L IE STEM PERSON E L BO-ers AFDOENDE BEVEILIGEN! Projectleider m/v) zuid oost pers Cerestar PRODUKTIE-MANAGER ervaren projectleider m/v Maatwerk jiczm —mr RtiNWR AKKERMANS MOERDIJK B.V. Analist m/v uri Urval MET DE ELEKTRONISCHE AANPAK VAN UPS DAGELIJKS BRUSSEL-LONDEN f131* BRUSSEL-DUBLIN f270* ■I VAN BUUREN-VAN SWAAY medewerk(st)er Aktiviteitencentrum joseph ziekenhuis-eindhoven operatie-assistenten m/v die beginnen in Eindhoven en doorgaan in Veldhoven LgTEM VAN ZATERDAG 8 OKTOBER 1988 STICHTING jan ElLIGIIMG Bel vandaag nog Dordrecht, teletoon (078) 336299 LANDINRICHTINGSWET RUILVERKAVELING „ZONZEEL" STICHTING 'HET HOOGHUYS' psychiatrisch instituut A64 Randplaats Rome yy |jfmetrond35 tin nieuwbouw '.en produceren tarnen heeft een rde produkten en een oij een advies vooraf en t maar ook in het bedrijf Iten (m/v) voor de nieuwe I Gruppo Ferruzzi Cerestar Benelux B.V. is een moderne industriële maïs- en tarweverwerkende onderneming. Met ongeveer 400 medewerkers en geavanceerde produktieprocessen zijn wij onderdeel van Europa's grootste producent van hoogwaardig zetmeel en zetmeelderivaten, die de grondstof vormen voor voedingsmiddelen als zoetwaren, zuivelprodukten, frisdranken en bakkerijprodukten. Ook in non-food artikelen worden onze zetmeelprodukten verwerkt. Onze produktievestiging bevindt zich in Sas van Gent, de verkoop- en marketingactiviteiten worden vanuit ons kantoor in Breda gecoördineerd. Cerestar Benelux B.V. maakt deel uit van de Italiaanse multinational Ferruzzi, Europa's grootste agroconcern dat zich toelegt op de toepassing van moderne wetenschap en technologie in produktie en verwerking van landbouwprodukten. Ferruzzi opereert daarnaast in Noord- en Zuid-Amerika. De groep omvat wereldwijd ruim 100 bedrijven en biedt werk aan circa 20.000 mensen. De nieuwe Analist ressorteert onder de afdeling Quality Support, een service verlenende afdeling voor onze produktiesectoren. Na een inwerk-periode zal hy/zlj in staat moeten zijn om een breed scala aan elndprodukten te analyseren, en om tevens de laboratoriumactiviteiten van de procesoperators in de diverse fabriekslaboratoria te ondersteunen. Deze werkzaamheden moeten resulteren in een kwaliteitswaarborg van onze produkten die wij bij onze klanten afleveren. De analist moet bereid zijn in ploegendiensten te werken. Functie-eisen: Middelbare Laboratoriumschool en ervaring of Hogere Laboratoriumschool goede beheersing van de Engelse taal zelfstandig en in teamverband kunnen werken goede contactuele eigenschappen leeftijd 25 - 30 jaar Cerestar Benelux B.V. schept, als onderdeel van het wijdvertakte en snelgroeiende Feiruzzi-concern, volop ruimte en groeikansen voor ambitieuze medewerkers. Natuurlijk bieden wij u ook een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer B. Kaiser, afdeling Personeelszaken, tei:01158-9153. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Cerestar Benelux B.V. La.v. de afdeling Personeelszaken Postbus 9 4550 AA Sas van Gent .ïbadfsr* Buro Koenders bv design is een ontwerpburo voor reklame en bedrijfspresen tatie. Ons werkterrein is veelomvattend: het ontwerpen van- c.q. advisering en begeleiding op het gebied van o.a.: folders brochures katalogi jaarverslagen huisstijlen briefhoofden formulieren logo's en merken direkt mailings kampagnes 1 verpakkingen affiches tentoonstellingen stands kalenders advertenties tijdschriften huisorganen displays bewegwijzering gevelbelettering p.o.s. materiaal I p.r. boeken En dat niet zonder sukses. Door een gestage toename van tevreden nationale en inter nationale opdrachtgevers, met name in de technisch - indus triële sektor alsook instellingen en de dienstverlenende sektor, zoeken wij kontakt met een allround ontwerper werktekenaar m/v Wij denken aan iemand tussen de 25 en 30 jaar met enkele jaren buro-ervaring die een gelikte, vlotte schets kan maken of een snelle krabbel van de art-director tot een perfekte werktekening kan omtoveren. Iemand die een goed gevoel voor typografie heeft en flexibiliteit toont als 't pas écht druk is. Daarnaast heeft hij/zij belangstelling voor computer technische ontwikkelingen binnen het vakgebied. Bovendien zijn goede kontaktuele eigenschappen vereist. Graag uitsluitend schriftelijke reakties zenden naar: Buro Koenders bv design, Spinveld 12,4815 HS Breda. r sfeer en kwaliteit id gaan. Ijkheid om met de ingen in het bedrijf leien. daris en passende Drwaarden. Lat Uw vakmanschap i over te brengen? Jw brief met c .v. onder f van ref.nr. 63.5532 aan valB.V., '8, ndhoven. nf VOOR PERSONEELS SELECTIE pisamenwerkingsprojekt van; Werkgevers- en Werknemersorganisaties, Gemeente Zutphen en GAB Zutphen. paatwerk zoekt voor een van haar relaties, een metaalbewerkend bedrijf, in de regio Zutphen, een voor de nevenvestiging in Bergen op Zoom, gespecialiseerd in installatie- bouw en servicewerkzaamheden t.b.v. de kunststofverwerkende industrie. 500,5000 AM Tilburg, n dan snel iets van ons en. trdcoupon bij VDT lijkt mij wel wat. toli iats *>g ig als «langstelling voor de functie houdsmonteur ktiemedewerker oorne's Transmissie B* magd wordt: opleiding op TU- of HTS-niveau; ervaring in een soortgelijke ftinktie is gewenst; kennis van en inzicht in kalkulatie- methodieken; technisch en organisatorisch inzicht; leidinggevende kapaciteiten; goede kennis van de engelse taal; goede kontaktuele eigenschappen; flexibele klantgerichte instelling; leeftijd 30-40 jaar. 'tboden wordt: een boeiende baan ineen groeiend bedrijf, met goede ontplooiingsmogelijkheden en jj® grote mate van zelfstandig mnktioneren. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie- procedure. Heeft u interesse, schrijf dan voor 19 oktober as, aan: MAATWERK Postbus 9010, 7200 GL Zutphen, onder referentienummer 88012. Inlichtingen over dezefunktie worden verstrekt door mevr. Drs. M.M.G.A. Gielen, telefoon 05750 - 17433. Passend antwoord op alle complexe hedendaagse wensen en 'Sen rond bewaking en beveiliging. Met de UPS oplossing houdt u hfr het initiatief in handen... en niemand anders! Met Ryanair's breakfastflight begint uw Londense werkdag om 8.15 uur. Dat geeft u volop tijd voor uw afspraken terwijl u de zelfde avond met ons terug naar Brussel vliegt. Met Ryanair kunt u ook door reizen naar Dublin, aankomst 10 uur. Of naar Cork, Galway, Shannon, Waterford en Knock in Ierland. Ryanair tickets zijn vrij te gebruiken en 6 maanden geldig. Zo bent u als passagier pas écht Koning! OBenaderende tegenwaarde in guldens van de officieel geldende tarieven en kele reis BF2450 resp. BF 5050 EUROPE EUROPE Bel Brussel: 09-32-2-647.35.35 rs Van Buuren-Van Swaay B.V. behoort tot de grootste werktuigkundige installateurs in Nederland, met als voornaamste activiteiten: airconditioning, centrale verwarming, sanitaire en sprinkler-installaties. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden naar Van Buuren-Van Swaay B.V., Postbus 220, 2700 AE Zoetermeer, t.a.v. de afdeling Personeelszaken. die in staat is de uitvoering van technische installaties zelfstandig te behandelen. i Functie-eisen: technische opleiding op HTS-niveau of gelijkwaardig, aangevuld met vervolgcursussen op ons vakgebied (ACI, TVVL, HIT e.d.); ruime algemene kennis op het vakgebied van verwarming en luchtbehandeling; koeltechnische-, meet- en regelervaring; goede contactuele eigenschappen; organisatorische kwaliteiten; leeftijd 25-40 jaar. o Telefonisch kunt u inlichtingen inwinnen bij de afdeling Personeels- 2 zaken, telefoon 079-21.93.63, of'bij de heer H.H. Sprangers, vestigingsleider Bergen op Zoom, telefoon 01640-40250. Kennisgeving ingevolge artikel 213, derde lid, juncto artikel 199, derde lid De Landinrichtingscommissie voor de ruilverkaveling genaamd „Zonzeel" deelt u mede, dat gedurende één maand, van 15 november tot en met 14 december 1988 in de kleine zaal van café „de Vriendschap" Achterdijk 151Zevenbergschen Hoek op werkdagen, behalve op zaterdag, des voormiddags van 9.00 uur tot 12.00 uur en des namiddags van 13.30 uur tot 16.30 uur vooreen ieder kosteloos ter inzage zullen liggen: a. de lijst der geldelijke regelingen, bedoeld in artikel 212, eerste lid'; b. het proces-verbaal van aanwijzingen, bedoeld in artikel 210, derde lid. Uiterlijk de veertiende dag na de laatste dag, waarop de in artikel 213 bedoelde stukken ter inzage hebben gelegen, dus vóór 29 december 1988 kan iedere belanghebbende schriftelijk zijn bezwaren tegen de lijst der geldelijke regelingen bij de Landinrichtingscommissie indienen (adres secretaris Landinrichtings commissie: Postbus 397,4870 AJ Etten-Leur). Etten-Leur, oktober 1988 De Landinrichtingscommissie, Ir. J.L.Th. Siepman, voorzitter, G.M.A. Beerens, secretaris. De lijst der geldelijke regelingen is in haar geheel of in uittreksel tegen betaling der kos ten verkrijgbaar op aanvraag bij de Landinrichtingscommissie. De kosten bedragen per artikel 18,80, vermeerderd met 1,85 per kavelnummer. Op 5-10-1988 is door de tgv.cnd. gerechtsdeur waarder A.C.C.M. Uit- dehaag uitgebracht een exploit ten verzoeke van de griffier van de arrondissementsrecht bank te Breda, kantoor- houdende te Breda, bij welk exploit aan de be sloten vennootschap Administratief Cen trum-Zuid Nederland B.V., zonder bekende woonplaats of werke lijk verblijf zowel in als buiten Nederland is be tekend de grosse op 16- 9-1988 door de arrondis sementsrechtbank te Breda gewezen, en voorts de gerequireerde is opgeroepen om te verschijnen op vrijdag 11 november 1988 des voormiddags om 11.15 uur ter terechtzitting van de arrondisse mentsrechtbank te Breda aan de Sluissin gel 20, teneinde te wor den gehoord omtrent de ontbinding van haar rechtspersoon. Een af schrift van bedoeld ex ploit kan worden beko men ten kantore van de griffier voornoemd. Gerechtsdeurwaarders-1 kantoor Pieters en Voe ten Nwe. Boschstraat no. 24, 4811CX Breda De Stichting Het Hooghuys is een Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis met een kapaciteit van 378 klinische plaatsen en is verdeeld in een circuit voor Kortdurende Behandeling (KVB) en Langdurend Verblijf (LVB) met als verzorgingsgebied het stadsgewest Breda. Ten behoeve van het Aktiviteitencentrum bestaat momenteel de volgende vakature: voor 30 uur per week Taak: 1begeleiden van bewoners bij textiele werkvorm- en handenarbeid- aktiviteiten; 2. samen met kollega's en bewoners werken aan een verdere ontwik keling van de vakgroep handvaardigheden. Funktie-eisen: e onze voorkeur gaat uit naar iemand met een gerichte opleiding op het gebied van textiele werkvormen en/of handenarbeid; e belangstelling hebben voor de ouder wordende bewoners en hun mogelijkheden. Arbeidsvoorwaarden: konform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen: in te winnen bij mevrouw M. Boot, telefoon (01608) 2 62 97. Schriftelijke sollicitaties: binnen 14 dagen te richten aan Personeels zaken, Van Bergenplein 39, 4871 CD Etten-Leur, onder vermelding van vakaturenummer AC-037. Circuit voor langdurend verblijf (LVB) Etten-Leur Circuit voor kortdurend verblijf (KVB) Etten-Leur Instituut voor psychiatrische dagbehandeling Breda. Het Sint Joseph Ziekenhuis in Eindhoven is een algemeen oplei dingsziekenhuis waar ca. 1300 mensen aan verbonden zijn. Er wordt gebouwd aan een nieuw ziekenhuis in Veldhoven, dat in 1990 gereed zal komen. Het Sint Joseph Ziekenhuis heeft het karakter van een streekziekenhuis, maar onderscheidt zich daar van op een aantal punten. In november van dit jaar wordt bijvoor beeld gestart met een NICU-afdeling, een Neonatale Intensive Care Unit, zoals voorheen alleen de academische ziekenhuizen die kenden. Daarnaast zijn er 6 specialistenopleidingen aan het ziekenhuis verbonden. We hopen dat de operatie-assistenten die we zoeken straks met ons meeverhuizen naar het gloednieuwe Sint Joseph Ziekenhuis in Veldhoven! Het gaat om assistenten met een differentiatie anaesthesie of chirurgie, die op part-time of full-time basis onze O.K. units willen komen versterken. In deze 7 units worden naast algemene, ook speciële chirurgische ingrepen verricht. Behalve het bezit van het diploma N.Z.R. operatie-assistent en een van de genoemde differentiaties, wordt van de geschikte kandidaten ook verlangd dat zij goed in een klein team kunnen samenwerken. Voor aanstelling zijn de voorwaarden van toepas sing van de C.A.O. Ziekenhuiswezen en dat geldt ook voor het vergoeden van de kosten van eventuele verhuizing naar de regio Eindhoven. Wat betreft het salaris wordt u aangesteld in FWG- schaal 45. Aanvullende informatie wordt graag gegeven door de heer F. Dreesen, hoofd operatie-kamers ad interim. U kunt hem 's och tends bereiken onder telefoonnummer 040-155057. Heeft u belangstelling, richt uw schriftelijke sollicitatie dan voor 22 oktober a.s., onder vermelding van vakaturenr. 8810-30, aan de heer H.M.P. Simons, afdeling personeelszaken van het Sint Joseph Ziekenhuis, Postbus 988, 5600 ML Eindhoven. Akkermans Moerdijk B. V. is actief op het gebied van werktuig bouwkundig onderhoud, reparatie en nieuwbouw in de petro chemie. Voor de vestiging Moerdijk zoeken wij contact met kan didaten voor de functie van Deze ressorteert rechtstreeks onder de bedrijfsleider en heeft als voornaamste taken: - coördineren en leiden van de uit te voeren werkzaamheden - sturen en begeleiden van de voorlieden en produktiemedewer- kers - onderhouden van contacten met de opdrachtgevers - verzorgen van de administratieve begeleiding - toezien op een veilige uitvoering van de taken. Als voornaamste functie-eisen gelden: - opleiding HTS-Werktuigbouw - goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid - bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie; bekendheid met de branche, met name op het gebied van fornuizen en/of piping projecten is een pré - leeftijdsindicatie: 30 tot 40 jaar. Geïnteresseerden - m/v - worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie, voorzien van een recente pasfoto, met curriculum vi- tae te zenden aan Akkermans Moerdijk B.V., Postbus 44,4790 AA Klundert, t.a.v. de heer J. van de Bospoort, bedrijfsleider afdeling petrochemie, bij wie zij desgewenst nadere informatie kunnen verkrijgen, telefoon 01680-23150. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure.

de Stem | 1988 | | pagina 9