DE STEM PERSON E L TROTKHNKUS BRAZIL eyeno adspirant-agenten van politie m/v cfflstracteups met ervaring (m/v) constructeurs met ervaring (m/v) INKOPER (MTS-ER) bac S3 color Produktiemedewerkers ftestoftint ontwerpen berekenen tekenen DE STEM VAN ZATERDAG 29 OKTOBER 1988 IE STEM SP gemeente breda fig? burgerpersoneel defensie Fokker Aircraft Services, een zelfstandige werkmaatschappij, houdt zich intensief bezig met onderhoud, reparatie en modifikatie van zowel civiele als militaire vliegtuigen. Op de afdeling Inkoop bestaat een vakature voor een ervaren inkoper. Wij vragen: Van kandidaten voor deze veel omvattende funktie wordt het volgende verwacht: - HBO-opleiding; - in het bezit van NEVIE- opleiding; - technische achtergrond; - goede kommerciële en kontak- tuele eigenschappen; - een goed organisatorisch inzicht; - inventiviteit en kreativiteit; - goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; - ruime ervaring op een inkoop afdeling (minimaal 3 jaar) in een zelfstandige inkoopfunktie; - de leeftijd 28 tot 45 jaar. Wij bieden: Fokker Aircraft Services biedt de juiste kandidaat een zelfstandige funktie in een dynamische omgeving. Hij/zij zal dan ook een belangrijke rol vervullen in de verdere opbouw van de afdeling Inkoop. Interesse? Spreekt een loopbaan bij Fokker Aircraft Services u aan en wilt u meer weten over de aantrekkelijke baan als inkoper? De Chef Inkoop, de heer L. Wisse (01646-18551) en de Sektorpersoneelschef mevrouw C. van Gils (01646- 18284) kunnen u nadere infor matie verstrekken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u z.s.m. richten aan: Fokker Aircraft Services B.V., t.a.v. Mevrouw C. van Gils, afd. Personeelszaken, Postbus 3,4630 AA Hoogerheide. FOKKER AIRCRAFT SERVICES B.V. WOENSDRECHT ENGINEERING bv Roosendaal - Gouda - Beteren Burg. Prinsensingel 86, 4701 HP Roosendaal Postbus 286, 4700 AG Roosendaal Tel. 01650-68350* Telefax 01650-60755 BEDfflJFSMECHANISATIE. AUTOMATISERING, MACHINEBOUW PIJPLEIDINGEN APPARATENBOUW ENGINEERING bv MA/ a Debuut van Peter Houtman tegen Willem H Den Haag wil ichaatscentrum laten overkapp Bij de Gemeentepolitie Breda bestaat de mogelijkheid tot aanstelling van Kandidaten dienen aan de volgende criteria te votdoen: minimumleeftijd van 19 jaar (sollicitatie is mogelijk vanaf 18V2 jaar); opleidingsniveau minimaal een MAVO-diploma of een LBO-diploma op C-niveau; de Nederlandse nationaliteit bezitten of bereid zijn deze aan te nemen; goede gezondheid. Sollicitanten die aan bovengenoemde eisen voldoen worden na een interne voorlichting voorgedragen bij het Landelijk Selectiecentrum te Hilversum, waar o.a. het psychologisch en het medisch onderzoek zal plaatsvinden alsmede een sporttest. Kandidaten die geschikt geacht worden zullen worden geplaatst op de opleidingsschool te Heerlen. Deze opleiding duurt 20 maanden waarin een stage is opgenomen van 6 maanden. Tijdens deze opleiding ontvangen adspiranten die jonger zijn dan 25 jaar een maandgeld van f 759,- en ouderen een salaris van f 2.487,- bruto. Het korps Breda streeft ernaar meer vrouwen aan te stellen. Hun sollicitaties zijn dan ook zeer welkom. Ook sollicitaties van leden van etnische minderheden die aan de aanstellingseisen voldoen worden graag tegemoet gezien. Op 04-11-1988 wordt een voorlichtingsbijeenkomst gehouden in het gemeentelijk Informatiecentrum. Degenen die daar belangstelling voor hebben kunnen zich hiervoor Opgeven bij Leonie van Leeuwen van de afdeling Personeelszaken, tel. (076) 23 88 88. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de Hoofdcommissaris van Politie, Markendaalseweg 60, 4811 KC Breda. Kongskilde maakt deel uit van een internationale groep van ondernemingen, die haar hoofdvesti ging in Denemarken heeft Het totaal aan tal vaste medewerkers bedraagt op dit moment cirka 900, waarvan er 120 in de Nederlandse vesti ging werkzaam zijn. In Breda wordt een kompleet pro gramma industriële lucfatverhitters en zaaimachines ontwik keld en geproduceerd. Daarnaast wordt er een uitgebreid pro gramma landbouwmachines en intern transportmateriaal gevoerd, dat voornamelijk wordt geïmporteerd uit de Skandinavische landen. Voor onze afdeling montage en plaatwerkerij zoeken wij op korte termijn: op basis van een kontrakt van 6 maanden. Bij voorkeur L.T.S./I.T.O. opleidingsniveau. Wij bieden U een zeer goed loon, goede sekundaire arbeidsvoorwaarden en goede werkomstandigheden in onze ruime en moderne werkplaats Uw sollicitatie graag richten aan; KONGSKILDE BENELUX B.V., Konijnenberg 80,4825 BD BREDA TeL (076) - 87 34 50. De Dienst Gebouwen, Werken en Ter reinen is verantwoordelijk voor de nieuwbouw en het onderhoud van het onroerend goed van het ministerie van Defensie en telt circa 1750 mede werkers, werkzaam in het gehele land. De Directie ZW-Nederland van deze Dienst heeft als werkterrein de militaire objecten van de Koninklijke Landmacht en Koninklijke Marine in de provincies Noord-Brabant en Zee land. Bij deze Directie in Breda is er plaats voor een TAAK Deze afwisselende taak bestaat uit het verrichten van onderzoeken en inspecties ten aanzien van elektro technisch complexe situaties en ter verkrijging van ontwerp-gegevens, het bijdragen aan ontwikkelings- schetsen, het ontwerpen van nieuw bouw en - incidenteel - van gecompli ceerde instandhoudingsprojecten en het uitwerken van ontwerpen. Voorts maakt deze medewerk(st)er technische berekeningen, ramingen en begrotingen, ontwerpbestekken, besteksbeschrijvingen, besteksdetail- en werktekeningen. Zij/hij verstrekt inlichtingen, treedt incidenteel op als uitvoeringscoördi nator, houdt respectievelijk toezicht op de uitvoering, inclusief besteks administratie, controleert betalings stukken en stelt bestekswijzigings voorstellen samen. In voorkomend geval wordt opgetreden als project coördinator van kleinere projecten. Ook het leiding geven aan toege voegd personeel en het voeren van overleg met functionarissen van de eigen dienst, krijgsmachtdelen, over heden en het bedrijfsleven behoren tot het takenpakket. I GEVRAAGD Voor het vervullen van deze uit- !i dagende, veelzijdige functie gaan de gedachten uit naar een ondernemen- I de kandida(a)t(e) met het diploma HTS-Elektrotechniek en ruime erva ring in het functiegebied. GEBODEN Het bruto jaarsalaris bedraagt maximaal 54.000,-, inclusief 8% vakantie-uitkering. REACTIES Nadere informatie omtrent deze functie wordt verstrekt door dhr. ing. R.A.W. Geerlinks (076-273481) en omtrent de selectieprocedure door de heer G. van Rhoon (076-273349). Bij gelijke geschiktheid van kandida- ten genieten vrouwen de voorkeur. Uw sollicitatie gelieve u binnen 2 i weken na verschijning van dit blad te richten aan de Eerstaanwezend Inge- nieur Directeur van de Directie ZW- Nederland, t.a.v. de personeelscon- I sulent Zuid 1, Postbus 2068, 4800 CB Breda. Inkoper m/v Fokker is een begrip in Neder land en in de wereld. Meer dan 1.000 Fokker vliegtuigen zijn op alle kontinenten verkocht. Momenteel staan de nieuwe types, Fokker 50 en Fokker 100, in het middelpunt van de belangstelling. De aktiviteiten van Fokker Aircraft Services B.V., Woensdrecht, hebben voor namelijk betrekking op onder houd, reparatie en modifikatie van de Fokker F27 en F28 vlieg tuigen. Na aflevering van Fokker 50's en Fokker 100's zullen deze werkzaamheden aan deze vliegtuigtypen even eens in Woensdrecht plaats hebben. Afdelingen voor: 1 Pijpleidingen en Apparatenbouw Elektrotechniek, Meet- en Regeltechniek en Instrumentatie Staal- en Betonconstructie Bedrijfsmechanisatie, Automatisering, Machinebouw vraagt voor direct vraagt met direct Voor de afdeling Taakomschrijving: Het ontwerpen van speciaalmachines, speciale interne transporten en gereedschapconstructies t.b.v. de fijnmechanische industrie. Ter verbetering van bestaande produktieprocessen en i.v.m. het oplossen van eventuele fabricageproblemen is nauw overleg met onze opdrachtgevers gewenst. Onze voorkeur gaat uit naar inventieve hts'ers met een praktijkgerichte instelling en belangstefting voor het bedrijfsmechanisatiegebeuren. Ervaring met Computer Aided Design strekt tot aanbeveling. Voor de afdeling Taakomschrijving: Het ontwerpen van pijpleidinginstallaties t.b.v. de chemische petrochemische en voedings- en genotsmiddelenindustrie. Het berekenen van apparaten, die moeten voldoen aan de eisen van Stoomwezen m.b.v. de beschikbare computerprogramma's. In verband met aanpassing en/of uitbreiding van bestaande installaties is nauw overleg met onze opdrachtgevers gewenst. Onze voorkeur gaat uit naar inventieve H.T.S.'ers met een praktijkgerichte opleiding. Geboden voor beide functies: - Salariëring afhankelijk van ervaring, opleiding en leeftijd; - Goede secundaire voorzieningen, waaronder pensioenfonds, collectie ziektekostenverzekering, reiskostenvergoeding en 13e maandgratificatie. Sollicitaties richten aan: Postbus 286, 4700 AG Roosendaal t.a.v. de hr. A.A. van Bakel. Tel. inlichtingen 01650-68350. Bac Color B.V., een dochteronderneming van Photofinishing Holding International, is met ruim 500 medewerk(st)ers één van Europafc grootste en modernste ontwikkel- en afwerkcentrales. Met behulp van hoogwaardige elektronische en computergestuurde apparatuur ver zorgen wij het ontwikkel- en afdrukwerk voor honderden fotohande- ;//j laren in Nederland, België en Frankrijk. De afdeling Inkoop zorgt met behulp van 'geautomatiseerde systemen voor een "just in time" aanlevering van duizenden veelal technische artikelen en onderhandelt daarover met leveranciers. Wegens vertrek van een van de medewerkers zoeken wij een Onze gedachten gaan uit naar een akkurate mede werkster tussen 25 en 30 jaar, die naast een aan toonbare ervaring in het beheer van technische onderdelen (bv. bij een tech nische groothandel of in een technisch magazijn) beschikt over goede kontaktuele eigenschappen en zich in het Duits en Engels goed verstaanbaar kan maken. Aan de kandidaat, die meer in zijn mars heeft dan alleen de techniek bieden wij een afwisselende en uitdagende funktie, die in meerdere opzichten een echte promotie zal in houden. Uiteraard wordt voor een gedegen interne opleiding gezorgd en zijn er faciliteiten voor verdere externe opleiding. Indien u belangstelling heeft voor deze funktie, richt dan uw sollicitatie aan de afde ling personeelszaken. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door de heer W. van de Hoek, hoofd afdeling Inkoop. Franseweg 65, 4651 GE Steenbergen, tel. 01670-69911 onze sportredactie UDAPEST - Antal an Feyenoord, behoo prdachten in het o Tikopingschandaal, da jl van Hongarije mo ji greep heeft. 'yoergy Sikloi, woordvoe olitie in Budapest, heeft erklaard. Er zijn nog g- enomen tegen de voorir jtional, momenteel bezi erde seizoen bij de Rotte Van een andere in het De Van onze sportredactie ROTTERDAM - Pe Houtman debu zondag bij Feyenoo in de thuiswedstrijd gen Wilem II. Feye oord ontving deze w* van de Portugese v~ balbond het transf certificaat. Hout tekende bij de Ro damse formatie contract voor een jaa Houtmans vroeg werkgever, Sporting sabon, bedong een tr fersom voor de overg" van de Nederlandse v* baller. Houtman Feyenoord bestreden opvatting. Feyenoord vestigde vrijdagmid dat voor de transfer v Houtman niets is beti Het is de derde keer Houtman, zeven-vou international, bij Fey* oord onder contract ko DEN HAAG (ANP) - gemeester en wethou van Den Haag zijn be iet schaatscentrum De lof een lening van 4,2 oen gulden- te verstre voor de overkapping tiet schaatscentrum De hof. Met ingang van schaatsseizoen 1989/ de overkapping klaar de werkzaamheden zo na afloop van dit scha iaar kunnen worden irt. totale bouwkosten wo [geschat op 5,5 miljoen s kap kost 4,9 miljoen. De fordt besteed aan verbe f'an de staantribunes en d avoorzieneingen. Een [van het schaatscentrum |verde ruim een half mil ilden op. De 'dakdekkers pe' wordt nog voortgezet Tet comité fondenswer elen onder anderen Ria en Hein Vergeer een act- til. Het na de lening en hog resterende bedrag i komen uit sponsorgelden pan het Ministerie van Ew sche Zaken. De Uithof m te maken op innovs isidie. In tegenstelling tot "■"aatscentrum Thialf in I nveen wordt in Den Haag de 400-meterbaan o Het middenterrein Ppea De speciale constru (luit regen en wind buiten at de schaatsomstandighe phjk zijn aan die van een lig gesloten hal. Orkanen troffe Mensen het Nederlandse Roe Secretari

de Stem | 1988 | | pagina 12