uil Lissabon wordt nooit meer wat het geweest is keerzijde :ope koffie Hopelijk krijgt ii volgende* week geen visite. Hard optreden in Baskenland Politiek fortuin Bush hangt af van economie BUITENLAND PARAMARIBO WIL MEER INVLOED OP BESTEDING NEDERLANDS GELD lE STEM BINNENLAND ZATERDAG 27 AUGUSTUS 1988 Kranten DEN, LAGE PRIJZEJ ;u). Record DEN HAAG PARAMARIBO (ANP) - Het ziet naar uit dat de pas herstelde relatie tussen Ne derland en Suriname onder grote druk komen te Deviezen WSÈm Weer geval van spionage in Bondsrepubliek Kerncentrale in Brokdorf toch weer opgestart DEMOCRAAT DUKAKIS: 'VS-ECONOMIE IS NET ZWITSERSE GATENKAAS' Top leiders Hongarije en Roemenië VN-waarnemer Iraq dood door zonnesteek Sovjetunie vernietigt SS-20's via lancering 'Burmaanse regering staat op vallen' Nek-aan-nekrace Israëlische partijen Quayle was 'slechts' een kantoorklerk Noord- en Zuidkorea weer niet tot elkaar Chileense oppositie houdt protestmars Nederlander in Engeland aangehouden T T21 Tot nu toe werd flexogrJie hoofdzakelijk toegepast in (j, verpakkingsindustrie. Volg de Mail-directie drukken alle in de Verenigde Staten en Itjj enkele kranten met dit syste maar nu gaat de Mail-groep pionieren in Groot-Brittannë Door Roger Simons Flexografie heeft naar verlui het voordeel dat je kleurendia! tegelijk goedkoper en stukkj beter is. De inkt droogt pr; tisch onmiddellijk en er o staan geen vuile vegen. Bovi dien kan worden gebruik maakt van krantenpapier betere kwaliteit dat enigszrs glanst en daardoor de kleutn nog beter doet uitkomen. De Mail, Mail on Sunday en Even ing Standard zijn trouwens van plan vooral in het begin allen kleurendruk te gebruiken voor advertenties en niet voor nieuwsfoto's. Mail Newspapirs doet deze enorme investerig uiteraard met het oog op de toe komst en in de wetenschap dat haar twee nationale kranten, de Daily Mail en de Mail on Sun day, momenteel blaken van je- zondheid. De zondagskr; Mail on Sunday heeft een we|e- lijkse oplage van 1,9 miljoen emplaren; van de Daily I worden elke dag 1,7 exempl; gedrukt. De nieuwe rotatii sen van de Mail-groep in therhithe (op een pand Harmsworth Quay werd doopt ter nagedachtenis van ik stichter van de Daily Mail) wtr- den in september al officieelin gebruik genomen. Nauweliks een maand later krijgt de Daly Mail een extra concurrent lie eveneens zal worden uitgegeten op het kleine "tabloid"-formaat. Ëddy Shah, de durvende m" nair van Perzische afkomst in 1986 jammerlijk faalde zijn geesteskind "Tod: Groot-Brittanniës eerste lani üjke krant met computer-impit, hoopt rond die tijd het Bitse nationale dagblad numero 12, "The Post", de eerste Brise krant met computer-layout, op de markt te kunnen brenj Shah schijnt erop te rekenen hij van zijn nieuwste product dagelijks 350.000 explaren tal verkopen. Zijn uiteindeijk streefgetal: een Post-oplage 4 meer dan 600.000 nummers per dag. i ontwikkelingsland. De regering iedt je leningen en gegarandeerde •bouwen. Wat doe je dan? ia- zen op de Kenyaanse Kofffc- Eie. raad, de centrale inkoopcentn- de le, die de koffie exporteert. De ter koffieraad, CBK, raakt de te nd, len koffie niet kwij t, zegt dirac- - is teur Patrick Katingima. De de concurrentie op de internat»- ers nale markt is groot. Hij heelt er- nog 1,6 miljoen balen van taf ju- tig kg liggen van deze oogst, ch- vorige oogst leverde alleen i voorraad van 2,16 miljoen te len op. poor Paul van de Voort LISSABON - Lissabon wordt nooit meer wat het is ■eweest. De hele oude stad jan de oevers van de rivier je Taag is dodelijk gewond, pe enorme brand in het centrum van de stad heeft jet 'openluchtmuseum' van een verleden wereldrijk met je grond gelijk gemaakt. Lissabon, zonder de wijk Chiado, is Lissabon niet meer. ïat we ook doen, we kunnen je schade nooit meer herstel len, want een groot deel van ons cultureel vermogen is in vlammen opgegaan". De woorden zijn van de Por- se premier Anibal Cavaco SiFva. Hij vertolkte vermoede lijk voor het eerst van zijn le ven de mening van de voltal- ge- ess- lfde de ordt ach- die 'den van Ook gen. uwe Ro- ock- naar zo'n clu- gou- .500 'en. op- ben ta- zit met le- De 'ie- die opt, Se ctor den vo- ald. an- .000 'eer bij dit Er s de :eb- (dn- >ta- per rs is we- De tragiek van dit alles is <$j Kenya als de schuren nog onverkoopbare Robusta lig! vermoedelijk volgend jaar recordoogst in de struikr heeft hangen als gevolg van 1 gunstige weersomstandighe den. lige bevolking van Lissabon. Arm of rijk, geschoold of niet, iedereen is triest over het ver lies van een van de mooiste tra ditionele woonwijken van Europa. Voor iedere bewoner van Lissabon was de wijk Chiado het hart van de stad. Een wijk van schrijvers, oude cafeetjes, traditionele winkeltjes. Tien tallen romantische terrasjes omringd door houten, moder nistische huizen, waar in de loop der eeuwen illustere gebu- ren geschiedenis hebben ge maakt. Genoemd naar Antonio Ribeiro Chiado, een Francisca nermonnik, die de orde verliet om zich met hart en ziel aan het theater te wijden. De vlammenzee van meer dan 40 meter hoog had weinig respect voor de overgebleven glorie van een vergaan wereld rijk. Meer dan 10.000 vierkante meter oude paleizen, traditio nele winkeltjes en piepkleine buurtcafeetjes zijn voorgoed verdwenen. In 1755 werd de stad getrof fen door een zware aardbeving, die een groot deel van het mid deleeuwse centrum verwoestte. Gelukkig voor de historie werd Lissabon toen bestuurd door de markies van Pombal, een ver licht despoot met een scherp oog voor de culturele waarde van het verleden. Al de dag na de ramp begon Pombal met het herstel van de verwoeste stad. „Wij beginnen vandaag al", aldus president Mario Soares, woensdag slechts enkele uren na het uitbreken van de brand. Makkelijk zal het niet zijn. Een groot deel van de schade is nooit meer te herstellen. De vlammenzee verwoestte monu menten als het museum Valen- tim E Carvalho, de oudste mu ziekuitgeverij van de stad. Praktisch het volledige archief is verloren gegaan. Schitte rende straten als De Carmo, Garret, Crucifixo 'en Sacra mento moeten definitief uit alle reisgidsen worden geschrapt. De optimisten danken de he mel, dat de brand na zes uur eindelijk onder controle kon worden gebracht. Gebouwen als de Biblioteca Nacianal, het theater San Carlos en het ar cheologisch museum van Carmo konden op het laatste nippertje worden gered. Ook de beroemde lift van Santa Tecla, die twee stadswij ken met elkaar verbindt, met een prachtige ijzeren construc tie van de Franse architect Gustaaf Eifel, bleef gespaard. Vele historische pronkstukken overleefden de ramp. De stad heeft nog armen, benen en een hoofd. Maar het hart van Lis sabon is dood. Den Haag botst met Suriname staan. Aanleiding is de wens van de Surinaamse regering voor meer invloed op de besteding van de Nederlandse ont wikkelingsgelden voor de voormalige kolonie, iets waar Den Haag' vooralsnog niets voor voelt. De voorzitter van het Suri naamse parlement, Jaggernath Lachmon, verklaarde donder- dat Suriname nog steeds 'geen cent' heeft gezien van het overbruggingskrediet van 60 miljoen gulden voor de rest van dit jaar. In juli sloten beide landen daar een akkoord over. De hulp is bestemd voor de aanschaf van onder meer voed- medicijnen en reserve-on derdelen voor het weer op gang tangen van de ingezakte Suri naamse economie. Suriname wil meer 'zeggen schap' in de aanschaf van goe deren in het kader van de over bruggingshulp. Volgens Lach man dreigt het Surinaamse be drijfsleven bij de hulp van Ne derland 'in de steek' te worden tten. Hij vreest daardoor verlies van arbeidsplaatsen. Maar minister Bukman (Ontwikkelingssamenwerking) peinst er niet over opnieuw met Paramaribo te gaan onderhan delen over de besteding van de 60miljoen gulden. In juli is met Suriname afgesproken dat het Surinaamse bedrijfsleven zou worden ingeschakeld bij de distributie van de goederen, die door het Nederlands Rijksin- koopbureau bij Nederlandse bedrijven zouden worden be steld. Maar volgens een woord voerder van dat bureau heeft Suriname nog steeds geen lijst gestuurd met de goederen die Paramaribo wil hebben. Ook op de Nederlandse ambassade wacht men nog steeds op die bestellijst. Dat Den Haag de zaak door het Rijksinkoopbureau laat af handelen komt omdat dit bu reau de gevraagde goederen suel en tegen een goede prijs kan leveren. Minister Bukman heeft, zegt zijn woordvoerder, uitstekende ervaringen met het bureau in de hulp die aan an dere ontwikkelingslanden (ADVERTENTIE) Door alle problemen ligt d® KPCU ook achter met verwe ken van de koffiebonen. Vtp een onderhoudsbeurt tijdens de winterstilte is dit jaar ge tijd. Chabari schat dat zijn 1 brieken een half jaar achK zijn op schema. De oude fr briek in Mbuni vlakbij Nair® wordt mogelijk uit de motte- ballen gehaald. Maar het afzetprobleem blijf! bestaan. Het overaanbod is a" flinke streep door de rekenog van vele belanghebbenden. Kenyase regering verdiffl' minder deviezen door de koffieprijs. Maar ze ziet bovfli- dien het uitzicht op een hoger quotum van de Internationli® Koffie Organisatie verbleken II DEN HAAG •ARTSEN ZONDER GRENZEN •MEMISA •MENSEN IN NOOD •NEDERLANDSE RODE KRUIS •NOVIB/GAST AAN TAFEL •STICHTING OECUMENISCHE HULP •STICHTING VLUCHTELING «UNICEF TVrring! Zit je net lekker: visite! Volgende week komt dat hele- maal s'echt uit. Want de nieuwe Kampioen komt al uw aandacht opeisen. Van voor tot achter helemaal vernieuwd. Hopelijk is uw ennissenkring ook lid van de ANWB. Zitten ze ze tenminste ook de nieuwe Kampioen te lezen. AN\ wordt geleverd. Den Haag kan op die manier ook 'de vinger aan de pols hou den', een wat vriendelijker woord voor 'controle'. Door het Rijksinkoopbureau in te scha kelen wil Den Haag voorkomen dat de te leveren goederen voor een te hoge prijs op de Suri naamse markt terecht komen. Bovendien is voor Nederland van belang dat de Surinaamse militairen nog steeds veel in vloed bezitten in de import wereld. Den Haag moet, zo heeft de Tweede Kamer bedon gen, alles in het werk te stellen om te vermijden dat de ont wikkelinghulp het Surinaamse leger en niet de bevolking ten goede komt. Bukman vindt het niet ver standig van Lachmon om in de nauwelijks herstelde relatie met Nederland opnieuw obsta kels op te werpen. Gebeurt dit wel, dan druist dit volgens de zegsman in tegen de 'goede af spraken' die in juli in Parama ribo zijn gemaakt en dreigt op nieuw 'kostbare tijd verloren te raken'. Het Surinaamse bedrijfsle ven heeft zich vierkant achter de wens van Lachmon ge plaatst. Volgens een woord voerder heeft de Surinaamse particuliere sector in de afgelo pen tientallen jaren uitste kende contacten opgebouwd met het Nederlandse bedrijfs leven. De aanschaf van goede ren kan dan ook het best ge beuren in een samenspel van Rijksinkoopbureau en Suri naamse ondernemers. Nu de Surinaamse bedrijven buitenspel staan - ze mogen de in Nederland aangekochte spullen alleen in Suriname dis tribueren - vreest men het ver loren gaan van banen. De Surinaamse werkgevers vinden het niet juist dat 'Ne derland de boodschappen doet, terwijl Suriname moet toekij ken'. In de Spaanse stad Bilbao raakte de politie gisteren slaags met Basken, die demonstreerden tegen het hijsen van de Spaanse vlag op officiële gebouwen, naast die van Baskenland. De politie trad soms hard op. - fotoap KARLSRUHE (AFP/DPA) - De Westduitse politie heeft vrijdag een werknemer van de PTT opgepakt op verdenking van spionage voor de Duitse Democratische Republiek DDR. Donderdag deelde Bonn mee een groot spionagenet te heb ben opgerold. Beide kwesties hebben niets met elkaar te ma ken, aldus een woordvoerder van het bureau van de open bare aanklager in Karlsruhe. De man was eind 1985 gere- cruteerd door het Oostduitse ministerie voor de staatsveilig heid. Westduitse veiligheids- kringen spreken in dit geval over 'klein grut'. BONN (AP) - Ondanks bezwa ren van de autoriteiten in Kiel zal de kerncentrale van Brok dorf de komende week toch weer worden opgestart. De minister van Milieu in Bonn, Klaus Topfer, heeft de regering van Sleeswij k-Hol- stein opdracht gegeven de cen trale maandag toestemming te geven weer te gaan draaien. De deelstaatregering legt zich daarbij neer, maar zal de centrale verscherpt bewaken. De minister van Energie van de deelstaat, Günther Jansen besloot dat de centrale half augustus niet mocht worden opgestart na het wisselen van de brandstofelementen, om eerst nader onderzoek te doen naar de veiligheid van de cen trale. Dat onderzoek zou drie weken duren. Door Jo Wijnen WASHINGTON - De Republikeinse kandidaat voor het Amerikaanse presidentschap, George Bush, is druk doende de kiezers ervan te overtui gen dat de goede gang van zaken in de economie van de VS geheel en al aan de Republikeinen te danken is. Ook president Reagan laat geen gelegen heid voorbij gaan om te wijzen op de eco nomische successen van zij n regering. Die zijn op dit ogenblik zo spectaculair dat ze George Bush op 8 november aan een gemakkelijke verkiezingsoverwin ning kunnen helpen. De werkloosheid in de VS beweegt zich ruim onder de 6 procent. Het bruto natio naal produkt - de totale productie van goederen en diensten - groeide in het tweede kwartaal van dit jaar naar 3,3 procent. Dat percentage zou veel hoger zijn geweest als de oogsten, als gevolg van de grote droogte in de VS, niet zo waren tegengevallen. De Amerikaanse export stijgt intussen sterk. Dat is ook het geval met de investe ringen die in het tweede kwartaal van dit jaar met maar liefst 17,9 procent stegen. Omdat de bedrijfsvoorraden in het tweede kwartaal sterk zijn afgenomen, wordt algemeen verwacht dat de aanvul ling daarvan in het derde kwartaal de economie nog meer vaart zal geven. Deskundigen zijn het er over eens dat George Bush politiek aanzienlijk kan profiteren van de situatie waarin de Amerikaanse economie zich op dit ogen blik bevindt. „Als de Amerikanen alleen maar letten op de korte termijn-vooruitzichten en geen acht slaan op de dreigende wolken aan de horizon, dan zal dat heel goed zijn voor Bush", zegt Robert Reich, een pro minent Harvard-econoom en een van de belangrijkste adviseurs van de Democra tische presidentskandidaat Michael Du- George Bush .rozegeur en maneschijn. - foto afp kakis. In diens campagne wordt er dan ook de nadruk op gelegd dat er tal van aanwij zingen zijn dat, wat Dukakis zelf „de eco nomische onderstroom" noemt, verre van gunstig is. De inflatie in de VS stijgt angstwek kend snel en dat heeft de afgelopen maand al tot een aanzienlijke verhoging van de rente geleid. Het is niet uitgesloten dat de Federal Reserve Board (FED) over enige tijd nieuwe renteverhogingen zal aankondigen. Dat drijft de prijs van de dollar op, waardoor de Amerikaanse ex porten kunnen worden afgeremd. De hogere rentes hebben er al toe geleid dat de huizenverkopen in juli met 5 pro cent daalden. Sinds 1982 zijn de prijzen in de VS niet meer zo snel gestegen. Op jaarbasis be draagt de prijsstijging op dit ogenblik 5,2 procent, maar dat percentage zal wellicht nog aanzienlijke naar boven moeten wor den bijgesteld. Dan zijn er nog de al lang bekende eco nomische problemen waarmee te VS wor stelen. Het Witte Huis maakte dezer da gen bekend dat voor 1989 moet worden gerekend op een begrotingstekort van 144 miljard dollar. Dat is net laag genoeg om te voorkomen dat bepalingen van de Gramm-Rudmanwet in werking moeten worden gesteld. Die wet schrijft voor dat, als het begrotingstekort hoger is dan 146 miljard, automatische bezuinigingen van kracht worden. Het begrotingsbureau van het Ameri kaanse Congres vecht de cijfers van het Witte Huis evenwel aan en zegt dat het tekort het volgend jaar 157 miljard zal be dragen. Dat betekent dat voor tenminste 17 miljard dollar zal moeten worden be zuinigd. Dit jaar zal het begrotingstekort op 152 miljard uitkomen. Dat is een kleine 2 miljard meer dan het vorige jaar. Ook de handelscijfers blijven zorgen baren. Ondanks de snel stijgende expor ten is het handelstekort de vorige maand weer toegenomen als gevolg van de nog steeds groeiende importen in de VS. De aandelenhandelaars op Wall Street blijven dan ook zeer nerveus reageren op het soms gunstige en soms ongunstige economische nieuws. Mochten de aande len dit jaar opnieuw dramatisch dalen - zoals vorig jaar oktober het geval was - dan zullen de politieke gevolgen niet uit blijven en zullen de Amerikaanse kiezers sneller geneigd zijn Dukakis gelijk te ge ven. Die zegt voortdurend dat de Ameri kaanse economie 'een Zwitserse gaten kaas' is en dat de VS niet kunnen ontko men aan een forse economische afstraf fing voor wat Dukakis 'het spilzieke be leid van de Reagan-regering' noemt. Wellicht hangt het politieke fortuin van George Bush minder af van de aan houdende geruchtenstroom rond zijn running-mate senator Dan Quayle, dan van hoe Amerikaanse economie zich de komende maanden zal ontwikkelen. Tot dusver is het evenwel niets dan rozegeur en maneschijn voor George Bush. NIEUWSOVERZICHT BUDAPEST (DPA) - De Hongaarse partij- en regeringsleider, Karoly Grosz, zal morgen een ontmoeting hebben met de Roe meense partijleider, Nicolae Ceausescu. De twee mannen tref fen elkaar in Arad in Westroemenië. Verwacht wordt dat Grosz tijdens dat gesprek zal proberen de 'bevroren betrekkingen' tussen beide communistische landen aan te halen. De verhouding tussen Budapest en Bukarest is de afgelopen weken naar een nieuw dieptepunt gezakt. Aanleiding is het Roemeense plan om in het kader van een landbouwhervorming 7.000 tot 8.000 dorpen op het platteland af te breken en ander beperkende maatregelen die vooral de etni sche Hongaren in Roemenië treffen. De bewoners van de te slopen dorpen, veelal boeren uit de Hon gaarse minderheid, zouden moeten verhuizen naar 500 zoge naamde agro-industriële centra. KOPENHAGEN (RTR) - Een Deense officier die in het VN- waarnemerskorps van de Verenigde Naties voor toezicht op het bestand tussen Iran en Iraq (UNIIMOG) dienstdoet in laatstgenoemd land, is vrijdag aan zonnesteek overledefrt. De 55-jarige majoor Niels Stig Preben-Andersen was een van de 15 Denen in het uit 350 man uit 24 landen bestaande UNII MOG. MOSKOU (RTR) - De Sovjetunie is begonnen SS-20-raketten voor de middellange afstand te vernietigen op een nieuwe ma nier. De projectielen worden - uiteraard zonder kernlading - gelanceerd waarbij de SS-20's in de ruimte verbranden. Volgens Tass werden de lanceringen bij Tsjita ten oosten van het Baikal-meer bijgewoond door een groep Amerikaanse des kundigen. Het INF-akkoord dat in december vorig jaar werd onderte kend door de Amerikaanse president Ronald Reagan en Sov jetleider Michail Gorbatsjov, voorziet in de vernietiging van 1.752 Sovjetrussische raketten met een bereik van tussen de 500 en 5.500 kilometer. Washington moet ongeveer 800 van derge- lijke raketten opruimen. RANGOON (RTR) - Een miljoen mensen zijn vrijdag bijeenge stroomd in de Burmaanse hoofdstad Rangoon voor een demon stratie van de oppositie (foto)Het ziet ernaar uit dat de rege ring geen kant meer op kan om de opstand in het land te beteu gelen, aldus diplomaten in Rangoon. Een diplomaat waarschuwde ervoor dat het land in de chaos kan belanden na de golf van betogingen om een einde te maken aan het 26-jarige socialistische een-partij bewind. Diplomaten verwachten dat de gisteren vrijgelaten oppositie leider Aung San zal oproepen tot de vorming van een interim- regering die met het huidige bewind zou samenwerken tot er algemene verkiezingen worden gehouden. De militairen die Burma sinds de staatsgreep van 1962 met een socialistisch beleid regeren lijken geen opties meer te hebben, nadat zij vergeefs hebben geprobeerd aan de eisen van de be volking tegemoet te komen - een referendum over een meer- partijen democratie en de vrijlating van politieke gevangenen. TEL AVIV (RTR) - De Israëlische partijen zijn verwikkeld in een nek-aan-nek-race naar de algemene verkiezingen die op 1 november worden gehouden. Dat blijkt uit een opiniepeiling van de organisatie Dahaf Volgens de peiling zouden de rechtse partijen kunnen rekenen op 61 zetels in de 120 zetels tellende Knesset, en de linkse par tijen op 59 zetels. De grootste rechtse partijhet Likud-blok van premier Shamir, zou 40 van de 61 zetels voor zich opeisen. De sociaaldemocrati sche Arbeiderspartij van minister Peres van Buitenlandse Za ken zou 42 zetels behalen. Een andere enquête concludeert dat de linkse partijen bij de verkiezingen een meerderheid van 63 tegen 57 zetels zouden be halen. Daarvan zouden 43 zetels naar de Arbeiderspartij gaan en 38 naar de Likud. SIOUX FALLS (AP) - De Re publikeinse kandidaat voor het vice-presidentschap Dan Quayle (op de foto in gezel schap van echtgenote tijdens een campagne-stop in Zuid- Dakota) heeft onjuiste infor matie verschaft over zijn le vensloop. Hij was geen top functionaris van het ministe rie van Justitie in Indiana, zo als hij wilde doen geloven, maar slechts kantoorklerk. Dat heeft de krant Plain Dealer uit Cleveland vrijdag gemeld. De 'running-mate' van presidentskandidaat George Bush pro beert ondertussen onderwerpen als landbouw en handel naar voren te schuiven in zijn campagne in het Midwesten van de Verenigde Staten, maar hij krijgt steeds weer te maken met andere controverses over zijn verleden. Quayle was volgens de Plain Dealer een beginnend assistent onderzoeker in de periode, waarvan hij zelf zegt dat hij hoofd onderzoeker was van de afdeling Consumentenbescherming van het kantoor van de minister van Justitie in Indiana in 1970-71. Maar volgens Plain Dealer bestond die afdeling in 1970 nog niet. PANMUNJOM (RTR) - De laatste voorolympische 'bespreking' tussen afgevaardigden van Noord- en Zuidkorea is vrijdag in Panmunjom op niets uitgelopen. Het enige onderdeel waarover de delegaties van elk vijf man sterk het eens waren was de da tum voor een volgend gesprek: 13 oktober, elf dagen na de slui tingsceremonie van de Spelen in Seoul. Park Jun-Kyu, woordvoerder van de Zuidkoreanen, deed nog een laatste beroep op het Noorden deel te nemen aan de Olym pische Spelen. Volgens Park staat de deur voor de Noordkorea- nen nog open tot de inschrijving over een week sluit. SANTIAGO (RTR) - De oppositiepartijen in Chili zullen op 4 september in Santiago een vreedzame protestmars houden te gen de Chileense president, generaal Augusto Pinochet. De protestmars zal de eerste zijn in de Chileense hoofdstad sinds de militaire machtsgreep van 15 jaar geleden. LONDEN (AFP/DPA) - De Britse douane heeft vrijdag in de haven van Harwich 700 kilo hasjmet een waarde van ruim ze ven miljoen gulden, onderschept. De drugs waren verborgen in het chassis van een veewagen afkomstig uit Hoek van Holland. De Nederlandse chauffeur is door de politi^.oor ondervraging meegenomen. w

de Stem | 1988 | | pagina 5