Hulst: controle stortplaats onvoldoende B EN W TERNEUZEN: BEDRIJF HEEFT AL HEEL YEEL GEDAAN Eerste lichting leerlingen CIOS in Goes CDA en WD Sas fel tegen hoge kosten parkeervoorziening Terneuzen wil graag experimenteren met wet winkelsluiting Veel dode vogels in 't Zoommeer gevonden STREEK! Geen obstakels voor opgravingen in plan Ouwestad Aardenburg Belgen be VVD Axel: Op zaterdag parkeren aan Kerkdreef POLITIERAPPORT PODIUM Zuidlandtheater verkoopt abonnementen op straat DE STEM VAN ZEELAND 3 VRIJDAG 26 AUGUSTUS 1988 GEMEENTE MOET DIEP IN DE BUIDEL VOOR NADER BODEMONDERZOEK TERNEUZEN - B en W van Terneuzen denken er niet aan om het kolenoverslagbedrijf Ovet, dat afgelopend weekend voor stof over last in de wijk Oude Vaart zorgde, het vuur aan de schenen te leggen. Verplaatsen Vertrouwen Gegriefd AANGEMELD ALS PROEFGEMEENTE Voordelen GROTE BOTULISME-EPIDEMIE Aanrijding Aanhouding Heterdaad Triënnale Sint-Niklaas met beeldhouwwerken Fotokring Pola exposeert pE STEM VA Van onze verslaggi IJZENDIJKE - West-Zeeuws-Vlaï dijke gaat op hap nog eens bekijken de toegankelijkhei ren. Geen geld RAAD STELT GELD BESCHIKBAAR Volley-instuif in sporthal Sas Opgraven WK hengele zoet water nabij Damrn P®. belangstelling voor c club Molenzicht in IJ: i®r® waren naar het vest Pelotons van drie m; De ploeg van Ceriel D' ach plaatste voor de f ue nw Gerard D'l aan het lan Qe finale ging de plo spannende strijd. De plot oorsprong, i-7t maar mt tot 7-7. De pk T16 Van onze verslaggever HULST - De controle op de voormalige vuilstorplaats aan de Stellestraat in Hulst is in het verleden onvol doende geweest. Dat bleek de mening van de Hulster gemeenteraad, die gis teravond een greep van bijna een ton in de gemeentekas moest doen voor een nader bo demonderzoek. Dat onderzoek is nodig om dat eerdere bemonsteringen verontreiniging hebben aange toond van zowel het oppervlak- te- als het grondwater. Veront reinigde stoffen die zijn aange- troffen zijn onder andere be- zeen, tolueen en fenol. Volgens W. de Brouwer (Ge meenschappelijke Belangen) was het toen er nog op de belt werd gestort algemeen bekend dat er 's nachts 'zaken gebeur den die het daglicht niet kon den verdragen'. „Als iedereen dat wist, waarom zou de ge meente er dan niets van gewe ten hebben?" Mevrouw A. van Wees (PvdA) betoogde dat er door de gemeente te weinig controle is uitgeoefend op het afval dat werd gestort op de belt, die van 1977 tot 1981 in gebruik was. Ook A. Houben (WD) en H. Vercauteren (CDA) bleken sterke twijfels te hebben over de controle. Vercauteren meende overigens dat niet al leen de gemeente Hulst voor de kosten zou moeten opdraaien. Immers, ook andere gemeenten hebben hun vuilnis op de belt gestort. G. Naessens (Gemeente Be langen) wees erop dat destijd al vanuit de raad signalen zijn uitgegaan dat zich illegale za ken afspeelden. Wethouder G. van de Voorde stelde echter na drukkelijk dat het alleen maar bij geruchten is gebleven. „Of ficieel heeft de gemeente Hulst nooit geconstateerd dat er na sluitingstijd van de belt werd gestort". Wel gaf Van de Voorde toe dat er enkele maan den bedrijfsafval uit de Rand stad in Hulst is gedumpt, maar dat de gemeente meteen heeft ingegrepen door de exploitant te dreigen met onmiddellijke sluiting van de belt. Volgens Van de Voorde is wel degelijk heel wat gecontro leerd. „Maar al zet je er een hele dag iemand neer, dan ben je nog niet zeker. Stoffen die samen met huisvuil worden ge stort zijn nauwelijks contro leerbaar". Uit de monsters is, zo stelde de wethouder, overi gens nooit iets alarmerends ge bleken. Wie er nu de schuldige is van de verontreiniging is nog niet bekend. Daarnaar zal het mi nisterie van VROM een onder zoek laten verrichten. Komt er een schuldige uit de bus, dan zal geprobeerd worden alle ge maakte kosten op die persoon of dat bedrijf te verhalen. Geen aanpak overlast Ovet Van onze verslaggever Het college is er van overtuigd dat het bedrijf, dat de laatste jaren drie miljoen gulden aan stofbestrijdings- middelen heeft geïnvesteerd, al het mogelijke doet om overlast te voorkomen. Actie is volgens het college pas nodig als de stofhinder, die nu eenmaal onvermijdelijk is, on acceptabel voor de woonomge ving wordt. Dat antwoordde wethouder J. van Rooijen (milieu) gister avond tijdens de gemeente raadsvergadering op vragen van het raadslid A. van Himme van Links Perspektief Terneu zen. Deze vroeg zich naar aanlei ding van de jongste klachten af of het college er niet beter aan deed het bedrijf te verplaatsen of het bedrijf te verplichten de kolen in silo's op te slaan. Van Rooijen zei dat het be drijf met de huidige maatrege len aan de grens van de moge lijkheden zit. „De kolen op slaan in silo's of het bedrijf verplaatsen kost kapitalen", zo probeerde Van Rooijen het raadslid op andere gedachten te brengen. De wethouder verwees naar een stofmetingsrapport van het Met name de raadsleden Brug- geman (CDA) en Noët (WD) keerden zich fel tegen de op ruim 270.000 geraamde aan- legkosten. Het college wil dat bedrag verdelen over twee ja ren. Dit jaar is 159.000 be schikbaar volgens het verdeel- besluit vernieuwingsgelden en het resterende bedrag moet in 1989 in het dan vast te stellen verdeelbesluit worden inge past. Het college wil het totale be drag echter in één keer be schikbaar stellen. „Een aboni- mabel hoog bedrag", zo stelde CDA'er R. Bruggeman. „Onze fractie is zeker niet tegen stadsvernieuwing, maar het moet ook weer niet zo zijn, dat men met dergelijke projecten als die aan de Westdam elders in de gemeente tekort komt. Iedere inwoner van Sas heeft immers recht op een waardige woonomgeving. Een bedrag van 159.000 moet voldoende zijn". Raadsvoorzitter Van Rest voelde zich door de opmerking van Bruggeman enigszins ge griefd. „De gemeente doet er immers alles aan om de woon omgeving in Sas van Gent zo aantrekkelijk mogelijk te ma ken", zo doelde de burgemees ter op het onlangs vernieuwde plan St.-Albert. „Daarnaast moeten we trots zijn op een complex als de Vlaanderen met alles eromheen. De entree daar is momenteel een aanfluiting en we willen dit gezien de par- keerbehoefte aldaar nu eens groots aanpakken. Het complex behoeft een aangepaste en waardige omgeving en ik ver zeker de raad, dat dit niet ten koste gaat van riolerings- en ingenieursbureau ESTS waar uit kort geleden geconcludeerd werd dat het onmogelijk is om de buurt geheel van stofover- last te vrijwaren. De resultaten van dat onderzoek worden maandag besproken tijdens een vergadering van de Raad van Bestuur van het havenschap Terneuzen. Van Rooijen zei er vertrou wen in te hebben dat Ovet met het opvolgen van de aanbeve lingen uit het rapport, zoals het meer aandacht besteden aan de overslag bij schepen, de zaak beter in de hand zal houden. Hij wees er Van Himme ook op dat de klachten van afgelo pen weekend veroorzaakt wer den door 'dusdanige rukwin den dat er overal in Terneuzen stof werd verspreid, waar ook zwart stof van Ovet bij zat'. De stof klachten zijn inmid dels door de buurtbewoners van de Oude Vaart ook bij de provincie aangemeld. Milieu gedeputeerde mevrouw G. de Vries-Hommes heeft toegezegd met Ovet om de tafel te gaan zitten om te bekijken op welke manier de problemen het best het hoofd geboden kunnen worden. SAS VAN GENT - De Sasse gemeenteraad heeft gister avond met een nipte stemmenmeerderheid het collegevoor stel aangenomen om een krediet beschikbaar te stellen van ruim 270.000 voor de aanleg en inrichting van een par keerterrein aan de Westdam-Lepoutreweg. Het voorstel werd met 7 stemmen voor (PvdA en Gemeentebelangen) en 6 stemmen tegen (WD en CDA) aangenomen. herbestratingsprojecten elders in de gemeente", zo verdedigde zij zich. De PvdA kon zich bij monde van A. de Wolde wel verenigen met het voorstel: „Het valt te gen dat er bij de 159.000 111.000 bijkomt, maar de pot stads- en dorpsvernieuwing biedt er mogelijkheid toe. Het is daarom tijd het werk nu tot uitvoering te brengen". De fracties van CDA en WD keerden zich gisteravond te vens eensgezind tegen het plan om 120 zogenaamde kleine fla- ko-woningen in exploitatie bij de woningbouwvereniging Sas van Gent-Vooruit te gaan re noveren. 'Dubbele kapitaals vernietiging' en 'een gerede kans op een financieel debacle' waren de argumenten tegen. Een voorstel van CDA'er R. de Mul om de voor volgend jaar 25 te renoveren woningen te schrappen van de planningslij- sten, haalde het in stemming niet (4 voor, 9 tegen). Het voorbereidingsbesluit voor een gebied aan de Trak- taatweg in Westdorpe voor ontwikkeling van toekomstig bedrijfsterrein, vond in de raad nauwelijks weerstand. Slechts PvdA'er De Wolde riep op tot enige terughoudendheid: „Er is immers nog geen sprake van investering, laat staan een compleet investeringsplaatje. Toch ken ik het terrein -zeker bij realisering van de WOV oostelijk van Terneuzen- goede kansen toe. Vraag me echter niet wie het allemaal moet gaan betalen". De straatnaamgeving voor de Vlietstraat in Westdorpe alsmede de verbetering van de warmwatervoorziening in de gemeentelijke sporthal, pas seerde probleemloos de Sasse raad. Sport en spel als introductie op de nieuwe CIOS- opleiding in Goes. Van onze verslaggever GOES - Voor 140 jongens en meisjes uit heel zuid west Nederland klinkt deze week het startsein voor de ClOS-opleiding (Sport en Bewegen) in Goes. Ze hebben letterlijk hun tenten opgeslagen op de Hollandsche Hoeve, waar een familiedag za terdag het vierdaags in troductiekamp afsluit. Sport, spel en de voorbe reiding op deze nieuwe middelbare beroepsoplei- - FOTO WILLEM MIERAS ding staan er centraal. De mbo-school Ter Welle is de vijfde en waarschijnlijke laatste school in Nederland met een ClOS-opleiding. De leerlingen verlaten de school met het diploma sport- en spelleider. Officieel heet de opleiding mbo Sport en Be wegen, maar vanwege de naamsbekendheid wordt overal nog de term CIOS ge bruikt. Dat de Goese school daarmee verder reikt dan Zeeland alleen, blijkt uit het feit dat de eerste lichting onder andere leerlingen telt uit Tilburg en Zwijndrecht. AXEL - De WD in Axel voelt er veel voor de breedste stuk ken van de Kerkdreef zaterdag voor parkeerders open te stel len en liet dat gisteren tijdens de raadsvergadering bij monde van L. den Doelder aan wet houder J. van Schaik weten. Deze ziet de plannen echter niet zitten. Momenteel kunnen parkeerders alleen op zondag in de Kerkdreef een plaatsje uitkiezen. Door de week mag dat niet in verband met het vrachtverkeer. Den Doelder stelde dat er zaterdag ook wei nig vrachtverkeer is, en de be zwaren tegen parkeren daarom wegvallen. Van Schaik zei dat de situa tie op zondag veel rustiger is dan op zaterdag, de marktdag. Bovendien herinnerde hij er aan dat de ondernemers van de Kerkdreef een paar maanden geleden nog een brief schreven waarin zij het parkeren ont raadden. Alleen op zondag is er geen reden het verbod te hand haven. Van onze verslaggever TERNEUZEN - Terneuzen wil een van de vijftien proefgemeenten worden die mag gaan experimenteren met de winkelsluitingswet. Terneuzen heeft zich als kandidaat aangemeld, zo bleek gisteravond tijdens een vergadering van de ge meenteraad. „Maar dat wil nog niet zeggen dat wij tot de uitverkorenen behoren. Daar is nog geen be slissing over gevallen", zo tem perde burgemeester C. Ocke- loen het enthousiasme van de WD die gisteren tijdens de rondvraag de belangstelling van het college peilde. Het experiment houdt in grote lijnen in dat de gemeen ten zelf mogen bepalen wan neer de winkels open zijn met een maximum van 52 uren. De WD-fractie ziet daar voor Terneuzen grote voordelen in. Gemeenten die aan het experi ment meedoen, kunnen name lijk hun invloed doen gelden bij het samenstellen van de nieuwe winkelsluitingswet. Dat zou onder meer tot ge volg kunnen hebben dat de winkels in Terneuzen ook op Van onze verslaggever BERGEN OP ZOOM - In het zuidelijk deel van het Zoommeer, tussen Bergen op Zoom en de Bergse diep- sluis, zijn vele honderden vogels het slachtoffer ge worden van botulisme. Dinsdag en woensdag vonden mensen van Rijkswaterstaat ongeveer dertienhonderd dode en halfdode vogels. Gisteren kwamen er zo'n zestig bij. Een botulisme-epidemie van een dergelijke omvang heeft men in het Deltagebied nog weinig gekend. Meestal gaat het bij kleinere plassen om en kele tientallen vogels. Enkele jaren geleden stierven ook op en rond het Veerse Meer grote aantallen vogels aan botulisme. Deze week lagen de dode en zieke vogels vooral op de Prin- sesseplaat tussen Tholen en Halsteren en op de Speelmans- plaat onder Tholen. Begin van de week kwamen de eerste ge ruchten óver botulisme in dit deel van het Zoommeer. Rijkswaterstaat begon in verband daarmee dinsdag met een grote zoekactie. Meteen al werden honderden dode vogels gevonden. Het gaat daarbij vooral om eenden. In mindere mate zijn andere vogels, zoals kluten, plevieren en talingen, het slachtoffer geworden. Woensdag werd de inten sieve zoekactie zowel op het water als op de platen en langs de dijken voortgezet. Weer werden grote aantallen dode en zieke vogels aangetroffen. Gis teren ging de zoekactie door. Toen werden maar zo'n zestig vogels gevonden die met botu lisme waren besmet. „Aan de hand hiervan trek ken we de voorzichtige conclu sie dat de geweldige explosie van botulisme, zoals we die in het begin van deze week heb ben gekend, over zijn hoogte punt heen is", meende gisteren een woordvoerder van Rijks waterstaat te Middelburg. Niettemin gaat het zoeken naar vogels in het Zoommeer bij Bergen op Zoom de ko mende dagen onverdroten door. „We stoppen er pas mee TERNEUZEN - Op de krui sing Rijksweg 252- Nieuw Neuzenweg verleende de automobilist H. S. geen voor rang aan een personenauto bestuurd door E. 't W. uit Sluiskil. Bij de aanrijding die volgde werd het voertuig van 't W. geheel vernield en liep de auto van S. zware schade op. Niemand liep enig letsel op. TERNEUZEN - In verband met een inbraak in een gara gebox aan de Dokweg in Ter neuzen, waarbij voor enkele duizenden guldens aan deren werd ontvreemd de gemeentepolitie de 25a rige Terneuzenaar A. O. aaj gehouden. De man t voorlopig in verzekerde waring. TERNEUZEN - Bij een in braak in een opslagruimt, van het gemaal van het ij) terschap De Drie Ambacht® in de Koegorspolder werdj mejuffrouw C. K. uit Sas v» Gent en H. V. uit die woensdagavond op betrapt door de politie. verhoor zijn beiden weer vrije voeten gesteld. i heterdaaj? RUIMTELIJKE KUNST is voor velen aantrekkelijk. Sculpturen vormen vaak een aanvulling van exposities van schilderijen. De Triënnale in Sint-Niklaas zet de schijn werpers volledig op de beeld houwers uit de provincie West-Vlaanderen. In de tuin van het Stedelijk Museum wordt de bezoeker geconfronteerd met verschil lende stijlen. De tijd dat de beeldhouwer in klei boet seerde en zijn beelden in marmer kapte lijkt voorbij. De kunstenaars maken ge bruik van allerlei materialen en dit levert een boeiend kijk spel op. De leegstaande ruim tes achter het museum wor den eveneens gebruikt voor de tentoonstelling die nog tot 11 september te bezichtigen is. De liefhebber mag vooral de zaal niet overslaan die via een ijzeren trap bereikt wordt. In deze hal staan wer kelijke juweeltjes van beeld houwkunst. Supermoderne composities naast traditioneel opgebouwde zeer natuurlijke vormen. Soms humoristische voorstellingen,maar ook cy nische impressie van de he dendaagse maatschappij die door de maker van deze wet- ken vaak fijntjes maar scherp op de korrel genomen wordt Voor de inrichting tekende de Wase Kunstkring. Het je- heel is smaakvol opgezet. Be expositie kan dagelijks zocht worden, ook op zater dag en zondag. De toegang fc gratis. FOTOKRING Pola in Sliii houdt het laatste weekeind van augustus en het weekeinde van september ii jaarlijkse tentoonstelling,Tc. rig jaar trok het werk va Pola achthonderd bezoeken Volgens de fotokring is er mei schaarse middelen toch een interessante verzameling bij eengebracht. De expositie heeft onderdak gevonden» de stadhuiskelder van Sluis Er is dit jaar ook werk vat een gastfotograaf aanwezig Deze keer is de keus van Pok gevallen op Bas van W uit Kapelle-Biezelinge. De tentoonstelling is 27 en augustus en 3 en 4 septera te zien tussen 10.00 en 19.5) uur. De toegang is gratis. Van onze verslaggever De dis niet OOSTBURG - rond het al cjgel onders helicopter-hulpdienst het Belgische Brugge he politieke gemoedei Oostburg bezighouden Het gemeentebestuur Oostburg is deze week schreden teruggekeerd. Vorige week dom wilde het college de Bel hulpdienst nog een een bijdrage van 9100 guldei Toe De commissie heeft b probleem te buigen, bejaardenraad waren Volgens de raad is het va mensen parktisch onm om het museum te bez omdat er geen lift in h bouw aanwezig is. De heeft de commissie ve maatregelen te treffen. „Op 7 september zullen kwestie weer eens bespr zo liet H. van de Vijver, 1 de beheerscommissie, gi weten. „Overigens," zo SNELLE beslissers kunnen dit weekeinde al een abonne ment bestellen voor het nieuwe theater- en muziek- seizoen van het Zuidland theater in Terneuzen. Het theater gaat er letterlijk de straat mee op. Ter gelegenheid van de Axel- sestraatfeesten staat het Zuidlandtheater zaterdag 27 augustus tussen 10.00 en 17.00 uur met een informatiestand voor het pand van Galerie Trouvaille. Een dag gaat het Zuidlandtheater ook al de straat op. Tijdens de vrijdagse koopavond staat de stand in de Noordstraat voor jazzcafé Porgy and Bess. Zoals bekend wordt terkrant van het Zuidland deze week huis-aan-huis ver spreid in heel Zeeuwse!)- Vlaanderen. De verkoop van abonnementen begint maan dag 29 augustus om 10.00 uur, zondag open gaan. Terneuzen, aldus WD-woordvoerder Pim Broekhuijsen, krijgt dan de zelfde mogelijkheden als de grensgemeenten Hulst en Sluis. De PvdA informeerde gister avond voorzichtig naar de aan leg van de kabeltelevisie in de buurtgemeenschappen Drie wegen en Spui. In Spui krijgt tot nu toe alleen het Axelse ge deelte kabel en in Driewegen is de eerste spa nog steeds niet de grond ingegaan. Wethouder W. Gosselaar zei eerst de resulta ten van een haalbaarheidson derzoek in Driewegen door de Centrale Antenne Inrichting Terneuzen bv te willen af wachten alvorens de raad met concrete antwoorden te kunnen voeden. Van onze verslaggever AARDENBURG - De opgravingen in het bestemmingsplan Ouwestad in Aardenburg kunnen worden voortgezet. De Aardenburgse raad stemde Rammelaere was van menini donderdagavond in meerder heid in met het beschikbaar stellen van een extra krediet van 33.134. Alleen het raads lid E. Rammelaere (Eigen Lijst) stemde tegen. als we er zeker van zijn dat het botulisme daar verleden tijd is," aldus de woordvoerder van Rijkswaterstaat. „Het is daar bij van belang dat we alle be smette dieren vinden. Want elk dood dier, dat blijft liggen, kan opnieuw een bron van besmet ting voor andere dieren vor men." De meeste dode vogels wer den vernietigd. Een aantal van hen is opgestuurd naar het diergeneeskundig laborato rium in Lelystad. Daar wordt bepaald om welke vorm van botulisme het gaat. De variant die over het algemeen in Ne derland voorkomt, is onschade lijk voor de mens. Rijkswater staat wil zeker weten of dat in dit geval ook zo is. Zieke vogels, die nog in rede lijke staat verkeren, zijn naar opvangcentra voor vogels ge bracht. „Maar of die het zullen halen, is zeer de vraag," zo meent men bij Rijkswaterstaat. Van onze correspondent SAS VAN GENT - De Sasse volleybal club SAVOK houdt morgen (zaterdag) een volleybalinstuif. Van 9.30 tot 11 uur kan de Sasse jeugd terecht in de gemeen telijke sporthal om kennis te maken met volleybal. Onder begeleiding van ver schillende selectie-spe- lers(speelsters) van SAVOK kunnen de kinderen door mid del van beweging en spel met deze sport in aanraking komen. Ook staat een patijtje mini- volleybal op het programma. Hiervoor zijn afmetingen, ne- thoogte, de grootte van het speelveld en de bal aangepast. Meedoen betekent geen ver plichting om lid te worden, maar wie het wel wordt krijgt als welkomstgeschenk een T- shirt. De instuif geheel gratis en richt zich op de jeugd van 8 tot en met 14 jaar. Elke deelne mer krijgt na afloop een infor matie pakket over volleybal. dat er met het geen Aardenburgs maar algemeen belang gediend Om die reden vond hij danoo dat provincie en Rijk in de bui del moesten tasten. Burgemeester E. Jong®1 was het pertinent oneens die stelling. „Allereerst het om graafactiviteiten op* grondgebied. En ten tweed hebben we door het projects de recente vondsten van W meinse overblijfselen aart wat bekendheid Deze week nog werden o men gemaakt voor het tv- gramma Van Gewest tot west dat volgende week® worden uitgezonden", voert Jongmans aan. Rammelaere hield echter v* bij stuk, hetgeen de b meester bracht tot de oi king 'laat dan nu in de anna" opnemen dat raadslid Ram laere heeft tegengestemd zo® eenieder dat over 2000 jaar »1, lezen'. Het raadslid liet hiermee niet van de wijs gen en reflecteerde: „Als dan lezen, dan graven ze misschien ook nog op". Het e meentebestuur van Aart® burg verwacht dat provincie de Rijksdienst voor Oudhe» kundig Bodemonderzij (ROB) de resterende voor de extra proefopgi®1 zullen bijleggen. Van onze verslaggever DAMME/SLUIS - O; terdag 10 en zondag 1) tember wordt in de I Vaart, op een steenwoi stand van de Nederl Belgische grens, het wi kampioenschap zoetv vissen gehouden. De organisatie van het ment is in handen val stadsbestuur van Dami drie Belgische sportvisse: den. Verwacht wordt da kleine tweehonderd heng uit twintig landen aan h( nement zullen deelneme organisatiecomité scha zo'n 35.000 mensen de ve tingen van de hengelaars de kanaaloevers zullen slaan. De deelnemers gooiei hengel in vanaf een g keerd stuk van de linkei tussen de Damse brug en phon, iets ten zuiden van Voor de toeschouwers oen feestterrein ingi Vanaf dit terrein kan ml video-schermen het van het wereldkampioerj vissen worden gevolgd. de h In verband met wachte grote publieke stelling heeft het stads bi van Damme verschilleni delijke parkeerterreinen aanleggen. De routes terreinen worden ■jzerd. De wedstrijd ^"zaterdag 10 septemb 12.00 uur. Zondag 15.00 uur zal bekend tend de wereldtitel wittannië, kampic heeft overgenomen. naa be\ oms zijr van in Van onze verslaggever IJZENDIJKE - De dedoor de familie «Ike de - De plot lie Vei i. In a)Jke de sterkste. In Ploeg het Maldegemse rard D'hoore. i v-6 iiei ivian rard D'hoore. nnUtl.l.gn ^uieuae J ^oorsprong, kwam *og kwam tot 7-7. E uem te beschikken llituln Uitslag: 1. Ce 2* D'hoore, ?>ain van de hak;£emra Ceriel nerman Goc tugene Rijk, eriei D'haese, I Willy Longue =r jeugd, Jerom in Goossens; Jo n"kaert, Fran

de Stem | 1988 | | pagina 14