Linda Honkbalploeg verrast tegen Taiwan SEOUL Gespannen sfeer in atletiekploeg SPANJE ZIT PLOEG VAN JORRITSMA OPNIEUW DWARS Schapers schakelt Tsjesnokov uit I AMERIKA Bean van Limbeek 'sterft' in extra ronde 2g - .EL/'s mannenmodeA SEOUL - De veronderstelling dat na zondag in het Olympisch hockeytoernooi bij de heren het kaf al was gescheiden van het koren, bleek een misvatting. pttSTEM SPI r SEOUL - Hij houdt t zijn moeder, is aar voor dieren, rijk, ziet er ook nog per, uit. Geen wonder de doorsnee Amt kaanse ouder G Louganis als de ide schoonzoon beschou 280 (125 155>-5-M J1> mannenmode j presents: '88-'89 najaars-/winterkollektie - McGregor - gardeur -van gils -ledub -nik boll -patrava Nieuwstraat 12-Oosterhout-01620-54242 DESTEM SEOUL - Op een enkele uit zondering na is gistermid dag de Nederlandse atle- tiek-afvaardiging in het Olympische dorp van Seoul aangekomen. Dat heeft met een de spanningen binnen de groep doen oplopen. Luisterend naar de infor mele gesprekken zou je zelfs kunnen spreken van een 'gewapende vrede'. Blijven Olympische successen achterwege, dan zou de ploeg wel eens dagen tegemoet kun nen gaan, waarin roddels en achterklap de boventoon gaan voeren. De atleten en atletes worden in dat geval het slacht offer van het onderlinge geru- zie tussen bestuursleden en hardwerkende of zich belang rijk vindende trainers. „Aan bestuursleden heb je hier niets", zegt hordenloopster Gretha Tromp. „Die mensen weten van niets of, wat nog er ger is, ze houden informatie achter. Ik stap nu eerst naar de mensen van het NOC en con fronteer dan de KNAU daar mee. Dan kunnen ze me niet meer afschepen." „Als hoge heren hier begin nen te vertellen dat ze hard werken, moet je een zakdoek op je hoofd leggen", zegt Wil Westphal, de coach van onder anderen zevenkampster Tineke Hidding en Gretha Tromp, „en dan druk ik me nog parlemen tair uit." Gretha Tromp, die voor het eerst in een dergelijke organi satie met de KNAU op stap is, kan nog steeds haar ogen niet geloven. „Tineke had me al zo het een en ander verteld. Maar dit heb ik niet voor mogelijk gehouden. Bondstrainers heb ben niets te doen en niets te vertellea Als ze sportief waren geweest, zouden ze thuis geble ven zijn en de weg vrij gemaakt hebben voor persoonlijke coa ches, aan wie de atleten veel meer hebben. Het enige dat ze nu doen, is met video-camera's slepen en bediende spelen. Daar hebben we niets aan." Maar de kritiek komt ook van mensen, die dichter bij de organisatie staan. Van bonds coach Wim Verhoorn, die zich bezig houdt met de marathon lopers. „We hadden helemaal niets te zoeken in Japan. Ten Kate en Nijboer hadden beter thuis kunnen blijven. Er was geen enkele mogelijkheid om op asfalt te trainen. Daarom heb ik Carla Beurskens ook aangeraden Nagano te laten voor wat het was en meteen door te reizen naar Seoul. En het mooie is dat ik dat de bond al weken tevoren voorspeld door Giel Hendrix had. Maar dat trainingskamp in Nagano werd me min of meer gewoon opgedrongen. Het was Nagano of niets." Ook Elly van Hulst, Neder lands medaille-hoop op de 3000 meter, was niet te spreken over de keuze van Nagano. „Ik heb voor mezelf de indruk dat de KNAU gebruikt is voor promo tie-activiteiten van de stad. Nagano wil zich binnenkort kandidaat stellen voor de Win terspelen en op die manier al vast vooraf wat publiciteit op de stad vestigen. Niemand van de KNAU was er ooit geweest, de bond is op folders van de stad afgegaan. Ze wisten er echt niets van." Meerkamp-coach Ton Eykenboom loopt in Seoul nu verloren rond met een video camera en estafette-trainer Toine van de Goolberg weet het ook allemaal niet. Hij heeft in middels twee keer kort ge traind met de dames van de es tafette-ploeg, maar verder gaan de loopsters gewoon hun eigen weg. Kortom, het is weer 'ieder voor zich' binnen de bond. Wat dat betreft is de atletiekbond op zijn plaats op de Olympiade. Die is immers geschapen voor de amateur(sport). F aalangst nekt hockeyteam Nederland was gisteren het eerste land, dat het slachtof fer werd van op wraak beluste verliezers. Spanje achter haalde Oranje namelijk in blessuretijd. Uit een ten on rechte toegekende straf corner kreeg het alsnog zijn ver diende loon: 1-1. Hoe boos de Nederlandse spe lers ook waren op de Chileense scheidsrechter Gantz, nog meer waren ze dat op elkaar en op zichzelf. Doelman Frank Lei stra beende vanuit zijn doel rechtstreeks naar de kleedka mer, weg van de onheilsplek, waar Escude hem met een strakke push tot overgave had gedwongen. Niet alleen Leistra was ont goocheld. Ook Hans Jorritsma stond er na afloop als een ge slagen hond bij. De bondscoach had op bittere wijze ervaren, dat zijn invloed vrijwel op houdt wanneer de wedstrijd begint. Want Jorritsma wist natuurlijk precies wat er ge daan moest worden om aan de verlammende mandekking te ontkomen. Maar geen van de spelers gaf het voorbeeld. „Wil je aan zo'n zware dekking ont snappen, dan moet je veel be wegen. Daar is veel op ge traind, want wij wisten na tuurlijk dat we hier op dit soort tegenstanders zouden stuiten. Spanje is pas nog met 7-0 door ons verslagen. Daaruit hebben ze hun les getrokken", stelde Jorritsma met een wrang lachje vast. Intussen zit de hockeyploeg met de brokken. Het ene ver- liespunt is nog te verdragen, al speelt het de concurrenten da nig in de kaart. Niet voor niets juichten naast de Spanjaarden de Australiërs het hardst, toen Ignacio Escude zijn slag sloeg. Zorgelijker is de wankele ge- door Ton van Esch moedstoestand van de meeste spelers. Het 'heilige moeten' blijkt lang niet iedereen te sti muleren. Integendeel, het ge vecht tegen de faalangst raakt het Nederlandse spel in de kiem. Voortdurend werd de bal teruggeschoven op een mede speler, de verantwoordelijk heid voor een actie verlegd. „Iedereen verschool zich", klaagde Jorritsma, die niet wilde verhelen dat zijn team een wanprestatie had geleverd. Doelman Leistra was de enige uitzondering. Hij voor kwam met twee knappe red dingen dat Spanje munt sloeg uit de schaarse momenten, dat de wedstrijd uit de fnuikende invloed van de mandekking ge raakte. De keren dat er iets in de cirkel gebeurde, waren ech ter op de vingers van één hand te tellen. Met name Nederland kreeg geen kans. Dat had alles te maken met de dubbele dek king, die Spanje in petto had voor Mare Delissen. Zes weken geleden was de HGC'er in Am stelveen als spelmaker een ware plaag voor Spanje. Aan het aan banden leggen van die Teleurstelling bij de hockeyers na het gelijke spel tegen Spanje. kwelgeest offerde Spanje niet alleen het klevertje Armengöl op, het haalde ook midvoor De Paz terug als extra schaduw. Oostindisch doof voor de raadgevingen van de bank, liet Oranje zich inpakken. 'Zonder' Delissen wist het team zich geen raad, werden de aanval lers niet aangespeeld en bleef de Spaanse cirkel braak liggen. Dat ook het aantal strafcorners tot twee beperkt bleef, was een logisch gevolg. Omdat het aan de rechter kant van geen kanten liep, zette Jorritsma daar na rust nieuwe pionnen in: Benninga en Schlatmann. Crucq, die door het ontbreken van een per soonlijke tegenstander te vaak en te vlug naar voren schoof, alsmede Erik Parlevliet, ruim den het veld. Een tamelijk wil lekeurige keus en de ingreep zette nauwelijks zoden aan de dijk. De bloedeloze 0-0 leek het onafwendbare einde te worden van wat ook voor het publiek een ware kwelling was. Tot veertien minuten voor tijd Ne derland de gelukkige winnaar leek te worden. De strafbal die scheidsrechter Seidler offreer de, omdat Kruize in de cirkel zou zijn geblokkeerd, was het buitenkansje waarop Neder land had gewacht. Hendrik- Jan Kooijman, die een paar maanden geleden vanaf de witte stip nog de Europese be ker voor Bloemendaal ver speelde, maakte nu geen fout: 1-0. Een haast even omstreden strafcorner sloeg Oranje in blessuretijd de volle winst als nog uit handen. Dit keer was scheidsrechter Gantz de gebe ten hond, omdat de overtreding (een voetfout) die tot de corner leidde, buiten de cirkel zou zijn begaan. Escude had er geen boodschap aan. Een nieuwe Spaanse stunt was een feit. Is Spanje normaal gesproken kansloos tegen Nederland, tij dens belangrijke toernooien heeft het Oranje al heel wat keren dwars gezeten. Het laat ste gelijke spel dateert dus niet voor niets van 1984, toen het tij dens de Olympische Spelen in Los Angeles 0-0 bleef. En de enige Nederlandse nederlaag in de laatste tien duels werd ge noteerd tijdens het wereld kampioenschap in Londen in 1986, toen het Spaanse counter- hockey met 4-1 wel een erg hoog rendement kende. NEDERLAND - SPANJE 1-1 (0-0) - 56. Kooijman (strafbal) 1-0, 70. Escude (strafcorner) 1-1. Scheids rechters: Seidler (WD1) en Gantz (Chi). Toeschouwers: 2.000. Nederland: Leistra; Klaassen; Kooijman, Crucq (36. Benninga) en Bovelander; Brinkman, Delissen en Diepeveen; Parlevliet (48. Schlatmann), Kruize en Van de Honert. Spanje: Grau; Joaquin Malgosa; Iglesias, Juan Malgosa en Garcia; Javier Escude, Armengöl en Igna cio Escude; Carlos, De Paz en Oli- Van onze speciale verslaggever SEOUL - Michiel Schapers heeft zijn Olympic] vuurdoop met glans doorstaan. De Nederlandse tei niskampioendie pas veertien dagen voor het beg van de Spelen te horen kreeg dat er alsnog ei plaatsje voor hem was vrijgekomen, zegevierde dinsdag in de eerste ronde in 2 uur en 17 minute spelen met 6-2 5-7 6-0 6-2 over de als achtste g plaatste Andrei Tsjesnokov. Na twee nederlagen Davis Cup-verband was het de eerste keer, d Schapers van de Rus won. De volgende hindernis op weg naar de medailles - 'Daar moet je althans naar streven', aldus Schapers - wordt gevormd door de Ni- geriaan Tony Mmoh. Die partij staat voor morgen op het programma. Bij zijn openingspartij in Seoul doorbrak Michiel Schapers resoluut de vorm crisis, waarin hij sinds Wimbledon was terechtge komen. Hij varieerde als vanouds, wisselde onophou delijk van tempo en brak daarmee uiteindelijk door de steriotiepe spelpatronen van de Russische kampioen. Tsjesnokov raakte gaande weg het spoor zozeer bijster, dat hij westerse trekjes be gon te vertonen: protesteren bij de lijnrechters en gooien met het racket. Toen Scha pers met zijn negende ace een einde aan de partij maakte, feliciteerde hij evenwel onmiddellijk zijn tegenstander. „Klasse", al dus Schapers, „zo'n gebaar heb ik nog maar weinig meegemaakt. Ik vind het des te mooier, omdat ik weet wat er voor de Russen op het spel stond. Het Olympi sche tennisgebeuren is heel belangrijk voor hen". Voor Schapers is dat ook het geval. Al ontbreekt voor hem deze veertien dagen elke geldelijke beloning; de kameraadschap, die hij on dervindt, maakt dat meer dan goed. „Zo'n veertig, vijftig mensen op de tribu nes, die helemaal achter je staan. Dat maak ik niet veel mee. Ik bedrijf dan wel een individuele sport, maar zo'n ploeggeest doet me toch heel wat". Geheel en al onbekend was Schapers niet met het knusse tennisstadion in het Olympisch park. Hij deed er vorig jaar mee aan een re gulier toernooi en bereikte toen de kwartfinales. Sinds dien legden de Koreanen op het cement een nieuwe top laag om de baan wat lang zamer te maken. „Het blijft echter zo ongeveer de snel ste buitenbaan, die ik ken", aldus Schapers. „Daar komt nog bij dat men met Kore aanse ballen speelt, die iets kleiner zijn dan normaal. Ik vertrouw die dingen niet helemaal. Sommige ballen pluizen bij het gebruik, an dere worden kaal. Bij het serveren moet je goed oplet ten wat voor soort bal je in de hand hebt". De zon scheen en voor deze speciale gelegenheid had Schapers zijn gifgroene pet uit de koffer gehaald, die hij sinds het bereiken van de kwartfinales in Australië begin dit jaar niet meer had gedragen. De op merking van chef-de-mis- sion Wim Cornells, dat hij yan onze speciale verslaggevi gEOUL - De sfeer opsnu He nationale zwemploeg seriedag. Linda Moes, Di „n Frank Drost namen 'J te baat eei Olympische coulissen pareerd te zijn als hun de beurt komt. Karin Brienesse, de enige in de catacomben van het toegaat, knapte enigszins a 0p de 100 meter vrije slag ii cordtijd bleef zij in de seri stand met een tijd van 2.04, den van haar eigen toptijd en B-finale verwijderd op achter Diana van der Pla; Michel Schapers .bekijken... FOTOWjl bij winst een oranjepet; krijgen, viel niet in g aarde. „Als je iemand kelijk wilt steunen, di dat niet op die manier",; dus Schapers. De Rotterdammer veel meer risico bij de slag dan zijn tegenstand Tegenover negen aces den acht dubbele Eén keer produceerde hij i twee achter elkaar hij meteen de (tweede) kwijt. Even tevoren Tsjesnokov bij het ad halen van een korte b de buurt van het net 1 onderuit gegaan. Sinds moment deed zijn recht hand hem pijn. Het bleek in het verdere verlo .Schapers holde in recoritj voor de derde set en bn de lange rally van de v game van de daarop gende set definitief het sische verweer. Sinds Wimbledon, hij Ivan Lendl vijf sets! partij gaf, speelde Schap niet meer zo sterk. In tta rie ligt voor hem na winst op Tsjesnokov schema open tot aan kwartfinales. Daarin zoal Miloslav Mecir kunnent fen. Zover kijkt hij niet vooruit. In zijn prof carrière heeft hij leerd partij voor pa bekijken. „Iedereen nu wel dat die Mmoh; makkie is, maar die heeft een geweldige en een knal van een retort En de op zich al aantrel lijke partij kan de I mende dagen nog hc 1 scoren. Want schoonsp ger Greg Louganis is weg naar 'onsterfel heid'. Slaagt de Amerikaan, gisteren in Seoul het du van de drie meter-plank ondanks de knal met zijn h! tegen de plank een dag eei er in ook het torenspringe winnen, dan is Louganis eerste schoonspringer in Olympische geschiedenis, viermaal goud heeft wete I veroveren. Voor de Amerikaanse zw eld is Greg Lougani: een god. In 1976 maaki zestienjarige scholie; J de Spelen in Montreal Olympisch debuut. Hij fcj een wonderkind te zijn, da; enprme talent onderstri door zilver te halen bij he renspringen. BASKETLA HEREN Uroep A: Puerto Rico-Zuidl W-74, Centraal Afrikaanse P bliek-Joegoslavië 61-102, Au Ue-Sovjetunie 69-91 (35-53). "ld: 1. Joegoslavië 2-4,2. So 2-3, 3. Australië 2-3, 4. Pi J™0 2-3, 5. Centraal Afrikr Rep. 2-2,6. Zuidkorea 2-2. ISr®fP B: Brazilië-China 13 Canada-Verenigde S -76 (42-40), Spanje-Egypte 1: ®d groep B: Brazilië 2-4, Jde Staten 2-4, China Spapje 2-3, Canada 2-2, Egypt SEOUL - Een perfect scenario. Neem vijf kleiduiven- schutters en laat ze in een 'shoot-off' strijden om goud, zilver en brons. Wie mist valt af. Deze 'sudden death'-toestand stond gisteren in Seoul als toetje op het menu bij het trap- schieten. Twee schutters moes ten elkaar om het goud bekam pen, drie om het brons. Op zich is zo'n extraatje na een finale al enerverend, maar het verrassende was dat zich onder de drie bronzen kandida ten ook een Nederlander, een volslagen outsider, bevond. Hij 'stierf' als eerste. Bean van Limbeek, weliswaar Ne derlands kampioen, maar in de internationale schutterij nau welijks bekend, vond zijn 'plot selinge dood' bij het achtste schot. Waarna de zenuwen van de Peruviaan Boza het eerder begaven dan die van de Belg Frans Peeters. De Rus Mona- kov trof de duif die de Tsjech Bednarik miste en kreeg goud. Rouwbetoon was niet ver plicht wegens de 'plotselinge dood' van Bean van Limbeek. Dat vond de schutter zelf ook. „Ik ben hartstikke tevreden, echt waar. Vijfde worden in een finale, dat is prachtig. Be ter kan ik me niet wensen, want hier is toch de hele we reldtop aanwezig. Ik had graag een medaille gehad, maar die komt misschien over vier jaar wel. Pff, eindelijk hoef ik niet zenuwachtig meer te zijn. Daar had ik al veertien dagen, voor dat ik thuis wegging al, last van." In zijn zenuwen had de Al- meloër bij het vertrek naar Seoul zelfs het paspoort van zijn dochter meegenomen. „Maar de ploeg heeft me het land kunnen uitsmokkelen. En Korea binnenkomen was geen probleem." Schieten doet Bean (spreek uit Bien) van Limbeek al vanaf zijn veertiende, toen hij met zijn vader mee mocht gaan ja gen. „Maar netjes jagen hoor. Van mijn vader heb ik geleerd van de natuur te houden. Nooit te doden om het plezier. Ik weet dat de jacht niet altijd even mooi is. Maar het kan nodig zijn. Soms biedt een boer mij vijfduizend gulden om wild af te schieten dat zijn gewassen GEWICHT- m .6® kg: 1. Suleimanoglu U.S (trekken 152,5 stoten Topoerov Bean van Limbeek in actie tijdens de 'shoot-off' in de strijd om het brons. - fotoap vernield. Dan kom ik. Maar als ik me wil uitleven, ga ik duiven schieten." Op het onderdeel trap, waar bij de duiven van opzij komen, behaalde de ook in Seo.ul deel nemende Eric Swinkels twaalf jaar geleden in Montreal zilver. Het is de enige Olympische me daille, die de Nederlandse klei- duivenschutterij tot dusver be haalde. Bean van Limbeek was er dichtbij. Wat hem restte, was een tweevoudige verbete ring van zijn Nederlands re cord, tot 195 en 219 (inclusief fi nale). Een mooie dood. Van onze speciale verslaggever SEOUL - Het onmogelijke kan soms worden afgedwongen. Dinsdag is het gebeurd door de Nederlandse honk balploeg, die Taiwan in het schitte rende Olympische honkbalstadion met 6-1 versloeg. Bij de Spelen is honkbal, voor het laatst een bijnummer, een sport op het wat la gere niveau van de demonstratie, maar juist dat hebben de Nederlanders er van gemaakt. Tegen Taiwan, in de wereld van de amateur- honkballers één van de echt groten, wenste de ploeg niet af te gaan. Bovendien was er nog een wat bittere na smaak van het laatste wereldtoernooi in Italië, waar het deelnemen leidde tot twee nietszeggende overwinningen (Antillen en Spanje) en een serie sprekende en pijn lijke nederlagen, één daarvan tegen Tai wan. Sinds dinsdag heeft het Nederlandse honkbal zijn gezicht weer terug, met een wezenlijk verfraaiing. Een aanvaardbare werpersstaf, een degelijk veld en een brok enthousiasme waren de bekende trekken. Tegen Taiwan zat de 'face-lift' in het slagwerk. Met uitzondering van Marcel Kruyt kwam ieder uit het negental, ge wisseld werd er niet, tot tenminste één honkslag. Degelijke klappen, al in de tweede beurt, die de ploeg de overtuiging gaven dat de middelen voorhanden wa ren het een sterkere tegenstander in elk geval moeilijk te maken. Nuttige slagen van Knol, Groot en Van Renselaar, een vrije loop van Joost, plus een klapje van Koot waren goed voor drie punten. Het was de opsteker die de ploeg nodig had. Werper Bart Volkerijk kreeg er de stimu lans door ook eens internationaal zijn naam wat meer kleur te geven. De Haagse onderwijzer, die door de coaches altijd net iets te lang op de heuvel wordt gelaten, kon dit keer de volle negen in nings met gemak aan. „Wanneer je met zo'n vlugge voorsprong speelt, is het voor de werper een stuk gemakkelijker. Indien je een keer geraakt wordt, is-het nog geen ramp. Je blijft zelf ontspannen en je merkt aan alles dat de hele ploeg dat ge voel heeft. Als er dan een enkel puntje te gen je komt, verandert dat in feite niets. De sterkte van de ploeg bleek in de zesde en zevende innings. Daar is het wel eens misgegaan. Dit keer niet. Daarna kun je, mits je je concentratie behoudt, de wed strijd veilig uitspelen". Volkerijk hield zijn gedachten volledig bij de wedstrijd, zijn velders, die hem gretig alle steun verleenden, ook. Frank Koot, op het derde honk zelfs zozeer dat hij uit angst voor line-drives de afstand tussen hem en korte stop Robert Een hoorn soms wat al te groot maakte. Het leverde Taiwan, nadat Nederland al 4-0 had gescoord, het enige punt op. Prompt daarna liet Koot nog een bal als een hete aardappel uit zijn hand vallen voor een volwaardige fout, maar daarvan werd door Taiwan geen gebruik meer gemaakt, omdat Marcel Joost met een simpele vangbal de beurt afsloot. Het veld deed de deur weer dicht en in de drie volgende beurten pakte het binnenveld, Robert Eenhoorn voorop, de klappen van de Tai- wanezen uit de lucht of van de grond. Het gemak en de zekerheid waarmee dat gebeurde, was de basis voor de op merkelijke laatste Nederlandse slagte Marcel Joost begon met een honl' Hans van Renselaar ontstal de 1 werper van Taiwan, Cheng, die inj vijfde innings Huo had vervangen,^ vrije loop en Frank Koot vulde de hoi»' met een stootslagje, dat net niet te® werken bleek. Joost strandde daarop^ voor de thuisplaat, Halderman 2 voor dat alle kussens bezet bleven-J tweede honkslag uit de wedstrijd Frank Bos bracht Van Renselaar en®] juichend over de thuisplaat. De dr* van de laatste slagbeurt van Tai®J werd teniet gedaan door Marcel Joost^ een ongelooflijke vangbal, Robert iM hoorn 'streepte' de tweede man vtfj Bart Volkerijk voltooide zijn schille de, koele, maar zeer degelijke wedsw met een nuttig stukje veldwerk. „Tot mijn grote opluchting", be® hij na afloop. „In de competitie gooijel tuurlijk wel wedstrijden uit, maar i»'1 internationale honkbal gebeurt dat ij zo vaak. De zesde en zevende beurt WJ beslissend. Dat lukte en als Taiwan»1] laatste innings nog een keer echt1 had geslagen, zou Ron Giroldi het hebben afgemaakt. Op dat speelde ik al een gewonnen v maar gooien tot de laatste bal is na" lijk veel mooier. Dat is geweldig"- Nederland 03001000 2-6 Taipeh 00001000 0-1 Werpcijfers: Nederland: Volkerijk: 1-';| Taiwan: Kuo (4 2/3) 4-1-4-0, Chen Yi-n®"! 1/3) 4-1-7-0. Slagprestaties: Nederland: Halderma" Bos 0.400, Eenhoorn 0.200, Knol 0.667, 0.250, Joost 0,250, Van Renselaar 0.333 f 0.250; Taiwan: Chiang 0.333, Lo 0.250, I« Lee 0.250, Wang 0.250, Hong 0.500 en 0.333. irïi'n HSU0 17S>. 3- Huanmir 19^,287.5 (127,5 160), 4. Joo Ï3> W.S (127,5 150), 6. Si &S,i?n) 265 <120 145), 7. <117,5 142,5), 8. M. 260 (120 140). HEREN ifunÜ,-, Joegoslavië-Sovje 18-24 7-10), Zweden-Algerij |reig)Jsland-Verenigde Staten SmS? V2/ Sovjetunie 1-2, vië UtV 'V6eriie 1-0, Joeg 1 O. Verenigde Staten 1-0. *VlKP t?: 0ost-Duitsland-J l-lh' "Ongarije-Zuidkorea •7-20(5-10) anie"Ts»echoslow '"kW °°st-Duitsland 1-2, Hon„^alu,Je I"2- Zuidkorea 0, ngarle l-o, Spanje 1-0, Jap Groen a HEREN P-0) 1AAustralië-Argentim i-0 ->/> -, rovngham 1-0, 26. h N«ia^WJ00d-3-°' Hage KooHm Spanie 1-1 (0-0) «nïïw *L(strafbal> !-°.69- Ig ietiva o^aTeorner) 1-1; Paki heikt, o'n 7- Sheikh 1 ftu^dië 22°04 fgentinië

de Stem | 1988 | | pagina 12