Zweden in finale Davis Cup Van Rei SPORT EERSTE RONDE OPEN NEDERLANDSE TENNISKAMPIOENSCHAP FC Barcelona wint eerste oefenpartij Theunisse ideale winnaar Boxmeer FRANSE TENNISSERS KANSLOOS ONDERUIT IN BASTAD, 4-1 Nederlaag Jean-Paul van Poppel Eerste zege Connors in vier jaar N TENNISTOE] SPORTPRIJSVRAGEN isii ■MSMVMHMNr» HILVERSUM - Zonder rancune, maar ook niet meer dan dat. Succesje Noordkorea misschien toch naar Seoul )ESTEM SPORT 2 &OOSTERZANDE - [onald van Remortel is ,0or de derde achter- (envolgende keer win- ,aar geworden van het genaamde 'Wind- oernooi' in Klooster- 3nde, dat werd geor- 3niseerd door de ten- isvereniging Honte- lisse. Henk Vink overleden Oranje-pas komt toch van pas Tapie ontslaat trainer al na twee duels Winst Calgary groter Nederlandse winst in Vaurien-ouverture Drie koplopers bij open NK schaken Gruis achtste bij Lasers LOTTO met Vissers Slematlc keukens en sanitair Tevens leveren wij bouwmaterialen en sierbestrating bouwservice vissers t DE STEM iitmw n - nsmtmt - hui sim - tn/m mmu BASTAD (DPA) - Zweden heeft zich gisteren geplaatst voor de finale van het ten nistoernooi om de Davis- beker. In het derde en be slissende enkelspel won Mats Wilander in drie sets van de Fransman Henri Le- conte: 6-1,6-1,7-5. Door dat resultaat kwam de Zweedse ploeg, die voor de zesde keer de eindstrijd in de wereldgroep bereikte, op een voorsprong van 3-1. In de finale treft Zweden net als in 1985 de Westduitsers, die onder aanvoering van Boris Becker Joegoslavië afgelopen weekeinde geen kans gaven. Bekerhouder Zweden heeft het recht in december voor eigen publiek af te werken. In de Bondsrepubliek gaan stemmen op te proberen dat recht voor heel veel geld - gesproken werd al van tien miljoen gulden - af te kopen en in West-Duitsland te spelen gezien de grote en dus commerciële belangstelling. Wilander liet echter weten, dat als de Zweedse bond daarin toestemt, hij zich niet meer voor het Davisbekerteam be schikbaar zal stellen. Na het dubbelspel van zon dag verloor Frankrijk maan dag snel alle illusies op een plaats in de eindstrijd van het toernooi om de Davis-beker. Mats Wilander speelde, net als in de eindstrijd van Roland Garros, tennis van een andere orde van grootte dan Henri Le- comte. Met zijn gevoel voor relati vering zei de Zweed na afloop: „Vanaf het begin merkte ik dat het gewoon lekker ging. Het gaf mij de overtuiging dat Le- conte een aantal uren perfect tennis zou moeten spelen om mij te verslaan". Leconte kan perfect tennis spelen, maar gewoonlijk niet eens een volledige set, laat staan uren lang. Wat de moge lijkheden van De Fransman zijn, bleek in de derde set. Wi lander leek met een voorsprong van 6-1, 6-1 en 3-1 onbedreigd naar het einde te gaan. Leconte doorbrak die zekerheid met vier games achter elkaar en kwam in de volgende op twee set-punten, bij 40-15. Daar ein digde het opmerkelijke herstel van Leconte, Wilander nam de dreiging weg met twee perfecte volley's, doorbrak in het vol gende spel de opslag van zijn tegenstander en haalde op eigen service de winst binnen. „Ik speel graag op gravel tegen linkshandigen, ik haal dan meer rendement uit cross-ge- slagen fore-hands en back hands langs de lijn". In het laatste enkelspel, dat van geen belang meer was, versloeg Kent Carlsson Thierry Tulasne in drie sets. ZWEDEN - FRANKRIJK (4-1): Wilander - Noah 3-6,13-11,6-3,3-6, 6-0; Edberg - Leconte 6-4, 6-4, 8-10, 3-6, 6-4; Wilander/ Jarryd - Lecon te/Forget 6-4, 7-9, 2-6, 2-6; Wilan der - Leconte 6-1,6-1,7-5; Carlsson - Tulasne 4-6,6-3,6-3. Lodder en Nijssen verder AALST '(ANP) - Jean- Paul van Poppel is bij de eerste de beste gele genheid na de Ronde van Frankrijk versla gen. De viervoudige etappewinnaar zette de reeks criteriums in met een sprintnederlaag. In Aalst won Eddy Planc- kaert de omloop. Van Poppel, tijdens de Tour in massaspurts vrijwel on genaakbaar, moest ook buigen voor de Italiaan Guido Bontempi. Uitslag: 1. Planckaert (Bel) 95 km in 2 uur 14 minuten, 2. Bontempi (Ita), 3. Van Poppel (Ned), 4. De Wilde (Bel), 5. Van Holen (Bel), 6. Vanden- brande (Bel). WASHINGTON (AFP) - De Amerikaan Jimmy Connors heeft maandag in Washing ton DC een toernooi voor het Grand-Prix-klassement gewonnen. De als eerste ge plaatste Connors versloeg in de finale Andres Gomez uit Ecuador: 6-1,6-4. Het was de eerste toernooizege van Connors in vier jaar. Des tijds versloeg Jimbo in de eind strijd van 'Tokyo' de Tsjecho- slowaak Ivan Lendl. De 35-ja- rig speler heeft nu 106 toer nooien op zijn naam geschre ven. De door de organisatoren als derde getipte Gomez hield niet langer dan een uur en tien minuten stand. „Het is geen geheim dat ik weer eens een evenement wil winnen", zei Connors voor de finale. „Ik zal alles in het werk stellen om hier te zegevieren, al weet ik niet wat daar voor no dig is. Maar ik bedenk wel iets, voor het te laat is". En dat deed 'Jumbo'. Uitslagen halve finales: Connors (Vst) - Krickstein (VSt) 6-4, 6-0, Gomez (Ecu) - Rostagno (VSt) 1-6, 7-5, 6-3. Finale: Connors - Gomez 6-1,6-4. Door Léon Krij nen Tom Nijssen is te beleefd om publiekelijk zijn gramschap te uiten over bondscoach Stanley Franker, maar het moge duidelijk zijn dat de Limburgse tennisser en de technisch directeur van de Koninklijke Nederlandse Lawn Tennisbond (KNLTB) geen dikke vrienden zijn. Bijna twee maanden geleden won Nederland in Warmond van het op tennisgebied niets voorstellende Senegal. Het Afrikaanse land heeft een aar dige speler in de persoon van Ya Ya Doumbia, een speler die in Zuid-Holland zowel Tommie Nijssen als Menno Oosting van het gravel veegde. Dat Neder land toen het duel alsnog won, kwam omdat de tweede speler van Senegal, ene Berthe, zich in Nederland niet langer dan een seizoen op de B-lijst zou kun nen handhaven. Hoe dan ook, voor Franker waren de verrichtingen van Nijssen en Oosting reden om hen beiden uit het Davis Cup team te knikkeren en Paul Dogger en Mare Koevermans daarin op te nemen. Dat duo, aangevuld met Schapers en Van Boeckel, verloor het afge lopen weekeinde kansloos van het Russische team, waarin on dermeer de beste Rus van dit moment, Andrei Chesnokov. Vijf weken geleden verloor die Chesnokov in de eerste ronde op Wimbledon van de tot dan vrijwel onbekende West duitser Udo Riglewski. Om het kringetje rond te maken, giste ren stond die Riglewski in de eerste ronde van het Melk- huisje tegenover Nijssen en de Limburger won: 6-2,5-7,6-3. Nijssen schoot zowaar in de lach toen hem na afloop de bo venstaande kringloop werd voorgelezen. „Dus hadden we gewonnen als ik meegegaan was.Nee jongens, zo simpel is het niet". Zoals al vermeld, zonder ran cune, maar Nijssen gaat wel een andere coach zoeken. „Als ik dat kan betalen tenminste. Niet een die constant met me meereist, dat is helemaal niet te betalen. Misschien een die al in het circuit rondloopt. Het ligt er maar aan wat het kost, want ik moet het wel allemaal zelf betalen". De naam van Martin Simek, de in Rome woonachtige Ne derlandse Tsjech waar Michiel Schapers regelmatig mee in conclaaf gaat, ligt uiteraard voor de hand. „Vooropgesteld dat hij het zou willen en dat ik het kan betalen, dan zou ik wel met Simek in zee willen gaan", aldus Nijssen, die het jammer zei te vinden dat Nederland van Rusland had verloren. „Ja natuurlijk, als we ge wonnen hadden, waren we in de wereldgroep terecht geko men en daarin tref je sterkere tegenstanders. Ik speel zelf graag Davis Cup, het is goed voor de publiciteit en voor mijn sponsors, en Menno en ik horen tenslotte in dat team thuis". Nijssen wil nog steeds niet veel kwijt over de verstoorde relatie met Franker, hetgeen overigens zijn goed recht is, maar via een lange omweg kreeg de coach alsnog een veeg uit de pan. „Ik heb een slechte periode achter de rug, en dat heeft niet alleen met ongelukkige lotin gen te maken. In Australië was ik aan het experimenteren met een nieuw racket, hetgeen bin nen goed ging, maar buiten verloor ik er drie maal achter een in de eerste ronde mee. In Rotterdam verloor ik in de eer ste ronde net van Saceanu, 7-5 in de derde set, op Wimbledon loot ik Anders Jarryd, in Ba- stad kom ik Paolo Cane tegen en als die zijn dag heeft is hij op gravel niet te verslaan, en ik loot een paar keer tegen Jonas Svensson in de periode dat die toernooien aan het winnen is. Daarnaast heb ik een paar toernooien gespeeld die ik niet had moeten spelen, zoals die in Gstaad. Een hooggelegen baan de dag na het toernooi in Ede, dat gaat niet". „Wie stippelt dat pro gramma dan voor je uit?", luidde de voor de hand lig gende vraag, waarna het ant woord („Franker") er enigszins aarzelend uitkwam. Alsof Nijs sen betrapt werd. Zo ongezou ten als de kritiek van Franker weken geleden was, zo terug houdend reageert het slachtof fer in kwestie. Jan Willem Lodder in actie tegen de Westduitser Keretic. Ondanks een enkelblessure sloeg Lodder zich naar de tweede ronde, 4-6, 6-3, 7-5. fotoanp Het tweede Nederlandse suc cesje werd gisteren geboekt door de 21-jarige, uit Uithoorn afkomstige Jan Willem Lodder. Zijn slachtoffer was een an dere Westduitser, in de persoon van Damir Keretic. Het was de derde overwinning van Lodder in Grand Prix-verband. Twee jaar geleden won hij op het Melkhuisje een potje van de Argentijn Tiberto, vorig jaar verloor hij in de eerste ronde. Zondagavond bengelde hij in het kwalificatietoernooi tegen zijn dubbelspelpartner Hen drik Jan Davids op het randje van de uitschakeling, nu is hij zeker van elf of twaalf ATP- punten en een stijging op de wereldranglijst. Het leven kan snel veranderen in tennisland. Gisteren verstapte Lodder zich in de beginfase van de derde set (1-1,15-15), nadat hij de eer ste verloren en de tweede ge wonnen had. De enkel werd in plakband gewikkeld en Lodder toonde over karakter te be schikken door meteen de ser vice van Keretic te doorbreken. Weliswaar zou hem dat zelf in de tiende game ook nog een keer overkomen, maar op 7-5 kon hijtrekkebenend, dan toch feest gaan vieren; 4-6,6-3,7-5. „En nu ga ik die Sattellite- en Challenger-toernooien voorlopig maar eens proberen te vergeten", zei hij na afloop. „Ik heb me de afgelopen we ken, mede door al dat slechte weer het apezuur lopen verve len. Vier weken spelen voor een paar punten, dat schiet niet op. Daarom ben ik zo blij. Als ik verloren had, had ik twee pun ten verdiend, nu heb ik er met een elf of twaalf. Het was wel even doorbijten met die enkel, maar voor hem was het net zo moeilijk. Hij ziet immers ook wat er gebeurt. Vervolgens wil hij het uit gaan buiten, dat is begrijpelijk, en probeert hij mij kapot te laten lopen door het spel te gaan spreiden. Dat lukte niet en hij ging de fouten ma ken. Wie weet had ik wel verlo ren als ik me niet verstapt had. Zo gaat dat". UITSLAGEN Enkelspel, eerste ronde: Jan Wil lem Lodder (Ned) - Damir Keretic (WD1) 4-6, 6-3, 7-5; Tom Nijssen (Ned) - Udo Riglewski (WD1) 6-2, 5-7, 6-3; Jan Gunnarsson (Zwe) - Carl Limberger (Aus) 7-5, 6-3; Ni- clas Kroon (Zwe) - Tore Meinecke (WD1/7) 6-2, 6-4; Magnus Gustafs- son (Zwe/4) - Sergio Casal (Arg) 6- 4, 6-4; Alberto Mancini (Arg/6) - Ulf Stenlund (Zwe), Francisco Yunis (Arg) - Hans Schwaier (WD1) 6-4, 6-4; Gerald Manzenell (WD1) - Petr Korda (Tsj) 7-5,6-3. SEOUL (Reuter/DPA) - Oppositie-leiders uit Seoul hebben maandag verklaard flat er een kans bestaat dat Noordko rea alsnog zal deelnemen aan de Olympische Spelen. Ze beriepen zich daarbij op informatie van hooggeplaatste rege ringsfunctionarissen uit Washington. Het gewijzigde standpunt zou een gevolg zijn van de gesprek ken, die de parlementen van beide landen momenteel voeren. Er wordt in ieder geval verwacht, dat de regering uit Pyongyang een good-will delegatie naar Seoul zal sturen. In het spoor van Noord korea volgen dan mogelijk ook Cuba en Etiopië, twee andere lan den die hebben aagekondigd tussen 17 september en 2 oktober niet in Seoul te verschijnen. Noordkorea besloot eerder tot een boycot van de Spelen, nadat het niet meer dan vijf sporten kreeg toegewezen. Het land wilde een volwaardige partner zijn van Seoul bij de organisatie van het Olympische evenement. Zowel Zuidkorea als het Internationaal Olympisch Comité (IOC) weigerden dit. Officieel heeft Pyon gyang dit standpunt nog niet herzien. VARSSEVELD (ANP) - Barcelona heeft maandagavond tegen amateur tweedeklasser Varsseveld zijn eerste oefenpartijtje gespeeld tijdens het Nederlandse trai ningskamp. De ploeg van .'Verlosser' Johan Cruijff, bij wie in de tweede helft Danny Muller speelde, won in Varsseveld voor 3000 toeschouwers met 6-1 (4-1). Eusebio, Soler, Amor, Roberto, Hirro en Mita scoorden, Ven- derbosch maakte het doelpunt van de amateurs. Zoals bekend speelt Barcelona „PSV-supporters krijgen geen handtekening van mij", lijkt Johan Cruijff hier te zeggen tegen een jeugdige voetbalfan. Cruijff zag zijn team, Barcelona, met slechts 6-1 winnen van de amateurs uit Varsseveld. - fotoanp diverse wedstrijden in ons land. Op donderdag 4 augustus komt de dure Catalaanse ploeg naar Made, waar ze uit zal ko men tegen de vierde klasse amateurs van Madese Boys. Overige wedstrijden: Eijsden (tweede klasse) - Eind hoven 0-0. ONB (derde klasse) - Cambuur 0-2 (0-1). Doelpunten: Koetje en Koopal. ZZW (vierde klasse zaterdag) - FC Groningen 1-6 (1-4). Doel punten: Regtop (4), Roossien en Manders. Dynamo Dresden (OD1) - MW 1-2 (0-0). 70. Schuman 0-1, 76. Vandenbroeck 0-2,90. Gütschow (strafschop) 1-2. Toeschouwers: 2000. immm Van onze sportredactie BOXMEER - De oogsttijd voor de prof wielrenners is gisteravond begonnen. In Boxmeer werd Gert-Jan Theunisse de ideale winnaar. Uiteraard in het belang van zichzelf, de toeschouwers en de organisatoren. De meest besproken renner van de Tour de France pakte pas in de laatste ronde de overwinning toen hij Peter Winnen in de sprint klopte. Derde werd Jelle Nijdam. Organisator Ad Rijnen had niet alle toppers naar Brabant kunnen krijgen, maar mocht wel een aan trekkelijk deelnemersveld aan de start verwelkomen. Steven Rooks en Gert-Jan Theunisse kregen voor het begin van de koers het meeste applaus. De bergko ning van de Tour de France en zijn door de doping-af- faire in de Ronde van Frankrijk tot martelaar van de natie geworden ploegge noot reageerden enigszins beduusd op de toejuichingen en huldigingen. Tourwinnaar Pedro Del- gado schoof gisteravond aan bij een banket dat in Parijs door de Spaanse ambassade en televisie was geregeld. In het verleden stuntte Ad Rij nen al eens door in 1984 de toenmalige winnaar van Grand Bouclé', Laurent Fig] non, voor 20.000 gulden naar de Brabantse plaats te ha len. De verlangens van Del. gado waren buiten alle pro. porties, waarna Rijnen contact meer zocht met dé Spanjaard. De wielerorganisator is afkerig van hoge startgel. den, maar moest gisteren voor cracks als Rooks en Theunisse niettemin de man 5000 gulden neertellen. Dr minsten van het internatio- naai gelouterde rennersveld, dat gisteren in Boxmeer van start ging, ontvingen het reglementair vastgestelde bedrag van 500 gulden, wat bekendere renners kre gen startgelden die varieer den van 1000 tot 4000 gulden. Uitslag: 1. Theunisse 100 km in 2.18.44, 2. Winnen, 3. Nijdam ot 0.15, 4. Van der Poel, 5. Lam- merts, 6. Rooks, 7. Poels, 8. Van Orsouw, 9. Van de Akker, 10. Breukink. poor Kees Hamelink 'evens werd Gyon Assel- ian voor de derde keer de ummer twee, want hem elukt het steeds niet op igen bodem' die toernooi p zijn naam te schrijven, ij de heren-D 17+ ging de ndzege naar Fred van muteren, terwijl Roland Defcnique de eindoverwin- ing greep bij de 35-plus- irs. Loes Asselman werd de dames-D de ver pachte winnares. NIEUWSOVERZICHT KUDELSTAART (ANP) - De Nederlandse motorcoureur Her; Vink is zondag op 50-jarige leeftijd overleden aan een hartaan) val. Vink was onder meer elf maal Nederlands trial-kampta en bekwaamde zich later in het rijden van de spektaculaiij sprintwedstrijden en dragraces. In 1977 verbeterde hij de nog steeds staande wereldrecords q de kilometer en de kwart mijl. ZEIST (ANP) - Het zogenaamde Oranje-pasje, waarmee vet voetbalfans vergeefs hoopten aan kaartjes te komen voorl Europees kampioenschap, komt de bezitter toch nog van pas. De KNVB-vinding voor de trouwe en correcte supporter ga het recht eerder dan de niet-pashouder tickets te bestellen v# de WK-kwalificatiewedstrijd van Nederland tegen Wales opl| september in het Olympisch stadion. De KNVB zal op 1 aug tus meedelen waar de eigenaren van de Oranje-pas zich 1 nen melden voor één of twee van de 25.000 beschikbare gangsbewijzen. Een week later worden pas de andere voorve: koopadressen bekend gemaakt. MARSEILLE (SID) - Vanwege een mislukte seizoenstart vï Olympique Marseille staat oefenmeester Gerard Banide al twee wedstrijden op straat. De almachtige eigenaar Bernard Tapie kon het gelijke spel (1 1) op de eerste speeldag voor eigen publiek tegen Montpellier moeilijk verkroppen, de nederlaag in de uitwedstrijd van terdag tegen Lille (1-2) accepteerde hij absoluut niet. Exit de halve voor Banide in het nog wel heel prille seizoen. Hij won voorlopig vervangen door technisch directeur Michel Hidalj die Frankrijk in 1984 de Europese titel bezorgde, en assisten trainer Gerard Geli. pit jaar pak ik hem," zei Gyon jsselman voor het duel tegen (onald van Remortel in de C- ptegorie. Begrijpelijke woor- jsn als je al twee keer aan het lortste eind hebt getrokken te- pn de dit jaar Zeeuws kam- oen geworden Van Remortel. |bver liet Van Remortel het iet komen. Hij bleef vanaf het igin van de partij zijn tegen- inder steeds voor en gaf die irsprong niet meer uit han- Een vlotte winst in de eer set van 6-3 vervolgde met m 5-0-voorsprong in de eede set, waar Asselman nog ;ele games tegenover kon Ilen: 6-3,6-3. Bij de heren-D 17+ werd van Cauteren de verras- ide winnaar ten koste van de CALGARY (DPA) - De Olympische Winterspelen in Calga hebben een winst van 46 miljoen dollar (64 miljoen gulden)» geleverd. Dat heeft Frank King, de voorzitter van het satiecomité, maandag verklaard. n De organisatoren ontvingen 326 miljoen Canadese dollar uit' fu®? *lnlma F,Ka*lt1ïs'.jSt?eT verkoop van tv-rechten, 84,5 miljoen van sponsors en 37,5mi ter Rij'nstrve16 °TerneuzenF joen uit kaartverkoop. Volgens een eerste verklaring, - - - maart, werd de winst becijferd op 39,6 miljoen dollar. VIANO DO CASTELLO (ANP) - Sipke Schuurman en Ast: Abma hebben maandag de eerste wedstrijd voor het were! kampioenschap zeilen in de Vaurienklasse gewonnen. De gebroeders Sepers eindigden als tweede. Derde werden Spanjaarden Jutirrez en Plaza. Aanvankelijk zouden voor kust van het Portugese plaatsje Viano do Castello twee rat 'aan 15, Heikant; Eric Michiel worden gevaren. Wegens te harde wind werd er een tot dim dag uitgesteld. Uitslag: 1. Schuurman/Abma (Ned), 2. Sepers/Sepers (Ned), 3. Ju' rez/Plaza (Spa), 4. Viejo/Martinez (Spa), 5. Rutger/Feis (Ned). DIEREN (ANP) - Friso Nijboer is in de zevende ronde van strijd om het open schaakkampioenschap van Nederland zi Ja eenzame toppositie kwijt geraakt. Nijboer gaf tegen de Groninger Hoeksema een stuk weg, mis Nij boer gal tegen de Groninger Hoeksema een stuk weg, ra» Jole Poojs 'ieïn 2 K1 mVin in de voortzetting de weg naar remise en bleef met lege ha: de, w. Konings,' Hilsondisstr den. Miles die snel remise overeenkwam met Rogers deelt' '4, Sprundel; A. v.d. Made, Se- de eerste plaats met Hoeksema en Nijboer. jwgenstr. 23, Oosterhout'; T. Belangrijkste uitslagen: Hoeksema - Nijboer 1-0, Roge BaS'levaartweë 155a, (Aus) - Miles (GBr) 14-*, Van Mil - Farago (Hon)» ia?k?35°,"oudeniJsch 6'^^ Westerinen (Fin) - Jermenkov (Bul) 0-1, Small (GBr) g7 punten: A. Bisschop, Ro- Nemet (Joe) 0-1, Blees - Garcia Palermo (Arg) 0-1, Cu ®nstr. 13, Kloosterzande; Fr. de Pr. Hendrikstr. 36, pers - Meulders (Bel) 0-1, Vanheste Boer - Belkhodja (Fra) Vï-Vi, Hartoch - Hendriks!' Peelen - Caessens (Bel) 0-1. Stand na zeven ronden: 1. Hoeksema, Nijboer en Mil Ier heij den; Jo 'de Laat Jas- .i i -»—v i __i Tm 4». n -mm n 5* punt, 4. Rogers, Farago, Jermenkov en Nemet 5 pnt Garcia Palermo, Meulders, Grooten, Hartoch en Cafi sens 4* OOSTENDE (ANP) - Gerard Gruis was maandag de bestel»' derlander in de tweede regatta uit het Europees kampW schap zeilen in de Laser-klasse. Gruis werd voor de kust v Oostende achtste. De Westduitser Warkalla won en leidt in algemene rangschikking. Uitslag: 1. Warkalla (WD1), 2. Smith (Eng), 3. John (WD1), 4. And» ^esiastr. 62, Made; Martin (Den), 5. Stenhouse (Eng), 8. Gruis (Ned), 12. Zielhuis (Ned), 20. BaW gassen, Uranuslaan 51 Ber- (Ned). Klassement: 1. Warkalla 2,75 punten, 2. Stenhouse 8, 3. John 8,4. a dersen 8,5. Smith 12,10. Gruis 23,11. Zielhuis 28,12. Bakker 29. 50 punten: Toon v. Dongen, Markt 10, Prinsenbeek. 49 punten: Edwin v.d. Heijkant, Herstr. 44, Den Hout. 48 punten: C. v.d. Linden, Ver- meerstr. 14, Breda; Ben v. Doorn, R. v. Zuidewij nlaan 9, Breda. 46 punten: Ingrid Leijs, Etnastr. 30, Breda; M. Gelten, Stadshil- len 53, Steenbergen; Brian v.d. Pluym, Gravenhof 23, Raams- donk; Alain de Blok, Gravenstr. 265, Clinge. 44 punten: J. Rockx, O. Breda- seweg 89, Etten-Leur; F.A.M. Gordijn, Scarlattistr. 2, Hulst. 43 punten: Arjen Klep, Sander 27, Etten-Leur; Ad Vissers, Me relhof 40, Made. 42 punten: Frank v. Groesen, Olmenpad 13, Made; M. Koe ken, Overaseweg 270, Breda; J.J. Martens, Nieuwe Karne- melkstr. 17, Koewacht; A. Roc- tus, Populierenstr. 44, Vogel waarde; J. Stam, Jasmijnlaan 56, Oudenbosch; Peter Struys, Weimerpad 91, Wernhout. 41 punten: E. de Cock, Zwa- luwstr. 23, Hulst; G. Faro, Mo lendijk 18, 's-Gravenmoer; Th. van Gaaien, St.-Ignatiusstr. 150, Jansen, Espakker 4, Teteringen. W punten: Kees van den Berg, Marterdonk 8, Dongen; Jac. v.d. Bleek, Johannapark 3, Hoeven; P. Buuron, Rugstr. 74, St. Wille brord; P Gabriëls, Mezendonk 13, St. Willebrord; C. Kuysters, De Vooghtstr. 22, Made. 39 punten: Stephanie v.d. Berg, wmdsheining 8, Ulvenhout; L. Gabriëls, Marijkestr. 20, St. Willebrord; E. Lernout, Vylain- sen, Lavendelhof 80, Zundert; cJ S'. Boks, Seringenplein 9, ot Willebrord; Kees Schuijt, Watermolen 31, Zevenbergen; b.C.M. Snijders, Dennenlaan 73, Dorst. punten: J. v. Beers, Koe- toekstr. 36, Sprundel; H. v.d. berg-Mol, Julianalaan 83, Bre- S?;. Mevr. v. Elsacker, De Tuintjes 21, Zundert; J. Jacobs, Jadiostr. 6, Roosendaal; P. v. Grooten 0-1,1 tti*wamsdonksveer; M. v. Crae- Jenbroeck, Beukèlzstr 24, Clin- ,e; y. Dongen, Norbartstr. 5, uijnstr. 7, Made; W. Nijssen, nanohof 97, Etten-Leur; E.T. v. «okkom, Fresiastr. 56, Made; Adema, Broekdijk 44, Hul- Punten: R. Andriessen, Hya- i ri Kloosterzande; Frans Belie, Ruysdaelstr. 27, G. v.d Brand, Beat- xstr. Rijen; B. Emeleer-Sa- rn' Puttingstr. 19, St.-Jan- n n- A. de Graauw, Bosloop ,u Prinsenbeek; G. Jansen, Lotto 29: eerste prijs: geen win naar. Tweede prijs: drie win naars, die ieder bruto f. 100.000,- ontvangen. Derde prijs: 146 win naars, die ieder bruto f. 1.452,40 ontvangen. Vierde prijs: 5.054 winnaars, die ieder f. 41,90 ont vangen. Vijfde prijs: 67.3! naars, die ieder f5,00 ontvang Cijferspel 29: Zes cijfers geen winnaar. Vijf cijfers geen winnaar. Vier cijfers 8 21 winnaars. Drie cijfers f 221 winnaars. Twee cijfers 8 2105 winnaars. (fiirb°P Zoom; Ad Kuypers, i»H 2' Breda; M- v.d. 3™en. Groene Woud 48, 9 rans Luyken, Bongerd Prinsenbeek; A.W. de Rooy, ™ngelandtstr. 13, Breda. Puften: A. de Booy, Ubipstr. 21, Kloosterzande; J. osens, Baarleseweg 22, mei' Jacco Buijs, Jasmijn- ®4, Oudenbosch; Leo van Edisonstr. 40, Roosen- ia__. Barry v. Hooijdonk, S?rbeemd 58, Bavel; J. Jonge- Lichttorenhoofd 59, Et- -Leur; H. v.d. Kieboom, sianjelaan 113, Bergen op i.f Marijnissen, Irenestr. Bijen; Peter' Smolders,

de Stem | 1988 | | pagina 6