DE STEM PER O INI E E L OVERMAT industries b.v. Controller DEgTEMj GROOTSTE WONINGMARKT VAN ZW-NEDERLAND TERNE IMIEIIETJS N CLARISSE B.V. mode in beweging Coördinator salarisadministratie m/v twee medewerkers vloeivloeren (m/v) allround administratief medewerker m/v VERKOOPLEIDER binnendienst (m/v) management diensten QUALITY RESULTS bv Sponsorlo voor het zieke kind DE STEM VAN ZATERDAG 29 OKTOBER 1988 In de 5 jaar van haar bestaan is Clarisse mode B.V. een modeproducent van nationaal formaat geworden. De collectie,gericht op een jeugdig publiek.wordt in eigen huis ontworpen en geproduceerd en vindt aftrek bij honderden kledingboetieks in geheel Nederland. Door deze snelle expansie is in onze showroom te Halsteren een vacature ontstaan voor een Onze gedachten gaan uit naar een voortvarende kandidaat van 25 tot 30 jaar met middelbare beroepsopleiding.organisatorische capaciteiten en vooral commerciële kwaliteiten. Ervaring in een soortgelijke functie is een aanbeveling, maar niet een eerste vereiste. Voldoe je aan deze eisen en woon je niet al te ver van Halsteren, dan bieden wij je een sterk afwisselende uitgroei-functie in een collegiale werksfeer. Vanzelfsprekend is het salaris afgestemd op het niveau van deze zelfstandige functie. Stuur je schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen aan Clarisse mode B.V. Industrieweg 5 4661 VN Halsteren HOGESCHOOL WEST-BRABANT Voorbij Betontechniek B.V. Voorbij Groep Wilnis OESTEM VA TERNEUZEN - H obstakel voor de b een Terneuzense C tiging is uit de weg Bedrijfshuisvesting in Breda Meeüs Bedrijfshuisvesting «3 BIBLIOTHEEKTECHNISCHE INVALMEDEWERKERS m/v og maar al te vaak blijkt er bij een overlijden weinig tot niets te zijn vastgelegd. Het valt ook niet mee om stil te staan bij zaken als een testament, codicil of voogdijschap. Toch zijn er goede redenen om 't wel te doen, want wat gebeurt er met uw partner, de kinderen, en het huis? Wij hebben een boekje voor u samengesteld waarin duidelijk en overzichtelijk de meest essentiële maatregelen worden besproken. Stuur de coupon, met een post- zegel van f 1,- naar SIRE, p/a Stephensonstraat 12,2723 RN Zoetermeer. Dan krijgt u het boekje 'Voor het te laat is' thuisgestuurd- i Kampioenschap '88 De Eendrach Een van onze relaties is gevestigd in de direkte omgeving van Breda en werkzaam in de dienstverlenende sektor. In opdracht van de direktie zoeken wij kontakt met een: Funktie De controller is in nauw overleg met de direktie belast met het bedrijfs- ekonomische, financiële en administratieve beleid. Management diensten Quality Results is een buro dat is gespecialiseerd in het adviseren en bege leiden van ondernemin gen. Dit heeft betrekking op financieel- bedrijfc- ekonomisch gebied en op het gebied van de informa tievoorziening en auto matisering. De werkzaam heden vinden plaats bij de bedrijven welke behoren tot het Midden- en Klein bedrijf. Funktie-inhoud Funktie-eisen verzorgen van financiële verslaglegging voor interne en/of externe doeleinden bewaken van financiële en administratieve procedures uitvoeren van bedrijfsekonomische en financiële analyses supervisie administratieve afdelingen begeleiden van automatiserings- en informatie- voorzieningsprojekten klankbord vormen voor direktiebesluiten maar ook vanuit een eigen visie op lange termijn initiatieven ontplooien. een bedrijfsekonomische opleiding op akademisch of gelijkwaardig nivo (HEAO BE, SPDI/II) enige jaren ervaring in een dienstverlenend bedrijf is essentieel thuis in automatisering een realistische en van betrokkenheid getuigende instelling in staat zijn met dit sterk groeiend bedrijf mee te groeien hetgeen een beroep doet op flexibiliteit, stressbestendigheid en aanpassings vermogen een zakelijke en mensgerichte stijl van leidinggeven goede kommunikatieve eigenschappen leeftijd tussen 30 en 40 jaar. De geschikte kandidaat mag rekenen op een salaris en emolumenten die in overeenstemming zijn met de funktie. Procedure Uw sollicitatie kunt u - binnen 14 dagen - en onder toevoeging van volledig c.v. richten aan Management diensten Quality Results b.v., t.a.v. de heer C. van Dijk, Postbus 85151,3508 AD Utrecht. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouw F. van Winkel, telefoonnummer 030 - 52 16 82. Vanzelfsprekend worden ook vrouwelijke kandidaten uitgenodigd te solliciteren. Tot de selektieprocedure behoren een medische keuring en eventueel een psychologisch onderzoek. Herculesplein 351, Postbus 85151,3508 AD Utrecht,Telefoon 030 - 52 16 82 i Technisch Onderwijs i Laboratoriumonderwijs i Economisch Administratief Onderwijs i Sociaal Agogisch Onderwijs i Kunst-en Vormgevings Onderwijs i Pedagogisch Onderwijs i Gezondheidszorg Onderwijs Binnen de dienst FINANCIËN EN BEHEER is een vacature voor een Functie-inhoud In deze functie bent u verantwoordelijk voor: - alle werkzaamheden op de afdeling salarisadministratie - uitvoeren en toetsen van de te verwerken informatie aan rechts positionele, sociale, fiscale, bestuurlijke en interne regelgeving met terugkoppeling naar de centrale dienst P O. Functie-eisen - MEAO-BE, eventueel aangevuld met enkele jaren voortgezette HBO-opleiding - ervaring met salarisadministratie - goed organisatievermogen - zelfstandig kunnen werken - bereidheid full-time te werken. Salaris Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 4.115,- (schaal 8). Van toepassing is rechtspositiebesluit onderwijs personeel. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.M. Kleiren, telefoon 076-659311. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - voor 12 november a.s. - richten aan Hogeschool West-Brabant, t.a.v. de heer B.H.RJ.M. de Louweren, hoofd Personeel Organisatie, Postbus 90116,4800 RA Breda. Voorbij Groep Wllnis omvat een aantal onder nemingen met activiteiten binnen de burgerlij ke en utiliteitsbouw. De werkzaamheden va rieren van het produceren en Inhalen van be- t on palen tot het realiseren van projecten op basis van het VOTON-prefab systeem. Het vakmanschap en de vele specialismen staan borg voor een goed gevulde orderportefeuille en de omzet vertoom een gezonde groei. De Voorbij Groep onderscheidt zich van anderen door een actief meedenken met de klant en het in eigen beheer ontwikkeien van nieuwe pro- dukten en machines. een van de vijf dochterondernemingen, is specialist op het gebied van het aanbrengen van VOTON-schulmbeton werkvloeren en het uitvoeren van stort- en anhydrletvloeren. De anhydriet-vloeidekvloer wordt gebruikt als afwerkiaag van vloeren in bedrijfsgebouwen. Het materiaal wordt met behulp van een pomp aangebracht en met een rei op hoogte afge werkt. Zwaar werk en bukken is nu niet meer nodig. In verband met de groeiende werkzaamheden zoeken wij: - Woonplaats: Raamsdonksveer of omge ving. - Het liefste in het bezit van het groot rijbe wijs. - Ervaring in vloeivloeren of cementdekvloe- ren is meegenomen. Meer inlichtingen kunt u krijgen bij dhr. F. Fennema, 's avonds telefonisch bereikbaar onder nummer 02155-17082. U mag natuurlijk ook schrijven! Herenweg 116-118 3648 CM Wilnis t.a.v. mevrouw G.M.J. Voorbij Scharlo 11, Postbus 83,5165 ZH Waspik, telefoon 04168-2307/2048 Overmat Industries is een jong dynamisch internationaal ope rerend bedrijf op het gebied van moderne vloerbewerkings technieken. Door middel van onze specifieke marketing aanpak hebben wij, voornamelijk in de doe-het-zelf branche, een uitgebreide rela tiekring opgebouwd. Ter uitbreiding en versterking van ons team vragen wij een Profiel: - Opleidingsniveau M.E.A.O./M.B.A. met enige jaren prak tijkervaring op boekhoudkundig gebied. - Krachtige representatieve persoonlijkheid. - Ruime ervaring met Personal Computer. - Goede typevaardigheid en contactuele eigenschappen. - Analytisch denken en zelfstandig werken. - Doorzettingsvermogen en commerciële feeling. - Leeftijd 24-30 jaar. - Goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. Taakomschrijving: Uw taak in ons team is uiteraard veelomvattend, maar richt zich vooral op administratief boekhoudkundig terrein, planning, budgetbewaking, evenals praktische en commerciële aspecten aan bod zullen komen. WIJ bieden: - Afwisselende zelfstandige functie. - Ontplooiingskansen in een groeiende slagvaardige organisatie. - Honorering overeenkomstig opleidings- en ervaringsniveau. Uw handgeschreven sollicitaties voorzien van curriculum vltae kunt u richten aan Overmat Industries B.V., Scharlo 11,5165 NG Waspik, t.a.v. mevrouw C. Knestele. Tel. 04158-2307. Hin Van onze verslaggever De Terneuzense fotogr Vugt is met het conf overeengekomen dat waarin hij nu nog w~ ring drijft leegko" C A beschikt over vergunning. Markendaalseweg Diverse kantoorunits te huur, vanaf 115 m2 tot 320 m2, gelegen in het 'handelsgebouw' in het centrum van Breda. Huurprijzen v.a. J 155.- p/m2/Jr. Glnnekenweg 18a Keurig afgewerkte kantoorruimte van ca. 110 m2, alsmede ca. 25 m2 archiefruimte. Eigen entree. Huurprijs 15.000.- p/jr. Sophlastraat 36 Functioneel kantooipand gelegen op loop afstand van het station. Beg. gr. ca. 150 m2 (bvo), 1e etage ca. 70 m2 (bvo), 2e etage ca. 60 m2 (bvo). Zowel koop als huur mogelijk. Nijverheidssingel 313 Luxe nieuwbouw kantoorruimte gelegen op de 2e etage, optimaal geïsoleerd. Tot. op pervlakte ca. 232 m2. Goed indeelbaar. Eventueel parkeerruimte aanwezig. Opleve ring eind 1988. Huurprijs 40.000.- p/Jr. Chasséveld Nog 3 kantoorunits te huur in representatief kantoorpand op eerste lokatie, goede be reikbaarheid en goede parkeermogelijkhe- den voor het pand. Huurprijs v.a. 187.- p/m'/Jr. Haagweg 442/Hoek Posthoornstraat Bedrijfspand met een totaal vloeropp. van ca. 770 m2, bestaande uit een 2-tal show roomruimten van resp. ca. 55 en 100 m2, kantoor/magazijnruimte van tot. ca. 110 m2 alsmede bedrijfsruimte van tot. ca. 500 m2. Meer uitgebreide informatie op aanvraag. Huurprijs 55.000.- p/Jr. Breda Willemstraat 1 Telefoon 076-25 51 11 NVM provinciale bibliotheek centrale voor noord-brabant U statenlaan 4 - tilburg 013-685951' DE OPENBARE BIBLIOTHEKEN in de omge ving van Breda, Roosendaal, Bergen op Zoom en Zevenbergen. De bibliotheken zijn aangesloten bij de Provin ciale Bibliotheek Centrale voor Noord-Bra bant. Deze vragen zo spoedig mogelijk die zonder vast dienstverband bij de afwezig heid van de vaste bibliotheektechnische me dewerkers wegens vakantie, ziekte e.d. in de gelegenheid zijn vervangende diensten te ver richten. Er bestaat voor invalmedewerkers geen vast rooster. Zij worden incidenteel tele fonisch opgeroepen. Vereist zijn: - diploma A.B. of gelijkwaardig; - bekendheid met automatisering strekt tot aanbeveling; - organisatorische capaciteiten; - goede contactuele eigenschappen; - accuratesse; - telefonische bereikbaarheid. Salariëring volgens de C.A.O. openbare biblio theken in schaal 43; ƒ2.171.62 - ƒ3.129.72 bruto per maand bij een 40-urige werkweek. Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij mevrouw W. de Jong of de heer A. Neut, rayondirecteuren, tel.: 013-685951. Schriftelijke sollicitaties (onder vermelding van het vacaturenummer L.B.Z. 88.51 pp de enve loppe) binnen 2 weken te richten aan de direc tie van de Provinciale Bibliotheek Centrale voor Noord-Brabant, Postbus 90114, 5000 LA TILBURG. REGEL JE ZAAKJES VOOR HET TE LAAT ISj Naam m/v Adres Postcode - Woonplaats Publicatie aangeboden door dit blad in samen* CfDF werking met de Stichting Ideële Reclame. OIH* TERNEUZEN - De lee gen van de Scheldesch Terneuzen hebben do dagmiddag dik 4500 bijeengelopen voor de s ting 'Het Zieke Kind in weging' De sponsorloop werd geho in de directe nabijheid v~ schoolgebouw. Directe Kindt fungeerde als ha liep het eerste rondje van 360 meter. Daarna legde 150 kinderen (van de elf groepen) hun eigen 'gespo de' metertjes af. De sportieve actie voor goed doel trok veel bekij de opbrengst was volge cente Jolande de Rijcke verwachting'. „Twee jaar geleden he we ook een dergelijk e ment op touw gezet. De brengst was toen ongeveer gulden. We gingen er va dat we dit bedrag zouden naren, maar uiteindelijk we veel hoger uitgekomen, dus de docente. Van onze duivensportmedew TERNEUZEN - Het gen kampioenschap bij de venvereniging De Eendra Terneuzen is dit jaar gewo door R. de Schoolmeeste 102 punten. Tweede werd M. de Roo, de die al jaren moeilijk uit de to te verdrijven is. Hij scoor punten. De verdere klas. luidt: 3. G. van Houdt 73, 4. Exter 69, 5.Johan Zeegers Arens 61, 7.J. den Hamer Moliet 55,9. H. de Boevere 52, Nieuwelink met 47 punten. De generale titel bij de jeug naar. Mark Harding met 29 ten, 2. Alan Moes 26, 3. M Dooms, 4. Marina Bos, 5.Bia Graaf allen met 23 punten, het eindklassement van de j zesdaagse legde Mark HarJI slag op de eerste plaats, Bianca de Graaf en Angelo poorte. Aangeduide kampioen pen: Vitesse oude duiven, 1. Roo, 2. R. de Schoolmeester, 3. binatie Harte-Harding, idem fond, 1. R. de Schoolmeester, Risseeuw, 3. R. van de Veeke. fond, 1. cbmbinatie Koch-Ri" 2. A. Arens, 3. Joh. Buijze en Vitesse jonge duiven, 1.J, de mer, 2. J. den Exter, 3. C. Op en zoon. idem fond, l.H. de re, 2. J. Geelhoedt, 3. combi Verplanke. Navluchten, 1. 1 Schoolmeester, 2. A. Nieuwelii G. van Houdt. Onaangeduide kampioensc pen: Vitesse oude duiven, 11 Schoolmeester, 2. M. de Roo, Mollet, idem midfond. l.M. seeuw, 2.A. Arens, 3. Koch mens, idem fond, 1. A. Are Koch-Riemens, 3.joh. Buijz zoon. Vitesse jonge duiven, 1 Schoolmeester, 2. J. den Hair C. Oppeneer en zoon, idem l.combinatie Verplanke, 2. J. hoedt, 3. A. van Eijk. Navluc 1. G. van Houdt, 2. A. Nieuw 3. R. de Schoolmeester. Duifkampioenschappen: V oude duiven M. de Roo. Fond duiven J. Harte.Vitesse jong€ ven J. den Exter. Fond jonge ven J. Geelhoedt. Navluchten Roo. Eindstand Zesdaagse: 1. Roo, 2. C. Dees, 3. F. Mollet, 4. Hamer, 5. J. den Exter. Van onze verslaggever TERNEUZEN - De grot Kanaalzone en W Zeeuwsch-Vlaanderen het korps rijkspolitie, de meentepolitie in Ternei en de medewerkers vai Terneuzense politie* keerspost bundelen van november him krachter beter te kunnen inspelei de actie '-25 procent keersslachtoffers'. Vanaf dinsdag voeren de schillende groepen gezame surveillances uit, waarbij meer gekeken wordt naa normaal afgebakende wer bieden. Daarnaast wordt o dag het startsein gegeven een nieuwe actie, die mc resulteren in een stortv aan reacties uit het publiek De politie wil namelijk dit jaar langs de belangri. verkeersaders in Zeeuw

de Stem | 1988 | | pagina 22