw taak zal bestaan uit het op kwaliteit en kwantiteit kweken van champignons Profiel: Voor deze uitdagende funktie zoeken wij een enthousiaste en energie ke persoonlijkheid, die door eigen inbreng en medeverantwoordelijk heid een passende plaats vervult binnen het team. U bent bereid tot permanente vestiging in Duitsland. Wij bieden: Een verantwoordelijke job in een op toekomst gerichte, commerciële onderneming Een interessante salariëring met goede uitbouwmogelijkheden. Bent u geïnteresseerd in deze boeiende funktie Neem dan telefonisch kontakt op met: Th. Jacobs Duitsland 0949 6047 347 Nederland 04702-2913 of stuur een handgeschreven sollicitatiebrief met pasfoto en motivatie t.a.v. Th.P.M. Jacobs Pilzhof Limeshain, Talweg 4, 6477 Limeshain 1 (Rommelhausen), W.-Duitsland of B. v. Deelensingel 90, 5941 BD Velden (L). vraagt t.b.v. het maatschappelijk werk voor verstandelijk gehandicapten uiterlijk per 1 februari a.s. een voor 32 uren per week. Hierbij gaat, gezien de samenstelling van het team, sterke voorkeur uit naar een man. Taken: - Het begeleiden van verstandelijk gehandicapten en hun ouders - Het participeren in eigen en multidisciplinaire teams van verschillende voorzieningen Geboden wordt: - praktijkbegeleiding - samenwerking met andere disciplines binnen de diverse teams - verdere scholing in dienstverband (verplicht) - salariëring volgens de CAO Welzijn (bij 32 uur tussen 2.293.20 en 2.867.00). Vereist: - Diploma Sociale Academie - Rijbewijs BE in het bezit zijn van een auto - Bereidheid tot het verrichten van avondwerk - Affiniteit voor deze werksoort - Ervaring in het maatschappelijk werk strekt tot aanbeveling Sollicitatiebrieven worden vóór 23 november a.s. ingewacht bij de direc teur van de Stichting, de heer P.R.M. Langius, Brugstraat 73, 4701 LD Roosendaal. Informatie is te verkrijgen via de Sociaal Pedagogische Dienst (de heer I. Verstraete) telefoon 01650-53200 tussen 9.00 en 10.30 uur. verzorgt met haar circa 1700 medewerkers het transport en tezamen met haar dochter ondernemingen (circa 900 medewerkers) de distributie van onder andere electriciteit en gas voor circa 700.000 respectievelijk 225.000 afnemers in de provincie Noord-Brabant. De groep. Studiebureau, onderdeel van de afdeling Automatisering, heeft een adviserende funktie voor de sector Transport en Distributie. De adviezen hebben betrekking op niet routinematige electrotechnische vraagstukken. De ontwikkeling van probleemoplossingen vindt zowel plaats vanuit de theorie als de praktijk. Voor de groep Studiebureau wordt gevraagd een: Standplaats: 's-Hertogenbosch. Funktie-informatie: - analyseren van niet routinematige electro technische vraagstukken. Op basis van deze analyse, eventueel in overleg met de opdrachtgever, dient de funktionaris te komen tot de formulering van de probleem stelling; - opstellen van een model om boven genoemde vraagstukken te kunnen door rekenen ën oplossen. Dit met behulp van literatuurstudie en op basis van de op de afdeling aanwezige informatie; - uitvoeren van berekeningen. Ten behoeve van deze berekeningen dient de funktionaris computerprogramma's op te stellen en gegevens te verzamelen; - formuleren en toelichten van adviezen betreffende genoemde vraagstukken. Funktie-eisen: - academische opleiding electrotechniek bij voorkeur richting energietechniek; - kennis van simulatietechnieken; - affiniteit met en interesse voor weten schappelijk onderzoek; - goede mondelinge en schriftelijke - uitdrukkingsvaardigheid; - rijbewijs B. Bedrijfsinformatie: Met name in het kader van de huidige reorganisatie van de energiedistributie zullen ook bij de N.V. PNEM en haar dochteronder nemingen organisatorische veranderingen plaatsvinden die gevolgen zullen hebben voor o.a. afdelingen, funkties en standplaatsen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. Bij aanstelling volgt opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds en de Interprovinciale Ziektekosten Regeling. De PNEM wil meer vrouwen in dienst nemen. Zij worden daarom uitdrukkelijk gevraagd te solliciteren. De mogelijkheid van kinder opvang is in 's-Hertogenbosch aanwezig. Voor nadere informatie: De heer Ir. G.J.M. Bressers, afdeling Studiebureau en Informatie systemen, tel.: 073-154446 of mevrouw L. van Houten, afdeling Personeelszaken, tel.: 073-154497. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk en tot veer tien dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Bedrijfsdirecteur Sociale Zaken van de N.V. PNEM, Postbus 222, 5201 HA 's-Hertogenbosch, onder vermelding van het vacaturenummer 88-T-303 in de sollicitatiebrief. Centraal in de wereld van communicatie en informatie in Nederland staat PTT Telecommunica tie. Een modern bedrijf, waar hoogwaardige techno logieën, resultaatgerichtheid en servicebewustzijn sleutelbegrippen zijn. Binnen hetTelecommunicatiedistrict Breda zijn 1400 medewerkers verantwoordelijk voor de telecommunicatievoorzieningen in de regio West- Brabant en Zeeland. Zij richten zich zowel op de parti culiere als op de zakelijke markt. PTT verandert per 1 januari 1989 van een staats bedrijf in een zelfstandige onderneming. Dat heeft veel consequenties, onder meer voor de wijze van besturing en de administratieve structuren. Tegen deze achtergrond zoeken wij een mede werker Interne Contro'e, die met enthousiasme wil meewerken aan het verder optimaliseren van de administratieve organisatie van het district. Uw werkterrein in Breda De 4 medewerkers van de afdeling Interne Con trole beoordelen de werking van de administratieve organisatie en de daarin opgenomen controlemaat regelen. Daarnaast voert de afdeling controles uit op de volledigheid en juistheid van kosten en opbrengsten en het juiste beheer van activa. Gezien de voortschrijdende automatisering zal de beoorde ling van geautomatiseerde systemen en processen een steeds belangrijker deel van de taak gaan uitmaken. U voert - zelfstandig of in teamverband - controle-onderzoeken uit. U overlegt op basis van de onderzoeksresultaten met het betrokken lijnmanage ment en doet aanbevelingen over de werking van de administratieve organisatie en over de interne controlemaatregelen. Onze wensen U heeft een bedrijfseconomische en/of bedrijfs- administratieve opleiding op HBO-niveau. Daarbij denken wij aan HEAO-BE of Accountancy, SPD I en II of Nivra tot en met AO. Relevante controle-ervaring en kennis op het gebied van automatisering is een pré. Vanzelfsprekend heeft u een kritisch-analytische instelling, beschikt u over goede contactuele eigenschappen en kunt u - zowel mondeling als schriftelijk - goed communiceren. Ons aanbod Investeringen in mensen en middelen hebben bij PTT Telecommunicatie een hoge prioriteit. Dat blijkt onder meer uit de uitstekende studie faciliteiten en (loopbaan)begeleiding. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en is uiteraard afgestemd op het niveau van de functie. Bijzonderheden PTT Telecommunicatie wilgraag meer vrouwen in dienst nemen, vooral in functies waarin zij nu nog ondervertegenwoordigd zijn. Bij gelijke geschiktheid wordt daarom voor deze vacature de voorkeur gegeven aan een vrouw. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u zich wenden tot de heer D.F.A. van Gils, chef Interne Controle, telefoon (076) 23 46 92, privé (01612) 53 01. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen 10 dagen - ongefrankeerd richten aan: Telecommunicatiedistrict Breda t.a.v. pc-team. Postbus 90153, 4800 RE Breda Breda RIJKSWATERSTAAT/DIRECTIE ZEELAND Voor de werktuigkundige en elektrotechnische dienst worden gevraagd: sectie werktuigbouwkunde vac.nr. 278/ST Taak: coördineren en begeleiden van de afdeling Planning, Werkvoorbereiding en Inspectie (PWI-Werktuigbouwkunde); coördineren van periodieke functionele inspecties en technische hoofdinspecties van complexe werktuigkundige installaties in Zeeland, zoals Stormvloedkering Oosterschelde, sluizen, bruggen, tunnels, aanleginrichtingen etc., met de daaruit voortkomende preventieve en correctieve werkzaamheden; plannen en voorbereiden van onderhouds-, verbeterings- en vernieuwingswerken incl. opstellen van onderhoudsbestekken en overeenkomsten met kostenramingen; coördineren van het mechanische tekeningen- en documentatie-archief Vereist: HTS Werktuigbouwkunde; ervaring in de voorbereiding en uitvoering van onderhoudswerkzaamheden aan grote complexe werktuigkundige installaties; ervaring in een leidinggevende functie; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; ruime kennis van Hydrauliek en Pneumatiek strekt tot aanbeveling. Standplaats: Hansweert. Salaris: max. 4.724,- per maand, excl. 8% vakantie-uitkering. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door ing. J. van Overveld of ing. H. Geernaart, onder nr. (01130) 3130. rayon oosterscheldekering vac.nr. 243/ST Taak: zorg dragen voor en verrichten van preventieve onderhoudswerkzaamheden aan elektrotechnische installaties, aan computer- en microprocessorsystemen met elektronische randapparatuur en meetsystemen van de Oosterscheldekering, Spuisluis Brouwersdam en Roompotsluis; toezicht houden op door derden uit te voeren onderhouds- en reparatiewerkzaamheden; periodiek controleren en inspecteren van de genoemde installaties en assisteren bij de uitvoering van diepgaande inspecties; begeleiden van onderhoudstechnici met anderevakdisciplines; verrichten van continue storingswachtdienst met het lokaliseren en opheffen van storingen en tevens bedienen van de schuiven van de Oosterscheldekering. Vereist: MTS E (Elektronica); kennis van en ervaring met microprocessoren, computersystemen en analoge en digitale technieken; interesse voor andere vakdisciplines en bereidheid tot het volgen van cursussen m.b.t. hoogspanning en hydrauliek. Standplaats: Neeltje JansA/eere. Salaris: max. 3.284,- per maand, excl. 8% vakantie-uitkering. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door de heer K. Groeneveld of de heer J.C. Lindenbergh, onder nr. (01115) 9348. Voor beide functies kan een psychologisch onderzoek deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer, voor 1 decemW 1988, zenden aan RWS - directie Zeeland, afdeling PX, t.a.v. de heer L.M.J. Stuik, Postbus 5014,4330 KA Middelburg. Het Ministerie wil meer vrouwen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid van kandidate' genieten zij de voorkeur. GRONINGEN (ANP) Trainer Westerhof van F Groningen reageerde ve jieugd op het nieuws d VfB Stuttgart de tegenstai Her in de derde ronde v< bet UEFA-bekertoernc was geworden. „Kon ni mooier. Nou ja, Baye; München misschien. Ma, verder? Dit is een tegei stander waar ik zeer b mee ben. Bovendien denk dat Arie Haan het ook lev zal vinden. Hij komt v Winschoten". Westerhof was slechts voor e ding bang geweest: een tege stander uit een onherbergzas gebied. „Er zaten nog een Fir ploeg in en een paar teams i het Oostblok. Dan hadden Hui ANTWERPEN (ANP) - Rini van Bracht heeft gis teren de kwartfinales var het toernooi om de we reldbeker driebanden in Antwerpen bereikt. De Waalwij ker versloeg in de middaguren de Ameri kaan Allen Gilbert met 3- 0. Ook titelverdediger Ray mond Ceulemans plaatste zich voor de volgende ron de. Hij versloeg zijn land genoot Raymond Stey- laerts eveneens met 3-0. Van Bracht en Ceulemans ontmoeten elkaar in de kwartfinales. Uitslagen: eerste ronde: Van Bracht (Ned)-Gilbert (VSt) 3- 0 (15-13, 15-3, 15-12), Ceule mans (Bel)-Steylaerts (Bel) 3-0(15-2,15-4,15-8). Kobayashi (Jap)-Menheer (Bel) 3-0 (15-7, 15-3, 15-8), Muller (WDl)-Lieberkinc (Ben) 3-2 (15-2,7-15,15-11,11-' 15, 15-10), Komori (Jap) - Willy Gijsels (Bel) 3-0 (15-1, 15-5,15-11). Dielis (Bel) - Za- netti (Ita) 3-2 (3-15,10-15,15- 9,15-1,15-7). Altijd on Dus leu Natuurlijk Met een ziekteko: Uwverzeke UAPVERZE I I 1 j 1Lage premies 2. Hoge leeftijds- I 3. Zeer uitgebreic 4. Ruime orthodi c "Second Opini I O. een 2especial! i r tsevanmgsKost O. risico-bijdrage 7 Buitenlanddel Hulpdienst Al< O Rechtsbijstanc I O. medische onrt 9 Zeer snelle uit aanhetzleker ia Bijdrage aan t I 1U. patiëntenvere N.V. SCHADEVERZEKER

de Stem | 1988 | | pagina 10