De tanda, F. FISCHE BOORT GAT I DE MARKT AA Neem gewoon je hele vakantie op met de SONY HANDYCAM "PRO". Dat is aardig voor de men sen die thuis blijven. Heel gemak kelijk... De video-camera-recorder stelt zichzelf op scherp en recht streeks van je camera speel je de re portage van je vakantie direkt af op elke willekeurig tv-toestel. Met de Handycam "Pro" biedt Sony je een van de meest complete video-camcorders van dit moment. Met een gewicht van slechts 1100 gram en de kleinst thans leverbare accu, is het een reus op camcorder- gebied. Met zijn supersnelle elek tronische sluitertijd van 1/2000 se conde en zijn High Precision CCD- beeldchip, met maar liefst 490.000 beeldpunten... Gerrit de Jonge, een begrip in ser vice en de electronica van morgen. ORANJESTRAAT 5, TELEFOON 01155-2710 Uitrusting je vakantie op ...voor thuis! Durft u niet naar de tandarts? Of ku gewoonweg niet? Geen nood! Gaat u naar de tandarts, dan komt de tam wel bij u. In een compact autootje rijdt de 29-j; Folkert Fischer uit Utrecht naar zijr tiënten. Hij brengt bij een huisbezoek alleen zijn kennis, maar ook zijn pra mee. Alles is verpakt in handzame kol En als extra service brengt hij echt stige patiënten onder hypnose. Zijn w wijze heeft succes: de patiënten zien tandarts graag komen. Als eerste in Nt land heeft Fischer op een bijzondere een gat in de markt aangeboord. Door Paul Bolwerk Niet alles wat er blinkt hoeft goud te Dat is de visie van de jonge Utree tandarts Folkert Fischer. Met plezier hij een deel van zijn tijd met het he van een vergeten en financieel onaan kelijke groep in de regio Utrecht: de b< gerigen, de lichamelijke- en soms geesi gehandicapten én de mensen met tandarts-trauma. „Tandheelkunde hoeft niet altijd pro lijk te zijn. Het moet niet zo zijn dat op moet toeleggen, maar ik hoef er niet fors op te verdienen. Ik help mensen omdat ze ook recht hebbet goede tandheelkundige hulp. Het kos: meer tijd en energie om deze patiënte helpen, maar ik doe het graag. Zie maar als idealisme. Het is een jong idf me, misschien slijt het wel in de loop jaren", lacht Folkert Fischer. De jonge tandarts staat aan het t van een nieuwe loopbaan. Medio mei dit jaar begon hij een bescheiden 'non praktijk in Haarzuilens (bij Breukeier een mobiele praktijk. Al tijdens zijn si 'iep hij met het idee rond om als tam ook huisbezoeken te brengen. „In de krant las ik een verhaal ovei chirurg die poliklinisch onderzoek huis verrichtte. Meteen dacht ik: wat Mn tandarts nodig voor een huisbez Een stoel? Als een patiënt gaat zi wordt de tandartsstoel achterover gel en vaak voor een half uur. Dus is een of een bed ook goed. Zo heb ik alles wogen". Eolkert Fischer beschikt over een pressor van achttien kilo. Dit is de drijfmotor voor de boren, het vact pompje, de functiespuiter (water en li fn de afzuiginstallatie. Ze werker luchtdruk.

de Stem | 1988 | | pagina 22