Jürgen Segers wint in Terhole Gino van der Wiele weer goed op dreef tan Dijk overtuigend winnaar lOEIENDE STRIJD OM VLIEGENDE HOLLANDER-TROFEE lemel portages >nen 160-13055 raagd 20-29262 SATISFACTION Kustloop in Groede AD-Toernooi REAL MADRID tel.: (01654)-205; eet, goed Veen c.v. 076-653770. ikoop lenen KNAPPE TWEEDE PLAATS VOOR CAMIEL DE ROOY [AAMSLAG - Een zinderende slotfase in de ringrubriek klasse M en Z paarden over twee irkoersen, een klassiek parkoers en één in twee len. Dit in een hevige strijd om de fel begeerde liegende Hollander-trofee, die jaarlijks op het 'eedaagse concours hippique van Luctor et i^i pupp^^^HHiergo in Zaamslag centraal staat. Piano's Exter met Tristan E, verkeerde echter weer in top- Jonge pups ressuur erzetten op video? naar ns, Oosterhout kerheid «okwaliteit veranderen Uitslagen pony's KKERTOERNOOI IN AARDENBURG ïerstel Hendrikse Dames A7 's avonds geld roESTEM SPORT 6 MAANDAG 25 JULI 1988 it 1 -3, Rucphen meer service Volmachten hebben waar. Evt. thuisbezorgd Hyp. vormen mogelijk, sn. Werfstraat 1Breda. i geen bezwaar iij uw werkgever Idoorlopend kredie 1 theor. loopt. 64 - 250 p.m 400 p.m. 600 p.m. 800 p.m. 1200 p.m. 01 me 1600 p.m. 9,35 wijl 9.6' 9 9,6' 9 9 |bank (tot 21.00 uur) T2 Eddy de Schrijver ;rHOLE - Jurgen Segers, •jarige scholier van het fisenius-lyceum te Hulst onder Jan van Laarho- j finke progressie door zend, reed in Terhole te irk voor de concurrentie de Vijf Uur van Terhole pr recreanten. Dit evene- 0it werd op poten gezet 0r het wielercomité Ter- in samenwerking met toerclub De Snellle Haas. ir de organisatie was het er dat slechts 18 re- anten kwamen opdagen, wijl er toch een flinke jzenpot beschikbaar was. dens de puntenkoers leek mn< plaatselijk favoriet Jos Dobbe laar een gooi te doen naar de eindoverwinning. Dobbelaar won dit onderdeel met Martin de Jaeger uit Westdorpe op de tweede plaats. Van Heese sleepte de derde stek weg, ter wijl Camiel de Rooy als vierde eindigde. Bij dit onderdeel kre gen de renners die de strijd staakten punten in mindering. Zo kreeg Segers uit Klooster- zande ook enkele punten aan z'n broek, maar volgens som mige collega-renners te weinig. In de tijdrit maakte Segers duidelijk dat hij niet voor niets op woensdagavond met de mannen van de toerclub Hulst traint. Segers reed naar de beste tijd en Carl Burton werd tweede. Van hem werd in Ter hole meer verwacht. Trouwens ook van Jean Paul Vlassen- rood. Hij kwam echter al tij dens het eerste onderdeel ten val en werd uitgeschakeld. Buyse en Van Heese legden beslag op de derde en vierde plaats op dit onderdeel. De afvalkoers was een kolfje naar de hand van Segers. Hij bleef samen met Camiel de Rooy en Jos Dobbelaar over. Het eindschot van Segers was echter te sterk, zodat De Rooy als tweede werd geklasseerd en plaatselijke favoriet Dobbelaar als derde. Het laatste onderdeel, een criterium over 40 kilometer, moest de beslissing brengen, maar Segers zat al op rozen. Hij mocht nog achtste worden, terwijl Dobbelaar dan moest winnen. Maar het waren eerst andere renners die hun gezicht aan het venster toonden. Bur ton trok vrij snel ten aanval en ook De Jaegaer had er veel zin in, maar zij kregen later toch gezelschap van De Rooy, Se gers, Van Heese en Van Bellen. Segers vond het tempo wat aan de lage kant en demarreer de. Alleen Camiel de Rooy kon het gat dichtrijden en samen reden ze het hele veld aan flar den. Camiel de Rooy won trou wens het laatste onderdeel, maar voor Segers was die tweede plaats ruim voldoende om te zegevieren in de tweede Vijf Uur van Terhole. UITSLAGEN Puntenkoers: 1. J. Dobbelaar, 2. M. de Jaeger, 3. J. van Heese, 4. C. de Rooy, 5. J. Segers. Tijdrit: 1. J. Segers, 2. C. Burton, 3. E. Buyse, 4. J. van Heese, 5. S. Bur ton. Afvalkoers: 1. J. Segers, 2. C. de Rooy, 3. J. Dobbelaar, 4. M. Herre- wegh, 5. C. Burton. Criterium over 40 kilometer: 1. C. de Rooy, 40 kilometer in 1.13.00,2. J. Segers, 3. P. van Bellen, 4. J. Dob belaar, 5. J. van Heese, 6. M. de Jaeger, 7. E. Buysè, 8. M. Herre- wegh, 9. J. Thuy, 10. M. Borght. Eindklassement: 1. J. Segers (Kloosterzande), 2. C. de Rooy (Ter- neuzen), 3. J. Dobbelaar (Terhole), 4. J. van Heese (Kloosterzande), 5. M. de Jaeger (Westdorpe), 6. P. van Bellen (Hulst), 7. E. Buysse (St- Jansteen), 8. M. Herrewegh (Hei kant), 9. J. Warnier (Hulst), 10. C. Burton (Kloosterzande). ERIK VEREECKEN uit Hulst reed in Waarschoot naar een vijfde plaats. ROBIN VAN HECKE uit Sas van Gent werd er tiende en KO HARMS uit Axel dertiende. PATRICK VAN HULLE uit Sas van Gent reikte naar een veertiende plaats in Brakel- Zegelsem. DANNY DE MUNCK uit Sas van Gent kwam in actie in een amateurkoers in Oedelem. Hij kwam er als zestiende over de meet. SANDY DE MUNCK uit Sas van Gent reed naar een fraaie derde plaats in een junioren- koers in Outer. en nieuwe apen! 14 dagen a 150,- iatst. Bel voor informant vernieuwen van Wolf brui- 2 kamers douche m.g.v.j keuken, nabij centrum Breda, J 525,- p.m. incl, bellen na 18 u 076-141508. den Exter sterkste andy Van onze motorsportmedewerker TERNEUZEN - Geheel volgens de tradities verschenen de motorcrossers van de Belgische Liefhebbers Bond op de nationale feestdag aan het starthek in de badplaats Mid- delkerke, waar op het weidecircuit voor bijna alle klassen om de kampioenspunten werd gestreden. onze paardesportmedewerker Iï£l UUlü^Mim Vermunt met Lasagna van De Country Riders uit udenbosch pakte in het klassiek parkoers in de M- verhuur van alle CD's eii 'asse eerste stek en in het twee fasenparkoers een LP's. Bestel de gratis cata ierde plaats. Dit was een goede uitgangspositie voor de logus. Bel 01612-3999. jofdprijs. De 18-jarige amazone uit Kortgene, Sandy STUDENTE school v.Toi risme zoekt kamer mi kookgelegenh. in Bred Bellen tussen 18.00 20.00 uur 023-289611. irm'via harrage in het klassiek in de Z-klasse was 65 - tot 200-rpCm Gra i ongenaakbaar en pakte het oranjelint vóór Piet Huige tis transport. Alle merker et Waldon van De Weelruiters. DeMaartevanatJrkS Weiter het twee fasenparkoers, SyraÏ,R^dam7o& Sandy den Exter met 4363500. fee Paarden startte - Uranka i Tristan - reed zij als laatste gevonden/verloren van collies en keesjes, tlneemster met Tristan alle noteerde tijden aan flarden PAPEGAAI, grijze rood- ipakte de Vliegende Hollan staart weggevlogen omge r-trofee op overtuigende ving H.B. Tel. 076-420315. jje. Zij kreeg tevens een eurentelevisie. Wim Ver lint pakte de tweede prijs met n daarbij behorende cd-spe- r. In het klassieke Z-springen 8 wk.oud, tel. 01626-4107 las tevens de tweede selectie- .v, esistrijd opgenomen. Sandy mnri erf i ^'r rUi i ^ir«J Exter had al een eerste 01606-2476 iats overgehouden aan de tdstrijd in Breskens. Zij DUITSE herderpups mei ite in het concours in Zaam- stamb., ouders HD vrij, ig weer een eerste plaats, dus 2Ï4806 6n ontw" betekent een comfortabele Igangspositie voor de luwse kampioenschappen op irdag 13 augustus in Wal- eren. Piet Huige met Waldon van Weelruiters behaalde in üe voorselectiewedstrijd Z- tingen een tweede plaats, ïe Quist met Wagner van De róruiters een derde en Ste de Vetter met Wonny H ii Hulst, niet zo goed op dreef g (net terug van een tte vakantie) een vierde iats, maar hij behoudt de «de plaats, verdiend tijdens it concours in Breskens. Steendijk met Boy van erhaalt u steeds opnieuw en ien? Als U wilt weten wat u ien, stuurt u dan een gefran- sseerde enveloppe aan: Lie- n, Bronnegerstraat 15, 9531 jericht. Harmonie, Ulvenhout, aan- V.B.O.K.: voor hulp aar moeder en kind bij nw gewenste zwangerschap 01154-1691/01155-2414. Een KLEINTJE nu nog TREFZEKERDER dan voor heen 06-320.320.66 Zuid-Beveland reed in deze tweede voorselectiewedstrijd klasse Z-dressuur met 392 pun ten naar een eerste plaats, vóór Eppo Roovers met Adron van De Paardebloem met 377 pun ten. Centien Krijger met Ur- gento van Zuid-Beveland legde met 377 punten beslag op een derde plaats en Renata Mahu met Vumona van De Honterui- ters pakte met 365 punten de vierde stek. Kees Steendijk en Eppo Roovers staan nu gelijk met één punt. De menners die in Zaamslag hun eerste voorselectie beleef den, reden hier ook een gewone wedstrijd. Federatievertegen- woodiger en voorzitter van de provinciale bond Anthon Hanse uit Kerkwerve: „Toch jammer voor de organisatie dat hiervoor zo weinig deelnemers zijn." In de voorselectie pakte Cees Schout met Tamara van De Scheldestad de eerste plaats, vóór Peter de Kam met Sianka van Oranjezon. Het omlijstingsprogramma met de Belgische dravers en vluchters, was een goede greep van de organsiatie. Vol belang stelling volgde het publiek de spectaculaire wedstrijden en men bleef tot de laatste mi nuut. Een tevreden voorzitter mr. Galama uit Zaamslag: „Wij zijn enorm tevreden over beide concoursdagen. We zijn veel dank verschuldigd aan onze hardwerkende leden, me- Stefan de Vetter met Wonny H van Hulst in actie tijdens het Z-springen in Zaamslag. Hij reikte naar een vierde plaats. - fotowim kooyman. dewerkers en juryleden." UITSLAGEN L-springen klassiek: 1. Johan Rooms met Hunter (Jong Waas land), 2. Wendy Soffers met As- wana (Prins Karei), 3. Gerda Rooms met Gina Fleurs (Jong Waasland). M-springen klassiek: 1. Emiel Sleeuwenhoek met Norton (Coun try Riders), 2. Johan Kerstens met Zanno Le L (Oranjeruiters), 3. Wim Vermunt met Lasagna (Country Riders). M-springen twee fasen: 1. Kitty van de Klundert met Upido (Flori- bert), 2. Peter Kommers met Belle Moule (Prins Karei), 3. Johan Hamminga met Amsterdam (Out- spitruiters). Zl- en Z2-springen: 1. Sandy den Exter met Tristan (Noord-Beve land), 2. Piet Huige met Waldon (Weelruiters), 3. Bert Sweep met Tatrichta (Country Riders). Z-springen twee fasen: 1. Sandy den Exter met Tristan (Noord-Be veland), 2. Henk Wieberding met Winette (Flevo Ruiters), 3. Luc van Hoeve met Bob ('t Soete Waas land). Selectie Z-springen: 1. Sandy den Exter met Tristan (Noord-Beve land), 2. Piet Huige met Waldon (Weelruiters), 3. Inge Quist met Wagner (Zwinruiters). Z-dressuur selectie: 1. Kees Steen dijk met Boy (Zuid-Beveland), 2. Eppo Roovers met Adron (Paarde bloem), 3. Centien Krijger met Ur- gento (Zuid-Beveland). M-Z-klasse Vliegende Hollander- trofee: 1. Sandy den Exter met Tristan (Noord-Beveland), 2. Wim Vermunt met Lasagna (Country Riders). Achttallen dressuur L-klasse: 1. Zwinruiters (Nieuwvliet). Achttallen dressuur Z-klasse: 1. 't Soete Waasland (St.-Niklaas). Viertallen dressuur: 1. St.-Amel- berga (Temse), 2. Zwinruiters (Nieuwvliet), 3. Luctor et Emergo (Zaamslag). Zl-dressuur: 1. Kitty van de Klun dert met Udipe (Condordia), 2. Ma rianne de Feyter met Tindar (Oranjeruiters Axel), 3. Anneke van Leeuwen met Apgar (Post hoorn). Z2-dressuur: 1. Eppo Roovers met Adron (Paardebloem), 2. Johan Hamminga met Virtuoos (Outspi- truiters), 3. Alexandra van der Peyl met Ela Mana Mou (Zwinrui ters). M2-dressuur: 1. Elianne de Feyter met Tuncar (Luctor et Emergo), 2. Annet Quist met Narfi (Zwinrui ters), 3. Mascha Bustraan met Ca- maro (Zuid-Beveland). Ml-dressuur ring 5:1. Carla Haak met Zsusza (Oranjeruiters Axel), 2. Erwin Stuer met Sunny Boy (Tas- sijnridders), 3. Tresemiek Picavet met Armani (St.-Isidoor). Ring 6: 1. Christian de Feyter met Roxane (Luctor et Emergo), 2. Quintina de Muynck met Flash (Burghtruiters), 3. Maija Kielman met Arusha (Oranjeruiters Axel). L2-dressuur ring 7:1. Deborah van Lier met Amarille (Oranjeruiters Axel), 2. Jacqueline Wiemes met Fegano (Luctor et Emergo), 3. Ruurd Kats met Mexilio (Markie- zaat). Ring 8: 1. Nicole Slabbekoorn met Censor (Paardebloem), 2. Luc van Bellegem met Une de Troppe (St.- Amelberga), 3. Willem de Boer met Zerieta (Schouwseruiters). Ll-dressuur ring 9: 1. Liesbeth Ruisaard met Valant de L (Zuid- Beveland), 2. Annemarie Braet met Copper Clown (Zwinruiters), 3. Re nata Mahu met EIfi ((Honterui- ters). Ring 10:1. Corina Snoep met Bayco (Paardebloem), 2. Mare Dieleman met Hassan (St.-Isidoor), 3. Jos van de Branden met Hearldom (Vrase- ne). Ring 11: 1. Jeannot Bakker met Blizzard (Zwinruiters), 2. Diana Boone met Ultra Queen (RV Se- ros), 3. Ingrid de Milliano met Cindy (Zwinruiters). B-dressuur ring 12: 1. Monique de Ouden met Amazone (Schelde stad)^ Christiaan Provoost met Ceroniek (Oranjezon), 3. Nathalie Nauwelaars met Gold (RV Vrase- ne). Ring 13:1. Augusta Lantsheer met Donald (Oranjezon), 2. Jan de Kroo met Conti Scheldestadt (Schelde stad), 3. Cristien Kerckhaert met Winstara (Graeve Jan). B-klasse mennen: 1. Cor Vink met Pandoera (Scheldestad). L-klasse mennen: 1. Henny Vink met Pandoera (Scheldestad). Zeeuws kampioenschap mennen: 1. Cees Schout met Tamara (Schelde stad), 2. Peter de Kam met Sianka (Oranjezon). L-klasse jachtspringen: 1. Gerda Rooms met Gina Fleur (Jong Waasland), 2. Harold Cornelissens met Zenerife (Hulst), 3. Augustus Lantsheer met Donald (Oranje zon). B-springen: 1. Gilbert Magnus met Burban (Country Riders), 2. Ta mara Jongenelen met Lerex (Country Riders), 3. Johan Vierens met Jessy (Jong Waasland). In de 125 cc-klasse junioren, waar de zesde ronde voor het kampioenschap op het pro gramma stond, vierde Gino van der Wiele uit Hulst een succesvolle rentree. Van der Wiele liep enkele weken gele den tijdens proefritten een en kelblessure op, waardoor hij voor de strijd om de kam pioenstitel zo goed als uitge schakeld werd, en dat terwijl hij daarin overtuigend aan de leiding ging. In Middelkerke bewees Van der Wiele zijn voornemen om in de resterende wedstrijden zijn huid zo duur mogelijk te verkopen met een knappe tweede plaats in de eindstand. In de eerste manche was de Hulsterse crosser al verrassend als winnaar over de meet geko men. In de tweede manche moest hij onder andere Gianni de Jonghe voor laten gaan en behaalde hij een vierde plaats, waardoor hij in de eindstand geklopt werd door Verburgh. De Jonghe behield zijn kansen op de titel door naast een vijfde plaats in de eerste manche een tweede plaats in de tweede manche te laten noteren, waar door hij als derde op het erepo- Van onze atletiekmedewerker GROEDE - De atletiekvere niging De Wielingen houdt woensdag 27 juli de eerste van een reeks van vier kustlopen. Groede opent deze reeks met als afstan den 4 en 8 kilometer. Het startschot wordt gegeven om 19.30 uur nabij het voetbal veld van Groede aan de Tra verse. Er kan ter plaatse wor den ingeschreven vanaf 19.00 uur. De volgende kustlopen zijn op dinsdag 2 augustus met start op recreatiepark Schoneveld te Breskens; woensdag 10 augus tus met start op camping Zon- neweelde te Nieuwvliet en woensdag 17 augustus met start op camping Panneschuur te Nieuwvliet. Er wordt steeds om 19.30 uur begonnen. dium mocht plaatsnemen. Podiumsucces was er voor de Zeeuwse crossers eveneens in de klassen 250 en 500 cc natio- nalen. Bij de kwartliters ein digde Ronald Doens uit Bier vliet als derde in de eindstand na een fraaie tweede plaats in de eerste manche en een zesde plaats in de tweede reeks. Bij de halve liters behaalde Frank van Kruyssen de derde plaats in de eindstand. Van Kruyssen reed naar een vijfde plaats in de eerste manche en finishte in de tweede manche als tweede. UITSLAGEN Junioren 125 cc: 1. Jimmy Ver burgh (Zelzate), 2. Gino van der Wiele (Hulst), 3. Gianni de Jonghe (Sluiskil), 12. Patrick Piessens (St.- Jansteen). Junioren 250 cc: 1. Luc Ramon (België), 12. Dominique de Rechter (Hulst), 14. Ad Geldof (Domburg). Junioren 500 cc: 1. Geert Luyckx (België). Senioren 125 cc: 1. Patrick Verraes (België), 2. Eric van Soest (Oud- Gastel), 4. Martien Jansen (Sluis kil), 7. Gerton Traa (Westdorpe), 9. Adwin Cortvriendt (Axel), 13. Jan de Feyter (Terneuzen). Nationalen 250 cc: 1. Andy Wibo (België), 3. Ronald Doens (Bier vliet), 6. Chris Marcusse (Borssele). Nationalen 500 cc: 1. Luc Dauwens (België), 3. Frank van Kruyssen (Kloosterzande), 8. Sam Jansen (Sluiskil). Internationalen 250 cc: 1. Jan de Rijk (Rucphen), 7. Johan Scheele (Zaamslag), 11. Steven Mangnus (Vogelwaarde). Internationalen 500 cc: 1. Hugo Dhaemers (België). Superfinale: 1. Hugo Dhaemers (België), 12. Rppald Doens (Bier vliet), 16. Frank van Kruyssen (Kloosterzande), 20. Martien Jan sen (Sluiskil). Aamateurs: 1. Roger de Vos (Bel gië), 2. Rudi Dieleman (Axel). Van onze paardesportmedewerker ZAAMSLAG - Enkele nageko men uitslagen van het pony concours hippique van de lan delijke rij vereniging en pony- clyb Luctor et Emergo te Zaamslag luiden als volgt: Springen klasse B na barrage cate gorie D/E: 1. Brigitte de Jonge met Harold (Zwinruiters), 2. Monica Maljaars met Rodeo (Oranjezon), 3. Annique Jacobsen met Czarda (Oranjezon). Categorie B/C: 1. Mariska Ver maas met Twister (Eendrachtrui- ters), 2. Marco Loos met Bianco (Engelbrechtruiters), 3. Angelo Schillemans met Little Boy (Prins Auvergne). lden V» I Vrijdag 5 augustus 19.00 en 2100 wj Zondag 7 augustus 17.00 en 19-15 w de 40, -zitten korte zijde f 30, - »n f 15,—kinderkaartje tot 12 jaar 10' OR SFITOFNKAARTHOIJOIERS Nr Kees Hamelink ARDENBURG - Animo-speler Tim to Dijk is de overtuigende winnaar -worden in de B-categorie van het »r SJEF georganiseerde tennis- rnooi. 'n Dijk versloeg in de finale zijn clubge- d Mark Albers met duidelijke cijfers: 6-4. Van Dijk toonde zich na afloop verheugd: „Ik ben erg content. Tegen ""k weet ik hoe ik moet spelen en heb ook constant getracht hem onder te houden, want alleen dan kun je hem winnen". [firn van Dijk was in het finale-duel de "■latiefnemer en wist na een half uur 'jen de eerste set winnend af te sluiten 6-2. Het zelfvertrouwen waarmee hij telde, hielp hem de 3-4-achterstand in weede set weg te werken, waarna hij [een 5-4-voorsprong het eerste match- jet wist te verzilveren en daarmee de dij te winnen. Tevreden kon Van Dijk ter ook zijn met zijn zege op Patrick "fteijn in de halve finale met 6-7,7-6,6- 6e Cl-categorie bij de heren herstelde [too van den Hout zich na zijn minder Tiiinlijke resultaten van het Belfort- toiooi in Sluis. Met ruime 6-2, 6-0 cij- ^nam hij duidelijk afstand van zijn te- stander in de finale, de Duitser Achim toien. Van den Hout vond dat hij goed gespeeld. „Ik heb mijn tegenstander Is onder druk kunnen houden en het ^k dat hij daar beslist niet tegen kon. "eb puur op tempo gespeeld en het ging r eens ouderwets", was zijn commen taar na het finale-duel. In de halve eindstrijd had hij met 6-1, 6-2 afgerekend met Philippe Haldermans, terwijl Palmen de overwinning in de schoot kreeg geworpen van Mario Leen houwers die het duel in de halve finale opgaf bij een 5-4-voorsprong in de derde set wegens een vermeende onjuiste beslis sing van de scheidsrechter. Samen met partner John Dijkman pakte Van den Hout nog een eindoverwinning mee in het dubbelspel. In de C2-groep voegde Paul Hendrikse nog een toernooizege toe aan zijn totaal. Ditmaal was Tony Seen zijn slachtoffer. Met 6-3,6-1 greep hij de winst nadat hij in de halve finale een felle strijd had gele verd met Philippe Haldermans, waarvan hij met 7-6, 6-3 won. Tony Seen speelde overigens een sterk toernooi wat hij in de halve finale onderstreepte met een ruime 6-1, 6-0-overwinning op Mario Leenhou wers. Hendrikse wist echter het juiste antwoord op het spel van zijn tegenstan der: „Voornamelijk op zijn forehand spe len, dat was mijn devies, zijn backhand is nu eenmaal een sterk wapen", aldus Hen drikse na zijn zege op Seen. De belangstelling bij de dames C was ook in het toernooi in Aardenburg niet opti maal. In de poule van vier kwam Jolanda van Pamelen uiteindelijk als de sterkste uit de strijd, maar kreeg het zeker niet ca deau van haar naaste concurrente Ria Sterrenberg die in de aanvangsfase van de slotpartij een 4-2-voorsprong op bouwde maar dit niet kon vasthouden. Met 6-4 pakte Jolanda van Pamelen de winst in de eerste set, waarna zij niet meer in moeilijkheden kwam: 6-4,6-3. In het dames enkel D-35+ ging de eind zege volgens verwachting naar de eerst- geplaatste Miryam Trapman, die met 6-1, 7-5 zegevierde over Bea Joppe, terwijl in de open D-categorie bij de dames Marian Scherbeijn de eindoverwinning behaalde met haar 6-4,6-1-zege op Sari Tazelaar. Aardenburger Jo Raedts lijkt bij de he ren D onverslaanbaar, want ook nu werd hij de winnaar in de open D-categorie door in de finale Vlissinger Menno van Dijk te verslaan met 6-3,7-5. UITSLAGEN Heren enkel B halve finale: Mark Albers - Achim Palmen 7-5,4-6,6-4, Tim van Dijk - Pa trick Marteijn 6-7, 7-6, 6-3. Finale: Van Dijk - Albers 6-2,6-4. Heren enkel Cl halve finale: Menno van den Hout - Philippe Haldermans 6-1, 6-2, Achim Palmen - Mario Leenhouwers 3-6, 6-2, 4-5 (walk-over voor Palmen). Finale: Van den Hout - Palmen 6-2,6-0. Heren enkel C2 halve finale: Tony Seen - Ma rio Leenhouwers 6-1, 6-0, Paul Hendrikse - Philippe Haldermans 7-6, 6-3. Finale: Hen drikse - Seen 6-3,6-1. Dames enkel C: Jolanda van Pamelen - Ria Sterrenberg 6-4,6-3. Heren enkel D open finale: Jo Raedts - Menno van Dijk 6-3,7-5. Dames enkel D-open finale: Marian Scher beijn - Sari Tazelaar 6-4,6-1. Heren enkel D 35+ finale: Victor van der Jeught - Johnny Blackman 6-3,6-0. Dames enkel D 35+ finale: Miryam Trapman - Bea Joppe 6-1,7-5. Heren dubbel C finale: Van den Hout/Dijk man - Petit/Gorthmanns 6-3,6-4. Gemengd dubbel C: Schnicke/Van Pamelen - Van de Vijver/Van Heelsbergen 5-7,6-2,6-2. Heren dubbel D: Blackman/Wisse - Steutel/ Raedts 6-3,6-3. Dames dubbel D: Scherbeijn/Janssens - Van de Boeckhoute/Van Dongen 6-1,6-2. Gemengd dubbel D: Scherbeijn/Fensky - Janssens/ Raedts 7-6,6-2. De finalisten uit de verschillende categorieën van het tennistoernooi van SJEF in Aardenburg bijeen. - FOTOWIMJ^OYMAN.

de Stem | 1988 | | pagina 15