de Stem p E U) a 1 E Ej L IZ1 Assistent chef drukkerij m/v THE LOVE 320.320.61 WESSANEN Voorzie om hoe bampèdl JSftd&dcmcL MEDEWERKER im/VI DERCKX/C ERVAREN WERKVOORBEREIDER/INKOPER /mrrrw Girls talk 320.320.88 Mercuri Urval HEYMA B.V. BOUWBEDRIJF HEYMA B.V. Doe meer met Uw geld met de Deutsche Bank! Deutsche Bank Babbelbox 06-320.330.02 DE STEM VAN ZATERDAG 1 OKTOBER 1988 06- die samen met zijn mannen ervoor zorgt dat die krant er komt. Op tijd! Meel is een boeiend produkt. Meel en meelmixen van Wes- sanen (marktleider) zijn méér dan dat. Omdat de toegevoeg de waarde, in de vorm van verkoopondersteuning en ser vice, een wezenlijke produkt- plus vormt. Naast een aktief promotio neel programma zijn produktie- technische en applikatieadviezen hierbij de hulpmiddelen. Onze verkooporganisatie is echter de vitale schakel met de markt, die bestaat uit ambachtelijke en industriële bakkerijen en andere bloemverwerkende bedrijven. In de verkooporganisatie is in het rayon West-Brabant/Zeeland behoefte aan een vertegenwoor diger voor de ambachtelijke bakkerij. Belangstelling? Als u beschikt over een baktechnische achter grond en commerciële ervaring of interesse, of u meent anders zins in aanmerking te komen, schrijf dan een brief met gegevens over opleiding en ervaring aan Wessanen Meel B.V., Postbus 11, 1520 AA Wormerveer, t.a.v. de heer R.C. Mousset. Telefoon (075) 294220. SEOUL - De bronzen ware uit het niets. Zo Derckx en Annemarie Co mes K2 500 meter al ach ten eervolle klassering ve 5én voordeel had die achters jinatie kon daardoor, zonder jruik maken 'van de zuigkrac duifcse en Bulgaarse boot ver" marie toen ze met Olympisch nuchter,je kunt beter aanva ien". Een uiterst sterke twee achtste positie heel regelma' plaats die brons opleverde. A62 'Campbell Nederland B.V. is een dochter van de bekende amerikaanse Campbell Soup Company, één van 's werelds toonaangevende levensmid delenconcerns. Binnen het concern werken ruim 50.000 mensen, verdeeld over 80 bedrijven in 13 landen. In Europa biedt Campbell handel en consument een uitgebreid pakket van kwalitatief hoogwaar dige produkten. In Nederland worden deze onder de merknamen Groko en Nobo geproduceerd. Voor de afdeling opslag en distributie van onze diepvriesdivisie te Zundert zoeken wij een ervaren OP KWALITEIT KUNT U REKEJ voorman Hij/zij geeft leiding aan de medewerkers opslag, ven zending en magazijnbeheer in een per week wisselende tweeploegendienst, draagt zoig voor een korrekte opslag van de bulk- produkten en gereed produkt in de vrieszalen, ziet toe op een goed administratief magazijn- beheer en korrekte uitvoering van de in- en uitslagprocedures, kontroleert het klaarzetten en laden van de ordere op hoeveelheid en kwaliteit Kandidaten hebben een opleiding gevolgd op ten minste MBO-nivo en voldoende leidinggevende ervaring opgedaan op een middelgrote expeditie afdeling. Hij/zij heeft het vermogen om het werk naar beho ren te organiseren en effektief leiding te geven aan een team van medewerkers. De bereidheid om, indien nodig, over te werken is, gelet op het seizoens karakter van ons bedrijf, een voorwaarde. Bekendheid met gebruik van de computer is eveneens noodzakelijk. Indien' u geïnteresseerd bent in deze - veelomvat tende - funktie, en tussen de 25 en 35 jaar oud bent kunt u kontakt opnemen met onze personeels afdeling, 01696 - 3151. In verband met benoeming van de huidige mede werker elders Is op de afdeling Algemene Zaken van de secretarie plaats voor een Functie-informatie: Gedacht wordt aan een aankomend ambtenaar die na enige inwerktijd kan worden belast met In hoofd zaak - behandeling bouwvergunningen en - vrijstellingsprocedures bestemmingsplannen en Wet op de Ruimtelijke Ordening - verzorgen procedures o.g.v. milieuwetgeving - uitvoering subsidieregelingen volkshuisvesting - uitvoering kampeerwet - secretariaat begeleidingscommissies dorpsplan nen en commissie voor bezwaar en beroep - incidentele uitvoering diverse regelingen. Verder wordt verwacht dat de medewerker kan wor den ingeschakeld bij alle andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden. De afdeling telt, inclusief deze vacature, 3 medewer kers. Functle-elsen: - opleiding op het niveau MEAO (bestuurlijk) - studie voor het diploma bestuursambtenaar is voor de uitoefening van de functie een vereiste. Salaris: Aanstelling vindt plaats met een proeftijd van 1 jaar volgens schaal 4 (min. 2.085.- en max. 2.736.- per maand). Jeugdregeling van toepassing. Nadere Informatie kan worden verstrekt door de heer A.M.F. Dierikx, hoofd van de afdeling Algeme ne Zaken, telefoon 01177-1910, toestel 17. Belangstellenden kunnen hun sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan B&W van Aardenburg, Postbus 15, 4527 ZG Aar denburg. Bijzonder aantrekkelijke beleggingsmogelijk heden garanderen U een hoge rente, b.v.: Obligaties in DM en andere valuta nu met een rente van 4—12,5% per jaar. Een bezoek aan ons is lonend! Natuurlijk adviseren wij U graag over andere kapitaalbeleggingsmogelijkheden Komt U even bij ons langs of belt ons op. Wij spreken natuurlijk Nederlands. Met meer dan 1.200 filialen in de Bondsrepubliek. Filiaal Nettetal-Kaldenkirchen: 4054 Nettetal 2, Kehrstra(3e 65. Tel. 09 49/21 57/30 33. Openingstijden: ma. t/m vr. 8.15-12.30/13.45-16.15; do. tot 18.00 uur. Vender vindt U ons in: Viersen, Grefrath en Lobberich. SO cant per minuut provinciaal dagblad De Limburger is een regionaal dagblad behorend tot het VNU-concem. Onder verschillende namen bestaat deze krant al meer dan 100 jaar en heeft onlangs haar 138.000ste abonnee verwelkomd. Zich steeds vernieuwend in een constant veranderende wereld is de Limburger in staat gebleken, als consequent regionaal dagblad, dicht bij haar lezers te blijven. Haar verspreidingsgebied ligt grotendeels in Zuid en Midden Limburg. Het hoofdkantoor is gevestigd in Maastricht. De twee drukkerijen staan in Roermond en Maastricht. In Maastricht wordt in Randwijck een uiterst modern kantoor met drukkerij gebouwd dat over anderhalf jaar in gebruik genomen wordt. Er wordt naast De Limburger ook een aantal andere weekbladen ge drukt. Dit gonzende en levendige bedrijf besteedt veel aandacht aan de werksfeer voor haar mensen. Mercuri Urval zoekt voor de Limburger een Breda Dongen Belcrumweg 32 Hoge Ham 107 Tel. 0 Tel. 0 De functie: - U heeft de leiding over een eigen ploeg die de ene week overdag en de andere week 's nachts werkt. - 's Nachts bent u de persoon die verantwoordelijk is voor het drukken van De Limburger, op tijd! - Overdag coördineert u het onderhoud, de voorbereidingen het drukken van andere orders. Gevraagd wordt: - Een man of vrouw die het drukkersvak verstaat met ervaring in rotatiedruk. - Een opleiding op minimaal MBO-niveau. - Bereidheid om in of dichtbij Maastricht te wonen. Geboden wordt: - Een zelfstandige functie met grote verantwoordelijkheid in een bedrijf dat staat op een kruispunt in de samenleving. - Honorering op basis van de CAO voor de chefs in het Grafisch Bedrijf in Nederland. - Verhuiskostenregeling. Bent u geïnteresseerd in deze functie bij De Limburger, stuurt u dan uw sollicitatiebrief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 6.7062 aan Mercuri Urval B.V., Vrijthof 50-61, 6211LE Maastricht. SEOUL (AFP) - De Britse atleet Linford Christie is vrijgesproken van de be schuldiging dat hij doping Zou hebben gebruikt. Prins Alexander de Merode, voor zitter van de medische com missie van het Internatio naal Olympisch Comité, tieeft dit bekendgemaakt. Christie, winnaar van het zil ver op de 100 meter, was na de •jnale van de 200 meter positief jevonden. In zijn urine waren sporen van efedrine aangetrof fen 50 ct. p.m. Met wildvreemden babbelen via de Babbelbox! Bel 06-320.330.02 en |e komt direkt in contact met 9 andere bellers. Gezellig babbelen met z'n tienen over onderwerpen zoals tiet weer, sport, mode, relaties, kleinkinderen, politiek, lekker eten, lekker roddelen ot zomaar een praatje. Maar alleen luisteren kan natuurlijk ook. Anoniem. Overdag voor alle leeftijden, 's nachts alleen voor 'boven de 18'. En wil je een 'onder-onsie' met een van de andere bellers? Druk dan op de O-toets en vraag de operator een apart lijntje. Dus pak de telefoon en leg contact via de 8abbelbox. SOct./mln. Stadionweg 55 3077 AS ROTTERDAM 010-4792326 Nevenvestiging: MADE Rotterdam is een middelgrote B. U. -onderneming met een omzet rond de 17 20 miljoen, die zich bezighoudt met de uitvoering van utiliteit en woningbouw, zowel nieuwbouw als renovatie. Binnen ons bedrijf is op het bedrijfsbureau de functie va- kant van een Wij zoeken in de werkvoorbereiding/inkoop iemand die op basis van zelfstandig opereren het dagelijks gebeuren uitwerkt en begeleidt. ZIJN FUNCTIE ZAL ZIJN: - Het verrichten van de werkvoorbereiding t.b.v. de nog op te starten werken. - Het voeren van overleg m.b.t. de inkopen en de onder aanneming en de afwikkeling hierran. - Het volgen van de lopende werken t.b.v. een got functioneren van het bedrijfsbureau en de calculatie. VAN KANDIDATEN WORDT VERWACHT DAT ZIJ BESCHIKKEN OVER: - M.T.S./H.T.S. Bouwkunde. - Min. 5 jaar ervaring in soortgelijke functie bij een bouw bedrijf. - Ervaring met computer-toepassingen. - Goede contactuele eigenschappen. - Leeftijd 30-35 jaar. VOOR DEZE FUNCTIE GELDEN: - Goede primaire en incl. bedrijfsauto. secundaire arbeidsvoorwaarden Alle sollicitaties zullen vertrouwelijk behandeld worden. Uw schriftelijke reactie wordt verwacht binnen 2 weken bij: T.a.v. de heer L.A. de Heijde Stadionweg 55 3077 AS ROTTERDAM Tussen koren en vólkoren. oeiend bestaan voor een vertegenwoordiger. JBro Ivan onze speciale verslaggevers lanada, de Verenigde Staten, fweden, Hongarije en de Sov jetunie bezweken achtervol- ;ens voor de dadendrang van Ie Limburgse K2. Het tweetal uit Roermond had in de race de xnstandigheden mee, dat dient ;ezegd te worden. Cox en Derckx lagen op de tweede x*i. Tussen de favoriete Oost- luitsen en de Bulgaarsen in. Als we bij de baanindeling lo- en tussen die Duitsers en Bul- ;aren, dan is het heel goed", ïad coach Piet Bogie tevoren ezegd. Het lot was hem weige ld. „We weten dat de start liet ons sterkste punt is", gaf -ox onomwonden toe, „Het aat erom daarin niet te veel ichter te komen. Ik had op rons niet gerekend. Ik dacht at zo'n vier, vijf boten zouden 'echten om de vierde plaats. )at het drie zou worden heb ik vel gehoopt. Niet verwacht. Dit rons is mooier dan de derde laats die ik vier jaar geleden i de KI op Lake Casitas haal- e. Toen moest ik het alleen loen". De stille hoop in het Neder- andse kamp, dat de Oranje K2 log hoger zou kunnen reiken imdat enkele favorieten dub- tel voeren was snel vervlogen. an onze speciale verslaggevers EOUL - De armen gingen fel omhoog, er werd ook oorzichtig gejuicht, maar e manier waarop Laurien «illemse de stick naar de ent slingerde, was veelbe- ikend. vreugde om de bronzen me nde in het Olympische hoc- ;ytoernooi kon het leed over f gemiste finale niet doen ver sten. Oranje bereikte vrijdag 1 het troostduel om de derde aats tegen Groot-Brittannië ■T) slechts het doel van die JB- Het doel van het toernooi, titel van Los Angeles pro beren, werd in de halve hdstrijd tegen Australië fyaal voorbij geschoten. Over de onbegrijpelijke in- ™lng, die zich overigens al truime tijd aankondigde aar bij gebrek aan voldoende Benstand telkenmale werd tsesteld, raakte bondscoach van Heumen maar niet gepraat. Het bekijken van 1 videobeelden zal hem nog Belmatig doen griezelea Het nuttige bezigheid zijn, ant wie te dicht bij de zijlijn wü met de wijsvinger naar •i scorebord nog wel eens de geerde conclusies trekken. _Ue positieve resultaten van anJe in het Olympische toer- verdoezelden, en niet voor 4 eerst, de inhoud van het *fkey. Dg wjjze waarop ^tralie de mythe tot de wer- Jkheid terug bracht was

de Stem | 1988 | | pagina 8