TOTALE OPHEFFING N IETS is zo frustrerend als een auto die 's ochtends vroeg niet starten wil. Vrijwel altijd is vocht de boosdoener. Vocht tussen de contacten, waardoor de elektriciteit vroegtijdig weg vloeit en geen kans krijgt de bougies te laten vonken. EL 7.50,10.., 12.95!! DE LAATSTE STOFFEN MACHINE- EN HANDBREI- BEKENDMAKING FILOSOFIE IN PRAKTIJK Kennis en toepassing De Fiat Tipo. Eén brok temperament. Zelfs onder water blijft z'n elektrisch circuit vonken. ONZE PRIJS Tafelkleden van 100% katoen in vele kleuren en fraaie dessins. In ronde uitvoering (160 0| - £m Terra-cotta bloempotten, met geglazuurde binnenkant, voor binnen én buiten. 25 cm0 JW5 17,95 23 cm0 JMT 14,95 en 20 cm 0 idystep trapkruk, met brede ten treden, die voorzien zijn een anti-slip profiel. Voldoet alle gestelde veiligheidseisen mm Sledestofzuiger Moulinex de Luxe met krachtige motor van 1000 Watt Voorzien van automatisch oprolsnoer, voetschakelaar, 6,5 meter snoer, stofzak-indicalor en extra hulpstukken en ingebouwde opbergruimte. Bij aankoop van deze Moulinex sledestofzuiger een jaar lang gratis Min. Nelissenstraat 37 - Breda (winter) 150 cm breed A BA p. meterAiww Prachtige (winter) Open alle dagen van 10.00-18.00 uur. ARRONDISSEMENTSRECHTBANK TE BREDA Publikatie ingevolge de Faillissementswet. Faillissementen Uitgesproken Bij vonnis d.d. 9 september 1988 zijn in staat van faillissement verklaard: Gian Dino B.V. te 4815 HS Breda, Spinveld 36; rechtercomm. mr. M.J.C. Koens; cur. mr. A.A.B. Gaalman, Parkstraat 8 te 4818 SK Bre da, tel. 076-222770. Johannes Arnoldus Vrijmoed, h.o.d.n. Rema- nex te 4926 GE Lage Zwaluwe, gem. Hooge en Lage Zwaluwe, Frieslandlaan 6; rechter comm. mr. H. Koopman; cur. mr. F.P.J.R. Jan sen, Postbus 9625 te 4801 LS Breda, tel. 076- 222320 en 076-226211. Robert Petrus Zoetmulder te 4926 CG Lage Zwaluwe, gem. Hooge en Lage Zwaluwe, Past. Van Hooijdonklaan 5; rechter-comm. mr. H. Koopman; cur. mr. P.N.A.M. Claassen, Postbus 4714 te 4803 ES Breda, tel. 076-223100. Opgeheven wegens de toestand van de boedel Bij beschikking van 9 september zijn opgehe ven de faillissementen van: V.O.F. „Van den Bos Transport, Bemiddeling, Opslag en Expeditie" te Oosterhout en haar beherende vennoot: A.A. van den Bos te Breda; cur. mr. H.L.A.M. Swagemakers, Post bus 4005,4900 CA Oosterhout. B.V. Schoenfabriek J.A. Ligtenberg te Don gen; cur. mr. L.J.M. Luchtman, Postbus 39, 5120 AA Rijen. R.A. ten Hagen te Etten-Leur en aldaar h.o.d. namen Rob ten Hagen Sport Rogelli en Ro- gelli Sport; cur. mr. A.H. Stoffels, Postbus 87, 4870 AB Etten-Leur. Bemiddelingskantoor Dongemond B.V. te Raamsdonksveer; cur. mr. Y.C. Swartling, Postbus 40,4190 CA Geldermalsen. Hofdak B.V., stat. gev. te Breda, kantoorh. te Prinsenbeek, Postbus 3404,4800 DK Brpda. Namens curatoren: De griffier van de arrondissementsrechtbank. Onttrekking aan het openbaar verkeer van ge deelten van wegen in de gemeente Bergen op Zoom De hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat in directie Noord-Brabant te 's-Hertogenbosch; gelet op het bepaalde in artikel 10, lid 1 van de Wegenwet; brengt ter algemene kennis, dat het voornemen be staat de volgende bij het Rijk in onderhoud zijnde, op de legger van openbare wegen van de gemeente Bergen op Zoom voorkomende, weggedeelten aan het openbaar verkeer te onttrekken: a. het gedeelte van de verbindingsweg tussen het einde van de oostelijke hoofdrijbaan van de Randweg Oost en de noordelijke hoofdrijbaan van de Rijksweg Eindhoven-Breda-Vlissingen- -Breskens-Belgische grens (Rijkswegenplan 1984, nr. 58), weg nr. 2E van de wegenlegger tussen km 234,108 en km 234,395 (kilometrering Randweg Oost); b. het gedeelte van de verbindingsweg tussen de zuidelijke hoofdrijbaan van de rijksweg Eindho- ven-Breda-Vlissingen-Breskens-Belgische grens (Rijkswegenplan 1984, nr. 58) en de westelijke hoofdrijbaan van de Randweg Oost, weg nr. 1B van de wegenlegger, tussen km 103,990 (kilometrering rijksweg 58) en km 234,8 (kilometrering Randweg Oost); dat de voorgenomen onttrekking zal plaatsvinden op verzoek van Gedeputeerde Staten van Noord-Bra bant in het kader van de aanleg van de eerste fase van de oostelijke omlegging Bergen op Zoom-Hal- steren, welke omlegging zal aansluiten op de Rand weg Oost; dat de aan de onder a en b genoemde wegvakken aansluitende weggedeelten reeds in een eerder stadium aan het openbaar verkeer zijn ont trokken, waardoor de verbinding van de westelijke invalsweg van de bebouwde kom Bergen op Zoom en de rijksweg 58/Randweg Oost, voor zover het de richting Vlissingen-Antwerpen betreft, reeds wordt verbroken; dat de feitelijke onttrekking aan het open baar verkeer eerst zal geschieden tijdens de uitvoe ring van de werkzaamheden tot aanleg van de Ver lengde Randweg Oost; dat eventuele bezwaren tegen deze onttrekking aan het openbaar verkeer door belanghebbenden binnen 30 dagen na dagtekening van deze bekendmaking schriftelijk bij de ondergetekende kunnen worden in gediend (adres: Waterstraat 16 te 's-Hertogenbosch of postadres: postbus 90157, 5200 MJ 's-Hertogen- bosch). 's-Hertogenbosch, 14 september 1988 De hoofdingenieur-directeur voornoemd, ir. D.W. Tuijten Door de eeuwen heen hebben de mensen zichzelf fundamentele levensvragen gesteld, zoals: Wie ben ik? Wat is mijn taak? Wie zich wil verdiepen in de betekenis van de schep ping, het doel van het leven en de kunst van zelfkennis heeft een hele füosofische wereldbibliotheek tot z'n beschikking. Maar wat is kennis zonder praktijk? In de School voor Filosofie wordt geprobeerd al luisterend en discussiërend wat meer zelfkennis op te doen en wat minder mechanisch te leven. Enerzijds door uit aloude kennisbronnen te putten, anderzijds door - heel nuchter - die kennis in ons dagelijks leven toe te passen en deze ervaringen uit te wisselen. Vanaf 19 september start er een inleidende cursus van 12 wekelijkse 'lessen', te volgen op ma. om 20.00 u. Plaats: "Oude Raadhuis", Voorstraat, Middelhamis. Kosten f75,-. Opgave: 'A uur voor aanvang of via tel.nr. (01870) 5556 tussen 18.00-20.00 u. STICHTING SCHOOL VOOR FILOSOFIE Amsterdam - Den Haag - Deventer - Groningen Middelhamis Zeep-schuursponsjes. Zijn schuimend en zorgen voor een prima reiniging van b.v. pannen en gaspitten. A Per sei van IU stuks slechts Klasse vruchtenpers met verchroomde kap en hendel. Gemakkelijk hanteerbaar en met pulpzeef. AM3 ei firr ?iöC Tipo benzine v.a. f 24.350,-; Tipo diesel v.a. f 28.700,-. Prijzen incl. BTW, excl. afleveringskosten. Leaseprijzen vanaf f 680,- per maand excl. BTW (4 jaar, 20.000 km). Prijswijzigingen voorbehouden. Afgebeeld: Tipo 1,6 DGT. Lichtmetalen velgen tegen meerprijs. In de nieuwe Fiat Tipo komt u niet voor zo'n onaange name verrassing te staan. De ontsteking is elektronisch en de gebruikte bedrading is van een kwaliteit die voorheen slechts in zeer dure limousines werd aangetroffen. Bovendien zijn alle aansluitingen van 't elektrisch circuit waterproof. En kunnen ze niet losraken, in tegenstelling tot conventionele schuifaansluitingen. Tijdens testprogramma's is vastgesteld dat het circuit, na 48 uren onder water te hebben gelegen, nog feilloos funktioneert. Ook om een andere reden hoeft u vocht en nattigheid niet meer te vrezen: al het plaatstaal dat met de buitenlucht in aanraking komt is verzinkt. Daardoor heeft roest praktisch geen greep op de Tipo. Dat de Tipo ook in andere opzichten meer dan gemiddelde prestaties levert, kunt u ervaren tijdens 'n uitvoerige proefrit. De Fiat dealer zal dit opwindende evenement graag met u arrangeren. Hij houdt een Tipo in gereedheid. BBBB Adviesprijs 325,-

de Stem | 1988 | | pagina 12